Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

23 sierpnia

ADVIT WIĄZOWNA - Promnik Łaskarzew 2:2 (karne 4:2)

   Bramki: Piotr Bąk 40, Wojciech Stoń 63 - Przemysław Alot 42 i 83

   Sędziował: Marcin Mielczarczyk

   Advit: Wilczek - Reda, Cacko, Jakubowicz, Bieńkowski (70 Duszka) - Wesołowski, Stoń, Olszewski, Konowrocki - Zapaśnik, Bąk

   Promnik: Michalczyk - Korycki, Cieśla, Jankowski, E. Kozikowski, Galbarczyk, K. Kozikowski, Licbarski, Kisiel (78 Kosmala), Wójcik, Alot

 

Bednarska Warszawa - SOKÓŁ SEROCK 0:7

   Bramki: Patryk Kalinowski 46, Bartosz Kowalski 50 i 64, Krzysztof Szymański 63 i 89, Sylwester Szambelan 65, Marcin Stańczak 76

   Sędziował: Artur Piwko

   Bednarska: 

   Sokół: Durzyński - Koza, Szymański, Badenko, Głowacki - Kowalski, Wiśniewski, Czarnecki, Choszcz, K. Szambelan -  Kalinowski

 

Huragan II Wołomin - MARCOVIA MARKI 0:3

   Bramki: Mateusz Kalinowski 36, Michał Grykałowski 44, Przemysław Sieczko 90

   Żółte kartki: Andrzejewski - Graczyk, Ochman

   Sędziował: Karol Pietrzyk

   Huragan II: Selerski - Gajewski, Więch, Andrzejewski, Jankowski (46 Babicki) - Dąbrowski (46 Bloch), Kożuch (46 Radzki), Pękul (46 Manaj), Zasadziński (65 Domański), Jaczewski (46 Antol), Trzonkowski

   Marcovia: Krasiewicz (66 Opęchowski) - Górski, Szleżanowski, Piwowarek, Grykałowski - Dałek (62 Rzeźnik), Piekarz (56 Ochman), Graczyk, Rowicki (64 Pietrucha), Mariusz Rogalski - Kalinowski (59 Sieczko)

 

Józefovia II Józefów - MAZUR II KARCZEW 0:3

   Bramki: Maciej Pikiewicz (rzut karny), Artur Wójcik, Bartosz Biedrzycki

   Sędziował: Piotr Kosiorek

   Widzów: 30

   Józefovia II: P. Przybysz (75 Wilczyński) - Warnicki (78 Tobiasz), Ł. Trzaskowski, Adamiak, Grzędzielski - Cepiak (53 Sieński), Czapkowski, Napieraj (65 Zieliński), Matyja (75 Bolek), Wargocki - Bakuła

   Mazur II: Stelczyk - Kołodziejczyk (85 Biedrzycki), Radomski, Wójcik, Domański - Choim (10 Grabski), Kocielnik, Michalik (75 Łukasik), Ruta (70 Kotowski), Trzaskowski - Pikiewicz

 

KS Glinianka - KS KONSTANCIN 0:1

Mecz zweryfikowany jako walkower 0:3. W barwach KS Glinianka zagrał piłkarz, który powinien pauzować za kartki.

   Bramka: Piotr Grzelka 21

   Żółte kartki: D. Bąk - Grzelka, Chmielewski, Kanabus

   Sędziował: Łukasz Pawlikowski

   Widzów: 50

   KS G.: D. Piekarski - Piętka, Kałaska, D. Bąk, Gniadek - Dadas (62 M. Bąk), Nowak, Kubajek, Cholewiński (72 Książek), W. Ekert (62 M. Wiekiera) - Bylinka

   KS K.: Kopera - Staros, Wesołowski, Kaczmarczyk, Kanabus (60 D. Folwarski), Biernacki, Chmielewski, Grzelka, Kwiatkowski (66 Grzelka), Główczyński (60 Malicki), Skrzypek

 

