Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Klub Sportowy Madziar Nieporęt występujący w warszawskiej Klasie A (3 miejsce po rundzie jesiennej) poszukuję zawodników do drużyny seniorskiej. Poszukujemy zawodników z roczników 2004 - 1996. Trenujemy 3 razy w tygodniu na terenie gminy Nieporęt.

*     *     *

MLKS Józefovia poszukuje trenerów do pracy w akademii, zgłoszenia prosimy przesyłać na biuro@jozefovia.pl

*    *     *

Drużyna KS Pilica Nowe Miasto szuka sparingpartnera w terminie 30.01.2021 i 27.02.2021.
Możemy zagrać na sztucznym boisku w Mogielnicy bądź Grójcu.
Kontakt do trenera: 604911411

 

Polecane strony

M Gol

Błonianka Błonie

Przybyli: Piotr Ćwik (KS Raszyn), Przemysław Jakóbiak (Żyrardowianka Żyrardów), Leon Jankowski i Arkadiusz Zajączkowski (Polonia Warszawa), Michał Kozaczkow (Ursus Warszawa), Bartosz Skowron (ostatnio Skra Częstochowa)

Odeszli: Przemysław Dwórzyński (Stal Kraśnik), Kamil Stencel (KS Teresin), Mateusz Tomaszewski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

Józefovia Józefów

Przybyli: 

Odeszli: 

KS Raszyn

Przybyli: 

Odeszli: Piotr Ćwik (Błonianka Błonie), Łukasz Gwardiak i Robert Jaoko (LKS Chlebnia)

KS Warka

Przybyli: Mateusz Bochniewski (Zwolenianka Zwoleń), Dominik Madej (KS Magnuszew), Jakub Piotrzkowicz (Start Otwock), Piotr Potrzebowski (LKS Promna), Kacper Urbański (Drukarz Warszawa), Aleksander Wiśniewski (MKS Piaseczno), Daniel Żurawski (Mazur Karczew)

Odeszli: Maksymilian Vogtman (MKS Piaseczno)

Mazur Karczew

Przybyli: Bartosz Kozakiewicz (Fenix Siennica), Jan Wojtasik (Znicz II Pruszków)

Odeszli: Daniel Żurawski (KS Warka)

MKS Piaseczno

Przybyli: Karol Boniecki (Escola Varsovia - juniorzy), Bartłomiej Gromek (Ruch Wysokie Mazowieckie), Konrad Rudnicki (KP Starogard Gdański), Michał Suchanek (Znicz Pruszków), Maksymilian Vogtman (KS Warka)

Odeszli: Aleksander Wiśniewski (KS Warka)

Mszczonowianka Mszczonów

Przybyli: 

Odeszli: 

Oskar Przysucha

Przybyli: Emil Gołyski (Łysica Bodzentyn), Bartosz Pełka (???), Oskar Szczodry (Pilica Białobrzegi), Mateusz Złotogórski (ostatnio Concordia Elbląg)

Odeszli: Kacper Kokosza (Proch Pionki)

Pilica Białobrzegi

Przybyli: Filip Adamczyk (Trysil FK - Norwegia), Oskar Markiewicz (Radomiak II Radom)

Odeszli: Oskar Szczodry (Oskar Przysucha)

Proch Pionki

Przybyli: Hubert Białogłowicz i Wiktor Pajączek (Radomiak II Radom), Kacper Kokosza (Oskar Przysucha), Filip Lech (Oronka Orońsko)

Odeszli: Eryk Machnio i Kamil Trzos (Królewscy Jedlnia), Jakub Maik (Gryf Policzna), Kacper Nowocień (Zamłynie Radom), Sebastian Ząbkowski (LKS Promna), Cezary Zieliński (Orzeł Wierzbica)

Radomiak II Radom

Przybyli: 

Odeszli: Hubert Białogłowicz i Wiktor Pajączek (Proch Pionki), Oskar Markiewicz (Pilica Białobrzegi)

Unia Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: Karol Budzich (Wkra Bieżuń)

Victoria Sulejówek

Przybyli: 

Odeszli: 

Wilga Garwolin

Przybyli: Mikołaj Gola (ostatnio Burza Pilawa), Wojciech Majsterek (Zryw Sobolew), Dariusz Osica (Fenix Siennica)

Odeszli: 

Znicz II Pruszków

Przybyli: 

Odeszli: Mateusz Domżalski (Huragan Wołomin), Krystian Mianowicz (Ząbkovia Ząbki), Jan Wojtasik (Mazur Karczew)

Żyrardowianka Żyrardów

Przybyli: Alessandro Magini (Partyzant Radoszyce), Wiktor Nalej i Marcin Sosiński (Wrzos Międzyborów), Dominik Trojanowski (ostatnio Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Dawid Wierzbicki (LKS Chlebnia)

Odeszli: Adrian Binienda (KS Teresin), Adrian Dudziński i Kacper Skrzypek (Unia Skierniewice), Przemysław Jakóbiak (Błonianka Błonie)