Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *
Fenix Siennica poszukuje sparing partnera na weekend 1.2.02 tel kontaktowy 795058900
*     *     *
Bug Wyszków poszukuje sparingpartnera (od A-Klasy w górę) w weekend 15-16 lutego. Dysponujemy w Wyszkowie pełnowymiarowym sztucznym boiskiem. Tel. do trenera 607 603 135.
*     *     *
BKS "Naprzód" Brwinów grający w A-klasie szuka osób chętnych do gry. Poszukujemy zawodników na każdą pozycję, również bramkarza. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z trenerem pod nr. tel. 882-875-787
*     *     *
Klub sportowy Madziar Nieporęt poszukuje sparingpartnera ( aktualny lider b-klasa Warszawa gr.1) 23.02.2020 11:00 w Markach

Co nowego na stronie?

 

9 stycznia

1) Udostępniono klasyfikację strzelców Klasy B Płock - aktualną i z dwóch poprzednich sezonów.

2) Zaktualizowano dział sparingi do "Zima 2020"

3) Poprawiono zdublowane zmiany w klasie B Płock w sezonie 2017-18

Polecane strony

M Gol

Liga Okręgowa

GKS Pokrzywnica

21 lipca, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 7:0 (Kamil Borucki 3x, Michał Krzyżewski, zawodnik testowany, Łukasz Olejnik) 

24 lipca, Wola Kiełpińska: Sokół Serock (LO) 4:5 (Łukasz Olejnik 2x, Kamil Orłowski, Dawid Sadownik)

27 lipca, Rzekuń: Rzekunianka Rzekuń (A) 2:3 (Mateusz Ścibiorski, Mateusz Samsel)

31 lipca, Rząśnik: WKS Rząśnik (A) 3:1 (Radosław Jasiński, Hubert Górecki, Łukasz Olejnik)

7 sierpnia, Pokrzywnica: Żbik Nasielsk (LO) 2:8 (Łukasz Olejnik, Dawid Sadownik)

11 sierpnia: Iskra Krasne (LO) - odwołany

GKS Strzegowo

20 lipca, Mława: Mławianka Mława (juniorzy) 1:3 (Marcin Dziubiński)

28 lipca, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 6:1 (zawodnik testowany 2x, Marcin Dziubiński, Patryk Wierzbicki, Mateusz Tatkowski, Jakub Rogowski)

31 lipca, Iłowo: Polonia Iłowo (LO) 0:2

3 sierpnia, Unieck: Jutrzenka Unieck (B) 6:0 (Maciej Warecki, Patryk Wierzbicki, Piotr Melchinkiewcz, Mateusz Tatkowski, Michał Kruszewski)

7 sierpnia: Tamka Dzierzgowo (B) - odwołany

11 sierpnia, Kozłowo: Gmina Kozłowo (A) 7:3 (Marcin Dziubiński, Piotr Melchinkiewicz 2, Szymon Sikorski, Jakub Mikłowski 2x, Mateusz Ronkiewicz)

Iskra Krasne

28 lipca, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 9:2 (Jakub Rupiński 2x, Daniel Malinowski, Sebastian Szmalc, Patryk Kuligowski, Michał Płocharz, Mateusz Grabowski, Patryk Pawłowski, Dawid Szwejkowski)

30 lipca, Karniewo: Pełta Karniewo (A) 6:3 (Daniel Malinowski 3x, Patryk Pawłowski, Sebastian Szmalc, Patryk Kuligowski)

2 sierpnia, Jednorożec: Mazowsze Jednorożec (LO) 1:5 (Sebastian Szmalc)

10 sierpnia, Szydłowo: Korona Szydłowo (LO) 2:4 ()

Korona Szydłowo

19 lipca, Jednorożec: Mazowsze Jednorożec (LO) 7:1 (Konrad Różycki 2x, Arkadiusz Sowiński, Piotr Karpiński, Maciej Hinburg, Igor Drozdowski, Kamil Głowacki)

27 lipca, Szreńsk: Żak Szreńsk (B) 5:1 (Kamil Głowacki 2x, Maciej Hinburg 2x, Rafał Kieczmer)

3 sierpnia, Szydłowo: Kryształ Glinojeck (LO) 4:5 (Piotr Karpiński 2x, Marcin Kućko, Kamil Głowacki)

10 sierpnia, Szydłowo: Iskra Krasne (LO) 4:2 (Artur Gawęda, Marcin Kućko 3x)

Kryształ Glinojeck

13 lipca, Glinojeck: Tęcza Ojrzeń (LO) 5:1 (Mateusz Sitek, Kacper Winiecki 2x, Paweł Lubasiński, Szymon Zawadzki)

19 lipca, Mława: Mławianka Mława (LO) 2:4 (samobójcza, Sebastian Lubiński)

