Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

19 września

Mszczonowianka Mszczonów - ZNICZ II PRUSZKÓW 0:0 (k. 1:4)

   Żółta kartka: Piszczatowski

   Sędziował: Szymon Kmita

   Mszczonowianka: Leszczyński - Skórzyński, Worach, Czeremużyński, Koziarski, Sosnowski, Lepa, Janik, Samoraj, Gliński, Pociech

   Znicz II: Kwiatkowski - Mianowicz (70 Brzozowski), Rybak, Pieczyński (46 Szymczak), Pamięta, Czarnecki (70 Wąchocki), Stępień, Ciesielski, Popławski (46 Piszczatowski), Niemyjski, Łabęda (70 Kozaczkow)

 

20 września

Escola Varsovia - MAZUR KARCZEW 1:4

   Bramki: Oleksandr Jacenko 61 - Arkadiusz Zalewski 3, Paweł Bylak 30, Szymon Maruszewski 85, Marcin Raszka 90

   Sędziował: Piotr Rybus

   Escola: 

   Mazur: Głasek - Głogowski (66 Bakuła), Maruszewski, Zembol (46 Krawczyk), Pasik (66 Dąbkowski), Zalewski (66 Pielak), Filipczak (46 Piekut), Celiński, Dąbrowski (66 Raszka), Staluszka (66 Kamiński) - Bylak

 

KS Łomianki - HURAGAN WOŁOMIN 3:4

   Bramki: Piotr Strzemecki 1, 12 i 70 - Rafał Wielądek 7 i 35, Michał Zapaśnik 15, Marcin Figiel 80

   Sędziował: Kamil Chmielewski

   KS: Okrasa - P. Brzozowski, Podsiadlik, Kijewski, Hrynkiewicz (60 M. Brzozowski), Gac, Kałan (50 Sołtys), Majczyna, Gonczarek (50 Latos), Strzemecki (65 Izdebski), Kielak

   Huragan: Selerski - Petasz, Zaborowski, Lendzion, Jaszczak - Pakuła, Woźniak (46 Ochman), Lęgas (46 Ołowski), Manaj - Wielądek (46 Tokaj), Zapaśnik (46 Figiel)

 

MARCOVIA MARKI - Hutnik Warszawa 1:0

   Bramka: Michał Grykałowski 90

   Żółte kartki: Piwowarek, Górski, Kublik - Baranowski, Wielgosz

   Sędziował: Piotr Chojnacki

   Marcovia: Opęchowski - Górski, Piwowarek (55 Piekarz), Szleżanowski, Dałek (46 Mariusz Rogalski) - Kalinowski, Graczyk, Ochman, Pietrucha, Kublik (55 Grykałowski) - Sieczko (46 Kozłowski)

   Hutnik: Byśkiniewicz - Wielgosz, Nowik, Baranowski, Turko - Tarnowski, Osoliński, Drożdżal (46 Leśniewicz), Cimochowski, Ziółkowski - Szala (48 Polniak)

 

MAZUR II KARCZEW - Naprzód Brwinów 3:0

   Bramki: Grzegorz Bielecki 62 (rzut karny) i 85, Paweł Chodkiewicz 71

   Żółte kartki: Borkowski, Fedorczyk

   Sędziował: Szymon Cienki

   Mazur II: Rudzki (85 Poncyliusz) - Kotowski, Jobda, Wójcik (70 Sobczak), Domański - Maszewski, Bielecki, Radomski (85 Grzanka), Michalik (60 Chodkiewicz), Wojciechowski (40 Biedrzycki) - Pikiewicz

   Naprzód: Osowski - Borkowski, Żaryn, Olejniczak, Kośla, Fedorczyk, Majewski, Duch, Malinowski, Wylangowski, Lewandowski

 

MAZUR RADZYMIN - Bug Wyszków 3:2

   Bramki: Hubert Zach 22, Marcin Pszczółkowski 43, Daniel Giera 87 - Piotr Połodziuk 54 i 62

