Grupa I

Agape Białołęka

25 stycznia, Zielonki-Parcele: Ryś Laski (LO) 4:0 (Daniel Ziółkowski 3x, Jakub Szydłowski)

1 lutego, Milanówek: Stal Niewiadów (LO) 0:1

8 lutego, Pruszków: GLKS Nadarzyn (LO) 3:4 (Patryk Gmurczyk 2x, Patryk Żuber)

14 lutego, Milanówek: KS Warka (IV) 2:1 (Łukasz Niedźwiedź, Piotr Markiewicz)

22 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 4:0 (Patryk Gmurczyk, Jakub Szydłowski, Igor Tokarski, zawodnik testowany)

29 lutego, Milanówek: Piast Piastów (LO) 1:1 (Łukasz Niedźwiedź)

7 marca, Chlebnia: LKS Chlebnia (LO) 1:2 (Patryk Gmurczyk)

Bug Wyszków

25 stycznia, Wyszków: Polonia Warszawa (CLJM) 5:0 (Łukasz Damętko, Łukasz Kamiński, Robert Nogaj, Łukasz Kowalczyk, Przemysław Wojtkowski)

1 lutego, Wyszków: Żbik Nasielsk (LO) 2:1 (Nico Wouters 2x)

8 lutego, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (IV) 3:2 (zawodnik testowany 2x, Jan Kopiejewski)

12 lutego, Wyszków: LKS Ostrówek (A) 12:1 (Łukasz Kamiński 4x, Łukasz Kowalczyk, 5x, Mateusz Maciak 2x, Łukasz Damętko)

15 lutego: Korona Ostrołęka (IV) - odwołany

15 lutego, Wyszków: ŁKS Łochów (A) 7:0 (Nico Wouters, Mateusz Maciak 3x, Łukasz Kamiński 2x, Robert Nogaj)

22 lutego, Wyszków: Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 2:3 (Mateusz Maciak, Łukasz Kowalczyk)

29 lutego, Wyszków: Tygrys Huta Mińska (LO) 5:3 (Nico Wouters, Piotr Połodziuk, Łukasz Kamiński, Robert Nogaj, Victor Flores)

4 marca, Wyszków: PKS Radość (A) 1:0 (Mateusz Maciak)

7 marca, Wyszków: Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 0:2

Dąb Wieliszew

23 stycznia, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 2:6 (Łukasz Kowalik, samobójcza)

25 stycznia: AKS Zły Warszawa (B) - odwołany

25 stycznia, Legionowo: Świt Staroźreby (IV) 2:7 (Rafał Jędrych, Tomasz Teofilak)

1 lutego, Legionowo: Świt Staroźreby (IV) 2:4 (Marceli Smardzewski, Jan Bujak)

5 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 2:1 (Tomasz Teofilak, Jan Bujak)

8 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:7 (Marceli Smardzewski)

13 lutego: Narew Ostrołęka (LO) - odwołany

16 lutego, Legionowo: Grom Warszawa (LO) 2:0 (Damian Piekut, Marceli Smardzewski)

22 lutego, Legionowo: PAF Płońsk (LO) 1:2 (Karol Szczepkowski)

1 marca, Legionowo: Żbik Nasielsk (LO) 0:3

8 marca: Sarmata Warszawa (A) - odwołany

8 marca, Legionowo: Wkra Pomiechówek (A) 4:3 (Damian Piekut, Tomasz Teofilak, Marceli Smardzewski, Szymon Darkowski)

Escola Varsovia

18 stycznia, Łomianki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 0:5

25 stycznia, Warszawa: Unia Warszawa (IV) 2:1 (Bartosz Nahorny, zawodnik testowany)

15 lutego, Warszawa: Podlasie Sokołów Podlaski (IV) 4:3 (Damian Sędzikowski 3x, Jan Bąk)

19 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (IV) 4:5 (Hubert Mich, Damian Sędzikowski, Edgar Jończyk 2x)

