Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Klub Sportowy Madziar Nieporęt występujący w warszawskiej Klasie A (3 miejsce po rundzie jesiennej) poszukuję zawodników do drużyny seniorskiej. Poszukujemy zawodników z roczników 2004 - 1996. Trenujemy 3 razy w tygodniu na terenie gminy Nieporęt.

*     *     *

MLKS Józefovia poszukuje trenerów do pracy w akademii, zgłoszenia prosimy przesyłać na biuro@jozefovia.pl

*    *     *

Drużyna KS Pilica Nowe Miasto szuka sparingpartnera w terminie 30.01.2021 i 27.02.2021.
Możemy zagrać na sztucznym boisku w Mogielnicy bądź Grójcu.
Kontakt do trenera: 604911411

 

Polecane strony

M Gol

Drukarz Warszawa

Przybyli: Bartłomiej Frańczuk (Polonia II Warszawa), Jakub Karabin (Nadnarwianka Pułtusk), Arkadiusz Król (Ursus II Warszawa), Mikołaj Kwiatkowski (Ursus Warszawa)

Odeszli: Kacper Urbański (KS Warka), Grzegorz Wilczyński (Mazowsze Grójec)

Huragan Wołomin

Przybyli: Dariusz Dadacz (Ząbkovia Ząbki), Mateusz Domżalski (Znicz II Pruszków), Rafał Durakczyk (Wicher Kobyłka), Łukasz Mościcki (Mazur Radzymin)

Odeszli: ,

Hutnik Warszawa

Przybyli: Olivier Aleksander i Rafał Kowalski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Hubert Borowy (Mazur Gostynin), Maksymilian Grabowicz (Ząbkovia Ząbki), Jakub Grodzki (Agape Białołęka), Bartosz Koncki (bez klubu), Kamil Waśniowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)

Odeszli: Maciej Baranowski i Damian Pracki (Marcovia Marki), Artur Muchin (LKS Chlebnia), Paweł Okrasa (RKS Radomsko)

Korona Ostrołęka

Odeszli: Michał Borkowski, Dariusz Jastrzębski, Filip Kiernozek, Piotr Ludwiczak i Mateusz Turek (Narew Ostrołęka), Rafał Grabowski (Nadnarwianka Pułtusk)

KS Łomianki

Przybyli: Michał Drabik (Ursus Warszawa), Jakub Grzebyk (Varsovia Warszawa - juniorzy), Pedro Moreno (CD Manchego Ciudad Real - Hiszpania), Maciej Radaszkiewicz (Ruch Wysokie Mazowieckie)

Odeszli: Jakub Kopacz (Podlasie Sokołów Podlaski), Kewin Przygoda (Gryf Wejherowo)

Makowianka Maków Mazowiecki

Przybyli: 

Odeszli: Maciej Traczewski (MKS Przasnysz)

Mazovia Mińsk Mazowiecki

Przybyli: 

Odeszli: 

MKS Przasnysz

Przybyli: Szymon Kamiński (Polonia Warszawa), Krzysztof Kopciński (Kryształ Glinojeck), Maciej Traczewski (Makowianka Maków Mazowiecki)

Odeszli: Patryk Piasecki (Mławianka Mława)

Nadnarwianka Pułtusk

Przybyli: Damian Gałązka (Orlęta Radzyń Podlaski), Rafał Grabowski (Korona Ostrołęka), Mateusz Mętlicki (Huragan Morąg), Bruno Worotyński (GKS II Tychy)

Odeszli: Mateusz Dzbański (Mazur Radzymin), Jakub Karabin (Drukarz Warszawa), Radosław Śledziewski (Polonia Warszawa), Jakub Zalewski (Żbik Nasielsk)

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Przybyli: 

Odeszli: Olivier Aleksander i Rafał Kowalski (Hutnik Warszawa), Patryk Liszewski (Marcovia Marki), Dawid Makuch (Podlasie Sokołów Podlaski)

Podlasie Sokołów Podlaski

Przybyli: Jakub Kopacz (KS Łomianki), Dawid Makuch (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)

Odeszli: 

Pogoń II Siedlce

Przybyli: 

Odeszli: 

Świt Staroźreby

Przybyli: 

Odeszli: 

Wisła II Płock

Przybyli: Krystian Ogrodowski (Warmia Olsztyn), Jakub Witek (Stadion Śląski Chorzów - juniorzy)

Odeszli: Oliwer Osmański (Mieszko Gniezno), Adrian Szczutowski (Stal Stalowa Wola)

Wkra Żuromin

Przybyli: 

Odeszli: 

Ząbkovia Ząbki

Przybyli: Krystian Mianowicz (Znicz II Pruszków), Stanisław Muniak (Polonia II Warszawa), Bartosz Wiśniewski i Patryk Zych (Polonia Warszawa)

Odeszli: Dariusz Dadacz (Huragan Wołomin), Maksymilian Grabowicz (Hutnik Warszawa)