Grupa południowa

Błonianka Błonie

25 stycznia, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 2:0 (Mateusz Pietroń, Dawid Jarczak)

1 lutego, Milanówek: Hutnik Warszawa (IV) 5:2 (Sebastian Czapa, zawodnik testowany, Tomasz Sieński, Marcin Gregorowicz, Michał Kępka)

8 lutego, Marki: Marcovia Marki (LO) 3:3 (zawodnik testowany, Tomasz Sieński, Sebastian Czapa)

15 lutego, Kręczki: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 3:4 (Marcin Gregorowicz, Michał Kępka, Łukasz Ochocki)

22 lutego, Kręczki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 7:2 (Marcin Gregorowicz 3x, Sebastian Czapa, Michał Kępka, zawodnik testowany, Szymon Śmieciński)

29 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (III) 2:2 (Szymon Śmieciński, zawodnik testowany)

7 marca, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (IV) 1:0 (Dawid Jarczak)

Józefovia Józefów

25 stycznia, Józefów: Hutnik Huta Czechy (LO) 1:4 (Dominik Dukalski)

1 lutego, Józefów: Ząbkovia Ząbki (IV) 1:5 (Daniel Trzepałka)

5 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 2:2 (Ernest Zęgota, Mariusz Boniec)

8 lutego, Józefów: Hutnik Warszawa (IV) 1:0 (Ernest Zęgota)

12 lutego, Józefów: AKS Zły Warszawa (A) 4:1 (Mariusz Boniec 2x, Ernest Zęgota, zawodnik testowany)

15 lutego, Józefów: Okęcie Warszawa (LO) 1:2 (Dominik Dukalski)

19 lutego, Józefów: Escola Varsovia (LO) 5:4 (Andrej Karbowski, Ernest Zęgota, Damian Dukalski, Adrian Hagno, samobójcza)

22 lutego, Józefów: Laura Chylice (LO) - odwołany

24 lutego, Józefów: Fenix Siennica (LO) 5:0 (Adrian Hagno, Tobiasz Filochowski, Mariusz Boniec, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

26 lutego: Płomień Dębe Wielkie (LO) - odwołany

26 lutego, Józefów: Escola Varsovia (juniorzy) 3:1 (Adrian Hagno, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

29 lutego, Józefów: LKS Chlebnia (LO) 0:1

7 marca, Józefów: Drukarz Warszawa (juniorzy) 3:1 (Ernest Zęgota, Andrej Karbowski, zawodnik testowany)

KS Raszyn

18 stycznia, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:8

25 stycznia, Raszyn: UKS Łady (B) 3:1 (Sylwester Patejuk 2x, Konrad Szkopiński)

31 stycznia, Ząbki: PKS Radość (A) 2:1 (Artur Sieradzki, zawodnik testowany)

1 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (LO) 5:2 (Sylwester Patejuk 2x, Sebastian Cybulski, zawodnik testowany, Szymon Kołosowski)

7 lutego, Ząbki: Polonia Warszawa (CLJ) 0:2

13 lutego, Granica: Anprel Nowa Wieś (A) 10:2 (Krzysztof Pikus 4x, Sylwester Patejuk 2x, Konrad Trzmiel, Sebastian Szewczyk, Michał Florczak, zawodnik testowany)

16 lutego, MIlanówek: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 2:1 (Krzysztof Pikus 2x)

21 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 3:3 (Krzysztof Pikus, Michał Florczak, Sylwester Patejuk)

1 marca, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 2:4 (Sebastian Szewczyk, Michał Kędroń)

7 marca, Warszawa: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 2:5 (Krzysztof Pikus, Sylwester Patejuk)

KS Warka

25 stycznia, Radom: Zamłynie Radom (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

1 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (LO) 1:4 (Aleksander Wiśniewski)

8 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 3:2 (Grzegorz Witan, zawodnik testowany, Hubert Gołąbek)

14 lutego, Milanówek: Agape Białołęka (LO) 1:2 (Kamil Karpowicz)

22 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 2:1 (Piotr Stefański, Adam Pędzikowski)

29 lutego, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (IV) 1:0 (Paweł Bylak)

7 marca, Grójec: Drukarz Warszawa (IV) 2:2 (Kacper Zieliński, Hubert Gołąbek)

Mazur Karczew

18 stycznia, Warszawa: Legia II Warszawa (III) 1:5 (Maksymilian Dikof)

