Strefa trenera

 

Dąb II poszukuje sparingpartnerów w terminach 04.02, 11.02, 25.02 (mecze o godzinie 10:00 w Legionowie, boisko ze sztuczną nawierzchnią). Koszty: goście opłacają sędziego

Możliwe również wyjazdowe sparingi w terminach: 27.01, 04.03, 11.03

*     *    *

"Jozefowianka Józefów, poszukuje sparingpartnera na termin 20 stycznia (mecz w Zielonkach). Klub poszukuje także doświadczonych zawodników z wyższych lig z ambicjami i charakterem do współtworzenia projektu o nazwie Józefowianka. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt . 

Tel. 692-034-268."

*      *     *

MKS Piast Piastów poszukuje zawodników do gry w Lidze Okregowej. Kontakt poprzez klubowy fanpage lub do trenera Marka Kaflika (nr telefonu na klubowej stronie internetowej)

Cytat tygodnia

 

"Obiektywnie patrząc na tamtą sytuację, to naprawdę trzeba było być dużym samolubem, żeby nie dostrzec partnerów i nie zagrać do Mariusza Lewandowskiego, który stał kilkanaście metrów bliżej bramki."

Jacek Krzynówek w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego o golu na 2:2 w meczu Portugalia - Polska w 2007 roku

Transfery - zima 2017

Polecane strony

M Gol

6 września

BARTNIK MYSZYNIEC - Mazowsze Jednorożec 4:0

   Bramki: Piotr Magdaleński, Kamil Stań, Paweł Magdaleński, Tomasz Murach

   Sędziował: Sebastian Załęski

   Bartnik: Warych - Góralczuk (57 Krawczyk), Kobus, Lemański, Paweł Magdaleński - M. Szymański (79 K. Murach), Arcichowski (51 Stań), Kowalczyk (57 Balcerczyk), Piotr Magdaleński, T. Murach - S. Kulas (65 Krajza)

   Mazowsze: Łukasiak - Wódkiewicz (Pietrzak), Michalski, Krajewski, R. Skała - Stępkowski (B. Antosiak, Walędziak), Żabiński, Wątkowski, Wilga - Piotrak, D. Skała

 

GKS MAX ROL ANDRZEJEWO - Nadnarwianka Pułtusk 3:0 walkower

   Nadnarwianka wycofała się z rozgrywek.

 

GKS Pokrzywnica - TĘCZA OJRZEŃ 1:3

   Bramki: Michał Krzyżewski 15 - Damian Wesołowski 30, Damian Suwiński 45, Patryk Purzycki 90

   Żółte kartki: Kisiel, Przewłocki, Jasiński - Purzycki, Chojnacki, Wardziński

   Sędziował: Marcin Falencki

   GKS: Dombkowski (46 Borczyński) - Kisiel, Bartosiewicz, Kaszuba, Przewłocki - M. Krzyżewski, Wichowski (70 Dudzikowski), Brodowski, Mućka (46 Lubelski), Ostaszewski (80 Jasiński) - R. Krzyżewski (46 Różalski)

   Tęcza: Wardziński - Konop, Traczyk, Kozłowski, Zmudczyński, Świtalski (46 Chojnacki), D. Sawicki, M. Pyrzanowski (46 Purzycki), Drążek (46 Pniewski), D. Wesołowski (76 Wygocki), Suwiński (46 Ochtabiński)

 

GKS Strzegowo - SONA NOWE MIASTO 0:3 walkower

   GKS wycofał się z rozgrywek.

 

Iskra Zaręby Kościelne - KS WĄSEWO 0:3

   Bramki: Adrian Waracki 2x, Adam Nerek

   Sędziował: Grzegorz Tokarzewski

   Iskra: Nienałtowski - Latański, A. Niemira, Kilian Kuropatwa, Śliwiński, T. Niemira, Wyszogrodzki, Małkiński, Kantorowski, Chlubicki, Grabiński

   KS: Chorodyński - Podolak (81 Kusik), Żukowski, Wojdak, Orłowski - Murawski (88 Krupiński), Nerek (72 Wróbel), Godlewski, Rychlik (85 Ambroziak), Waracki - Warszawik (75 Świeżek)

 

TAMKA DZIERZGOWO - Korona Szydłowo 3:0 walkower

   Korona wycofała się z rozgrywek.

 

WKRA RADZANÓW - Wkra Bieżuń 5:3

   Bramki: Daniel Ziółkowski 14 i 55, Cezary Czernik 21, Paweł Brdak 51 i 60 - Przemysław Wiśniewski, Piotr Melchinkiewicz, Maciej Watkowski

   Sędziował: Ursyn Smacki

   Wkra R.: Żółtowski - Marcin Keczmerski, Jarzynka, Brdak, Piórkowski (87 Wojdowski) - Rutecki, Strzelec (78 Sowiński), Michał Keczmerski, Czernik (85 Dziurlikowski), Grzywacz (82 Bieniewicz) - D. Ziółkowski (89 Grabowski)

   Wkra B.: Bieranowski - Budzich, Borzym, Sowiński, R. Szpinda, D. Szpinda, Wiśniewski, K. Baca, Rutecki, Kacprzykowski, Melchinkiewicz