LAURA CHYLICE - KS Teresin 8:2

   Bramki: Jacek Wąsik 2x, Tomasz Jagiełło 2x, Jarosław Jamrozik, Jacek Obryś, Maciej Jagiełło, Jarosław Komosa - Michał Bargieł 2x

   Żółta kartka: Krzysztof Bargieł

   Sędziował: Piotr Lewandowski

   Laura: Litka - Tkaczyk, Jagodziński (75 Rosiczka), M. Hakowski, Krzymiński (46 M. Jagiełło) - Wasilkiewicz (46 Maroń), Komosa (46 Jamrozik), Rajkowski, Majorek (70 Olbryś) - Podoliński, Wąsik (46 T. Jagiełło)

   KS: Dybiec (46 K. Kowalski) - M. Kowalski, D. Buczyński, Krzysztof Bargieł, Figat, Jaworski, Węsek, Jankowski (46 Zych), Wróbel (46 Szydłowski), Banaszek, M. Bargieł

 

Legion Warszawa - OLIMPIA WARSZAWA 1:5

   Bramki: Piotr Wojciechowski 53 - Hubert Sobotka 10 i 60, Bartosz Lewiński 20 i 70 (rzut karny), Kacper Starek 75

   Żółta kartka: Kaczmarczyk

   Sędziował: Karol Chmielewski

   Legion: Dmochowski - Kusak (46 Wardzyński), Pigiel (46 Lichota), Wojciechowski, Dąbrowski, Szymańczuk (46 Włodarczyk), Borowski, Dzięcioł, Szrajder (46 Kuleszczyk), Jasiński (46 Mucha), Bilonożko (46 Skrzypecki)

   Olimpia: Walkiewicz - Zawadziński, Kaczmarczyk, Wojciechowski, Przeniosło, Lewiński, Skrzos, Tyburcy (46 Starek), Bujak, Stachowicz, Sobotka

 

Marcovia II Marki - ESCOLA VARSOVIA 1:4

   Bramki: Piotr Bielecki 30 - Mateusz Mazur, Konrad Porzeziński, Piotr Wrzeszcz 2x

   Sędziował: Damian Piotrowski

   Marcovia II: Bestry - Pszczółkowski (Styczyński), Kozłowski, Mędrzycki, Rydz (Miszkurka) - Kurek, Trzaskoma (Wielocha), Ogórek, Bielecki, Ł. Grochowski (Malinowski) - Kierszak (Stefaniak)

   Escola:

 

MAZUR RADZYMIN - Bug II Wyszków 3:2

   Bramki: Hubert Zach 8, Piotr Augustyniak 23 i ??? - Łukasz Kamiński 37 (rzut karny), Tomasz Radzki 63

   Sędziował: Krzysztof Korycki

   Mazur: Kobylarz - Rosłon (65 Wyszyński), Adamski, Jadczak, Obłój (58 Giera) - Pszczółkowski, Gajewski (46 Włodarczyk), Płócienniczak, Urbanowski - Augustyniak (62 Suchocki), Zach (46 Pisarek)

   Bug II: Laskowski - Wysocki, Świętoń, Radzki, Samsel - Markowski (73 Kopiejewski), Srokowski, Borkowski, Karp (61 Karłowicz) - Kowalczyk, Kamiński

 

MKS II PIASECZNO - LKS Chlebnia 3:0 walkower

   LKS wycofał się z rozgrywek.

 

NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE - AP Żyrardów 2:1

   Bramki: Paweł Lach 24, Mateusz Domosławski 38 - Dominik Marusiak 25

   Żółte kartki: Kapsa, K. Książek - Dalach

   Sędziował: Jakub Bzdawka

   Nadstal: Topolewski - Lach (82 T. Wrotek), Dąbrowski, Komosa, Pokropek - A. Myszkowski, Domosławski (77 A. Olejnik), Zowczak, Kapsa - Kochanowski (55 Paweł Rosłaniec), K. Książek (77 Rusak)

