Grupa I

Coco Jambo Warszawa

8 lutego, Warszawa: MKS Polonia Warszawa (B) 1:4 (zawodnik testowany)

15 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 2:3 (Grzesiuk, Damian Ciszek)

22 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 1:3 (Witold Majewski)

1 marca, Warszawa: Wola Wola Chojnata (A) 6:3 (Aleksander Oksiuta 2x, Filip Wojdak, Kamil Gałecki, Michał Krasucki 2x)

8 marca, Warszawa: Grom Prace Małe (B) 3:4 (Krzysztof Nowicki, Maciej Górka, Wójcik)

Dąb II Wieliszew

25 stycznia, Kobyłka: KS Halinów (A) 0:1

8 lutego, Legionowo: GKP Targówek Warszawa (B) 2:3 (zawodnik testowany 2x)

16 lutego, Radzymin: Rządza Załubice (A) 5:3 (Mateusz Mróz 2x, Bartosz Czarnecki, Michał Sokólski, Daniel Janaśkiewicz)

22 lutego, Warszawa: Inter Warszawa (B) 4:5 (Daniel Janaśkiewicz 3x, Bartosz Czarnecki)

29 lutego, Marki: Madziar Nieporęt (B) 2:7 (Bartosz Czarnecki, Michał Sokólski)

7 marca, Kraszewo: GKS Gumino (B) 8:1 (Oskar Sinkiewicz 2x, Patryk Turek 2x, Robert Sotowicz 2x, Mateusz Mróz, Daniel Janaśkiewicz)

11 marca, Wieliszew: Rozwój Warszawa (A) - odwołany

15 marca: Amigos Warszawa (B)

Farmacja Tarchomin

18 lutego, Warszawa: Victoria Warszawa (B) 3:3 (Andrzej Oszmański, Konrad Niewiatkiewicz, zawodnik testowany)

20 lutego, Warszawa: GKP Targówek Warszawa (B) 0:5

23 lutego, Marki: Victoria Warszawa (B) 0:2

1 marca, Warszawa: Victoria Zerzeń (B) - odwołany

???

Korona Jadów

6 lutego, Jadów: Mazur Radzymin (LO) 4:4 (Adrian Federczyk 3x, Aleksander Rudnik)

8 lutego, Jadów: Miedzanka Miedzna (LO) 6:2 (zawodnik testowant, Adam Matejak 3x, Adrian Federczyk, Łukasz Rudnik)

15 lutego, Jadów: WKS Mystkówiec (B) 7:0 (Adrian Federczyk 2x, Adam Matejak 2x, Michał Rolek, Sławomir Białek, Jakub Pyra)

22 lutego, Jadów: Wicher Sadowne (A) 5:3 (Adrian Federczyk 2x, Łukasz Kondruś 2x, Piotr Rudnik)

29 lutego, Jadów: GKS Dąbrówka (A) 1:6 (Łukasz Rudnik)

7 marca, Jadów: KS Pniewo (B) 10:3 (Adam Matejak 5x, Przemysław Rzempołuch 2x, Karol Michalik, Kamil Wiśniewski, Piotr Rudnik)

14 marca: Tęcza Stanisławów (A)

Legion Warszawa

???

Madziar Nieporęt

25 stycznia, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 2:7 (Marcin Szczur, samobójcza)

1 lutego, Marki: Orły Zielonka (B) 3:3 (Marcin Szczur, Dariusz Boniecki, Maciej Gust)

8 lutego, Marki: Sokół Serock (LO) 1:8 (Maciej Gust)

15 lutego, Marki: Bzura Chodaków (LO) 2:3 (Marcin Szczur, Mateusz Mańk)

23 lutego, Marki: FC 2012 Różan (B) 2:2 (Łukasz Banaszek, Mateusz Mańk)

29 lutego, Marki: Dąb II Wieliszew (B) 7:2 (Marcin Szczur 2x, Roguski, Sebastian Borkowski, Maciej Gust, Jakub Jankowski 2x)

7 marca: Ursus Warszawa (CLJ) - odwołany

7 marca, Marki: Płudy Warszawa (B) 6:1 (Mateusz Mańk 2x, Roguski 2x, Paweł Jarosiewicz, Przemysław Smoczyński)

14 marca: Rozwój Warszawa (A)

Mazur II Radzymin

7 marca, Marki: Marcovia Marki (juniorzy) 2:4 (Mateusz Przybysz, Jakub Włodarski)

