15 sierpnia

Eurotherm Walercin - ZRYW II SOBOLEW 1:3

   Bramki: Krzysztof Piwek - Wojciech Kazimierak 38 (rzut wolny), Patryk Ragus 80, Piotr Pawlik 90

   Sędziował: Marcin Belka

   Eurotherm: Komorzycki - Kowalski, Sibilski, Ugoda (46 Ornoch), Smoliński, Stanisław Piwek, K. Piwek, Szuba, Sławomir Piwek (46 K. Śmietański), Stępień, Główka (63 R. Piwek)

   Zryw II: Świątek - Bieńko, T. Tywanek, Kurek, Mirowski, Ragus, W. Kazimierak, M. Tywanek, Dymek. Piotr Pawlik

Mecz w Sobolewie

W 10 minucie Piotr Pawlik (Zryw) nie wykorzystał rzutu karnego

Zryw II przez cały mecz grał w dziesięcioosobowym składzie.

 

HUTNIK HUTA CZECHY - Tajfun JarMet Jartypory 6:1

   Bramki: Michał Macioszek 15, Piotr Szostak 45, Kamil Szostak 52, Sebastian Grzegorczyk 54, Mateusz Rękawek 65, Marcin Jedynak 75 - Mateusz Laskowski 28

   Sędziował: Sebastian Maciołek

   Hutnik: P. Kardyka - R. Trzmiel, W. Wilczek (Rękawek), J. Kardyka, A. Wardak, Grzegorczyk (Płatek), J. Wardak (M. Zawadka), Macioszek, K. Szostak, M. Jedynak (R. Głąbicki), P. Szostak (B. Głąbicki)

   Tajfun JarMet: B. Mazurek - Żelazowski, A. Kocon, Wieliczko, Rusiniak, Pędzich, Sobotka, J. Pazio, B. Pazio, Laskowski, M. Kocon

 

Jupiter Koszewnica - TĘCZA KORCZEW 0:6

   Bramki: Kacper Chwedoruk 3x, Dominik Jaszczuk, Sebastian Bartoszuk, Paweł Kruk

   Sędziował: Piotr Pniewski

   Jupiter: Krupa. - Paczuski, Czaplicki, Parapura (60 D. Mazurek), Krasnodębski (80 Sółkowski), Cymbaliński (70 Borkowski), Świnarski, Ornoch, Pazdyga, P. Mazurek, Standziak

   Tęcza: Lewczuk - Woźniak, Patryk Głozak, P. Radziwonka, T. Krawczyk, Izdebski, Paweł Kruk (Pawłowski), Piotr Głozak (Wołosiak), Bartoszuk (Stańczewski), Chwedoruk (Wysocki), Jaszczuk (Majkrzak)

Mecz w Wilczonku

 

Legion Grębków - Jabłonianka Jabłonna Lacka 0:3 walkower

   Legion wycofał się z rozgrywek.

 

Niwa Tęczki - VICTORIA KAŁUSZYN 2:6

   Bramki: Janusz Nowosielski 10 i 40 - Aliaksandr Hrynewicz 3x, Damian Końca, Jacek Gójski, Kamil Domański

   Żółte kartki: Siergiej. J. Grochowski

   Sędziował: Damian Śliwiński

   Niwa: Czerwiński - Siergiej, Okliński, Ostapiuk, Kacper, Grochowski (46 Prokopiak), Konrad Grochowski (75 J. Wysokiński), Wierzejski, Jasiński (60 Adamczuk), J. Grochowski, Nowosielski, A. Wysokiński (75 Markiewicz)

   Victoria: Ł. Krążała - Milewski, Ławecki, H. Abramowski, Madziar, Szczęsny (60 Wąsowski), B. Krążała (46 Domański), J. Gójski, Hrynewicz, Stryczyński (60 Końca), M. Abramowski

 

ORZEŁ UNIN - Wilga Miastków Kościelny 8:0

   Bramki: Emil Wielgosz, Damian Matysiak, Łukasz Korgul (rzut wolny), Mariusz Dróżdż 2x, Bartłomiej Szczęśniak, Piotr Wielgosz, Dominik Alot

   Żółta kartka: Matysiak

   Sędziował: Andrzej Bibik

   Orzeł: P. Brych - Michalczyk, Korgul, B. Szczęśniak, E. Wielgosz, Kowalski (70 M. Gora), Matysiak, Dróżdż, P. Wielgosz, D. Szczęśniak (46 Nowicki), Parzyszek (55 Alot)

   Wilga: Salamończyk - Kowalski (46 Kot), Latuszek, B. Wasilka, Gajownik (46 Borkowski), M. Biedrzycki (46 Bakiera), P. Baran (55 Rosłaniec), A. Kajka, J. Biedrzycki, Belka, Kruk

 

PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE - Kolektyw Oleśnica 8:0

   Bramki: Daniel Głuchowski 16 (rzut karny), Bartłomiej Woś 30, 41, 54 i 59, Paweł Jarzębski 78 i 90, Bartosz Malesa 86

