Liga Okręgowa

Centrum Radom

24 styczeń, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 7:1 (Adrian Kleczewski 2x, Igor Tworek, Mateusz Paliwoda, Krzysztof Banaszkiewicz, Piotr Tworzewski, Przemysław Zakrzewski)

1 lutego, Radom: Radomiak II Radom (IV) 1:0 (Sebastian Kozakiewicz)

1/2 lutego: KS Jastrząb (B) - odwołany

8/9 lutego: Polonia Iłża (A) - odwołany

7 lutego, Radom: Broń Radom (III) 0:4

15 lutego, Policzna: Gryf Policzna (LO) 1:7 (Bartłomiej Siwak)

21 lutego, Radom: Gracja Tczów (A) 4:2 (Sebastian Kozakiewicz 2x, Przemysław Zakrzewski, Sebastian Pryciak)

29 lutego: Pilica Nowe Miasto (LO) - odwołany

29 lutego, Radom: Proch Pionki (IV) 1:1 (Piotr Tworzewski)

7 marca, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 1:5 (Przemysław Zakrzewski)

Drogowiec Jedlińsk

1 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 3:1 (Sebastian Wcibisz, Bartłomiej Kowalczyk, Bartłomiej Zenik)

8 lutego, Radom: Oskar Przysucha (IV) 0:5

15 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 4:0 (Michał Rdzanek, Bartłomiej Kowalczyk, Piotr Dobosz, Bartłomiej Grzywacz)

22 lutego, Radom: Radomiak II Radom (IV) 0:3

29 lutego: Neptun Końskie (IV) - odwołany

29 lutego, Końskie: KS Paradyż (LO) 2:2 (Maksym Kobylarczyk, Ernest Pawelec)

7 marca, Radom: Zamłynie Radom (LO) 3:2 (Bartłomiej Zenik, Maksym Kobylarczyk, Dariusz Mortka)

Energia Kozienice

25 stycznia, Kozienice: Oskar Przysucha (IV) 0:1

1 lutego, Kozienice: KS Warka (IV) 4:1 (Piotr Czerwiński, Roman Skowroński 2x, Bartłomiej Maciąg)

8 lutego, Kozienice: Zamłynie Radom (LO) 5:2 (Eugeniusz Kołodzieczyk, Hubert Strzelczyk 2x, Roman Skowroński, Artur Boruciński)

15 lutego, Kozienice: Powiślak Końskowola (IV) 6:2 (Roman Skowroński 2x, Artur Boruciński, Piasek, Marcel Grot, Bartłomiej Książek)

22 lutego, Kozienice: Lublinianka Lublin (IV) 1:1 (Bartłomiej Książek)

29 lutego, Kozienice: Gracja Tczów (A) 6:2 (Roman Skowroński 4x, Hubert Strzelczyk, Kamil Piasek)

7 marca, Kozienice: Granit Bychawa (IV) 2:4 (Roman Skowroński, Bartłomiej Książek)

Gryf Policzna

1 lutego. Policzna: Jodła Jelnia-Letnisko (LO) 2:1 (Łukasz Dębowski, Bartosz Gajda)

8 lutego, Puławy: Wisła II Puławy (LO) 3:3 (Patryk Wójcik 2x, Adrian Kutyła)

15 lutego, Policzna: Centrum Radom (LO) 7:1 (Michał Chwiszczuk, Adrian Kutyła, Patryk Wójcik 2x, Mateusz Prokop, Robert Kowalkowski, Mateusz Marchewka)

22 lutego, Policzna: KS Potworów (A) 5:1 (Patryk Wójcik 3x, Jacek Alot 2x)

29 lutego, Policzna: Zamłynie Radom (LO) 3:2 (Adrian Kutyła, Łukasz Tęcza, Jacek Alot)

7 marca: Skaryszewianka Skaryszew (A) - odwołany

7 marca, Policzna: Hubertus Chomentów (A) 11:1 (Michał Chwiszczuk 3x, Robert Kowalkowski, Patryk Wójcik 6x, Jacek Alot)

Iłżanka Kazanów

15 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) 1:3 (Mateusz Ciechanowski)

22/23 lutego: Radomiak II Radom (IV) - odwołany

22 lutego, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 2:5 (Damian Karls, Konrad Dypa)

1 marca, Radom: Iskra Gózd (A) 1:3 (Tomasz Rutkowski)

7 marca, Radom: Polonia Iłża (A) 2:6 (Patryk Ginał, Damian Kozera)

Jodła Jedlnia-Letnisko

25 stycznia, Starachowice: Juventa Starachowice (juniorzy) 5:3 (Grzegorz Lipka 3x, Mateusz Gromski, Bartłomiej Orczykowski)

1 lutego, Policzna: Gryf Policzna (LO) 1:2 (Grzegorz Lipka)

8 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 2:1 (Bartłomiej Orczykowski, Mateusz Gromski)

15 lutego, Radom: Gracja Tczów (A) 1:2 (Kamil Skowroński)

22 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 1:2 (Bartłomiej Sułkowski)

29 lutego, Radom: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:0 (Grzegorz Lipka, Kamil Skowroński)

7 marca, Jedlnia: Królewscy Jedlnia (LO) 2:1 (Mikołaj Skórnicki, Kamil Skowroński)

Królewscy Jedlnia

1 lutego, Orońsko: Oronka Orońska (A) 2:1 (Sebastian Sałek, zawodnik testowany)

8 lutego, Radom: Młodzik Radom (A) 4:2 (Sebastian Sałek, Eryk Machnio 2x, Jakub Skalski)

15 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 2:0 (Adrian Jurczak, Karol Gębczyk)

23 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 5:0 (Kamil Trzos 3x, Mateusz Warchoł, Mateusz Chołuj)

28 lutego, Brudnów: Oskar Przysucha (IV) 2:4 (Łukasz Kołodziej, Karol Gębczyk)

29 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) 5:3 (Eryk Machnio 4x, Sebastian Sałek)

7 marca, Jedlnia: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 1:2 (Łukasz Sosnowski)

LKS Promna

24 stycznia, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (juniorzy) 9:7 (Maciej Bubiec 5x, zawodnik testowany I 3x, zawodnik testowany II)

31 stycznia, Piaseczno: KTS Weszło (A) 2:7 (zawodnik testowany, Bartłomiej Sadzik)

