Liga Okręgowa

Centrum Radom

27 lipca, Tczów: Gracja Tczów (A) 2:2 (Robert Grylak, Igor Tworek)

31 lipca, Skarżysko-Kamienna: Granat Skarżysko-Kamienna (IV) 0:4

2 sierpnia, Radom: Oronka Orońsko (A) 4:1 (Adrian Jaśkiewicz, Sebastian Kozakiewicz 2x, Igor Tworek)

Drogowiec Jedlińsk

13 lipca, Falęcice: LKS Promna (LO) 4:3 (Sebastian Czerwiński, Bartłomiej Zenik, Bartłomiej Grzywacz, Grzegorz Skowroński)

20 lipca, Jedlińsk: Zamłynie Radom (LO) 1:2 (Piotr Dobosz)

27 lipca, Radom: Radomiak II Radom (IV) 3:6 (Mykola Charczuk, Sebastian Wcibisz, Bartłomiej Grzywacz)

3 sierpnia, Kolonka: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 3:2 (zawodnik testowany, Bartłomiej Zenik, Dominik Woźniak)

Energia Kozienice

20 lipca, Żyrzyn: Powiślak Końskowola (IV) 1:1 (Bartłomiej Książek)

24 lipca, Wierzbica: Orzeł Wierzbica (LO) 1:1 (Maciej Karaś)

27 lipca, Lublin: Lublinianka Lublin (IV) 1:4 (Bartłomiej Książek)

3 sierpnia, Kozienice: Zamłynie Radom (LO) 2:1 (Patryk Osiak, Filip Maciąg)

Gryf Policzna

21 lipca, Kolonka: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 1:1 (Maurycy Dąbrowski)

27 lipca, Garbatka: Plon Garbatka (A) 8:1 (Rida Zarzeczny 3x, Jacek Alot, Michał Chwiszczuk, Jakub Szczodry, Gilbert Singa, Konrad Kłos)

3 sierpnia, Policzna: Legion Głowaczów (A) 3:4 (Michał Chwiszczuk, Maurycy Dąbrowski, Robert Kowalkowski)

Iłżanka Kazanów

20 lipca, Zwoleń: Zwolenianka Zwoleń (LO) 1:0 (Mateusz Ciechanowski)

24 lipca, Skaryszew: Skaryszewianka Skaryszew (A) 4:1 (Cezary Bursa 2x, Patryk Ginał, Piotr Sulis)

31 lipca, Orońsko: Oronka Orońsko (A) - odwołany

2 sierpnia, Kazanów: Iskra Gózd (A) 2:4 (Patryk Ginał 2x)

7 sierpnia, Kazanów: SKS Potworów (A) - odwołany

Jodła Jedlnia-Letnisko

21 lipca, Kolonka: Gryf Policzna (LO) 1:1 (Grzegorz Lipka)

27 lipca, Potworów: KS Potworów (A) 8:0 (Kamil Skowroński 3x, Łukasz Pełka, Grzegorz Lipka 2x, Marcin Cierzuch 2x)

31 lipca, Tczów: Gracja Tczów (A) 4:2 (Kamil Skowroński, Mikołaj Skórnicki, Grzegorz Lipka, zawodnik testowany)

3 sierpnia, Kolonka: Drogowiec Jedlińsk (LO) 2:3 (Marcin Cierzuch, Paweł Gromski)

Królewscy Jedlnia

21 lipca, Jedlnia: Centrum Radom (LO) - odwołany

21 lipca, Jedlnia: Iskra Gózd (A) 6:5 (Michał Czerski 4x, Adrian Jurczak, Norbert Gil)

24 lipca: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) - odwołany

25 lipca, Jedlnia: Akcja Jastrzębia (A) 6:5 (Mateusz Chołuj 2x, Michał Czerski, Damian Stencelewicz, Adrian Jurczak 2x)

28 lipca, Jedlnia: Zamłynie Radom (LO) 2:2 (Arkadiusz Fusiek, Piotr Mąkosa)

31 lipca, Jedlnia: KS Warka (IV) 0:0

3 sierpnia, Szydłowiec: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:2 (Jakub Skalski, Radosław Orłowski)

LKS Promna

13 lipca, Falęcice: Drogowiec Jedlińsk (LO) 3:4 (Marcin Bykowski, Michał Orłowski 2x)

