Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *
Fenix Siennica poszukuje sparing partnera na weekend 1.2.02 tel kontaktowy 795058900
*     *     *
Bug Wyszków poszukuje sparingpartnera (od A-Klasy w górę) w weekend 15-16 lutego. Dysponujemy w Wyszkowie pełnowymiarowym sztucznym boiskiem. Tel. do trenera 607 603 135.
*     *     *
BKS "Naprzód" Brwinów grający w A-klasie szuka osób chętnych do gry. Poszukujemy zawodników na każdą pozycję, również bramkarza. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z trenerem pod nr. tel. 882-875-787
*     *     *
Klub sportowy Madziar Nieporęt poszukuje sparingpartnera ( aktualny lider b-klasa Warszawa gr.1) 23.02.2020 11:00 w Markach

Co nowego na stronie?

 

9 stycznia

1) Udostępniono klasyfikację strzelców Klasy B Płock - aktualną i z dwóch poprzednich sezonów.

2) Zaktualizowano dział sparingi do "Zima 2020"

3) Poprawiono zdublowane zmiany w klasie B Płock w sezonie 2017-18

Polecane strony

M Gol

Grupa I

Agape Białołęka

20 lipca, Warszawa: Okęcie Warszawa (LO) 1:3 (zawodnik testowany)

27 lipca, Warszawa: Wilga Garwolin (IV) 4:5 (Patryk Gmurczyk 2x, Piotr Kawka, Norbert Myśliwiec)

3 sierpnia, Obory: SEMP Ursynów (LO) 2:1 (Patryk Gmurczyk, Wladyslaw Martynow)

7 sierpnia, Międzyborów: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 0:6

10 sierpnia, Chlebnia: LKS Chlebnia (LO) 4:5 ()

Bug Wyszków

20 lipca, Maków Mazowiecki: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 3:6 (Łukasz Kowalczyk 2x, Łukasz Kamiński)

27 lipca, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 1:1 (Łukasz Damętko)

31 lipca: Czarni Węgrów (LO) - odwołany

3 sierpnia, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 1:4 (Łukasz Kowalczyk)

9 sierpnia: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) - odwołany

Dąb Wieliszew

20 lipca, Wieliszew: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 2:9 (Jakub Łotowski, Łukasz Wiraszka)

27 lipca, Wieliszew: Sona Nowe Miasto (LO) - odwołany

27 lipca, Wieliszew: Świt Staroźreby (IV) 4:1 (Szymon Koperkiewicz, Sebastian Ściechowicz, Damian Piekut, Jan Bujak)

3 sierpnia: Piast Piastów (LO) - odwołany

6 sierpnia, Wieliszew: Legionovia Legionowo (II) 1:11 (Robert Warzecha)

8 sierpnia, Wieliszew: Legionovia II Legionowo (LO) 4:5 (Rafał Jędrych, Mateusz Pierścieniak, Mateusz Szczypiński, Marceli Smardzewski)

Escola Varsovia

20 lipca, Teresin: KS Teresin (LO) 7:1 (Damian Sędzikowski 2x, zawodnik testowany 2x, Bartosz Nahorny, Hubert Mich, Adrian Sobierajski)

27 lipca, Unin: Wkra Bieżuń (LO) 5:0 (zawodnik testowany, Edgar Jończyk, Mateusz Mazur 2x, Damian Sędzikowski)

31 lipca, Ożarów Mazowiecki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 4:2 (Bartosz Nahorny 2x, Jan Bąk, Mateusz Bui)

7 sierpnia, Warszawa: Hutnik Warszawa (IV) 2:4 (Jan Bąk, Filip Karkowski)

Legionovia II Legionowo

16 lipca, Warszawa: Błonianka II Błonie (LO) 9:1 (Piotr Szymański 3x, Miłosz Żbikowski 2x, Mateusz Turkowski 2x, Mikołaj Kozioł, Grzegorz Sejdak)

17 lipca, Ząbki: Burza Pilawa (A) 10:2 (Piotr Szymański 2x, Grzegorz Sejdak 2x, Miłosz Żbikowski, Kacper Żołek, zawodnik testowany 3x, zawodnik testowany II)

20 lipca, Ząbki: PKS Radość (A) 1:1 (Radosław Mróz)

20 lipca, Ząbki: Grom Warszawa (LO) 3:2 (Piotr Szymański 2x, Mateusz Turkowski)