7 lutego, Piaseczno: Perła Złotokłos (LO) 1:3 (Sebastian Ząbkowski)

8 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) - odwołany

14 lutego, Piaseczno: FC Lesznowola (A) 4:2 (Maciej Bubiec, Michał Orłowski, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

22 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 4:6 (Maciej Bubiec, Krupa, Adanu Emmanuel Okoko 2x)

29 lutego, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (LO) 0:6

7 marca, Falęcice: Orzeł Baniocha (A) 0:2

Mazowsze Grójec

1 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 6:1 (Karol Prasek, Daniel Poczek, Rafał Sobczak, Kamil Zieliński)

8 lutego, Grójec: KS Warka (IV) 2:3 (Rafał Sobczak, Michał Czerepok)

15 lutego: Polonia Warszawa (juniorzy ?) - odwołany

22 lutego, Grójec: Ryś Laski (LO) 4:6 (Jarosław Tarwacki, Michał Czerepok, Przemysław Sieczko, Daniel Poczek)

29 lutego, Grójec: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 0:2

7 marca, Grójec: Pilica Białobrzegi (IV) - odwołany

Orzeł Wierzbica

1 lutego, Ożarów: Alit Ożarów (IV) 1:0 (Paweł Ankurowski)

1 lutego, Ożarów: OKS Opatów (LO) 3:0 (zawodnik testowany 3x)

5 lutego, Białobrzegi: Pilica Nowe Miasto (LO) 4:4 (zawodnik testowany 2x, Grzegorz Dziurzyński, Adrian Minda)

15 lutego, Ożarów: Powiślanka Lipsko (LO) 1:3 (Cezary Zieliński)

22 lutego, Bodzentyn: Łysica Bodzentyn (IV) 2:2 (Piotr Jaworski)

29 lutego, Nowiny: Orlicz Suchedniów (IV) 3:4 (Grzegorz Dziurzyński 2x, Maciej Szczepanik)

7 marca, Pakosław: Gracja Tczów (A) - odwołany

Pilica Nowe Miasto

26 stycznia, Radom: Broń Radom (juniorzy) 4:1 (Jakub Dworakowski 2x, Damian Kozłowski, zawodnik testowany)

1 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 1:0 (Szymon Dziuba)

5 lutego, Białobrzegi: Orzeł Wierzbica (LO) 4:4 (Hubert Krzemiński, samobójcza, Jakub Dworakowski, Dominik Płodzik)

16 lutego, Mogielnica: GLKS Wołucza (LO) 0:1

23 lutego, Mogielnica: Blask Odrzywół (A) 3:1 (Hubert Krzemiński, Dominik Płodzik, Jakub Dworakowski)

29 lutego: Centrum Radom (LO) - odwołany

29 lutego, Radom: Radomiak II Radom (IV) 0:2

7 marca, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 2:0 (Hubert Krzemiński, Jakub Zarychta)

Powiślanka Lipsko

1 lutego, Ożarów: Stal Kunów (LO) 9:0 (zawodnik testowany 3x, Jacek Rożek 2x, Dawid Gardynik 2x, Mateusz Ogonowski, Piotr Sorbian)

7 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: OKS Opatów (LO) 1:0 (Mateusz Ogonowski)

12 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: Łysica Bodzentyn (IV) 3:4 (Jacek Rozek 2x, Mateusz Ogonowski)

15 lutego, Ożarów: Orzeł Wierzbica (LO) 3:1 (Jacek Rożek, Mateusz Ogonowski, Karol Zięba)

22 lutego, Starachowice: Granat Skarżysko-Kamienna (IV) 3:2 (Jacek Rożek, Dawid Gardynik 2x)

26 lutego, Puławy: Powiślak Końskowola (IV) 1:5 (Dawid Gardynik)

29 lutego: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (juniorzy) - odwołany

7 marca, Lipsko: Opolanin Opole Lubelskie (LO) 4:1 (Dawid Gardynik, Daniel Król, Karol Zięba, Jakub Cieciura)

Szydłowianka Szydłowiec

19 stycznia, Kielce: Orlęta Kielce (A) 4:7 (Bartosz Kozicki 3x, Dawid Pawelec)

26 stycznia, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 4:1 (Bartosz Kozicki 2x, zawodnik testowany, Jakub Łęcki)

8 lutego, Końskie: Partyzant Radoszyce (IV) 1:0 (Adrian Woźniak)

15 lutego, Końskie: Neptun Końskie (IV) 1:1 (Bartosz Kozicki)

20 lutego, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 3:1 (Bartosz Kozicki 2x, Bartosz Kobel)

29 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 0:2

7 marca, Szydłowiec: Wicher Miedziana Góra (LO) 2:1 (Bartosz Kozicki 2x)

Zamłynie Radom

25 stycznia, Radom: KS Warka (IV) 1:1 (Daniel Barzyński)

1 lutego, Radom: Proch Pionki (IV) 2:1 (Patryk Szubiński 2x)

8 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (LO) 2:5 (Mateusz Kubica, Kacper Nowocień)

15 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 1:3 (Daniel Barzyński)

22 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 2:2 (Łukasz Jopek, zawodnik testowany)

29 lutego, Policzna: Gryf Policzna (LO) 2:3 (Mateusz Kubica, Daniel Barzyński)

7 marca, Radom: Drogowiec Jedlińsk (LO) 2:3 (Paweł Chudziński, Patryk Szubiński)

Zawisza Sienno

25 stycznia, Sienno: Hubertus Chomentów (A) 5:1 (Jakub Broda, Adrian Strąk, Sebastian Klaus, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

1 lutego, Zwoleń: Zwolenianka Zwoleń (LO) 1:0 (Paweł Pstrąg)

8 lutego, Sienno: Gracja Tczów (A) 4:3 (Adrian Strąk, zawodnik testowany, Jakub Dąbrowski, Patryk Sus)

15 lutego. Radom: KS Potworów (A) 3:4 (Kamil Kubiak, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

23 lutego, Ożarów: Kamienna Brody (IV) 2:4 (Michał Klaus, Jakub Dąbrowski)

29 lutego, Skaryszew: Skaryszewianka Skaryszew (A) 1:2 (Kamil Kubiak)

8 marca, Sienno: Plon Garbatka (A) 3:5 (Sebastian Klaus 2x, Paweł Swat)

Zwolenianka Zwoleń

1 lutego, Zwoleń: Zawisza Sienno (LO) 0:1

8 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 1:2 (Wojciech Kustra)

