Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

*     *     *

Klub sportowy ALDO BARTNIK MYSZYNIEC zaprasza do skorzystania z pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnia w okresie zimowym. Zapisy na sparingi i wszelkie informacje pod nr: 692039347

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

11 sierpnia

Kamionek Warszawa - Józefovia II Józefów 1:2

Bramki: Paweł Leśniak 32 - Piotr Najmoła 85 (samobójcza), Marek Pietrzak 89

Żółte kartki: Leśniak, Gadomski - Smoliński, Warnicki

Sędziował: Konrad Godzina

Widzów: 40

Kamionek: Kwiatkowski - Szydłowski, Roguski, Kądziela (80 Bors), Kalinowski, Janeczek (82 Najmoła), Krysiewicz (46 Gozdalik), Drozd, M. Obłuski, Gadomski, Leśniak (70 Imiela)

Józefovia II: Herdzik - Łaba (63 Baca), Warnicki, J. Lamparski, Zawadka, P. Pietrzak, D. Lamparski, Rosłonek (63 Michałowski), M. Pietrzak, Bielicki, Smoliński

Mecz w Józefowie

 

Orzeł Parysów - Advit Wiązowna 2:4

Bramki: Oktawian Maruszak 77, Maksymlian Kazubek 90 (rzut karny) - Damian Lazurek 2, Michał Maruszak 43 (samobójcza), Arkadiusz Zapaśnik 48 (rzut karny) i 90

Żółte kartki: E. Sitoi - Wesołowski, Wilczek

Sędziował: Kamil Konowrocki

Advit: Rękawek (46 Wilczek) - Jakubowicz, Cacko, Kowalski, Sawiński, Lazurek, Bakuła (60 Duszka), Wesołowski (55 Białek), Gadomski, Kozłowski, Zapaśnik

Orzeł: Żurawek - Kielak, Ł. Maruszak, Trębacz, Kazubek, M. Maruszak, S. Sowiński, Piekarski, O. Maruszak, E. Sitoi, K. Kwiatkowski 

Mecz w Wiązownie

 

12 sierpnia

PKO Sport Warszawa - Wisła Dziecinów 1:6

Bramki: Piotr Iwaszkiewicz 44 - Michał Strzeżek 4, 15, 26 i 58 i 86, Kamil Woźniak 66

Żółta kartka: Woźniak

Sędziował: Konrad Ziółkowski

PKO Sport: Sochacki - Wielgoławski, Tomaszewski, Jambor, Ereminowicz (60 Hełmecki), Urbaniak, Iwaszkiewicz, Manart, Skwara, Świstak (70 Puczyński), Gamdzyk (50 Galec)

Wisła: Piekarski - Piekarz (75 Smereczyński), P. Wasążnik, Tolak, P. Gajownik (62 M. Gajownik), Woźniak, Grzegrzółka (46 M. Wasążnik), Hawryluk (62 Bobis), Moczulski, Strzeżek, Banasiewicz

Mecz w Dziecinowie

 

WS Warszawa - CKS Celestynów 1:1 (karne: 2:4)

Bramki: Piotr Marcinkowski 70 - Marcin Popis 22

Żółte kartki: Piotrowski - Cygan, Papis, Jęda, Żebrowski, Kurach

Czerwona kartka: Adamczyk (90, za niesportowe zachowanie)

Sędziował: Karol Pietrzyk

WS Warszawa: Pakieła - M. Więckowski (72 Siemieniak), Siuta, Śliwecki, Marcinkowski, Godzina, Gwiazda, Rudy (62 Kuciel), Baczyński, Głuszek (46 Lisowski), Piotrowski

CKS: Gryc - Papis (46 Witak), M. Kloch, Cygan (82 Nowak), Zduńczyk - Sterna (74 Jęda), Kurach, Madejak (79 Michałek), Kędzierski, Rosłoniec - Żebrowski (70 Adamczyk)

 

14 sierpnia

KS Blizne - Anprel Nowa Wieś 1:1 (karne 4:3)

Bramki: Daniel Wicher 68 - Eryk Kozik 29

Żółte kartki: Wicher, Ignacak, K. Rzewuski, Stachowiak, Wrona - Grudziński

Czerwona kartka: D. Kozłowski (68, za brutalny faul)

