Sparingi

Strefa Trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Drużyna KS Troszyn  ma wolne terminy na sparingi .Mile widziane kluby z IV ligi .Prosimy o kontakt telefoniczny 606-396-907

*     *     *

Hutnik Warszawa zaprasza zawodników z roczników 2001-2005 na testy do drużyn seniorskich. Prosimy o przesłanie na adres e-mail biuro@hutnikwarszawa.pl następujących danych: imię i nazwisko, data urodzenia, pozycja, obecny klub

*     *     *

KS Drukarz Warszawa poszukuje sparingpartnera na 31 lipca. Nie dysponujemy boiskiem, więc chętnie dojedziemy. Po naszej stronie koszt sędziów. Proszę o kontakt z II trenerem Przemkiem Cegiełko 889-252-271

Polecane strony

M Gol

Drukarz Warszawa

Przybyli: Mazlum Abul i Piotr Markowski (bez klubu), Mamadou Barry (Sarmata Warszawa), Jakub Czajka (powrót do gry), Bartłomiej Frańczuk (Polonia II Warszawa), Bartłomiej Fularz (Świt Staroźreby), Jakub Karabin (Nadnarwianka Pułtusk), Arkadiusz Król (Ursus II Warszawa), Marek Kwiatkowski (MKS Polonia Warszawa), Mikołaj Kwiatkowski (Ursus Warszawa), Jakub Łojek, Krzysztof Włodarkiewicz, Oliwier Żurawski i Oskar Żurawski (zespół juniorów)

Odeszli: Ahmed Toriola Ayjodeji (MKS Piaseczno), Przemysław Boreczek (zespół rezerw), Angelo Cherubini (Warta Gorzów Wielkopolski), Jakub Karabin (Legionovia II Legionowo), Krystian Kij i Michał Knajdrowski (KS Warka), Alan Krupa (zespół juniorów), Kacper Pękała (Nadnarwianka Pułtusk), Adrian Rowicki (MKS Polonia Warszawa), Kamil Świerczek (Broń Radom), Kacper Urbański (KS Warka), Grzegorz Wilczyński (Mazowsze Grójec), Michał Ciszewski, Kacper Gałązka, Sebastian Maśniak, Mateusz Mierzwa i Filip Żukowski (???)

Huragan Wołomin

Przybyli: Mateusz Baj (bez klubu), Konrad Cichowski i Dariusz Dadacz (Ząbkovia Ząbki), Mateusz Domżalski (Znicz II Pruszków), Rafał Durajczyk (Wicher Kobyłka), Bartłomiej Dźwigała, Marek Kundziołka i Dominik Zajączkowski (zespół rezerw), Jan Greloch i Igor Różalski (zespół juniorów), Michał Herman (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Łukasz Mościcki (Mazur Radzymin), Sebastian Olczak (Polonia Warszawa), Damian Tucin (powrót do gry)

Odeszli: Kacper Dalba (Wicher Kobyłka), Mikołaj Migdalski (Orlęta Aleksandrów Kujawski), Daniel Witak (Tygrys Huta Mińska), Bartłomiej Balcer, Daniel Dylewski, Dawid Gajewski, Dominik Ołdak, Maciej Ołowski, Patryk Pięcek i Marcin Stańczyk (???)

Hutnik Warszawa

Przybyli: Olivier Aleksander i Rafał Kowalski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Daniel Bogucki (Znicz II Pruszków), Hubert Borowy (Mazur Gostynin), Maksymilian Grabowicz (Ząbkovia Ząbki), Radosław Graczyk (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Jakub Grodzki (Agape Białołęka), Jakub Jackowski (Cracovia - juniorzy), Damian Jaczewski (Talent Warszawa), Maciej Knap (AKS SMS Łódź - juniorzy), Bartosz Koncki (bez klubu), Kacper Miriuk (MKS Polonia Warszawa - juniorzy), Damian Pracki (Marcovia Marki), Wojciech Trznadel (Warmia Olsztyn), Kamil Waśniowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Maciej Ziemski (zespół rezerw)

