Strefa trenera

 

Dąb II poszukuje sparingpartnerów w terminach 04.02, 11.02, 25.02 (mecze o godzinie 10:00 w Legionowie, boisko ze sztuczną nawierzchnią). Koszty: goście opłacają sędziego

Możliwe również wyjazdowe sparingi w terminach: 27.01, 04.03, 11.03

*     *    *

"Jozefowianka Józefów, poszukuje sparingpartnera na termin 20 stycznia (mecz w Zielonkach). Klub poszukuje także doświadczonych zawodników z wyższych lig z ambicjami i charakterem do współtworzenia projektu o nazwie Józefowianka. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt . 

Tel. 692-034-268."

*      *     *

MKS Piast Piastów poszukuje zawodników do gry w Lidze Okregowej. Kontakt poprzez klubowy fanpage lub do trenera Marka Kaflika (nr telefonu na klubowej stronie internetowej)

Cytat tygodnia

 

"Obiektywnie patrząc na tamtą sytuację, to naprawdę trzeba było być dużym samolubem, żeby nie dostrzec partnerów i nie zagrać do Mariusza Lewandowskiego, który stał kilkanaście metrów bliżej bramki."

Jacek Krzynówek w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego o golu na 2:2 w meczu Portugalia - Polska w 2007 roku

Transfery - zima 2017

Polecane strony

M Gol

I runda

12 sierpnia

Lwówianka Lwówek - ŚWIT STAROŹREBY 2:5

   Bramki: Łukasz Nowogórski 56 i 70 - Marcin Białek 17, 28 i 44, Maciej Niedzielak 46, Maciej Sobiesiak 74 

   Sędziował: Wojciech Młotkowski

   Lwówianka: Terebus - Olejniczak, Wiankowski, Durmaj, Nowogórski, Zielak, Jaśpiński, P. Pasturak, Matusiak, Tadeusiak, Dzierzba

   Świt: Kręt - Kinalski, Budnicki, M. Unierzyski, Sierpiński - Sobiesiak, Niedzielak, Kowalski, Tomczak, Białek

Świt przez cały mecz występował w dziesięcioosobowym składzie

 

STOCZNIOWIEC PŁOCK - Delta Słupno 4:2

   Bramki: Paweł Nowak 61, Patryk Gałamaga 75, Maciej Skierkowski 75, Przemysław Kowalczyk 80 - Maciej Piórkowski 20 (rzut karny), Daniel Żołek 60

   Żółte kartki: Mossakowski - K. Machowski, Felbór

   Sędziował: Mateusz Kowalski

   Widzów: 80

   Stoczniowiec: Ablewski - Białeck (75 Franciszkiewicz)i, Nowak, Skierkowski, Kaczorowski (85 Leśniewski) - Barciński (62 Mossakowski), Kowalczyk, Gałamaga, Bagiński (88 Bończyk), Lakowski (46 Sutkowski) - Orłowski (89 Kolasiński)

   Delta: Petera - Staniszewski, Michalski (55 Stelak), Brzyski, K. Machowski, Felbór, Gromadziński, Piórkowski, Kaczmarek, Żołek, Rutkowski (70 Kalinowski)

W 85 Maciej Skierkowski (Stoczniowiec) nie wykorzystał rzutu karnego.

 

WISŁA NOWY DUNINÓW - Skrwa Łukomie 4:3

   Bramki: Rafał Rękawiecki 30 (rzut karny), 35 i 60, Kamil Woźniak 48 - Daniel Kaczmarczyk 15 i 25, Michał Jagodziński 56

   Żółta kartka: Gawski, Król - Jagodziński

   Czerwona kartka: M. Pesta (62, za brutalny faul)

   Sędziował: Łukasz Matlęga

   Wisła: Czapski - Ciesielski, Śpiegowski, Czubak, Szydłowski - Gawski (80 Cichecki), Król, Hiszpański, Sztenderewicz - Rękawiecki, Woźniak