15 lutego, Radom: Radomiak II Radom (IV) 2:2 (Dominik Wajs, Mateusz Grabowski)

22 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 6:2 (Dominik Wajs 2x, Mateusz Grabowski, Patryk Kwaśnik, Wojciech Kustra, Adrian Zdżalik)

1 marca, Radom: Broń Radom (juniorzy) 3:2 (samobójcza, zawodnik testowany, Mateusz Gryczka)

8 marca, Puławy: Wisła II Puławy (LO) 2:0 (Patryk Kwaśnik, Karol Stępniewski)

 

Klasa A - grupa I

Akcja Jastrzębia

18 stycznia, Radom: Broń Radom (juniorzy) 3:3 (Przemysław Majewski, Iwan Dynia, Mariusz Kwaśnik)

24 stycznia, Radom: Centrum Radom (LO) 1:7 (Mariusz Kwaśnik)

26 stycznia, Radom: Drogowiec Jedlińsk (juniorzy) 0:3

1 lutego, Radom: Pilica Nowe Miasto (LO) 0:1

8 lutego, Radom: Strażak Wielogóra (B) 9:0 (Mariusz Kwaśnik 3x, Przemysław Majewski 2x, Igor Dębiec, Oskar Lisek, Norbert Panasiuk)

16 lutego, Radom: Młodzik-18 Radom (A) 7:4 (Mariusz Kwaśnik 3x, Przemysław Majewski 3x, Paweł Golec)

23 lutego, Radom: Królewscy Jedlnia (LO) 0:5

29 lutego, Radom: SKS Potworów (A) 1:1 (Mariusz Kwaśnik)

7 marca, Radom: Wulkan Zakrzew (A) 2:2 (Rębiś, Karol Komorowski)

Energia II Kozienice

2 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 3:2 (Damian Adamczyk, Sebastian Orzechowski, Wiktor Wasiński)

8 lutego, Kozienice: SKS Leokadiów (B) 1:3 (Marcel Korzeń)

9 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (B) 7:4 (Artur Gugała 2x, Michał Czerwiński 3x, Piotr Czerwiński, Maciej Dymon)

12 lutego, Kozienice: KS Magnuszew (A) 0:1

16 lutego, Kozienice: Gabaryty Dęblin (A) 3:1 (Oskar Wróblewski, Sebastian Orzechowski, Artur Gugała)

23 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (A) 0:4

7 marca: Wisła Solec (B) - odwołany

7 marca, Kozienice: Gracja Tczów (A) 1:4 (Arkadiusz Boruciński)

Gracja Tczów

1 lutego, Zwoleń: KS Błotnica Stara (A) 1:2 (Łukasz Hebda)

8 lutego, Sienno: Zawisza Sienno (LO) 3:4 (Łukasz Hebda 2x, Rogala)

15 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 2:1 (Dawid Chmielnicki, Łukasz Hebda)

22 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 2:4 (Piotr Suwała, Łukasz Hebda)

26 lutego, Radom: Radomiak II Radom (IV) 4:2 (Woźniak 2x, Szymon Ćwiklak, Bartłomiej Kaczkowski)

29 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (LO) 2:6 (Artur Wolszczak, Bartosz Kosowski)

7 marca, Pakosław: Orzeł Wierzbica (LO) - odwołany

7 marca, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 4:1 (samobójcza, Bartosz Kosowski, Łukasz Hebda, Woźniak)

Gryfia Mirów

1/2 lutego: Wulkan Zakrzew (A) - odwołany

1 lutego, Brudnów: Sokół Przytyk (B) 3:2 (Patryk Dujka 2x, Maciej Kosela)

8 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 1:2 (Sebastian Domagała)

15 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 7:2 (Damian Grzmil 4x, Patryk Dujka 3x)

23 lutego, Ruda Wielka: WUKS Ruda Wielka (A) 5:9 (Norbert Pajek, Mateusz Rafalski, Patryk Dujka 3x)

29 lutego, Mirów: WUKS Ruda Wielka (A) 4:3 (Patryk Dujka 2x, Damian Grzmil, Damian Minda)

1 marca, Bodzentyn: Arka Pawłów (A) 2:2 (Damian Grzmil 2x)

8 marca, Brudnów: Ruszcovia Borkowice (A) 4:5 (Damian Grzmil 3x, Kamil Kiełbasa)

Hubertus Chomentów

25 stycznia, Sienno: Zawisza Sienno (LO) 1:5 (Patryk Skura)

2 lutego, Chomentów: Powała Taczów (A) 6:2 (Daniel Bieniek, Przemysław Wojciechowski 3x, Daniel Lutek, Kamil Śmietanka)

8 lutego, Chomentów: KS Maków (B) 2:2 (zawodnik testowany, Konrad Krajewski)

16 lutego, Chomentów: Krępianka Rzeczniów (B) 4:2 (Dominik Maj, Mikołaj Machnio, Konrad Krajewski, Łukasz Arak)

20 lutego, Kowala: Zorza Kowala (B) 7:1 (Patryk Skura 2x, Piotr Lisek, Kamil Śmietanka, Łukasz Arak, Patryk Bielecki, Konrad Krajewski)

22 lutego, Chomentów: Iłżanka Kazanów (LO) 5:2 (Tomasz Białecki 3x, Patryk Skura, Łukasz Arak)

1 marca, Chomentów: Wisła Solec (B) 7:3 (Tomasz Białecki, Patryk Bielecki, Patryk Skura 2x, Łukasz Arak 3x)

7 marca, Policzna: Gryf Policzna (LO) 1:11 (Patryk Bielecki)

Iskra Gózd

25 stycznia, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (A) 2:1 (Arkadiusz Miecznikowski, Daniel Ciupiński)

1 lutego, Radom: Drogowiec Jedlińsk (LO) 1:3 (Daniel Ciupiński)

8 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 1:2 (Daniel Ciupiński)

15 lutego, Radom: Królewscy Jedlnia (LO) 0:2

22 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 2:2 (Daniel Ciupiński 2x)

1 marca, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 3:1 (Karol Rdzanek, zawodnik testowany, Daniel Ciupiński)

7 marca, Maków: KS Maków (B) 5:2 (Jakub Szmajda 2x, Daniel Ciupiński, Arkadiusz Miecznikowski, Maciej Woźniak)