Odeszli: Maciej Baranowski i Damian Pracki (Marcovia Marki), Hubert Borowy (Mazur Gostynin), Mateusz Kowalski i Michał Zawistowski (Legionovia Legionowo), Rafał Kowalski (Unia Warszawa), Artur Muchin (LKS Chlebnia), Paweł Okrasa (RKS Radomsko), Przemysław Sawicki (zmarł), Łukasz Szala (LKS Chlebnia), Grzegorz Biele, Jakub Bozik, Jakub Grodzki, Dominik Marchelewicz i Igor Zuchora (???)

Korona Ostrołęka

Odeszli: Michał Borkowski, Dariusz Jastrzębski, Filip Kiernozek, Piotr Ludwiczak, Bartosz Siurnicki i Mateusz Turek (Narew Ostrołęka), Marcin Buchalski (FC 2012 Różan), Mateusz Dasiak, Piotr Karczewski i Kacper Skierkowski (Rzekunianka Rzekuń), Rafał Grabowski (Nadnarwianka Pułtusk), Maciej Kowalski (KS CK Troszyn), Sebastian Kwaczreliszwili (Tygrys Huta Mińska), Tomasz Lubiak (Orz Goworowo), Paweł Tamowski (Victoria II Sulejówek)

KS Łomianki

Przybyli: Kacper Błaszczak (Ząbkovia Ząbki - juniorzy), Maksymilian Czyżewski (Unia Warszawa - juniorzy), Norbert Decyk (Sona Nowe Miasto), Michał Drabik (Ursus Warszawa), Jakub Grzebyk (Varsovia Warszawa - juniorzy), Wadym Hodlewskyj (Polonia Bydgoszcz), Łukasz Janik i Igor Ruciński (Grom Warszawa), Kacper Kacprzycki (MKS Polonia Warszawa - juniorzy), Patryk Kępka (Drukarz II Warszawa), Maksymilian Kosior (Escola Varsovia - CLJ), Michał Lichota (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Jakub Matwiejczuk (Varsovia Warszawa - juniorzy), Pedro Moreno (CD Manchego Ciudad Real - Hiszpania), Paweł Okrasa (RKS Radomsko), Konrad Osiński (PAF Płońsk), Sebastian Pedynowski i Maciej Zambrzycki (Drukarz Warszawa - juniorzy), Maciej Radaszkiewicz (Ruch Wysokie Mazowieckie), Jakub Stępień (Znicz II Pruszków), Sergio Tonini (UD Ibarra - Hiszpania)

Odeszli: Michał Drabik, Maciej Radaszkiewicz i Jakub Żyznowski (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Filip Jadacki (Korona Góra Kalwaria), Kacper Jadacki (LKS Promna), Wojciech Kalinowski (Sokół Ostróda), Michał Kielak i Carlos Saavedra (Broń Radom), Kacper Knauber (Legionovia II Legionowo), Jakub Kopacz (Podlasie Sokołów Podlaski), Mateusz Leszczuk (Odra II Opole), Kewin Przygoda (Gryf Wejherowo), Adrian Stępień (Ryś Laski), Kacper Winiarek (Płomień Dębe Wielkie), Youssef Abouazza, Pdero Moreno, Przemysław Przysowa i Joel Zamora (???)

Makowianka Maków Mazowiecki

Przybyli: Wiktor Budny (GUKS Krasnosielc), Adrian Ciesielski (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Damian Duszak (Świt Baranowo), Igor Kaczorek (Żbik Nasielsk), Kacper Małkiewicz (zespół juniorów), Jakub Matusiak (Pełta Karniewo), Piotr Ostrowski (Piast Piastów), Michał Pawlak (bez klubu), Michał Poniatowski (SEMP Ursynów), Krystian Wieczorek (Ząbkovia Ząbki - juniorzy)

Odeszli: Kamil Majkowski (KS CK Troszyn), Rafał Obłudka i Maciej Traczewski (MKS Przasnysz), Jarosław Tkaczyk (Nadnarwianka Pułtusk), Tomasz Grabowski, Marek PIątek, Władysław Stelmach i Sebastian Zakrzewski (???)

