12 września

MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI - Orzeł Unin 4:0

   Bramki: Karol Nojszewski 20 i 23, Szymon Staska 25, Mateusz Radzikowski 69

   Żółta kartka: Świerżewski - Przybyszewski

   Sędziował: Kamil Baranowski

   Mazovia II: Góras (72 Flis) - Bogusz (84 Sikorski), Dębała, Śpiewak (67 Dźwigała), Teodorski - Staska (73 Barwiński), Biesiada, Nojszewski, Świerżewski (64 Radzikowski), Zatorski - Niemyjski (84 Nowak)

   Orzeł: Jakubaszek - T. Gora, Korgul, Ł. Ziółek (46 Matysiak), Michalczyk - Alot (46 K. Brych), D. Szczęśniak, Kowalski, Nowicki (62 Dąbrowski) - Przybyszewski, P. Brych

 

13 września

Jabłonianka Jabłonna Lacka - CZARNI WĘGRÓW 2:3

   Bramki: Grzegorz Przesmycki 71, Piotr Domagała 82 - Kamil Kowalczyk 18, Łukasz Supleński 44 i 58

   Żółte kartki: G. Przesmycki, Świnarski - Steć, R. Komosa, Supleński

   Sędziował: Karol Wójcik

   Jabłonianka: Graw - Wielogórski, Świnarski, D. Toczyski (70 Plichta), Ignaciuk (83 Parzonka), Maciejec, J. Toczyski (80 Domagała), Zawadzki, G. Przesmycki, Tymosiak (50 W. Przesmycki), Płachetko (65 Wrzosek)

   Czarni: Brzezik - R. Komosa, Marchelewicz, Wójcik (46 Chińczak), Skórka (46 Szydłowski), Supleński, Steć, Cacko (46 Wysocki), Skolimowski (46 Sapryk), Zieliński (46 Pliszka), Kowalczyk (46 Płocharczyk)

W 90 minucie Grzegorz Maciejec (Jabłonianka) nie wykorzystał rzutu karnego.

 

Płomień Dębe Wielkie - HUTNIK HUTA CZECHY 0:1

   Bramka: Sebastian Grzegorczyk 23

   Żółte kartki: Suski, Świstak, B. Malesa - J. Kardyka, K. Szostak

   Sędziował: Adam Trędowicz

   Płomień: M. Dróżdż - Suski, Sabak, Świstak (65 Wojda), Mróz, Lisiecki (60 B. Malesa), M. Malesa (75 Barszczewski), Nidzgorski, Matwiejczyk, Gromysz (55 Woś), Jarzębski

   Hutnik: P. Kardyka - A. Wardak, J. Kardyka, B. Jedynak (82 J. Wardak), Rękawek, Sibilski, Zawadka, Kowalski (57 Gawinek), M. Jedynak (73 Macioszek), Grzegorczyk (88 Sęk), K. Szostak

 

Świt Barcząca - FENIX SIENNICA 3:5

   Bramki: Dariusz Pszonka 59, Daniel Grabowski 73, Kamil Kuczerenko 87 - Radosław Rawski 18, Konrad Okrzeja 21, Paweł Zyglarski 51 (rzut karny), Karol Szczęsny 53, Bartosz Sobczyk 80 (rzut karny)

   Żółta kartka: Lachowski, Kozdój - Laskowski

   Sędziował: Marcin Sokołowski

   Świt: Łobiński (60 Noceń) - Cegiełka, D. Pszonka, Kozdój (58 Żołądek), R. Pszonka, Lachowski (63 Matzanke), Kuczerenko, Kuczkowski (46 Wiącek), D. Grabowski, Mistewicz, Wadas (66 Orzełek)

   Fenix: Konrad Jastrzębski - Kozera (50 Zadrożny), Rawski, Laskowski, Konrad Okrzeja (50 Rutkowski), Szczęsny, Piętka, Jackowski, Zyglarski (60 Gnych), Sobczyk (75 Popis), Zięba (80 Broda)