   Żółta kartka: Żmijewski

   Sędziował: Michał Więckowski

   Mazur: Matusiak - Żmijewski (70 Adamski), Włodarczyk (46 Wyszyński), Jadczak, Górecki (64 Obłój), Zach, Piotrowicz, Płócienniczak (57 Gajewski), D. Suchocki (59 Giera), Augustyniak (61 K. Suchocki), Pszczółkowski (65 Pisarek)

   Bug: Laskowski - K. Maciak (46 Śleszyński), M. Maciak, Zacharski, Gołębiowski, J. Rejnuś, Nasiadka (46 Połodziuk), B. Rejnuś, Dżawakian (46 Kowalczyk), Wysocki (46 Paprocki), Wouters (46 Łada)

 

MKS II PIASECZNO - KS Raszyn 2:1

   Bramki: Patryk Kościanek 7, Konrad Deperasiński 65 (rzut karny) - Rafał Jankowski 74

   Sędziował: Tomasz Pakieła

   MKS II: Wielgus - Deperasiński, Kurant (60 Wysocki), Żegnałek (60 Rybiński), Szymański, Kaczmarski, Wiśniewski, Sujak, Zieliński, Kościanek, Rybicki

   KS: Tarnowski (46 Marcinkowski) - A. Cybulski (60 Pela), Durajczyk (46 Ślubowski), Łuczywek, Kowalewski (46 Oleksiak), Malczewski (60 Jankowski), Cuch, M. Sieradzki (46 Pamintasu), S. Cybulski, Jarmuł (46 Zieliński), Pawlak

 

Wisła Jabłonna - WILGA GARWOLIN 1:6

   Bramki: Łukasz Gałązka - Sergiusz Wiechowski 10, Paweł Pyra, Sebastian Papiernik 3x, Mateusz Gola

   Sędziował: Jakub Sypniewski

   Wisła: Żemajtis - Szymczak (46 Polak), Banaszek (46 Koński), Kropicz, Mrozowski (55 Walczak) - Mohamed (46 J. Kowalski), Gałązka, Wawszczak (55 M. Kowalski), Wierzbicki - Prandzioch (55 Podgórski), Karczmarczyk (55 Tomaszek)

   Wilga: Fic (46 Wasążnik) - Migas, Jóźwicki, Gac (46 Rękawek), Janisiewicz (46 Szwed), Pyra, Wiechowski, Macioszek, Zabłocki, S. Papiernik, Gola

 

VULCAN WÓLKA MLĄDZKA - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1

   Bramki: Dariusz Nowak 57, Kamil Marczak 77 - Sebastian Szewczyk 60 (rzut wolny)

   Żółte kartki: Pustoła, Gackiewicz

   Sędziował: Damian Piotrowski

   Vulcan: Kałowski - Pustoła, Zonik, Gackiewicz, Kowalski, Dariusz Nowak, Krawczyk, Retmaniak, Zawadka, Kurek (85 Duchna), Marczak

   Pogoń: Marczuk - Małkowski, Panufnik, Czarnecki, Kołodziejski (46 Krajewski), P. Jaroń, Szewczyk, Baranowski, Kamiński, Kucharczyk, Gwardiak

 

LAURA CHYLICE - Błonianka Błonie 2:2 (karne 8:7)

   Bramki: Tomasz Jagiełło 22, Jacek Wąsik 53 - Michał Kępka 83, Adrian Binienda 90

   Żółte kartki: Litka, T. Jagiełło

   Czerwona kartka: T. Jagiełło (za dwie żółte)

   Sędziował: Karol Pietrzyk

   Laura: Śmigasiewicz (60 Litka) - Krzymiński (46 M. Hakowski), Jagodziński, Rosiczka, Wasilkiewicz - T. Jagiełło, Rajkowski (46 Majorek), Jamrozik, Maroń (55 Olbryś) - Milewski, Wąsik

   Błonianka: Szkatulnik - Masztalerz, Binienda, Koperda, Wasiak, Wojtasik, Mąka, Zdzieszyński, Schamlewski, Brewczyński, Sieński

 