Mazovia Mińsk Mazowiecki

Przybyli: Damian Budkiewicz (MKS Polonia Warszawa - juniorzy), Norbert Jędrzejczyk (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Ihor Krasznewskyj (ostatnio Bukowyna Czerniowce - Ukraina), Jakub Sikorski i Jakub Sobolewski (zespoł rezerw), Dmytro Skobłow (ostatnio Metałurg Zaporoże - Ukraina)

Odeszli: Krystian Flis i Marcin Kacprowicz (zespół rezerw), Michał Herman (Huragan Wołomin), Mateusz Janusiewicz i Dawid Matak (Tygrys Huta Mińska), Marcin Kowalczyk (Watra Mrozy), Mateusz Łysik (Błonianka Błonie), Jewhen Romanow (???)

MKS Przasnysz

Przybyli: Jakub Cichocki (Iskra Krasne), Szymon Kamiński (Polonia Warszawa), Krzysztof Kopciński i Mateusz Sitek (Kryształ Glinojeck), Andrzej Łyziński (KS CK Troszyn), Rafał Obłudka i Maciej Traczewski (Makowianka Maków Mazowiecki), Dominik Zajkowski (MKS Polonia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: Jarosław Chełchowski (GUKS Krasnosielc), Łukasz Kosiorek (Korona Szydłowo), Mateusz Matusiak i Kamil Olszewski (MKS Ciechanów), Patryk Piasecki (Mławianka Mława), Artur Sławski (Mazowsze Jednorożec), Robert Wróblewski (Błękitni Raciąż), Przemysław Górniak i Damian Szypulski (???)

Nadnarwianka Pułtusk

Przybyli: Mariusz Baranowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Kamil Dądera i Daniel Gerek (GKS Pokrzywnica), Damian Gałązka (Orlęta Radzyń Podlaski), Rafał Grabowski (Korona Ostrołęka), Łukasz Kamiński (Bug Wyszków), Krystian Łebkowski (Makowianka Maków Mazowiecki - juniorzy), Mateusz Mętlicki (Huragan Morąg), Christian Nnamani (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Maciej Ostrowski (Ząbkovia Ząbki), Bartosz Otulak, Sebastain Szajkowski i Daniel Ziółkowski (Agape Białołęka), Kacper Pękała (Drukarz Warszawa), Mateusz Pietroń (Błonianka Błonie), Mateusz Stępniewski (MKS Polonia Warszawa - juniorzy), Jarosław Tkaczyk (Makowianka Maków Mazowiecki), Szymon Więckowski (Polonia Warszawa), Bruno Worotyński (GKS II Tychy)

Odeszli: Kacper Bałas (KS CK Troszyn), Szymon Boligłowa, Mariusz Dziczek, Bartłomiej Kobyliński i Dawid Sokołowski (GKS Pokrzywnica), Mateusz Dzbański, Emil Rembiejewski i Bartosz Salamon (Mazur Radzymin), Jakub Karabin (Drukarz Warszawa), Radosław Śledziewski (Polonia Warszawa), Bruno Worotyński (Wisła Sandomierz), Jakub Zalewski (Żbik Nasielsk), Patryk Bartczak, Rafał Grabowski, Mateusz Mętlicki, Hubert Młynarczyk, Iwan Papou i Bartosz Trojnacki (???)