27 lipca, Słupia: Pogoń Słupia (LO) 6:0 (Kacper Winiecki, Krzysztof Kopciński 3x, Szymon Zawadzki, Bartłomiej Derbin)

3 sierpnia, Szydłowo: Korona Szydłowo (LO) 5:4 (Szymon Zawadzki 3x, Konrad Winiecki 2x)

10 sierpnia, Glinojeck: Kasztelan Sierpc (LO) 4:2 (Paweł Lubasiński, Kacper Winiecki 2x, Sebastian Czajkowski)

KS CK Troszyn

13 lipca, Maków Mazowiecki: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 1:2 (Jakub Stepnowski)

17 lipca, Rzekuń: Escola Varsovia (juniorzy) 4:2 (Paweł Dzbeński, Dominik Dzwonkowski 2x, Piotr Kamionowski)

20 lipca, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 1:0 (Jakub Stepnowski)

24 lipca, Grajewo: Warmia Grajewo (IV) 1:2 (Piotr Gutowski)

2 sierpnia, Grajewo: Wissa Szczuczyn (IV) 1:1 (Paweł Dzbeński)

7 sierpnia, Rzekuń: Rzekunianka Rzekuń (A) 10:0 (Jakub Laska, Karol Górski, Paweł Dzbeński, Przemysław Modzelewski, Jakub Stepnowski 2x, Piotr Gutowski 2x, Patryk Gumowski 2x)

Mazowsze Jednorożec

19 lipca, Jednorożec: Korona Szydłowo (LO) 1:7 (Daniel Pietrzak)

26 lipca, Jednorożec: Orzeł Sypniewo (A) 4:3 (Jakub Wilga 2x, Filip Grabowski, Marcin Wątkowski)

2 sierpnia, Jednorożec: Iskra Krasne (LO) 5:1 (Marcin Wątkowski 2x, Bartosz Wilga, Daniel Pietrzak, Krystian Orłowski)

9 sierpnia, Jednorożec: Pełta Karniewo (A) 4:6 (Daniel Pietrzak 2x, Filip Grabowski, Bartosz Wilga)

MKS Ciechanów

23 lipca, Iłowo: Polonia Iłowo (LO) 3:5 ()

27 lipca, Ciechanów: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 1:9 ()

27 lipca, Ciechanów: Jagiellonia Białystok (juniorzy) 3:2 ()

3 sierpnia, Ciechanów: GKS Gumino (B) 4:1 (Adrian Kocięcki, Michał Pocieżnicki, Patryk Tosik 2x)

7 sierpnia, Ciechanów: PAF Płońsk (LO) 3:2 (Paweł Kowalkowski 2x, Patryk Tosik)

10 sierpnia: Błękitni Raciąż (A) - odwołany

Mławianka Mława

19 lipca, Mława: Kryształ Glinojeck (LO) 4:2 (Damian Matusiak 2x, Maciej Rogalski, Marcin Tomczak)

24 lipca, Rybno: GSZS Rybno (LO) 3:3 (Dominik Lemanek 2x, Łukasz Wodzyński)

31 lipca, Barczewo: Pisa Barczewo (IV) 2:4 (Łukasz Wodzyński, Damian Matusiak)

3 sierpnia, Mława: Stomil II Olsztyn (IV) - odwołany

7 sierpnia, Nowe Ramulki: Leśnik Nowe Ramulki (A) 6:3 (Dominik Lemanek 2x, Damian Matusiak 2x, Łukasz Wodzyński, Przemysław Cieślak)

Narew Ostrołęka

13 lipca, Ostrołęka: Bartnik Myszyniec (A) 6:2 (Igor Cychol 2x, Konrad Sobotka 2x, Piotr Strzeżysz, Paweł Kuzia)

19 lipca, Ostrołęka: Escola Varsovia (CLJ) 0:3

21 lipca, Szepietowo: Sparta Szepietowo (IV) 5:2 (Michał Markowski, Konrad Sobotka, Mateusz Pełtak, Kamil Jastrzębski, Daniel Dworecki)

26 lipca, Ostrołęka: Wissa Szczuczyn (IV) 0:0

3 sierpnia: Orzeł Kolno (LO) - odwołany

3 sierpnia, Czyżew: Orlęta Czyżew (LO) 7:2 (Igor Cychol, Przemysław Olesiński 2x, Michał Markowski, Kamil Gontarz, Kamil Jastrzębski, Daniel Dworecki)

10 sierpnia, Ostrołęka: Orzeł Sypniewo (A) 5:0 (Przemysław Olesiński 2x, Kamil Gontarz, Michał Markowski, Konrad Sobotka)

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

19 lipca, Baranowo: Świt Baranowo (B) 3:1 (Damian Kopacz 2x, Jakub Małkiński)

