Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *
klub Opia Opinogóra (B klasa) poszukuje sparing partnera na termin 29-01.02/03 propozycje proszę zgłaszać na stronę klubu.
*     *     *
KS Płudy Warszawa (B klasa) poszukuje sparingpartnera na weekend 7-8 marca. Nie mamy boiska, możemy dojechać lub wynająć koszty pół na pół. Kontakt SMS 609-006-092 lub przez fanpage drużyny na FB  
*     *     *
KS OSTROVIA Ostrów Mazowiecka poszukuje sparingpartnera na 29.02.2020
Kontakt tel: +48600495813
*     *     *
Victoria II Sulejówek poszukuje sparingpartnera na 23.02 Miejsce: Sulejówek (boisko sztuczne) Kontakt: 503 694 850
*     *     *
Poszukujemy sparing partnera na 7\8 marca drużyny z Kl A lub LO
Kontakt przez Funpage KS Partyzant Leszno 
*     *     *
Drużyna KS Pniewo (B-klasa Ostrołęka) poszukuje sparingpartnerów na termin 28/29 marzec . Telefon kontaktowy: 507241810
*     *     *
Klub sportowy Madziar Nieporęt poszukuje sparingpartnera ( aktualny lider b-klasa Warszawa gr.1) 23.02.2020 11:00 w Markach

Polecane strony

M Gol

Liga Okręgowa

GKS Pokrzywnica

2 lutego, Legionowo: Wisła Jabłonna (LO) 3:2 (Łukasz Olejnik, Kamil Borucki, samobójcza)

9 lutego, Długosiodło: WKS Rząśnik (A) 2:7 (Dominik Kaszuba, Gracjan Rychliński)

16 lutego, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 3:1 (Łukasz Olejnik, Mateusz Samsel, Kamil Dądera)

23 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) - 13.00

1 marca: Rzekunianka Rzekuń (A)

8 marca: Sokół Serock (LO)

GKS Strzegowo

2 lutego, Kraszewo: Sona Nowe Miasto (LO) 2:2 (Bartłomiej Mączewski 2x)

8 lutego, Mława: Mławianka Mława (juniorzy) 1:3 (Mateusz Chojnacki)

15 lutego, Mława: Polonia Iłowo (LO) 0:3

23 lutego, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) - 13.00

1 marca: Błyskawica Warszawa (A)

7 marca: Boruta Kuczbork (A)

Iskra Krasne

6 lutego, Przasnysz: Konopianka Konopki (A) 2:1 (Adam Błaszczak, Sebastian Szmalc)

15 lutego, Przasnysz: Korona Szydłowo (LO) 2:1 (Patryk Wnuk, Patryk Kuligowski)

20 lutego, Przasnysz: Pełta Karniewo (A) 6:0 (Patryk Kuligowski 2x, Jakub Rupiński, Bartłomiej Orłowski, Sebastian Szmalc, Patryk Wnuk)

29 lutego: FC 2012 Różan (B)

7 marca: GUKS Krasnosielc (A)

Korona Szydłowo

15 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 1:2 (Piotr Bartoszczyk)

22 lutego, Mława: Wkra Bieżuń (LO) - 13.00

29 lutego Wkra Żuromin (IV)

7 marca: Kryształ Glinojeck (LO)

Kryształ Glinojeck

26 stycznia, Ciechanów: MKS Ciechanów (LO) 2:4 (Kamil Boniewski, Paweł Lubasiński)

31 stycznia, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:2 (zawodnik testowany)

2 lutego, Kraszewo: Opia Opinogóra (B) 9:4 (Paweł Lubański 3x, Szymon Zawadzki 2x, Kacper Winiecki 2x, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

8 lutego, Kraszewo: Pełta Karniewo (A) 7:2 (Kacper Stadnik 2x, Szymon Zawadzki 2x, Kacper Licnerski, Kacper Winiecki, Patryk Dąbrowski)

12 lutego, Mława: Mławianka Mława (LO) 1:11 (zawodnik testowany)