27 lipca, Falęcice: Sadownik Błędów (A) 3:0 (Andrzej Rogoziński, Mateusz Zawisza, Maciej Bubiec)

3 sierpnia, Warka: KS Warka (IV) 2:7 (Maciej Bubiec, Bartłomiej Sadzik)

Mazowsze Grójec

28 lipca, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 3:2 (Karol Prasek, Mariusz Lisiecki, Daniel Złoch)

3 sierpnia, Grójec: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 6:2 (Mikołaj Nojek 2x, Michał Czerepok, Daniel Poczek, Daniel Złoch, Karol Prasek)

7 sierpnia, Grójec: Pilica Białobrzegi (IV) 1:3 (Rafał Sobczak)

9 sierpnia, Grójec: SEMP Ursynów (LO) 5:1 (Dawid Skrzycki, Rafał Sobczak, Michał Czerepok, Karol Prasek 2x)

Orzeł Wierzbica

18 lipca, Pakosław: Star Starachowice (IV) 3:5 (Paweł Ankurowski, Adrian Minda, Grzegorz Dziurzyński)

20 lipca, Wierzbica: KS Jastrząb (B) 7:2 (Grzegorz Dziurzyński 3x, Piotr Jaworski 2x, Paweł Ankurowski, Bartłomiej Czubak)

24 lipca, Wierzbica: Energia Kozienice (LO) 1:1 (Piotr Jaworski)

27 lipca, Lipsko: Powiślanka Lipsko (LO) 0:4

28 lipca: Alit Ożarów (IV) - odwołany

3 sierpnia, Suchedniów: Orlicz Suchedniów (IV) 3:1 (Jakub Miałkowski, Igor Jarząbek, Grzegorz Dziurzyński)

Pilica Nowe Miasto

19 lipca, Przytyk: Sokół Przytyk (B) 1:0 (Damian Kozłowski)

28 lipca, Nowe Miasto: Mogielanka Mogielnica (A) 4:8 (samobójcza, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)

2 sierpnia, Nowe Miasto: Gerlach Drzewica (LO) 3:0 (Dominik Płodzik, Piotr Karwowski, Michał Rzepkowski)

3 sierpnia: Wisła Dziecinów (LO) - odwołany

Powiślanka Lipsko

17 lipca, Lipsko: Alit Ożarów (IV) 1:2 (Mateusz Ogonowski)

20 lipca, Lipsko: Łysica Bodzentyn (IV) 1:2 (Mateusz Próchniak)

27 lipca, Lipsko: Orzeł Wierzbica (LO) 4:0 (Jacek Rożek 3x, Dawid Gardynik)

27 lipca: Świt Ćmielów (LO) - odwołany

31 lipca, Lipsko: Powiślak Końskowola (IV) 2:1 (Dawid Gardynik, Jacek Rożek)

7 sierpnia: Energia Kozienice (LO) - odwołany

Szydłowianka Szydłowiec

13 lipca, Szydłowiec: Granat Skarżysko-Kamienna (IV) 0:7

17 lipca, Szydłowiec: Łysica Bodzentyn (IV) 2:2 (Arkadiusz Siwak 2x)

20 lipca, Szydłowiec: Neptun Końskie (IV) 2:0 (Jakub Łęcki, Arkadiusz Siwak)

27 lipca, Szydłowiec: Korona Kielce (juniorzy) 6:2 (Jakub Łęcki 2x, Bartosz Kozicki 2x, Michał Bednarek, Wiktor Furman)

3 sierpnia, Szydłowiec: Królewscy Jedlnia (LO) 2:2 (Arkadiusz Siwak, Jakub Łęcki)

Zawisza Sienno

24 lipca, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 7:6 (Artur Rożek 2x, Patryk Sus 2x, Jakub Dąbrowski 2x, Łukasz Kłos)

31 lipca: OKS Opatów (LO) - odwołany

3 sierpnia, Sienno: Plon Garbatka (A) 3:2 (Jakub Dąbrowski, Patryk Sus, Sebastian Klaus)

Zamłynie Radom

20 lipca, Jedlińsk: Drogowiec Jedlińsk (LO) 2:1 (Mateusz Kubica, Patryk Szubiński)

24 lipca, Radom: Proch Pionki (IV) 1:2 (Mateusz Midziołek)

