Strefa trenera

 

KS Łomianki poszukuje sparingpartnerów na dwa terminy - 24 lutego oraz 3 marca 2018. 

Czwartoligowiec poszukuje również zawodników do drużyny seniorów - młodych, ambitnych, nie bojących się rywalizacji i chcących się rozwijać.

Kontakt w obydwu sprawach: 601-768-309

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin poszukuje sparingpartnera na termin 20 stycznia. Nie mamy do dyspozycji boiska, poszukiwany rywal A klasa, LO, IV liga z dostępem do sztucznego boiska. Kontakt: 535 495 273

*     *     *

Laura Chylice poszukuje sparingpartnera na 24 lutego, godz. 13:00, sztuczne boisko w Piasecznie. Zainteresowanych proszę o kontakt przez fanpage Laury Chylice lub tel. 784-252-983

*     *     *

Sokół Serock (LO) poszukuje sparingpartnera na dzień 10 lutego. Preferowany przeciwnik z LO lub wyzszej klasy rozgrywkowej.

Godz. i inne szczegóły do ustalenia

*     *     *

"Jozefowianka Józefów, lider B-klasy Grupa IV, poszukuje zawodników do gry w klubie. Klub dobrze rozwijający się i z mocnymi perspektywami zaprasza wszystkich chętnych zawodników. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt . 

Klub poszukuje także sparingpartnera na 13 stycznia (sobota), godz: 16, Zielonki

Tel. 692-034-268."

 

Cytat tygodnia

 

"Jest progres. Rok temu w rundzie jesiennej zdobyliśmy sześć punktów, w tym roku siedem."

Trener Kraski Jasieniec, Konrad Główka, żartobliwie podsumował rundę jesienną w wykonaniu swojego zespołu

Transfery - zima 2017

Polecane strony

M Gol

logofacebookJak łatwo zauważyć, ruszyła już "Strefa trenera" - a więc moduł mający w zamierzeniu pomagać klubom i trenerom poprzez zamieszczanie ogłoszeń o poszukiwanym sparingpartnerze, organizowanym turnieju, itp. "Piłka na Mazowszu" przedstawia zasady, na jakich będzie można przesyłać komunikaty:

 

1) Jedną z najważniejszych zasad jest zwięzłość informacji - komunikat powinien składać się z jednego, dwóch, maksymalnie trzech zdań. 

 

2) Tekst do zamieszczenia przygotowują zainteresowane osoby/kluby - "Piłka na Mazowszu" jedynie zamieszcza komunikat przesłany przez klub. Uwaga: przesłanie komunikatu jest jednocześnie zgodą na ingerencję w jego treść (celem skrócenia, poprawy błędów, itp.). Wyjątkiem są komunikaty o poszukiwaniu sparingpartnera - wówczas wystarczy przesłać podstawowe informacje (nazwa klubu szukającego i data, w której miałby odbyć się sparing) - oczywiście dopuszczalne dodatkowe informacje (miejsce, godzina, itp.)

 

3( Przesyłający prośbę o zamieszczenie komunikatów zobowiązani są do umieszczenia w treści wiadomości informacji: "Do zamieszczenia w strefie trenera" lub o podobnym brzmieniu. 

 

4) Osoby przesyłające prośbę o zamieszczenie informacji związanej z poszukiwaniami sparingpartnera zobowiązują się do niezwłocznego kontaktu (przesłania informacji) w momencie, gdy w danym terminie zostanie ustalony/potwierdzony sparingpartner - celem zdjęcia ogłoszenia z publikacji. Ważne: W przypadku braku informacji o zakończeniu poszukiwań "Piłka na Mazowszu" zastrzega sobie możliwość odmowy publikacji kolejnych komunikatów przesyłanych przez klub/osobę, który/a nie poinformował/a o konieczności zdjęcia ogłoszenia.

 

5) Od dnia 4 grudnia 2017 ogłoszenie w Strefie trenera nie będące ogłoszeniem o poszukiwaniu sparingpartnera będzie dostępne przez siedem dni. Na życzenie przesyłającego ogłoszenie istnieje możliwość wydłużenia lub skrócenia terminu - wówczas przy przesyłaniu ogłoszenia należy zaznaczyć datę końcową publikacji ogłoszenia.

 

6) Pierwszeństwo (publikacja "na górze") mają komunikaty dotyczące poszukiwania sparingpartnera oraz komunikaty przesyłane przez kluby IV ligi. Dalszą kolejność ustala data przesłania komunikatu - najstarsze najniżej.

 

7) Każdy komunikat zamieszczony w "Strefie trenera" na stronie pilkanamazowszu.pl znajdzie się też na profilu facebookowym (Piłka na Mazowszu) w przyklejonym poście, o ile przesyłający nie zadecyduje (nie napisze w treści wiadomości) inaczej.

 

8) Treść ogłoszeń należy przesyłać na adres e-mail "Piłki na Mazowszu" (adres na dole strony lub w zakładce kontakt). Można też wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub wiadomość na profilu facebookowym. Wyjątkiem informacja o poszukiwaniu sparingpartnera - w tym wypadku sposób przesyłania prośby o publikacji jest dowolny.

 

9) Zamieszczenie ogłoszenia nie wiąże się z żadnymi kosztami finansowymi.

 

10) Poza wyjątkowymi sytuacjami (jak np. kłopoty techniczne) ogłoszenie pojawi się w Strefie trenera w ciągu 24 godzin od wysłania, a w przypadku przesłania w piątek, sobotę lub niedzielę - w ciągu 48 godzin