Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

*     *     *

Klub sportowy ALDO BARTNIK MYSZYNIEC zaprasza do skorzystania z pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnia w okresie zimowym. Zapisy na sparingi i wszelkie informacje pod nr: 692039347

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

5 września

Advit Wiązowna - Józefovia Józefów 0:2

Bramki: Mateusz Białek 73 (samobójcza), Dawid Trzaskowski 88

Żółte kartki: Reda, Wojtasiński - Czapkowski, Trzepałka, Trzaskowski

Sędziował: Michał Wąsowski

Advit: Wilczek - Reda, Białek, Wojtasiński, Jakubowicz (63 A. Dąbała) - Pazdan, Osica (32 Kwietniewski), Gadomski, Grucewicz - Duszka (60 Cacko), Zapaśnik

Józefovia: P. Przybysz (46 Olszański) - Rogowski (46 Makulec), Adamiak, Orowiecki, Filochowski (46 Rowicki), Trzepałka, Rokicki (46 Trzaskowski), Czapkowski, Kopeć (74 A. Przybysz), Kita (46 Zęgota), Dukalski

 

Coco Jambo Warszawa - Legionovia II Legionowo 1:5

Bramki: Oskar Nieskórski 83 - Mateusz Turkowski 11 i 31, Dominik Kamiński 44, Miłosz Żbikowski 45, Patryk Markut 64

Żółte kartki: Sobota

Sędziował: Stanisław Rybicki

Coco Jambo: Mędrala - Oksiuta (60 Urban), Jarząbek, Bołotowicz (60 Ciszek), Mróz - Kordowski (46 Mikołajczyk), Pliszka (60 Baradziej-Szczęśniak), O. Nieskórski, Sidorowicz (46 Parys), Sawicki (46 Lewandowski) - Januszewski (46 Wojdak)

Legionovia II: Krzywański (46 F. Ziąbski) - Karolak, Lewtak, Chyczewski, Rajchert (60 Kozioł), Dudzik (60 Filip), Sieczko (20 Sobota), Turkowski (46 Kraszewski), Sawicki (46 Biliński), Kamiński (46 Markut), Żbikowski

 

Grom Warszawa - LKS Osuchów 3:0 walkower

LKS zrezygnował z gry

 

KS Teresin - Bug Wyszków 3:1

Bramki: Mateusz Figat, Kacper Szczepaniak, Kacper Bargieł - Marcin Stańczyk 29

Żółta kartka: Bauman

Sędziował: Łukasz Trawiński

KS: Nowakowski - Żakowski (G. Węsek), Krzysztof Bargieł (Bartosiewicz), Popławski, Szewczyk, Bauman, Leszczyński, Figat (Banaszek), Felczak (Kałużny), Kacper Bargieł, Szczepaniak (Płacheta)

Bug: Laskowski - Śleszyński (73 Kopiejewski), M. Maciak, Nogaj, Rosa - Modzelan (55 Penkul), K. Maciak, Witkowski, Łada (57 Wouters) - Kamiński (55 Wysocki), Stańczyk

 

KTS Weszło - Promnik Łaskarzew 2:3

Bramki: ??? - Przemysław Sobieszek 17 i 76, Maciej Obrębski

Żółte kartki: Sadowski, Obrębski

Sędziował: Marcin Brenda

KTS: 

Promnik: Barański - Jasiński (80 Licbarski), Krawczyk, Jankowski, Kozikowski, Obrębski, Sadowski, Korycki (75 Jarzyna), Szczypek (85 Jóźwicki), Grzechnik (77 Siembora), Sobieszek

 

Okęcie Warszawa - Tajfun Brochów 4:1

Bramki: Jakub Król 30, Artur Bartosiński 32, Mateusz Łuczyk 56, Adrian Wiercioch 74 - Damian Koński 90 (samobójcza)

Sędziował: Piotr Mandes

Okęcie: Uhruski - Warda (46 Balsam), P. Łuczyk, Romanowicz, Wiśniewski (46 D. Smokowski) - Król, Dziewicki (46 Jibladze), Olkowski (46 M. Łuczyk), Błociszewski, Bartosiński (46 Koński) - Gajowniczek (46 Wiercioch)