28 lipca, Jedlnia: Królewscy Jedlnia (LO) 2:2 (Łukasz Jopek, Patryk Szubiński)

3 sierpnia, Kozienice: Energia Kozienice (LO) 1:2 (Damian Popiel)

Zwolenianka Zwoleń

20 lipca, Zwoleń: Iłzanka Kazanów (LO) 0:1

27 lipca, Zwoleń: KS Warka (IV) 1:3 (Daniel Walaszczyk)

31 lipca, Zwoleń: SKS Potworów (A) 4:2 (Daniel Walaszczyk 2x, Łukasz Trybała, Patryk Kwaśnik)

10 sierpnia, Zwoleń: Lider Video Ciepielów (B) 11:0 ()

 

Klasa A - grupa I

Akcja Jastrzębia

20 lipca, Jastrzębia: Amator Leopoldów-Rososz (A) 5:4 ()

25 lipca, Jedlnia: Królewscy Jedlnia (LO) 5:6 ()

27 lipca, Jastrzębia: Młodzik-18 Radom (A) 4:3 ()

4 sierpnia, Suskowola: Legion Suskowola (B) 8:0 ()

Energia II Kozienice

20 lipca: Megawat Świerże Górne (B) 6:0 ()

23 lipca, Głowaczów: Legion Głowaczów (A) 1:5 (Artur Gugała)

3 sierpnia, Kozienice: KP Stanisławice (B) 4:3 (Oskar Wróblewski, Wolszczak, Krzysztof Walisiewicz, Żak)

?? sierpnia, Suskowola: Legion Suskowola (B) 7:1 (Oskar Wróblewski 2x, Żak, Konopka, Wiktor Wasiński, Jeremi Procki, Sebastian Gregorczyk)

11 sierpnia, Janowiec: Serokomla Janowiec (B) 5:2 ()

Gracja Tczów

20 lipca, Tczów: KS Potworów (A) 3:4 (Kacper Odzimkowski 2x, Dariusz Oleksik)

27 lipca, Tczów: Centrum Radom (LO) 2:2 (Bartłomiej Kaczkowski, Michał Mroczek)

31 lipca, Tczów: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 2:4 (Bartłomiej Kaczkowski 2x)

4 sierpnia, Radom: Radomiak II Radom (IV) 1:7 (Adrian Śwircz)

Gryfia Mirów

20 lipca, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 8:0 (zawodnik testowany 2x, Damian Grzmil 2x, Maciej Kosela 2x, Patryk Dujka, Sebastian Domagała)

26 lipca, Bieszków Dolny: WUKS Ruda Wielka (A) 3:3 (Artur Boruciński, Damian Grzmil, Sebastian Domagała)

4 sierpnia: Zwolenianka II Zwoleń (B) - odwołany

4 sierpnia, Bieszków Dolny: Hubal Chlewiska (B) - odwołany

6 sierpnia: Orzeł Wierzbica (LO) - odwołany

Hubertus Chomentów

20 lipca, Chomentów: Gryfia Mirów (A) 0:8

24 lipca, Chomentów: Zawisza Sienno (LO) 6:7 (Łukasz Arak 2x, Patryk Skura 2x, Daniel Lutek, Mikołaj Machnio)

28 lipca, Chomentów: Krępianka Rzeczniów (B) 2:4 (Konrad Krajewski, Mikołaj Machnio)

1 sierpnia, Chomentów: Wisła Chotcza (B) 6:1 (Radosław Maj 2x, Mikołaj Machnio, Łukasz Arak 2x, Dawid Lisowski)

4 sierpnia, Chomentów: Wisła Solec (B) 5:5 (Daniel Lutek 2x, Dominik Maj, Bartosz Wojtyniak, Dominik Lisek)

7 sierpnia, Chomentów: KS Maków (B) 6:1 (Patryk Skura, Sebastian Kutera, Mikołaj Machnio, Dominik Maj, Daniel Bieniek, Konrad Krajewski)

Iskra Gózd

21 lipca, Jedlnia: Królewscy Jedlnia (LO) 5:6 (Sebastian Socha, Przemysław Gołąbek, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)

27 lipca, Skaryszew: Skaryszewianka Skaryszew (A) 5:2 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Sebastian Socha, Radosław Płaza 2x)