   AP: Więckowski (46 Czarnecki) - Smoliński (46 Motyliński), Filutowski, Dalach, Szwaczyk, Łukawski (46 Bajurski), Kocięcki, D. Marusiak (80 Ring), P. Marusiak (46 Jakóbiak), Wójcicki (46 Nalej), Kuran (70 Brzeziński)

 

PKS Radość - SEMP URSYNÓW 1:3

   Bramki: Antoni Orliński - Łukasz Rostkowski 4, Mateusz Kluczyński 10 i 75

   Żółte kartki: Dąbrowski, M. Mućka, A. Orliński - Anusik

   Sędziował: Michał Więckowski

   PKS: Kieloch (46 Chojnacki) - Pazgier, Jarosiewicz, Jaroszewski, Dąbrowski (46 M. Mućka) - A. Orliński, B. Godlewski, Grotte (68 Orlov), Pyra - Krzywicki (61 S. Orliński), W. Kociński

   SEMP: Rutkowski - Długosz (70 Małek), Gomoła, Michalski, Biadun, Sobczak (46 Dzięgielewski), Kluczyński (75 Dębski), Grochowolski (63 Anusik), Krasuski, Drygiel (46 Więckowski), Rostkowski (60 Piekarz)

 

Pogoń Wiskitki - UNIA WARSZAWA 1:5

   Bramki: Tomasz Wójcik 80 - Filip Stępniak 2x, Patryk Modzelewski, Marcin Kraszewski, Jakub Grygalewicz

   Sędziował: Jakub Lewandowski

   Pogoń: Banaszek - Biraga (85 Ł. Kolis), Cegielski (80 8ocian), Troszczyński, Szlaga, Karwas (60 Stasiw), M. Piotrowski (75 Chyziak), D. Piotrowski (60 Sobczak), Wójcik, Kępka (60 Cebula), Wiciński (50 Gmurek)

   Unia: Krajewski - Biegańsk (75 Afrykański), Grygalewicz, Szczypczyński, Młyński, Parzyszek (75 Ziemkowski), Stępniak, Robak (20 Wierzchoń), Modzelewski (80 Brzozowski), Kraszewski, Wojcieszki

 

Relax Radziwiłłów - BŁĘKITNI KORYTÓW 2:4

   Bramki: Michał Kośmider 70, Mateusz Piątek 90 - Radosław Kordowski 30 i 55, Cezary Ryszkowski 88, Mariusz Więch 90

   Żółte kartki: Koziarski

   Czerwona kartka: ??? (po meczu, za niesportowe zachiowania) - ??? (po meczu, za uderzenie rywala)

   Sędziował: Grzegorz Zdrojek

   Relax: Agrestowski - Kośmider (70 Szuplewski), K. Wojciechowski (46 Pupecki), Piątek, Rutkowski (80 Kwaczyński), Sitkiewicz, B. Wojciechowski, Aleksandrowicz, Koziarski (70 Trojańczyk), Nowak, Dubielecki (80 Kasza)

   Błękitni: Mogielski (Olech) - Skibiński, Olas, Oroń, Czupryński (Borowiec) - Gontarz (Ryszkowski), Odolczyk, B. Więch, Kordowski (M. Więch) - Kiełb (P. Gołyński), Kajetaniak (G. Łojszczyk)

 

Rozwój Warszawa - KS RASZYN 0:3 walkower

   Rozwój wycofał się z rozgrywek

 

Sokół Celestynów - VICTORIA II SULEJÓWEK 1:6

   Bramki: Michał Żebrowski 11 - Mateusz Trąbiński 14 i 25, Eryk Agnyziak 16, 18 i 89, Adrian Kowalski 90

   Sędziował: Mateusz Brzeski

   Sokół: Gryc (40 Trzaskowski) - Zduńczyk, Kardas (78 Witak), Łukasik, W. Madejak (68 Grundkowski), Rosłoń, Kulka, Maczugowski (67 Michalski), Kurach, Żebrowski (46 D. Nowak), Kędzierski (73 M. Madejak)