26 lutego, Warszawa: Okęcie Warszawa (LO) 5:0 (Damian Sędzikowski 2x, Maciej Anusik, Piotr Wrzeszcz, Adrian Sobierajski)

29 lutego, Warszawa: Polonia Warszawa (III) 3:1 (Bartosz Nahorny 2x, Jan Majsterek)

7 marca, Sulejówek: Victoria Sulejówek (IV) 1:2 (Krzysztof Szynke)

Legionovia II Legionowo

18 stycznia, Legionowo: Drukarz Warszawa (juniorzy) 3:1 (Daniel Ziąbski, Szymon Kraszewski, Mateusz Turkowski)

23 stycznia, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 6:2 (Kamil Zych, Filip Motyczyński, Daniel Sękulski, Szymon Kraszewski, Karol Pierzchalski, Daniel Wrona)

25 stycznia, Legionowo: Madziar Nieporęt (B) 7:2 (Aleks Wasilczenko, Michał Wasilczenko, Grzegorz Sejdak, Igor Pasieka, Jakub Barszczewski, Dariusz Suska, Michał Głogowski)

25 stycznia, Legionowo: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 7:0 (zawodnik testowany, Piotr Szymański, Maciej Sobota, Daniel Wrona, Wojciech Piątkowski, Jan Krzywański, Daniel Sękulski)

30 styczeń, Legionowo: Ryś Laski (LO) 6:1 (Jakub Krawczyk 2x, Filip Motyczyński, Daniel Wrona, Kamil Mieszkowski 2x)

1 lutego, Legionowo: Drukarz Warszawa (IV) 2:2 (Kamil Mieszkowski, Jakub Krawczyk)

8 lutego, Legionowo: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:2 (Kamil Mieszkowski, Daniel Wrona)

12 lutego, Legionowo: Żbik Nasielsk (LO) 1:2 (Filip Motyczyński)

15 lutego, Legionowo: PKS Radość (A) 1:1 (Krystian Omen)

25 lutego, Legionowo: Hutnik II Warszawa (A) 5:3 (Radosław Mróz, Daniel Wrona, Daniel Sękulski, Dariusz Suska, Oliwier Tetkowski)

29 lutego, Legionowo: Okęcie Warszawa (LO) 1:3 (Daniel Wrona)

29 lutego, Legionowo: Wisła Maciejowice (A) 1:1 (Jakub Barszczewski)

7 marca, Legionowo: Sarmata Warszawa (A) 5:2 (Mateusz Turkowski, Daniel Ziąbski, Daniel Wrona, Jakub Krawczyk, samobójcza)

8 marca, Warszawa: Talent Warszawa (B) 2:0 (Patryk Sawicki, Kamil Zych)

Marcovia Marki

1 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:5 (Damian Pracki)

8 lutego, Marki: Błonianka Błonie (IV) 3:3 (Bartłomiej Gołasiewicz, Jakub Trzciński 2x)

15 lutego, Marki: Huragan Wołomin (IV) 1:4 (Bartłomiej Gołasiewicz)

22 lutego, Marki: Orlęta Łuków (IV) - odwołany

26 lutego, Marki: PKS Radość (A) 2:3 (Marcin Rojek, Bartłomiej Gołasiewicz)

29 lutego, Marki: Hutnik Warszawa (IV) 3:4 (Bartłomiej Gołasiewicz 2x, Paweł Żmuda)

7 marca, Marki: Mazur Karczew (IV) 0:4

Mazur II Karczew

26 stycznia, Karczew: Promnik Łaskarzew (A) 3:0 (samobójcza, zawodnik testowany, Tomasz Głogowski)

2 lutego, Karczew: Amur Wilga (A) 6:1 (Damian Majchrzyk, zawodnik testowany, Jakub Trzaskowski 3x, Bartłomiej Bakuła)

5 lutego, Karczew: Józefovia Józefów (IV) 2:2 (Mateusz Niedziółka, zawodnik testowany)

