Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *
Fenix Siennica poszukuje sparing partnera na weekend 1.2.02 tel kontaktowy 795058900
*     *     *
Bug Wyszków poszukuje sparingpartnera (od A-Klasy w górę) w weekend 15-16 lutego. Dysponujemy w Wyszkowie pełnowymiarowym sztucznym boiskiem. Tel. do trenera 607 603 135.
*     *     *
BKS "Naprzód" Brwinów grający w A-klasie szuka osób chętnych do gry. Poszukujemy zawodników na każdą pozycję, również bramkarza. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z trenerem pod nr. tel. 882-875-787
*     *     *
Klub sportowy Madziar Nieporęt poszukuje sparingpartnera ( aktualny lider b-klasa Warszawa gr.1) 23.02.2020 11:00 w Markach

Co nowego na stronie?

 

9 stycznia

1) Udostępniono klasyfikację strzelców Klasy B Płock - aktualną i z dwóch poprzednich sezonów.

2) Zaktualizowano dział sparingi do "Zima 2020"

3) Poprawiono zdublowane zmiany w klasie B Płock w sezonie 2017-18

Polecane strony

M Gol

Grupa południowa

Błonianka Błonie

17 lipca, Sierakowice: Unia Skierniewice (III) 2:1 (samobójcza, zawodnik testowany)

20 lipca, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 2:2 (Kamil Stencel, Rafał Włodarczyk)

24 lipca: Żyrardowianka Żyrardów (IV) - odwołany

27 lipca, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 2:0 (Dawid Jarczak, Kamil Stencel)

3 sierpnia, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:5 (Michał Kępka)

10 sierpnia, Błonie: Polonia Warszawa (juniorzy) 2:2 (Łukasz Ochocki, Marcin Krawczyk)

Józefovia Józefów

20 lipca, Józefów: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 3:2 (Kamil Kucharski 2x, zawodnik testowany)

24 lipca, Józefów: AKS Zły Warszawa (A) 5:1 (Karol Kopeć, Ernest Zęgota, Krzysztof Banaszek, zawodnik testowany 2x)

26 lipca, Józefów: Hutnik Huta Czechy (LO) 2:3 (zawodnik testowany 2x)

31 lipca, Józefów: Mazur II Karczew (LO) 1:0 (Ernest Zęgota)

3 sierpnia, Józefów: Escola Varsovia (CLJ) 2:0 (Dominik Dukalski, Krzysztof Banaszek)

3 sierpnia, Józefów: Olimpia Warszawa (LO) 4:1 (zawodnik testowany 4x)

7 sierpnia, Józefów: Wilga Garwolin (IV) 5:2 (Dominik Dukalski 2x, zawodnik testowany, Krzysztof Czapkowski, zawodnik testowany II)

KS Raszyn

19 lipca, Wiązowna: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 3:6 (Michał Kędroń, Antoni Jarmuł, Łukasz Gwardiak)

28 lipca, Warszawa: Okęcie Warszawa (LO) 0:0

3 sierpnia, Wólka Kozodawska: Sparta Jazgarzew (LO) 5:1 (Sebastian Szewczyk, Michał Prażuch, Michał Kędroń, Sylwester Patejuk, Rafał Popis)

7 sierpnia, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (IV) 4:1 (Łukasz Gwardiak 2x, Konrad Perzyna, Sylwester Patejuk)

10 sierpnia, Chylice: Laura Chylice (LO) 5:2 (Konrad Trzmiel, Michał Kędroń, Krzysztof Pikus 2x, Piotr Jamroż)

KS Warka

15 lipca, Warka: Hapoel Raanana (E) 0:8

19 lipca, Głosków: Perła Złotokłos (LO) 0:4

20 lipca, Belsk Duży: MKS Piaseczno (IV) 0:5

27 lipca, Zwoleń: Zwolenianka Zwoleń (LO) 3:1 (Maksymilian Vogtman, Paweł Bylak, Grzegorz Seremak)

