6 września

BARTNIK MYSZYNIEC - Mazowsze Jednorożec 4:0

   Bramki: Piotr Magdaleński, Kamil Stań, Paweł Magdaleński, Tomasz Murach

   Sędziował: Sebastian Załęski

   Bartnik: Warych - Góralczuk (57 Krawczyk), Kobus, Lemański, Paweł Magdaleński - M. Szymański (79 K. Murach), Arcichowski (51 Stań), Kowalczyk (57 Balcerczyk), Piotr Magdaleński, T. Murach - S. Kulas (65 Krajza)

   Mazowsze: Łukasiak - Wódkiewicz (Pietrzak), Michalski, Krajewski, R. Skała - Stępkowski (B. Antosiak, Walędziak), Żabiński, Wątkowski, Wilga - Piotrak, D. Skała

 

GKS MAX ROL ANDRZEJEWO - Nadnarwianka Pułtusk 3:0 walkower

   Nadnarwianka wycofała się z rozgrywek.

 

GKS Pokrzywnica - TĘCZA OJRZEŃ 1:3

   Bramki: Michał Krzyżewski 15 - Damian Wesołowski 30, Damian Suwiński 45, Patryk Purzycki 90

   Żółte kartki: Kisiel, Przewłocki, Jasiński - Purzycki, Chojnacki, Wardziński

   Sędziował: Marcin Falencki

   GKS: Dombkowski (46 Borczyński) - Kisiel, Bartosiewicz, Kaszuba, Przewłocki - M. Krzyżewski, Wichowski (70 Dudzikowski), Brodowski, Mućka (46 Lubelski), Ostaszewski (80 Jasiński) - R. Krzyżewski (46 Różalski)

   Tęcza: Wardziński - Konop, Traczyk, Kozłowski, Zmudczyński, Świtalski (46 Chojnacki), D. Sawicki, M. Pyrzanowski (46 Purzycki), Drążek (46 Pniewski), D. Wesołowski (76 Wygocki), Suwiński (46 Ochtabiński)

 

GKS Strzegowo - SONA NOWE MIASTO 0:3 walkower

   GKS wycofał się z rozgrywek.

 

Iskra Zaręby Kościelne - KS WĄSEWO 0:3

   Bramki: Adrian Waracki 2x, Adam Nerek

   Sędziował: Grzegorz Tokarzewski

   Iskra: Nienałtowski - Latański, A. Niemira, Kilian Kuropatwa, Śliwiński, T. Niemira, Wyszogrodzki, Małkiński, Kantorowski, Chlubicki, Grabiński

   KS: Chorodyński - Podolak (81 Kusik), Żukowski, Wojdak, Orłowski - Murawski (88 Krupiński), Nerek (72 Wróbel), Godlewski, Rychlik (85 Ambroziak), Waracki - Warszawik (75 Świeżek)

 

TAMKA DZIERZGOWO - Korona Szydłowo 3:0 walkower

   Korona wycofała się z rozgrywek.

 

WKRA RADZANÓW - Wkra Bieżuń 5:3

   Bramki: Daniel Ziółkowski 14 i 55, Cezary Czernik 21, Paweł Brdak 51 i 60 - Przemysław Wiśniewski, Piotr Melchinkiewicz, Maciej Watkowski

   Sędziował: Ursyn Smacki

   Wkra R.: Żółtowski - Marcin Keczmerski, Jarzynka, Brdak, Piórkowski (87 Wojdowski) - Rutecki, Strzelec (78 Sowiński), Michał Keczmerski, Czernik (85 Dziurlikowski), Grzywacz (82 Bieniewicz) - D. Ziółkowski (89 Grabowski)

   Wkra B.: Bieranowski - Budzich, Borzym, Sowiński, R. Szpinda, D. Szpinda, Wiśniewski, K. Baca, Rutecki, Kacprzykowski, Melchinkiewicz