Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub MKS Wicher Kobyłka (A klasa) ogłasza nabór zawodników ur. w latach 1998-2001, którzy chcieliby spróbować swoich sił w rozgrywkach Klasy A i Klasy B (rezerwy). Kontakt: 509 089 369 lub wicherkobylka1926@o2.pl

*     *     *

LKS Chlebnia zaprasza chętnych zawodników do sprawdzenia się w drużynach seniorskich w okresie przygotowawczym do sezonu 2018/2019. Kontakt: trener Paweł Żegliński 504-087-581

*     *     *

Korona Warszawa (A klasa) szuka sparingpartnerów na mecze w terminach: 7, 9 oraz 13 sierpnia. Zainteresowanych proszę o kontakt. 604 978 208, Piotr.

*     *     *

Bramkarz rocznik 1997, 190 cm wzrostu, szuka klubu. Kluby zainteresowane proszę przesyłać oferty na adres bramkarzwolny@wp.pl. Wybranym klubom prześle CV i skontaktuje się osobiście

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

22 sierpnia

Energia Kozienice - Powiślanka Lipsko 4:0

   Bramki: Roman Skowroński 1, 47 i 59, Patryk Osiak 89

   Sędziował: Maciej Pietrzyk

   Energia: Różański - Fusiek, Wójcik, Janiszewski, Pryciak (64 Kołodziejczyk), Michalski (56 Zawadzki), Majewski (56 Kalinka), Czerwiński (64 Osiak), Sobolewski, Książek (82 Seremak), Skowroński (64 Ciupiński)

   Powiślanka: Rak (70 Lis)  - Fulara, Krupa (65 Korczak), Bzikot, Kwiatkowski, Gardynik, Cieciura, Ogonowski, Król, Szwaja (70 Krawczyk), Lasota

 

KS Magnuszew - KS Potworów 3:6

   Bramki: ???, Mariusz Domeradzki 60 - Łukasz Grochala 5 i 14, Szymon Stefański 28, Maciej Gędaj 43 i 75, Daniel Pietraszewski 88

   Żółta kartka: Wójcik - Podkowiński, D. Pietraszewski, Ozimski, J. Pietraszewski

   Sędziował: Jakub Indyka

   KS M.: Szeląg - Kocyk, Ł. Domeradzki, Szczyrek, Skok, Marchewka (46 D. Janicki), Wojtas (46 Kalbarczyk), Kowalczyk, Janowski (68 S. Janicki), Giza (60 Wójcik), Talaga (46 M. Domeradzki)

   KS P.: Podkowiński - D. Pietraszewski, Ozimski, L. Tyczyński, Borkowski, J. Pietraszewski, W. Gędaj, Neska, Stefański, Grochala, M. Gędaj

 

23 sierpnia

Blask Odrzywół - SKS POTWORÓW 1:5

   Sędziował: Jakub Karcz

 

Hubertus Chomentów - DROGOWIEC JEDLIŃSK 1:5

   Sędziowała: Agnieszka Płaskocińska

 

KS Warka - PILICA BIAŁOBRZEGI 1:2

   Sędziował: Michał Molenda

 

LEGION II GŁOWACZÓW - Zamłynie Radom 4:3

   Bramki: ??? - Łukasz Jopek 33, Damian Popiela 90, Paweł Chudziński 90

   Żółte kartki: Turczyk, Łyżwiński, Jopek, Chudziński, Popiela

   Czerwona kartka: Turczyk (90, za dwie żółte)

   Sędziował: Marcin Sochaj

   Legion II:

   Zamłynie: Drygas - Chamerski, Jopek, Chudziński, D. Sadkowski - Turczyk, Gregorek (46 Stępniewski), Trojanowski (46 Bawor), Łyżwiński - Popiela, Chodyra (70 Pietralski)

 

MŁODZIK-18 RADOM - Mazowsze Grójec 3:1

   Sędziował: Łukasz Brzeski

 

Mogielanka Mogielnica - OSKAR PRZYSUCHA 0:4

   Bramki: Przemysław Śliwiński 56, Patryk Gil 61, Tomasz Bartosiak 72, Mariusz Moskwa 90

   Żółte kartki: Pajewski, Małecki, Prokopczyk, Solecki - Zagórski, Bartosiak

   Sędziował: Norbert Chrząstek

   Mogielanka: Solecki - Pluta, Prokopczyk, Jaskólski, Dudek, Kruk, Małecki, Ostrowski, Bekas (85 Wierzbicki), Szubiński, Pajewski (52 Jaworski)

   Oskar: Wieczorek (80 Ciesielski) - Molga (46 Śliwiński, 75 Skalski), Moskwa, Czarnota, Włodarczyk - Bartosiak, Najdzik, Zagórski, Sapieja (46 Zieliński), Matsoso (46 Nkwana) - P. Gil

 

Oronka Orońsko - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC 1:3

   Bramki: ??? - Damian Szewczyk 36 i 78, Arkadiusz Siwak 59

   Sędziowała: Paulina Erbel

   Oronka:

   Szydłowianka: Furman - Ziętkowski (46 Ziętkowski), Grymuła, Zagórski, Biela, Śledź, Kumoch, Mosiołek, Czaja (60 Karpeta), Szewczyk, ZIeliński (46 Rogala)

 

Orzeł Gielniów - LKS PROMNA 0:3 walkower

   Orzeł wycofał się z rozgrywek

 

ORZEŁ WIERZBICA - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:0

   Sędziował: Daniel Głowacki

 

POLONIA IŁŻA - Gracja Tczów 4:1

   Bramki: Radosław Cheda 10, Jakub Ziomek 34, Łukasz Kaczmarczyk 78, Mateusz Niewczas 80 - ??? 12

   Sędziował: Michał Posuniak

   Widzów: 80

   Polonia: S. Ziomek - Romanowski, Godzisz, Siepetowski, Kutera - Kaczmarczyk, Rosłaniec, Cheda, Kłos, Niewczas - J. Ziomek (89 Wołczyński)

   Gracja:

 

Wisła Chotcza - PROCH PIONKI 0:3 walkower

   Wisła wycofała się z rozgrywek

 

Wisła Solec - Iłżanka Kazanów 1:7

   Bramki: Jakub Gudwański 5 - ???

   Sędziował: Piotr Prokop

 

Zorza Klwów - CENTRUM RADOM 1:5

   Sędziował: Łukasz Kupidura

 

Radomiak II Radom - BROŃ RADOM 0:2

   Sędziował: Jarosław Gromek