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Przybyli: Krzysztof Bagniewski i Andrzej Paca (zespół rezerw), Mariusz Berliński (ostatnio Sparta Jazgarzew), Mateusz Ciupek (Czereś Sport Olsztyn - juniorzy), Radosław Dziak (ostatnio zespół rezerw), Dawid Jankiewicz (Unia Warszawa), Marcel Jeziorek (Anprel Nowa Wieś), Patryk Kultys i Michał Papierz (SEMP Ursynów), Gegi Kurtanidze i Przemysław Żuchowski (Znicz Pruszków - juniorzy), Daniel Ostaszewski i Maurycy Przybył (Piast Piastów), Kacper Sroka (Błonianka II Błonie), Łukasz Szabłowski (bez klubu), Patryk Wasilewski (ostatnio GLKS Nadarzyn), Jakub Zborowski (Grom II Warszawa)

Odeszli: Olivier Aleksander i Rafał Kowalski (Hutnik Warszawa), Hubert Banaszczuk (Mazur Radzymin), Krzysztof Flis (Mazur Karczew), Rafał Kowalski i Marek Żewłakow (Unia Warszawa), Wojciech Krysiak (Start Otwock), Michał Lichota (KS Łomianki), Patryk Liszewski (Marcovia Marki), Dawid Makuch (Podlasie Sokołów Podlaski), Michał Nagórski (Błyskawica Warszawa), Michał Papierz (Piast Piastów), Mikołaj Plichta (Józefowianka Józefów), Seweryn Bieniek, Kamil Boratyński, Marcel Stec i Szymon Tokaj (???)

Podlasie Sokołów Podlaski

Przybyli: Piotr Balsam (Okęcie Warszawa), Mateusz Czarkowski (powrót do gry), Adam Czerkas (Escola Varsovia), Adam Filipiuk (LKS Promna), Bartosz Gralik (Znicz II Pruszków), Jakub Kopacz (KS Łomianki), Patryk Laskowski (zespół rezerw), Dawid Makuch (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Cezary MItas (Drukarz Warszawa - juniorzy), Mateusz Omieciuch i Mateusz Steć (Tygrys Huta Mińska), Kacper Wasiluk (Ursus Warszawa - CLJ), Adrian Wełpa (Agape Białołęka)

Odeszli: Jakub Bieliński (Olimpia Zambrów), Łukasz Buczyński, Piotr Goś, Daniel Klimczuk, Jakub Nowotniak, Piotr Osial i Mateusz Wierzbicki (Miedzanka Miedzna), Piotr Domański, Łukasz Parzonka i Karol Przybyszewski (Jabłonianka Jabłonna Lacka), Przemysław Głowacz (Wkra Pomiechówek), Mateusz Jarkowski (Polonez Mordy), Jakub Kopacz (Gwardia Koszalin), Bartłomiej Czerkas (???)

Pogoń II Siedlce

Przybyli: Cezary Bujalski, Dawid Klupś i Kacper Skwierczyński (zespól juniorów), Jan Helak (Błękitni Wronki - CLJ), Jakub Jopek i Dawid Nojszewski (ostatnio Escola Varsovia CLJ), Krystian Mikołajewski (ostatnio Tranmere), Dawid Płudowski (UKS SMS Łódź - CLJ)

Odeszli: Cezary Chraszcz (ŁDK Łosice), Daniel Łukaszczyk (Ruch Wysokie Mazowieckie), Michał Markiewicz (Polonia Nysa), Kamil Ostrowski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Aleksander Woźnica (Naprzód Skórzec), Michał Filipek, Mateusz Karczmarski, Dominik Krupa, Bartosz Kryszczuk i Gracjan Sadokierski (???)

