Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

*     *     *

Klub sportowy ALDO BARTNIK MYSZYNIEC zaprasza do skorzystania z pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnia w okresie zimowym. Zapisy na sparingi i wszelkie informacje pod nr: 692039347

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

26 września

Huragan Wołomin - Mszczonowianka Mszczonów 2:1

Bramki: Rafał Wielądek 17 (rzut karny), Adam Matejak 33 - Cezary Majchrzak 76

Żółte kartki: Dobrzeniecki, Augustyniak, Lęgas, Jurczuk, Nowiński - Majchrzak, Dylewski, Pociech

Sędziował: Piotr Mandes

Huragan: Selerski - Ołowski (46 Manaj), Lęgas, Gajewski, Dobrzeniecki (74 Żmuda) - Matejak (65 Ołdak), Witak (46 Pięcek), Jurczuk, Augustyniak (90 Kowalski) - Witkowski (65 Nowiński), Wielądek (46 Trzonkowski)

Mszczonowianka: Leszczyński - Ogłoziński, Wójcik, Marciniak, Majchrzak, Janik (46 Pociech), Samoraj, Dylewski, Cudny (46 Paduch), Białek, Czarnecki

 

Laura Chylice - Błonianka Błonie 1:4

Bramki: Daniel Pyza 34 - Tomasz Sieński 32, 41 i 55, Marcin Gregorowicz 76 (rzut karny)

Żółte kartki: Dawid Jarczak, Krawczyk

Czerwona kartka: Dwórzyński (74, za zagranie ręką poza polem karnym)

Sędziował: Marcin Brenda

Laura: Sznajder - Rosiczka (46 Tkaczyk), Hakowski (46 Staros), Jagodziński (46 Szleżanowski), Jagiełło (46 Podoliński) - Wasilkiewicz, Rajkowski, Madetko, Pyza, Kwiatkowski - Jamrozik

Błonianka: Osuch (46 Dwórzyński) - Brewczyński (57 Łoś), Zalewski (57 Włodarczyk), Skorża, Dominik Jarczak, Przybylski, Ozimek (57 Bartoszewicz), Krawczyk, Bartnik, Kępka (57 Dawid Jarczak), Sieński (57 Gregorowicz)

W 32 minucie Tomasz Sieński (Błonianka) nie wykorzystał rzutu karnego.

 

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Józefovia Józefów 3:4

Bramki: Michał Strzałkowski, Piotr Jaroń, Michał Borychowski - Dominik Dukalski 2x, Kamil Kucharski, Marcin Makulec

Sędziował: Szymon Kmita

Pogoń II: Zygier - Latocha, Borychowski, Czaplicki, Mordaka (75 Przyżycki), Wojacik, Wydrzycki (46 Misiak), Marusiak (46 Leszczyński), P. Jaroń, Dziewulski (46 Gwardiak), Strzałkowski

Józefovia: Olszański (46 P. Przybysz) - Filochowski, Rokicki, Orowiecki (46 Rowicki), Jachowicz-Wróblewski - Makulec, Czapkowski, Kopeć (46 A. Przybysz), Zęgota, Kucharski - Dukalski

 

Sparta Jazgarzew - Mazur Karczew 1:1 (karne: 4:2)

Bramki: Bartłomiej Bobowski 2 - Mychajło Koriażnow 90

Żółte kartki; Florczyk

Sędziował: Damian Piotrowski

Sparta: Imiołek - Lubański (46 Berliński), Jaskólski, Florczyk, Zając (15 Senderski) - Głowacki (60 Mich), Ćwil, Wójcik, Bobowski - Szelągowicz (85 Szymański), Mazurek (75 Aludauri)

Mazur: Anusiewicz - Bakuła (46 Pielak), Koriażnow, Dąbkowski, Pasik (60 Michalik) - Staluszka, Gregorczuk (46 Gałązka), Celiński (60 Piekut), Dąbrowski, Piotrzkowicz (60 Trzaskowski) - Szczepaniak (46 Raszka)