16 lutego, Kraszewo: Błękitni Raciąż (A) 3:3 (Adrian Jędrzejewski 2x, Sebastian Lubiński)

23 lutego, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) - 16.00

29 lutego: Kasztelan Sierpc (LO)

7 marca: Korona Szydłowo (LO)

KS CK Troszyn

11 stycznia, Zambrów: Olimpia Zambrów (III) 3:4 (Patryk Gumowski, Jakub Stepnowski, Maciej Staszczuk)

25 stycznia, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 3:1 (Patryk Gumowski, Jakub Laska, Dominik Dzwonkowski)

30 stycznia, Kolno: Wissa Szczuczyn (IV) 0:1

1 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:2 (Patryk Gumowski)

8 lutego, Łomża: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 4:1 (Maciej Staszczuk, Dominik Dzwonkowski 2x, Bartosz Gąska)

15 lutego, Łomża: Warmia Grajewo (IV) 0:0

26 lutego: KS Wąsewo (A)

29 lutego: Orzeł Kolno (A)

29 lutego: Ruch Wysokie Mazowieckie (III)

7 marca: Jagiellonia II Białystok (IV)

Mazowsze Jednorożec

23 lutego, Baranowo: GUKS Krasnosielc (A) - 11.00

???

MKS Ciechanów

26 stycznia, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (LO) 4:2 (Mateusz Żbikowski, Dawid  Bonisławski, Mikołaj Firek, Patryk Tosik)

1 lutego, Mława: Polonia Iłowo (LO) 3:1 (Dawid Bonisławski 2x, Hubert Matusiak)

8 lutego, Ciechanów: Bartnik Myszyniec (A) 4:0 (Dawid Bonisławski, Mikołaj Firek, Mateusz Żbikowski, samobójcza)

15 lutego, Ciechanów: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 1:2 (Dawid Janczyk)

22 lutego, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) - 12.30

29 lutego: Błękitni Raciąż (A)

7 marca: Skra Drobin (LO)

Mławianka Mława

1 lutego, Mława: Sparta Brodnica (IV) 2:2 (Krzysztof Dąbkowski, Hubert Jaworski)

5 lutego, Mława: Polonia Iłowo (LO) 3:2 (Marcin Tomczak, Patryk Piasecki, Jakub Wróblewski)

8 lutego, Mława: Jeziorak Iława (IV) 1:5 (Marcin Tomczak)

12 lutego: Błękitni Raciąż (A) - odwołany

12 lutego, Mława: Kryształ Glinojeck (LO) 11:1 (Patryk Piasecki 3x, Dominik Lemanek 2x, Marcin Tomczak 2x, Szymon Janakakos, Przemysław Cieślak, Jakub Tworek, Szymon Masiak)

15 lutego, Mława: GSZS Rybno (LO) 12:0 (Szymon Masiak 4x, Patryk Piasecki 2x, Przemysław Cieślak, Dominik Lemanek, Szymon Janakakos, Marcin Tomczak, samobójcza)

22 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) - 11.00

29 lutego: Makowianka Maków Mazowiecki (IV)

7 marca: Motor Lubawa (IV)

Narew Ostrołęka

25 stycznia, Ostrołęka: KS Wasilków (III) 2:4 (Mariusz Marczak, Konrad Drężek)

1 lutego, Ostrołęka: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 4:2 (Przemysław Olesiński 2x, Kamil Jastrzębski, Konrad Drężek)

5 lutego, Ostrołęka: Rzekunianka Rzekuń (A) 1:2 (Mateusz Turek)

8 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 2:3 (Igor Cychol 2x)

13 lutego: Dąb Wieliszew (LO) - odwołany

13 lutego, Ostrołęka: KS Śniadowo (LO) 0:2

15 lutego, Ostrołęka: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 1:3 (Mateusz Mocarski)

21 lutego, Ostrołęka: Wissa Szczuczyn (IV) 1:1 (Przemysław Olesiński)

26 lutego: Orlęta Czyżew (A)

29 lutego: ŁKS Łomża (IV)

7 marca: Wymakracz Długosiodło (A)