11 marca, Radzymin: Wisła Zakroczym (B) - odwołany

15 marca: Inter Warszawa (B)

Mewa Krubin

9 lutego, Zielonki-Parcele: KS Blizne (B) 2:3 (Kamil Ugodziński, Sebastian Piekarzewski)

15 lutego: Wisła Zakroczym (B) - odwołany

1 marca, Krubin: KS Pniewo (B) 0:7

15 marca: Victoria Warszawa (B)

Orły Zielonka

1 lutego, Marki: Madziar Nieporęt (B) 3:3 (Rafał Radomski, Cezary Żaboklicki, zawodnik testowany)

9 lutego, Marki: Victoria Warszawa (B) 11:3 (Cezary Żaboklicki 2x, Kamil Bereda 2x, Tomasz Małek, Cezary Kaczorek, Rafał Radomski 2x, Paweł Bąbel, Bartłomiej Kisiel, Marcin Zaremba)

16 lutego, Marki: KS Wesoła (A) 5:5 (Patryk Szrajder 2x, Cezary Żaboklicki, Mateusz Godlewski, Bartłomiej Kisiel)

22 lutego, Marki: Wkra Pomiechówek (A) 3:3 (Patryk Szrajder, Rafał Radomski, Tomasz Małek)

1 marca, Zielonka: Marymont Warszawa (B) 3:4 (Patryk Szrajder, zawodnik testowany, Kamil Bereda)

7 marca, Zielonka: Józefovia II Józefów (A) 2:0 (Kamil Kłopotowski, Patryk Szrajder)

14 marca: Madziar Nieporęt (B)

Płudy Warszawa

1 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (juniorzy) 0:4

9 lutego, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 1:2 (Frank Dzieniecki)

1 marca, Piaseczno: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 3:1 (Frank Dzieniecki, Mateusz Seremak, Maciej Skrzek)

4 marca, Warszawa: Polonia Warszawa (juniorzy) 1:6 (Kamil Kurek)

7 marca, Marki: Madziar Nieporęt (B) 1:6 (Maciej Skrzek)

15 marca: Józefowianka Józefów (A)

Rotavia Nieporęt

22 lutego, Załubice: Rządza Załubice (juniorzy/seniorzy) 1:6 (Olgierd Tyski)

29 lutego, Marki: Victoria Warszawa (B) 0:9

8 marca, Warszawa: Sparta Marki (B) 0:2

???

Wicher II Kobyłka

26 stycznia, Kobyłka: KP Marymont Warszawa (B) 1:4 (Patryk Dybowski)

2 lutego, Kobyłka: Drukarz Warszawa (juniorzy) 4:1 (Piotr Podsendek 2x, Maciej Wojdyna, Adam Roszuk)

9 lutego, Kobyłka: Wkra Pomiechówek (A) 4:0 (Piotr Podsendek, Radosław Benbenkowski, Remigiusz Muszyński, Mateusz Stachowicz)

15 lutego, Kobyłka: Korona Warszawa (A) 2:6 (Patryk Dybowski, Dawid Kielczyk)

23 lutego, Kobyłka: Rządza Załubice (A) 2:5 (Kacper Pałka 2x)

29 lutego, Kobyłka: Huragan II Wołomin (A) 2:3 (Mateusz Stachowicz, Paweł Koc)

7 marca, Kobyłka: Wicher Sadowne (A) 0:0

15 marca: KS Pniewo (B)

Wisła Zakroczym

16 lutego, Wyszków: WKS Mystkówiec (B) 6:2 (Marcin Bocheński, zawodnik testowany 2x, Dawid Puzio, Rafał Lipowski, zawodnik testowany II)

26 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 3:1 (Dawid Puzio, Konrad Szafran, Marcin Bocheński)

1 marca, Kraszewo: PAF Płońsk (juniorzy) 10:1 (Daniel Mąka 5x, Rafał Lipowski 2x, Dawid Puzio, zawodnik testowany 2x)

4 marca, Kraszewo: PAF Płońsk (LO) - odwołany

8 marca, Kraszewo: Gladiator Słoszewo (B) 3:3 (Daniel Mąka 2x, zawodnik testowany)

11 marca, Radzymin: Mazur II Radzymin (B) - odwołany

 

Grupa II

City Wilanów

18 stycznia, Borzęcin: UKS Borzęcin (B) 7:5 (Michał Gąsiewski, Piotr Kacprowicz, samobójcza, Patryk Czerniejewski 2x, Marcin Wiśniewski, Marcin Kiedrowicz)