31 lipca, Jedlnia: Królewscy Jedlnia (LO) 0:0

3 sierpnia, Warka: LKS Promna (LO) 7:2 (Maksymilian Vogtman 2x, Paweł Bylak 2x, Grzegorz Witan, Kamil Wierzbicki, Igor Mińkowski)

7 sierpnia, Warka: Piast Piastów (LO) 6:0 (Adam Pędzikowski 2x, Paweł Pacholski, Kamil Wierzbicki, Wojciech Lewecki, Grzegorz Seremak)

Mazur Karczew

13 lipca, Karczew: Hutnik Warszawa (IV) 1:2 (Piotr Celiński)

13 lipca, Karczew: Ruch Wysokie Mazowieckie (III) 1:1 (Michał Trzaskowski)

20 lipca, Karczew: Huragan Wołomin (IV) 3:3 (Marcin Raszka 2x, Dominik Staluszka)

27 lipca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:3 (Marcin Raszka 2x)

3 sierpnia, Unin: Orzeł Unin (LO) 8:2 (Marcin Raszka 3x, Michał Trzaskowski, Maciej Bakuła, Sebastian Szczepaniak, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

10 sierpnia, Karczew: Marcovia Marki (LO) 1:2 (Marcin Raszka)

MKS Piaseczno

20 lipca, Belsk Duży: KS Warka (IV) 5:0 (Kamil Matulka 2x, Zbigniew Obłuski, Konrad Wojtkielewicz, Mateusz Jaroszewski)

27 lipca, Piaseczno: Marcovia Marki (LO) 4:0 (Kamil Matulka, Zbigniew Obłuski, Mateusz Jaroszewski, Bartosz Orłowski)

3 sierpnia, Piaseczno: Błonianka Błonie (IV) 5:1 (Zbigniew Obłuski 2x, Mateusz Jaroszewski, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

9 sierpnia, Piaseczno: Drukarz Warszawa (IV) 3:0 (Zbigniew Obłuski, Łukasz Krupnik 2x)

Mszczonowianka Mszczonów

20 lipca, Warszawa: Ząbkovia Ząbki (IV) 2:2 (Piotr Cudny 2x)

27 lipca, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 2:1 (zawodnik testowany, Michał Janik)

3 sierpnia, Warszawa: Hutnik Warszawa (IV) 2:2 (Piotr Cudny 2x)

7 sierpnia, Nadarzyn: GLKS Nadarzyn (LO) 5:3 (zawodnik testowany 2x, Damian Pociech, Michał Janik, zawodnik testowany II)

Oskar Przysucha

17 lipca, Przysucha: Broń Radom (III) 0:2

19 lipca, Przysucha: Neptun Końskie (IV) 5:1 (Cezary Kubryn 2x, Paweł Kowalczyk, Damian Grzmil, Patryk Skalski)

24 lipca, Tomaszów Mazowiecki: Lechia Tomaszów Mazowiecki (III) 0:4

27 lipca, Łagów: ŁKS Łagów (IV) 3:2 (samobójcza, Patryk Walasek, Bartłomiej Orczykowski)

3 sierpnia, Radoszyce: Partyzant Radoszyce (IV) 3:1 (Piotr Kornacki, Kacper Rak, Michał Bojek)

7 sierpnia, Przysucha: Ceramika Opoczno (IV) 4:2 (Paweł Kowalczyk, Tomasz Janiszewski 2x, Grzegorz Obuch)

Pilica Białobrzegi

20 lipca, Białobrzegi: Broń Radom (III) 1:5 (Kamil Lewiński)

24 lipca, Białobrzegi: Granat Skarżysko-Kamienna (IV) 2:1 (Piotr Skałbania, Michał Kucharczyk)

27 lipca, Białobrzegi: Huragan Wołomin (IV) 5:0 (Piotr Skałbania, Konrad Paterek, Damian Stanisławski, Rafał Białecki, Bartosz Zawadzki)

3 sierpnia, Białobrzegi: Ząbkovia Ząbki (IV) 2:0 (Michał Kucharczyk, Damian Stanisławski)