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

18 stycznia, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 0:2

25 stycznia: MKS Małkinia (LO) - odwołany

1 lutego, Jadów: Czarni Węgrów (LO) 6:1 (Kamil Małkiński, Damian Kopacz, Emil Barzał, Michał Zawistowski 3x)

8 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 4:2 (Ernest Augustyniak 2x, Michał Zawistowski 2x)

15 lutego, Zambrów: Sparta Szepietowo (IV) 0:3

19 lutego, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (A) 5:1 (Piotr Zacheja 3x, Damian Kopacz, Szymon Kaczyński)

23 lutego, Jadów: LKS Ostrówek (A) - 11.00

29 lutego: Warmia Grajewo (IV)

6 marca: Makowianka Maków Mazowiecki (IV)

PAF Płońsk

9 lutego, Kraszewo: Gladiator Słoszewo (B) 9:3 (Piotr Wypyszyński 6x, Konrad Osiński, Adam UNiewski 2x)

15 lutego, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) 4:1 (Mateusz Rutkowski, Adam Uniewski, Tomasz Cwalina, Kordian Makowski)

22 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) - 16.00

Sona Nowe Miasto

2 lutego, Kraszewo: GKS Strzegowo (LO) 2:2 (Łukasz Młudzikowski, Maciej Białorudzki)

8 lutego, Płock: Delta Słupno (LO) 2:4 (Łukasz Młudzikowski 2x)

15 lutego, Legionowo: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) - odwołany

16 lutego, Radzymin: Mazur Radzymin (LO) 3:0 (Łukasz Młudzikowski, Rafał Kraszewski, Maciej Białorudzki)

22 lutego, Kraszewo: Skra Drobin (LO) - 12.00

29 lutego: Korona Karolinowo (A)

8 marca: Orlęta Baboszewo (B)

Tęcza Ojrzeń

25 stycznia, Kraszewo: Pełta Karniewo (A) 9:0 (Damian Suwiński 2x, Sebastian Tabaka 2x, Łukasz Jarzynka, Radosław Wesołowski, Lotfi Khadhraoui 2x, zawodnik testowany)

1 lutego, Kraszewo: Zryw Bielsk (LO) 2:3 (Łukasz Kozłowski, Sebastian Tabaka)

8 lutego, Kraszewo: Dąb Wieliszew (LO) 7:1 (Damian Suwiński 2x, Sebastian Tabaka 3x, Lotfi Khadhraoui, Adam Sosnowski)

12 lutego, Kraszewo: Start Nidzica (LO) 7:6 (Mariusz Zmudczyński, Paweł Nowotka, Bartosz Karczewski, Łukasz Jarzynka 2x, Sebastian Tabaka, Damian Suwiński)

15 lutego, Kraszewo: Konopianka Konopki (A) 4:4 (Damian Sawicki 3x, Lotfi Khadhraoui)

22 lutego, Kraszewo: Błękitni Raciąż (A) - 15.00

29 lutego: Amator Maszewo (LO)

7 marca: Orzeł Goleszyn (LO)

Wkra Bieżuń

1 lutego, Sierpc: Kasztelan Sierpc (LO) 3:7 (Jarosław Brzemiński 2x, Michał Dzięgielewski)

8 lutego, Mława: Gmina Kozłowo (A) 7:0 (Daniel Ziółkowski 2x, Michał Dzięgielewski 2x, Jarosław Brzemiński 2x, Bartosz Oleksiak)

15 lutego, Sierpc: Orzeł Goleszyn (LO) 1:2 (Karol Budzich)

22 lutego, Mława: Korona Szydłowo (LO) - 13.00

29 lutego: Skrwa Łukomie (LO)

7 marca: ???