24 lipca, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 3:3 (Maciej Szymański, Dominik Kamiński, Daniel Ziąbski)

27 lipca: Wisła Jabłonna (LO) - odwołany

31 lipca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (LO) 1:1 (Piotr Szymański)

4 sierpnia, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:2 (Maciej Szymański, Dominik Kamiński)

8 sierpnia, Wieliszew: Dąb Wieliszew (LO) 5:4 (Patryk Sawicki, Grzegorz Sejdak, Aleksander Krzyżanowski 2x, Dariusz Suska)

10 sierpnia, Cieksyn: Żbik Nasielsk (LO) 0:4

Marcovia Marki

21 lipca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 1:4 (zawodnik testowany)

27 lipca, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 0:4

31 lipca, Warszawa: LKS Chlebnia (LO) 3:1 (Marcin Rojek, zawodnik testowany, Łukasz Zięba)

3 sierpnia, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (IV) 4:4 (zawodnik testowany 2x, Marcin Rojek, zawodnik testowany II)

8 sierpnia, Wołomin: Huragan Wołomin (IV) 3:3 (Łukasz Zięba, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

10 sierpnia, Karczew: Mazur Karczew (IV) 2:1 (Bartłomiej Gołasiewicz, zawodnik testowany)

Mazur II Karczew

21 lipca, Karczew: Polonia Warszawa (juniorzy) 1:2 (Dariusz Woźnicki)

25 lipca, Karczew: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:3 (Bartłomiej Bakuła)

27 lipca, Karczew: Wisła Dziecinów (LO) 4:0 (Dawid Michalik 2x, Kacper Choim, Bartosz Niedziółka)

31 lipca, Józefów: Józefovia Józefów (IV) 0:1

2 sierpnia, Karczew: PKS Radość (A) 4:0 (Daniel Zembol, Damian Falkowski 3x)

10 sierpnia, Karczew: Hutnik Huta Czechy (LO) 1:5 (Jakub Trzaskowski)

Mazur Radzymin

20 lipca, Warszawa: KTS Weszło (A) 1:16 (Hubert Dobrzeniecki)

27 lipca, Kobyłka: GKS Dąbrówka (A) 5:0 (Arkadiusz Pisarek, Daniel Krasnodębski, Saheed Adeshina, Adrian Gałucha, Hubert Sochacki)

3 sierpnia, Kobyłka: Żbik Nasielsk (LO) 2:7 (Saheed Adeshina, Arkadiusz Pisarek)

7 sierpnia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:4 (Piotr Tyburski)

10 sierpnia, Jadów: Korona Jadów (B) 9:1 (Arkadiusz Pisarek, Nowacki, Adrian Gałucha 3x, Mateusz Bohdziul 2x, Saheed Adeshina, Daniel Giera)

Olimpia Warszawa

3 sierpnia, Józefów: Escola Varsovia (CLJ) 0:2

3 sierpnia, Józefów: Józefovia Józefów (IV) 1:4 (Mateusz Wiśniewski)

7 sierpnia, Głosków: Okęcie Warszawa (LO) 2:4 (Damian Piotrowski, Mateusz Powroźnik)

10 sierpnia, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 1:7 (Mateusz Wiśniewski)

Polonia II Warszawa

20 lipca, Ruda: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:1 (Piotr Śledziewski)

27 lipca, Pilawa: Burza Pilawa (A) 2:1 (Filip Pyśniak, Marek Koćwin)

4 sierpnia, Jabłonna: Wisła Jabłonna (A) 9:0 (Piotr Śledziewski 3x, Szymon Oniszczuk, Edgar Ghazaryan 2x, Edgar Dżawakian 3x)

11 sierpnia, Warszawa: Korona Warszawa (A) 9:0 (Wiktor Babiński 2x, Arkadiusz Zagórski, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Edgar Ghazaryan 3x, Piotr Śledziewski)

Sokół Serock

20 lipca, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 1:0 (Stanisław Ławcewicz-Musialik)

24 lipca, Wola Kiełpińska: GKS Pokrzywnica (LO) 5:4 (Stanisław Ławcewicz-Musialik 2x, Artur Rawa, Krzysztof Szymański, zawodnik testowany)

4 sierpnia, Ożarów Mazowiecki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 0:1

7 sierpnia, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:3 (Szymon Darkowski, Stanisław Ławcewicz-Musialik)