   Victoria II: Skoczek - N. Zawistowski (60 Kowalski), Romański (80 Derlatka), Cichocki, Żaczek (46 Adamczyk) - M. Zawistowski (54 Wiśniewski), Łukasiewicz, Lech, Agnyziak, Żelazowski (68 Kuszewski) - Trąbiński (46 Gomulski)

 

SRT Halinów - HUTNIK WARSZAWA 2:8

   Bramki: Adrian Banaszek 42 i 81 - Damian Pracki 13, 28 i 77, Łukasz Szala 30 i 71, Paweł Tarnowski 38 i 40, Erwin Nowik 87

   Żółta kartka: Drożdżal

   Sędziował: Jan Bobrowski

   SRT: Rubaj - Rupniewski (Charkiewicz), I. Osipczuk, T. Gomulski (Przyłuski), Miros - Rogala (Książek), Raczkowski, J. Gomulski, Kozakiewicz, Wieczorek (Pietrzyk), Banaszek

   Hutnik: Byśkiniewicz - Wielgiosz, Nowik, Pracki, Ziółkowski (71 Turko) - Kruk (59 Tazbir), Baranowski (46 Zezula), Podsiadło (59 Leśniewicz), Cimochowski, Tarnowski (46 Drożdżal) - Szala

Mecz w Długiej Kościelnej

 

Start Otwock - SPARTA II JAZGARZEW 0:4

   Bramki: Dawid Słomiński 30 (rzut karny) i 60, Karol Matulka 40, Jewhen Dawydenko 80

   Żółte kartki: Blechman - Gajownik

   Sędziował: Dominik Wodarski

   Start: Piekarski (75 Mazek) - Majszczyk, Andruszko, Majchrzyk, Blechman, Śmieżyński, Kowalczyk, Bąk (75 Borowiec), Łączyński, Napieralski (75 Kruszewski), Kuliński (75 Bujak)

   Sparta II: Sznajder - Tokarski, Tyszkiewicz, Gajownik, Płatek - K. Szymański, Matuszewski, Słomiński, Matulka, Dawydenko - Woźniak

 

Świt Warszawa - PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY 3:8

   Bramki: Janiszewski 9 i 33, Warzywoda 45 - Mateusz Najder 44, 68 i 85 (rzut karny), samobójcza 66, Adam Sypuła 74, Artur Bałajzy 81, Karol Nowak 89, Sebastian Król 90

   Sędziował: Krzysztof Szczęsny

   Świt: 

   Przyszłość: Rybus - Bednarski, Ćwiąkała, Onkiewicz, Cieślak - Król, Emiroglu (46 Mrozik), Muskalski (55 Sypuła), Pawlicki (46 Nowak) - Najder, A. Bałajzy

 

UKS ASzWoj Rembertów - URSUS II WARSZAWA 2:3

   Bramki: Paweł Długołęcki, Robert Brzeziński - Konrad Szkopiński, Michał Ambrozik, Kamil Świerczek

   Czerwona kartka: Pobocha (70, za kopnięcie rywala)

   Sędziował: Kamil Konowrocki

   UKS ASzWoj: 

   Ursus II: Kaczmarczyk (46 Ciszewski) - Skowroński, Malesa (70 Podgórski), Łuszczyński, Łazeba (46 Pobocha), Koriażnow, Ambrozik (46 Szkopiński), Chudek (46 Goździkowski), Łuczyk (46 Roszczyk), Świerczek (70 Żebrowski), Szczęsny

 

VULCAN WÓLKA MLĄDZKA - Wisła Maciejowice 4:1

   Bramki: Łukasz Fedurek, Kamil Marczak ??? (rzut wolny) i ???, Piotr Kurek - Marek Górski

   Żółte kartki: Fedurek, Lipka

   Sędziował: Krzysztof Mandes

   Vulcan: Rosłaniec (46 Jączyk) - Łubkowski, Fedurek, Zonik, Pustoła - Ślefarski (66 Krawczyk), Rybka, Retmaniak, Zawadka - Kurek (80 Daniel Nowak), Marczak