Żbik Nasielsk

25 stycznia, Ciechanów: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 1:0 (Michał Ernest)

1 lutego, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 1:2 (Mateusz Bramowicz)

8 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 2:1 (Mateusz Bramowicz, Damian Załoga)

12 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 2:1 (Mateusz Bramowicz, Kamil Jagielski)

15 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 2:7 (Mateusz Bramowicz, Michał Ernest)

22 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) - 10.00

29 lutego: Dąb Wieliszew (LO)

7 marca: Błękitni Raciąż (A)

 

Klasa A

Bartnik Myszyniec

25 stycznia, Myszyniec: KS CK Troszyn (LO) 1:3 (samobójcza)

1 lutego, Myszyniec: Orzeł Sypniewo (A) 6:3 (Maciej Szymański 3x, Krzysztof Szymański, Szymon Kulas, Dominik Gąska)

8 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (LO) 0:4

23 lutego, Myszyniec: Omulew Wielbark (LO) - 13.00

1 marca: SKS Szczytno (LO)

8 marca: Orzyc Chorzele (A)

Błękitni Raciąż

1 lutego, Przasnysz: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 0:3

7 lutego, Kraszewo: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 2:10 (Mariusz Borzykowski, Damian Szelągiewicz)

12 lutego: Mławianka Mława (LO) - odwołany

16 lutego, Kraszewo: Kryształ Glinojeck (LO) 3:3 (Maksim Puhacz 2x, Artur Gawęda)

22 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) - 15.00

25 lutego: Mławianka Mława (juniorzy)

29 lutego: MKS Ciechanów (LO)

7 marca: Żbik Nasielsk (LO)

Boruta Kuczbork

23 lutego, Narzym: Iskra Narzym (A) - 11.30

7 marca: GKS Strzegowo (LO)

14 marca: Olimp Ciechanów (B)

GUKS Krasnosielc

16 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) - odwołany

23 lutego, Baranowo: Mazowsze Jednorożec (LO) - 11.00

1 marca: Kurpik Kadzidło (B)

7 marca: Iskra Krasne (LO)

15 marca: Orz Goworowo (B)

Konopianka Konopki

31 stycznia, Mława: Mławianka Mława (juniorzy) 1:7 (Piotr Ciżewski)

6 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 1:2 (Kamil Nosarzewski)

15 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 4:4 (Mateusz Pietruś, samobójcza, Norbert Marach, Marcin Kosiewicz)

22 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (LO) - 12.30

29 lutego: Iskra Narzym (A)

7 marca: Polonia Iłowo (LO)

14 marca: Tamka Dzierzgowo (B)

Korona Karolinowo

15 lutego, Ciechanów: PAF Płońsk (LO) 1:4 (Jakub Pilśnik)

22 lutego, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (LO) - 16.00

29 lutego: Sona Nowe Miasto (LO)

7 marca: Orkan Sochaczew (A)

14 marca: Jutrzenka Unieck (B)

KS Wąsewo

25 stycznia, Długosiodło: Sokół Serock (LO) 1:2 (Paweł Murawski)

2 lutego, Długosiodło: FC 2012 Różan (B) 10:0 (Adam Pałubiński 4x, Mateusz Pałubiński, Jakub Warszawik, Jakub Podolak, Paweł Murawski, Daniel Wargulewski, Kamil Urbanik)

8 lutego, Długosiodło: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 2:4 (Paweł Murawski 2x)

16 lutego, Długosiodło: Kurpik Kadzidło (B) 3:0 (Paweł Murawski, Kamil Wojdak, Jakub Podolak)

23 lutego, Długosiodło: GKS Pokrzywnica (LO) - 13.00

26 lutego: KS CK Troszyn (LO)

1 marca: GKS Andrzejewo (B)

8 marca: Czarni Węgrów (LO)

15 marca: ULKS Ołdaki (B)

Orzeł Sypniewo

1 lutego, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 3:6 (Mikołaj Pieniek 2x, Patryk Żebrowski)

8 lutego, Baranowo: Kurpik Kadzidło (B) 9:3 (Karol Żebrowski 3x, zawodnik testowany 2x, Mateusz Kaczyński 2x, Adrian Goździewski, Patryk Żebrowski)

15 lutego, Baranowo: Omulew Wielbark (LO) 0:1

20 lutego, Baranowo: Świt Baranowo (B) 4:3 (Paweł Glinka 2x, Mariusz Grodzki, Mateusz Kaczyński)