Tajfun: Pręgowski - Sobański, P. Orliński, Pisarek, Nowicki, A. Nowakowski, Szypszak, Foks, Wojtuniak, Bartkowski (D. Nowakowski), Stefaniak

 

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Piast Piastów 7:1

Bramki: Mikołaj Czaplicki, Piotr Jaroń, Maciej Przybylski ?? (rzut karny) i ??, Robert Wydrzyński 2x, Dawid Śliwowski - Karol Gudelski

Czerwona kartka: Więcek (65, za niesportowe zachowanie)

Sędziowała: Emilia Szymula

Pogoń II: Zygier - M. Pałuba (46 Latocha), Czaplicki, Wydrzyński, Godlewski, Wojacik (46 Leszczyński), Przybylski (70 Przyżycki), Misiak (46 Śliwowski), P. Jaroń, Brudziński (46 Młynarski), Marusiak (46 Przybysz)

Piast: Zakrzewski (46 Nartanowicz) - Skirski (46 Lenarczyk), Karczewski, Gudelski (46 Rudnik), Lesiak (46 Majewski) - Więcek, Kocon, Horniak, Adamczyk, Jędrzejewski - Kwiatkowski

 

Polonia Warszawa (juniorzy) - Wicher Kobyłka 2:5

Bramki: ??? - Jan Szulkowski 2x, Jan Skotnicki, Maciej Pietrzak, samobójcza

Żółta kartka: Skotnicki

Sędziował: Grzegorz Szczodry

Polonia: 

Wicher: Rejf - Dorsz (46 Babicki), Jąkała, Grabowski, Górecki (60 Jankowski), Śliwowski (60 Duklanowski), Sulich (60 Antol), Szulkowski (60 Sosnowski), Boratyński, Skotnicki (60 M. Pietrzak), Hargot (60 B. Pietrzak)

 

Walka Kosów - Olimpia Warszawa 3:0 walkower

Olimpia zrezygnowała z gry.

 

Wisła Dziecinów - Laura Chylice 0:4

Bramki: Daniel Pyza 2x, Jacek Wąsik, Jarosław Jamrozik

Żółte kartki: Wasilkiewicz, Staros

Sędziował: Jakub Lewandowski

Widzów: 100

Wisła: Jaroń - Piekarz (46 Tolak), P. Wasążnik (46 Lasocki), M. Gajownik, P. Gajownik (46 Trzaskowski), Moczulski, Moskwa (60 Borkowski), Woźniak (46 Kasprzak), M. Wasążnik, Bobis, Hawryluk (60 Grzegrzółka)

Laura: Pieniążek (46 Sznajder) - Tkaczyk, Staros, Hakowski, Wasilkiewicz - Kwiatkowski, Wąsik, Madetko (46 Rosiczka), Pyza, Maroń (46 Jagiełło) - Jamrozik (46 Jagodziński)

 

Unia Warszawa - Victoria II Sulejówek 2:5

Bramki: Mateusz Kasprzak 45 (rzut karny), Mateusz Robak 50 - Hubert Władyka, Maciej Żaczek, Kacper Jarosz, Piotr Pietrzak

Żółte kartki: Bryzek - Żaczek, Władyka

Czerwona kartka: Bryzek (55, za dwie żółte)

Sędziował: Piotr Urban

Unia: Bigajski - Wolniewicz, Śliwa (46 Szczypczyński), Rusinowski (68 Bugaj), Bryzek, Grzybowski, Aduku (46 Palczewski), Mogielnicki (75 Kuchta), Kasprzak, Robak, Modzelewski (70 Chaładus)

Victoria II: Kwiatkowski - Raczkowski (Uzarski), Urbański, Nozderka (Minchberg), Cichowski (Ślubowski) - Żaczek, Derlatka (Żelazowski), Dębski (Pietrzak), Sadowski - Makuch (Wódkowski), Władyka (Jarosz)

 