26 stycznia, MIlanówek: Passovia Pass (A) 5:1 (Ajibola Oshikoya, Michał Leszczyński, Szymon Sadowski 3x)

2 lutego, Warszawa: Rozwój Warszawa (A) 1:1 (Franciszek Masny)

8 lutego: GKS Podolszyn (B) - odwołany

8 lutego, Warszawa: Talent Warszawa (B) 3:1 (Marcin Krucz, Patryk Czerniejewski, Ajibola Oshikoya)

15 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 2:4 (Piotr Kacprowicz, Michał Gąsiewski)

1 marca, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 3:2 (Bartosz Milewski 2x, Marcin Wiśniewski)

8 marca, Karczew: Advit Wiązowna (A) 2:2 (Marcin Wiśniewski, Franciszek Masny)

14 marca: Vulcan Wólka Mlądzka (A)

21 marca: Dąb II Wieliszew (B)

Grom Prace Małe

9 lutego, Leszno: Partyzant Leszno (A) 0:8

15 lutego, Grójec: GKS Chynów (B) 3:6 (Mateusz Koślacz 2x, Sebastian Ryjak)

22 lutego, Zaborów: Zaborowianka Zaborów (A) 1:13 (Tomasz Maciejak)

29 lutego, Granica: FC Komorów (B) 7:6 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II, Łukasz Noga 3x, zawodnik testowany III)

8 marca: Perła Złotokłos (juniorzy) - odwołany

8 marca, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 4:3 (Tomasz Maciejak 2x, zawodnik testowany 2x)

15 marca: Perła II Złotokłos (B)

Jedność Warszawa

15 lutego, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 3:2 (Paweł Przybył, Adam Sobczak, Jarosław Wieczorek)

22 lutego, Karczew: KS Glinianka (B) 3:5 (Tomasz Okrój, Jarosław Wieczorek 2x)

25 lutego: Orły Zielonka (B) - odwołany

1 marca, Kampinos: Orzeł Kampinos (A) 4:5 (Tomasz Okrój, Przemysław Witkowski, Radosław Falkowski, Lech Niewiadomski)

7 marca, Warszawa: AKS Zły Warszawa (A) 0:1

15/16 marca: Sparta Marki (B)

21/22 marca: ???

KS Glinianka

2 lutego, Karczew: Mazur Karczew (juniorzy) - oodwołany

7 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 2:4 (Marcin Wiekiera, Krzysztof Gniadek)

15 lutego, Karczew: CKS Celestynów (A) 5:6 (Łukasz Dermont, Krzysztof Gniadek, Wasyl Dumiak, Marcin Solnicki, Adam Kubajek)

22 lutego, Karczew: Jedność Warszawa (B) 5:3 (Łukasz Dermont 2x, Marcin Wiekiera 2x, Marcin Dadas)

29 lutego, Karczew: KS Wesoła (juniorzy) 3:2 (Marcin Wiekiera, Marcin Solnicki, Adam Kubajek)

8 marca, Lipówki: KS Puznówka (B) 1:7 (Damian Żurawski)

14/15 marca: Płomień II Dębe Wielkie (B)

21/22 marca: Olimpia Latowicz (A)

KS Puznówka

15 lutego, Sobolew: Sęp Żelechów (A) 2:7 (Grzegorz Akala, Patryk Piętka)

8 marca, Lipówki: KS Glinianka (B) 7:1 (Marcin Jedynak 5x, Daniel Mlącki, Łukasz Rosłaniec)

15 marca, Puznówka: CKS Celestynów (A)

KS Sobienie Jeziory

2 lutego, Warszawa: RKS Wygoda (B) 7:3 (Maciej Malarz 3x, Sebastian Wójcik 2x, zawodnik testowany 2x)

9 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 5:3 (Sebastian Wójcik 2x, Artur Żmudzin, Michał Żmudzin, zawodnik testowany)

14 lutego, Miętne: Amur Wilga (A) 3:4 (Damian Banasiewicz, Piotr Jałocha, Patryk Sułkowski)

19 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 2:1 (zawodnik testowany, Mateusz Cieślak)

22 lutego, Warszawa: Victoria Zerzeń (B) - odwołany

25 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 0:3

1 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:3 (Piotr Kabala)

6 marca, Miętne: Burza Pilawa (A) 6:1 (Sebastian Wójcik 3x, Piotr Jałocha, Patryk Sułkowski, Artur Żmudzin)

8 marca, Warszawa: KP Marymont Warszawa (B) 2:4 (Dominik Dziadczak, Patryk Sułkowski)