24 lipca: Tur Bielsk Podlaski (IV) - odwołany

25 lipca, Ostrów Mazowiecka: KS Wąsewo (A) 4:3 (Dawid Wilczewski 2x, Adrian Romanik 2x)

27 lipca, Ostrów Mazowiecka: Wymakracz Długosiodło (A) 1:0 (Damian Kopacz)

31 lipca: Warmia Grajewo (IV) - odwołany

31 lipca, Ostrów Mazowiecka: KS Wąsewo (A) 2:1 (Patryk Gromek, Dawid Wilczewski)

3 sierpnia, Ostrów Mazowiecka: Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 3:2 (Jakub Małkiński, Michał Zawistowski 2x)

9 sierpnia: Bug Wyszków (LO) - odwołany

9 sierpnia, Ostrów Mazowiecka: Korona Ostrołęka (IV) 1:2 (Adrian Romanik)

PAF Płońsk

24 lipca, Baboszewo: Orlęta Baboszewo (B) 5:1 (Dawid Masiak 4x, Łukasz Motak)

27 lipca, Płońsk: Unia Warszawa (IV) 0:0

31 lipca, Goleszyn: Orzeł Goleszyn (LO) 2:2 (Konrad Osiński, Mateusz Rutkowski)

3 sierpnia, Drobin: Skra Drobin (LO) 5:4 (Mateusz Rutkowski 2x, Konrad Osiński, Piotr Wypyszyński 2x)

7 sierpnia, Ciechanów: MKS Ciechanów (LO) 2:3 (Kordian Makowski, Konrad Osiński)

Sona Nowe Miasto

24 lipca, Karolinowo: Korona Karolinowo (A) 2:1 (Adrian Jędrzejewski, Michał Ernest)

27 lipca, Wieliszew: Dąb Wieliszew (LO) - odwołany

27 lipca, Wieliszew: Świt Staroźreby (IV) - odwołany

31 lipca: Wkra Sochocin (LO) - odwołany

31 lipca, Cieksyn: Wkra Cieksyn (B) 4:4 (Łukasz Barankiewicz, Michał Ernest, Adrian Jędrzejewski, Arkadiusz Bralski)

3 sierpnia, Raciąż: Błękitni Raciąż (A) 5:1 (Adrian Jędrzejewski, Szymon Sokołowski 2x, Sebastian Małecki, Rafał Kraszewski)

8 sierpnia, Baboszewo: Orlęta Baboszewo (B) 4:6 (Michał Ernest 2x, Sebastian Małecki, Łukasz Barankiewicz)

Tęcza Ojrzeń

13 lipca, Glinojeck: Kryształ Glinojeck (LO) 1:5 (Rafał Traczyk)

16 lipca, Kraszewo: Pełta Karniewo (A) 2:4 ()

20 lipca, Kraszewo: Świt Staroźreby (IV) 1:2 (Łukasz Jarzynka)

25 lipca, Morawy: Konopianka Konopki (A) 4:1 (Sebastian Tabaka, Adam Sosnowski, Mariusz Kopecki, Łukasz Kozłowski)

3 sierpnia, Dziembakowo: Orzeł Goleszyn (LO) 2:2 (Bartosz Karczewski, Sebastian Tabaka)

8 sierpnia: GKS Gumino (B) - odwołany

8 sierpnia: Gryf Kownaty Żędowe (B) 1:0 ()

10 sierpnia, Żuromin: Wkra Żuromin (IV) - odwołany

Wkra Bieżuń

20 lipca, Radzanów: Wkra Radzanów (A) 4:5 (Sebastian Przybyszewski 2x, Maciej Watkowski, Michał Kosiński)

27 lipca, Cieszewo: Wicher Cieszewo (A) 2:2 ()

3 sierpnia, Skępe: Kasztelan Sierpc (LO) 2:3 (Marcin Watkowski, Michał Dzięgielewski)

10 sierpnia, Bieżuń: MKS Działdowo (A) 3:2 (Marcin Watkowski 2x, Paweł Baca)

Żbik Nasielsk

13 lipca, Cieszewo: Świt Staroźreby (IV) 3:1 (Piotr Jeż, Marcin Świderski, Mateusz Bramowicz)

20 lipca, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 1:1 (Mateusz Bramowicz)

24 lipca, Cieksyn: Wkra Cieksyn (B) 9:1 (Mateusz Bramowicz, Damian Załoga, Rafał Załoga, Marcin Świderski, Sebastian Chmielewski, Mateusz Rutkowski 2x, Piotr Nowicki 2x)

27 lipca: Olimpia Warszawa (LO) - odwołany

3 sierpnia, Kobyłka: Mazur Radzymin (LO) 8:2 (Kamil Tomaszyński, Rafał Załoga, Mateusz Bramowicz 2x, Daniel Gołębiewski, Mikołaj Adamski, Filip Adamski, Piotr Nowicki)

