12 września

Agape Białołęka - Perła Złotokłos 3:0 walkower

Perła zrezygnowała z gry

 

Huragan Wołomin - Drukarz Warszawa 4:1

Bramki: Adam Matejak 15, Grzegorz Trzonkowski 79, 85 i 90 - Piotr Wołowicz 25

Żółte kartki: Nowiński, Witkowski

Sędziował: Jakub Bzdawka

Huragan: Derejko - Ołowski (70 Lęgas), Kowalski, Gajewski, Dobrzeniecki (57 Manaj) - Matejak (65 Pięcek), Witkowski, Nowiński, Trzonkowski - Wielądek (46 Żmuda), Augustyniak (88 Ołdak)

Drukarz: Łukasik (70 Czajka) - Wilczyński, Groszek, Slyusarenko, Mierzwa, Marczyk (46 Maśniak), Paliński (46 Przyborek), Pękala (46 Kądziela), Boreczek (46 Żukowski), Wojtas, Wołowicz (46 Jędrasik)

 

KS Teresin - Ursus II Warszawa 2:9

Bramki: Sylwester Płacheta 2x - Maksymilian Vogtman 5x, Patryk Zych 3x, Karol Rymanowski

Sędziował: Łukasz Trawiński

KS: 

Ursus II: Kaczmarczyk (80 Trojanowski) - Kotwiiński (65 Podgórski), Nowocień, Turos, Leszczyński, Żebrowski (70 Bernacik), Świerczek, Ostrowski, Zych (70 Brzuzka), Rymanowski (55 Zakrzewski), Vogtman

 

Okęcie Warszawa - Błonianka Błonie 1:2

Bramki: Adrian Wiercioch 46 - Mikołaj Ozimek 1, Kamil Stencel 70

Żółte kartki: Balsam, Olkowski - Osuch

Sędziował: Marcin Brenda

Okęcie: Gębski - Warda, P. Łuczyk, Romanowicz (82 Jibladze), Wiśniewski (82 Balsam) - Koński (46 D. Smokowski), Dziewicki, Rusek (46 Olkowski), Błociszewski, Bartosiński (61 Król) - Wiercioch

Błonianka: Dwórzyński (46 Osuch) - Binienda, Skorża, Dominik Jarczak, Przybylski, Krawczyk, Duda, Bartnik, Ozimek (64 B. Wojtasik), Kępka (64 Mąka), Sieński (64 Stencel)

W 75 minucie Adrian Wiercioch (Okęcie) nie wykorzystał rzutu karnego.

 

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Piaseczno 2:3

Bramki: Rafał Kalbarczyk 32 (rzut karny) i 45 (rzut karny) - Konstantyn Ślęzak 10, Tomasz Doliński 47, Bazyli Kokot 70

Żółte kartki: Kwiatkowski, Tokaj - Wojtkielewicz, Koszela

Sędziował: Piotr Urban

Ożarowianka: Kłusek (46 Górczyński) - Kalbarczyk, Trawiński (46 Piec), Tokaj, Jasiński (46 Kącki) - Kwiatkowski, Żebrowski (46 Krzeszowski), Kazimierczuk (46 Rudnik) - Grzybowski (46 Wiweger), Strzemecki (46 Chojnicki), Skrzycki

MKS: Drązikowski - Oleksiak (46 Lewandowski), Michalak (46 Bawolik), Kokot, Doliński, Wojtkielewicz (46 Koszela), Cetra, Aziz (46 Diakite), Matulka, Orłowski (46 Obłuski), Ślęzak

 

Walka Kosów - Promnik Łaskarzew 3:0 walkower

Promnik zrezygnował z gry.