7 sierpnia, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 3:1 (Konrad Paterek, Piotr Skałbania, Marcin Bykowski)

Proch Pionki

13 lipca, Suskowola: Broń Radom (III) 0:2

20 lipca, Suskowola: Granat Skarżysko-Kamienna (IV) 1:0 (Joel Tata Nsah)

24 lipca, Radom: Zamłynie Radom (LO) 2:1 (Joel Tata Nsah, Kacper Nowocień)

3 sierpnia, Suskowola: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 2:1 (Kamil Denkiewicz, Joet Tata Nsah)

7 sierpnia, Pionki: Powiślak Końskowola (IV) 3:1 (Joel Tata Nsah, Tomasz Bartosiak, Emil Kapusta)

Radomiak II Radom

27 lipca, Radom: Drogowiec Jedlińsk (LO) 6:3 (Marcin Kluska 3x, Hubert Białogłowicz, Maciej Filipowicz 2x)

4 sierpnia, Radom: Gracja Tczów (A) 7:1 (Dominik Sokół 5x, Maciej Filipowicz, Patryk Winsztal)

Unia Warszawa

27 lipca, Płońsk: PAF Płońsk (LO) 0:0

31 lipca: Sarmata Warszawa (A) - sparing przejęła drużyna juniorów

31 lipca, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 1:1 (Wiktor Ziółkowski)

3 sierpnia, Warszawa: KTS Weszło (A) 0:2

Victoria Sulejówek

17 lipca, Wiązowna: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:1 (Kacper Jarosz)

24 lipca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 1:3 (Kamil Wróbel)

31 lipca, Radzyń Podlaski: Orlęta Radzyń Podlaski (III) 0:1

3 sierpnia, Sulejówek: Avia Świdnik (III) 0:3

7 sierpnia, Sulejówek: Grom Warszawa (LO) 1:0 (zawodnik testowany)

Wilga Garwolin

27 lipca, Warszawa: Agape Białołęka (LO) 5:4 (Paul Boroski, Tomasz Paszkowski, Przemysław Alot 2x, Zabiegałowski)

31 lipca, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 2:2 (Tomasz Paszkowski, Sebastian Papiernik)

3 sierpnia, Miętne: LKS Chlebnia (LO) 3:3 (Tomasz Paszkowski, Sebastian Papiernik 2x)

7 sierpnia, Józefów: Józefovia Józefów (IV) 2:5 (Sebastian Papiernik, Dominik Zabiegałowski)

Znicz II Pruszków

20 lipca, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 5:5 ()

?? lipca: Escola Varsovia (juniorzy) 4:1 ()

?? sierpnia: RKS II Radomsko (B) 5:3 ()

6 sierpnia, Chrzanowice: Polonia Piotrków Trybunalski (IV) 2:6 ()

8 sierpnia: Omega Kleszczów (IV) 0:3

?? sierpnia: AP Profi (juniorzy) 7:2 ()

Żyrardowianka Żyrardów

20 lipca, Sochaczew: Hutnik Warszawa (IV) 2:2 (zawodnik testowany, Przemysław Jakóbiak)

24 lipca: Błonianka Błonie (IV) - odwołany

27 lipca, Jartypory: LKS Chlebnia (LO) 2:0 (Dominik Marusiak, zawodnik testowany)

3 sierpnia, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 1:1 (Sebastian Szewczyk)

3 sierpnia, Milanówek: Laura Chylice (LO) 2:4 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

7 sierpnia, Międzyborów: Agape Białołęka (LO) 6:0 (Kacper Markowski, Konrad Marusiak, Cezary Majchrzak, Adrian Dudziński, Sebastian Szwaczyk, Jakub Skibiński)

 

Grupa północna

Drukarz Warszawa

20 lipca, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 2:2 (Krzysztof Langowski, Michał Knajdrowski)

24 lipca, Warszawa: Legionovia II Legionowo (LO) 3:3 (Michał Knajdrowski, Przemysław Boreczek, Kamil Kądziela)

27 lipca, Warszawa: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 1:2 (Bartosz Świniarski)