   Skrwa: J. Zieliński (46 Lewandowski) - Jagodziński, Mariusz Beksa, M. Pesta, Tecel (74 A. Pesta), Brzoza, J. Pesta, Michał Beksa, P. Karczewski, Kowalski, Kaczmarczyk (70 Hoffman)

 

Kasztelan Białe Błoto - BŁYSKAWICA LUCIEŃ 0:6

   Bramki: Marcin Janczarek 6 (samobójcza), Michał Jędrzejczak 26, Łukasz Kaczmarek 40, 52 i 69, Dawid Lemański 84 

   Sędziował: Mateusz Ciepliński

   Kasztelan: P. Wysiński - Kwiatkowski, Adrian Konopka, A. Szczepański, Maciejewski, Chłopek, B. Szczepański, Rudowski, Janczarek

   Błyskawica: Durka - Warsicki, Janiszewski, Ryniec, J. Kokosiński, Staniszewski (46 Rozkosz), Lemański, Kamiński, Jędrzejczak (67 Sobiecki), Kaczmarek (70 Małecki), Surmak

Kasztelan cały mecz występował w dziewięcioosobowym składzie.

  

Relax Miszewo Murowane - WISŁA GŁÓWINA-SOBOWO 2:3

   Bramki: Radosław Kijoch, Damian Sikorski (rzut wolny) - B. Andrzejewski, Gołębiewski, Jaszczak

   Żółte kartki: Matusiak - P. Żochowski

   Sędziował: Radosław Ulicki

   Relax: Szymura - Matusiak, Marcinkowski, Piotrkowski - D. Sikorski, Kijoch, P. Piórkowski, R. Piórkowski - P. Sikorski, Szkopiński

   Wisła: Barski - Tomczyk (46 Wyczałkowski), Szewczyk, Bugaj, Młotkowski - P. Żuchowski, Radomski, Gołębiewski, Jaszczak, Uzdowski (46 Kwasiborski) - Andrzejewski (75 Suwalski)

Mecz w Sobowie, Relax gospodarzem

Relax cały mecz występował w dziesięcioosobowym składzie.

 

SZOPEN SANNIKI - Błękitni Gąbin 3:3 (k. 5:3)

   Bramki: Mateusz Roguski 4 i 29, Łukasz Wiśniewski 58 - Kamil Baranowski 28, Wojciech Górecki 40 (rzut karny) i 80 (rzut karny)

   Żółta kartka: W. Górecki

   Sędziował: Waldemar Kaniewski

   Szopen: L. Cieślak - W. Stradza, Kaźmierski, Michał Porębski, J. Kotowicz - Wiśniewski, Sapiński, A. Kotowicz, Jankowski (60 Mateusz Cieślak II) - Marcin Porębski, Roguski

   Błękitni: Mićkowski (46 Budzyński) - Jankowski, W. Ziarkowski, Bartnicki, Ł. Górski - Kujawa (80 M. Opasiński), T. Ziarkowski, Nowicki, Górecki - A. Górski (60 Bisiorek), Baranowski

 

ULKS Ciółkowo - START PROBOSZCZEWICE 2:5

   Bramki: Wiktor Kopyt 3, Damian Głowala 19 - Dawid Ziemczyk 12, Przemysław Bońkowski 42 (rzut karny), Piotr Malanowski 60, Arkadiusz Majchrzak 81, Dorian Pilaszewski 83 

   Żółte kartki: Górczyński, Racki - Bońkowski, Mikołajczyk, Żurański

   Sędziował: Michał Dziepak

   ULKS: Marcinkowski - Iwański, Aronowski, Bezel, Matuszak - Głowala, D. Sumiński, W. Kopyt, Górczyński (46 Wółkiewicz), P. Cieszkowski (70 Mielczarek), Racki 

   Start: Nowak - Szafrański (Bojarski), Bońkowski, Mikołajczyk, Stasiak (Żurański) - Kowalkowski, Majchrzak, Ziemczyk - Woliński, Pilaszewski, Malanowski

 