25 stycznia, Karczew: Ząbkovia Ząbki (IV) 0:2

1 lutego, Karczew: Sparta Jazgarzew (LO) 2:3 (Piotr Celiński, Mateusz Pielak)

8 lutego, Karczew: Huragan Wołomin (IV) 1:1 (Mateusz Pielak)

15 lutego: KS Łomianki (IV) - odwołany

22 lutego, Karczew: Hutnik Warszawa (IV) 4:0 (Maksymilian Dikof 2s, Szymon Dąbrowski, Jan Wojtasik)

29 lutego, Karczew: Drukarz Warszawa (IV) 2:0 (Marcin Radzka, Maksymilian Dikof)

7 marca, Marki: Marcovia Marki (LO) 4:0 (Marcin Raszka, Piotr Celiński, Tomasz Głogowski, Maciej Bakuła)

MKS Piaseczno

25 stycznia: Radomiak Radom (I) - odwołany

25 stycznia, Piaseczno: Unia Skierniewice (III) 0:0

1 lutego, Piaseczno: Marcovia Marki (LO) 5:1 (zawodnik testowany, Oliwier Osiński, Zbigniew Obłuski, Kamil Matulka, Robert Majewski)

8 lutego, Piaseczno: Drukarz Warszawa (IV) 0:3

15 lutego, Piaseczno: Hutnik Warszawa (IV) 4:2 (samobójcza, Michał Suchanek 2x, Maksymilian Vogtman)

22 lutego, Piaseczno: Ząbkovia Ząbki (IV) 3:1 (Michał Suchanek, Łukasz Krupnik 2x)

29 lutego, Radom: Broń Radom (III) 2:2 (Łukasz Krupnik, Zbigniew Obłuski)

7 marca: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

7 marca, Prażmów: SEMP Ursynów (LO) 3:0 (Maksymilian Vogtman, Mateusz Bukowski, Robert Majewski)

Mszczonowianka Mszczonów

25 stycznia, Grójec: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 1:1 (Piotr Cudny)

1 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 3:0 (Piotr Cudny, Mateusz Gliński, zawodnik testowany)

8 lutego: Ceramika Opoczno (IV) - odwołany

8 lutego, Radom: Radomiak II Radom (IV) 7:0 (Damian Pociech 3x, Kamil Hernik 2x, Kamil Kucharski, Michał Janik)

15 lutego, Kręczki: Błonianka Błonie (IV) 4:3 (Mateusz Gliński 3x, Michał Janik)

22 lutego, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) 1:4 (Piotr Cudny)

29 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 2:0 (Piotr Cudny 2x)

7 marca, Sierakowice: Stal Niewiadów (LO) 2:3 (Piotr Cudny, Maciej Nalej)

Oskar Przysucha

25 stycznia, Kozienice: Energia Kozienice (LO) 1:0 (Bartosz Leśnowolski)

1 lutego, Puławy: Powiślak Końskowola (IV) 2:3 (zawodnik testowany, Patryk Walasek)

8 lutego, Radom: Drogowiec Jedlińsk (LO) 5:0 (Tomasz Janiszewski, Emil Gołyski, Bartosz Leśnowolski, Piotr Nowosielski, Jakun Sapieja)

12 lutego, Radom: Broń Radom (III) 1:5 (Kacper Rak)

15 lutego, Tomaszów Mazowiecki: Lechia Tomaszów Mazowiecki (III) 1:10 (Patryk Walasek)

22 lutego, Starachowice: Star Starachowice (IV) 6:6 (Emil Gołyski, Tomasz Janiszewski, Bartosz Leśnowolski, Piotr Kornacki, Michał Bojek, Mariusz Moskwa)

28 lutego, Brudnów: Królewscy Jedlnia (LO) 4:2 (Emil Gołyski, Tomasz Janiszewski 2x, Michał Kozakiewicz)

29 lutego: ŁKS Łagów (IV) - odwołany

7 marca: Partyzant Radoszyce (IV) - odwołany

7 marca, Opoczno: Ceramika Opoczno (IV) 2:2 (Cezary Kubryn, Emil Gołyski)

Pilica Białobrzegi

18 stycznia, Białobrzegi: Drukarz Warszawa (IV) 4:2 (Konrad Paterek 2x, Michał Kucharczyk 2x)

25 stycznia, Warszawa: Legia II Warszawa (III) 1:3 (Michał Kucharczyk)