7 sierpnia, Pokrzywnica: GKS Pokrzywnica (LO) 8:2 (Mateusz Bramowicz 2x, Rafał Załoga, Aleksander Śmietana, Damian Załoga, Kamil Tomaszyński, zawodnik testowany, Kamil Stańczak)

10 sierpnia, Cieksyn: Legionovia II Legionowo (LO) 4:0 ()

Klasa A

Bartnik Myszyniec

13 lipca, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (LO) 2:6 (Maciej Szymański, Marcin Kamiński)

21 lipca, Myszyniec: Orzeł Kolno (LO) 5:1 (Maciej Szymański 3x, Mateusz Krajza, Szymon Kulas)

28 lipca, Myszyniec: MKS Przasnysz (IV) 1:8 (Aleksy Rolka)

3 sierpnia, Łomża: ŁKS Łomża (IV) - odwołany

10 sierpnia, Ołdaki: ULKS Ołdaki (B) 5:3 (Dominik Kulas, Dominik Gąska, Szymon Kulas 3x)

Błękitni Raciąż

31 lipca, Raciąż: GKS Gumino (B) 2:2 (Daniel Kocięda, samobójcza)

3 sierpnia, Raciąż: Sona Nowe Miasto (LO) 1:5 (Kamil Kocięda)

7 sierpnia, Raciąż: Mławianka Mława (juniorzy) 3:1 (Mariusz Borzykowski 3x)

10 sierpnia: MKS Ciechanów (LO) - odwołany

Boruta Kuczbork

28 lipca, Kuczbork: Iskra Narzym (A) 2:1 (Krystian Kalinowski, Jakub Szymański)

4 sierpnia, Kuczbork: Olimp Ciechanów (B) 0:2

10 sierpnia, Kuczbork: Gladiator Słoszewo (B) 3:2 (Sebastian Rybak, Krystian Kalinowski 2x)

GUKS Krasnosielc

31 lipca, Kadzidło: Kurpik Kadzidło (B) 3:1 (Damian Wronowski 2x, Tomasz Urbański)

2 sierpnia, Krasnosielc: Orzyc Chorzele (A) 3:1 (Sebastian Kurzyński 2x, Daniel Więcek)

11 sierpnia, Goworowo: Orz Goworowo (B) 4:2 (Sebastian Kurzyński 2x, Łukasz Pragacz, Wiktor Budny)

Konopianka Konopki

20 lipca, Morawy: Gladiator Słoszewo (B) 2:2 (Mateusz Pietruś 2x)

25 lipca, Morawy: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:4 (Mateusz Pietruś)

3 sierpnia, Mława: Mławianka Mława (juniorzy) 2:5 (Kamil Nosarzewski 2x)

10 sierpnia: Orlęta Baboszewo (B) - odwołany

10 sierpnia, Morawy: Iskra Narzym (A) 5:3 (Mateusz Nosarzewski, Kamil Nosarzewski, Mateusz Pietruś, Daniel Lis, Konrad Tereszkiewicz)

Korona Karolinowo

20 lipca, Karolinowo: GKS Gumino (B) 0:2

24 lipca, Karolinowo: Sona Nowe Miasto (LO) 1:2 (Jakub Piliński)

3 sierpnia, Karolinowo: Gryf Kownaty Żędowe (B) 5:0 (Maciej Pilśnik 3x, Karol Brzeszkiewicz, Piotr Russek)

10 sierpnia, Karolinowo: Jutrzenka Unieck (B) 7:5 (samobójcza, Michał Kłodowski 2x, Piotr Russek, Jakub Piliński, Jakub Ziółkowski, Mateusz Nowak)

KS Wąsewo

21 lipca, Wąsewo: FC 2012 Różan (B) 8:0 (Jakub Podolak 3x, Paweł Murawski 2x, Michał Rychlik, Kamil Barzał, Kacper Podolak)

25 lipca, Ostrów Mazowiecka: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 3:4 (Paweł Murawski 3x)

28 lipca, Wąsewo: GKS Andrzejewo (B) 1:2 (Jakub Podolak)

31 lipca, Ostrów Mazowiecka: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 1:2 (Mateusz Poleski)

3 sierpnia, Karniewo: Pełta Karniewo (A) 3:0 (Adam Pałubiński 2x, Jakub Podolak)

7 sierpnia: Korona II Ostrołęka (B) - odwołany

7 sierpnia, Śniadowo: KS Śniadowo (LO) 6:1 (Paweł Murawski 4x, Jakub Podolak 2x)

10 sierpnia, Rząśnik: WKS Rząśnik (A) 4:1 (Adam Pałubiński 3x, Paweł Murawski)