22 lutego, Baranowo: Orz Goworowo (B) - 15.00

29 lutego: Pełta Karniewo (A)

6/7 marca: Wałpusza 07 Jasionowiec (A)

Orzyc Chorzele

9 lutego, Myszyniec: SKS Szczytno (LO) 2:5 (Piotr Roman, Oskar Oleksik)

15 lutego, Przasnysz: Pełta Karniewo (A) 1:2 (Daniel Brzezicki)

21 lutego, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 2:4 (Piotr Roman, Oskar Oleksik)

29 lutego: SKS Szczytno (LO)

8 marca: Bartnik Myszyniec (A)

14 marca: Świt Baranowo (B)

Pełta Karniewo

19 stycznia, Karniewo: FC 2012 Różan (B) 1:3 (Małkiewicz)

25 stycznia, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 0:9

1 lutego, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 2:4 (Andrzej Szczepański, Piotr Pszczółkowski)

8 lutego, Kraszewo: Kryształ Glinojeck (LO) 2:7 (Dobrzyński 2x)

15 lutego, Przasnysz: Orzyc Chorzele (A) 2:1 (Łukasz Świętorecki, Marcin Kowalkowski)

20 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 0:6

29 lutego/1 marca: Orzeł Sypniewo (A)

7/8 marca: ULKS Ołdaki (B)

Rzekunianka Rzekuń

1 lutego, Myszyniec: SKS Szczytno (LO) 2:3 (Paweł Lutrzykowski, Mateusz Gocłowski)

5 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (LO) 2:1 (Krzysztof Trzciński, Arkadiusz Il)

8 lutego, Baranowo: FC 2012 Różan (B) 6:0 (Adrian Wołejszo 2x, Krzysztof Trzciński, Damian Szymczyk 2x, Paweł Lutrzykowski)

16 lutego, Baranowo: Orz Goworowo (B) 8:1 (Adrian Wołejszo 3x, Piotr Karczewski 2x, Krzysztof Trzciński, Damian Szymczyk 2x)

23 lutego, Łomża: KS Śniadowo (LO) - 12.00

26 lutego: Świt Baranowo (B)

1 marca: GKS Pokrzywnica (LO)

8 marca: MKS Małkinia (LO)

14/15 marca: Kurpik Kadzidło (B)

Wkra Radzanów

???

Wkra Sochocin

9 lutego, Kręczki: Józefowianka Józefów (A) 4:2 (Hubert Kozłowski 2x, Artur Matla, Mateusz Żulewski)

29 lutego: KTS Weszło (A)

7 marca: Polonia Warszawa (CLJ)

Wymakracz Długosiodło

1 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 3:2 (Maciej Pasek 2x, Emil Rogalski)

8 lutego, Długosiodło: Orz Goworowo (B) 6:1 (Maciej Pasek 3x, Emil Rogalski, Krzysztof Zabrzecki, Dawid Rutkowski)

12 lutego, Długosiodło: WKS Rząśnik (A) 4:4 (Maciej Pasek 2x, Wojciech Kulesza, Emil Mostowski)

19 lutego, Długosiodło: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 1:5 (Emil Rogalski)

22 lutego, Długosiodło: ULKS Ołdaki (B) - 17.00

29 lutego: Wicher Sadowne (A)

7 marca: Narew Ostrołęka (LO)

14 marca: GKS Andrzejewo (B)

 

Klasa B Ciechanów

GKS Gumino

22/23 lutego: Spójnia Mała Wieś (A) - odwołany

23 lutego, Kraszewo: KS Pniewo (B) - 11.00

29 lutego/1 marca: Jutrzenka Unieck (B)

7/8 marca: Dąb II Wieliszew (B)

11 marca: Olimp Ciechanów (B)

14 marca: Polonia Warszawa (juniorzy)

21/22 marca: Orlęta Baboszewo (B)

28/29 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B)

Gladiator Słoszewo

9 lutego, Kraszewo: PAF Płońsk (LO) 3:9 (Mateusz Gocajna 2x, Robert Rutkowski)