2 sierpnia, Kazanów: Iłżanka Kazanów (LO) 4:2 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Przemysław Gołąbek, Sebastian Szymański)

KS Magnuszew

31 lipca, Jasieniec: Kraska Jasieniec (A) 2:2 ()

3 sierpnia, Błotnica: KS Błotnica (A) 3:3 (Radosław Łapacz, Kamil Kalbarczyk, Damian Filipczak)

KS Potworów

20 lipca, Tczów: Gracja Tczów (A) 4:3 (Jakub Pietraszewski, Krzysztof Tyczyński, Daniel Pietraszewski, Michał Soliński)

25 lipca, Przytyk: KS Błotnica (A) 4:2 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Michał Soliński, Kacper Pankowski)

27 lipca, Potworów: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 0:8

31 lipca, Potworów: Blask Odrzywół (A) 4:4 (Krzysztof Tyczyński, Michał Aleksandruk, Maciej Marcinowski, Michał Soliński)

Legion Głowaczów

19 lipca, Głowaczów: Plon Garbatka (A) 2:3 (Piotr Siębor, Konrad Łukowski)

23 lipca, Głowaczów: Energia II Kozienice (A) 5:1 (Jakub Wolski, Mateusz Kryczka, Piotr Siębor 3x)

27 lipca, Głowaczów: KP Stanisławice (B) 10:1 (Piotr Siębor 4x, Damian Lisiewski 3x, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)

3 sierpnia, Policzna: Gryf Policzna (LO) 4:3 (Piotr Siębor 3x, Kamil Piasek)

Oronka Orońsko

31 lipca, Orońsko: Iłżanka Kazanów (LO) - odwołany

2 sierpnia, Radom: Centrum Radom (LO) 1:4 (samobójcza)

Plon Garbatka-Letnisko

19 lipca, Głowaczów: Legion Głowaczów (A) 3:2 (Mateusz Kocyk, Łukasz Krupa, Bartłomiej Kowalczyk)

27 lipca, Garbatka: Gryf Policzna (LO) 1:8 (Paweł Śmielak)

31 lipca: KS Góra Puławska (A) 7:4 (Mateusz Kocyk 3x, Tomasz Banach 2x, Daniel Maj, Michał Rolnik)

3 sierpnia, Sienno: Zawisza Sienno (LO) 2:3 (Mateusz Kocyk, Łukasz Krupa)

Polonia Iłża

27 lipca: Oronka Orońsko (A) - odwołany

31 lipca, Radom: Broń Radom (juniorzy) 3:2 (Mateusz Niewczas, Tomasz Turczyk, Paweł Kopciał)

3 sierpnia, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 4:2 (Tomasz Turczyk 2x, Paweł Kopciał, Łukasz Kaczmarczyk)

Skaryszewianka Skaryszew

24 lipca, Skaryszew: Iłżanka Kazanów (LO) 1:4 (Jakub Cioch)

27 lipca, Skaryszew: Iskra Gózd (A) 2:5 (Kamil Woźniak, Adam Waniek)

4 sierpnia, Skaryszew: KS Jastrząb (B) 6:3 (Bartłomiej Orczykowski 2x, Sebastian Połczyński, Szymon Szymański, Kamil Woźniak, Jakub Cioch)

6 sierpnia, Sucha: Zodiak Sucha (A) 2:0 (Kacper Bednarczyk, Szymon Szymański)

WUKS Ruda Wielka

26 lipca, Bieszków Dolny: Gryfia Mirów (A) 3:3 (Przemysław Rogala, Karol Skrzyniarz, Sylwester Tomczyk)

28 lipca, Golędzin: Wulkan Zakrzew (A) 1:2 (Sebastian Lis)

3/4 sierpnia: Star Starachowice (juniorzy) - odwołany

 

Klasa A - grupa II

Blask Odrzywół

28 lipca, Borkowice: Ruszcovia Borkowice (A) 6:1 (Wojciech Matuszczak, Bartłomiej Sułecki, Mateusz Karwowski, Wiktor Gut, Krystian Walczyk 2x)

31 lipca, Potworów: KS Potworów (A) 4:4 (Bartłomiej Sułecki 2x, Krystian Walczyk, Jakub Karwowski)

Chojniak Wieniawa

2 sierpnia, Borkowice: Ruszcovia Borkowice (A) 5:6 ()