7 lutego, Karczew: PKS Radość (A) 1:0 (Joachim Majchrzak)

15 lutego, Karczew: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 5:0 (Paweł Sadowski, Jakub Trzaskowski II, Jakub Trzaskowski I 2x, Kacper Łukasik)

22 lutego, Karczew: Orzeł Unin (LO) 3:1 (Bartłomiej Bakuła, zawodnik testowany, Daniel Zembol)

29 lutego, Karczew: Hutnik II Warszawa (A) 6:2 (Stanisław Staszczuk, Bartłomiej Bakuła, Joachim Majchrzak, Marcin Gędzielewski, Cezary Ćwiek, Maciej Dąbrowski)

7 marca, Karczew: Hutnik Huta Czechy (LO) 3:2 (Bartłomiej Bakuła 3x)

Mazur Radzymin

6 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 4:4 (Marcin Pszczółkowski 2x, Tomasz Rosłon, zawodnik testowany)

9 lutego, Radzymin: Bzura Chodaków (LO) 0:0

16 lutego, Radzymin: Sona Nowe Miasto (LO) 0:3

20 lutego, Marki: Partyzant Leszno (A) 2:2 (Artur Zabłocki, Jakub Rudzki)

22 lutego, Radzymin: MKS Małkinia (LO) 5:0 (Piotr Augustyniak, Artur Zabłocki 3x, Jakub Rudzki)

29 lutego, Radzymin: Rządza Załubice (A) 1:2 (Bartosz Lipski)

4 marca, Wołomin: Wkra Pomiechówek (A) 2:4 (Artur Zabłocki, Mateusz Śmietański)

6 marca, Warszawa: Unia Warszawa (IV) 1:6 (Michał Morawski)

Olimpia Warszawa

25 stycznia, Ząbki: Drukarz Warszawa (juniorzy) 5:1 (Mateusz Wiśniewski 3x, Damian Piotrowski)

1 lutego, Warszawa: SEMP Ursynów (LO) 1:6 (Mateusz Wiśniewski)

7 lutego, Zielonki-Parcele: Naprzód Stare Babice (A) 0:7

16 lutego, Zielonki-Parcele: Przyszłość Włochy (LO) 4:2 (Jakub Stachowicz, Mateusz Wiśniewski 3x)

29 lutego/, Warszawa: Świt Warszawa (A) 3:1 (Patryk Drogosiewicz, Mateusz Wiśniewski 2x)

8 marca, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 0:3

Polonia II Warszawa

26 stycznia, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 2:2 (Piotr Śledziewski 2x)

1 lutego, Warszawa: Płomień Dębe Wielkie (LO) - odwołany

1 marca, Sulejówek: KS Halinów (A) 3:2 (Rafał Wroński, Krystian Ambroziak, Piotr Śledziewski)

4 marca, Warszawa: Rozwój Warszawa (A) 7:1 (Rafał Wroński 3x, Maciej Cichocki, Witold Prokopczyk, Piotr Śledziewski 2x)

7 marca, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 1:2 (Przemysław Szabat)

Sokół Serock

25 stycznia, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 2:1 (Rafał Choszcz 2x)

1 lutego, Legionowo: Unia Warszawa (IV) 0:1

8 lutego, Marki: Madziar Nieporęt (B) 8:1 (zawodnik testowany I, Patryk Kalinowski, zawodnik testowany II, Artur Rawa 4x, zawodnik testowany III)

15 lutego, Sulejówek: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:2 (Krystian Szambelan)

19 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS Chlebnia (LO) 1:2 (Artur Rawa)

29 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 2:1 (Patryk Olszewski, samobójcza)

8 marca, Legionowo: GKS Pokrzywnica (LO) 3:3 (Sylwester Szambelan, Artur Rawa, Maciej Karpik)

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

18 stycznia: Polonia Warszawa (juniorzy) 3:2 (Bartosz Pawłowski 2x, Bartosz Fabryc)