KS Magnuszew

1 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) 3:3 (Mateusz Leszczyński, Damian Filipczak 2x)

12 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 1:0 (Mariusz Domeradzki)

15 lutego, Kozienice: KS Błotnica (A) 1:4 (Mariusz Domeradzki)

23 lutego: Skaryszewianka Skaryszew (A) - odwołany

23 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 4:1 (Dominik Madej 2x, Dawid Skok, Grzegorz Machniewicz)

29 lutego, Głowaczów: Legion Głowaczów (A) 1:5 (Daniel Janicki)

8 marca, Magnuszew: Kraska Jasieniec (A) 0:5

KS Potworów

2 lutego, Potworów: Ruszcovia Borkowice (A) 5:1 (Krzysztof Tyczyński 2x, Łukasz Grochala 2x, zawodnik testowany)

8 lutego, Potworów: Blask Odrzywół (A) 4:4 (Krzysztof Tyczyński 3x, zawodnik testowany)

15 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 4:3 (Krzysztof Tyczyński 2x, zawodnik testowany, Damian Kacprzak)

22 lutego, Policzna: Gryf Policzna (LO) 1:5 (Krzysztof Tyczyński)

29 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 4:3 (samobójcza, Kacper Tyczyński, Krzysztof Tyczyński, Maciej Gawryś)

4 marca, Stara Błotnica: KS Błotnica (A) 2:3 (Kacper Tyczyński, Krzysztof Tyczyński)

Legion Głowaczów

2 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (B) 5:2 (Andrzej Badowicz, Konrad Łukowski, zawodnik testowany I 2x, zawodnik testowany II)

9 lutego, Kozienice: GKS Stromiec (B) 3:3 (Konrad Łukowski, Adrian Musiał, Marcel Czubaj)

16 lutego, Suskowola: Legion Suskowola (B) 6:0 (Jakub Wolski, Dawid Baran, Bartłomiej Król, Marcel Czubaj, Damian Lisiewski 2x)

21 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 8:5 (Michał Jopek 4x, Marcel Czubaj, Damian Lisiewski, Mateusz Kryczka, Damian Konopka)

23 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 4:0 (Damian Konopka, Michał Jopek, Konrad Łukowski, Mateusz Kryczka)

29 lutego, Głowaczów: KS Magnuszew (A) 5:1 (Michał Jopek, Marcel Czubaj, Jan Czerwiński, samobójcza, Konrad Łukowski)

7 marca, Kozienice: KP Stanisławice (B) 4:1 (Mateusz Kryczka 2x, Marcel Czubaj, Konrad Łukowski)

Oronka Orońsko

28 stycznia, Orońsko: KS Błotnica (A) 4:0 (Kacper Szymański 2x, Jakub Kumoch, Arkadiusz Siwak)

1 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 0:1

1 lutego, Orońsko: Królewscy Jedlnia (LO) 1:2 (Jakub Kumoch)

8 lutego, Orońsko: KS Jastrząb (B) 4:0 (Arkadiusz Siwak 2x, Dawid Fajdek, Albert Pietralski)

15 lutego, Orońsko: Świt Ćmielów (LO) - odwołany

20 lutego, Orońsko: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 1:3 (Arkadiusz Siwak)

29 lutego, Orońsko: Jaguar Wolanów (B) 6:3 (Dawid Fajdek 3x, Cezary Bursa 2x, Arkadiusz Siwak)

7 marca, Orońsko: Centrum Radom (LO) 5:1 (Arkadiusz Siwak 2x, zawodnik testowany 2x, Cezary Bursa)

Plon Garbatka-Letnisko

1 lutego, Kozienice: KS Magnuszew (A) 3:3 (Bartosz Kowalczyk, Bartłomiej Wójcik, Mateusz Kocyk)

9 lutego, Kozienice: Mazowsze Stężyca (LO) 2:5 (Mateusz Kocyk, Paweł Śmielak)

15 lutego, Kozienice: Iłżanka Kazanów (LO) 3:1 (Tomasz Banach, Daniel Maj, Kacper Kocyk)

22 lutego, Kozienice: Młodzik Radom (A) 8:1 (Michał Rolnik 3x, Bartosz Kowalczyk 3x, Tomasz Banach 2x)

29 lutego, Kozienice: Królewscy Jedlnia (LO) 3:5 (Michał Rolnik, Paweł Śmielak, Łukasz Krupa)

8 marca, Siennoo: Zawisza Sienno (LO) 5:3 (Tomasz Banach, Rida Zarzeczny 2x, Krystian Niziński)

Polonia Iłża

1 lutego, Radom: Młodzik Radom (A) 5:0 (Michał Kutera, Marcel Życiński 2x, zawidnik testowany 2x)

7 lutego: Centrum Radom (LO) - odwołany

15 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 3:1 (Paweł Kopciał 2x, Michał Kutera)

22 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 2:1 (Michał Kutera, Jakub Baran)

7 marca, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 6:2 (Iwan Dynja 2x, Piotr Kolecki, Tomasz Turczyk, zawodnik testowany, Patryk Piątkowski)

Skaryszewianka Skaryszew

25 stycznia, Radom: Iskra Gózd (A) 1:2 (Jakub Cioch)

4 lutego, Kowala: Zorza Kowala (B) - odwołany

22 lutego: KS Magnuszew (A) - odwołany

29 lutego, Skaryszew: Zawisza Sienno (LO) 2:1 (Kacper Bednarczyk, Jakub Cioch)

7 marca: Gryf Policzna (LO) - odwołany

8 marca, Skaryszew: Zorza Kowala (B) 6:0 (Jakub Cioch 4x, Paweł Lisowski, Kacper Bednarczyk)

WUKS Ruda Wielka

9 lutego, Ruda Wielka: Powała Taczów (A) 6:2 (Przemysław Rogala 4x, Piotr Masiarz I, Patryk Tomczyk)

16 lutego, Golędzin: Wulkan Zakrzew (A) 5:7 (Przemysław Rogala 4x, zawodnik testowany)

23 lutego, Ruda Wielka: Gryfia Mirów (A) 9:5 (Przemysław Rogala 4x, Karol Skrzyniarz 5x)

29 lutego, Mirów: Gryfia Mirów (A)  3:4 (Przemysław Rogala 3x)