31 lipca, Warszawa: Unia Warszawa (IV) 1:1 (Filip Dębek)

4 sierpnia, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:3 (Michał Knajdrowski)

9 sierpnia, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 0:3

Huragan Wołomin

20 lipca, Karczew: Mazur Karczew (IV) 3:3 (Marcin Stańczyk 2x, Marcin Figiel)

27 lipca, Białobrzegi: Pilica Białobrzegi (IV) 0:5

3 sierpnia, Wołomin: Świt Staroźreby (IV) 5:0 (Marcin Smoliński, Mikołaj Tokaj, Marcin Figiel, Mateusz Augustyniak)

8 sierpnia, Wołomin: Marcovia Marki (LO) 3:3 (Mikołaj Tokaj, Dominik Ołdak, Marcin Smoliński)

Hutnik Warszawa

13 lipca, Karczew: Mazur Karczew (IV) 2:1 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

20 lipca, Sochaczew: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 2:2 (Paweł Giel, Dominik Marchelewicz)

20 lipca, Ożarów Mazowiecki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:2 (Łukasz Szala, Rafał Grabowski)

27 lipca, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:1 (Paweł Giel)

3 sierpnia, Warszawa: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 2:2 (Łukasz Szala, Patryk Turko)

7 sierpnia, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 4:2 (Paweł Giel, Kacper Siudak, Łukasz Szala 2x)

Korona Ostrołęka

17 lipca, Ostrołęka: Escola Varsovia (CLJ) 1:5 (Piotr Karczewski)

20 lipca, Ostrołęka: KS CK Troszyn (LO) 0:1

27 lipca, Ostrołęka: MKS Przasnysz (IV) 3:1 (zawodnik testowany 2x, Piotr Ludwiczak)

31 lipca, Ostrołęka: ŁKS Łomża (IV) 3:5 (Michał Tarnowski, Dariusz Jastrzębski, Marcin Buchalski)

3 sierpnia, Ostrołęka: Bug Wyszków (LO) 4:1 (Rafał Grabowski 3x, zawodnik testowany)

9 sierpnia, Ostrów Mazowiecka: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 2:1 (Rafał Grabowski, Kamil Trofimczuk)

KS Łomianki

17 lipca, Ożarów Mazowiecki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:2 (Michał Kielak 2x)

21 lipca, Łomianki: Marcovia Marki (LO) 4:1 (Michał Kielak 2x, Kacper Jadacki, Joel Zamora)

24 lipca, Łomianki: Victoria Sulejówek (IV) 3:1 (Michał Kielak, Mateusz Leszczuk, Aron Majczyna)

27 lipca, Łomianki: Mazur Karczew (IV) 3:2 (Michał Kielak 2x, Joel Zamora)

7 sierpnia, Łomianki: Sokół Serock (LO) 3:2 (Michał Kielak 2x, Kevin Przygoda)

Makowianka Maków Mazowiecki

13 lipca, Maków Mazowiecki: KS CK Troszyn (LO) 2:1 (Michał Złotkowski, zawodnik testowany)

20 lipca, Maków Mazowiecki: Bug Wyszków (LO) 6:3 (Kamil Majkowski 2x, Maciej Traczewski 2x, Michał Złotkowski, Patryk Koczara)

27 lipca, Ciechanów: MKS Ciechanów (LO) 9:1 (Kamil Majkowski 4x, Maciej Traczewski 2x, Michał Złotkowski, Maciej Tyska, Jakub Tyska)

3 sierpnia, Maków Mazowiecki: MKS Przasnysz (IV) 2:4 (Maciej Traczewski, Jakub Matusiak)

Mazovia Mińsk Mazowiecki

13 lipca, Wiązowna: Ursus Warszawa (III) 5:4 (Jakub Zatorski 2x, Wojciech Wocial, Mateusz Janusiewicz, Michał Bondara)

17 lipca, Wiązowna: Victoria Sulejówek (IV) 1:1 (Jewhen Romanow)