Sędziował: Rafał Łasiński

KS: Niewiadomski - Wrona, Jurgiewicz (80 Rzeczyca), W. Rzewuski, Bartosiak (68 Jankowski) - Kamiński (68 Sałata), Cendrowski (60 Stachowiak), Ignacak, Zasuwa (60 Krzak), Adamczyk (46 K. Rzewuski) - Wicher (80 Olszewski)

Anprel: Szumski - Klażyński, Grudziński, Piotrowski, Wiśniewski, Sionek (70 Sandomirski), Cygan, Kozik, Gajewski (66 D. Kozlowski), Curyl, Pietruczuk (66 Boroń)

Mecz w Zielonkach

 

KS Wesoła - Wisła Maciejowcie 3:0

Bramki: Michał Kucharczyk 9 i 33, Konrad Zając 45

Żółta kartka: Szopa

Sędziował: Michał Wąsowski

KS: Gojdź - Kolasa, D. Jach, Szarkowski (46 Kozłowski), Szewczyk (60 Rawski) - Sosnowski (60 Ostrowski), Śniadewicz (46 Włoczewski), Alberski (46 Kuta), Kucharczyk (60 Kawalec) - Zając, Żaboklicki (60 Kraszewski)

Wisła: Nagadowski - Szopa, Cyrta, D. Grylak, Zygan - Wichniewicz, Gazda (40 P. Sitnik), Baran, Opiekulski (55 Misiak) - R. Sitnik, Szeląg

 

Polonia Warszawa (juniorzy) - Korona Warszawa 7:2

Bramki: Jakub Górski 25, Maciej Czabaj 59, Wiktor Niewiarowski 64, 81 i 90 (rzut karny), Adam Kujawski 71, Jakub Szymański 78 - Tomasz Ciurzyński 74 (rzut karny), Damian Kowalewski 79

Żółta kartka: Czabaj

Sędziował: Konrad Ziółkowski

Polonia: Małecki - Górski, Kosikowski, Krulikowski (46 Putowski), Korcz (46 Salak), Kujawski, Szybiński (46 Skowroński), Wilk (46 Szymański), Niewiarowski, Malinowski (46 Żakowski), Cieślak (46 Czabaj)

Korona: Bichta (55 Kubiak) - Flis (70 Woszczyk), Oleksiewicz, Burakowski, Zdunek, Karasiewicz (55 Chróstowski), Ciurzyński, Kasprzak (46 Domański), Chorzępa (55 Kowalewski), Grzelak, Byczkowski

 

Orły Zielonka - Huragan II Wołomin 0:0 (k 3:4)

Żółte kartki: Rozwadowski, Glinka, Bartczak - Kowalski, Nowiński

Czerwona kartka: Rozwadowski (70, za dwie żółte)

Sędziował: Bartosz Glinka

Orły: Muszyński - Glinka (60 Ciok), Bartczak, Pikulski, Żaboklicki - Małek, Goławski, Zaręba, Rozwadowski, Dominiak (89 Wroński) - Bagiński

Huragan II: Gąsiorowski (46 Milankiewicz) - Kowalski, Kielak (73 Misztalewski), Świderski (57 Klimkowski), Kożuch (70 Berta), Skorupka, Nowiński (65 Mariak), Durajczyk, Zajączkowski (46 Lewandowski), Wojakowski, Matulka (19 Tucin)

 

Marcovia Marki (juniorzy) - Farmacja Tarchomin 4:1

Bramki: Wojciech Dołęgowski 9, Kacper Dalba 20, Bartosz Jakóbczyk 29, Patryk Czajka 55 - Mateusz Sałaj

Żółta kartka: Dzierżak

Sędziował: Mikołaj Pusek

Marcovia: Janicki (67 Krupiński) - Strupiechowski, Jankowski (56 Kosiorek), Zulczyk, Zieliński, Kierszak (56 Gawiński), Jakóbczyk, Żmuda (67 Kaniecki), Czajka (67 Jóźwiak), Dalba (67 Ciecierski), Dołęgowski

Farmacja: Korneluk (75 Bujalski) - Brzeziński, Antosik (60 Laskowski), Tręda, Nowak, Boniecki, Dąbrowski, Dzierżak (60 Czerwieniec), Sałaj, Jakubiak, Dobrowolski (55 Bułanowski)

Mecz w Ząbkach

 