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

20 lipca, Nowy Dwór Mazowiecki: Żbik Nasielsk (LO) 1:1 (Bartosz Fabryc)

4 sierpnia, Nowy Dwór Mazowiecki: Legionovia II Legionowo (LO) 2:2 ()

7 sierpnia: Wkra Pomiechówek (A) 5:0 ()

Victoria II Sulejówek

26 lipca, Sulejówek: PKS Radość (A) 1:1 (zawodnik testowany)

31 lipca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:6

3 sierpnia, Sulejówek: Hutnik II Warszawa (A) 7:3 (Antoni Tkaczyk, Aleksander Krystosik, Jakub Uthke-Nowak, Piotr Jagiełło, Sebastian Rak, Mateusz Derlatka, zawodnik testowany)

7 sierpnia: Orzeł Baniocha (A) - odwołany

10 sierpnia: Znicz II Pruszków (IV) - odwołany

Wicher Kobyłka

18 lipca, Gostynin: Mazur Gostynin (LO) 5:3 (Jan Skotnicki 3x, Bartłomiej Kamiński, zawodnik testowany)

20 lipca, Gostynin: Bzura Chodaków (LO) 2:2 (zawodnik testowany, Bartłomiej Babicki)

27 lipca, Kobyłka: Start Otwock (A) 3:0 (Jan Skotnicki 2x, Kamil Boguszewski)

31 lipca, Kobyłka: Legionovia II Legionowo (LO) 1:1 (Jan Skotnicki)

3 sierpnia, Kobyłka: Grom Warszawa (LO) 1:2 (zawodnik testowany)

9 sierpnia, Warszawa: PKS Radość (A) 5:2 (Krystian Hargot, Bartłomiej Kamiński 2x, Konrad Bartochowski, Trzonkowski)

Wisła Dziecinów

20 lipca, Pilawa: Burza Pilawa (A) 9:2 (Mariusz Moczulski 2x, Mateusz Bobis 2x, Jakub Moskwa, Piotr Grzegrzółka, Kamil Banasiewicz, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

27 lipca, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 0:4

3 sierpnia: Pilica Nowe Miasto (LO) - odwołany

4 sierpnia, Dziecinów: Promnik Łaskarzew (A) 1:0 (Jakub Moskwa)

10 sierpnia, Dziecinów: Orzeł Unin (LO) 1:7 (Mariusz Moczulski)

10 sierpnia: Grom Warszawa (LO) - odwołany

Wisła Jabłonna

27 lipca: Legionovia II Legionowo (LO) - odwołany

4 sierpnia, Jabłonna: Polonia II Warszawa (LO) 0:9

10 sierpnia: Wkra Pomiechówek (A) 7:1 (Konrad Karaszewski, Michał Banaszek 2x, Łukasz Karczmarczyk, Piotr Małyszew, Adam Fronczak, Mateusz Kowalski)

 

Grupa II

Błonianka II Błonie

16 lipca, Warszawa: Legionovia II Legionovo (LO) 1:9 (Bartłomiej Wojtasik)

24 lipca, Międzyborów: Wrzos Międzyborów (A) 7:1 (Oskar Oracki 3x, Kacper Sroka 2x, Marek Markiewicz, Hubert Kozłowski)

28 lipca, Ożarów Mazowiecki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (A) 2:6 (Oskar Oracki 2x)

31 lipca, Milanówek: GLKS Nadarzyn (LO) 2:6 (Marek Markiewicz, Marcin Bonarski)

3 sierpnia, Leszno: Partyzant Leszno (A) 3:6 (Kacper Wawryło, Oskar Oracki, Kacper Sroka)

10 sierpnia, Jaktorów: Tur Jaktorów (A) 4:0 (Bartłomiej Wojtasik 2x, Hubert Dąbrowski, Dawid Dzierliński)

GLKS Nadarzyn

27 lipca, Głosków: Perła Złotokłos (LO) 1:4 (Paweł Milankiewicz)

31 lipca, Milanówek: Błonianka II Błonie (LO) 6:2 (Paweł Milankiewicz 4x, Daniel Padamczyk 2x)

3 sierpnia, Zielonki-Parcele: Naprzód Stare Babice (A) 3:4 (Paweł Milankiewicz 3x)

7 sierpnia, Nadarzyn: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 3:5 (Tomasz Jagiełło, Paweł Milankiewicz, Folwarski)