   Żółte kartki: Bartkiewicz - Jajszczak, A. Markowicz

   Sędziował: Adam Trędowicz

   Płomień: M. Dróżdż - Rogala, Sabak, Bartkiewicz, Suski (70 Lisiecki) - Barszczewski (55 Jarzębski), Wojda (71 B. Malesa), Gromysz (55 Nidzgorski), Woś (76 Świstak), Matwiejczyk, Głuchowski (55 M. Malesa)

   Kolektyw: Jajszczak (Kiełczykowski) - Polak, A. Markowicz, Pliwka (60 Stanisławowski), Zarankiewicz (60 Marko), Wojda, S. Pycek, Kot, Pilich, Dzięcioł, Rucikowski

 

ŚWIT BARCZĄCA - Sęp Żelechów 5:2

   Bramki: Wiktor Lachowski 3x, Rafał Grabowski, Adrian Kozdój - Patryk Seroczyński 73, Sebastian Zegadło 83

   Sędziował: Grzegorz Dąbrowski

   Świt: Łobiński - Kozdój, Badurek, Jackowicz, P. Kowalewski - R. Pszonka (75 Ciszkowski), Kuczerenko, Grabowski, Mistewicz, Lachowski - Orzełek (65 Zgutka)

   Sęp: Beczek - Wdowiak, S. Jaworsk (46 Gałkowski), Szewczak, Chudek, Słyk, Kot, Mazurek, Zegadło, Brych (65 Seroczyński), Stodulski

 

Tygrys Huta Mińska - WEKTRA ZBUCZYN 1:2

   Bramki: Grigor Oganiesian 40 - Maciej Wróbel 15, Emil Michalak 60

   Żółte kartki: Michalak

   Czerwona kartka: Michalak (88, za niesportowe zachowanie)

   Sędziował: Marek Brzozowski

   Tygrys: A. Płachecki - Kuć, Kiepuszewski, Powałka, Pazura, Oganiesian, Bartnicki (63 Komosa), Karłowicz, Malka, Witkowski, Siwiński

   Wektra: Krasuski - Piekutowski, Narwojsz, Jagielak, Anusiewicz (60 Grzegorczyk), K. Golec, Bednarczyk, Wróbel (88 Borkowski), D. Prokurat, Wierzejski, Michalak

 

WATRA MROZY - Zryw Sobolew 2:1

   Bramki: Daniel Serwatka, Dawid Mrozik - Michał Wiśnioch 51

   Żółte kartki: Komar, J. Białecki

   Sędziował: Kamil Wolski

   Watra: Grzenda - Kosyl (Osiński), Lachowski, J. Żydkiewicz, M. Żydkiewicz (Staska), Bajszczak (B. Mrozik), Serwatka (D. Mrozik), Wronowski (Ceranka), Filipek, Szczegielniak (Zgudka), Walas (Malka)

   Zryw: Ulaszewski - M. Ostrowski, Komar, Michalec, G. Kazimierak, Majsterek, J. Białecki, Król, Michał Wiśnioch, Nakonieczny

Zryw przez cały mecz grał w dziesięcioosobowym składzie

 

16 sierpnia

MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI - Podlasie Sokołów Podlaski 9:0

   Bramki: Jakub Zatorski 11 i 23, Piotr Parobczyk 13, 53 i 60, Kamil Dziewulski 18 (samobójcza), Paweł Dębała 34, Konrad Biesiada 37, Patryk Kamiński 40

   Żółta kartka: Dziewulski

   Sędziował: Łukasz Firus

   Mazovia II: Góras (65 Flis) - Teodorski (46 Niemyjski), Nojszewski, Dębała, Bogusz (46 Barwiński), Świerżewski (65 Radzikowski), Biesiada, Parobczyk, Zatorski (65 Sikorski), Kamiński (46 Popławski), Staska

   Podlasie: Szymański (46 Wilk) - Pasek (65 Chmiel), Dziewulski, Kosieradzki (46 Gdula), Przybyszewski, Rozbicki, Domański, Pniewski, Osial (46 Chadaj), Adamczuk (78 Nowotniak), Horowicz

 

Tęcza Pustelnik - Czarni Węgrów 3:10

   Bramki: Marcin Kielczyk 10, Arkadiusz Perzanowski 20, Przemysław Laskowski 35 - Daniel Zieliński 2x, Rafał Komosa, Adrian Wielądek, Dominik Marchelewicz (rzut karny), Kamil Kowalczyk 2x, Mateusz Steć 2x, Damian Wysocki

   Sędziował: Marcin Marcinkiewicz

   Tęcza: Świstak - Drozd (30 Stempel), Kwieciński (55 Ostrowski), Żukowski, Kielczyk (85 Oniśk), Kolasa, Bąkowski, Siporski (75 Lach), Kondratowicz, Laskowski (75 Lenard), Perzanowski (55 Lesiński)

   Czarni: Brzezik - Marchelewicz, Steć, Skórka, Sapryk (46 Jaśkowiak), Wójick (60 Płocharczyk), Gierej (46 Gryglas), Supleński (20 Wysocki, 75 Cacko), Wielądek, Zieliński (46 Kowalczyk), R. Komosa (46 Skolimowski)

Mecz w Stanisławowie

W 30 minucie Mateusz Steć (Czarni) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Świstak obronił)

W 75 minucie Cyprian Skórka (Czarni) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Świstak obronił)