Orzeł Sypniewo

19 lipca, Sypniewo: ULKS Ołdaki (B) 3:4 (Karol Żebrowski 2x, zawodnik testowany)

26 lipca, Jednorożec: Mazowsze Jednorożec (LO) 3:4 (zawodnik testowany, Karol Żebrowski, Mariusz Grodzki)

30 lipca, Goworowo: Orz Goworowo (B) 4:2 (zawodnik testowany, Patryk Żebrowski, Mariusz Grodzki, Marcin Gładek)

4 sierpnia, Różan: FC 2012 Różan (B) 7:0 (Karol Żebrowski, zawodnik testowany 3x, zawodnik testowany II 2x, zawodnik testowany III)

10 sierpnia, Sypniewo: Narew Ostrołęka (LO) 0:5

Orzyc Chorzele

21 lipca, Janowiec Kościelny: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 3:2 (Piotr Roman, Bartłomiej Kimona, Grzegorz Kawiecki)

26 lipca, Chorzele: Kurpik Kadzidło (B) 4:0 (Jakub Sygocki, Mateusz Olber 2x, Bartłomiej Kimona)

2 sierpnia, Krasnosielc: GUKS Krasnosielc (A) 1:3 (Piotr Roman)

11 sierpnia, Chorzele: Tamka Dzierzgowo (B) 3:2 (Jakub Sygocki, Maciej Wierzbicki, Oskar Oleksik)

Pełta Karniewo

16 lipca, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 4:2 ()

17 lipca, Karniewo: Makowianka Maków Mazowiecki (juniorzy) 7:3 ()

28 lipca, Różan: FC 2012 Różan (B) 9:2 (Marcin Ciak 2x, Kamil Wnuk 2x, Mariusz Galik 2x, Kamil Fałdowski, Radosław Piątek, zawodnik testowany)

30 lipca, Karniewo: Iskra Krasne (LO) 3:6 (Radosław Piątek, Łukasz Jeż, Mariusz Galik)

3 sierpnia, Karniewo: KS Wąsewo (A) 0:3

9 sierpnia, Jednorożec: Mazowsze Jednorożec (LO) 6:4 (Piotr Pszczółkowski 2x, Kamil Wnuk, Mariusz Galik, Paweł Jaroszewski, Marcin Kowalkowski)

Rzekunianka Rzekuń

17 lipca, Rzekuń: KS Śniadowo (LO) 3:4 (Damian Szymczyk, Łukasz Nisiobęcki, Maciej Piekarski)

20 lipca, Ostrołęka: Escola Varsovia (CLJ) 0:1

27 lipca, Rzekuń: GKS Pokrzywnica (LO) 3:2 (Bartosz Pędzich 2x, Radosław Wierzbowski)

31 lipca, Rzekuń: ULKS Ołdaki (B) 1:3 (Radosław Wierzbowski)

3 sierpnia, Rzekuń: FC 2012 Różan (B) 2:1 (Bartosz Pędzich, Krzysztof Trzciński)

7 sierpnia, Rzekuń: KS CK Troszyn (LO) 0:10

Wkra Radzanów

13 lipca, Radzanów: Huragan Bodzanów (B) 4:4 (Daniel Ziółkowski 4x)

20 lipca, Radzanów: Wkra Bieżuń (LO) 5:4 (Damian Szpinda, Zbigniew Kalinowski 2x, Daniel Ziółkowski 2x)

27 lipca, Drobin: Skra Drobin (LO) 4:11 (Daniel Ziółkowski 2x, Paweł Brdak, Adam Ziółkowski)

3 sierpnia, Szreńsk: Żak Szreńsk (B) 2:2 (Michał Dwużnik, Daniel Ziółkowski)

10 sierpnia, Proboszczewice: Start Proboszczewice (A) 1:9 (Zbigniew Kalinowski)

Wkra Sochocin

28 lipca, Sochocin: Jutrzenka Unieck (B) 2:2 (Damian Mielczarek, samobójcza)

31 lipca: Olimp Ciechanów (B) 4:3 (Sebastian Jadczak, Krzysztof Dzięgielewski, Robert Jadczak, zawodnik testowanu)

7 sierpnia, Sochocin: Polonia Warszawa (juniorzy) 1:1 (Rafał Gołębiewski)

Wymakracz Długosiodło

27 lipca, Ostrów Mazowiecka: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 0:1

31 lipca, Długosiodło: FC 2012 Różan (B) 11:1 (Adam Duda, Adrian Grudziński, Emil Mostowski 3x, Michał Laska, Maciej Pasek 3x, Marcin Pamrowski, Damian Nowicki)

3 sierpnia, Wymakracz: WKS Rząśnik (A) 3:3 (Bartłomiej Kolankiewicz 3x)