19 lipca, Wiązowna: KS Raszyn (IV) 6:3 (Michał Bondara 3x, Marcin Kowalczyk, Jewhen Romanow, Wojciech Wocial)

20 lipca: Pilica Białobrzegi (IV) - odwołany

20 lipca, Józefów: Józefovia Józefów (IV) 2:3 (Jewhen Romanow 2x)

27 lipca, Mińsk Mazowiecki: Broń Radom (III) 2:3 (Piotr Parobczyk, Wojciech Wocial)

3 sierpnia, Suskowola: Proch Pionki (IV) 1:2 (Wojciech Wocial)

7 sierpnia, Radzymin: Mazur Radzymin (LO) 4:1 (Wojciech Wocial, Bartosz Malesa, Michał Bondara 2x)

MKS Przasnysz

13 lipca, Przasnysz: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 1:5 (Kacper Sawczenko)

20 lipca, Przasnysz: Ruch Wysokie Mazowiecki (III) 0:2

27 lipca, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 1:3 (Kamil Olszewski)

28 lipca, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 8:1 (Maciej Smoliński, Kamil Rutkowski, Kacper Sawczenko, zawodnik testowany, Michał Pragacz, Marcin Bartosiewicz, Dominik Witkowski 2x)

3 sierpnia, Maków Mazowiecki: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 4:2 (Kamil Rutkowski 2x, Maciej Smoliński, Patryk Piasecki)

7 sierpnia, Pułtusk: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 3:1 (Kamil Olszewski, Maciej Smoliński, Dominik Witkowski)

Nadnarwianka Pułtusk

20 lipca, Wieliszew: Dąb Wieliszew (LO) 9:2 (Patryk Bartczak 3x, Kamil Jagielski I 2x, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Piotr Cywiński, Szymon Salwin)

27 lipca, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (III) 0:7

3 sierpnia, Pułtusk: Ursus II Warszawa (LO) 1:2 (Jakub Karabin)

7 sierpnia, Pułtusk: MKS Przasnysz (IV) 1:3 (Piotr Bobowski)

10 sierpnia, Warszawa: GKP Targówek Warszawa (B) 5:1 (Kamil Dądera 2x, Kamil Jagielski I, Jakub Karabin, samobójcza)

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

17 lipca, Ożarów Mazowiecki: KS Łomianki (IV) 2:2 (Krzysztof Flis, zawodnik testowany)

20 lipca, Ożarów Mazowiecki: Hutnik Warszawa (IV) 2:2 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

24 lipca, Ożarów Mazowiecki: LKS Chlebnia (LO) 4:1 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

27 lipca, Chąśno: Olimpia Chąśno (LO) 7:0 (Michał Lichota 2x, Krzysztof Flis, zawodnik testowany I 2x, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

31 lipca, Ożarów Mazowiecki: Escola Varsovia (LO) 2:4 (Michał Lichota, zawodnik testowany)

4 sierpnia, Ożarów Mazowiecki: Sokół Serock (LO) 1:0 (Bartosz Rudnik)

7 sierpnia, Ożarów Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

10 sierpnia, Zielonki-Parcele: Naprzód Stare Babice (A) 0:4

Podlasie Sokołów Podlaski

13/14 lipca: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - odwołany

20 lipca, Mielnik: MKS Mielnik (IV) 5:1 (Hubert Fabisiak, Paweł Buczyński, Dawid Kobus, Łukasz Parzonka, zawodnik testowany)

24 lipca, Jartypory: Czarni Węgrów (LO) 4:2 (Jakub Nowotniak, Łukasz Skwarek, Patryk Laskowski)

26 lipca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:0

1 sierpnia, Jartypory: Tajfun Jartypory (A) 4:0 (Kacper Komycz 2x, Paweł Buczyński, Przemysław Głowacz)

3 sierpnia, Ostrów Mazowiecka: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 2:3 (Dawid Kobus, Hubert Fabisiak)

8 sierpnia, Biała Podlaska: Podlasie Biała Podlaska (IV) 2:1 (Przemysław Głowacz, Łukasz Skwarek)