7/8 marca: Wisła Zakroczym (B)

14/15 marca: Żak Szreńsk (B)

21/22 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B)

28/29 marca: Wkra Cieksyn (B)

Gryf Kownaty Żędowe

7 marca: Jutrzenka Unieck (B)

14 marca: GKS Góra (A)

21 marca: Świt Baranowo (B)

28 marca: GKS Andrzejewo (B)

Jutrzenka Unieck

29 lutego/1 marca: GKS Gumino (B)

7/8 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B)

14/15 marca: Korona Karolinowo (A)

21/22 marca: Wicher Cieszewo (B)

Olimp Ciechanów

1 lutego, Ciechanów: Pełta Karniewo (A) 4:2 (Hubert Ołdakowski, Paweł Andrzejak, Klaudiusz Ulatowski, Karol Wojtasiak)

9 lutego, Ciechanów: KS Pniewo (B) 4:4 (Paweł Jurkiewicz, Artur Bartczak, Piotr Piątkowski 2x)

16 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (LO) 1:3 (Paweł Jurkiewicz)

23 lutego, Ciechanów: GKS Strzegowo (LO) - 13.00

1 marca: Polonia Warszawa (juniorzy)

8 marca: Kurpik Kadzidło (B)

14 marca: Boruta Kuczbork (A)

22 marca: Orz Goworowo (B)

Opia Opinogóra

2 lutego, Kraszewo: Kryształ Glinojeck (LO) 4:9 (Grzegorz Komorowski 2x, Łukasz Frączkowski, Kamil Kacprzak)

16 lutego, Ciechanów: GUKS Krasnosielc (A) - odwołany

22 lutego, Ciechanów: WKS Mystkówiec (B) - 15.00

7/8 marca: Wicher Cieszewo (A)

28 marca: Świt Baranowo (A)

Orlęta Baboszewo

1 marca: Zaborowianka Zaborów (A)

7 marca: Sona Nowe Miasto (LO)

14 marca: Pogoń Słupia (LO)

21/22 marca: GKS Gumino (B)

Tamka Dzierzgowo

14/15 marca: Konopianka Konopki (A)

21/22 marca: Iskra Narzym (A)

28/29 marca: Żak Szreńsk (B)

Wkra Cieksyn

2 lutego, Warszawa: Inter Warszawa (B) 1:4 (Damian Koźniewski)

16 lutego, Bodzanów: Huragan Bodzanów (B) 5:6 (Miłosz Kaczor, Piotr Burzyński, Sebastian Mazurkiewicz 2x, Robert Sagan)

7 marca: FC 2012 Różan (B)

14/15 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B)

21/22 marca: Polonia Radzanowo (B)

28/29 marca: Gladiator Słoszewo (B)

Żak Szreńsk

7/8 marca: Polonia Radzanowo (B)

14/15 marca: Gladiator Słoszewo (B)

21/22 marca: KS Pniewo (B)

28/29 marca: Tamka Dzierzgowo (B)

 

Klasa B Ostrołęka

FC 2012 Różan

19 stycznia, Karniewo: Pełta Karniewo (A) 3:1 (Szymon Załęski 2x, Mateusz Osoliński)

26 stycznia, Ostrołęka: APN Ostrołęka (juniorzy) 0:2

2 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 0:10

8 lutego, Różan: Rzekunianka Rzekuń (A) 0:6

15 lutego, Myszyniec: SKS Szczytno (LO) 1:4 (Szymon Zaleski)

23 lutego, Marki: Madziar Nieporęt (B) - 11.00

29 lutego: Iskra Krasne (LO)

7 marca: Wkra Cieksyn (B)

14 marca: WKS Rząśnik (A)

22 marca: GLKS Lelis (B)

28 marca: Orz Goworowo (B)

GKS Andrzejewo

13 lutego, Zambrów: Olimpia Zambrów (juniorzy) 1:1 (Andrzej Piwoński)

16 lutego, Zambrów: Unia Ciechanowiec (LO) 7:3 (Dominik Kraszewski 3x, Andrzej Piwoński, Paweł Kiempisty, Marcin Kapica, zawodnik testowany)

20 lutego, Zambrów: Orlęta Czyżew (LO) 2:4 (Andrzej Piwoński 2x)

23 lutego, Zambrów: Pionier Brańsk (A) - 16.00

1 marca: KS Wąsewo (A)

8 marca: ???

