Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Klub Sportowy Madziar Nieporęt występujący w warszawskiej Klasie A (3 miejsce po rundzie jesiennej) poszukuję zawodników do drużyny seniorskiej. Poszukujemy zawodników z roczników 2004 - 1996. Trenujemy 3 razy w tygodniu na terenie gminy Nieporęt.

*     *     *

MLKS Józefovia poszukuje trenerów do pracy w akademii, zgłoszenia prosimy przesyłać na biuro@jozefovia.pl

*    *     *

Drużyna KS Pilica Nowe Miasto szuka sparingpartnera w terminie 30.01.2021 i 27.02.2021.
Możemy zagrać na sztucznym boisku w Mogielnicy bądź Grójcu.
Kontakt do trenera: 604911411

 

Polecane strony

M Gol

Agape Białołęka

Przybyli: Szymon Gąska (Gryf Zamość), Jakub Szydłowski (ostatnio Escola Varsovia), Filip Woźnica (bez klubu)

Odeszli: Jakub Grodzki (Hutnik Warszawa), Łukasz Pastewka i Bartosz Sobczyk (Sokół Serock)

Bug Wyszków

Przybyli: 

Odeszli: 

Dąb Wieliszew

Przybyli: 

Odeszli: 

Escola Varsovia

Przybyli: 

Odeszli: Patryk Mastalerz (Sparta Jazgarzew)

Legionovia II Legionowo

Przybyli: 

Odeszli: 

Marcovia Marki

Przybyli: Maciej Baranowski i Damian Pracki (Hutnik Warszawa), Michał Durajczyk (Ząbkovia Ząbki - juniorzy), Patryk Liszewski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Jakub Skowron (Varovia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: Artur Zabłocki (Mazur Radzymin)

Mazur II Karczew

Przybyli: 

Odeszli: 

Mazur Radzymin

Przybyli: Mateusz Dzbański (Nadnarwianka Pułtusk), Adrian Kaniecki, Łukasz Pokrzywnicki, Maciej Steckiewicz, Mateusz Śmietański i Oskar Zych (bez klubu), Michał Morawski (ostatnio Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Robert Utko (Wkra Pomiechówek), Artur Zabłocki (Marcovia Marki)

Odeszli: Łukasz Mościcki (Huragan Wołomin)

Olimpia Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Polonia II Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: Bartłomiej Frańczuk (Drukarz Warszawa), Stanisław Muniak (Ząbkovia Ząbki), Konrad Witkowski (Wisła Sandomierz)

Sokół Serock

Przybyli: Kamil Marciniak (ostatnio Błonianka Błonie), Wladyslaw Martynow (bez klubu), Łukasz Pastewka i Bartosz Sobczyk (Agape Białołęka)

Odeszli: 

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

Przybyli: 

Odeszli: 

Victoria II Sulejówek

Przybyli: 

Odeszli: 

Wicher Kobyłka

Przybyli: 

Odeszli: Rafał Durajczyk (Huragan Wołomin)

Wisła Dziecinów

Przybyli: 

Odeszli: 

Wisła Jabłonna

Przybyli: 

Odeszli: