Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

*     *     *

Klub sportowy ALDO BARTNIK MYSZYNIEC zaprasza do skorzystania z pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnia w okresie zimowym. Zapisy na sparingi i wszelkie informacje pod nr: 692039347

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

logofacebookJak łatwo zauważyć, ruszyła już "Strefa trenera" - a więc moduł mający w zamierzeniu pomagać klubom i trenerom poprzez zamieszczanie ogłoszeń o poszukiwanym sparingpartnerze, organizowanym turnieju, itp. "Piłka na Mazowszu" przedstawia zasady, na jakich będzie można przesyłać komunikaty:

 

1) Jedną z najważniejszych zasad jest zwięzłość informacji - komunikat powinien składać się z jednego, dwóch, maksymalnie trzech zdań. 

 

2) Tekst do zamieszczenia przygotowują zainteresowane osoby/kluby - "Piłka na Mazowszu" jedynie zamieszcza komunikat przesłany przez klub. Uwaga: przesłanie komunikatu jest jednocześnie zgodą na ingerencję w jego treść (celem skrócenia, poprawy błędów, itp.). Wyjątkiem są komunikaty o poszukiwaniu sparingpartnera - wówczas wystarczy przesłać podstawowe informacje (nazwa klubu szukającego i data, w której miałby odbyć się sparing) - oczywiście dopuszczalne dodatkowe informacje (miejsce, godzina, itp.)

 

3( Przesyłający prośbę o zamieszczenie komunikatów zobowiązani są do umieszczenia w treści wiadomości informacji: "Do zamieszczenia w strefie trenera" lub o podobnym brzmieniu. 

 

4) Osoby przesyłające prośbę o zamieszczenie informacji związanej z poszukiwaniami sparingpartnera zobowiązują się do niezwłocznego kontaktu (przesłania informacji) w momencie, gdy w danym terminie zostanie ustalony/potwierdzony sparingpartner - celem zdjęcia ogłoszenia z publikacji. Ważne: W przypadku braku informacji o zakończeniu poszukiwań "Piłka na Mazowszu" zastrzega sobie możliwość odmowy publikacji kolejnych komunikatów przesyłanych przez klub/osobę, który/a nie poinformował/a o konieczności zdjęcia ogłoszenia.

 

5) Od dnia 4 grudnia 2017 ogłoszenie w Strefie trenera nie będące ogłoszeniem o poszukiwaniu sparingpartnera będzie dostępne przez siedem dni. Na życzenie przesyłającego ogłoszenie istnieje możliwość wydłużenia lub skrócenia terminu - wówczas przy przesyłaniu ogłoszenia należy zaznaczyć datę końcową publikacji ogłoszenia.

 

6) Pierwszeństwo (publikacja "na górze") mają komunikaty dotyczące poszukiwania sparingpartnera oraz komunikaty przesyłane przez kluby IV ligi. Dalszą kolejność ustala data przesłania komunikatu - najstarsze najniżej.

 

7) Każdy komunikat zamieszczony w "Strefie trenera" na stronie pilkanamazowszu.pl znajdzie się też na profilu facebookowym (Piłka na Mazowszu) w przyklejonym poście, o ile przesyłający nie zadecyduje (nie napisze w treści wiadomości) inaczej.

 

8) Treść ogłoszeń należy przesyłać na adres e-mail "Piłki na Mazowszu" (adres na dole strony lub w zakładce kontakt). Można też wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub wiadomość na profilu facebookowym. Wyjątkiem informacja o poszukiwaniu sparingpartnera - w tym wypadku sposób przesyłania prośby o publikacji jest dowolny.

 

9) Zamieszczenie ogłoszenia nie wiąże się z żadnymi kosztami finansowymi.

 

10) Poza wyjątkowymi sytuacjami (jak np. kłopoty techniczne) ogłoszenie pojawi się w Strefie trenera w ciągu 24 godzin od wysłania, a w przypadku przesłania w piątek, sobotę lub niedzielę - w ciągu 48 godzin