Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Pniewo 2003 (B klasa) poszukuje sparingpartnerów na 18-19.08.2018r.   Dysponujemy boiskiem lub możemy dojechać. Prosimy o kontakt telefoniczny  pod numerem  tel. 605 426 252

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

23 sierpnia

BARTNIK MYSZYNIEC - Makowianka Maków Mazowiecki 3:0 walkower

   Makowianka wycofała się z rozgrywek.

 

GKS Gumino - SONA NOWE MIASTO 3:9

   Bramki: ??? - Michał Ernest 8, 24, 32 i 55, Kacper Caliński 14, Szymon Sokołowski 18 (rzut karny), Adam Uniewski 57 i 62, Bartosz Kaczor 80

   Żółta kartka: Elak

   Sędziował: Tadeusz Siemionko

   GKS:

   Sona: Stefański - Nowacki (46 Elak), Cytloch, Pełka, Wiktorowicz, Urzykowski, Kaczor, Sokołowski, Caliński, R. Kraszewski (46 Uniewski), Ernest

 

GKS MAX ROL ANDRZEJEWO - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:0

   Bramka: Paweł Sokołowski 89

   Żółte kartki: Sekuła, Rybiński

   Sędziował: Marcin Wojciechowski

   GKS Max Rol: Duda - Rybiński, Kalinowski, R. Piwoński, Płotczyk - Sekuła, Szeligowski, Sokołowski, Kempisty - A. Piwoński, Kraszewski

   Ostrovia: Poluliachow - Zapatka, Małkiński, S. Wątróbski, Żywnowski, Lipski, Krakowiak, D. Wilczewski, Rogalski, Augustyniak, Szydlik. Grali też: Stepnowski, Kaczyński, Romanik,

 

GKS POKRZYWNICA - Iskra Krasne 4:2

   Bramki: Kamil Orłowski 50 i 65, Dawid Wichowski 75, Tomasz Orłowski 90 - ??? 25, ??? 90

   Sędziował: Zdzisław Sadowski

   GKS: Borczyński (35 Ostaszewski) - Przewłocki, Szyszkowski, Bartosiewicz, Jasiński (46 Kaszuba) - Andrzejewski, Brodowski, Różalski (60 Wichowski) - M. Krzyżewski, Kisiel, K. Orłowski (70 T. Orłowski)

   Iskra:

 

GKS STRZEGOWO - Żbik Nasielsk 3:0 walkower

   Żbik wycofał się z rozgrywek

 

ISKRA ZARĘBY KOŚCIELNE - KS CK Troszyn 2:1

   Bramki: Mariusz Tyl 6, Kamil Małkiński 58 (rzut wolny) - ???

   Sędziował: Jacek Mulawka

   Iskra: Sobiecki - A. Niemira, Sapiecha, Latański, Śliwiński, Wyrzykowski, Małkiński, Kamil Kantorowski (88 Jaworski), Piotr Chlubicki, T. Niemira, Tyl (60 Grabiński)

   KS CK:

 

KS WĄSEWO - Orzyc Chorzele 5:2

   Bramki: Kamil Wojdak (rzut karny), Adrian Waracki 4x - Grzegorz Kawiecki, Maciej Wierzbicki

   Żółte kartki: Waracki, Wojdak

   Sędziował: Piotr Dzwonkowski

   KS: Chorodyński - Kusik, Wojdak, Żukowski, Poleski (60 D. Orłowski) - Waracki, Godlewski, Rychlik, Nerek (43 Świeżek), Warszawik (75 Ambroziak) - Podolak

   Orzyc:

 

Opia Opinogóra - TĘCZA OJRZEŃ 0:8

   Bramki: Damian Wesołowski, Karol Drążek, Patryk Purzycki 3x, Rafał Traczyk 2x, Łukasz Kozłowski

   Żółte kartki: M. Michalski - Tokarski

   Czerwona kartka: M. Michalski (75, za dwie żółte)

   Sędziował: Sławomir Fąderski

   Opia: Stępkowski - M. Michalski, Ł. Michalski, Głowacki (75 Krajewski), Kijewski - Bartczak (46 Miklaszewski), Jurkiewicz (50 Kruszyński), G. Komorowski, Frączkowski - Grochowski, Ułasiewicz

   Tęcza: Lewandowski - Konop (72 Wygocki), K. Sawicki, Tokarski, Zmudczyński - Świtalski, Pniewski, Drążek (46 Purzycki), M. Pyrzanowski (46 Ochtabiński) - D. Wesołowski, Traczyk (61 Kozłowski)

 

Świt Baranowo - MAZOWSZE JEDNOROŻEC 0:8

   Sędziował: Grzegorz Tokarzewski

 

TAMKA DZIERZGOWO - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3:0 walkower

   Wieczfnianka wycofała się z rozgrywek

 

WKRA RADZANÓW - Wkra Żuromin 2:2 (karne: 3:2)

   Bramki: Daniel Ziółkowski 20, Zbigniew Kalinowski 77 - Mariusz Rutkowski 17 i 54

   Żółta kartka: Jarzynka

   Sędziował: Marcin Falencki

   Wkra R.: Kocięcki - Brdak, Jarxzynka, Pieńkowski, Piórkowski (75 Dziurlikowski) - Czernik, Strzelec, Kalinowski, Rutecki, Grzywacz (70 Grabowski) - D. Ziółkowski

   Wkra Ż.: Koczot - Sokołowski, Barski, Stopczyński, Chojnacki, Kamiński, A. Narewski, B. Narewski, Malinowski (46 Hruszyckyj), Rutkowski (85 Budzich), Sawicki (46 Laskowski)

 

Wkra Sochocin - NADNARWIANKA PUŁTUSK 0:3 walkower

   Wkra wycofała się z rozgrywek

 

Żak Szreńsk - WKRA BIEŻUŃ 2:7

   Bramki: Mateusz Barański, Kamil Dwużnik - Piotr Melchinkiewicz 4x, Paweł Baca, Maciej Watkowski, samobójcza

   Sędziował: Cezary Ossowski

   Żak: Zakrzewski - Piskorski, Ostolski, Gołaś (Ogrodowczyk), Rutkowski - D. Pisarkiewicz, Gosik, K. Dwużnik, Gajewski (Pacek, Kwilman), Barański - Rudnicki

   Wkra: Bieranowski - Budzich, Borzym, R. Szpinda, D. Szpinda, Wiśniewski, K. Baca, Rutecki, Sznajderowski, Mateusz Dudek, P. Baca