Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub MKS Wicher Kobyłka (A klasa) ogłasza nabór zawodników ur. w latach 1998-2001, którzy chcieliby spróbować swoich sił w rozgrywkach Klasy A i Klasy B (rezerwy). Kontakt: 509 089 369 lub wicherkobylka1926@o2.pl

*     *     *

LKS Chlebnia zaprasza chętnych zawodników do sprawdzenia się w drużynach seniorskich w okresie przygotowawczym do sezonu 2018/2019. Kontakt: trener Paweł Żegliński 504-087-581

*     *     *

Korona Warszawa (A klasa) szuka sparingpartnerów na mecze w terminach: 7, 9 oraz 13 sierpnia. Zainteresowanych proszę o kontakt. 604 978 208, Piotr.

*     *     *

Bramkarz rocznik 1997, 190 cm wzrostu, szuka klubu. Kluby zainteresowane proszę przesyłać oferty na adres bramkarzwolny@wp.pl. Wybranym klubom prześle CV i skontaktuje się osobiście

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

I runda

12 sierpnia

Lwówianka Lwówek - ŚWIT STAROŹREBY 2:5

   Bramki: Łukasz Nowogórski 56 i 70 - Marcin Białek 17, 28 i 44, Maciej Niedzielak 46, Maciej Sobiesiak 74 

   Sędziował: Wojciech Młotkowski

   Lwówianka: Terebus - Olejniczak, Wiankowski, Durmaj, Nowogórski, Zielak, Jaśpiński, P. Pasturak, Matusiak, Tadeusiak, Dzierzba

   Świt: Kręt - Kinalski, Budnicki, M. Unierzyski, Sierpiński - Sobiesiak, Niedzielak, Kowalski, Tomczak, Białek

Świt przez cały mecz występował w dziesięcioosobowym składzie

 

STOCZNIOWIEC PŁOCK - Delta Słupno 4:2

   Bramki: Paweł Nowak 61, Patryk Gałamaga 75, Maciej Skierkowski 75, Przemysław Kowalczyk 80 - Maciej Piórkowski 20 (rzut karny), Daniel Żołek 60

   Żółte kartki: Mossakowski - K. Machowski, Felbór

   Sędziował: Mateusz Kowalski

   Widzów: 80

   Stoczniowiec: Ablewski - Białeck (75 Franciszkiewicz)i, Nowak, Skierkowski, Kaczorowski (85 Leśniewski) - Barciński (62 Mossakowski), Kowalczyk, Gałamaga, Bagiński (88 Bończyk), Lakowski (46 Sutkowski) - Orłowski (89 Kolasiński)

   Delta: Petera - Staniszewski, Michalski (55 Stelak), Brzyski, K. Machowski, Felbór, Gromadziński, Piórkowski, Kaczmarek, Żołek, Rutkowski (70 Kalinowski)

W 85 Maciej Skierkowski (Stoczniowiec) nie wykorzystał rzutu karnego.

 

WISŁA NOWY DUNINÓW - Skrwa Łukomie 4:3

   Bramki: Rafał Rękawiecki 30 (rzut karny), 35 i 60, Kamil Woźniak 48 - Daniel Kaczmarczyk 15 i 25, Michał Jagodziński 56

   Żółta kartka: Gawski, Król - Jagodziński

   Czerwona kartka: M. Pesta (62, za brutalny faul)

   Sędziował: Łukasz Matlęga

   Wisła: Czapski - Ciesielski, Śpiegowski, Czubak, Szydłowski - Gawski (80 Cichecki), Król, Hiszpański, Sztenderewicz - Rękawiecki, Woźniak

   Skrwa: J. Zieliński (46 Lewandowski) - Jagodziński, Mariusz Beksa, M. Pesta, Tecel (74 A. Pesta), Brzoza, J. Pesta, Michał Beksa, P. Karczewski, Kowalski, Kaczmarczyk (70 Hoffman)