 

Wicher Kobyłka - Mszczonowianka Mszczonów 0:6

Bramki: Cezary Majchrzak, Damian Pociech, Daniel Dylewski, Mateusz Białek 2x, Ignacy Ogłoziński

Sędziował: Piotr Lewandowski

Widzów: 40

Wicher: Rejf - Babicki, Zalewski (46 Moryc), Dorsz (64 Żaboklicki) - B. Pietrzak (71 Jankowski), Sosnowski (64 Boguszewski), Szulkowski, Sulich, Śliwowski (64 Duklanowski) - Hargot (46 Antol), Skotnicki

Mszczonowianka: Paduch - Wójcik, Chukwuemeka (46 K. Jadacki), Czeremużyński, Gruszczyński, Majchrzak (55 Marciniak), Czarnecki, Janik (46 Dylewski), Białek, Pociech (55 Ogłoziński), Samoraj (55 Cudny)

 

Wilga Garwolin - Ząbkovia Ząbki 0:3

Bramki: Michał Tarnogrodzki 22, 58 i 64

Czerwona kartka: Ochnik (90, za obrażanie arbitra)

Sędziował: Szymon Kmita

Widzów: 40

Wilga: Gandarela (46 Fic) - D. Papiernik (75 K. Zalewski), Jóźwicki, A. Zalewski, Zabiegałowski, Kisiel, Ochnik, Puciłowski (46 Świder), Macioszek (47 Paszkowski), Alot, Pyra

Ząbkovia: Krysiak - Szulakowski, Bella, Augustyniak, Balcer (74 Pilichowski) - Rohożin (75 Kozik), Lewandowski (69 Barzyc), Stepnowski, Kokoszewski (46 Przygoda, 79 Ciok), Kozierkiewicz - Tarnogrodzki (66 Szeliga)

 

Znicz II Pruszków - Mazur Karczew 3:3 (karne: 3:4)

Bramki: Szymon Śmieciński, Daniel Bogucki, Patryk Jakubczyk - Kamil Hernik 5, Sebastian Szczepaniak 35 (rzut wolny), Patryk Gregorczuk 81

Żółte kartki: Piekut, Gregorczuk

Sędziował: Damian Piotrowski

Znicz II: 

Mazur: Głasek - Pielak, Zembol (60 Dąbkowski), Koriażnow, Pasik (60 Trzaskowski) - Hernik (46 Michalik), Celiński (46 Piekut), Filipczak (Gregorczuk), Dąbrowski, Piotrzkowicz (60 Staluszka) - Szczepaniak (60 Raszka)

 

Mazur Radzymin - Sparta Jazgarzew 1:4

Bramki: Cezary Urbanowski 39 - Mateusz Keller 22, Tomasz Ćwil 26 (rzut wolny), Jan Głowacki 37 i 41

Żółte kartki: Keller, Gajownik

Sędziował: Paweł Rupniewski

Mazur: Kobylarz (70 Kreduszyński) - Paweł Tyburski, Włodarczyk (46 D. Suchocki), Jadczak, Obłój (46 Gałucha), Bohdziul (60 Giera), Piotr Tyburski, Piotrowicz (46 Rutkowski), Urbanowski, Pszczółkowski (46 Porzeziński), Zach (46 Pisarek)

Sparta: Imiołek - Lubański, Florczyk, Ryś, Szymański (50 Senderski), Gajownik, Ćwil, Siudak (70 Aludauri), Keller (80 Skonieczek), Głowacki (55 Mich), Mazurek (50 Bobowski)

 

Józefovia Józefów - Hutnik Warszawa 3:3 (karne: 5:4)

Bramki: Krzysztof Banaszek 43 i 50, Jakub Kita 90 - Karol Cimochowski 52, Bartłomiej Gołasiewicz 58 i 86

Żółte kartki: Trzepałka, Trzaskowski, Rosłonek - Sawicki

Sędziował: Michał Wąsowski

Józefovia: P. Przybysz (46 Olszański) - Trzepałka (68 Kopeć), Rosłonek, Orowiecki, Adamiak - Filochowski (86 Napieraj), Rowicki, Rokicki (46 Zęgota), A. Przybysz (46 Trzaskowski), Banaszek (60 Kita) - Dukalski

Hutnik: Okrasa (46 Molenda) - Liszewski (46 Brzozowski), Nowik (46 Baranowski), Marchelewicz, Sawicki - Tarnowski (60 Turko), Leśniewicz (60 Osoliński), Cimochowski, Drożdżal, Pusiak - Gołasiewicz

 

