Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub MKS Wicher Kobyłka (A klasa) ogłasza nabór zawodników ur. w latach 1998-2001, którzy chcieliby spróbować swoich sił w rozgrywkach Klasy A i Klasy B (rezerwy). Kontakt: 509 089 369 lub wicherkobylka1926@o2.pl

*     *     *

LKS Chlebnia zaprasza chętnych zawodników do sprawdzenia się w drużynach seniorskich w okresie przygotowawczym do sezonu 2018/2019. Kontakt: trener Paweł Żegliński 504-087-581

*     *     *

Korona Warszawa (A klasa) szuka sparingpartnerów na mecze w terminach: 7, 9 oraz 13 sierpnia. Zainteresowanych proszę o kontakt. 604 978 208, Piotr.

*     *     *

Bramkarz rocznik 1997, 190 cm wzrostu, szuka klubu. Kluby zainteresowane proszę przesyłać oferty na adres bramkarzwolny@wp.pl. Wybranym klubom prześle CV i skontaktuje się osobiście

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

11 kwietnia

Legia II Warszawa - Ursus Warszawa 1:0

Bramka: Mikołaj Kwietniewski 24 (rzut karny)

Sędziował: Piotr Rzucidło

Legia II: Kudrjavcevs - Bondarenko (46 Shapiro-Thompson), Pietrzyk, Mauricio (46 Najemski), Matuszewski (63 Orlik) - Cichocki, Gęsior (63 Góral), Kwietniewski, Praszelik, Aftyka - Rymek

Ursus: 

Mecz w Ząbkach

 

MKS Przasnysz - Victoria Sulejówek 0:1

Bramka: Norbert Jędrzejczyk 15

Żółte kartki: Makuch, Gorczyca, Możdżonek

Czerwona kartka: Michalak (84, za faul taktyczny)

Sędziował: Kamil Wójcik

MKS: Michalak - Ł. Wróblewski (85 Stępień), Pełkowski (75 Grędziński), R. Wróblewski, Zakrzewski (60 Bartosiewicz), Lubiński (70 T. Pragacz), Kosiorek, M. Pragacz (75 Rutkowski), Lemanek (75 Michalski), Smoliński, Wiśniewski (46 Gawęda)

Victoria: Pusek - Roszak-Kasza, Gorczyca, Jędrzejczyk, Cichocki - Gapczyński (62 Kaczorowski), Pindor, Dźwigała (73 Szulim), Wierzbowski (46 Czapa), Możdżonek (78 Ławcewicz) - Wocial (78 Makuch)

 

Mławianka Mława - Naprzód Skórzec 2:2 (karne 4:3)

Bramki: Łukasz Wodzyński 27, Piotr Karłowicz 83 - Jarosław Kisiel 38 i 61

Żółte kartki: K. Chojecki, Sierociuk

Sędziował: Tomasz Marciniak

Mławianka: Jabłonowski - Radziszewski, Naczas, Wodzyński (62 Koprucki), Dąbkowski, Litun (62 Tomczak), Drzewiecki (62 Samluk), Pocieżnicki (62 Masiak), Wróblewski (62 Rogalski), Gosik (62 Karłowicz), Melchinkiewicz

Naprzód: Krawczyk - Chmielewski (65 Skóra), Świątek, Paciorek, T. Kacprzak, M. Kruszewski, Kisiel, Sierociuk (80 Gołoś), K. Chojecki, Kafara (75 A. Chojecki), Utnicki

 

Pogoń II Siedlce - Polonia Warszawa 3:0

Bramki: Daniel Chyła 58 i 59, Dominik Kun 82

Żółte kartki: Ceranka - Kokot, Marczak, Olczak, Tobjasz, Wilamowski

Sędziował: Radosław Makowiecki

Widzów: 130

 

Znicz II Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3

Bramki: Grzegorz Seremak 12 - Marcin Kozłowski 2, Jakub Szymczak 47 (samobójcza), Kajetan Piwowarek 90

Sędziował: Przemysław Malinowski

Znicz II: Pawełczyk - Mianowicz, Szymczak, Pieczyński, Krajnik - Śmieciński, Małkiewicz, Piszczatowski, Łabęda, Aleksander - Seremak

Świt: Prus 35 antoniuk - Pietroń (90 Trojnacki), Drwęcki, Sawicki, Perzyna, Broniszewski (65 Dara), Pomorski (80 Kamiński), Smardzewski (58 Pałczyński), Wolski, Kozłowski (58 Steć), Gabrych (75 Piwowarek)

 

Centrum Radom - Mazur Karczew 4:0

Bramki: Mateusz Strzelecki 18, 54 i 60, Kacper Wnuk 66 (rzut wolny)

Żółte kartki: Pacyna - Maruszewski

Sędziował: Piotr Chojnacki

Centrum: Bochniewski - Grylak, Siwak, Wiatrak, Budziński, Jedynak, Majewski (60 Hebda), Blank, Strzelecki (70 Strzelecki), Wnuk (80 Bilow), Tworzewski (89 Kuchcik)

Mazur: Głasek - Maruszewski, Filipczak, Moryc, Pasik (71 Dąbkowski) - Piotrzkowicz (61 Dąbrowski), Celiński (46 Gałązka), Piekut (61 Głogowski), Bylak, Staluszka (46 M. Trzaskowski) - Raszka (71 Gregorczuk)

 

18 kwietnia

Broń Radom - Mazur Gostynin 2:0

Sędziował: Kamil Chmielewski