1 lutego, Radom: Broń Radom (III) 0:3

8 lutego, Białobrzegi: Unia Skierniewice (III) 2:1 (Marcin Bykowski, Damian Stanisławski)

15 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (III) 3:0 (Piotr Skałbania, Michał Kucharczyk, Damian Stanisławski)

22 lutego, Białobrzegi: Polonia Warszawa (CLJ) 3:0 (Marcin Bykowski, Michał Kucharczyk, Marcin Rawski)

29 lutego, Warszawa: Huragan Wołomin (IV) 2:3 (Damian Stanisławski, Damian Król)

7 marca, Białobrzegi: Mazowsze Grójec (LO) - odwołany

Proch Pionki

25 stycznia, Radom: Radomiak II Radom (IV) 3:0 (Kacper Wnuk, Tomasz Bartosiak, Joel Tata Nsah)

1 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 1:2 (Kacper Kokosza)

8 lutego, Puławy: Powiślak Końskowola (IV) 1:0 (Erwin Kisiel)

14 lutego, Radom: Broń Radom (III) 0:2

22 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 0:1

29 lutego: Wisła Puławy (III) - odwołany

29 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 1:1 (Kacper Wnuk)

5 marca, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 3:1 (Tomasz Bartosiak, zawodnik testowany, Kacper Kokosza)

Radomiak II Radom

25 stycznia, Radom: Proch Pionki (IV) 0:3

1 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 0:1

8 lutego, Radom: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 0:7

15 lutego, Radom: Zwolenianka Zwoleń (LO) 2:2 (Adrian Nowosadko, Jakub Podsiadło)

22 lutego, Radom: Drogowiec Jedlińsk (LO) 3:0 (Dominik Sokół, Dominik Stępień, Kacper Wiatrak)

26 lutego, Radom: Gracja Tczów (A) 2:4 ()

29 lutego, Radom: Pilica Nowe Miasto (LO) 2:0 (Kacper Wiatrak Dominik Stępień)

Unia Warszawa

18 stycznia, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 0:0

25 stycznia, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 1:2 (Batuhan Budak)

1 lutego, Legionowo: Sokół Serock (LO) 1:0 (Jakub Wróbel)

5 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (juniorzy) 1:1 (Gracjan Grot)

8 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 0:1

15 lutego, Kręczki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) - odwołany

16 lutego, Warszawa: Sarmata Warszawa (A) 3:0 (Filip Stępniak, Konrad Izdebski, zawodnik testowany)

22 lutego, Warszawa: Hutnik Warszawa (IV) 2:1 (Gracjan Grot, Kamil Parzyszek)

23 lutego, Warszawa: Piast Piastów (LO) 2:1 (Michał Lenczewski 2x)

29 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 0:1

29 lutego, Warszawa: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 2:3 (Jakub Butryn, Batuhan Budak)

4 marca, Warszawa: Hutnik II Warszawa (A) 0:4

6 marca, Warszawa: Mazur Radzymin (LO) 6:1 (zawodnik testowany 3x, Bartosz Wolniewicz, Filip Stępniak, samobójcza)

Victoria Sulejówek

1 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 2:5 (Bartłomiej Szulim, Przemysław Żelazowski)

8 lutego, Sulejówek: Orlęta Radzyń Podlaski (III) 2:0 (Rafał Dębski, Stanisław Ławcewicz-Musialik)

15 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 5:4 (Ernest Słupski, Jan Dźwigała, Konrad Śliwka 2x, Boran Abdioglu)

22 lutego, Sulejówek: Drukarz Warszawa (IV) 5:2 (Bartłomiej Szulim, zawodnik testowany 2x, Kamil Wróbel, Boran Abdioglu)

29 lutego, Sierakowice: Unia Skierniewice (III) 2:3 (Bartłomiej Szulim, zawodnik testowany)

7 marca, Sulejówek: Escola Varsovia (LO) 2:1 (Bartłomiej Szulim 2x)

Wilga Garwolin

30 stycznia, Miętne: Polonia Warszawa (juniorzy) 0:7

5 lutego, Miętne: Wisła Maciejowice (A) 4:3 (Szymon Rękawek 2x, Paweł Pyra 2x)

7 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (A) 8:0 (Przemysław Alot 2x, Tomasz Paszkowski 2x, Kacper Zalewski 3x, zawodnik testowany)