10 sierpnia, Warszawa: KTS Weszło (A) 2:4 (Dawid Adamczyk, Krzysztof Jędrych)

Grom Warszawa

20 lipca, Ząbki: Legionovia II Legionowo (LO) 2:3 (Marcin Zaradny 2x)

27 lipca, Warszawa: Błonianka Błonie (IV) 0:2

3 sierpnia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (LO) 2:1 (Adrian Zawadka, Marcin Zaradny)

7 sierpnia, Sulejówek: Grom Warszawa (LO) 0:1

KS Teresin

20 lipca, Teresin: Escola Varsovia (LO) 1:7 (Dominik Popławski)

26 lipca, Teresin: Unia Iłów (LO) 2:5 (zawodnik testowany, Jakub Antczak)

30 lipca, Nieborów: Orzeł Nieborów (IV) 3:2 (Jakub Antczak, Kamil Bartosiewicz, zawodnik testowany)

2 sierpnia, Sochaczew: Bzura Chodaków (LO) 0:0

10 sierpnia, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 1:2 (Jakub Gmurek)

Laura Chylice

27 lipca, Wólka Kozodawska: Sparta Jazgarzew (LO) 4:5 (Kamil Bieńko, Jacek Wąsik, Artur Szleżanowski, Hubert Skrzypek)

3 sierpnia, Milanówek: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 4:2 (Hubert Skrzypek, Jarosław Jamrozik, Mateusz Kwiatkowski)

10 sierpnia, Chylice: KS Raszyn (IV) 2:5 (Mateusz Kwiatkowski, zawodnik testowany)

LKS Chlebnia

20 lipca, Stryków: Zjednoczeni Stryków (IV) 2:7 (Filip Kamiński, Sergiej Kozak)

24 lipca, Ożarów Mazowiecki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:4 (Konrad Kępka)

27 lipca, Jartypory: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 0:2

31 lipca, Warszawa: Marcovia Marki (LO) 1:3 (Michał Gwiazda)

3 sierpnia, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 3:3 (Michał Gwiazda, Konrad Kępka, Mateusz Piwko)

10 sierpnia, Chlebnia: Agape Białołęka (LO) 5:4 (Michał Ocipka 4x, Artur Starosz)

Milan Milanówek

20 lipca, MIlanówek: Znicz II Pruszków (IV) 5:5 (Radosław Jankiewicz, Adam Banaszczyk, Jakub Namiota, Rafał Polakowski, Mikołaj Ozimek)

26 lipca, Laski: Ryś Laski (LO) 5:2 (Radosław Jankiewicz 2x, Kamil Kudelski 2x, zawodnik testowany)

3 sierpnia, Milanówek: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 1:1 (Mikołaj Ozimek)

9 sierpnia, Wólka Kozodawska: Sparta Jazgarzew (LO) 3:2 (Radosław Jankiewicz, Krzysztof Urbanek, Adam Banaszczyk)

Okęcie Warszawa

20 lipca, Warszawa: Agape Białołęka (LO) 3:1 (Jerzy Fiszer 2x, zawodnik testowany)

28 lipca, Warszawa: KS Raszyn (IV) 0:0

31 lipca, Warszawa: SEMP Ursynów (LO) 2:5 (Adrian Wiercioch, Rafał Gajowniczek)

3 sierpnia, Warszawa: Hutnik Huta Czechy (LO) 3:3 (Adrian Wiercioch 3x)

7 sierpnia, Głosków: Olimpia Warszawa (LO) 4:2 (Eryk Murawski, Jerzy Fiszer, Paweł Błociszewski, zawodnik testowany)

Perła Złotokłos

19 lipca, Głosków: KS Warka (IV) 4:0 (Kamil Włodarczyk, samobójcza, Michał Ambrozik, Cezary Kur)

27 lipca, Głosków: GLKS Nadarzyn (LO) 4:1 (Mateusz Kulpa, Michał Ambrozik, Cezary Kur, Jakub Pakuła)

31 lipca, Wólka Kozodawska: Sparta Jazgarzew (LO) 2:3 (Dominik Zieliński 2x)

10 sierpnia: Jedność Żabieniec (A) 9:3 ()

Piast Piastów

24 lipca, Kaputy: Józefowianka Józefów (A) 3:1 (Kamil Melich 2x, Michał Więcek)