OIRP Warszawa - Wicher Kobyłka 0:7

Bramki: Jan Skotnicki 18 i 39, Jan Szulkowski 30 (rzut karny), Kamil Wróblewski 54 i 83, Daniel Sulich 67 (rzut karny), Patryk Dybowski 79

Żółte kartki: Wółkiewicz - Dorsz

Sędziował: Robert Koc

OIRP: Suchar - Giera (46 Wółkowicz), Gilarski (46 Kujawa), Górka, Warchoł (46 Mak), Kluś, Olender (65 Modelski), Modelski, Malinowski, Niwiński, Borowiecki

Wicher: Rejf - Jankowski (46 Górecki), Dorsz, Jąkała, Babicki, Duklanowski (46 Śliwowski) - Sulich, Boratyński (46 Antol), Szulkowski (60 Dybowski), Hargot (46 K. Wróblewski), Skotnicki (46 B. Pietrzak)

Mecz w Kobyłce

 

15 sierpnia

Mazur II Radzymin - WKS Rząśnik 1:1 (karne 7:8)

Bramki: Oskar Kalicki 10 - Mateusz Nowicki 24

Żółte kartki: Szczepanik, Rosłon, Augustyniak

Sędziował: Dominik Wodarski

Mazur II: Szczepanik - Adamski, Wąsik (46 Włodarski), Wyszyński, Budek (60 Dobrygowski) - Okrasa (46 Łupiński), Dobrzeniecki (80 Bielecki), Rosłon, Przybysz (55 Bończewski) - Kalicki (46 Gałucha), Augustyniak

WKS: Komorowski - Stańczak (60 M. Abramczyk), Ł. Abramczyk, Wojtaszek, Sochaczewski - Nowicki, Piotrowski, Osowiecki, Wierzchoń, D. Komorowski, - Ciemerych

 

Coco Jambo Warszawa - IFQ Warszawa 11:0

Bramki: Damian Sawicki 20, 27, 67, 85 i 90, Bartosz Januszewski 30, 39, 61 i 70, Rafał Kordowski 34, Dariusz Pliszka 75

Sędziował: Piotr Pietrzykowski

Coco Jambo: Moczulski - J. imiela, T. Imiela, Bołotowicz, Urban - Kordowski, Pliszka, Sidorowicz, Sawicki - Januszewski, Krystiasn Smółka (Lewandowski)

IFQ: Urbanek - Adamiec, Ejsmont, Bartosiak, Lewandowski, Borzęcki, Szlachetka, Zygadło, Janczurewicz, Zimoch, Rozkres

 

Talent Warszawa - UKS Siekierki 1:0

Bramka: Michał Linosz 69

Żółte kartki: Bonisławski, Gontarz

Sędziował: Adrian Cieślik

Talent: Goleń - Chaciński (41 Podleś), Marcinkiewicz, Piasecki, Mackiewicz, Bonisławski, Rychlica, Gontarz, Linosz, Treder (20 Nowak, 60 Oleksiuk), Dębowski (20 Szulim)

UKS: Tasz - Pawłowski (85 Petlik), Strzelecki, Ł. Żydkiewicz, Sikora - P. Niedziałek, K. Włodyga, Kromka, Epsztein (80 J. Wójcik), M. Włodyga - Zakrzewski (80 R. Niedziałek)

 

Bar Ulubiona ETV Warszawa - Kartofilska.pl Warszawa 2:5

Bramki: Michał Bartnicki 21, Maksymilian Kardas 53 - Bartłomiej Urbański 20, Paweł Mogielnicki 37, Paweł Krupiński 62, Bartosz Radecki 84 (samobójcza), Radosław Rzeźnikiewicz 90

Żółte kartki: Drygalski - Czerwona

Czerwona kartka: Drygalski (51, za dwie żółte)

Sędziował: Łukasz Pawlikowski

Bar Ulubiona ETV: Lang - Kopański (79 Szczepanik), Cyzio, Adam (46 Orłowski), Drygalski, Łazarczyk (46 Gil, 75 Radecki), Majewski (64 Kujawiak), Kardas, Borowiec, Niciporuk (79 Pomian), Bartnicki (46 Kacprzak)

Kartofliska.pl: Muszyński - Chyziak (46 Rzeźnikiewicz), Żyżyński, Januszewski, Socha, Urbański (80 Cielemęcki), Kucza, Czerwonka, Olkiewicz, Mogielnicki (46 Grudziński), Święcicki (55 Krupiński)

