Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Iskra Zbrosza Duża poszukuję trenera do 2 grup młodzieżowych więcej info na FB Iskry w wiadomości lub 793593949

Co nowego na stronie?

 

31 października

1) Uzupełniono wszystkie składy Gladiatora Słoszewo z sezonu 2018-19

2) Udostępniono klasyfikację strzelców klasy A Płock

Polecane strony

M Gol

mzpnDziś odbyły się pierwsze mecze barażowe o awans do IV ligi, baraż o awans do III ligi oraz baraż o awans do ligi okręgowej Radom. Poniżej wyniki meczów - w późniejszym czasie pojawią się także składy.

 

22 czerwca

Baraż o awans do III ligi

Huragan Wołomin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0

Bramka: Kamil Żmuda 23

Żółte kartki: Ołowski, Petasz, Żmuda - D. Jaroń, Pieczyński

Czerwona kartka: Pięcek (86, za brutalny faul)

Sędziował: Krzysztof Korycki

Huragan: Derejko - Ołowski, Witak, Górski, Dobrzeniecki - Lendzion, Ołdak (87 Trzonkowski), Żmuda (79 Pięcek), Marczak (87 Nowiński), Petasz - Figiel

Pogoń: Przyrowski - Pieczyński, Małkowski, Jędrzejczyk, Krajewski - D. Jaroń (78 Pietraszek), Kołaczek (78 Enow), Baranowski, Łabęda (90 Czaplicki) - Strzałkowski (78 Grabowski), Szymański

 

Baraże o awans do IV ligi

Hutnik Huta Czechy - Nadnarwianka Pułtusk 1:1

Bramki: Bartosz Salamon 25 (samobójcza) - Piotr Cywiński 6

Żółte kartki: Kardyka, Rękawek, Grzegorczyk, Jedynak, P. Szostak - Salwin, Cywiński, Salamon

Czerwona kartka: Kardyka (37, za dwie żółte)

Sędziował: Krzysztof Mandes

Hutnik: Lis - Wardak, Grudniak, Kardyka, Rękawek (80 Piętka), Grzegorczyk, R. Głąbicki, Jedynak (75 P. Wilczek), P. Szostak (90 Sibilski), Zawadka, K. Szostak

Nadnarwianka: Boligłowa - Jagielski, Salwin, Ł. Zalewski (74 Stępniewski), Bobowski - Salamon, Papou, Cywiński - Dziczek (70 D. Sokołowski), Kowalczyk, Grzela

 

Proch Pionki - Olimpia Warszawa 0:1

Bramka: Piotr Skrzos 33

Żółte kartki: Pietralski, Kowalkowski, Jaroszek, Barzyński - Przeniosło, Zawadziński, Szczeblewski

Sędziował: Paweł Gwiazda

Widzów: 700

Proch: Majos - Pietralski, Kowalkowski, Zieliński, Kapusta - Barzyński, Jaroszek, Szczepański (64 Kisiel), Nowocień (83 Siwahla) - Wnuk, Nsah

Olimpia: Myronow - Kaczmarczyk, Więckowski, Zawadziński, Skrzos, Michoński (62 Przeniosło), Powroźnik (61 Michalski), Stachowicz (70 Urban), Lewiński (82 Krysiński), Wiśniewski (90 Szczeblewski), Sobotka

 

Baraż o awans do LO Radom

Oronka Orońsko - Zwolenianka Zwoleń 0:0

Żółte kartki: Grymuła, Tomczyk, Suligowski - Zdżalik, Królicki, Karasiński

Sędziował: Łukasz Kupidura

Oronka: Grzyb - Szczygłowski, Kumoch, Grymuła, Suligowski - Tomczyk, Trojanowski, Banaszkiewicz, Wichucki (63 Wyrwiński) - Siwak, Zawadzki (63 Koptas)

Zwolenianka: Kozieł - Żdżalik, Szczepański, Gryczka, Grabowski, Karasiński, Kopeć, Walaszczyk (60 Królicki), Wójcik, Trybała (75 Magierek), Rogala

 

Baraż o awans do klasy A Radom

Legion Suskowola - Sadownik Błędów 3:1

Bramki: Bartłomiej Majewski 4, Zbigniew Żyła 18, Dawid Szewczyk 90 - Rafał Kornaszewski 45

Żółte kartki: Gregorczyk, Rolnik - K. Królikowski, Kornaszewski, D. Królikowski

Czerwona kartka: K. Królikowski (85, za dwie żółte)

Sędziowała: Paulina Erbel

Legion: Drelewski - Góralski, Grzybowski, Abramowicz, K. Hołuj, Gregorczyk, Z. Żyła (20 J. Hołuj), M. Żyła (72 M. Brodowski), Majewski, Rolnik, Szewczyk

Sadownik: Boniecki - Masłowski, K. Królikowski, Bodek, M. Krawczyk, D. Królikowski, Kornaszewski, Krzyżanowski, Raczyński, A. Krawczyk (40 Snopek), H. Krawczak (55 Sybilski)