Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

*     *     *

Trener z licencją UEFA A poszukuje pracy w zespole seniorów (I lub II drużyna). A klasa, okręgówka, IV liga (samodzielnie lub asystent). Kontakt: 604 978 208, biuro@psllsport.fun

*     *     *

Wisła Zakroczym poszukuje sparing partnerów w okresie przygotowawczym do nowej rundy. Telefon - 509639642.

*     *     *

Naprzód Skórzec szuka sparing partnera na 20/21.02.2021. Boisko do ustalenia, koszty 50/50. Kontakt: 604065277

*    *     *

Drużyna KS Pilica Nowe Miasto szuka sparingpartnera w terminie 30.01.2021 i 27.02.2021.
Możemy zagrać na sztucznym boisku w Mogielnicy bądź Grójcu.
Kontakt do trenera: 604911411

 

Polecane strony

M Gol

1 sierpnia

HURAGAN BODZANÓW - Szopen Sanniki 0:0 (karne: 4:2)

Żółte kartki: Grzęda, Kozioł, Skrzyński, K. Zuchora, Maciej Chmura - Banak, Trakul

Czerwone kartki: Ochman (90, za niesportowe zachowanie), Sapiński (90, za kopnięcie rywala)

Sędziował: Łukasz Mosakowski

Huragan: Ptasiński - Marcin Chmura, M. Zuchora, Grzęda, Łątka (73 Raczyński), P. Bauman, Kozioł, Golis (50 Ciarkowski, 80 B. Bauman), Maciej Chmura, Skrzyński, K. Zuchora

Szopen: Materka - Stasiak (60 Kotowicz), Banak, Szluser, Marcin Porębski, Wiśniewski, Sapiński, Łukawski, Bujakowski (80 Mrowicki), Dąbrowski (46 Gorzelewski), Trakul

 

Wicher Cieszewo - BŁĘKITNI GĄBIN 1:1 (karne: 1:4)

Bramki: Ireneusz Kobuszewski 60 - Kajetan Jeznach 30

Żółte kartki: B. Grotkiewicz, Bońkowski - Jabłoński, R. Paczkowski

Sędziował: Adrian Majewski

Wicher: A. Gozdan - T. Skierkowski, K. Skierkowski (20 Bońkowski), Dopieralski, Boguszewski, Kobuszewski, Klimek, Marcinkowski, Pietrusiński, B. Grotkiewicz (60 Mielczarek), K. Grotkiewicz

Błękitni: Górecki - Jabłoński, Jeznach, Staniszewski, R. Paczkowski, Skierski, Szczurowski (78 Podgórski), Olkiewicz, Szochner (60 Felbór), Dutkiewicz, Woliński

 

Zorza Szczawin Kościelny - DELTA SŁUPNO 0:3

Bramki: Wojciech Gapiński 37 i 76, Adam Pokorski 54

Żółte kartki: Stępień - Markowski

Czerwone kartki: Stępień (90, za dwie żółte) - K. Machowski (90)

Sędziował: Piotr Jędrzejak

Zorza: M. Matusiak - K. Jóźwik, Skierkowski, Śniecikowski (46 Adamczewski, 65 Gromczewski), Gronowski, Morawski (46 A. Jóźwik), Machała, Lemański, D. Matusiak (75 A. Matusiak), Sarzała, Stępień

Delta: Frejlichowski - Pesta (60 Kołeczek), Gapiński, Trzciński (70 Markowski), Giżyński, Wójcicki (75 Maciejewski), Pokorski, Staniszewski, Majchrzak, K. Machowski, Lisiecki (75 Szczerbak)

 

POGOŃ SŁUPIA - Unia Iłów 3:0 walkower

Unia zrezygnowała z gry.

 

2 sierpnia

AMATOR MASZEWO - Skra Drobin 3:2

Bramki: Karol Załuga 35, Piotr Wachaczyk 42, Krzysztof Barciński 90 - Michał Lemanowicz 6, Mateusz Jakubowski 78

Żółte kartki: Wachaczyk, Dębicki - Ciarkowski

Sędziował: Piotr Chyba

Amator: Malinowski - Jankowski, Mysior, Ziółkowski, Bachanek (60 Jarzębowski), Barciński, Borowski, Dębicki, Marciniak, K. Załuga, Wachaczyk

Skra: Adamkowski - Reguliński (65 Kwiatkowski), Sawicki, Krysztofiak, Klimowski, Zjadewicz, Lemanowicz, Stocki, Ciarkowski, Marlęga, Jakubowski

 

4 sierpnia

Start Proboszczewice - ŚWIT STAROŹREBY 1:11

Bramki: Kamil Jaszczak 80 - Mariusz Unierzyszki 8 (rzut karny), Radosław Gałązka 15, Maciej Sobiesiak 19, 29, 60 i 63, Rafał Trakul 48 i 51, Seweryn Truskolaski 57, Filip Januszczak 79 i 81

Żółte kartki: Bońkowski - Gałązka, Majewski

Sędziował: Kamil Rzechółko

Start: Jankowski - M. Kłodawski, Stawicki, Szewczyk (66 Dzierżanowski), Olwert (46 Chęciński), Krysiński, Bońkowski, Zawadzki, Przybyliński, Majchrzak, Jaszczak

Świt: Watkowski - Tomaszewski, M. Unierzyski (55 Janiszewski), Zieliński (55 Sierpiński), Konwerski, Majewski (65 Okoński), Gałązka (55 Truskolaski), J, Unierzyski (55 Januszczak), Trakul (55 Sobczak), Sadowski (65 Krajewski), Sobiesiak

 

5 sierpnia

Unia Czermno - WISŁA II PŁOCK 0:2

Bramki: Filip Potrawiak 90+3 (rzut karny), Jakub Witek 90+5

Żółte kartki: Nowicki, Woźniak - Kiewel

Sędziował: Mateusz Ciepliński

Unia: Wydra - Rutkowski, Król (76 Gromczewski), Woźniak (55 K. Sieciński), Wiśniewski, Borkowski, Piotrowski (46 Dymowski), Dubielak, Zieliński, Sztendor

Wisła II: Zapytowski - Łojewski, Włodarski (58 Chojnacki), Krzyżański, Kacperski, Krawiec (46 Bieńkowski), Czajka, Witek, Potrawiak, Szczepanik (46 Dąbrowski), Kiewel

 

KASZTELAN SIERPC - Bzura Chodaków 3:0 walkower

Bzura wycofała się z rozgrywek