25 stycznia, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 0:7

5 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 3:1 (Michał Drewnowski, Bartosz Fabryc, Mateusz Drejka)

8 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 2:2 (Patryk Kokoszczyński, Michał Drewnowski)

15 lutego: Sona Nowe Miasto (LO) - odwołany

19 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:3 (Mateusz Świderski, Bartłomiej Cymerman)

22 lutego, Legionowo: Nadnarwianka Pułtusk (IV) 3:1 (Mateusz Świderski, Paweł Puchacz, Michał Drewnowski)

1 marca, Sulejówek: Płomień Dębe Wielkie (LO) 4:1 (Paweł Puchacz, Michał Drewnowski, Piotr Kusiński, Bartosz Fabryc)

8 marca, Laski: Ryś Laski (LO) 2:1 (Patryk Drewnowski, Piotr Kusiński)

Victoria II Sulejówek

19 stycznia, Sulejówek: KS Halinów (A) 4:0 (Kamil Przybysz, Piotr Kuszewski, Jakub Uthke-Nowak, Michał Bodziony)

24 stycznia, Sulejówek: PKS Radość (A) 3:2 (Oleksandr Salabaj, Jakub Uthke-Nowak 2x)

8 lutego, Sulejówek: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:1 (Kamil Przybysz)

19 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 3:7 (Oleksandr Salabaj 2x, Patryk Wódkowski)

23 lutego, Sulejówek: UKS Łady (B) 5:2 (Jakub Uthke-Nowak 2x, Jakub Kaczmarek, Patryk Wódkowski 2x)

1 marca, Sulejówek: KS Wesoła (A) 3:2 (Aleksander Krystosik 2x, Mateusz Derlatka)

8 marca, Sulejówek: Fenix Siennica (LO) 4:0 (Patryk Wódkowski, Jakub Uthke Nowak, Karp, Antoni Tkaczyk)

Wicher Kobyłka

25 stycznia: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) - odwołany

26 stycznia, Kobyłka: Huragan II Wołomin (A) 3:1 (Antoni Grabowski, Marcin Mańko, Jan Szulkowski)

1 lutego, Kobyłka: Bzura Chodaków (LO) 4:2 (Kamil Boguszewski 2x, Remigiusz Muszyński, zawodnik testowany)

1 lutego, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) 2:7 (Jan Szulkowski, Kacper Pałka)

8 lutego, Kobyłka: Okęcie Warszawa (LO) 1:5 (Kamil Senda)

15 lutego, Kobyłka: Orzeł Unin (LO) 6:2 (Marcin Mańko 5x, Kamil Senda)

23 lutego, Kobyłka: Varsovia Warszawa (juniorzy) 5:2 (Marcin Mańko, samobójcza, Rafał Pawlak 2x, Jan Szulkowski)

29 lutego, Kobyłka: PKS Radość (A) 1:2 (Jan Szulkowski)

4 marca, Kobyłka: SRT Halinów (A) 2:1 (Kamil Senda, zawodnik testowany)

7 marca, Kobyłka: Hutnik II Warszawa (A) 5:2 (Marcin Mańko 2x, Jan Szulkowski 2x, Antoni Grabowski)

Wisła Dziecinów

1 lutego, Karczew: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 6:2 (Dominik Cichecki 2x, Sebastian Wiszniewski, Filip Kaczmarski, Jakub Moskwa, Piotr Grzegrzółka)

8 lutego, Miętne: Amur Wilga (A) 3:1 (Mateusz Wasążnik, Kamil Banasiewicz, Michał Strzeżek)

15 lutego, Karczew: Wilga Miastków Kościelny (LO) 3:6 (Dawid Błaszkiewicz 2x, samobójcza)

22 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 2:1 (Michał Strzeżek 2x)

29 lutego, Miętne: Orzeł Unin (LO) - odwołany

7 marca, Otwock: Start Otwock (A) 2:2 (Mateusz Bobis, Dominik Cichecki)

