Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Trener z licencją UEFA A poszukuje pracy w zespole seniorów (I lub II drużyna). A klasa, okręgówka, IV liga (samodzielnie lub asystent). Kontakt: 604 978 208, biuro@psllsport.fun

*     *     *

Wisła Zakroczym poszukuje sparing partnerów w okresie przygotowawczym do nowej rundy. Telefon - 509639642.

*     *     *

Naprzód Skórzec szuka sparing partnera na 20/21.02.2021. Boisko do ustalenia, koszty 50/50. Kontakt: 604065277

*    *     *

Drużyna KS Pilica Nowe Miasto szuka sparingpartnera w terminie 30.01.2021 i 27.02.2021.
Możemy zagrać na sztucznym boisku w Mogielnicy bądź Grójcu.
Kontakt do trenera: 604911411

 

Polecane strony

M Gol

24 lipca

Stegny Wyszogród - ŚWIT STAROŹREBY 1:2

Bramki: Rafał Pachelski 32 - Filip Januszczak 15, Maciej Sobiesiak 76

Żółte kartki: Pachelski, Szymerski - Konwerski

Sędziował: Adrian Majewski

Stegny: Winczyński - Piotrkowski, Tomaszewski, Dawid Pietrzak, Chojnacki, Damian Pietrzak, Wiśniewski, Macion (46 Szymerski), Zalewski (35 Pączek), Ł. Majewski (70 Jamka), Pachelski

Świt: Kręt - Zieliński, Konwerski, Sierpiński, Majewski, Truskolaski, Krajewski, Sadowski, Popielarek (46 Sobczak), Sobiesiak, Januszczak

 

25 lipca

Skrwa Łukomie - UNIA IŁÓW 3:3 (karne: 5:6)

Bramki: Przemysław Brzoza 43, Damian Majewski 72 i 76 - Arkadiusz Błaszczyk 11, 25 i 67

Sędziował: Krzysztof Kwasiborski

Skrwa: Tyburski - Mariusz Beksa, Michał Beksa (80 Melibruda), Kalinowski (58 Dąbrowski), Sadowski, Puszcz, Krystian Sowiński (52 Telesiewicz), Majewski, Kamil Sowiński, Brzoza, P. Karczewski

Unia: Siejka - Trafalski, D. Wojciechowski, K. Świątek (68 Kamiński), Felczak, Rafalski (73 Józwik), K. Wojciechowski, Błaszczyk, Lis, Kobierecki, Karasiński

 

Polonia Radzanowo - AMATOR MASZEWO 1:5

Bramki: Piotr Nowak 56 - Łukasz Mielczarek 4 i 90, Piotr Skierkowski 15, Piotr Mysior 40 (rzut karny) i 45 (rzut karny)

Sędziował: Damian Żuchowski

Polonia: S. Szczurowski - Chęciński (46 Budnicki), Marciniak, Lipski, S. Kierski, Grabowski, Więckowski, Brząkalski, Barciński, Góralski, Nowak (65 K. Kierski)

Amator: Malinowski - Jankowski, Mysior, Ziółkowski (46 Wachaczyk), Bachanek, Marciniak, Skierkowski, Dębicki, B. Sochalewski, K. Załuga, Mielczarek

 

Stoczniowiec Płock - WICHER CIESZEWO 2:3

Bramki: Kacper Orłowski 37, Kajetan Dorobek 70 - Łukasz Pietrusińsk 29i, Konrad Marcinkowski 74, Krzysztof Grotkiewicz 90

Żółte kartki: Lewandowski, Kustra, Orłowski - Klimek, Dopieralski, Skierkowski, Pietrusiński

Sędziował: Kamil Rychliński

Stoczniowiec: Gorczyca (46 Łopatowicz) - Adamkowski (46 Lewandowski), Sutkowski, Orłowski, Gałamaga, Wróblewski, Nowak (46 Nowicki), Skierkowski (60 Żebrowski), Kustra, Mielczarski (46 Dorobek), Kowalczyk

Wicher: A. Gozdan - M. Sadowski, T. Skierkowski, Dopieralski, Podolski, Boguszewski (90 Robakiewicz), Klimek, Marcinkowski, Pietrusiński, Kobuszewski, K. Grotkiewicz

