5 września

Kamionek Warszawa - MARCOVIA MARKI 1:7

   Bramki: Kamil Kądziela 32 - Andrzej Pietrucha 5, Dariusz Piwowarek 20, Artur Szleżanowski 30, Mateusz Kalinowski 72, Kacper Lachowicz 81 (rzut karny), 86 i 87

   Żółte kartki: Janeczek, Gadomski - Grykałowski, Szleżanowski, Dałek

   Sędziował: Marcin Mielczarczyk

   Kamionek: Gęściak - Janeczek, Szydłowski (70 Smoleński), Tomaszewski (60 Leżyński), Kalinowski (46 Kwiatkowski), Janik, Paulus (46 Sikora), M. Obłuski (72 Kuranowski), Gadomski, Elia (60 Pyrzanowski), Kądziela

   Marcovia: Opęchowski - Dałek, Piwowarek, Szleżanowski, Rzeźnik (13 Mędrzycki) - Kozłowski, Graczyk (46 Ochman), Pietrucha, Grykałowski (46 Lachowicz), Kalinowski - Kur

 

6 września

AGAPE BIAŁOŁĘKA - Ursus II Warszawa 2:1

   Bramki: Paweł Mańk 10, Rafał Cybulski 31 - Jakub Szczęsny 29

   Żółte kartki: Szczęsny, D. Ziółkowski, Gmurczyk - Świerczek, Roszczyk, Sowiński

   Czerwona kartka: Świerczek (90, za dwie żółte)

   Sędziował: Patryk Nadworski

   Agape: Gonet - Gojko (5 Mandryk), Płatek, Amermajster (70 M. Kawka), Gałązka, Gmurczyk (62 Maciaszek), D. Ziółkowski, Wilczewski, Langowski (75 Ogiński), Mańk (25 Szczęsny), Cybulski (75 Kiliś)

   Ursus II: Plichta - Turos, Skowroński, Łazeba (76 Żebrowski), Cybulski - Stępnowski, Roszczyk (56 Sowiński), Świerczek, Chudek (54 Barwiński), Szczęsny - Chaterera (51 Goździkowski)

 

MAZUR RADZYMIN - Błękitni Korytów 6:1

   Bramki: Tomasz Rosłon 5, Hubert Zach 10, Piotr Augustyniak 58 i 60, Marcin Pszczółkowski 85 i 90 - Bartosz Gontarz 80

   Żółte kartki: Jakubowski, Rosłon, Żmijewski - B. Więch, Oroń, Filipek

   Sędziował: Michał Wichowski

   Mazur: Matusiak - Żmijewski (64 Balcer), Adamski, Jadczak (21 Giera), Obłój - Rosłon, Karczmarczyk, Sochacki (46 Płócienniczak), Pszczółkowski - Augustyniak (61 Jakubowski), Zach (65 Skwierczyński)

   Błękitni: Mogielski (46 Filipek) - Czupryński (46 B. Więch), Oroń, Olas, M. Więch (70 Gołyński), Skibiński, Odolczyk, Kopeć (46 Kołosowski), Gontarz, Borowiec, G. Łojszczyk

 

MKS II PIASECZNO - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2:1

   Bramki: Radosław Cieślak 72, Patryk Kościanek 89 - Arkadiusz Olejnik 83 (rzut karny)

   Sędziował: Piotr Urban

   Widzów: 25

   MKS II: Drązikowski - Lewandowski (70 Szymański), Kurant, Rybiński, Dudek (85 Żegnałek), Belka (2 Wiszniewski), Sujak, Morawski (65 Cieślak), Rybicki, Kaczmarski (75 Cybulski), Szawro (50 Kościanek)

   Nadstal: Topolewski - Borowski, Dąbrowski, Zowczak, Pokropek - Lach, Paweł Rosłaniec, M. Domosławski, A. Myszkowski - Kochanowski (38 A. Olejnik), Rusak (75 Dulko)

 

NAPRZÓD BRWINÓW - Olimpia Warszawa 2:0

   Bramki: Robert Duch 23, Adrian Lewandowski 27

   Żółte kartki: Mutwicki, Duch - Pruszyński

   Sędziował: Karol Pietrzyk

   Naprzód: Połeć (60 Osowski) - Borkowski (46 Łućko), Żaryn, Duch, Piskorek (46 Gryżewski), Cieślak, Mutwicki, Majewski (46 Malinowski), Odowski, Białobrzewski (76 Wylangowski), Lewandowski (63 Kośla)