Sokół Serock - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:6

Bramki: Patryk Kalinowski 2 - Patryk Szymański 49, 55, 84, 87 i 88, Jakub Łabęda 51

Żółta kartka: Calak

Sędziował: Arkadiusz Dębowski

Sokół: Kardynał - Czarnecki (46 Rosiński), Cichmiński, Szydłowski, Calak, Wiśniewski (65 Tyka), Choszcz (65 Kowalski), Głowacki, K. Szambelan (55 S. Szambelan), Stalmach (46 Darkowski), Kalinowski (55 Karpik)

Pogoń: Folc - Skorupa (46 Grabowski), Jędrzejczyk, Małkowski (46 Krajewski), Pieczyński, Pietraszek, Baranowski (46 Szymański), Szewczyk, Więckowski (50 D. Jaroń), Kołaczek, Łabęda

 

Laura Chylice - KS Raszyn 4:1

Bramki: Konrad Rajkowski 2x, Jarosław Jamrozik 2x - Michał Gwiazda 65

Żółta kartka: Jagodziński

Sędziował: Jarosław Synowiecki

Laura: Litka - Wasilkiewicz, Szleżanowski (46 Jagodziński), Staros (60 Jagiełło), Tkaczyk - Rajkowski, Kwiatkowski (65 Maroń), Wąsik, Pyza, Madetko, Jamrozik

KS: Smoter (60 Kaczorowski) - S. Cybulski (46 Czyż), Polowczyk, Przygoda, Jarmuł (46 Zieliński), Lech (46 Kamiński), Kędroń, Michalik (46 Rak), Florczak (38 A. Cybulski), Jankowski (46 Gwiazda), Zabłocki

 

Grom Warszawa - KS Łomianki 1:3

Bramki: Przemysław Więczek - Maciej Gędaj ?? i ?? (rzut karny), Łukasz Stanisławski

Żółte kartki: Mastalerz, Śliwiak - Siemiatkowski, P. Brzozowski

Czerwona kartka: Mastalerz (37, za dwie żółte)

Sędziował: Krzysztof Mandes

Grom: Śliwiak (46 P. Wysocki) - Mastalerz, J. Wysocki (59 Jabłoński), Karbowski, Warmiak (71 Bagiński), Nowak (46 Banaszek), Choiński (55 Smoliński), Ziułkowski (63 Frelek), Nahorny (46 Ocipka), Więczek, Szczęch

KS: Moreno - Awanesyan, P. Brzozowski, Truszczyński (46 Kopacz), Majczyna (46 Siemiatkowski), Kuśnierzewski, Paluch, Pavlas (60 Kalinowski), Stanisławski (75 Janik), Ostaszewski, Gędaj (60 Kielak)

 

Victoria II Sulejówek - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0:1

Bramka: Michał Strzałkowski

Sędziował: Stanisław Skoczylas

Victoria II: 

Pogoń II: Zygier - Latocha, Borychowski, Czaplicki (46 Przybysz), Mordaka, Smakowski (46 Misiak), Wojacik, Dziewulski (46 Śliwowski), Marusiak (20 Leszczyński), P. Jaroń (70 Młynarski), Strzałkowski (60 Przyżycki)

 

KS Wesoła - Legionovia II Legionowo 2:2 (karne: 2:4)

Bramki: Sebastian Tomaszkiewicz, Konrad Zając - Piotr Szymański (rzut karny), Maciej Sobota

Żółte kartki: Sosnowski, Jach, Kolasa - Sobota, Chyczewski

Sędziował: Piotr Pietrzykowski

KS: Gojdź - Szewczyk, Kolasa, Jach, Ampt (60 Kozłowski) - Żaboklicki, Sosnowski, Fronczak, Ostrowski (82 Kuta), Zając - Tomaszkiewicz

Legionovia II: Krzywański - Żbikowski, Chyczewski, Lewtak, Rajchert (75 Sejdak), Sobota, Kozioł, Sawicki (60 Markut), Szymański, Biliński, Karolak (46 Turkowski)

W 65 minucie Rafał Sosnowski (KS) nie wykorzystał rzutu karnego.