19 lutego, Miętne: Orzeł Unin (LO) 5:4 (Przemysław Alot 2x, Paweł Pyra, Szymon Rękawek, Kacper Kowalski)

23 lutego, Miętne: Sparta Jazgarzew (LO) - odwołany

28 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 2:7 (Kacper Kowalski, Tomasz Paszkowski)

7 marca, Wołomin: Huragan Wołomin (IV) 1:5 (Mikołaj Gola)

Znicz II Pruszków

25 stycznia, Pruszków: Błonianka Błonie (IV) 0:2

1 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 0:2

1 lutego, Warszawa: Legia Warszawa (juniorzy) 2:2 (Krystian Tabara, Mateusz Jeliński)

5 lutego, Pruszków: GLKS Nadarzyn (LO) 0:1

7 lutego, Pruszków: KS Teresin (LO) 0:1

8 lutego, Pruszków: Unia Warszawa (IV) 1:0 (Jakub Włostowski)

16 lutego, Wałcz: Orzeł Wałcz (IV) 4:3 (Szymon Różycki 2x, Patryk Jakubczyk, Mateusz Jeliński)

20 lutego, Wałcz: Orzeł Wałcz (IV) 0:3

1 marca, Pruszków: KS Raszyn (IV) 4:2 (samobójcza, Michał Śmieciński, Krystian Tabara, Przemysław Eggink)

8 marca, Pruszków: GLKS Wołucza (LO) 4:1 (Mikołaj Szymański 2x, Aleksander Czarnecki, Patryk Jakubczyk)

Żyrardowianka Żyrardów

25 stycznia, Grójec: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 1:1 (Bartosz Kuźmiński)

1 lutego, Kręczki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 0:1

8 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:5 (zawodnik testowany)

16 lutego, Milanówek: KS Raszyn (IV) 1:2 (Konrad Marusiak)

20 lutego, Żyrardów: Bzura Chodaków (LO) 2:3 (Krzysztof Bajurski, Konrad Marusiak)

22 lutego: Ceramika Opoczno (IV) - odwołany

29 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 2:0 (Bartosz Kuźmiński, Cezary Majchrzak)

7 marca, Osuchów: Hutnik Warszawa (IV) 2:2 (Konrad Owczarek, Damian Rakoczy)

 

Grupa północna

Drukarz Warszawa

18 stycznia, Białobrzegi: Pilica Białobrzegi (IV) 2:4 (Kamil Świerczek, zawodnik testowany)

25 stycznia, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:1 (Krystian Kij)

1 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 2:2 (zawodnik testowany, Michał Knajdrowski)

8 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 3:0 (Mikołaj Kwiatkowski, zawodnik testowany, Bartosz Przyborek)

15 lutego, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 2:1 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

22 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (IV) 2:5 (Kacper Pękała, Markowski)

29 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 0:2

7 marca, Grójec: KS Warka (IV) 2:2 (Krzysztof Langowski 2x)

Huragan Wołomin

1 lutego: Polonia Warszawa (III) - odwołany

1 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (LO) 7:2 (Mateusz Augustyniak 2x, Marcin Figiel 3x, zawodnik testowany, Mikołaj Tokaj)

8 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 1:1 (Mikołaj Tokaj)

15 lutego, Marki: Marcovia Marki (LO) 4:1 (Mateusz Augustyniak, Marcin Smoliński, zawodnik testowany)

19 lutego, Jadów: Grom Warszawa (LO) 4:0 (Mateusz Augustyniak 3x, Piotr Petasz)

22 lutego, Kobyłka: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 4:1 (Marcin Figiel 2x, Przemysław Górski, Piotr Petasz)

29 lutego, Warszawa: Pilica Białobrzegi (IV) 3:2 (Marcin Figiel 2x, Mateusz Augustyniak)

7 marca, Wołomin: Wilga Garwolin (IV) 5:1 (Marcin Figiel 2x, Mateusz Augustyniak, Marcin Smoliński, Rafał Durajczyk)

Hutnik Warszawa

25 stycznia, Łomianki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 1:9 (Paweł Giel)

1 lutego, Milanówek: Błonianka Błonie (IV) 2:5 (Mateusz Kowalski 2x)

8 lutego, Warszawa: Józefovia Józefów (IV) 0:1

15 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 2:4 (Piotr Wielgosz 2x)

22 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 0:4

22 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (IV) 1:2 (Łukasz Szala)