11 sierpnia, Małkinia: MKS Małkinia (LO) 1:2 (Emil Mostowski)

Klasa B Ciechanów

GKS Gumino

20 lipca, Karolinowo: Korona Karolinowo (A) 2:0 (zawodnik testowany 2x)

28 lipca, Ciółkowo: ULKS Ciółkowo (A) 5:1 (Jakub Palmowski 2x, Piotr Ronczkowski, Filip Kacyk, Dawid Laskowski)

31 lipca, Raciąż: Błękitni Raciąż (A) 2:2 (Filip Kacyk, Emil Wachol)

3/4 sierpnia: Huragan Bodzanów (B) - odwołany

3 sierpnia, Ciechanów: MKS Ciechanów (LO) 1:4 (Marcin Droziński)

9 sierpnia, Góra: GKS Góra (A) 1:2 (Jakub Palmowski)

10/11 sierpnia: Tęcza Ojrzeń (LO) - odwołany

24 sierpnia, Bulkowo: Zjednoczeni Bulkowo (B) 2:3 ()

Gladiator Słoszewo

20 lipca, Morawy: Konopianka Konopki (A) 2:2 (Kamil Jóźwiak, zawodnik testowany)

27 lipca, Słoszewo: Orz Goworowo (B) 3:2 (Patryk Kapczyński, Mateusz Gocejna, Szymon Pawlak)

4 sierpnia, Słoszewo: Mazowia Błomino (-) 5:1 (zawodnik testowany, Tomasz Kaczyński, Łukasz Kucharzak, Artur Żelasko 2x)

10 sierpnia, Kuczbork: Boruta Kuczbork (A) 2:3 (Mateusz Gocejna 2x)

18 sierpnia, Radzanowo: Polonia Radzanowo (B) 3:1 (Michał Jarosławski, Marcin Jędras, Tomasz Kaczyński)

Gryf Kownaty Żędowe

3 sierpnia, Karolinowo: Korona Karolinowo (A) 0:5

8 sierpnia: Tęcza Ojrzeń (LO) 0:1

10 sierpnia, Kownaty Żędowe: KS Pniewo (B) 1:3 (Radosław Kosuda)

Jutrzenka Unieck

28 lipca, Sochocin: Wkra Sochocin (A) 2:2 (Mateusz Wagner, Szymon Wiejski)

3 sierpnia, Unieck: GKS Strzegowo (LO) 0:6

8 sierpnia, Karolinowo: Korona Karolinowo (A) 5:7 ()

25 sierpnia, Baboszewo: Orlęta Baboszewo (B) 3:2 ()

Olimp Ciechanów

21 lipca, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (LO) 0:7

28 lipca, Ciechanów: Iskra Krasne (LO) 2:9 (Jakub Letmanowski, Czerwiński)

31 lipca: Wkra Sochocin (A) 3:4 (Mateusz Ziemiński, Marcin Ułasiewicz 2x)

4 sierpnia, Kuczbork: Boruta Kuczbork (A) 2:0 (Bartłomiej Zdrojewski, Jakub Letmanowski)

7 sierpnia, Ciechanów: Kosa Konstancin (juniorzy) 2:1 (Paweł Jurkiewicz 2x)

11 sierpnia, Cieszewo: Wicher Cieszewo (A) - odwołany

18 sierpnia, Baranowo: Świt Baranowo (B) 1:5 (Bartosz Potyrała)

24 sierpnia: KS Pniewo (B) - odwołany

Opia Opinogóra

28 lipca, Ciechanów: GKS Strzegowo (LO) 1:6 (Grzegorz Komorowski)

4 sierpnia, Ciechanów: Huragan Bodzanów (B) 2:4 (Grzegorz Komorowski, Jakub Kenc)

Orlęta Baboszewo

24 lipca, Baboszewo: PAF Płońsk (LO) 1:5 (zawodnik testowany)

27 lipca, Baboszewo: GKS Góra (A) 9:2 (zawodnik testowany 3x, Jakub Popiołkowski, Patryk Zajączkowski, Paweł Łączyński, Sebastian Mak 2x, samobójcza)

4 sierpnia, Pniewo: KS Pniewo (B) 3:1 (Marek Kornatowski, Kamil Gajewski 2x)

8 sierpnia, Baboszewo: Sona Nowe Miasto (LO) 6:4 (Sebastian Mak 3x, Paweł Bogdański, Łukasz Skibiński, Rafał Gwiazda)

11 sierpnia, Baboszewo: Huragan Bodzanów (B) 15:0 (Senastian Mak, Marek Kornatowski 4x, Piotr Zjadewicz 2x, Patryk Zajączkowski, Kamil Gajewski, Krystian Obrębski 2x, Paweł Bogdański 2x, Łukasz Skibiński, Rafał Gwiazda)