15 marca: Wymakracz Długosiodło (A)

22 marca: KS Sokoły (A)

28 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B)

GLKS Lelis

???

Iskra Zaręby Kościelne

26 stycznia, Wyszków: WKS Mystkówiec Stary (B) 1:2 (samobójcza)

2 lutego, Łomża: KS Śniadowo (LO) 0:2

???

KS Pniewo

9 lutego, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 4:4 (Dawid Koczara, Michał Pachocki, Hubert Światkowski 2x)

16 lutego, Wyszków: Wicher Sadowne (A) 0:2

22/23 lutego: Mazur II Radzymin (B) - odwołany

23 lutego, Kraszewo: GKS Gumino (B) - 11.00

1 marca: Mewa Krubin (B)

7 marca: Korona Jadów (B)

14/15 marca: Wicher II Kobyłka (B)

21/22 marca: Żak Szreńsk (B)

28/29 marca: ???

Kurpik Kadzidło

1 lutego, Baranowo: Orz Goworowo (B) 2:2 (Igor Zawojek, Karol Antoszewski)

8 lutego, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) 3:9 (Przemysław Śnietka, Łukasz Staśkiewicz 2x)

16 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 0:3

22 lutego, Długosiodło: WKS Rząśnik (A) - 14.00

29 lutego/1 marca: GUKS Krasnosielc (A)

7/8 marca: Olimp Ciechanów (B)

14/15 marca: Rzekunianka Rzekuń (A)

Orz Goworowo

1 lutego, Baranowo: Kurpik Kadzidło (B) 2:2 (Dominik Sujkowski, Mateusz Rupacz)

8 lutego, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (A) 1:6 (Tomasz Lubiak)

16 lutego, Baranowo: Rzekunianka Rzekuń (A) 1:8 (Eryk Głażewski)

22 lutego, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) - 15.00

29 lutego: Gladiator Słoszewo (B)

7/8 marca: Mazowsze Jednorożec (LO)

14/15 marca: GUKS Krasnosielc (A)

22 marca: Olimp Ciechanów (B)

28/29 marca: FC 2012 Różan (B)

Świt Baranowo

20 lutego, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) 3:4 (Eryk Brodowski 2x, zawodnik testowany)

22 lutego, Ostrołęka: APN Ostrołęka (juniorzy) - 16.00

26 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A)

29 lutego: Wałpusza 07 Jesionowiec (A)

4 marca: Omulew Wielbark (LO)

7 marca: Start Nidzica (LO)

11 marca: Mazowsze Jednorożec (LO)

14 marca: Orzyc Chorzele (A)

21 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B)

28 marca: Opia Opinogóra (B)

ULKS Ołdaki

15 lutego, Łomża: ŁKS Łomża (juniorzy) 1:4 (Tomasz Ciecierski)

22 lutego, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (A) - 17.00

???

WKS Mystkówiec Stary

26 stycznia, Wyszków: Iskra Zaręby Kościelne (B) 2:1 (zawodnik testowany, Michał Arbaszewski)

2 lutego, Długosiodło: WKS Rząśnik (A) 2:8 (Szymon Rosłoniec, Mateusz Gołębiowski)

9 lutego, Wyszków: ULKS Gołąbek (B) 5:2 (Michał Arbaszewski 2x, Patryk Składanek, Miłosz Druchniak, Adrian Archacki)

15 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 0:7

16 lutego, Wyszków: Wisła Zakroczym (B) 2:6 (Szymon Rosłoniec, Patryk Sobolewski)

22 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) - 15.00

23 lutego, Wyszków: GKS Dąbrówka (A) - 18.00

1 marca: Wisła Zakroczym (B)

9 marca: Tęcza Stanisławów (A)

15 marca: LKS Ostrówek (A)