 

AKS Zły Warszawa - Okęcie Warszawa 1:1 (karne 3:5)

Bramki: Szymon Lewandowski 11 - Paweł Błociszewski 43 (rzut wolny)

Żółte kartki: Adeshina - Bartosiński

Sędziował: Damian Truszkowski

AKS Zły: Sałkiewicz - Gaicki (60 Sękulski), Gierasimiuk, Anglart - Pham, Półrola, Socha, Mogielnicki, Lauryn (60 Valledor) - Lewandowski (78 Mirowski), Adeshina

Okęcie: Gębski (46 Uhruski) - Warda, Romanowicz, Wiśniewski (77 Jibladze) - D. Smokowski, Dziewicki, Błociszewski, Koński, Bartosiński (72 Król) - Marek (25 Olkowski)

 

Dąb II Wieliszew - Rządza Załubice 1:5

Bramki: Marcin Gendas (rzut karny) - Seweryn Remieniewicz 3x, Jan Malinowski, Bartłomiej Rosłon

Żółta kartka: Powała

Sędziował: Artur Skowroński

Dąb II: Bralski - Wikiera, Kamiński (50 Szor), Powała, Wańko (65 Michał Mróz), Mateusz Mróz (46 Kado), Opat, Majewski, Jatczak, Sinkiewicz (35 Buszko), Gendas (65 Jackiewicz)

Rządza: Masiak - Gerek, Kaflik, Rosłon, Feliksiak (65 G. Przybysz) - M. Niedzieski, Pielak (65 Marchlewski), Kupsiński (46 Lenczuk), A. Niedzieski (46 Wardak) - Remieniewicz, Kostrzewa (46 Malinowski)

 

KS Glinianka - Bór Regut 1:3

Bramki: Damian Żurawski 90 - Jakub Nejman 41, Bartłomiej Miernicki 43, Piotr Zawada 60

Żółte kartki: Kubajek, Marcin Wiekiera, Krogul - M. Dąbrowski, Trzeciak

Sędziował: Łukasz Wieliczko

KS: Michał Wiekiera - Piętka, Kałaska (80 M. Bąk), Krogul, Gniadek - Gawkowski (46 W. Ekert), D. Bąk (46 Cholewiński), Wereda, Kubajek, Bogucki (64 Żurawski) - Marcin Wiekiera (75 Osiński)

Bór: Przybylski - Wojciechowski, Zawada, M. Dąbrowski (46 M. Popis), Wyrzyk (58 A. Strzeżysz), Trzeciak, T. Dąbrowski, Wasążnik (60 Bąbel), A. Miernicki (46 Ch), B. Miernicki, Nejman (73 J. Strzeżysz)

 

Orion Cegłów - Naprzód Brwinów 3:0 walkower

Naprzód zrezygnował z gry

 

Piorun Warszawa - Walka Kosów 0:17

Bramki: Mateusz Piątek, Damian Szerszeń 4x, Mariusz Ilczuk ??, ?? (rzut karny) i ??, Mateusz Karaśkiewicz 3x, Janusz Mrowiński, Piotr Krawczyk 3x, Marcin Tadzik, Marcin Urbańczyk

Sędziował: Łukasz Kosowski

Piorun: 

Walka: Wijatkowski - Krawczyk, Podskarbi, Wrzecion (60 Tadzik), Piątek, Sarnowski (60 Ł. Fabisiak), Karaśkiewicz, Mrowiński (60 Michalak), Sołek (60 Urbański), Szerszeń (65 Perzyna), Ilczuk

 

Relax Radziwiłłów - Józefowianka Józefów 1:4

Bramki: Konrad Koziarski - Kamil Warzywoda 2x, Patryk Kościanek, Bartłomiej Brzeziński

Żółte kartki: Albiński, Baryła

Sędziował: Adrian Malinowski

Relax: Agrestowski - Sitkiewicz, Piątek, Kujawa, Urynowicz (70 Woziński) - Makowski (50 Heleniak), Piekarski (46 Szuplewski), Pokorski, Rogulski - Koziarski, Melon