   Olimpia: Walkiewicz - Powroźnik, Kaczmarczyk, Skrzos, Zawadziński, Stachowicz, Pruszyński, Więckowski, Śliwiński, Krysiński, Mroziewicz (80 Pomaski)

 

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - KS RASZYN 2:2 (karne 3:4)

   Bramki: Marcin Misiak 52, Patryk Kowalczyk 59 - Adrian Cuch 47, Przemysław Kosmala 90

   Żółte kartki: Łuczywek

   Sędziował: Michał Więckowski

   Widzów: 35

   Pogoń II: Zygier - Pałuba, Nowak, Skorupa, Dzitkowski (57 Smakowski), Godlewski (57 Rybak), Leszczyński, Wojacik, Misiak, Kowalczyk, Przyżycki (46 Brudziński)

   KS: Tarnowski - A. Cybulski, Łuczywek, Durajczyk, Kowalewski, Jarmuł (46 Pela), S. Cybulski (46 Pamintasu), Oleksiak (46 Kosmala), M. Sieradzki (46 Malczewski), Cuch, Jankowski (60 Zieliński)

W 28 minucie Adrian Cuch (KS) nie wykorzystał rzutu karnego.

 

SEMP Ursynów - MAZUR II KARCZEW 4:5

   Bramki: Mateusz Szarpak 34, Kacper Borkowski 57, Przemek Piekarz 73 i 85 (rzut karny) - Grzegorz Bielecki 25, Maciej Pikiewicz 60, Jakub Trzaskowski 61, Bartłomiej Jobda 74, Paweł Chodkiewicz 88

   Żółta kartka: Dridi

   Sędziował: Jakub Lewandowski

   SEMP: Rutkowski - Długosz (65 Krasuski), Michalski, Borkowski, Malicki, Dzięgielewski (68 Gomoła), Kluczyński (46 Dębski), Biadun (68 Sobczak), Dridi, M. Szarpak (68 Małek), Rostkowski (70 Piekarz)

   Mazur II: Stelczyk - Kołodziejczyk (50 Jobda), Radomski, Sobczak, Domański - J. Trzaskowski (90 Maszewski), Bielecki, Michalik (75 Chodkiewicz), Pikiewicz, Gędzielewski - Wojciechowski

 

WISŁA JABŁONNA - Sparta II Jazgarzew 3:0 walkower

   Sparta II wycofała się z rozgrywek

 

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - ESCOLA VARSOVIA 0:5

   Bramki: Jan Bąk 2x, Tomasz Aleksiejuk, Bartosz Michalik, Jarosław Ambroziak

   Sędziował: Marcin Brenda

 

Sokół Serock - PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY 2:4

   Bramki: Krystian Szambelan 23 i 29 (rzut karny) - Mateusz Najder 2x, Piotr Bałajzy, Damian Mrozik

   Sędziował: Karol Siemieniak

   Sokół: 

   Przyszłość: Nowicki - Bednarski, Welk, Cieślak, Piotr Bałajzy - Król, Milewski, Emiroglu, Pawlicki - Łaski, Najder

 

Błyskawica Warszawa - JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 1:10

   Bramki: Szymon Knosowski 87 - Elias Shehadee 12, 57 i 90, Norbert Smoliński 59, Łukasz Rosłonek 68, Marek Rogowski 70, Marcin Makulec 77, 81 i 84, Robert Rokicki 79

   Czerwone kartki: Dąbrowski (55, za faul taktyczny), Klimkiewicz (60, za faul taktyczny)

   Sędziował: Piotr Kosiorek

   Błyskawica: Klimkiewicz - Janicki (60 Sobieralski), Rusinowski, Dąbrowski, Malarczyk, Szularz, Grajda (55 Jezierski), Nowiński (A. Kowalski), Brzozowski, Augustyniak (70 Plewka), Gołasiewicz (46 Knosowski)

   Józefovia: Olszański - Ł. Trzaskowski, Adamiak (46 Rokicki), Rogowski, Ostrzyżek (46 Rosłonek) - Kucharski (46 Trzepałka), Czapkowski (46 Wojda), Smoliński, Michoński (46 Kopeć), Auguściński (46 Makulec) - Shehadee

 

Dąb Wieliszew - HUTNIK WARSZAWA 1:1 (karne: 1:4)