1 marca: Gryfia Mirów (juniorzy) - odwołany

8 marca, Wolanów: Jaguar Wolanów (B) 6:4 (Przemysław Rogala 2x, Kamil Szafrański, Karol Skrzyniarz, Piotr Masiarz I, zawodnik testowany)

 

Klasa A - grupa II

Blask Odrzywół

8 lutego, Potworów: KS Potworów (A) 4:4 (Bartłomiej Sułecki, Bartłomiej Rychta, Krystian Walczyk, Mateusz Karwowski)

16 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 4:1 (Bartłomiej Sułecki, Bartłomiej Rychta, Wojciech Matuszczak, Mateusz Karwowski)

23 lutego, Mogielnica: Pilica Nowe Miasto (LO) 1:3 (Bartłomiej Sułecki)

1 marca, Białobrzegi: Zodiak Sucha (A) 2:2 (Krystian Stefaniak, Michał Szklarczyk)

7 marca, Radom: Młodzik-18 Radom (A) 2:2 (Bartłomiej Sułecki, Dawid Rogulski)

Chojniak Wieniawa

1 lutego, Brudnów: Oronka Orońsko (A) 1:0 (Łukasz Sapieja)

9 lutego, Brudnów: Ruszcovia Borkowice (A) 3:2 (Tomasz Sadownik, Mateusz Swęda, Michał Witusiński)

15 lutego, Brudnów: Gryfia Mirów (A) 2:7 (Maciej Kowalczyk, Tomasz Sadownik)

22 lutego, Brudnów: Zwolenianka Zwoleń (LO) 2:6 (Radosław Norek, Konrad Siwek)

29 lutego, Brudnów: KS Potworów (A) 3:4 (Tomasz Sadownik 2x, Dawid Kamiński)

5 marca, Brudnów: Proch Pionki (IV) 1:3 (Łukasz Janik)

Kraska Jasieniec

1 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 1:6 (Damian Orzechowski)

23 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 1:0 (Daniel Nojek)

29 lutego, Grójec: Perła Złotokłos (LO) 0:6

29 lutego, Białobrzegi: GKS Stromiec (B) 5:10 (Adam Skatulski 2x, Tomasz Prokopczyk 3x)

6 marca, Grójec: SKS Potworów (A) 0:3

8 marca, Grójec: KS Lesznowola (B) 2:4 (Tomasz Prokopaczyk, Piotr Dąbrowski)

8 marca, Magnuszew: KS Magnuszew (A) 5:0 (Daniel Nojek 3x, Kacper Skowroński, Ernest Wójcik)

KS Błotnica

28 stycznia, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 0:4

1 lutego, Zwoleń: Gracja Tczów (A) 2:1 (Kamil Płaskociński, Karol Rogoliński)

15 lutego, Kozienice: KS Magnuszew (A) 4:1 (Norbert Michalak, Kamil Dębski, Mateusz Gradwicki, Kamil Płaskociński)

1 marca, Grójec: Iskra Zbrosza Duża (B) 2:0 (Mateusz Kępka, Michał Bukowski)

1 marca, Stara Błotnica: KS Lesznowola (B) 2:0 (Jarosław Jurczak, Sylwester Korgul)

4 marca, Stara Błotnica: KS Potworów (A) 3:2 (Karol Rogoliński 3x)

MKS Wyśmierzyce

8 lutego, Białobrzegi: GKS Belsk Duży (B) 1:6 (Rafał Drelich)

16 lutego, Mogielnica: GKS Belsk Duży (B) 3:5 (Norbert Łysakowski 2x, Przemysław Wójcik)

22/23 lutego: GKS Stromiec (B)- odwołany

29 lutego, Białobrzegi: KS Wysokin (B) 5:0 (Mariusz Syta 4x, Norbert Łysakowski)

7 marca, Przytyk: Sokół Przytyk (B) 1:10 (Norbert Łysakowski)

Młodzik-18 Radom

1 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 0:5

8 lutego, Radom: Królewscy Jedlnia (LO) 2:4 (Jacek Ulawski, Adrian Kacprowicz)

16 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 4:7 (Jakub Stysiek, Albert Wójcik, Miłosz Prusiński, Łukasz Glista)

22 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) 1:8 (Paweł Gałczyński)

25 lutego, Kowala: Zorza Kowala (B) - odwołany

29 lutego, Radom: Wisła Chotcza (B) 2:1 (Filip Janik, Daniel Kamionka)

7 marca, Radom: Blask Odrzywół (A) 2:2 (Rafał Jopek, Cezary Naglak)

Mogielanka Mogielnica

15 lutego, Mogielnica: Drogowiec Jedlińsk (LO) 0:4

22 lutego, Mogielnica: KS Warka (IV) 1:2 (Piotr Bekas)

29 lutego, Mogielnica: Orlęta Cielądz (LO) 4:1 (Przemysław Ostrowski 2x, zawodnik testowany 2x)

7 marca, Mogielnica: Pilica Nowe Miasto (LO) 0:2

Orzeł Gielniów

9 lutego, Gielniów: Zorza Klwów (B) 2:1 (Piotr Biernat, Michał Cichański)

16 lutego, Gielniów: Ruszcovia Borkowice (A) 1:5 (Daniel Chowaniak)

23 lutego, Gielniów: LUKS Mroczków-Dzielna (A) 1:6 (Arkadiusz Stępień)

1 marca, Gielniów: Olimpia Wola Załężna (LO) 4:1 (Kacper Michurski, Arkadiusz Stępień, Damian Sapieja, Piotr Biernat) 

8 marca, Gielniów: LKS Radzice (A) 2:0 (Daniel Chowaniak, Michał Cichański)

Powała Taczów

26 stycznia, Wolanów: Jaguar Wolanów (B) 1:1 (Daniel Sobieraj)

2 lutego, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 2:6 (Daniel Płaskociński, Kacper Lesiak)

9 lutego, Ruda Wielka: WUKS Ruda Wielka (A) 2:6 (Dawid Witczak, Dawid Gołębiowski)

16 lutego, Przytyk: Sokół Przytyk (B) 3:3 (Dawid Gołębiowski, Piotr Sobol, Przemysław Kostrzewa)

23 lutego, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 5:4 (Dawid Witczak 2x, Bartłomiej Pawlicki 2x, Daniel Płaskociński)

8 marca: Strażak Wielogóra (B) - odwołany

Ruszcovia Borkowice

2 lutego, Potworów: KS Potworów (A) 1:5 (Dominik Depo)