Świt Staroźreby

Przybyli: Radosław Gałązka (KS Kutno), Adrian Rak (powrót do gry), Michał Sadowski (Orlęta Radzyń Podlaski), Maciej Sobiesiak (Delta Słupno), Mateusz Tomaszewski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Bartosz Wiśniewski (Kasztelan Sierpc), Bartosz Zieliński (Wisła II Płock)

Odeszli: Bartłomiej Fularz (Drukarz Warszawa), Aleksander Grabek (Wicher Kobyłka), Damian Kołeczek (Delta Słupno), Damian Kotkiewicz (Tłuchowia Tłuchowo), Bartosz Rosiak (Błękitni Gąbin), Jan Skotnicki (Wicher Kobyłka)

Wisła II Płock

Przybyli: Beniamin Czajka (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Fryderyk Gerbowski (Escola Varsovia - CLJ), Damian Kacperski, Dawid Krzyżanowski i Stanisław Łojewski (Lider Włocławek - juniorzy), Szymon Kiewel, Błażej Sworski, Dawid Szczepanik i Gabriel Wiącek (zespół juniorów), Alex Krawiec (ostatnio FK Orn Horten - Norwegia), Krystian Ogrodowski (Warmia Olsztyn), Filip Skupiński (Stoczniowiec Płock), Adrian Szczutowski (Stal Stalowa Wola), Jakub Witek (Stadion Śląski Chorzów - juniorzy), Kamil Zapytowski (ostatnio zespół juniorów)

Odeszli: Kamil Cistowski (GKS Wikielec), Kamil Krupiński (Górnik Konin), Patryk Leszczyński (Olimpia Grudziądz), Krystian Ogrodowski (Stomil Olsztyn), Oliwer Osmański (Mieszko Gniezno), Jakub Perlak (Kasztelan Sierpc), Maciej Spychała (Stomil Olsztyn), Kacper Szczudliński (Huragan Morąg), Adrian Szczutowski (Stal Stalowa Wola), Błażej Tomaszewski (Bzura Chodaków), Bartosz Zieliński (Świt Staroźreby), Kuba Zieliński (zespół juniorów), Krzysztof Hondzyński i Miłosz Janczak (???)

Wkra Żuromin

Przybyli: Grzegorz Barski, Michał Kosiński i Bartosz Narewski (Wkra Bieżuń), Damian Bednarek (Drukarz II Warszawa), Mateusz Jamka (ostatnio Ursus II Warszawa), Michał Karolewski i Wiktor Kowalczyk (zespół juniorów), Dawid Klepczyński (Kasztelan Sierpc), Bartosz Laskowski (bez klubu), Oskar Poniewski (Jeziorak Iława - juniorzy), Piotr Wiśniewski (ostatnio Grot Kowaliki)

Odeszli: Michał Chojnacki (Wkra Radzanów), Damian Koryto i Daniel Mitura (Błękitni Gąbin), Michał Michalak (Mławianka Mława), Maciej Narewski (Skrwa Skrwilno), Wiktor Pyrzanowski (zespół rezerw), Jurij Hruszyckyj, Jakub Kaźmierski, Hubert Rzepkowski i Tomasz Więckiewicz (???)

Ząbkovia Ząbki

Przybyli: Maksymiliank Korczak, Michał Szymczak, Rafał Mastalerczuk, Paweł Michałek i Patryk Sobieszczański (zespól juniorów), Michał Dobkowski (Pilica Białobrzegi), Bazyli Kokot (Brandenburger Sportclub Sud 05 - Niemcy), Daniel Kozik (Victoria Sulejówek), Krystian Mianowicz (Znicz II Pruszków), Stanisław Muniak (Polonia II Warszawa), Tomasz Sieński (Błonianka Błonie), Bartosz Wiśniewski i Patryk Zych (Polonia Warszawa)

Odeszli: Paweł Barzyc (Marcovia Marki), Konrad Cichowski i Dariusz Dadacz (Huragan Wołomin), Maksymilian Grabowicz (Hutnik Warszawa), Wojciech Kokoszewski (Perła Złotokłos), Daniel Kozik (Escola Varsovia), Maciej Ostrowski (Nadnarwianka Pułtusk), Kamil Ptak (Wisła jabłonna), Patryk Szeliga (Legionovia Legionowo), Wiktor Ciok, Maciej Pilichowski i Bartosz Wiśniewski (???)