 

Ursus II Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:4

Bramki: Adrian Grabowski 23, Patryk Szymański 80, Damian Jaroń 85 i 90

Żółte kartki: Pawłowski - Kołaczek

Sędziował: Krzysztof Mandes

Ursus II: Skrzypczak - Łuszczyński, Papliński, Kołosowski (46 Drabik), Maruszewski (46 Turos), Świerczek, Kwiatkowski, Ćwik (46 Żebrowski), Gilewski (46 Pawłowski), Roszkiewicz (46 Ostrowski), Vogtman (46 Chołodkewycz)

Pogoń: Folc - Skorupa (46 Krajewski), Jędrzejczyk, Małkowski, Pieczyński (46 Enow), Pietraszek, Szewczyk (46 Kołaczek), Więckowski (46 D. Jaroń), Baranowski, Łabęda (46 Szymański), Grabowski

 

Walka Kosów - MKS Piaseczno 1:4

Bramki: Mateusz Karaśkiewicz 48 - Marcin Bawolik 22, Bartosz Orłowski 53 i 84, Kamil Matulka 74

Żółte kartki: Urbański, Sołek

Sędziował: Jakub Przygoda

Walka: Wijatkowski (88 Malczewski) - K. Raczyński (60 Urbański), M. Raczyński, Podskarbi, Wrzecion (85 Bednarczyk), Piątek (60 Tadzik), Szerszeń (70 Michalak), Karaśkiewicz (85 Perzyna), Krawczyk, Sołek, Strzeszewski

MKS: Drązikowski (46 Wąszewski) - Doliński, Kokot (46 Rybiński), Koszela, Ziemnicki, Cetra, B. Gołaszewski (46 Michalak), Diakite (46 Aziz), Matulka, Bawolik (46 Orłowski), Ślęzak

 

Agape Białołęka - KS Łomianki 4:3

Bramki: Daniel Ziółkowski, Krzysztof Gołos, Filip Motyczyński, Mateusz Jaroszewski - Maciej Gędaj, Łukasz Janik 2x

Żółte kartki: Wełpa, Chrobak, Ziółkowski - Kowalski, Kopacz

Sędziował: Michał Więckowski

Agape: Kukut - Sobczyk, Płatek (55 Panasiuk), Amermajster, Chojnacki, Motyczyński, Jaroszewski (65 Chrobak), Ziółkowski (60 Tokarski), P. Markiewicz, Gołos (82 Pasik), Wełpa (85 Kawka)

KS: Moreno (46 Błesznowski) - P. Brzozowski (46 Stanisławski), Bochenek, Paluch, Kuśnierzewski (46 Pavlas), Stępień, Kalinowski, Siemiatkowski (60 Kopacz), Kowalski (46 Avanesyan), Gędaj (73 Rybka), Ostaszewski (73 Janik)

Mecz w Łomiankach

 

Legionovia II Legionowo - Ząbkovia Ząbki 1:3

Bramki: Maciej Sobota 53 - Bartłomiej Balcer 47, Konrad Cichowski 76 i 78

Żółte kartki: Kozioł

Sędziował: Mateusz Jenda

Legionovia II: Smyłek - Rajchert, D. ZIąbski (80 Suska), Lewtak (85 Reksulak), Trzmiel, Kozioł, Cynt, Sobota (70 Turkowski), Bednarz (55 Żbikowski), Rusek, Sawicki (75 Sejdak)

Ząbkovia: Krysiak (34 Matracki) - Kozierkiewicz, Dadacz (46 Augustyniak), Ciok, Wybraniec, Lewandowski, Kokoszewski (68 Szulakowski), Rohożin (46 Cichowski), Szeliga (55 Kozik), Przygoda (60 Szulakowski), Tarnogrodzki (46 Balcer)