DRUKARZ WARSZAWA - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6:3

   Bramki: Dominik Gąska 2x, Piotr Wołowicz 2x, Michał Knajdrowski (rzut karny), Kamil Smoliński - Michał Wiweger, Krzysztof Pikus, Bartosz Kwiatkowski

   Żółta kartka: Ignaciuk

   Sędziował: Piotr Mandes

   Drukarz: Mazur (46 Dudziński) - Paliński (46 Przyborek), Bogucki (46 Kądziela), Sobieszczuk, Obrębski, Nguyen (46 Szczęch), Kamiński (46 Cusin), Gąska, Sławek, Knajdrowski (46 Wołowicz), Smoliński (46 Jakóbczak)

   Ożarowianka: Baj - Rutkowski, Trawiński, Kowalski, Kalbarczyk, Ignaciuk (46 Pikus), Żebrowski (46 Paczkowski), Siekierko, Jarnicki, Jasiński (46 Kwiatkowski), Wiweger

 

Agape Białołęka - DOLCAN ZĄBKI 0:2

   Bramki: Krystian Lewandowski 34, Konrad Cichowski 74 (rzut karny)

   Żółte kartki: Amermajster, Langowski - Lewandowski, Cichowski

   Sędziował: Jakub Lewandowski

   Widzów: 50

   Agape: Gonet - Płatek, Szczęsny, Gałązka, Cybulski - Wilczewski (74 Jankowski), Gmurczyk, Amermajster, Langowski (74 Ogiński), Kawka (66 Drozdowicz) - Ziółkowski

   Dolcan: Krzyżewski - Ofmański, Więczek, Krystosiak, Wybraniec - Rohożin (84 Nowacki), Stańczyk (71 Szeliga), Lewandowski, Nawrocki (78 Szulakowski), Cichowski (84 Jaroszewski) - Zaniewski (60 P. Barzyc)

 

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW - Przyszłość Włochy 3:0 walkower

Przyszłość wycofała się z rozgrywek

 

Grom Warszawa - MKS PIASECZNO 2:5

   Bramki: Konrad Trzęsiara 33, Jacek Kaczorek 55 - Adrian Szewczyk 23, Filip Jadecki 70, 73 i 85, Karol Skóra 82

   Żółta kartka: Sadowski - Komycz

   Czerwona kartka: Sadowski (52, za dwie żółte)

   Sędziował: Karol Siemieniak

   Grom: Chrostowski - Warmiak (65 Kozakiewicz), Nowak, B. Cichmiński, Charyton, Sadowski, Wojciechowski (75 Godlewski), Kaczorek (60 Stolarz), Zawitaj (76 Wylegała), Trzęsiara (49 Kowalski), A. Szachszajew (46 Warchoł)

   MKS: Drązikowski - Beytling (60 R. Majewski), Komycz, Dobies (60 Michalak), Ziemnicki (46 Oleksiak), Szewczyk (46 Doliński), Sinior, M. Majewski (46 Witkowski),Skóra, Samoraj, Wrażeń (60 Jadacki)

 

Victoria II Sulejówek - SPARTA JAZGARZEW 2:3

   Bramki: Jarosław Kania 6, Tomasz Odoliński 46 (samobójcza) - Rafał Wiśniowski 24, Konrad Rudnicki 77, Tomasz Ćwil 80

   Żółte kartki: Lech, Żaczek, Banaszek - Gołębiewski, Domański

   Sędziował: Michał Wąsowski

   Victoria II: Burta - Ławcewicz, Kania, Romański, Żaczek (67 Cichocki) - Agnyziak, Boniec, Lech (58 Litwinko), Kaczorowski (46 Wiśniewski), N. Zawistowski (46 M. Zawistowski) - Banaszek (60 Trąbiński)

   Sparta: Sznajder - Odoliński (75 Gołębiewski), Ryś, Domański, Pastusiak (46 Francuz) - Kur (46 Orłowski), Konopka (55 Ćwil), Wojtkielewicz (46 Wójcik), Kubat (46 Rudnicki) - Wiśniowski, Bobowski