Wisła Jabłonna

2 lutego, Legionowo: GKS Pokrzywnica (LO) 2:3 (zawodnik testowany, Konrad Karaszewski)

9 lutego, Legionowo: AKS Zły Warszawa (A) 5:2 (Paweł Madej 3x, zawodnik testowany, Mateusz Niedźwiecki)

16 lutego, Legionowo: Wkra Pomiechówek (A) 2:3 (Łukasz Karczmarczyk 2x)

23 lutego, Legionowo: Grom Warszawa (LO) 0:6

1 marca, Marki: Rozwój Warszawa (A) 3:3 (Łukasz Karczmarczyk 2x, Franciszek Dmochowski)

8 marca, Marki: WKS Rząśnik (A) 3:5 (zawodnik testowany, Łukasz Karczmarczyk, Adam Fronczek)

 

Grupa II

Błonianka II Błonie

17 stycznia, Kręczki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 0:3

25 stycznia, Warszawa: Korona Warszawa (A) 0:2

2 lutego, Milanówek: KS Halinów (A) 1:3 (Piotr Włodek)

9 lutego, Milanówek: GKS Podolszyn (B) 0:1

13 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 5:2 (Dorian Zdanowicz 3x, Hubert Kozłowski, Damian Karpiński)

16 lutego, Kręczki: Józefowianka Józefów (A) 6:0 (Kacper Bejne, Damian Karpiński, Dorian Zdanowicz, Kamil Mąka, Jakub Bielecki, Jakub Gieras)

22 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 6:1 (Dorian Zdanowicz 3x, Piotr Włodek, zawodnik testowany, Hubert Kozłowski)

25 lutego: Bzura Chodaków (LO) - odwołany

29 lutego, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 3:3 (Dorian Zdanowicz 3x)

8 marca, Korytów: Błękitni Korytów (A) 1:4 (Oskar Oracki)

GLKS Nadarzyn

5 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 1:0 (Adam Michalak)

8 lutego, Pruszków: Agape Białołęka (LO) 4:3 (Adam Michalak, Sebastian Folwarski, Mateusz Tarkowski 2x)

15 lutego, Zielonki-Parcele: Naprzód Stare Babice (A) 1:3 (Paweł Milankiewicz)

19 lutego, Pruszków: Znicz Pruszków (CLJ) 1:5 (zawodnik testowany)

22 lutego, Pruszków: Rozwój Warszawa (A) 2:1 (Bartłomiej Surmacz, Sebastian Folwarski)

29 lutego, Pruszków: Orzeł Baniocha (A) 3:2 (Paweł MIlankiewicz, Bartłomiej Surmacz 2x)

7 marca: LKS II Chlebnia (A) - odwołany

Grom Warszawa

1 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 2:1 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

5 lutego, Warszawa: UKS ASzWoj Rembertów (B) 8:0 (Konstantyn Ślęzak 2x, Rafał Barzyc, Łukasz Choiński, zawodnik testowany, Daniel Nawrocki, Kacper Charyton)

8 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 3:3 (zawodnik testowany, Przemysław Więczek, Konstantyn Ślęzak)

16 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 0:2

19 lutego, Jadów: Huragan Wołomin (IV) 0:4

23 lutego, Legionowo: Wisła Jabłonna (LO) 6:0 (Szymon Michoński, Michał Godłoza 2x, Kacper Charyton, Oleksij Tarasov 2x)

26 lutego, Warszawa: KS Wesoła (A) 4:1 (Daniel Nawrocki 2x, Oleksij Tarasov, Karol Jaszczołt)

1 marca, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (CLJ) 5:4 (Karol Jaszczołt 2x, Łukasz CHoiński, Adrian Zawadka, Szymon Michoński)

7 marca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 3:2 (Daniel Nawrocki, Konstantyn Ślezak, Dariusz Piwowarek)

KS Teresin

24 stycznia, Zielonki-Parcele: Naprzód Stare Babice (A) 2:1 (Radosław Grefkowicz, zawodnik testowany)

