Sparingi

Trenerzy

Polecane strony

M Gol

25 września

Advit Wiązowna - LEGIONOVIA II LEGIONOWO 2:2 (karne: 3:4)

Bramki: Mateusz Santorek 2, Wojciech Biaduń 54 - Grzegorz Sejdak 10, Maciej Sobota 21

Żółta kartka: Sawicki

Sędziował: Stanisław Skoczylas

Advit: Wilczek - Śliwa, Wojtasiński, Jakubowicz, Reda, Santorek, A. Dąbała, Szulawski, Biaduń, Wesołowski, Kazkondu

Legionovia II: krzywański (46 K. Bujak) - Żołek, Rajchert, P. Bujak, Omen, Tretkowski (75 Suska), Sobota, Sawicki, Mieszkowski (70 Kraszewski), Sejdak (60 Kamiński), P. Szymański (46 Turkowski)

 

Błonianka II Błonie - JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 0:6

Bramki: Robert Rokicki 5, Marcin Makulec 51, 52 i 90, Maciej Żaczek 73, Mariusz Boniec 84

Sędziował: Robert Koc

Błonianka II: Sar - Szydłowski, Głowacki, Markiewicz, P. Wojtasik II, S. Wawryło, Gołębiowski, Kozłowski, K. Wawryło, A. Wasiak, Piwowarski (60 Mirkowicz)

Józefovia: Szpak (46 Herdzik) - Bogusz, Adamiak, Karbowski, Filochowski (46 Chrobak) - Prochowski (46 Makulec), Rokicki (46 Zęgota), Aziz (46 Kopeć), Boniec, Trzepałka (46 Żaczek) - Dukalski (46 Rowicki)

 

Korona Góra Kalwaria - UNIA WARSZAWA 1:1 (karne: 4:5)

Bramki: Marcin Rosłonek 90 - Batuhan Budak

Sędziował: Piotr Kosiorek

Korona: Rosłonek - Szymański, D. Folwarski, Wiśniewski, Mrowiński (46 Kacprzak), Zowczak, Michalski (65 Piotr Pamrów), K. Dudzicki, Paweł Pamrów (80 Wojtas), Książek, T. Folwarski

Unia: 

 

KS Teresin - DRUKARZ WARSZAWA 3:3 (karne: 3:4)

Bramki: Kamil Bartosiewicz 30 i 90, Patryk Szewczyk 33 - Krzysztof Langowski 2, Kamil Świerczek 5, Sebastian Maśniak 40

Żółte kartki: Płacheta, K. Bargieł, Bartosiewicz, G. Węsek, Bukowski, Szewczyk - Wilczyński, Maśniak, Knajdrowski

Sędziował: Grzegorz Szczodry

KS: Nowakowski - Kiliński, G. Węsek, Szewczyk, Staniak, Płacheta, Bukowski, Bartosiewicz, Grefkowicz (46 Jandiuk), Giś, K. Bargieł

Drukarz: Czajka (40 Cherubini) - Wilczyński (46 Przyborek), Urbański (46 Mierzwa), Kądziela, Bienias, Świniarski (46 Knajdrowski), Chmielewski (65 Paliński), Świerczek, Maśniak, Langowski, Dębek (46 Boreczek)

 

Milan Milanówek - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 1:1 (karne: 2:4)

Bramki: Krzysztof Urbanek 21 - Kamil Hernik 51

Żółte kartki: Banaszczyk, Ozimek - Ogłoziński, Gorczyca

Sędziował: Michał Wąsowski

Milan: Imiołek - Banaszczyk, Kordium, Kudelski, Skalniak, Skorża, Przybylski (90 Nerwiński), Urbanek, Ozimek (70 Michalczyk), Polakowski (55 Kozdrój), Jankiewicz (65 Marusiak, 85 Lewandowski)

Mszczonowianka: Leszczyński (46 Stawiarski) - Ogłoziński (46 Gruszczyński), Gliński, Gorczyca, M. Janik, Wójcik, Hernik, Cichocki (46 Kucharski), S. Janik (46 Poddębniak), Chukwuemeka, Cudny