   Wisła: Filipczak - Paciorek, Boryń, Szopa, Grylak, Baran, Gazda (Wichniewicz), Górski, Szeląg (Choim), Włodarczyk (Krogulec), Sitnik (Nagadowski)

 

Wicher Kobyłka - AGAPE BIAŁOŁĘKA 1:2

   Bramki: Jan Szulkowski 45 - Rafał Cybulski 24, Paweł Mańk 60

   Żółte kartki: Kania, Jąkała

   Sędziował: Krzysztof Żuber

   Widzów: 80

   Wicher: Kucharczyk (80 Marciniak) - Górecki (46 Sosnowski), Nosek, Jąkała (80 J. Godlewski), K. Śliwowski - Skotnicki (67 Bembenkowski), Kania, Grabowski, Sulich (80 Kwiatek), Szulkowski (82 Hargot) - Władyka (67 Bieniak)

   Agape: Wiewióra - Maciaszek (58 Ogiński), Wawer (46 P. Kawka), Amermajster, Gałązka, Cybulski, Wroński, D. Ziółkowski (80 Kiliś), Madryk, Wilczewski, Mańk (75 M. Kawka)

 

Wisła Dziecinów - GROM WARSZAWA 2:6

   Bramki: Paweł Młynarczyk 2x - Konrad Trzęsiara 15, Dominik Dukalski 20, 40, 47 i 80, Aleksander Stolarz 63

   Sędziował: Stanisław Skoczylas

   Wisła: Smereczyński - Kwiatkowski, Grzegrzółka, Żelazo, Trzaskowski, Moczulski, Banasiewicz, Hawryluk, Moskwa, Strzeżek, Młynarczyk

   Grom: Chrostowski (60 Kot) - Kowalski, Sadowski, B. Cichmiński (55 Smoliński), Charyton (46 Jabłoński), Nowak, Bruździak (55 Piech), Stolarz (65 Warchoł), Wojciechowski (46 Kaczorek), Trzęsiara (65 Godlewski), Dukalski

 

WISŁA JABŁONNA - Bóbr Tłuszcz 5:1

   Bramki: Szymon Prandzioch 42, Michał Banaszek 56, 56 i 73, Łukasz Walczak 76 - Sebastian Lewandowski 41

   Sędziował: Paweł Lewandowski

   Widzów: 30

   Wisła: Olszewski (62 Żemajtis) - Szymczak (46 Mrozowski), Lech, Banaszek, Cieślak (53 Małyszew), Fronczek, Gałązka, Wawszczak (62 Walczak), Wierzbicki (46 M. Kowalski), J. Kowalski (72 Krauz), Prandzioch

   Bóbr: Maciołek - Stefek (70 Rek), Mariak, Bula, K. Rakowski, Łasica, I. Rakowski (70 Czerski), Sroka (70 Sasin), Przybysz (65 Pasik), Wydryszek (65 Rychta), Lewandowski

 

MKS Hutnik Warszawa - BŁYSKAWICA WARSZAWA 2:3

   Bramki: Mateusz Soliwoda 35, Kamil Pietrzykowski 75 - Bartłomiej Gołasiewicz, Krystian Szularz, Jacek Rybak

   Sędziował: Wojciech Hodowicz

   MKS Hutnik: Szczęsny - Domagała (46 Baran), Pałka (60 Baka), Ducki (70 Stasiak), Kolasa, P. Płotnicki (60 Lipiński), Czarnecki, Izotow (46 M. Płotnicki), Basiuk (70 Pietrzykowski), Uciński, Soliwoda (70 Ziemski)

   Błyskawica: Cwyl (60 Sobieralski) - Sacharczuk (46 Ziomek), Malarczyk, A. Kowalski, Rybak - Mikołajczyk, Grajda, Oleksik, Szularz - Gołasiewicz, Gołębiewski

 

Orły Zielonka - DĄB WIELISZEW 0:3

   Sędziował: Marcin Włodarczyk

 