Kraska Jasieniec

26 lipca, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 2:3 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

31 lipca, Jasieniec: KS Magnuszew (A) 2:2 (samobójcza, zawodnik testowany)

2 sierpnia, Błędów: Sadownik Błędów (A) 3:3 (zawodnik testowany 3x)

KS Błotnica

25 lipca, Przytyk: KS Potworów (A) 2:4 (Kacper Grochala 2x)

28 lipca, Odrzywół: KS Wysokin (B) 4:2 (Karol Rogoliński 2x, Mariusz Barszcz, Szymon Podymniak)

3 sierpnia, Błotnica: KS Magnuszew (A) 3:3 (Jakub Walczak, Mateusz Prasek, Maciej Rychel)

MKS Wyśmierzyce

4 sierpnia, Wyśmierzyce: KS Lesznowola (B) 3:2 (Grzegorz Dąbrowski, Przemysław Wójcik, zawodnik testowany)

Młodzik-18 Radom

27 lipca, Jastrzębia: Akcja Jastrzębia (A) 3:4 (Łukasz Glista, Sebastian Dryja, Jakub Stysiek)

Mogielanka Mogielnica

23 lipca, Belsk Duży: GKS Belsk Duży (B) 8:2 (Przemysław Ostrowski 2x, Paweł Jaworski, Mateusz Pawłowski, Jastrzębski, Oleksin, Dudek, zawodnik testowany)

28 lipca, Nowe Miasto: Pilica Nowe Miasto (LO) 8:4 (Przemysław Ostrowski 4x, Oleksin 2x, Paweł Jaworski, Jastrzębski)

2 sierpnia: Orlęta Cielądz (LO) 0:4

Orzeł Gielniów

26 lipca, Borkowice: Ruszcovia Borkowice (A) 2:3 (Daniel Chowania, ???)

30 lipca, Odrzywół: KS Wysokin (B) 2:1 (zawodnik testowany, Kacper Michurski)

Powała Taczów

28 lipca, Wolanów: Jaguar Wolanów (A) 4:4 ()

3 sierpnia, Przytyk: Sokół Przytyk (B) 2:4 ()

Ruszcovia Borkowice

26 lipca, Borkowice: Orzeł Gielniów (A) 3:2 (Szczepaniak, Patryk Skalski, Mateusz Prażmowski)

28 lipca, Borkowice: Blask Odrzywół (A) 1:6 ()

2 sierpnia, Borkowice: Chojniak Wieniawa (A) 6:5 (Daniel Witczak 2x, Kamil Raczyński, Adam Płuciennik, Dawid Biernat, Patryk Gil)

Sadownik Błędów

27 lipca, Falęcice: LKS Promna (LO) 0:3

30 lipca, Sucha: Zodiak Sucha (A) 2:3 (Rafał Kornaszewski 2x)

2 sierpnia, Błędów: Kraska Jasieniec (A) 3:3 (Adrian Krawczyk 3x)

4 sierpnia, Błędów: GKS Belsk Duży (B) 4:4 (Adrian Krawczyk 2x, Mariusz Ostrowski, zawodnik testowany)

SKS Potworów

24 lipca, Przytyk: Sokół Przytyk (B) 5:3 (Filip Macierzyński, Jarosław Grzybowski, zawodnik testowany, Rafał Gawryś, Kamil Zych)

28 lipca, Grójec: KS Lesznowola (B) 2:5 (Rafał Zdziech, Rafał Gawryś)

31 lipca, Zwoleń: Zwolenianka Zwoleń (LO) 2:4 (Jarosław Grzybowski, Filip Macierzyński)

7 sierpnia, Kazanów: Iłżanka Kazanów (LO) - odwołany

Wulkan Zakrzew

28 lipca, Golędzin: WUKS Ruda Wielka (A) 2:1 (Mariusz Żyła, Paweł Miros)

4 sierpnia, Golędzin: KS Wysokin (B) 9:2 (Paweł Miros 2x, Paweł Szczurowski, Paweł Kiełbasa 2x, zawodnik testowany 3x, Robert Figura)

Zodiak Sucha

26 lipca, Sucha: GKS Stromiec (B) 6:5 (Marcin Strzelecki 3x, Mateusz Glegoła, Jacek Wójcik, Tomasz Jasiński)