9 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 2:3 (Patryk Skalski, Cezary Polak)

16 lutego, Gielniów: Orzeł Gielniów (A) 5:1 (Patryk Skalski 2x, Marcin Fidos, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

22 lutego, Brudnów: KS Wysokin (B) 3:1 (Maciej Gruszka, Cezary Polak, Prażmowski)

29 lutego, Końskie: Olimpia Wola Załężna (LO) 3:5 (David Biernat, zawodnik testowany 2x)

8 marca, Brudnów: Gryfia Mirów (A) 5:4 (Przemysław Pęzik, Adam Płuciennik 2x, Marcin Fidos, Patryk Skalski)

Sadownik Błędów

27 lutego, Mogielnica: GKS Belsk Duży (B) 1:3 (Mateusz Krawczyk)

1 marca, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 4:1 (Adrian Krawczyk 3x, Rafał Masłowski)

5 marca, Sucha: Zodiak Sucha (A) 0:2

SKS Potworów

23 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 3:0 (Daniel Witczak, Łukasz Matyśkiewicz, Jacek Łukasik)

29 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 1:1 (Daniel Witczak)

6 marca, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 3:0 (Jarosław Grzybowski, Rafał Gawryś, Kamil Zych)

11 marca, Ząbki: KTS Weszło (A) - odwołany

Wulkan Zakrzew

1 lutego, Zakrzew: KS Wysokin (B) 10:3 (Jakub Rdzanek 4x, Mariusz Żyła 2x, Paweł Miros, Dominik Zbróg, Kamil Czarnecki, zawodnik testowany)

9 lutego, Golędzin: Postęp Łaziska (B) 7:1 (Jakub Rdzanek 3x, Dominik Zbróg 2x, Mariusz Żyła, Szymon Towarek)

16 lutego, Golędzin: WUKS Ruda Wielka (A) 7:5 (Kamil Płaskociński 3x, Dominik Zbróg, Szymon Towarek 2x, Mariusz Żyła)

23 lutego, Golędzin: Jaguar Wolanów (B) 3:3 (Jakub Rdzanek, Szymon Towarek, samobójcza)

29 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 2:3 (Paweł Miros, Dominik Zbróg)

7 marca, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 2:2 (Szymon Towarek, Jakub Rdzanek)

Zodiak Sucha

2 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 5:1 (Michał Popiel, Bartłomiej Wielgus 3x, Rafał Napiórkowski)

15 lutego, Białobrzegi: Orzeł Baniocha (A) 2:2 (Bartłomiej Wielgus, Przemysław Kacperski)

23 lutego, Białobrzegi: GKS Belsk Duży (B) 8:0 (Łukasz Ławrecki 2x, Bartłomiej Wielgus 2x, Rafał Napiórkowski, Jacek Wójcik, Michał Popiel, Marcin Strzelecki)

1 marca, Białobrzegi: Blask Odrzywół (A) 2:2 (Michał Popiel, Przemysław Kacperski)

5 marca, Sucha: Sadownik Błędów (A) 2:0 (Łukasz Ławrecki 2x)

 

Klasa B - grupa I

Hubal Chlewiska

23 lutego, Brudnów: CHojniak Wieniawa (juniorzy) 4:5 (K. Majduch 2x, Łukasz Gromek, samobójcza)

8 marca, Radom: AS Radomiak Radom (juniorzy) 0:6

Krępianka Rzeczniów

9 lutego, Zwoleń: Zwolenianka II Zwoleń (B) 4:6 (Mateusz Pastuszka, Piotr Czaja 2x, Maciej Bajon)

16 lutego, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 2:4 (Wiktor Romanowski, samobójcza)

23 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (B) 2:6 (Łukasz Fijas, zawodnik testowany)

KS Jastrząb

1 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 5:1 (Bartosz Tuzimek 2x, Piotr Droś, Jan Bilski, Mateusz Figarski)

8 lutego, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 0:4

15 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (B) 7:2 (Jan Bilski 3x, Piotr Wątły 2x, Bartosz Tuzimek, samobójcza)

19 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 2:3 (Bartosz Tuzimek, Piotr Wątły)

22 lutego: KSZIO Ostrowiec Świętokrzyski (juniorzy) - odwołany

23 lutego, Suchedniów: Orlicz II Suchedniów (B) 1:1 (Piotr Droś)

1 marca, Kielce: Orlęta Kielce (A) 3:8 (Mateusz Figarski, Jan Bilski 2x)

7 marca, Starachowice: FKS Łazy (A) 9:2 (Piotr Droś 3x, Bartosz Tuzimek 3x, Kamil Warso, Jan Bilski, Mateusz Figarski)

KS Maków

8 kutego, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 2:2 (Arkadiusz Sasin, Damian Skorża)

15 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) - odwołany

23 lutego, Brudnów: LIder Video Ciepielów (B) 3:6 (Błażej Kwiecień, Arkadiusz Sasin, Damian Skorża)

29 lutego: Broń Radom (juniorzy) - odwołany

7 marca, Maków: Iskra Gózd (A) 2:5 (Kamil Barszcz, Mateusz Kot)

Legion Suskowola

25 stycznia, Suskowola: Zwolenianka II Zwoleń (B) 2:4 (Jan Krakowiak, Wiktor Korycki)

16 lutego, Suskowola: Legion Głowaczów (A) 0:6

7 marca, Suskowola: GKS Stromiec (B) 0:7

Lider Video Ciepielów

9 lutego, Józefów: Wisła Józefów (B) 6:2 (Dariusz Tatar 2x, Konrad Kaczyński 2x, Damian Słupecki, Marcin Wieczorek)

16 lutego, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 4:3 (Jakub Czerwonka 2x, Paweł Kosowski, Dawid Wasek)

23 lutego, Brudnów: KS Maków (B) 6:3 (Jakub Czerwonka 2x, Damian Slupecki, Dawid Nachyła, Paweł Kołodziejczyk, Paweł Kosowski)

29 lutego, Pionki: Paskudne Dziki MLPH (-) 9:2 (Paweł Kołodziejczyk 2x, Dariusz Tatar 2x, ???)

8 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (juniorzy) 5:1 (Jakub Czerwonka, Krystian Firlej, Dariusz Tatar, Paweł Kołodziejczyk, Konrad Kaczmarski)

LZS Zalesice

???

