Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Pniewo 2003 (B klasa) poszukuje sparingpartnerów na 18-19.08.2018r.   Dysponujemy boiskiem lub możemy dojechać. Prosimy o kontakt telefoniczny  pod numerem  tel. 605 426 252

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

6 września

BŁYSKAWICA LUCIEŃ - Start Proboszczewice 4:3

   Bramki: Krzysztof Kamiński 2x, Adrian Śmiałkowski 2x - ???

   Sędziował: Damian Szczytniewski

   Błyskawica: Jarzyński - Krysztofiak, Warsicki (Janiszewski), Ryniec, J. Kokosiński (Wilamowski), Kamiński, Ogrodziński, Surmak, Staniszewski (Kaczmarek), Lemański (Durka), Ł. Kokosiński (Śmiałkowski)

   Start: 

 

Orzeł Goleszyn - UNIA CZERMNO 0:3

   Bramki: Kamil Sieciński 35, Damian Sztendor 70, Łukasz Woźniak 80

   Żółte kartki: Dzikowski, Rudziński, Szczurowski - Rutkowski

   Sędziował: Adrian Feltynowski

   Orzeł: T. Rudziński - M. Rudziński, Mokrzanowski, Rutkowski, Chorzewski (73 Smardzewski), Widzyński, Pruszkowski, Przemysław Borowski (46 Suliński), Piotr Borowski (46 Welenc), Dzikowski, Szczurowski

   Unia: Chyra (46 Wydra) - Rutkowski, Dubielak, Król, Woźniak, Nowicki, Machała (65 Kłys), Borkowski, Tarka, Sieciński (85 Kamerdyn), Sztendor

 

SKRA DROBIN - Bzura Chodaków 3:0 walkower.

   Bzura wycofała się z rozgrywek

 

SZOPEN SANNIKI - Wicher Cieszewo 3:2

   Bramki: Dariusz Bujakowski 38, Dominik Sapiński 70, Mateusz Cieślak I 87 - Mateusz Dopieralski 82 i 90

   Żółte kartki: Kaźmierski - D. Łaciński

   Sędziował: Piotr Jędrzejak

   Szopen: Kempka - Wiśniewski, Kaźmierski (75 Michał Porębski), Stradza, Roguski (46 Erkiet) - Bujakowski (65 Jankowski), A. Kotowicz, Gorzelewski, Sapiński, Marcin Porębski (46 Mateusz Cieślak I), Mateusz Porębski (46 Kaczmarczyk)

   Wicher: M. Gozdan - M. Sadowski, K. Grotkiewicz, Piłat, Podolski - Kamiński, D. Łaciński, Bandych, Dopieralski - R. Łaciński

Wicher przez cały mecz grał w dziesięcioosobowym składzie.

 

Świt Staroźreby - MAZUR GOSTYNIN 0:0 (karne 5:6)

   Żółte kartki: Wiśniewski - Kawecki

   Sędziował: Damian Jędrzejak

   Świt: Kręt - Budnicki, Subocz, Białek, Sobczak, M. Unierzyski, Kawecki (76 Niedzielak), J. Unierzyski (67 Ziarko), Sierpiński, Kołeczek, Grabowski

   Mazur: Borowy (46 Tomczak) - Majchrzak (46 Popławski), Dutkiewicz, Matusiak, Wiśniewski, Dębicki, Ostrowski (67 Gronalewski), Matecki (67 Wróblewski), Komorowski, Surmak

 

WISŁA GŁÓWINA-SOBOWO - Amator Maszewo 3:3 (karne 6:5)

   Bramki: Sebastian Składanowski 15, Damian Rode 39 (rzut karny), Rafał Gołębiewski 75 (rzut karny) - Tomasz Golatowski 17, Tomasz Sudomir 29 i 88

   Żółte kartki: Zieliński

   Sędziował: Rafał Szczytniewski

   Wisła: ??? - Rode (46 Kwasiborski), Składanowski, Gołębiowski

   Amator: Waśniewski - Marszałek, Żochowski, Zieliński, Remplewicz, Majchrzak, Golatowski, B. Sochalewski, Lewandowski, Sudomir, Muszyński

 

Stoczniowiec Płock - WISŁA II PŁOCK 0:10

   Bramki: Łukasz Trzciński 3, Bartłomiej Machnicki 12, Radosław Gałązka 32, Marcin Mielczarski 33, Mateusz Tomaszewski 44, Filip Januszczak 65 i 90, Kamil Nowicki 68, Piotr Majchrzak 82, Karol Zalewski 87 (rzut karny)

   Sędziował: Tomasz Karpiński

   Stoczniowiec: Górecki - Żółtowski (40 Szortyka), Franciszkiewicz (46 Barciński), Gałamaga (78 Bączyk), Nowak (82 Szczepański), Orłowski, Marcinkowski (46 Lakowski), Milewski (85 Kolasiński), Kuskowski (89 Białecki), Bagiński, Kowalczyk

   Wisła II: Tokawski - Ziemak (46 Zalewski), Krupiński, Graczyk (46 Szostak), Trzciński - Nowicki, Gałązka, Tomaszewski (66 Perlak), Majchrzak, Mielczarski - Machnicki (60 Januszczak)

 

Wisła Nowy Duninów - ZRYW BIELSK 1:7

   Bramki: Konrad Sztenderewicz 83 (rzut wolny) - Krystian Markowski 3, Kamil Gapiński 35, Bartłomiej Lorenc 42, P.rzemysław Mysielski 62 i 85, Mateusz Łogosz 68, Damian Pomorski 88

   Żółte kartki: Czubak, Szczęsny - Umiński, Markowski

   Sędziował: Jarosław Machowski

   Widzów: 30

   Wisła: Czapski - Ciesielski, Czubak, Szczęsny, Szydłowski, Sztenderewicz, Wyrzykowski, Ł. Król, Ziółkowski, Gawski (50 K. Uniszkiewicz), T. Uniszkiewicz

   Zryw: Grzelak - Wochowski, Pessel, Sulkowski, Lorenc (46 Spadło) - Wójcik, Gapiński (46 Łogosz), Umiński (46 Karpiński), Żuchniewicz, Przygucki (46 Mysielski) - Markowski (46 Pomorski)