 

Tęcza Korczew - MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI 0:7

   Bramki: Łukasz Puciłowski 4 (rzut karny) i 52 (rzut karny), Mateusz Janusiewicz 40, Marcin Kacprowicz 41 i 67, Rafał Słowik 54, Marcin Siedlecki 85

   Żółta kartka: Pawłowski, Izdebski

   Czerwona kartka: Lisiecki (60, za zagranie ręką poza polem karnym)

   Sędziował: Przemysław Replin

   Tęcza: K. Lewczuk - Piotr Głozak, Radziwonka, Jarmoch (70 Pawłowski), Patryk Głozak (87 B. Lewczuk) - Woźniak (87 Wysocki), Marszałek (52 T. Krawczyk), Paweł Kruk, Izdebski (47 Bartoszuk) - Chwedoruk, Jaszczuk (88 Schulz)

   Mazovia: Lisiewicz - Matak, Grabek, Krajewski, Kowalczyk - Kacprowicz, Siedlecki, Puciłowski (61 Matracki), Janusiewicz, Żurawski (46 Słowik) - Smoderek

 

Victoria Kałuszyn - POGOŃ II SIEDLCE 1:9

   Bramki: Bartosz Krążała 62 - Dominik Barciak 3, Paweł Marchel 15 i 27, Piotr Krawczyk 16, 38, 41 i 51, Piotr Goś 55, Bartosz Kryszczuk 85

   Żółta kartka: H. Abramowski

   Sędziował: Rafał Kaim

   Widzów: 50

   Victoria: Lipka - Ławecki, H. Abramowski, J. Gójski, M. Abramowski - Domański, Milewski, P. Gójski, Gągol, Końca (46 B. Krążała) - Madziar (56 Szczęsny)

   Pogoń II: Izdebski (76 Bieliński) - S. Krawczyk, Ceranka, Panufnik (56 Grochowski), Szostek - Goś (76 Osial), Marchel (56 Szczepanik), Barciak, P. Krawczyk (56 Karczmarek), Szcześniak (63 Kryszczuk), Omieciuch (63 Skrzypek)

 

Wektra Zbuczyn - NAPRZÓD SKÓRZEC 1:3

   Bramki: Dominik Piekutowski 31 (rzut karny) - Jarosław Kisiel 38, Dominik Piekutowski 73 (samobójcza), Mateusz Kacprzak 90

   Żółte kartki: Cielemęcki, Narwojsz

   Sędziował: Daniel Miler

   Wektra: Krasuski - Narwojsz, P. Jasiński, Jagielak, Cielemęcki, Wróbel (75 Czarnecki), M. Jasiński, Piekutowski, M. Prokurat (80 Borkowski), Prokopiak (70 Siekierko), Kot (74 Zając)

   Naprzód: Adamiak - Świątek, Chłopek, Całka (46 Kafara), Pszkit (46 Chmielewski), Kisiel (46 Paciorek), Sierociuk (46 Gołoś), Dołęga (70 Sadowiak), Czerski, Kobyliński (46 M. Kacprzak), Utnicki

 

ZRYW II SOBOLEW - Watra Mrozy 4:1

   Bramki: Konrad Więckowski 55, Cezary Błażejczyk 60, Bartosz Zackiewicz 73 (rzut karny), Emil Mirowski 85 (rzut karny) - Jacek Wronowski 78

   Sędziował: Łukasz Firus

   Zryw II: Ulaszewski (75 Świątek) - G. Kazimierak, W. Zackiewicz, Dziubak (75 Mirowski), Ragus (68 Piotr Pawlik), W. Kazimierak, Więckowski, B. Zackiewicz, Wiśnioch, Kander (46 Michalec), Błażejczyk

   Watra: J. Zwierz - D. Zwierz, Wronowski, Malka - B. Mrozik, Bajszczak, Walas, Filipek, Szczegielniak - Ceranka, D. Mrozik