10 marca, Kołbiel: CKS Celestynów (A) 3:2 (Damian Banasiewicz 2x, Mateusz Dominiczak)

15 marca: Bór Regut (A)

Orzeł Parysów

16 lutego, Mińsk Mazowiecki: Victoria Kałuszyn (LO) 1:4 (Oktawian Maruszak)

18 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 1:9 (Kamil Kwiatkowski)

23 lutego, Kołbiel: Burza Pilawa (A) 2:5 (Dominik Sowiński, zawodnik testowany)

1 marca, Kołbiel: Jutrzenka Cegłów (B) 5:6 (Dominik Sowiński 2x, Jakub Pałdyna, Szymon Sowiński, Jakub Jałocha)

8 marca, Kołbiel: Amur Wilga (A) 4:1 (Jakub Pałdyna, Filip Kuszpit, Kamil Kwiatkowski 2x)

14/15 marca: Olimpia Latowicz (A)

Perła II Złotokłos

9 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 3:2 (Bartłomiej Arak, Michał Spławiec, Maciej Maciejewski)

15 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 1:2 (Bartłomiej Arak)

22 lutego, Piaseczno: SRS Zamienie (B) 6:1 (Michał Spławiec 2x, Bartłomiej Arak, Adrian Szczepański, Patryk Tober, Jan Błaszczak)

29 lutego, Piaseczno: Walka Kosów (A) 4:1 (Michał Spławiec 2x, Jarosław Szymański, Patryk Sachanowski)

8 marca, Piaseczno: FC Lesznowola (A) 2:1 (Jarosław Szymański 2x)

15/16 marca: Grom Prace Małe (B)

Piorun Warszawa

22 stycznia, Góra Kalwaria: Korona Góra Kalwaria (A) 2:3 (zawodnik testowany, Arkadiusz Woźny)

22 lutego, Sulejówek:Tęcza Stanisławów (A) 5:3 (Kamil Pająk 2x, Arkadiusz Woźny, Mikołaj Tsykurenko, Paweł Tsykurenko)

???

SF Warszawa

18 stycznia, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 2:3 (Paweł Szczurzyński, Michele Rocchegiani Alonso)

2 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (juniorzy) 3:1 (Tomasz Mańkowski, Wojciech Uchman I, Leon Sobota)

9 lutego: Amigos Warszawa (B) - odwołany

22 lutego, Warszawa: LKS Osuchów (A) 10:2 (Tomasz Mańkowski 4x, Michał Pilatkowski 2x, Kacper Sikora 2x, Leon Sobota 2x)

29 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 0:0

Sokół Kołbiel

1 lutego, Kołbiel: Wilga Miastków Kościelny (LO) 4:5 (Marcin Wasiński 2x, Kacper Matosek 2x)

8 lutego, Kołbiel: Viulcan Wólka Mlądzka (A) 3:2 (Broda 2x, Paweł Budyta)

16 lutego, Kołbiel: Bór Regut (A) 0:4

22 lutego, Kołbiel: Advit Wiązowna (A) 4:1 (Broda, Jakub Krupka, Bartłomiej Prus, Kacper Matosek)

29 lutego, Kołbiel: SF Warszawa (B) 0:0

7 marca, Kołbiel: CKS Celestynów (A) 1:2 (Radosław Całka)

14 marca: Świt Barcząca (B)

SRS Zamienie

22 lutego, Piaseczno: Perła II Złotokłos (B) 1:6 (Jan Szewczyk)

1 marca, Raszyn: Sparta Marki (B) 3:1 (Jan Szewczyk, Adrian Szczęsny, samobójcza)

8 marca, Zbrosza Duża: Iskra Zbrosza Duża (B) 2:2 (Oskar Śliwowski 2x)

14/15 marca: Walka Kosów (A)

18 marca: KS Raszyn (juniorzy)

 

Grupa III

Amigos Warszawa

9 lutego: SF Wilanów (B) - odwołany

9 lutego, Warszawa: Płudy Warszawa (B) 2:1 (Artur Marchewka, Artur Lauterbach)

16 lutego, Warszawa: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 4:3 (Bartosz Piotrowski, Paweł Bandurowski, Łukasz Kościelski, Dominik Kajak)

23 lutego, Warszawa: KS Halinów (A) 1:8 (Artur Lauderbach)

1 marca, Warszawa: City Wilanów (B) 2:3 (Artur Lauderbach, Artur Marchewka)