Józefowianka: Kopeć - Baryła, Wojciechowski, A. Antosiewicz, Lejdyn (65 Schumacher), Jastrzębski (70 Szczyglak), Brzeziński (80 Kołodziej), Albiński, Dymowski, Warzywoda (75 D. Antosiewicz), Kościanek

 

Sokół II Serock - Korona Jadów 1:3

Bramki: Michał Jaczyński 67 (rzut wolny) - Robert Rzeszewski 19, Andrzej Bodzon 60, Jakub Rudnik 70

Żółta kartka: Jaczyński

Sędziował: Marcin Pietrzak

Sokół II: Fiołek (46 Sekutowicz) - Dytyniak, Koza, Smyk, Chudy, Kaczmarczyk (75 Skiba), Marcin Lewandowski (65 Szymanik), Jaczyński, Jasiński (65 Maciej Lewandowski), Kwaśniak (46 Darkowski), Tyka (46 Walczak)

Korona: Wiśniewski - Michalik, P. Rudnik, Białek, Rzeszewski, K. Śliwa, Ł. Rudnik, J. Rudnik, A. Bodzon (88 Szewczak), A. Rudnik, Kokosza (78 Markiewicz)

 

Sokół Kołbiel - PKS Radość 0:3

Bramki: Wojciech Kociński 42 i 86, Antoni Orliński 59

Żółte kartki: Nowak, R. Całka, Krupka - W. Kociński, Chojnacki

Sędziował: Jakub Witkowski

Sokół: Szymanek - R. Całka, J. Całka (73 Matosek), Gąska, Ł. Prus - B. Prus, Nowak, Wojtasiak, D. Całka - Michalski (55 Więsik), Cholewiński (46 Krupka)

PKS: Chojnacki - Pazgier, Michałowski, Frąckiewicz, Jaroszewski (73 Jakubowski) - Rychlewski, Musiał (60 Borczyk), W. Kociński - Grotte (46 Szymański), A. Kociński, A. Orliński (60 S. Orliński)

 

Tur Jaktorów - Tajfun Brochów 2:3

Bramki: Artur Kobyliński, Damian Jałowiecki - Sebastian Wójcik (rzut karny), Filip Szypszak, Mariusz Mamcarz

Sędziował: Grzegorz Zdrojek

Tur: Słomczyński - Skonieczny (46 Maciejewski), Czarnowski, Hilcher, Sadowski - Strzemieczny (80 Makowski), Szeliga (60 Jałowiecki), Firlej, Kobyliński, Pulik - Bal (80 Łapka)

Tajfun: Pręgowski - P. Orliński, Sobański, Pisarek, Mamcarz, Wiciak, Foks, Przydatek, Stefaniak, Wójcik, Szypszak

 

UKS Łady - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3:1

Bramki: Mateusz Górka, Kamil Malinowski 2x - Mateusz Grzesiński

Żółte kartki: Iwanowski, Kostecki, Leśniewski - Dąbrowski, Pokropek, Skiba

Sędziował: Rafał Łasiński

UKS: Samerdak (60 Szeluga) - Gaszczyński (55 Pawłowski), Hamernik, Iwanowski, Górka, Leśniewski, Bogacz (46 Kopecki), Bartol (55 Szewczyk), Bogacki (40 Buchalski), Woliński (70 Włodarczyk), Malinowski

Nadstal: Nadstawny - Dąbrowski, Płatek (46 Komosa), T. Wrotek, Dziuraniuk, Rosłaniec (46 Nagodziński), Grzesiński, Pokropek, Dylicki, Kochanowski, Skiba

Mecz w Raszynie

W 55 minucie Łukasz Pokropek (Nadstal) nie wykorzystał rzutu karnego.

 

UKS Tarczyn - Vulcan Wólka Mlądzka 5:1

Bramki: Marcin Wysocki, Kacper Franckowski, Paweł Podolski 59 (samobójcza), Mateusz Tumiński, Mariusz Kulczycki - Łukasz Fedurek 13

Żółta kartka: Zonik, Podolski

Sędziował: Arkadiusz Dębowski

UKS: Małecki - Bloch, Strocki, Wysocki (84 Rowiński), Kulczycki, Franckowski (61 M. Tumiński), Siadkowski, Wacławek, Korczak, A. Osiński (65 Ł. Osiński), Stępień (80 Wyleziński)