   Bramki: Jakub Łotowski 73 - Paweł Tarnowski 43

   Żółta kartka: Piekut

   Sędziował: Paweł Rupniewski

   Dąb: Marchlewski (70 Rączka) - Duszak (70 Piekut), Kalinowski (46 Banaszek), Krasnowski, Pierścieniak, E. Łotowski (46 Tkacz), J. Łotowski, Ćwikliński (65 Jędrych), Mańk, Teofilak (46 Kowalik), Koperkiewicz (20 Smoczyński)

   Hutnik: Byśkiniewicz - Wielgosz (46 Baranowski), Nowik, Pracki, Ziółkowski - Tarnowski (46 Tazbir), Leśniewicz (46 Drożdżal), Osoliński, Cimochowski, Turko - Polniak (46 Szala)

 

VULCAN WÓLKA MLĄDZKA - Advit Wiązowna 3:2

   Bramki: Bartłomiej Obrębski 6 i 55, Piotr Kurek 15 - Łukasz Fedurek 24 (samobójcza), Piotr Bąk 48

   Żółte kartki: Fedurek, Łubkowski, Retmaniak, Zonik - Wesołowski, Lazurek, Cacko, Bieńkowski, Białek

   Czerwona kartka: Fedurek (90, za dwie żółte)

   Sędziował: Michał Wąsowski

   Vulcan: Kałowski - Kowalski, Zonik, Łubkowski, Fedurek - Rybka (46 Daniel Nowak), Obrębski (74 Pustoła), Krawczyk, Retmaniak, Dariusz Nowak (46 Ślefarski) - Kurek

   Advit: Wilczek - Bieńkowski (70 Dąbała), Olszewski, Białek, Wesołowski - Konowrocki (79 Bakuła), Cacko, Jakubowicz, Lazurek - Bąk, Zapaśnik

 

Unia Warszawa - VICTORIA II SULEJÓWEK 1:2

   Bramki: Dawid Jankiewicz 73 - Mikołaj Zawistowski 70, Jakub Kopacz 78

   Sędziował: Mateusz Jenda

   Unia: Bigajski - Śliwa, K. Kucharski, A. Kucharski, Piskorz, Stanicki, Aduku, Wierzchoń, Awłas, Wiśniewski (55 Jankiewicz), Pietrzak (25 Ziemkowski)

   Victoria II: Skoczek - Romański (46 Żaczek), Betliński, Cichocki, Ławcewicz - Wiśniewski (62 M. Zawistowski), Lech (46 Litwinko), Boniec, Agnyziak (72 Kopacz), N. Zawistowski (60 Olszak) - Trąbiński (46 Banaszek)

 

Inter Warszawa - LAURA CHYLICE 2:3

   Bramki: Mikołaj Piotrowski 39, Mateusz Bubrzyk 58 - Michał Maroń 11, Mateusz Wasilkiewicz 31, Michał Krzymiński 42

   Żółte kartki: Bubrzyk, Piotrowski - Jagodziński, Wasilkiewicz

   Sędziował: Dominik Wodarski

   Inter: Augustyniak - Warowny, Woźniak, Pytlak, Kaszuba (55 Skup), Kleindienst (79 Doch), Kuba, Czarnomski (62 Zieliński), Węgrzyniak, Bubrzyk (75 Kowalik), Piotrowski

   Laura: Kalbarczyk - M. Hakowski (46 Tkaczyk), Jagodziński, Rosiczka, M. Jagiełło - Maroń (57 Milewski), Komosa, Krzymiński (46 Jamrozik), Wasilkiewicz - Kaczor (30 Wąsik), Olbryś

 

13 września

KS Konstancin - Grom Warszawa 0:3

   Bramki: Dominik Dukalski 23, Konrad Trzęsiara 40, Robert Nowak 50

   Sędziował: Jakub Lewandowski

   KS: Kopera - Staros, Wesołowski, D. Folwarski, Trzewik - K. Kucharski, Biernacki, Leszczyński, Kwiatkowski, Lubański - Chmielewski

   Grom: Chrostowski (55 Czerwiński) - Warmiak (55 Kozakiewicz), Jabłoński (73 L. Cichmiński), Nowak, Charyton, Bruździak (60 Piech), Stolarz, Wojciechowski (46 Kaczorek), Zawitaj (70 Godlewski), Dukalski (46 A. Szachszajew), Trzęsiara

Mecz w Warszawie