8 marca, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 5:1 (Damian Kalista, Kacper Bardan 2x, Krzysztof Pawelec, Jan Raszyński)

15 marca: Dąb II Wieliszew (B)

AP Brychczy Warszawa

26 stycznia, Warszawa: Talent Warszawa (juniorzy) 3:4 (Kacper Ciesielski 2x, Krzysztof Małkowski)

2 lutego, Sulejówek: Advit Wiązowna (A) 4:1 (Kacper Ciesielski 3x, Filip Krakowiak)

1 marca, Warszawa: Korona Warszawa (A) 2:11 (Kacper Ciesielski, Iwan Danyliuk)

7 marca, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 0:4

GKP Targówek Warszawa

9 lutego, Legionowo: Dąb II Wieliszew (B) 3:2 (Bartłomiej Dziuban 2x, zawodnik testowany)

16 lutego, Kobyłka: Marymont Warszawa (B) 3:2 (Wojciech Kłak, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

20 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 5:0 (Bartłomiej Dziuban, Wojciech Kład, Witold Jasiński, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

23 lutego, Zielonki-Parcele: KS Blizne (B) 9:0 (Witold Jasiński, Kamil Świerczewski, zawodnik testowany, Wojciech Kłak 2x, Bartłomiej Dziuban, samobojcza, zawodnik testowany II 2x)

29 lutego, Zielonki-Parcele: UKS Borzęcin (B) 3:4 (Bartłomiej Dziuban, zawodnik testowany, Bartłomiej Stokowiec)

7 marca, Załubice: Rządza Załubice (A) 1:3 (Bratkowski)

14/15 marca: Drukarz Warszawa (juniorzy)

Inter Warszawa

2 lutego, Warszawa: Wkra Cieksyn (B) 4:1 (Franciszek Wardejn 2x, Adrian Dadas, Piotr Spinek)

9 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 3:6 (Wojciech Jankowski, Piotr Bujalski, Michał Kleindienst)

16 lutego, Warszawa: Victoria Zerzeń (B) 4:3 (Adrian Dadas 2x, Wojciech Jankowski 2x)

22 lutego, Warszawa: Dąb II Wieliszew (B) 5:4 (Adrian Dadas 3x, Wojciech Jankowski, Mateusz Musajew)

27 lutego, Bydgoszcz: BKS Bydgoszcz (IV) 0:3

1 marca, Bydgoszcz: ADP PAAK (Bydgoszcz (-) 3:2 (Adrian Dadas, Michał Warowny, Wojciech Pankiewicz)

7 marca, Raszyn: KS Raszyn (juniorzy) 1:1 (Michał Warowny)

14/15 marca: Mazur II Radzymin (B) - odwołany

14/15 marca: ŁKS Łochów (A)

Kamionek Warszawa

8 lutego, Ząbki: GKS Dąbrówka (A) 2:3 (IMariusz Imiela, Adam Janeczek)

15 lutego, Granica: Anprel Nowa Wieś (A) 6:3 (Damian Starorsta, Vito Elia, Adam Janeczek, zawodnik testowany, Jakub Korona, Tomasz Kalisz)

22/23 lutego: Bednarska Warszawa (B) - odwołany

23 lutego, Warszawa: Partyzant Leszno (A) 3:3 (Maciej Królak 2x, Jakub Korona)

29 lutego, Warszawa: AKS Zły Warszawa (A) 1:1 (Jakub Korona)

8 marca, Warszawa: Bednarska Warszawa (A) 2:0 (Tomasz Kalisz, Łukasz Ścigalski)

KP Marymont Warszawa

26 stycznia, Kobyłka: Wicher II Kobyłka (B) 4:1 (Wojciech Kasprzak 3x, zawodnik testowany)

1 lutego, Warszawa: Victoria Zerzeń (B) 7:6 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Maciej Szczucki-Stogniew, Wojciech Kasprzak, Jakub Wiśnicki 2x, samobójcza)

8 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 0:4

16 lutego, Kobyłka: GKP Targówek Warszawa (B) 2:3 (Wojciech Kasprzak, Maciej Tarnowski)

23 lutego, Pruszków: BUKS Pruszków (B) 3:1 (Maciej Szczucki-Stogniew, Konrad Osek, Michał Wasiak)

1 marca, Zielonka: Orły Zielonka (B) 4:3 (Hubert Bańkowski 2x, Sebastian Cieślicki, Tomasz Legut)

8 marca, Warszawa: KS Sobienie Jeziory (B) 4:2 (Artur Oszast, Wojciech Kasprzak, Konrad Osek, Jakub Wiśnicki)