4 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 3:0 (Jakub Giś, Kacper Bargieł, Kamil Stencel)

7 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 1:0 (Grzegorz Węsek)

16 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 2:1 (Wiktor Stojek, Grzegorz Węsek)

23 lutego, Kręczki: Naprzód Brwinów (A) 10:2 (Grzegorz Węsek 3x, Dawid Brzeski 2x, Kacper Bargieł 2x, Szczepan Felczak, Michał Bargieł, Patryk Szewczyk)

29 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (LO) 3:2 (Dawid Brzeski 2x, Grzegorz Węsek)

7/8 marca: Polonia II Warszawa (LO) - odwołany

7 marca, Teresin: Varsovia Warszawa (juniorzy) 5:2 (Kacper Bargieł, Patryk Szewczyk, Adrian Binienda, Jakub Giś, Marcin Bauman)

Laura Chylice

25 stycznia, Piaseczno: GKS Podolszyn (B) 4:1 (Hubert Skrzypek, zawodnik testowany, Jarosław Jamrozik, Kamil Modzelewski)

1 lutego, Piaseczno: KS Raszyn (IV) 5:2 (Daniel Ludynia, Paweł Grodzki)

8 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 0:6

11 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 7:3 (Piotr Madetko 2x, Jarosław Jamrozik, Daniel Ludynia, Kamil Modzelewski, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

16 lutego, Piaseczno: Perła Złotokłos (LO) 2:0 (Paweł Grodzki, Hubert Skrzypek)

22 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (IV) - odwołany

25 lutego, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (LO) 4:3 (Paweł Grodzki, Jarosław Jamrozik, Hubert Skrzypek, Daniel Ludynia)

29 lutego, Piaseczno: KS Teresin (LO) 2:3 (Paweł Grodzki, Daniel Michalski)

7 marca, Piaseczno: Korona Góra Kalwaria (A) 5:2 (Mateusz Kwiatkowski 2x, P. Rzeszotek 2x, Daniel Ludynia)

LKS Chlebnia

25 stycznia, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 3:2 (Artur Muchin, Michał Ocipka 2x)

1 lutego, Milanówek: Wrzos Międzyborów (A) 9:0 (Michał Ocipka 2x, Łukasz Gwardiak 3x, Artur Starosz 2x, Krzysztof Mamla, Maciej Zawitaj)

8 lutego, Milanówek: Orzeł Baniocha (A) 2:1 (Łukasz Gwardiak, samobójcza)

15 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 2:0 (Maciej Zawitaj, Łukasz Gwardiak)

19 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Sokół Serock (LO) 2:1 (Sebastian Palmowski, Maciej Zawitaj)

22 lutego, Ząbki: PKS Radość (A) 0:0

29 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (IV) 1:0 (Mateusz Piwko)

7 marca, Chlebnia: Agape Białołęka (LO) 2:1 (Sebastian Palmowski, Łukasz Gwardiak)

Milan Milanówek

1 lutego, Milanówek: Znicz II Pruszków IIV) 2:0 (Grzegorz Lewandowski, Jakub Namiota)

8 lutego, Milanówek: Grom Warszawa (LO) 3:3 (Mikołaj Ozimek, Radosław Jankiewicz 2x)

15 lutego, Milanówek: Orzeł Nieborów (IV) 1:0 (Jakub Namiota)

21 lutego, Milanówek: KS Raszyn (IV) 3:3 (Jan Łapiński, Krzysztof Urbanek, Dominik Skorża)

29 lutego, MIlanówek: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 0:2

6 marca, MIlanówek: Naprzód Stare Babice (A) 3:0 (Adam Banaszczyk, Mikołaj Ozimek, Radosław Jankiewicz)

Okęcie Warszawa

26 stycznia, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 5:3 (Adrian Wiercioch 3x, Eryk Murawski 2x)