29 lutego, Marki: Marcovia Marki (LO) 4:3 (Mateusz Kowalski 2x, Kamil Waśniowski, Olivier Aleksander)

7 marca, Osuchów: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 2:2 (Paweł Giel, Łukasz Stanisławski)

Korona Ostrołęka

Klub wycofał się z rozgrywek

KS Łomianki

1 lutego, Łomianki: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 0:3

5 lutego, Łomianki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 1:3 (Kacper Jadacki)

8 lutego, Łomianki: Laura Chylice (LO) 5:0 (zawodnik testowany I, Kacper Jadacki, zawodnik testowany II, Adrian Stępień, zawodnik testowany III)

15 lutego, Łomianki: Ursus Warszawa (III) 1:2 (Jakub Żyznowski)

15 lutego: Mazur Karczew (IV) - odwołany

19 lutego, Łomianki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 3:2 (Jakub Żyznowski, ???)

22 lutego, Łomianki: Żbik Nasielsk (LO) 7:1 (Jakub Żyznowski 3x, Joel Zamora, Kacper Knauber, Carols Saavedra, Aron Majczyna)

26 lutego, Łomianki: PAF Płońsk (LO)  7:0 (Adrian Stępień, Wojciech Kalinowski, Jakub Żyznowski 3x, Filip Jadacki, Kacper Knauber)

29 lutego, Łomianki: Unia Warszawa (IV) 1:0 (Adrian Stępień)

7 marca, Łomianki: Grom Warszawa (LO) 2:3 (Jakub Żyznowski, Radaszkiewicz)

Makowianka Maków Mazowiecki

25 stycznia, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:1 (Michał Złotkowski)

1 lutego, Przasnysz: Błękitni Raciąż (A) 3:0 (Kamil Majkowski 2x, Michał Pawlak)

8 lutego, Łomża: KS CK Troszyn (LO) 1:4 (Kamil Majkowski)

15 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (LO) 3:1 (Kamil Majkowski 3x)

22 lutego, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 3:2 (Patryk Koczara, Kacper Matusiak, Kamil Majkowski)

29 lutego, Mława: Mławianka Mława (LO) 5:4 (Jakub Tyska 2x, Kamil Majkowski 2, Michał Złotkowski)

7 marca, Baranowo: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 9:2 (Kamil Majkowski 2x, Jakub Tyska 2x, Michał Pawlak 2x, Krzysztof Pustoła 2x, Kacper Matusiak)

Mazovia Mińsk Mazowiecki

1 lutego: Legia II Warszawa (III) - odwołany

1 lutego, Mińsk Mazowiecki: KS CK Troszyn (LO) 2:1 (Jakub Zatorski, Wojciech Wocial)

8 lutego, Mińsk Mazowiecki: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 5:1 (Wojciech Wocial 2x, Janusz Nojszewski 2x, Jewhen Romanow)

12 lutego, Mińsk Mazowiecki: Orlęta Radzyń Podlaski (III) 0:2

15 lutego, Mińsk Mazowiecki: Victoria Sulejówek (IV) 4:5 (Michał Bondara 4x)

22 lutego, Mińsk Mazowiecki: Proch Pionki (IV) 1:0 (Michał Bondara)

28 lutego, Mińsk Mazowiecki: Wilga Garwolin (IV) 7:2 (Krystian Przyborowski 2x, Wojciech Wocial 2x, Jewhen Romanow, Janusz Nojszewski, Rafał Słowik)

7 marca, Warszawa: KS Raszyn (IV) 5:2 (Jewhen Romanow 2x, Wojciech Wocial, Janusz Nojszewski, Jakub Zatorski)

MKS Przasnysz

18 stycznia, Przasnysz: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 2:0 (Damian Słowik, Maciej Smoliński)

25 stycznia, Przasnysz: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 1:1 (Michał Pragacz)

31 stycznia, Przasnysz: Kryształ Glinojeck (LO) 2:1 (Mateusz Matusiak, Kamil Rutkowski)

8 lutego, Przasnysz: Narew Ostrołęka (LO) 3:2 (Kamil Rutkowski, Maciej Smoliński, Maciej Traczewski)

15 lutego, Przasnysz: Żbik Nasielsk (LO) 7:2 (Krzysztof Kopciński, Maciej Traczewski 2x, Tomasz Kamiński, Kacper Sawczenko, Łukasz Kosiorek, Mateusz Matusiak)