14 marca: FC Komorów (B) - odwołany

MKS Polonia Warszawa

8 lutego, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 4:1 (Patryk Osiak 3x, Kamil Ulikowski)

16 lutego, Warszawa: Ryś Laski (LO) 2:0 (Mateusz Pławiak, Patryk Osiak)

22 lutego: Józefowianka Józefów (A) - odwołany

22 lutego, Warszawa: AKS Zły Warszawa (B) 2:2 (Jan Mater, Mateusz Sieciechowicz)

29 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 2:5 (Rafał Szewczyk 2x)

8 marca, Warszawa: Victoria Warszawa (B) 4:1 (Mateusz Sieciechowicz, Rafał Szewczyk 3x)

14/15 marca: ???

RKS Wygoda

25 stycznia, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (juniorzy) 2:4 (Szymon Gołębiewski 2x)

2 lutego, Warszawa: KS Sobienie Jeziory (B) 3:7 (Paweł Długołęcki, Rafał Zdrodowski, Marcin Niemyjski)

1 marca, Marki: Świt Barcząca (B) 3:5 (Szymon Gołębiewski 3x)

7/8 marca: Józefovia Józefów (juniorzy) - odwołany

8 marca, Warszawa: KS Wesoła (juniorzy) 6:6 ()

Sparta Marki

20 lutego, Borzęcin: UKS Borzęcin (B) 0:6

1 marca, Raszyn: SRS Zamienie (B) 1:3 (Szymon Niekało)

8 marca, Warszawa: Rotavia Nieporęt (B) 2:0 (Robert Kędzierski, Jacek Zbrożek)

15/16 marca: Jedność Warszawa (B)

Talent Warszawa

8 lutego, Warszawa: City Wilanów (B) 1:3 (Bartosz Jasiorowski)

8 marca: Legionovia II Legionowo (LO) 0:2

???

UKS ASzWoj Rembertów

24 stycznia, Warszawa: Advit Wiązowna (A) 2:2 (Tadeusz Wolski, Konrad Orlik)

5 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 0:8

29 lutego, Warszawa: Sarmata Warszawa (A) 1:5 (Sebastian Orzoł)

???

Victoria Warszawa

9 lutego, Marki: Orły Zielonka (B) 3:11 (Marek Kijowski, Jakub Marczak, Karol Lewicki)

15 lutego, Ząbki: GKS Dąbrówka (A) 2:9 (Bartłomiej Bogucki, Krzysztof Stachowicz)

19 lutego: Mazur II Radzymin (B) - odwołany

18 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 3:3 (Krzysztof Stachowicz 3x)

22 lutego: Huragan II Wołomin (A) - odwołany

23 lutego, Marki: Farmacja Tarchomin (B) 2:0 (Adam Szczeczko, Karol Lewicki)

26 lutego: Hutnik II Warszawa (A) - odwołany

29 lutego, Marki: Rotavia Nieporęt (B) 9:0 (Adrian Granoszewski 4x, Paweł Tempczyk 2x, Bartłomiej Bogucki, Adam Szczeczko, Karol Lewicki)

4 marca, Załubice: Rządza Załubice (A) 0:1

8 marca, Warszawa: MKS Polonia Warszawa (B) 1:4 (Krzysztof Marczak)

14 marca: Mewa Krubin (B)

Victoria Zerzeń

1 lutego, Warszawa: KP Marymont Warszawa (B) 6:7 (Kacper Celej 2x, Adam Dąbrowski, Jan Jagnieszczak, Paweł Rybski, Maciej Bochenek)

8 lutego, Warszawa: Burza Pilawa (A) 2:4 (Jan Jagnieszczak, Maciej Bochenek)

16 lutego, Warszawa: Inter Warszawa (B) 3:4 (Adam Dąbrowski, Piotr Przyborowski, Patryk Tengli-Radziszewski)

22 lutego, Warszawa: KS Sobienie Jeziory (B) - odwołany

1 marca, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) - odwołany

7 marca, Granica: FC Komorów (B) 11:4 (Patryk Radziszewski 3x, Jan Jagnieszczak, Piotr Przyborowski, Marcin Rzeczkowski 2x, Maciej Bochenek, Kacper Celej 2x, zawodnik testowany)

14/15 marca: ???