 

Jedność Gozdowo - POGOŃ SŁUPIA 3:3 (karne: 2:4)

Bramki: Kamil Smoliński 39, Sebastian Remplewicz 42 (rzut karny), Michał Wiśniewski 49 - Mateusz Folgier 20, Artur Piłat 35, Mariusz Sobczak 90

Żółte kartki: Kowalski, M. Wiśniewski, Gancarz, Dzięgielewski - Folgier, Sawicki, A. Piłat, Gralicki, Kwiatkowski

Czerwone kartki: Kowalski (57, za dwie żółte), Dzięgielewski (79, za dwie żółte), Daniel Bartnikowski (82, za niesportowe zachowanie) - Sawicki (72, za dwie żółte), Folgier (80, za dwie żółte)

Sędziował: Paweł Wiśniewski

Jedność: Zimnawoda - Kowalski, Daniel Bartnikowski, Karolkowski (89 D. Świtalski), K. Świtalski, Gabryszewski (85 Skrobiszewski), Więckowski (62 Gancarz), M. Wiśniewski (57 H. Wiśniewski), Remplewicz (62 Damian Bartnikowski), P. Rajkowski (46 Ludwicki), Smoliński (60 Dzięgielewski)

Pogoń: Artur Grabowski - Dobrosielski, Florkowski, Kwiatkowski, Szadkowski, A. Piłat, Różański, Folgier, Kępczyński, M. Sobczak, Sawicki

Mecz w Rempinie

 

Lwówianka Lwówek - HURAGAN BODZANÓW 2:7

Bramki: Robert Wojciechowski 21, Łukasz Ziółkowski 75 (rzut karny) - Krzysztof Zuchora 16, 25, 41 i 83, Norbert Skrzyński 45, Bogusław Bauman 76 i 89

Żółte kartki: Marcin Chmura, Staszewski

Sędziował: Paweł Wieczorek

Lwówianka: Dylik - Jaśpiński, Wiankowski (68 Ostrowski), Kochanek, Zarębski, T. Bedyk, Jankowski, W. Bedyk (78 Stańczak), Wojciechowski, Ziółkowski, Zielak (46 Pasturak)

Huragan: Ptasiński - Marcin Chmura (85 Kusiński), M. Zuchora, Maciej Chmura, Raczyński (51 Ciarkowski), Pawlikowski (80 Sikorski), Kozioł, Staszewski (82 R. Bąbała), P. Bauman (50 Golis), Skrzyński (70 B. Bauman), K. Zuchora

 

Mazur Gostynin - BZURA CHODAKÓW 1:5

Bramki: Rafał Wilamowski 10 - Adam Zając 12, Michał Kowalski II 21 i 41, Maciej Pater 61 i 72 (rzut karny)

Żółte kartki: Dobieński - Michał Kowalski I, Pater

Sędziował: Hubert Klimkowski

Mazur: Ratajski - Woźniak (46 Skonieczny), Znyk (83 Kamiński), Dutkiewicz, Dobieński, Józwiak (76 Pawełkiewicz), Surmak, Frątczak, Matecki, Przybylski (87 Kowalski), Wilamowski

Bzura: Siemiński (76 Połeć) - Żółtowski (56 Tomczyk), Michał Kowalski I (76 Wierzbicki), Jeznach, Mateusz Struzik, Tomaszewski (76 Tymorek), Zając, Pater (74 Brdeja), Kacprzak (18 Stypuła), Michał Kowalski II (60 Szczepaniak), Grefkowicz

 

Orkan Sochaczew - DELTA SŁUPNO 1:3

Bramki: Cezary Czarnecki 90 (rzut karny) - Damian Szczytniewski 44 (rzut karny) i 90, Łukasz Trzciński 88

Sędziował: Paweł Passon

Orkan: Gomza - Kołodziejczak (65 Foks), Kobierecki, Strzelczyk (62 Tomaszewski), Orliński (85 Rygacki), Affek (60 Śmigiel), Rzeźniczek, Bardziński (66 Wasilewski), Malinowski (46 Kaczorowski), Czarnecki, Wójcik