Postęp Łaziska

2 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (juniorzy) 5:4 (Dawid Bogacz 3x, Piotr Czarnecki, Oskar Zbiciak)

9 lutego, Golędzin: Wulkan Zakrzew (A) 1:7 (Aleksander Pożyczka)

16 lutego. Brudnów: Video Ciepielów (B) 3:4 (Dominik Klich, Karol Zawadzki, Adrian Kania)

23 lutego, Brudnów: Powała Taczów (A) 4:5 (Aleksander Pożyczka 2x, Dawid Bogacz 2x,, Dawid Stachura)

1 marca, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 4:2 (Aleksander Pożyczka 2x, Mateusz ZIętkowski, Przemysław Bocheński)

8 marca, Orońsko: Drogowiec Jedlińsk (juniorzy) 3:4 (Aleksander Pożyczka, Mateusz Ziętkowski)

Wisła Chotcza

7 lutego, Radom: AS Radomiak Radom (juniorzy) 5:4 (Tomasz Kiliański 3x, Michał Żeromiński, Łukasz Rutkowski)

13 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 4:1 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

19 lutego: Centrum Radom (LO) - odwołany

22 lutego, Zwoleń: Zwolenianka II Zwoleń (B) 2:2 (Edward Olejarczyk, Norbert Łyjak)

29 lutego, Radom: Młodzik Radom (A) 1:2 (Mateusz Bojarski)

8 marca, Kozienice: KP Stanisławice (B) 3:2 (Piotr Mróz, Dawid Blin, Hubert Knieć)

Wisła Solec

8 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 6:1 (Mariusz Rojecki 2x, Krystian Rojecki, Krzysztof Rychter 2x, Sylwester Niewielski)

16 lutego, Ożarów: Unia Wilkołaz (A) 4:1 (Kacper Bania, Sławomir Rusin, Mariusz Rojecki, Tomasz Klisowski)

1 marca, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 3:7 (Michał Kucharski, Rafał Krupa, Krystian Rojecki)

7/8 marca: Energia II Kozienice (A) - odwołany

WKS Zajezierze

23 lutego, Puławy: Wawel Wąwolnica (A) 6:2 (Dominik Soldat 2x, Patryk Ochocki 2x, Karol Piskała 2x)

1 marca, Zajezierze: SKS Leokadiów (B) 1:3 (Rafał Frątczak)

Zorza Kowala

28 stycznia, Kowala: Orlik Radom (juniorzy) 4:1 (Krzysztof Rozkuszka, Mateusz Mital, Daniel Wosztyl, Łukasz Bińkowski)

30 stycznia, Kowala: Jaguar Wolanów (B) 3:7 (Krzysztof Rozkuszka, Marcin Rosłaniec, Szymański)

12 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 2:3 (Łukasz Banaszek, Daniel Kucharski)

15 lutego, Białobrzegi: GKS Stromiec (B) 3:1 (Adam Świątek 2x, Marcin Szymanek)

20 lutego, Kowala: Hubertus Chomentów (A) 1:7 (Marcin Rosłaniec)

25 lutego, Kowala: Młodzik-18 Radom (A) -  odwołany

26 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 0:1

8 marca, Skaryszew: Skaryszewianka Skaryszew (A) 0:6

10 marca, Przytyk: Sokół Przytyk (B) 2:3 (Grzegorz Maciejewski, Marcin Szymanek)

Zwolenianka II Zwoleń

25 stycznia, Suskowola: Legion Suskowola (B) 4:2 (Mateusz Wieczorek 2x, Dawid Magierek 2x)

9 lutego, Zwoleń: Krępianka Rzeczniów (B) 6:4 (Mateusz Wieczorek 2x, Patryk Kowalczyk 2x, Jakub Kusio, Jakub Gajewski)

15 lutego, Zwoleń: SKS Leokadiów (B) 1:2 (Jakub Baran)

22 lutego, Zwoleń: Wisła Chotcza (B) 2:2 (Damian Jaworski 2x)

29 lutego, Zwoleń: Serokomla Janowiec (B) 3:2 (Damian Jaworski, Patryk Kwaśnik, J. Zasada)

7 marca, Zwoleń: Puławiak Puławy (B) 2:2 (Patryk Kowalczyk, Kacper Furga)

 

Klasa B - grupa II

GKS Belsk Duży

8 lutego, Białobrzegi: MKS Wyśmierzyce (A) 6:1 (Piotr Franczak, Damian Krawczyk, Michał Piotrowski, Michał Norberciak, Łukasz Borowy 2x)

16 lutego, Mogielanka: MKS Wyśmierzyce (A) 5:3 (Piotr Franczak 2x, Kacper Cyranowicz 2x, Kamil Bocheński)

23 lutego, Białobrzegi: Zodiak Sucha (A) 0:8

27 lutego, Mogielnica: Sadownik Błędów (A) 3:1 (Daniel Wysocki, Piotr Franczak, Kacper Cyranowicz)

1 marca, Grójec: UKS Tarczyn (A) 3:8 (Piotr Franczak, Kacper Cyranowicz 2x)

7 marca, Mogielnica: RKS Rzeczyca (A) 2:0 (Kacper Cyranowicz, Damian Krawczyk)

GKS Chynów

2 lutego, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (juniorzy) 2:4 (Łukasz Kośla 2x)

8 lutego, Grójec: Korona Góra Kalwaria (A) 0:13

15 lutego, Grójec: Grom Prace Małe (B) 6:3 (samobójcza, Krzysztof Karczewski 2x, Radosław Kośla, Piotr Kaczorowski, Maciej Kubiak)

22 lutego, Grójec: UKS Tarczyn (A) 1:1 (Daniel Glinka)

GKS Stromiec

9 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (A) 3:3 (Jewhen Dawydenko 3x)

16 lutego, Białobrzegi: Zorza Kowala (B) 1:3 (Jewhen Dawydenko)

22 lutego: MKS Wyśmierzyce (A) - odwołany

29 lutego, Białobrzegi: Kraska Jasieniec (A) 10:5 (Jewhen Dawydenko 5x, Rafał Żołądkiewicz, Mateusz Boguszewski, Mariusz Nowak)

7 marca, Białobrzegi: Legion Suskowola (B) 7:0 (Jewhen Dawydenko 2x, Rafał Żołądkiewicz, zawodnik testowany, Mateusz Boguszewski, Katański, Przemysław Kusak)

