15 sierpnia

Gladiator Słoszewo - ŻAK SZREŃSK 2:3

   Bramki: Patryk Rutkowski 25 (samobójcza), Marcin Droziński 61 (rzut karny) - Kamil Dwużnik 45, Mateusz Barański 59 i 85

   Sędziował: Tomasz Osiński

   Gladiator: G. Olszewski - I. Olszewski, Rutkowski, Gałązka, Lewandowski, Giranowski, Kaczyński, Droziński, Kosewski (71 Bednarski), Pawlak, Krzemiński (52 Gocejna)

   Żak: Zakrzewski - Piskorski, Ostolski, Jurkiewicz, Rutkowski - D. Pisarkiewicz, Gosik, Barański, K. Dwużnik (60 Kordalski), R. Pisarkiewicz - Rybicki

 

GKS MAX ROL ANDRZEJEWO - Orzeł Sypniewo 5:2

   Bramki: Radosław Piwoński 20, Dominik Kraszewski 30, Andrzej Piwoński 47 i 65, Daniel Gniazdowski 49 - Rafał Ostrowski 42, Artur Rawa 52

   Żółta kartka: Kamiński

   Sędziował: Piotr Dzwonkowski

   GKS Max Rol: Tyborowski (46 Duda) - Rybiński, Kulesza (85 Kamiński), R. Piwoński, Płotczyk, Kempisty, Szeligowski, Sekuła, A. Piwoński, Gniazdowski (80 P. Kraszewski), D. Kraszewski

   Orzeł: Żołyński - Marcińczyk (50 Prusaczyk), Rekosz, Szrąberski, Śmieciński, Żebrowski, Zalewski (80 Turek), Ostrowski, Beczak (50 Glinka), Sypniewski (50 Gutowski), Rawa

 

16 sierpnia

FC 2012 Różan - ŚWIT BARANOWO 4:5

   Bramki: Przemysław Załęski 10 i 78, Kamil Tarasiewicz 68 (rzut karny) i 87 (rzut karny) - Paweł Zarjewski 18 (rzut karny) i 59, Paweł Kuzia 54, Damian Duszak 56 i 74

   Sędziował: Jakub Grzyb

   FC 2012: Wiśniewski - Napiórkowski (65 Glimasiński), Bystrek, Łuczyński, Cikacz, Ziółkowski, Brzózy (65 Frączak), Kujawka (46 Bieniecki), P. Załęski (80 Czarnowski), S. Załęski (50 Fijałkowski), Tarasiewicz

   Świt: Wilga - Abramczyk (46 S. Ogonowski), M. Fąk, W. Fąk, Zarjewski (69 Dobrzyński) - Kuzia (83 Bandorowicz), Krystian Olender, Rybka (85 Krzysztof Olender), Dawid (64 Narewski), Dobrzyński (77 Linowski) - Duszak (77 Bieńkowski)

 

GKS Gumino - Kryształ Glinojeck 3:0 walkower

   Kryształ zrezygnował z udziału w rozgrywkach

 

ISKRA ZARĘBY KOŚCIELNE - Pełta Karniewo 3:2

   Bramki: Kamil Małkiński 30 (rzut wolny), Przemysław Wyszogrodzki 65, Adam Śliwiński 72 - Mariusz Galik 10 i 20 (rzut karny)

   Żółta kartka: Śliwiński

   Sędziował: Patryk Kaczyński

   Iskra: Sobieski - Latański, Sapiecha, A. Niemira, Kilian Kuropatwa, T. Niemira, Małkiński, Kantorowski (60 Grabiński), Wyszogrodzki, P. Chlubicki (67 Śliwiński), Tyl (85 Jaworski)

   Pełta: P. Rzewnicki - Strzelczak, Kozon, D. Kowalkowski, Pszczółkowski, Jeż, Długołęcki, Galik, Fałdowski, M. Kowalski, Szczepański (85 Kiljański)

 

Korona II Ostrołęka - BARTNIK MYSZYNIEC 1:1 (k. 7:8)

   Bramki: Artur Muchin 8 - Jakub Kowalczyk 69

   Sędziował: Arkadiusz Dobkowski

   Korona II: Jaroszewski - Przytuła, Karczewski, Chmielewski, Borkowski, Augustyniak, Zabielski, Majkowski (85 Jakubiak), Trzciński, Muchin, Kurowicki (80 Pochmara)