Delta: Frejlichowski - J. Machowski, Szczytniewski, Staniszewski, Pokorski, Majchrzak, Gapiński, Obojski, K. Machowski, Trzciński, Lisiecki

 

ULKS Ciółkowo - UNIA CZERMNO 1:9

Barmki: Bartosz Sarnecki - Damian Sztendor 3x, Paweł Dymowski 3x, Łukasz Wiśniewski 2x, Maciej Piotrowski

Sędziował: Rafał Szczytniewski

ULKS: 

Unia: Wydra - Rutkowski, Król, Woźniak, Wiśniewski, Borkowski, Nowicki, Piotrowski, Sztendor, K. Siciński, Dymowski

 

Wisła Główina-Sobowo - SZOPEN SANNIKI 1:2

Bramki: Łukasz Uzdowski 51 - Mariusz Trakul 39 i 43

Żółte kartki: P. Zandrowicz, Skrzynecki, Ziółkowski, Suwalski, Tomczyk - Wiśniewski, Łukawski

Czerwona kartka: Ziółkowski (90, za dwie żółte)

Sędziował: Michał Lichocki

Wisła: Madany - Młotkowski (55 Wyczałkowski), P. Żuchowski, Uzdowski, P. Zandrowicz, K. Zandrowicz (80 Szczawiński), Myk, Suwalski, Skrzynecki, Tomczyk (46 Stefaniak), Pesta (46 Ziółkowski)

Szopen: Materka - Stasiak (80 Kotowicz), Banak, Szluser, Marcin Porębski, Wiśniewski, Sapiński, Łukawski, Bujakowski (75 Mrowicki), Dąbrowski, Trakul

 

Wisła Nowy Duninów - SKRA DROBIN 2:4

Bramki: ??? - Jakub Witkowski 4x

Sędziował: Michał Kostrzewski

 

Zjednoczeni Bulkowo - START PROBOSZCZEWICE 1:3

Bramki: Damian Wiśniewski - Arkadiusz Majchrzak, Kamil Jaszczak 2x

Żółte kartki: Mikołajczyk

Czerwona kartka: Mikołajczyk (78, za dwie żółte)

Sędziował: Damian Jędrzejak

Zjednoczeni: 

Start: Jankowski - Stawicki, Mikołajczyk, M. Kłodawski (60 Szewczyk), D. Kłodawski, Seroka, Bońkowski, Zawadzki (65 Przybyliński), Trębiński, Majchrzak (70 Zgorzelski), Jaszczak (80 Chęciński)

 

ZORZA SZCZAWIN KOŚCIELNY - Błyskawica Lucień 4:1

Bramki: Kamil Gronowski 45, Adam Sarzała 57, Bartosz Markiewicz 86, Kamil Śniecikowski 90 - Piotr Krysztofiak 63

Czerwona kartka: Jagodziński (36, za niesportowe zachowanie)

Sędziował: Adam Ablewski

Zorza: 

Błyskawica: Tąpkowski - Antczak, A. Kaczmarek, Janiszewski, Zieliński (82 Tomczak), Surmak, Marciniak (70 Lewandowski), Jagodziński, Warsicki (58 Wieczorek), Kieplin (60 Osmałek), Krysztofiak

 

Zryw Bielsk - KASZTELAN SIERPC 3:3 (karne: 3:4)

Bramki: Filip Orłowski 21 i 88, Michał Wochowski 63 - Maciej Chyżyński 25, Piotr Majchrzak 71 i 90

Żółte kartki: Sulkowski, Jankowski - Chyżyński, Majchrzak

Sędziował: Norbert Wysiński

Zryw: Pydyn - Mateusz Łogosz, Dymek, Sulkowski, Umiński (60 Łęcki), Kozłowski (46 Boguszewski), Błachewicz, Żuchniewicz (70 Pessel), Orłowski, Wochowski (89 Borowski), Markowski (46 Jankowski)

Kasztelan: Gołębiowski - Ambrochowicz (63 Błażejewski), Sobczak, Olszewski, Witkowski, Umiński (46 Piotrowski), Pniewski, Perlak, Kułaga, Chyżyński, Pawlak (46 Majchrzak)

 

BŁĘKITNI GĄBIN - Orzeł Goleszyn 3:0 walkower

Orzeł nie przyjechał na mecz