WICHER CIESZEWO - Stegny Wyszogród 3:0 walkower

   Stegny nie przyjechały na mecz

 

Zjednoczeni Bulkowo - ORZEŁ GOLESZYN 3:5

   Bramki: Krzysztof Jakubiak 15, Piotr Banaś 19, Paweł Małkiewicz 57 - Piotr Borowski 7, Przemysław Borowski 13 i 53, Damian Mórawski 27 i 80

   Żółta kartka: Suliński

   Sędziował: Krzysztof Kwasiborski

   Zjednoczeni: Mazurkiewicz - Kaźmierczak (55 Plebaniak), D. Plewiński, Kwiatkowski, S. Plewiński (90 Musiał), Budek (85 Gackowski), Przedpełski (78 Więckowski), Banaś, Jakubiak, Łaciński, Małkiewicz

   Orzeł: Malinowski - M. Rudziński, Bartkowski, Krajenta (75 Bartochowski, Dzikowski, Suliński, Pruszkowski, Przemysław Borowski, Piotr Borowski, Sprycha, Mórawski

 

Zorza Szczawin Kościelny - SKRA DROBIN 4:5

   Bramki: Adam Sarzała 30 i 39, Adrian Matusiak 57 i 75 - Kamil Zawistowski 21, Jarosław Ciarkowski 40, Bartłomiej Mielczarski 51 i 85, Hubert Krysztofiak 69

   Żółte kartki: D. Matusiak - Reguliński, Wawrzyński

   Sędziował: Damian Szczytniewski

   Zorza: Stasiak - D. Matusiak (46 Józwik), Stępień, Śniecikowski, Gosławski - Jankowski, Sarzała, Kowalski (75 M. Matusiak), Maciak, A. Matusiak - T. Matusiak

   Skra: Majchrzak - Reguliński (46 Nowakowski), Gąsiorowski, Wawrzyński, Tokarski - Ciarkowski, Krysztofiak, Żebrowski, Lemanowicz, Mielczarski - Zawistowski

 

ZRYW BIELSK - Unia Iłów 5:1

   Bramki: Filip Orłowski 3, 8 i 20, Kamil Łęcki 37, Adrian Żuchniewicz 72 (rzut karny) - Mateusz Janicki 73

   Żółta kartka: Umiński

   Czerwona kartka: Orłowski (70, za kopnięcie rywala)

   Sędziował: Kamil Rzechółko

   Zryw: Grzelak - Zawadzki, K. Łęcki, Pessel, Sulkowski - Umiński (70 Markowski), Gapiński, Żuchniewicz, Wójcik (46 Spadło), Przygucki (32 Łogosz) - Orłowski

   Unia: Rafalski - Rząp, Janicki, Ł. Świątek, Damian Wojciechowski, Basiński, T. Trafalski, Struzik, K. Świątek, Kunikowski, Kamiński (65 Zientara)

 

22 sierpnia

UNIA CZERMNO - Kasztelan Sierpc 3:1

   Bramki: Damian Sztendor 20, Łukasz Wiśniewski 30, Kamil Sieciński 80 - Łukasz Paczkowski 75

   Żółte kartki: Wawrzyniak, Nowicki, Sztendor, Borkowski, Machała - Lemanowicz, Siennicki, Rokicki

   Sędziował: Damian Szczytniewski

   Unia: Wydra - Rutkowski, Dubielak, Wawrzyniak (65 Król), Woźniak, Nowicki, Kłys (55 Machała), Borkowski (90 Sieciński), Tarka (70 Zaleski), Wiśniewski, Sztendor

   Kasztelan: Przybyszewski - Brzemiński (53 Śmigrodzki), Rokicki, Braniecki, A. Ambrochowicz (46 Kądalski), Majewski (56 Biegański), Cendlewski (46 Siennicki), Lemanowicz, Jastrzębski (46 Betlejewski), Paczkowski, Dzięgielewski (46 Kotkiewicz)

W 60 minucie Maciej Lemanowicz (Kasztelan) nie wykorzystał rzutu karnego.