 

MKS PIASECZNO - Mazur Karczew 1:1 (karne: 4:3)

Bramki: Aleksander Wiśniewski 40 - Daniel Zembol 55

Żółte kartki: Michalak, Wiśniewski

Sędziował: Piotr Rybus

MKS: Marcinkowski - Dąbkowski, Grunt, Michalak, Jaszczak (85 Olesiejuk), Koszela (75 Niedziela), Dobies (60 Czechowski), Pawłowski (67 Belka), Cetra (80 Budyta), Wiśniewski (87 Młoźniak), Soboń (60 Pułkownik)

Mazur: Cybulko - Pielak (46 M. Bakuła), Piętka (79 Anusiewicz), Kozikowski (57 Niedziółka), Piskorz (46 Głogowski) - B. Bakuła (57 Staluszka), Zembol, Filipczak, Żurawski (46 Koriażnow), Dąbrowski - Szczepaniak (57 Dikof)

 

Okęcie Warszawa - ESCOLA VARSOVIA 2:3

Bramki: Jakub Sosnowski 47, Mateusz Łuczyk 60 - Filip Karkowski 57, Piotr Wrzeszcz 70, Damian Sędzikowski 80

Żółte kartki: Paradowski, Szynke, Sędzikowski

Sędziował: Piotr Ways

Okęcie: Uhruski - Warda, Balsam (46 Mateusz Łuczyk), P. Łuczyk, Dziewicki, Rusek, Murawski, Błociszewski (46 Wiercioch), Sosnowski, Beta, Gajowniczek (70 Olkowski)

Escola: Laguna (Brzeziński) - Paradowski, Majsterek, Gurzęda, Karkowski, Bąk, Szynke (Jończyk), Bolmowski, Cieślak (Sobierajski), Anusik (Sędzikowski), Nahorny (Wrzeszcz)

 

Orzeł Baniocha - BUG WYSZKÓW 2:2 (karne: 3:4)

Bramki: Dominik Bartnik 1, Konrad Staszewski 26 - Jakub Rejnuś 29, Przemysław Wojtkowski 39

Sędziował: Krzysztof Żuber

Orzeł: Gładecki (Wijatkowski) - Kiełtyka, Zych, Kaczorek, Kucicki, Bartnik, Rosa, Barcikowski, Majorek, Płatek (Kuciński), Staszewski (Wojniusz)

Bug: Twardowski - K. Maciak, M. Maciak, Sejbuk (46 Łada), Penkul (84 Ciach) - Wojtkowski, Borowski, Rejnuś, Rosa - Kamiński, Nasiadka (46 Flores)

 

WILGA GARWOLIN - KS Raszyn 7:4

Bramki: Przemysław Sobieszek 2x, Kacper Zalewski, Piotr Talar 2x, Poul Boroski, Karol Zawadka - Michał Kędroń, Jakub Pamintasu 2x, Paweł Pyra (samobójcza)

Sędziował: Piotr Lewandowski

Wilga: Gandarela - Kwiatkowski (Kołodziejek), Pyra, Rękawek (Karol Zawadka), Talar, D. Papiernik, Sitarek (Kowalski), Zabiegałowski, K. Zalewski, Paszkowski (A. Zalewski), Sobieszek (Boroski)

KS: Jaoko (46 Gajda) - Durajczyk, Kępka, Jamroż, Butkiewicz (46 Bienias), A. Sieradzki, Szewczyk, Kędroń, Kołosowski, Pamintasu, Pikus

 

Znicz II Pruszków - BŁONIANKA BŁONIE 1:2

Bramki: Hubert Handzlik 57 - Michał Kępka 45, Tomasz Sieński 69

Żółta kartka: P. Dwórzyński

Sędziował: Mateusz Brzeski

Znicz II: Wysocki - Jeliński (80 Włostowski), Wiśniewski, Domżalski, Ogonowski, Kociszewski, Handzlik, Czarnecki (70 Żak), Eggink (75 Śmieciński), Różycki (80 Nowakowski), Jakubczyk (75 Piątkowski)