Vulcan: Rosłaniec - Pustoła, Grabowski, Zonik, Domański, B. Jackowski (82 R. Rybka), Gadomski, P. Rybka, Podolski (80 Matejuk), Fedurek (86 D. Kałowski), Retmaniak (84 Fabiniak)

 

Zgoda FC Warszawa - FootroolWarszawa 2:8

Bramki: Piotr Dzisiów 75, Michał Głębocki 90 - Maciej Krawczyk 3, 24 i 31, Cezary Koper 6, Wojciech Korczak 7 i 61, Łukasz Wojnowski 19, Tomasz Woźniak 51

Żółta kartka: Świadek - Korczak

Sędziował: Łukasz Pawlikowski

Zgoda FC: Albin (30 Młynarczyk) - Kuśmierczyk (30 Metryka), Świadek (52 Białapko), Czyżyk, Papież (46 Kobyłecki) - Mazurkiewicz, Stoch, Głębocki, Szymborski - Wiśniak (5 Dzisiów), Epelbaum (7 Bobrowski)

Footrool: Rybczyński - Woźniak (60 Chmielewski), Leszczyński, Dziedzic, Koper (55 Czech), Korczak, Krawczyk, Piekarzewski, Romatowski, Sokalski (47 Jarosz), Wojnowski (62 Baczyński)

 

KTS Weszło - Start Otwock 3:0 walkower

Start zrezygnował z gry

 

Nocna Liga Halowa Zielonka - Wisła Jabłonna 4:1

Bramki: Arkadiusz Stępień 38, Maciej Kamiński 63, Kamil Kulma 75, Mateusz Lewandowski 90 - Michał Banaszek 18 (rzut karny)

Żółta kartka: Małyszew

Sędziował: Krzysztof Sitnicki

NLH: Dudek - Męczkowski, Kulma (78 Wdowiński), Bulik (60 Buczek), Sieńko, Birek (60 Kamiński), Antoniak, Baran, Bednarowicz - Stępień (87 Lewandowski), Sochocki (75 Gołębiewski)

Wisła: Kokosiński - Małyszews, Ostaszewski, Gałązka, Mrozowski (83 Salwin) - Fronczek, C. Kowalski, Stromecki (68 Marzęcki), Rami, Banaszek, Bolkowski (76 Majewski)

Mecz w Kobyłce 

 

Wicher II Kobyłka - Marcovia II Marki 2:1

Bramki: Radosław Benbenkowski 15, Wiktor Górski 22 - ??? 87

Sędziował: Adrian Więckowski

Wicher II: Maciołek - Sroka, Banaszek, Małkiewicz - Benbenkowski, Koziara, Rek, Górski, Jabłoński (46 Marciniak), M. Pietrzak (46 Bajszczak), Piekarek (82 Nowak)

Marcovia II: 

 

Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa - Legion Warszawa 2:0

Bramki: Marcin Pawłowski 8, Jan Cios 89

Sędziował: Bartłomiej Gołda

Repr. Dziennikarzy: Skorupski - Szustak (78 Sołdan), Furjan, Lepa - Olbrycht, Sikora (64 Kwiatkowski), Surma, Cios, Marciniak (71 Walkiewicz) - Pawłowski, Kruk (81 Kowalski)

Legion: Witkowski (46 Zabielski) - Żuk, Marczak (66 Kostro-Olechowski), Tabaka, Kalinowski, Pulkowski, Barwiński (78 Grochocki), Szafoni (84 Bednarczyk), Kochanowski (90 Jończyk), Konopski, Dziobak (46 Dropia)

 

Inter Warszawa - Bednarska Warszawa 1:3

Bramki: Paweł Pytlak 38 - Bartosz Karpiński 26, Sebastian Murawski 43, Aleksander Sieńczewski 90

Żółta kartka: R. Świstowski

Sędziował: Maciej Kostyra

Inter: Kułakowski - Spinek, Zieliński, Skałba, Bubrzyk (70 Warówny), Kowalik (55 Piecyk), Niedzielko, Pawłowski (55 Makuszewski), Pytlak, Bąk (70 F. Wardejn), Kleindienst (70 Doch)

Bednarska: Reszczyński - Krok, Kwika, Kozioł, R. Świstowski, Wilk, Lisowski (50 Lubelski), Karpiński, Pietrzyk, Sienicki (75 Wachowski), Murawski (80 Sieńczewski)