Pogoń Józefów - ŚWIT II NOWY DWÓR MAZOWIECKI 0:7

   Sędziował: Jan Chmielak

Mecz w Nowym Dworze Mazowieckim

 

UKS Łady - NAPRZÓD BRWINÓW 2:4

   Bramki: Jakub Kraśkiewicz 75 i 85 - Stefan Żaryn, Jakub Białobrzewski, Kamil Malinowski, Patryk Kostecki 65 (samobójcza)

   Żółta kartka: Puchalski

   Sędziował: Piotr Pietrzykowski

   UKS: Burzykowski - Wołkowycki (Gaszczyński), Kostecki, Mania (Leśniewski), Nowotarski (Pawlak), Góra, Puchalski, Liwiński, Pawłowski (Górka), Kraśkiewicz, Marciniak

   Naprzód: Połeć - Borkowski (46 Adamczyk), Żaryn, Mutwicki, Piskorek, Cieślak, Olejniczak, Duch (61 Wylangowski), Malinowski, Białobrzewski (70 Zagrajek), Łućko

Mecz w Raszynie

 

KAMIONEK WARSZAWA - Piast Piastów 3:0 walkower

   Piast nie przyjechał na mecz

 

Korona Warszawa - JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 0:2

   Bramki: Marcin Makulec 9, Łukasz Poszalski 48

   Żółte kartki: Krakowski, Walczuk

   Sędziowała: Katarzyna Misewicz

   Widzów: 50

   Korona: Kubiak - Krakowski, Starosz, Bichta, Dziawer (46 Gilarski) - Michał Kasprzak (70 Mrowicki), Chróstowski, Mateusz Kasprzak, Walczuk - Tankiewicz (60 Kolasa), Kowalewski (75 Wszałkowski)

   Józefovia: Niemiec - Wojda, Poszalski, Orowiecki, Ostrzyżek (46 D. Trzaskowski) - Makulec (46 Smoliński), Rokicki, Kopeć (63 A. Przybysz), Kucharski, Trzepałka (63 Rosłonek), Shehadee

 

Bar Ulubiona ETV Warszawa - POGOŃ II GRODZISK MAZOWIECKI 0:21

   Bramki: Krzysztof Kucharczyk 1, 7, 10, 23, 31, 41, 54 i 83, Damian Rybak 12, Maciej Adam 13 (samobójcza), Paweł Brudziński 29, 37 i 42, Kamil Przyżycki 52, 65 i 76, Daniel Pałuba 57 i 68, Marcin Misiak 60, Bartek Danielik 81 i 86

   Sędziował: Piotr Wąsowski

   Bar Ulubiona ETV:

   Pogoń II: Zygier - Pałuba, Leszczyński, Skorupa, Dzitkowski (46 Karpiński), Rybak (46 Godlewski), Wojacik, Misiak, Danielik, Kucharczyk, Gruszczyński

Mecz w Ząbkach

 

INTER WARSZAWA - Naprzód Stare Babice 4:4 (karne 3:2)

   Bramki: Michał Kleindienst 10, Mikołaj Piotrowski 27, samobójcza 60, Paweł Pytlak 75 - Łukasz Ochocki 17 (rzut karny) i 87, Patryk Stefaniak 18, Kamil Janasz 32

   Żółta kartka: Pytlak

   Sędziował: Arkadiusz Dębowski

   Inter: Kraszewski - Węgrzyniak, Woźniak (90 Choiński), Czarnomski (90 Jankowski), Piotrowski, Pytlak, Starosta (85 Kuba), Bąk (80 Kaszuba), Kleindienst (65 Klimek), Bubrzyk (75 Trelak), Bujalski (60 Bielecki)

   Naprzód: Zdąbłasz (46 J. Leszczyński II) - Bartosiak, Ochocki, J. Leszczyński I, Świeczka (46 Dąbrowski) - Janasz, Kuryłek (46 A. Majewski), Stefaniak (46 Więckowski), Michałowski (46 M. Majewski), Borczyk - Piestrzyński