 

Kasztelan Białe Błoto - BŁYSKAWICA LUCIEŃ 0:6

   Bramki: Marcin Janczarek 6 (samobójcza), Michał Jędrzejczak 26, Łukasz Kaczmarek 40, 52 i 69, Dawid Lemański 84 

   Sędziował: Mateusz Ciepliński

   Kasztelan: P. Wysiński - Kwiatkowski, Adrian Konopka, A. Szczepański, Maciejewski, Chłopek, B. Szczepański, Rudowski, Janczarek

   Błyskawica: Durka - Warsicki, Janiszewski, Ryniec, J. Kokosiński, Staniszewski (46 Rozkosz), Lemański, Kamiński, Jędrzejczak (67 Sobiecki), Kaczmarek (70 Małecki), Surmak

Kasztelan cały mecz występował w dziewięcioosobowym składzie.

  

Relax Miszewo Murowane - WISŁA GŁÓWINA-SOBOWO 2:3

   Bramki: Radosław Kijoch, Damian Sikorski (rzut wolny) - B. Andrzejewski, Gołębiewski, Jaszczak

   Żółte kartki: Matusiak - P. Żochowski

   Sędziował: Radosław Ulicki

   Relax: Szymura - Matusiak, Marcinkowski, Piotrkowski - D. Sikorski, Kijoch, P. Piórkowski, R. Piórkowski - P. Sikorski, Szkopiński

   Wisła: Barski - Tomczyk (46 Wyczałkowski), Szewczyk, Bugaj, Młotkowski - P. Żuchowski, Radomski, Gołębiewski, Jaszczak, Uzdowski (46 Kwasiborski) - Andrzejewski (75 Suwalski)

Mecz w Sobowie, Relax gospodarzem

Relax cały mecz występował w dziesięcioosobowym składzie.

 

SZOPEN SANNIKI - Błękitni Gąbin 3:3 (k. 5:3)

   Bramki: Mateusz Roguski 4 i 29, Łukasz Wiśniewski 58 - Kamil Baranowski 28, Wojciech Górecki 40 (rzut karny) i 80 (rzut karny)

   Żółta kartka: W. Górecki

   Sędziował: Waldemar Kaniewski

   Szopen: L. Cieślak - W. Stradza, Kaźmierski, Michał Porębski, J. Kotowicz - Wiśniewski, Sapiński, A. Kotowicz, Jankowski (60 Mateusz Cieślak II) - Marcin Porębski, Roguski

   Błękitni: Mićkowski (46 Budzyński) - Jankowski, W. Ziarkowski, Bartnicki, Ł. Górski - Kujawa (80 M. Opasiński), T. Ziarkowski, Nowicki, Górecki - A. Górski (60 Bisiorek), Baranowski

 

ULKS Ciółkowo - START PROBOSZCZEWICE 2:5

   Bramki: Wiktor Kopyt 3, Damian Głowala 19 - Dawid Ziemczyk 12, Przemysław Bońkowski 42 (rzut karny), Piotr Malanowski 60, Arkadiusz Majchrzak 81, Dorian Pilaszewski 83 

   Żółte kartki: Górczyński, Racki - Bońkowski, Mikołajczyk, Żurański

   Sędziował: Michał Dziepak

   ULKS: Marcinkowski - Iwański, Aronowski, Bezel, Matuszak - Głowala, D. Sumiński, W. Kopyt, Górczyński (46 Wółkiewicz), P. Cieszkowski (70 Mielczarek), Racki 

   Start: Nowak - Szafrański (Bojarski), Bońkowski, Mikołajczyk, Stasiak (Żurański) - Kowalkowski, Majchrzak, Ziemczyk - Woliński, Pilaszewski, Malanowski

 

WICHER CIESZEWO - Stegny Wyszogród 3:0 walkower

   Stegny nie przyjechały na mecz

 