10 sierpnia, Sokołów Podlaski: Naprzód Skórzec (LO) 2:1 (zawodnik testowany, Piotr Osial)

Pogoń II Siedlce

13 lipca, Siedlce: Jastrząb Żeliszew (LO) 9:1 (Dominik Barciak, Patryk Skrzypek, Sebastian Bober 2x, Gracjan Sadokierski, Michał Filipek 2x, Maciej Litwiński, Bartosz Kryszczuk)

20 lipca, Siedlce: Sęp Żelechów (A) 2:3 (Maciej Gawinkowski, Michał Ambroziak)

26 lipca, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 0:0

28 lipca, Zagoździe: Start Gózd (A) 3:1 (Maciej Litwiński, Igor Łęczycki, Michał Filipek)

31 lipca, Siedlce: Victoria II Sulejówek (LO) 6:0 (Aya Diouf, Patryk Kostyk, Michał Filipek 2x, Gracjan Sadokierski, Szymon Leszek)

3 sierpnia, Siedlce: Naprzód Skórzec (LO) 0:2

7 sierpnia, Siedlce: Wektra Zbuczyn (LO) 5:0 (Sebastian Barej 2x, Bartosz Kryszczuk, Szymon Leszek 2x)

10 sierpnia, Siedlce: Orlęta Łuków (IV) 2:6 (Maciej Gawinowski, Igor Łęczycki)

Świt Staroźreby

13 lipca, Cieszewo: Żbik Nasielsk (LO) 1:3 (Damian Kołeczek)

20 lipca, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 2:1 (Damian Konwerski, Rafał Trakul)

27 lipca, Wieliszew: Dąb Wieliszew (LO) 1:4 (Damian Konwerski)

27 lipca, Wieliszew: Sona Nowe Miasto (LO) - odwołany

3 sierpnia, Wołomin: Huragan Wołomin (IV) 0:5

9 sierpnia, Staroźreby: Skra Drobin (LO) 4:5 ()

Wisła II Płock

13 lipca, Kutno: KS Kutno (IV) 1:7 (Fabian Hiszpański)

19 lipca, Płock: Stoczniowiec Płock (LO) 1:0 (Kamil Cistowski)

22 lipca, Kępa: Hapoel Tel Awiw (E) 1:7 (Fabian Hiszpański)

27 lipca, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 1:6 (Aleksander Pawlak)

3 sierpnia, Rypin: Lech Rypin (IV) 3:5 (Adrian Szczutowski, Patryk Leszczyński, Kamil Dąbrowski)

Wkra Żuromin

20 lipca, Brodnica: Sparta Brodnica (IV) 5:5 (zawodnik testowany 2x, Bartłomiej Nowacki, zawodnik testowany II, Bartłomiej Żelazny)

24 lipca, Żuromin: MKS Działdowo (A) 13:0 (Tomasz Kamiński 2x, Bartłomiej Nowacki 2x, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II 3x, zawodnik testowany III, zawodnik testowany IV, Jakub Karolewski 2x, zawodnik testowany V)

27 lipca, Rypin: Lech Rypin (IV) 2:3 (Bartłomiej Nowacki, Adrian Bieńkowski)

2 sierpnia, Żuromin: Włocłavia Włocławek (IV) 1:2 (Kamil Skolmowski)

10 sierpnia, Żuromin: Tęcza Ojrzeń (LO) - odwołany

Ząbkovia Ząbki

20 lipca, Warszawa: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 2:2 (Konrad Cichowski, Eryk Agnyziak)

24 lipca, Ząbki: Ursus Warszawa (III) 0:3

27 lipca, Warszawa: Polonia Warszawa (III) 4:0 (Damian Świerblewski, Konrad Cichowski, Eryk Agnyziak 2x)

3 sierpnia, Białobrzegi: Pilica Białobrzegi (IV) 0:2

3 sierpnia, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 4:4 (Bartosz Osoliński, Patryk Szeliga, Karol Szeliga, Bartosz Wiśniewski)

7 sierpnia, Ząbki: KS Raszyn (IV) 1:4 (samobójcza)