Błonianka: Dwórzyński - Awanesjan (46 Brewczyński), Pater (46 Zdzieszyński), P. Dwórzyński, Pietroń, Włodarczyk (46 Jarczak), Krawczyk, Tomaszewski (46 Niezgoda), Śmieciński, Stencel (46 Sieński), Kępka (70 Zalewski)

 

ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW - KS Łomianki 3:3 (karne: 4:2)

Bramki: Jakub Skibiński, Damian Rakoczy, Maciej Dudkiewicz - Michał Kielak, Kacper Jadacki, Hubert Czady

Żółte kartki: Owczarek - Kielak

Sędziował: Szymon Kmita

Żyrardowianka: Mąka - K. Marusiak, Markowski, Dudziński (46 Binienda), Rakoczy (46 Bajurski), Majchrzak (59 Łukawski), Ćwikowski (63 Pakos), Skibiński (79 Kuźmiński), Owczarek, Dudkiewicz, Strzelec (67 Szwaczyk)

KS: Winiarek - Żyznowski (63 Knauber), Siemiatkowski (63 Abouazza), K. Jadacki, Truszczyński, Przysowa, Czady (69 Kielak), Zamora, Kopacz (76 Wouters), Leszczuk (62 Przygoda), Majczyna

 

Sokół Serock - HURAGAN WOŁOMIN 4:6

Bramki: Krystian Szambelan 40, Patryk Kalinowski 44, Sylwester Szambelan 66, Adrian Koza 83 (rzut karny) - Bartłomiej Balcer 4, Maciej Ołowski 17, Mikołaj Tokaj 24, Daniel Dylewski 57, Marcin Figiel 68, Kamil Żmuda 70

Sędziował: Grzegorz Gołda

Sokół: Durzyński - Lipski, Cichmiński, Rosiński, Głowacki (77 Brodnicki), Calak (71 Czarnecki), Choszcz, Kalinowski (75 Karpik), S. Szambelan, K. Szambelan (75 Darkowski), Rawa (81 Koza)

Huragan: Migdalski - P. Petasz, Wiechowski, Nowiński, Ołowski (75 C. Petasz), Ołdak (68 Mikusek), Wojakowski (46 Dylewski), Tokaj (65 Dalba), Balcer (63 Augustyniak), Żmuda (78 Skorupka), Figiel

 

ZĄBKOVIA ZĄBKI - Hutnik Warszawa 2:0

Bramki: Mateusz Kowalczyk 34, Bartosz Osoliński 85 (rzut karny)

Żółte kartki: Budek, M. Grabowicz, Osoliński - Zawistowski

Sędziował: Szymon Cienki

Ząbkovia: Banasiak - Szulakowski, M. Grabowicz (85 Bednarek), Dadacz, Pilichowski (46 Ostrowski) - Randak (59 K. Grabowicz), Budek (46 K. Szeliga), Kowalczyk, Agnyziak (46 Osoliński), Wiśniewski - P. Szeliga (80 Kozik)

Hutnik: Okrasa - Sawicki, Marchelewicz (59 Waćkowski), Biele, Turko - Muchin, Zawistowski, Siudak (46 Zuchora), Bozik (59 Duczek) - Giel (59 Cimochowski), Szala (46 Pracki)

 

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - VICTORIA SULEJÓWEK 0:3

Bramki: Rafał Dębski, Julian Świątek, Mateusz Leleno

Żółte kartki: Waśniowski, Możdżonek - Nozderka

Sędziował: Kamil Chmielewski

Świt II: Mściwujewski (86 Wasilko) - Czajkowski (81 Górski), Sawicki, Czajka (68 Graff), Możdżonek (72 Pawłowski), B. Michalik (68 Kokoszczyński), Cieślak (68 Piecuchowski), Waśniowski (58 Tkaczyk), Pruszkowski, Świderski, Piwowarek

Victoria: Krzyżewski - Minchberg, Dębski, Jarosz, Świątek (67 Wódkowski), Nozderka, Leleno, Wysokiński (77 Derlatka), Ławcewicz, Pindor, Wróbel (46 Słupski)