1 lutego, Karczew: Hutnik Huta Czechy (LO) 5:2 (Adrian Wiercioch, Jakub Sosnowski 2x, Eryk Murawski, Adrian Beta)

8 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (LO) 5:1 (Adrian Beta 2x, Rafał Gajowniczek, Mateusz Łuczyk, Damian Koński)

15 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (IV) 2:1 (Mateusz Luczyk, Jakub Sosnowski)

22 lutego, Kręczki: KTS Weszło (A) 1:3 (Jakub Sosnowski)

26 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 0:5

29 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 3:1 (Eryk Murawski, Mateusz Łuczyk, Damian Koński)

7 marca, Kręczki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 4:1 (Jakub Sosnowski 2x, Mariusz Wiśniewski, Kilman)

Perła Złotokłos

1 lutego, Piaseczno: Orzeł Baniocha (A) 4:1 (Paweł Szawro 2x, Jakub Pakuła, Cezary Kur)

7 lutego, Piaseczno: LKS Promna (LO) 3:1 (Jakub Pakuła 3x)

16 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (LO) 0:2

22 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 4:1 (Przemysław Iwański, Oliwer Filip 2x, Kamil Włodarczyk)

26 lutego, Góra Kalwaria: Korona Góra Kalwaria (A) 1:0 (Cezary Kur)

29 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 6:0 (Mateusz Orzeszak, Cezary Kur, Przemysław Iwański, Oliwer Filip 2x, Michał Ambrozik)

7 marca, Grójec: Walka Kosów (A) 6:1 (Cezary Kur 3x, Oliwer Filip, Mateusz Orzeszak, Michał Ambrozik)

Piast Piastów

24 stycznia, Kręczki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:5 (Michał Kwiatkowski)

1 lutego, Kręczki: Naprzód Brwinów (A) 3:2 (Michał Więcek, Jacek Kowalski, Michał Rosłonek)

8 lutego: Drukarz Warszawa (juniorzy) - odwołany

16 lutego, Kręczki: Partyzant Leszno (A) 3:0 (Kamil Melich 2x, Michał Rosłonek)

23 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (IV) 1:2 (Łukasz Grzybowski)

29 lutego, Milanówek: Agape Białołęka (LO) 1:1 (Jakub Składowski)

4 marca, Granica: FC Komorów (B) 10:2 (Jacek Kowalski 3x, Wasyl Gorohiwskyj 2x, Jakub Składowski 2x, Łukasz Grzybowski, Michał Kwiatkowski, Zupka)

7 marca, Milanówek: Passovia Pass (A) 8:0 (Michał Więcek 2x, Jacek Kowalski 2x, Iwan 2x, Wasyl Gorochiwskyj, Śmigiera)

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

25 stycznia, Grodzisk Mazowiecki: LKS Chlebnia (LO) 2:3 (Tomasz Kołodziejski, samobójcza)

1 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Grom Warszawa (LO) 1:2 (Radosław Graczyk)

4 lutego,Grodzisk Mazowiecki: KS Teresin (LO) 0:3

12 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Passovia Pass (A) 6:1 (zawodnik testowany 2x, Radosław Graczyk, Bartłomiej Nowak, Patryk Wojacik, Kamil Przyżycki)

15 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Hutnik II Warszawa (A) 2:2 (Radosław Graczyk, zawodnik testowany)

22 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Agape Białołęka (LO) 0:4

29 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Bzura Chodaków (LO) 4:5 (Kamil Przyżycki 2x, Mateusz Skorupa, Piotr Jaroń)

8 marca, Grodzisk Mazowiecki: Sparta Jazgarzew (LO) 6:1 (Christian 3x, Franciszek Ratajczyk, Mateusz Kinast, Piotr Jaroń)

Przyszłość Włochy

25 stycznia, Warszawa: Sarmata Warszawa (A) 5:4 (Sebastoan Król, Łukasz Manel, Mateusz Najder, Maciej Oleszczuk, Łukasz Kawalec)