30 lipca, Sucha: Sadownik Błędów (A) 3:2 (Kacper Zimiński, Przemysław Kacperski, Tomasz Jasiński)

6 sierpnia, Sucha: Skaryszewianka Skaryszew (A) 0:2

 

Klasa B - grupa I

Hubal Chlewiska

Klub nie rozgrywał latem meczów sparingowych

Krępianka Rzeczniów

28 lipca, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 4:2 (Emanuel Chudyba, zawodnik testowany, Gabriel Sot, Łukasz Fijas)

4 sierpnia, Kowala: Zorza Kowala (B) 5:3 (Emanuel Chudyba 2x, Łukasz Fijas, Sebastian Gontarczyk, Piotr Bugajski)

KS Jastrząb

20 lipca, Wierzbica: Orzeł Wierzbica (LO) 2:7 (Bartosz Tuzimek, Piotr Droś)

28 lipca, Stąporków: Radiators Stąporków (A) 1:2 (Paweł Walczyk)

3/4 sierpnia: Granat Borki (A) - odwołany

4 sierpnia, Skaryszew: Skaryszewianka Skaryszew (A) 3:6 (Piotr Droś, Piotr Wątły, Paweł Walczyk)

KS Maków

7 sierpnia, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 1:6 (Mateusz Kot)

Legion Suskowola

31 lipca, Suskowola: Zwolenianka II Zwoleń (B) 5:1 ()

4 sierpnia, Suskowola: Akcja Jastrzębia (A) 0:8

7 sierpnia, Suskowola: Energia II Kozienice (A) 1:7 ()

Lider Video Ciepielów

27 lipca, Ciepielów: Wisła Józefów () 1:1 ()

3 sierpnia, Ciepielów: Paskudne Dziki MLPH Pionki (-) 2:2 ()

4 sierpnia, Góra Puławska: KS Góra Puławska (A) 2:8 (Mateusz Wajs I, Patryk Rękawik)

10 sierpnia, Zwoleń: Zwolenianka Zwoleń (LO) 0:11

LZS Zalesice

Klub nie rozgrywał meczów sparingowych

Postęp Łaziska

4 sierpnia, Wolanów: Jaguar Wolanów (B) 2:3 (Dawid Bogacz, Adrian Kania)

8 sierpnia, Przytyk: Sokół Przytyk (B) 4:5 (Cezary Bursa 2x, Mateusz Ziętkowski, Daniel Moskwa)

Wisła Chotcza

28 lipca, Zbrosza Duża: Iskra Zbrosza Duża (B) 1:1 (zawodnik testowany)

1 sierpnia, Chotcza: Hubertus Chomentów (A) 1:6 (zawodnik testowany)

Wisła Solec

21 lipca, Opole Lubelskie: GLKS Elżbieta (A) 2:2 (Mariusz Rojecki 2x)

28 lipca, Wilków: Jaworzanka Rogów (B) 5:3 (Kacper Bania, Mariusz Rojecki 2x, Dawid Blin 2x)

4 sierpnia, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 5:5 (Mariusz Rojecki 2x, Sławomir Jabłoński 2x, Dawid Blin)

WKS Zajezierze

28 lipca, Zajezierze: Orlęta Nowodwór (B) 3:0 (zawodnik testowany 2x, Daniel Zamirski)

10 sierpnia: KS Góra Puławska (A) 1:11 ()

Zorza Kowala

3 sierpnia, Kowala: Krępianka Rzeczniów (B) 3:5 (Daniel Wosztyl, Filip Michaluk, Kacper Kupis)

6 sierpnia, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) - odwołany

Zwolenianka II Zwoleń

27 lipca, Zwoleń: SKS Leokadiów (B) 2:2 (Patryk Kwaśnik, Jakub Paciejewski)

31 lipca, Suskowola: Legion Suskowola (B) 1:5 (Łukasz Zaniewski)

 

Klasa B - grupa II

GKS Belsk Duży

23 lipca, Belsk Duży: Mogielanka Mogielnica (A) 2:8 ()

27 lipca, Głuchów: GPSZ Głuchów (B) - odwołany

4 sierpnia, Błędów: Sadownik Błędów (A) 4:4 (Tkaczyk, Damian Krawczyk, zawodnik testowany, Kamil Bocheński)