27 lipca, Zielonki: Naprzód Stare Babice (A) 5:7 (Kamil Melich 3x, Michał Rosłonek, zawodnik testowany)

31 lipca: Wrzos Międzyborów (A) - odwołany

3 sierpnia: Dąb Wieliszew (LO) - odwołany

7 sierpnia, Warka: KS Warka (IV) 0:6

10 sierpnia, Piastów: Świt Warszawa (A) 4:1 (zawodnik testowany, Michał Więcek, Kamil Melich, Maciej Mroczkowski)

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

20 lipca, Chlebnia: LKS II Chlebnia (A) 1:2 (Piotr Jaroń)

27 lipca, Sochaczew: Bzura Chodaków (LO) 0:3

30 lipca, Korytów: Błękitni Korytów (A) 6:2 (Piotr Jaroń, Sebastian Dziewulski, Radosław Graczyk, Tomasz Kołodziejski, Kamil Przyżycki, Marcin Misiak)

3 sierpnia, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 2:6 (Tomasz Kołodziejski, Sebastian Dziewulski)

4 sierpnia, Grodzisk Mazowiecki: Drukarz Warszawa (IV) 3:1 (Jakub Łabęda, Mateusz Kinast, Piotr Jaroń)

7 sierpnia, Ożarów Mazowiecki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:1 (Sebastian Dziewulski)

Przyszłość Włochy

27 lipca, Warszawa: KS Wesoła (A) 3:2 (Jakub Pawlicki, Jakub Cieślak, samobójcza)

7 sierpnia, Warszawa: Orzeł Baniocha (A) 2:2 (Maciej Oleszczuk, Jakub Pawlicki)

10 sierpnia, Warszawa: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:7 ()

Ryś Laski

20 lipca, Laski: UKS Łady (B) 3:1 (Maciej Kilman, Marcin Gonczarek, Emil Biegun)

26 lipca, Laski: Milan Milanówek (LO) 2:5 (Przemysław Pietrajtys, Marcin Gonczarek)

30 lipca, Laski: Varsovia Warszawa (juniorzy) 4:0 (Marcin Gonczarek, Przemysław Pietrajtys, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

3 sierpnia, Laski: Wkra Pomiechówek (A) 10:0 (Marcin Gonczarek 3x, Paweł Ignatowicz 2x, Emil Biegun, Igor Zieliński, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)

9 sierpnia, Laski: Hutnik II Warszawa (A) 3:1 ()

SEMP Ursynów

24 lipca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 3:1 (Patryk Kowalski, Kamil Szabłowski 2x)

27 lipca, Obory: Orzeł Baniocha (A) 4:2 (zawodnik testowany, Kamil Szabłowski, Patryk Kowalski, Patryk Wielgosz)

31 lipca, Warszawa: Okęcie Warszawa (LO) 5:2 (Paweł Rybak 3x, Jacek Ruciński, zawodnik testowany)

3 sierpnia, Obory: Agape Białołęka (LO) 1:2 (zawodnik testowany)

7 sierpnia, Obory: Polonia Warszawa (juniorzy) 4:0 (Paweł Rybak 3x, Michał Poniatowski)

9 sierpnia, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 1:5 (Paweł Rybak)

Sparta Jazgarzew

27 lipca, Wólka Kozodawska: Laura Chylice (LO) 5:4 (Mateusz Keller, Bartłomiej Bobowski 3x, Jakub Tworek)

31 lipca, Wólka Kozodawska: Perła Złotokłos (LO) 3:2 (Maciej Wójcik, Olaf Kubat, Kamil Domański)

3 sierpnia, Wólka Kozodawska: KS Raszyn (IV) 1:5 (samobójcza)

9 sierpnia, Wólka Kozodawska: Milan Milanówek (LO) 2:3 ()

Ursus II Warszawa

20 lipca, Warszawa: Sokół Serock (LO) 0:1

27 lipca, Warszawa: Bug Wyszków (LO) 1:1 (Mateusz Ostrowski)

31 lipca, Zielonki-Parcele: Naprzód Stare Babice (A) 0:3

3 sierpnia, Pułtusk: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 2:1 (Mikołaj Nowocień, zawodnik testowany)

10 sierpnia, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 7:1 (Sebastian Kwaczreliszwili 4x, Kacper Wietrak, Mateusz Wysocki, zawodnik testowany)