GPSZ Głuchów

9 lutego, Grójec: Perła II Złotokłos (B) 2:3 (Dawid Balcer, Dominik Dąbrowski)

16 lutego, Grójec: Blask Odrzywół (A) 1:4 (Adam Lewandowski)

23 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 0:1

1 marca, Grójec: Sadownik Błędów (A) 1:4 (Tomasz Ciesielski)

8 marca, Grójec: LKS Osuchów (A) 4:1 (Tomasz Magierowski 2x, Adrian Abramowicz, Dawid Balcer)

Iskra Zbrosza Duża

16 lutego, Grójec: Wola Wola Chojnata (A) 1:2 (Wojciech Nawrot)

23 lutego, Grójec: UKS Tarczyn (A) 2:3 (Jakub Foltyn, Grzegorz Budyta)

1 marca, Grójec: KS Błotnica (A) 0:2

8 marca, Zbrosza Duża: SRS Zamienie (B) 2:2 (Adrian Kamiński 2x)

Jaguar Wolanów

19 stycznia, Radom: AS Radomiak Radom (juniorzy) 4:2 (Michał Gadaszewski, zawodnik testowany, Jakub Nachyła, Dariusz Niewiadomski)

26 stycznia, Wolanów: Powała Taczów (A) 1:1 (Maciej Zdonek)

30 stycznia, Kowala: Zorza Kowala (B) 7:3 (Daniel Kutkiewicz 2x, Kacper Pikiewicz 2x, Dawid Gajos, Krzysztof Poneta, Jakub Sieradz)

2 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 4:6 (Kacper Pikiewicz 2x, Jakub Sieradz, Dariusz Niewiadomski)

16 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (juniorzy) 9:4 (Dawid Gajos, Jakub Seradz 2x, zawodnik testowany, Krzysztof Poneta, Jakub Nachyła 4x)

23 lutego, Golędzin: Wulkan Zakrzew (A) 3:3 (samobójcza, Kacper Pikiewicz 2x)

29 lutego, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 3:6 (Jakub Nachyła, Dawid Gajos, Michał Klocek)

8 marca, Wolanów: WUKS Ruda Wielka (A) 4:6 (Krzysztof Gibała, Daniel Kutkiewicz, Dawid Świątkowski 2x)

KP Stanisławice

2 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (A) 2:5 (Bartosz Ptaszek, Mateusz Makuch)

2 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (juniorzy) 4:1 (Patryk Starzyk 2x, Bartosz Nowakowski 2x)

9 lutego, Kozienice: Emergia II Kozienice (A) 4:7 (Bartosz Ptaszek, Wiktor Winiarski, Dawid Ceglarz 2x)

15 lutego, Kozienice: KS Jastrząb (B) 2:7 (Dawid Ceglarz, Patryk Starzyk)

23 lutego, Kozienice: Krępianka Rzeczniów (B) 6:2 (Dawid Ceglarz, Patryk Starzyk, Bartosz Ptaszek, Filip Cieślik, Mateusz Makuch 2x)

1 marca, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 5:0 (Dawid Ceglarz 3x, Mateusz Makuch, Patryk Kapciak)

7 marca, Kozienice: Legion Głowaczów (A) 1:4 (Patryk Starzyk)

8 marca, Kozienice: Wisła Chotcza (B) 2:3 (Bartosz Nowakowski, Dawid Gogacz)

KS Lesznowola

2 lutego, Grójec: Zodiak Sucha (A) 1:5 (Karol Kołecki)

23 lutego, Grójec: SKS Potworów (A) 0:3

1 marca, Stara Błotnica: KS Błotnica (A) 0:2

8 marca, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 4:2 (zawodnik testowany, Karol Kołecki, Rafał Szymański 2x)

KS Wysokin

1 lutego, Zakrzew: Wulkan Zakrzew (A) 3:10 (Dominik Kozłowski, Szymon Karkowski, Patryk Szklarski)

15 lutego, Rusinów: KS Rusinów (-) 0:3

22 lutego, Brudnów: Ruszcovia Borkowice (A) 1:3 (Patryk Szklarski)

29 lutego, Białobrzegi: MKS Wyśmierzyce (A) 0:5

Megawat Świerże Górne

2 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 2:3 (Marek Kultys, Łukasz Kania)

8 lutego, Kozienice: Wisła Solec (B) 1:6 (Łukasz Kania)

13 lutego, Kozienice: Wisła Chotcza (B) 1:4 (Patryk Śledź)

21 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (A) 5:8 (Marek Kultys 2x, Patryk Śledź, Filip Boryczka, Konrad Tynkowski)

23 lutego, Kozienice: KS Magnuszew (A) 1:4 (Filip Boryczka)

1 marca, Kozienice: KP Stanisławice (B) 0:5

Sokół Przytyk

25 stycznia: KS Potworów (A) - odwołany

1 lutego, Brudnów: Gryfia Mirów (A) 2:3 (zawodnik testowany, Krzysztof Kot)

15 lutego, Przytyk: Powała Taczów (A) 3:3 (zawodnik testowany, Kacper Wachnicki 2x)

23 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 4:2 (Paweł Rychlicki, zawodnik testowany, Paweł Czajka, Kamil Kowalczyk)

29 lutego, Przytyk: Strażak Wielogóra (B) 17:0 (zawodnik testowany 5x, zawodnik testowany II 5x, Paweł Rychlicki 3x, Filip Radomski 2x, Damian Kosiec, Kacper Wachnicki)

7 marca, Przytyk: MKS Wyśmierzyce (A) 10:1 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II 3x, Paweł Czajka 2x, Krzysztof Bełzowski, Mariusz Soliński, Marcin Korgul)

10 marca, Przytyk: Zorza Kowala (B) 3:2 (Krzysztof Bełzowski, Marcin Korgul, zawodnik testowany)

Strażak Wielogóra

8 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 0:9

29 lutego, Przytyk: Sokół Przytyk (B) 0:17

7/8 marca: Powała Taczów (A) - odwołany

Zorza Klwów

9 lutego, Gielniów: Orzeł Gielniów (A) 1:2 (Artur Litwiński)

16 lutego, Klwów: LKS Białaczów (B) 2:2 (Wojciech Jędrasik, Patryk Górski)

8 marca, Klwów: Gerlach II Drzewica (B) 2:4 (Łukasz Zieliński, Stolarek)