 

Grupa IV

BUKS Pruszków

8 lutego, Pruszków: Orion Cegłów (B) 0:4

23 lutego, Pruszków: Marymont Warszawa (B) 1:3 (Kamil Piotrowski)

29 lutego, Pruszków: FC Płochocin (B) 1:1 (Rafał Zbiciak)

7 marca, Pruszków: KS Wesoła (juniorzy) - odwołany

8 marca, Pruszków:  Naprzód Brwinów (A) 0:8

14/15 marca: GKS Dąbrówka (A)

FC Płochocin

2 lutego, Kręczki: Guzovia Guzów (B) 0:5

23 lutego, Kręczki: KS II Teresin (B) 5:1 (Piotr Żegliński 3x, Mateusz Hunikowski 2x)

29 lutego, Pruszków: BUKS Pruszków (B) 1:1 (Piotr Żegliński)

8 marca, Kręczki: Orion Cegłów (B) 3:1 (Mateusz Kunikowski, Jakub Jancewicz, Hubert Polewczyk)

15 marca: Świt Warszawa (A)

FC Komorów

29 lutego, Granica: Grom Prace Małe (B) 6:7 (Piotr Cygan 2x, Mateusz Bendarczyk 2x, Rafał Wyszomirski, Cezary Matecki)

4 marca, Granica: Piast Piastów (LO) 2:10 (Adrian Kęska, Mateusz Bendarczyk)

7 marca, Granica: Victoria Zerzeń (B) 4:11 (Rafał Wyszomirski, Mateusz Bendarczyk 3x)

11 marca, Granica: Józefowianka Józefów (A) 3:4 (Rafał Wyszomirski 2x, Mateusz Bendarczyk)

14 marca: Marymont Warszawa (B) - odwołany

GKS Podolszyn

19 stycznia, Sulejówek: Advit WIązowna (A) 4:2 (Artur Cybulski, Daniel Góral, Krystian Strulak, Maciej Grzymała)

25 stycznia, Piaseczno: Laura Chylice (LO) 1:4 (Dawid Pawlak)

1 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 2:2 (Radosław Włodarczyk, samobójcza)

8 lutego: City Wilanów (B) - odwołamy

9 lutego, Milanówek: Błonianka II Błonie (LO) 1:0 (Łukasz Szwedo)

16 lutego, Pruszków: Korona Góra Kalwaria (A) 3:1 (Przemysław Strzelczyk 2x, Dawid Pawlak)

1 marca, Zielonki-Parcela: KS Blizne (B) 5:1 (Artur Cybulski 2x, Dawid Laskus, Przemysław Strzelczyk, zawodnik testowany)

8 marca, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (juniorzy) 0:7

Guzovia Guzów

2 lutego, Kręczki: FC Płochocin (B) 5:0 (Maksym Szwiec, Rafał Bartosiewicz 2x, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

9 lutego, Kręczki: KS II Teresin (B) 2:4 (Mariusz Dawidziuk, zawodnik testowany)

16 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 0:8

22 lutego, Kręczki: Sokół Budki Piaseckie (B) 0:3

1 marca, Kręczki: Tajfun Brochów (A) 3:3 (zawodnik testowany, Robert Sierant, Radosław Gajaszek)

8 marca, Kręczki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (A) 1:2 (Rafał Bartosiewicz)

14/15 marca: Piast Feliksów (A)

KS Blizne

9 lutego, Zielonki-Parcela: Mewa Krubin (B) 3:2 (Krzysztof Rzewuski, Artur Zasuwa, Patryk Putkowski)

16 lutego, Zielonki-Parcela: UWKS Legia Warszawa (juniorzy) - odwołany

23 lutego, Zielonki-Parcela: GKP Targówek Warszawa (B) 0:9

27 lutego: Zaborowianka Zaborów (A) 4:3 (Krzysztof Rzewuski 2x, Adrian Rowicki, Paweł Zbierański)

1 marca, Zielonki-Parcela: GKS Podolszyn (B) 1:5 (Maciej Rzeczyca)

8 marca, Zielonki-Parcela: GKS Dąbrówka (A) 1:2 (Patryk Stachowiak)

14/15 marca: Partyzant Leszno (A)

KS II Teresin

9 lutego, Kręczki: Guzovia Guzów (B) 4:2 (Kamil Sadziński 3x, Mateusz Banaszek)

16 lutego, Kręczki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (A) 0:2

23 lutego, Kręczki: FC Płochocin (B) 1:5 (samobójcza)

1 marca, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 9:6 (Kacper Bargieł 3x, Kamil Sadziński 4x, Damian Paradowski 2x)