Zjednoczeni Bulkowo - ORZEŁ GOLESZYN 3:5

   Bramki: Krzysztof Jakubiak 15, Piotr Banaś 19, Paweł Małkiewicz 57 - Piotr Borowski 7, Przemysław Borowski 13 i 53, Damian Mórawski 27 i 80

   Żółta kartka: Suliński

   Sędziował: Krzysztof Kwasiborski

   Zjednoczeni: Mazurkiewicz - Kaźmierczak (55 Plebaniak), D. Plewiński, Kwiatkowski, S. Plewiński (90 Musiał), Budek (85 Gackowski), Przedpełski (78 Więckowski), Banaś, Jakubiak, Łaciński, Małkiewicz

   Orzeł: Malinowski - M. Rudziński, Bartkowski, Krajenta (75 Bartochowski, Dzikowski, Suliński, Pruszkowski, Przemysław Borowski, Piotr Borowski, Sprycha, Mórawski

 

Zorza Szczawin Kościelny - SKRA DROBIN 4:5

   Bramki: Adam Sarzała 30 i 39, Adrian Matusiak 57 i 75 - Kamil Zawistowski 21, Jarosław Ciarkowski 40, Bartłomiej Mielczarski 51 i 85, Hubert Krysztofiak 69

   Żółte kartki: D. Matusiak - Reguliński, Wawrzyński

   Sędziował: Damian Szczytniewski

   Zorza: Stasiak - D. Matusiak (46 Józwik), Stępień, Śniecikowski, Gosławski - Jankowski, Sarzała, Kowalski (75 M. Matusiak), Maciak, A. Matusiak - T. Matusiak

   Skra: Majchrzak - Reguliński (46 Nowakowski), Gąsiorowski, Wawrzyński, Tokarski - Ciarkowski, Krysztofiak, Żebrowski, Lemanowicz, Mielczarski - Zawistowski

 

ZRYW BIELSK - Unia Iłów 5:1

   Bramki: Filip Orłowski 3, 8 i 20, Kamil Łęcki 37, Adrian Żuchniewicz 72 (rzut karny) - Mateusz Janicki 73

   Żółta kartka: Umiński

   Czerwona kartka: Orłowski (70, za kopnięcie rywala)

   Sędziował: Kamil Rzechółko

   Zryw: Grzelak - Zawadzki, K. Łęcki, Pessel, Sulkowski - Umiński (70 Markowski), Gapiński, Żuchniewicz, Wójcik (46 Spadło), Przygucki (32 Łogosz) - Orłowski

   Unia: Rafalski - Rząp, Janicki, Ł. Świątek, Damian Wojciechowski, Basiński, T. Trafalski, Struzik, K. Świątek, Kunikowski, Kamiński (65 Zientara)

 

22 sierpnia

UNIA CZERMNO - Kasztelan Sierpc 3:1

   Bramki: Damian Sztendor 20, Łukasz Wiśniewski 30, Kamil Sieciński 80 - Łukasz Paczkowski 75

   Żółte kartki: Wawrzyniak, Nowicki, Sztendor, Borkowski, Machała - Lemanowicz, Siennicki, Rokicki

   Sędziował: Damian Szczytniewski

   Unia: Wydra - Rutkowski, Dubielak, Wawrzyniak (65 Król), Woźniak, Nowicki, Kłys (55 Machała), Borkowski (90 Sieciński), Tarka (70 Zaleski), Wiśniewski, Sztendor

   Kasztelan: Przybyszewski - Brzemiński (53 Śmigrodzki), Rokicki, Braniecki, A. Ambrochowicz (46 Kądalski), Majewski (56 Biegański), Cendlewski (46 Siennicki), Lemanowicz, Jastrzębski (46 Betlejewski), Paczkowski, Dzięgielewski (46 Kotkiewicz)

W 60 minucie Maciej Lemanowicz (Kasztelan) nie wykorzystał rzutu karnego.