25 sierpnia, Baboszewo: Jutrzenka Unieck (B) 2:3 (samobójcza, Patryk Zajączkowski)

Tamka Dzierzgowo

10 sierpnia, Chorzele: Orzyc Chorzele (A) 2:3 (Jacek Szypulski 2x)

Wkra Cieksyn

24 lipca, Cieksyn: Sona Nowe Miasto (LO) 1:9 (Michał Śmigasiewicz)

28 lipca, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 4:0 (Łukasz Gortat 3x, Patryk Kęsicki)

31 lipca, Cieksyn: Sona Nowe Miasto (LO) 4:4 (Krystian Przeorski 2x, Damian Koźniewski, Kamil Makowski)

6 sierpnia, Cieksyn: Wisła Zakroczym (B) 5:5 (Kamil Przeorski 2x, Kamil Makowski, zawodnik testowany, Sebastian Mazurkiewicz)

11 sierpnia, Cieksyn: Inter Warszawa (B) 3:7 (Sebastian Mazurkiewicz, Mariusz Konisiewicz, Robert Nowiński)

18 sierpnia, Cieksyn: KS Pniewo (B) 8:4 (Sebastian Ołtarzewski, Michał Śmigasiewicz 2x, Marcin Witkowski, Kamil Makowski 2x, Sebastian Mazurkiewicz 2x)

25 sierpnia, Cieksyn: WKS Mystkówiec (B) 2:2 (Patryk Kęsicki, Mateusz Olczak)

Żak Szreńsk

27 lipca, Szreńsk: Korona Szydłowo (LO) 1:5 (Mateusz Barański)

31 lipca, Mława: Mławianka Mława (juniorzy) 0:11

3 sierpnia, Szreńsk: Wkra Radzanów (A) 2:2 (Mateusz Kordalski, Paweł Rudnicki)

11 sierpnia, Szreńsk: Mazowia Błomino (-) 10:2 (Paweł Rudnicki 5x, Rafał Gesek, Tomasz Anbo, Tomasz Robaczyński, zawodnik testowany, Mateusz Barański)

24 sierpnia: Tamka Dzierzgowo (B) - odwołany

Klasa B Ostrołęka

FC 2012 Różan

14 lipca, Różan: KS Pniewo (B) 1:12 (Michał Nosek)

21 lipca, Wąsewo: KS Wąsewo (A) 0:8

23 lipca, Różan: Makowianka Maków Mazowiecki (juniorzy) 15:5 (Kamil Tarasiewicz 5x, Mateusz Osoliński 3x, Aleksander Dmochowski 2x, Kamil Białobrzeski 2x, Rafał Bieniecki, Szymon Załęski, Dawid Biernacki)

27 lipca, Ołdaki: ULKS Ołdaki (B) 3:7 (zawodnik testowany, Aleksander Dmochowski, Paweł Łuczyński)

28 lipca, Różan: Pełta Karniewo (A) 2:9 (Mateusz Osoliński 2x)

31 lipca, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (A) 1:11 (Kamil Tarasiewicz)

3 sierpnia, Rzekuń: Rzekunianka Rzekuń (A) 1:2 (Szymon Zaleski)

4 sierpnia, Różan: Orzeł Sypniewo (A) 0:7

10 sierpnia, Łomża: ŁKS Łomża (juniorzy) 4:2 (Mateusz Osoliński 2x, Aleksander Dmowchowski, Kamil Białobrzewski)

18 sierpnia: GLKS Lelis (B) - odwołany

GKS Andrzejewo

19 lipca, Andrzejewo: Wicher Sadowne (A) 4:2 (Marcin Kapica, Adam Sierota, Andrzej Piwoński 2x)

21 lipca, Ciechanowiec: Unia Ciechanowiec (LO) 2:3 (Marcin Kapica, Maciej Kowalewski)

28 lipca, Wąsewo: KS Wąsewo (A) 2:1 (Radosław Piwoński, Marcin Kapica)

2 sierpnia, Szepietowo: Sparta Szepietowo (IV) 2:6 (Dominik Kraszewski, Piotr Pac)

4 sierpnia, Andrzejewo: Kosovia Kosów Lacki (A) 3:6 (Marcin Kapica, Andrzej Piwoński, Maciej Kowalewski)

11 sierpnia, Łapy: Pogoń Łapy (B) 4:2 (Andrzej Piwoński 3x, Dominik Kraszewski)

GLKS Lelis

Klub nie rozgrywał meczów sparingowych

Iskra Zaręby Kościelne

18 sierpnia, Wyszki: Iskra Wyszki (A) 1:6 ()

KS Pniewo

14 lipca, Różan: FC 2012 Różan (B) 12:1 (Artur Kembłowski 4x, Mateusz Pikora 2x, samobójcza, zawodnik testowany 3x, Mateusz Skoczylas, zawodnik testowany II)