8 marca, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 0:3

Milan II Milanówek

7 lutego, Milanówek: LKS II Chlebnia (A) 6:2 (Piotr Habrzyk 3x, Maciej Kozdrój 2x, Paweł Szewczak)

13 lutego, Milanówek: Błonianka II Błonie (LO) 2:5 (Krzysztof Kobierecki, Paweł Szewczak)

16 lutego, Milanówek: Relax Radziwiłłów (B) 2:1 (Maciej Kozdrój, Robert Wacławiak)

22 lutego, Milanówek: Passovia Pass (A) 1:2 (Krzysztof Kobierecki)

1 marca, Milanówek: Wrzos Międzyborów (A) 1:8 (Marcin Kulesza)

8 marca, Milanówek: KS II Teresin (B) 3:0 (Krzysztof Kobierecki 2x, Patryk Babski)

Naprzód II Stare Babice

5 lutego, Zielonki-Parcele: Zaborowianka Zaborów (A) 3:5 ()

???

Orion Cegłów

8 lutego, Pruszków: BUKS Pruszków (B) 4:0 (Michał Kejres 2x, Mariusz Piasek, Jakub Jasiński)

8 marca, Kręczki: FC Płochocin (B) 1:3 (Daniel Zagrajek)

14 marca: LKS II Chlebnia (A)

Relax Radziwiłłów

16 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 1:2 (Jakub Gołębiowski)

23 lutego, Kręczki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (A) 3:0 (Konrad Sitkiewicz, Michał Kośmider, Bartosz Piekarski)

29 lutego, Skierniewice: Unia II Skierniewice (LO) 4:2 (Jakub Gołębiewski 2x, Konrad Sitkiewicz, Bartosz Piekarski)

8 marca, MIlanówek: Wrzos Międzyborów (A) 4:3 (Mateusz Piątek 2x, Damian Sapiński, Konrad Koziarski)

14/15 marca: Tur Jaktorów (A) - odwołany

Sokół Budki Piaseckie

15 lutego, Kręczki: Tajfun Brochów (A) 4:3 (Adrian Dąbrowski 2x, Mateusz Budzałek, samobójcza)

22 lutego, Kręczki: Guzovia Guzów (B) 3:0 (Arkadiusz Sobieraj, Marcin Paczkowski, Mateusz Budzałek)

29 lutego, Łowicz: Promyk Nowa Sucha (A) 2:2 (Rafał Fijołek, Adrian Dąbrowski)

7 marca, Feliksów: Piast Feliksów (A) 5:2 (Mateusz Budzałek 2x, Arkadiusz Sobieraj, Rafał Fijołek, zawodnik testowany)

14/15 marca: Rawka Bolimów (A)

UKS Borzęcin

18 stycznia, Borzęcin: City Wilanów (B) 5:7 (Kamil Janasz, Michał Leśniewski, Adrian Adamczyk, Krzysztof Dąbrowski, Kacper Gołębiowski)

25 stycznia, Zielionki-Parcele: Zaborowianka Zaborów (A) 1:8 (Kamil Janasz)

2 lutego: Jedność Warszawa (B) - odwołany

9 lutego: Milan Milanówek (juniorzy) - odwołany

20 lutego, Borzęcin: Sparta Marki (B) 6:0 (Konrad Kornelak 2x, Michał Leśniewski, samobójcza, David Beltran 2x)

29 lutego, Zielonki-Parcele: GKP Targówek Warszawa (B) 4:3 (Kamil Janasz 3x, Michał Leśniewski)

8 marca, Borzęcin: Zaborowianka Zaborów (A) 2:9 (Michał Leśniewski, Kamil Janasz)

15 marca: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (A)

UKS Łady

18 stycznia, Raszyn: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 6:4 (Kamil Mailnowski 4x, Paweł Góra, Paweł Tomczak)

25 stycznia, Raszyn: KS Raszyn (IV) 1:3 (Kamil Malinowski)

1 lutego, Raszyn: Walka Kosów (A) 0:3

8 lutego, Raszyn: FC Lesznowola (A) 3:3 (Adam Olborski, Paweł Tomczak, Kamil Malinowski)

15 lutego, Raszyn: Wrzos Międzyborów (A) 6:2 (Kamil Malinowski 3x, Rafał Jankowski 2x, Błażej Bartol)

23 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 2:5 (Paweł Tomczak, Rafał Jankowski)

29 lutego, Granica: Anprel Nowa Wieś (A) 2:0 (Paweł Góra, Kamil Malinowski)

14 marca: ???