22 lutego, Przasnysz: Mławianka Mława (LO) 6:1 (Damian Słowik, Krzysztof Kopciński, Tomasz Kamiński, Maciej Traczewski 2x, Damian Grędziński)

28 lutego: Korona Ostrołęka (IV) - odwołany

29 lutego, Przasnysz: Świt Staroźreby (IV) 2:2 (Maciej Smoliński, Krzysztof Kopciński)

7 marca, Przasnysz: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 3:0 (Maciej Smoliński, Michał Pragacz, Tomasz Kamiński)

Nadnarwianka Pułtusk

25 stycznia, Ciechanów: Żbik Nasielsk (LO) 0:1

1 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (LO) 2:4 (Damian Gałązka, Szymon Salwin)

5 lutego, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (IV) 2:4 (Damian Gałązka)

7 lutego, Kraszewo: Błękitni Raciąż (A) 10:2 (Damian Gałązka 3x, Iwan Papou 3x, Rafał Grabowski 2x, Bartosz Salamon, Piotr Cywiński)

15 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (LO) 2:1 (Mateusz Mętlicki 2x)

22 lutego, Legionowo: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 1:3 (Damian Gałązka)

29 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (IV) 3:2 (Mateusz Mętlicki, Bruno Worotyński, Kacper Bałas)

7 marca, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 0:3

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

17 stycznia, Kręczki: Błonianka II Błonie (LO) 3:0 (Kacper Sroka, Krzysztof Flis, Bartosz Rudnik)

24 stycznia, Kręczki: Piast Piastów (LO) 5:1 (Bartłomiej Grzybowski, Kacper Sroka 2x, zawodnik testowany, Robert Kurczyński)

1 lutego:, Kręczki Żyrardowianka Żyrardów (IV) 1:0 (Kacper Sroka)

8 lutego, Kręczki: KTS Weszło (A) 4:1 (Michał Lichota 2x, Krzysztof Flis, Kacper Sroka)

15 lutego, Kręczki: Unia Warszawa (IV) - odwołany

22 lutego, Kręczki: Błonianka Błonie (IV) 2:7 (Piotr Duma, zawodnik testowany)

29 lutego, Kręczki: Drukarz Warszawa (juniorzy) 1:2 (Piotr Duma)

7 marca, Kręczki: Okęcie Warszawa (LO) 1:4 (Piotr Duma)

Podlasie Sokołów Podlaski

18 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Naprzód Skórzec (LO) 2:1 (zawodnik testowany, Karol Przybyszewski)

25 stycznia, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 1:1 (Hubert Fabisiak)

1 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:2 (zawodnik testowany II)

8/9 lutego: MKS Małkinia (LO) - odwołany

11 lutego, Kołbiel: Hutnik Huta Czechy (LO) 3:4 (Dawid Kobus 2x, Łukasz Supleński)

15/16 lutego: Pogoń II Siedlce (IV) - odwołany

15 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 3:4 (zawodnik testowany, Przemysław Głowacz 2x)

22/23 lutego: Wektra Zbuczyn (LO) - odwołany

22 lutego, Biała Podlaska: Podlasie Biała Podlaska (III) 2:2 (Łukasz Skawrek, Przemysław Głowacz)

1 marca, Mińsk Mazowiecki: Naprzód Skórzec (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

7 marca, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 2:0 (zawodnik testowany 2x)

Pogoń II Siedlce

19 stycznia, Siedlce: Polonia Warszawa (juniorzy) 1:3 (Michał Ambroziak)

25 stycznia, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 1:1 (Dawid Nojszewski)

1 lutego, Siedlce: Orlęta Łuków (IV) 2:3 (Bartosz Kryszczuk, Sebastian Barej)

8 lutego, Siedlce: Wektra Zbuczyn (LO) 1:0 (Jakub Rzewuski)

12 lutego, Siedlce: Jastrząb Żeliszew (LO) 5:1 (Cezary Bujalski 2x, samobójcza, Jakub Bartosiak, Michał Ambroziak)

15 lutego: Podlasie Sokołów Podlaski (IV) - odwołany

19 lutego, Siedlce: Orlęta Radzyń Podlaski (III) 1:6 (zawodnik testowany)

22 lutego, Siedlce: Hutnik Huta Czechy (LO) 3:2 (samobójcza, Maciej Gawinkowski, Bartosz Kryszczuk)

29 lutego, Siedlce: Lutnia Piszczac (LO) 3:0 (Cezary Bujalski, zawodnik testowany, Maciej Litwiński)