21 lipca, Pniewo: Orz Goworowo (B) 3:2 (Tomasz Baranowski 2x, Dawid Miłoszewski)

28 lipca, Rząśnik: WKS Rząśnik (A) 0:9

4 sierpnia, Pniewo: Orlęta Baboszewo (B) 1:3 (Hubert Światkowski)

10 sierpnia, Kownaty Żędowe: Gryf Kownaty Żędowe (B) 3:1 (Jakub Wielgolewski, Damian Zacharski, Michał Pachocki)

18 sierpnia, Cieksyn: Wkra Cieksyn (B) 4:8 (Kamil Orzelski 2x, Michał Pachocki, Aleksander Dobrosielski)

24 sierpnia: Olimp Ciechanów (B) - odwołany

Kurpik Kadzidło

26 lipca, Chorzele: Orzyc Chorzele (A) 0:4

31 lipca, Kadzidło: GUKS Krasnosielc (A) 1:3 (Piotr Przytuła)

4 sierpnia, Szczytno: SKS Szczytno (LO) 4:1 (Szymon Samsel 2x, zawodnik testowany 2x)

10 sierpnia: Orlęta Czyżew (LO) - odwołany

13 sierpnia, Kadzidło: GKS Szczytno (B) 0:3

17 sierpnia: MKS Ruciane-Nida (A) - odwołany

25 sierpnia, Goworowo: Orz Goworowo (B) 3:2 (Szymon Samsel, zawodnik testowany 2x)

Orz Goworowo

20 lipca, Goworowo: MKS Małkinia (LO) 1:5 (Bartłomiej Majkowski)

21 lipca, Pniewo: KS Pniewo (B) 2:3 (Dominik Sujkowski, Jakub Grabowski)

27 lipca, Słoszewo: Gladiator Słoszewo (B) 2:3 (Bartłomiej Majkowski, Dominik Sujkowski)

30 lipca, Goworowo: Orzeł Sypniewo (A) 2:4 (Dominik Sujkowski)

3/4 sierpnia: Iskra Krasne (LO) - odwołany

11 sierpnia, Goworowo: GUKS Krasnosielc (A) 2:4 ()

17/18 sierpnia: GKP Targówek Warszawa (B) - odwołany

25 sierpnia, Goworowo: Kurpik Kadzidło (B) 2:3 ()

Świt Baranowo

19 lipca, Baranowo: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 1:3 (Adrian Stefański)

27 lipca: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) - odwołany

27 lipca, Łomża: ŁKS Łomża (juniorzy) 0:2

3 sierpnia, Baranowo: GKS Szczytno (B) 2:2 (Marcin Dobrzyński, Eryk Brodowski)

10 sierpnia, Zabiele: Wałpusza 07 Jesionowiec (A) 3:3 (Eryk Brodowski 2x, Damian Duszak)

18 sierpnia, Baranowo: Olimp Ciechanów (B) 5:1 (Damian Duszak 2x, Eryk Brodowski, Marcin Tabaka, Błażej Tadra)

ULKS Ołdaki

19 lipca, Sypniewo: Orzeł Sypniewo (A) 4:3 (Szymon Brzostek 2x, Daniel Siemborski, Krystian Żyłko)

27 lipca, Ołdaki: FC 2012 Różan (B) 7:3 (Szymon Brzostek 3x, Łukasz Staśkiewicz 2x, Damian Szabłowski, Sebastian Kaczyński)

31 lipca, Rzekuń: Rzekunianka Rzekuń (A) 3:1 (Szymon Brzostek 2x, Sebastian Kaczyński)

3 sierpnia, Łomża: ŁKS Łomża (juniorzy) 2:2 (Szymon Brzostek, Arkadiusz Gumkowski)

10 sierpnia, Ołdaki: Bartnik Myszyniec (A) 3:5 (Daniel Siemborski 2x, Szymon Brzostek)

WKS Mystkówiec Stary

28 lipca, Jadów: Korona Jadów (B) 3:6 (Michał Arbaszewski, Miłosz Druchniak, Adam Rosiński)

31 lipca, Stanisławów: Tęcza Stanisławów (B) 1:3 (Michał Arbaszewski)

4 sierpnia, Ostrówek: LKS Ostrówek (A) 2:3 (Patryk Składanek, Michał Arbaszewski)

9 sierpnia, Sadowne: Wicher Sadowne (A) 4:5 (Dominik Kostruski 2x, Patryk Składanek, Mateusz Gołębiowski)

17/18 sierpnia: Gryf Kownaty Żędowe (B) - odwołany

25 sierpnia, Cieksyn: Wkra Cieksyn (B) 2:2 ()Dominik Kostruski, Michał Arbaszewski