Ursus II Warszawa - LKS Chlebnia 1:0

Bramka: Mikołaj Kwiatkowski 60

Sędziował: Konrad Godzina

Ursus II: Kaczmarczyk - Bulik (46 Papliński), Turos, Łuszczyński, Baranowski, Świerczek (46 Ostrowski), Żebrowski, Kwiatkowski, Barwiński (60 Brzózka), Ilnicki (46 Drabik), Goździkowski (46 Kendelewicz)

LKS: Parol - Przygoda, Palmowski, Paciorkowski, K. PIórkowski (70 Patanowski), Lonc (57 Laskowski), Skalniak, Omieciński (70 Ostatek), Szczęsny, Pawlikowski, Sierański

 

Sokół Serock - Escola Varsovia 4:2

Bramki: Artur Rawa 14, Bartosz Szydłowski 43 (rzut karny) i 64 (rzut karny), Daniel Głowacki 70 - Krzysztof Szynke 27 i 90 (rzut karny)

Żółte kartki: Choszcz, Czarnecki, Badenko

Sędziował: Paweł Lewandowski

Sokół: Kardynał - Czarnecki (90 Dytyniak), Szydłowski, Badenko, Calak, Choszcz (85 Pawlak), Głowacki, Wiśniewski (65 Kalinowski), Karpik (55 K. Szambelan), Kowalski (75 Stalmach), Rawa (80 S. Szambelan)

Escola: Jurczak - Sobierajski (46 Szydłowski), Bolmowski (73 Wrzeszcz), Murawski, Szynke, Mazur (65 Jończyk), Mich (65 Nahorny), Karkowski (65 Wnuk), M. Cieślak, Boroszko (46 P. Cieślak), Bąk (73 Wróbel)

 

GKS Podolszyn - KS Wesoła 1:5

Bramki: ??? - Rafał Sosnowski 4x, Rafał Kolasa

Żółta kartka: Kucharczyk

Sędziował: Tadeusz Gońda

GKS: 

KS: Gojdź - Szewczyk (75 Rawski), Kolasa, Fronczak, Kozłowski (70 Ampt) - Sosnowski, Kucharczyk (75 Kawalec), Ostrowski (70 Włoczewski), Żaboklicki, Tomaszkiewicz (65 Kraszewski), Zając (65 Kuta)

Mecz w Raszynie

 

Józefovia II Józefów - Mazur Radzymin 2:6

Bramki: Jakub Bielicki 41 (rzut karny), Piotr Wadowski 77 - Hubert Sochacki 2x, Marcin Pszczółkowski 7, Hubert Zach 15 i 55, Kamil Suchocki 47, Mateusz Bohdziul 89

Sędziował: Michał Więckowski

Józefovia II: 

Mazur: Kobylarz - Żmijewski, Włodarczyk (60 Gajewski), D. Suchocki (60 Piotr Tyburski), Hubert Sochacki (46 Daniel Giera), Bohdziul, Piotrowicz, Rutkowski, Pszczółkowski, K. Sochocki (60 Płócienniczak), Zach

 

Nocna Liga Halowa Zielonka - Agape Białołęka 3:4

Bramki: Arkadiusz Stępiń 8, Paweł Godlewski 60, Rafał Radomski 84 - Adrian Wełpa, Filip Motyczyński, Piotr Płatek, Patryk Chrobak

Żółte kartki: P. Godlewski, Antoniak, Męczkowski - Płatek, Niedźwiedź, Tokarski

Sędziował: Krzysztof Głuszek

NLH: Dudek - P. Godlewski (74 Wdowiński), Antoniak, Bulik, Sieńko - Birek (55 Buczek, 86 Wytrykus), Męczkowski, Baran (65 Radomski), Bednarowicz - Stępień, Sochocki (66 Kamiński)

Agape: Kukut - Płatek, Amermajster, Panasiuk (60 Motyczyński), Chojnacki, Grabowski (46 Sobczyk), Gmurczyk, Niedźwiedź (60 Chrobak), Wełpa, Wilczewski (60 Gołos), P. Markiewicz (60 Tokarski)

W 68 minucie Patryk Gmurczyk (Agape) nie wykorzystał rzutu karnego.

Mecz w Kobyłce