7 marca, Siedlce: Naprzód Skórzec (LO) 3:0 (Cezary Bujalski 2x, Igor Łęczycki)

Świt Staroźreby

25 stycznia: KS Łomianki (IV) - odwołany

25 stycznia, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 7:2 (Michał Sobczak, Filip Januszczak, Jan Skotnicki, Seweryn Truskolaski, Damian Kołeczek, Rafał Trakul, Mariusz Unierzyski)

1 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 4:2 (Filip Januszczak, Jan Skotnicki, Seweryn Truskolaski, Damian Kotkiewicz)

9 lutego, Płock: Wisła II Płock (IV) 2:4 (Rafał Trakul, Seweryn Truskolaski)

16 lutego, Płock: Delta Słupno (LO) 1:1 (Filip Januszczak)

21 lutego, Sierpc: Kasztelan Sierpc (LO) 3:2 (Mariusz Unierzyski, Damian Kotkiewicz 2x)

29 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 2:2 (Rafał Trakuls 2x)

4 marca, Płock: Stoczniowiec Płock (LO) 4:1 (Rafał Trakuls, Sebastian Krajewski, Jan Skotnicki 2x)

Wisła II Płock

1 lutego, Płock: Boruta Zgierz (IV) 0:1

9 lutego, Płock: Świt Staroźreby (IV) 4:2 (Patryk Szczepański 2x, Jakub Witek 2x)

12 lutego, Nowy Targ: Lubań Maniowy (IV) 4:1 (Adrian Duchnowski, Błażej Tomaszewski, Oliwer Osmański, Paweł Błaszak)

19 lutego, Płock: Lech Rypin (IV) 3:1 (Patryk Szczepański, Kacper Kiewel, Jakub Witek)

20 lutego, Płock: Delta Słupno (LO) 6:1 (Alex Krawiec, Kacper Kiewel, Kamil Dąbrowski, Filip Potrawiak, Oliwer Osmański, Kacper Nowak)

29 lutego, Płock: KS Kutno (IV) 4:4 (Kuba Zieliński, Kamil Dąbrowski, samobójcza, Paweł Błaszak)

7 marca, Sierpc: Kasztelan Sierpc (LO) 4:1 (Patryk Szczepański 2x, Kamil Cistowski, Kamil Dąbrowski)

Wkra Żuromin

25 stycznia, Rypin: Lech Rypin (IV) 2:7 (Daniel Mitura, Bartłomiej Śmigrodzki)

8 lutego, Rypin: Lech Rypin (IV) 2:8 (Tomasz Kamiński, Bartłomiej Nowacki)

14 lutego, Rypin: Sparta Brodnica (IV) 5:4 (Tomasz Kamiński 2x, Kamil Skolmowski, Bartłomiej Śmigrodzki, Daniel Mitura)

20 lutego, Mława: Polonia Iłowo (LO) 5:0 (Daniel Mitura, Kamil Skolmowski, Adrian Bieńkowski, Tomasz Kamiński, Bartłomiej Nowacki)

23 lutego, Rypin: Gedania Gdańsk (IV) 3:1 (Daniel Mitura, Bartłomiej Śmigrodzki, Bartłomiej Żelazny)

29 lutego, Mława: Korona Szydłowo (LO) 1:3 (Daniel Mitura)

6 marca, Mława: GSZS Rybno (LO) 8:1 (Daniel Mitura 4x, Rutkowski 2x, Bartłomiej Żelazny, Bartłomiej Nowacki)

Ząbkovia Ząbki

25 stycznia, Karczew: Mazur Karczew (IV) 2:0 (Konrad Cichowski, Daniel Kozik)

1 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (IV) 5:1 (zawodnik testowany 3x, Patryk Szeliga, Mikołaj Randak)

5 lutego, Ząbki: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 4:2 (Konrad Cichowski 2x, Patryk Kozierkiewicz, Konrad Budek)

8 lutego, Ząbki: Bug Wyszków (LO) 2:3 (zawodnik testowany, Patryk Kozierkiewicz)

15 lutego, Ząbki: Polonia Warszawa (III) 2:0 (Piotr Augustyniak, Konrad Cichowski)

22 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:3 (Bartosz Wiśniewski)

29 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:0

29 lutego, Ząbki: KS Warka (IV) 0:1

7 marca, Ząbki: Błonianka Błonie (IV) 0:1