5 lutego: Mazur Radzymin (LO) - odwołany

8 lutego, Ząbki: KS Wesoła (A) 2:1 (Damian Mrozik, Mariusz Lisowski)

16 lutego, Zielonki-Parcela: Olimpia Warszawa (LO) 2:4 (Damian Mrozik, Ayhan Emiroglu)

23 lutego: Polonia II Warszawa (LO) - odwołany

23 lutego, Granica: Anprel Nowa Wieś (A) 4:1 (Damian Mrozik, Rybka, Woźniak, Dudziński)

29 lutego, Zielonki-Parcela: Naprzód Stare Babice (A) 1:2 (Łukasz Muskalski)

7 marca, Warszawa: Polonia Warszawa (juniorzy) 0:3

Ryś Laski

25 stycznia, Zielonki-Parcele: Agape Białołłęka (LO) 0:4

30 stycznia, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 1:6 (Jakub Grunas)

2 lutego: Varsovia Warszawa (juniorzy) 2:4 (Kacper Gonczarek, Aleksander Zawadzki)

8 lutego, Zielonki-Parcele: Wrzos Międzyborów (A) 1:1 (Emil Biegun)

16 lutego, Warszawa: MKS Polonia Warszawa (B) 0:2

22 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 6:4 (Emil Biegun 3x, Marcin Gonczarek, Aleksander Zawadzki, Jakub Grunas)

1 marca, Laski: Partyzant Leszno (A) 0:1

8 marca, Laski: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 1:2 (Marcin Gonczarek)

SEMP Ursynów

1 lutego, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 6:1 (Jan Krawczyk 2x, Paweł Rybak, Kamil Szabłowski, Sebastian Drygiel 2x)

8 lutego, Kręczki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (A) 12:1 (Jan Krawczyk 2x, Sebastian Drygiel, Kamil Szabłowski, Paweł Rybak 6x, Mikołaj Chałabis, Mateusz Kiliszek)

23 lutego, Warszawa: Orzeł Baniocha (A) 4:2 (Jan Krawczyk 2x, Sebastian Drygiel, Kamil Szabłowski)

1 marca, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 1:1 (Paweł Rybak)

7 marca, Prażmów: MKS Piaseczno (IV) 0:3

Sparta Jazgarzew

25 stycznia, Piaseczno: Korona Góra Kalwaria (A) 7:0 (Marcel Mich 2x, Bartłomiej Bobowski 2x, Olaf Kubat, Maciej Wójcik, zawodnik testowany)

1 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 3:2 (Mateusz Keller 2x, Bartłomiej Bobowski)

8 lutego, Piaseczno: Ursus II Warszawa (LO) 1:3 (Bartłomiej Bobowski)

15 lutego: KTS Weszło (A) - odwołany

23 lutego, Miętne: Wilga Garwolin (IV) - odwołany

25 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (LO) 3:4 (Olaf Kubat, Dominik Kansik, Maciej Wójcik)

28 lutego, Piaseczno: LKS Promna (IV) 6:0 (Wojciech Gajownik 3x, Olaf Kubat, Jakub Tworek, Bartłomiej Bobowski)

8 marca, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:6 (Mateusz Keller)

Ursus II Warszawa

26 stycznia, Warszawa: Polonia II Warszawa (LO) 2:2 (Sebastian Kwaczreliszwili 2x)

2 lutego, Warszawa: Drukarz Warszawa (juniorzy) 2:0 (Antoni Kozyra, Wojciech Drach)

8 lutego, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (LO) 3:1 (Mateusz Ostrowski, Kisiel, zawodnik testowany)

15 lutego, Warszawa: LKS Chlebnia (LO) 0:2

23 lutego, Warszawa: Naprzód Stare Babice (A) 1:1 (Sebastian Kwaczreliszwili)

1 marca, Warszawa: SEMP Ursynów (LO) 1:1 (Dmytro Chołodkiewicz)

8 marca, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 3:0 (Dmytro Chołodkiewicz 3x)