   Bartnik: A. Warych - Zyśk, Cekała, Majewski, Łachacz (46 Góralczuk), Kobus, T. Murach, S. Kulas (55 K. Murach), Kowalczyk (85 Krawczyk), Krajza, Szymański

 

OPIA OPINOGÓRA - Gryf Kownaty Żędowe 2:0

   Bramki: Łukasz Frączkowski 55, Dominik Głowacki 70

   Żółte kartki: Ł. Michalski, Kijewski - Nawrocki

   Sędziował: Tadeusz Siemionko

   Opia: Kamiński - M. Michalski, Ł. Michalski, Kijewski (60 Pietraszewski) - W. Głowacki, Moczulak (85 Krajewski), Jurkiewicz (80 Kruszewski), Kocięcki, Frączkowski - D. Głowacki, Grochowski (50 G. Komorowski)

   Gryf: Rykaczewski - Kaliszewski, Nawrocki, Szczyglak, Olszewski (60 M. Sepczyński), M. Kapczyński, Zdrojewski, Stępiński, Śmieciński (46 Tomaszewski), Krzyśpiak, Olszak (50 Czerwiński)

 

TAMKA DZIERZGOWO - Boruta Kuczbork 4:0

   Bramki: Michał Dąbrowski 51 (rzut karny) i 68, Łukasz Wójtowicz 64, Bartosz Michalak 82

   Sędziował: Dawid Rachuba

   Tamka: Miałki - Barbucha (46 Sobiecki), Krajewski, Jastrzębowski (72 Zaborowski), Dymkowski (72 Michalak) - Grzybowski, Wójtowicz, Dąbrowski, Czaplicki (66 Lignowski), Szypulski - Perdion (60 Nadratowski)

   Boruta: C. Kołakowski (46 Zieliński) - Bardyszewski, Pacholec, Kawczyński, Szeluga, Kociela, Juszczyk, Klimek, Szumiński, Kowalski, Kalinowski

 

Wkra Radzanów - PAF PŁOŃSK 4:4 (k. 5:4)

   Bramki; Zbigniew Kalinowski 14, Daniel Ziółkowski 32 i 60, Paweł Brdak 90 - Marek Kornatowski 20 (rzut karny), 51 (rzut karny), 68 i 77

   Żółta kartka: Więcław

   Sędziował: Dawid Klimowski

   Wkra: Żółtowski - Grzywacz (78 Wawrowski), Brdak, Piórkowski, Wojdowski (83 Bieniewicz), Strzelec (70 Michał Keczmerski), Czernik, Kalinowski, Rutecki, Dziurlikowski (25 Grabowski), Ziółkowski

   PAF: Motak - Bielski (70 Bielak), Wierzchowski (8 Surowaniec), Skolimowski, Więcław, Woliński, Kuciński, Jarosławski, Majtczak (60 P. Szymański), Rutkowski, Kornatowski

 

WKS Mystkówiec Stary - GKS POKRZYWNICA 2:6

   Bramki: Adrian Kanclerz 5, Łukasz Piątek 60 - Łukasz Olejnik 15, 45 i 70, Dawid Wichowski 25, Adam Kisiel 35, Łukasz Ostaszewski 80

   Sędziował: Krzysztof Wieczorek

   WKS: Grzybowski - A. Rosiński, Jeż (75 Paweł Ciskowski), Piotr Ciskowski, J. Rosiński, Kamiński (46 Szulc), Piątek (82 Woźnica), Milewski (61 Szczęsny), Paź (46 Salwin), Melion, Kanclerz (75 Karłowicz)

   GKS: Borczyński - Ostaszewski, Bartosiewicz, Szyszkowski (50 Mućka), Przewłocki (80 Jasiński) - Kaszuba, Różalski, Andrzejewski - Kisiel (70 Dudzikowski), Wichowski, Olejnik

Mecz w Rząśniku

 

Wymakracz Długosiodło - KS WĄSEWO 1:3

   Bramki: Adam Duda 5 (rzut karny) - Adrian Waracki 2x, Jakub Kusik

   Sędziował: Sebastian Załęski

   Wymakracz: Borczon - Kałek (68 Pleński), Michalak (85 Glinka), Brejnak, Drózd (46 Pamrowski) - Kolankiewicz (75 Nowicki), Gałązka (80 Mróz), Laska, Rogalski - Mostowski, Duda

   KS: Akier - Stepnowski, Podolak, Wojdak, Orłowski (40 Świeżek) - Poleski (70 Ambroziak), Warszawik (55 Kusik), Godlewski, Rychlik, Waracki - Murawski

Mecz w Wąsewie