GKS Chynów

30 lipca, Zbrosza Duża: Iskra Zbrosza Duża (B) 2:5 (Radosław Kośla, Paweł Piekarniak)

4 sierpnia, Zamienie: SRS Zamienie (B) 8:4 (Paweł Piekarniak 3x, Daniel Glinka 2x, Maciej Kubiak, Mikołaj Kubiak, Łukasz Kośla)

10 sierpnia, Głuchów: GPSZ Głuchów (B) 3:2 (Mateusz Rotuski 2x, Daniel Glinka)

GKS Stromiec

26 lipca, Sucha: Zodiak Sucha (A) 5:6 (Jewhen Dawydenko 3x, Mateusz Boguszewski, zawodnik testowany)

3 sierpnia, Stromiec: GPSZ Głuchów (B) 2:1 (Przemysław Kusak, Michał Jopek)

GPSZ Głuchów

27 lipca, Głuchów: GKS Belsk Duży (B) - odwołany

1 sierpnia, Głuchów: Perła II Złotokłos (B) 1:5 (Adrian Abramowicz)

3 sierpnia, Stromiec: GKS Stromiec (B) 1:2 (Dawid Balcer)

10 sierpnia, Głuchów: GKS Chynów (B) 2:3 (Adrian Abramowicz, Mateusz Zagrodnik)

Iskra Zbrosza Duża

25 lipca, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 1:9 (Arkadiusz Wodziński)

28 lipca, Zbrosza Duża: Wisła Chotcza (B) 1:1 (Damian Słupek)

30 lipca, Zbrosza Duża: GKS Chynów (B) 5:2 (Adrian Kamiński 3x, Jakub Fołtyn, Sebastian Grzegorzek)

2 sierpnia, Karwia: Norda Karwia (B) 1:6 (Konrad Ługowski)

5 sierpnia, Puck: Zatoka Puck (A) 1:1 (Edward Radomski)

Jaguar Wolanów

28 lipca, Wolanów: Powała Taczów (A) 4:4 (Dominik Mital, Grzegorz Pietrasiewicz, Piotr Pikiewicz, Jakub Sieradz)

4 sierpnia, Wolanów: Postęp Łaziska (B) 3:2 (Mikołaj Kołodziejski, Jakub Nachyła, Dominik Mital)

KP Stanisławice

27 lipca, Głowaczów: Legion Głowaczów (A) 1:10 (Dawid Ceglarz)

3 sierpnia, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 3:4 (Dawid Ceglarz 2x, Kamil Kutyła)

KS Lesznowola

28 lipca, Grójec: SKS Potworów (A) 6:2 (Łukasz Juras 2x, Alan Sygnarek, Mateusz Okolus, Bartłomiej Kowalczyk, Mariusz Jaskólski)

4 sierpnia, Wyśmierzyce: MKS Wyśmierzyce (A) 2:3 (samobójcza, Alan Sygnarek)

11 sierpnia: UKS Tarczyn (A) 2:1 (Mariusz Brzeziński, Dariusz Grodzki)

KS Wysokin

20 lipca, Odrzywół: Orzeł Gielniów (A) 1:2 (Kamil Dudek)

27 lipca, Odrzywół: KS Błotnica Stara (A) 2:4 (Damian Grotek, Patryk Snopczyński)

4 sierpnia, Golędzin: Wulkan Zakrzew (A) 2:9 (Krzysztof Stolarczyk, Patryk Snopczyński)

Megawat Świerże Górne

20 lipca: Energia II Kozienice (A) 0:6

4 sierpnia: Gabaryty Dęblin (A) 1:9 ()

11 sierpnia: Hubal Chodków (-) 1:6 ()

Sokół Przytyk

19 lipca, Przytyk: Pilica Nowe Miasto (LO) 0:1

24 lipca, Przytyk: SKS Potworów (A) 3:5 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Dominik Witkowski)

3 sierpnia, Przytyk: Powała Taczów (A) 4:2 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, Paweł Czajka)

8 sierpnia, Przytyk: Postęp Łaziska (B) 5:4 (zawodnik testowany 3x, zawodnik testowany II, Krzysztof Kot)

Strażak Wielogóra

Klub nie rozgrywał sparingów

Zorza Klwów

10 sierpnia: Gerlach II Drzewica (B) 4:3 (WIęckowski, Artur Litwiński, Łukasz Dziuba, Krystian Telus)