Sparingi

Trenerzy

Polecane strony

M Gol

18 sierpnia

ROZWÓJ WARSZAWA - LKS Chlebnia 2:1

Bramki: Dawid Pigiel 48, Damian Łukasik 75 (rzut karny) - Mateusz Tarnowski 35

Sędziował: Jakub Bzdawka

Rozwój: Krawczyk (46 Morawski) - Kruczyński, Kostrzycki, Pigiel, Tomaszewski (85 Marciniak), S. Zieliński (90 Korycki), Świderski, Wolszczak (60 Kuhn), Biegajło (46 P. Zieliński), Łukomski (40 Gonerka), Łapko (46 Łukasik)

LKS: Jaoko - Trzaskowski (60 Kozak), K. Piórkowski, Paciorkowski, Opieka (60 Jarczak), Palmowski (60 Warmiak), Kamiński, Boniowski (60 Starosz), Mamla (70 Olech), Brzuchacz, Tarnowski (60 Patanowski)

 

19 sierpnia

MKS POLONIA WARSZAWA - Start Otwock 3:1

Bramki: Eryk Kudokas 15, Krzysztof Koton 62, Wojciech Kukliński 68 - Filip Hrynkiewicz 19

Żółte kartki: Sobolewski, Mikołajewski - Gałązka, Wesołowski, Andruszko, Komorowski, Kuca

Sędziował: Piotr Chojnacki

MKS Polonia: Grzegorzewski - Gajgier, Mikołajewski, Szyszkowski, Koterwas, Keller (64 Sonnenberg), Sobolewski, Bartkiewicz (60 Kowalik), Koton, Kudokas (67 Kukliński), Miszczuk (77 Baraniecki)

Start: Krysiak (75 Floriańczyk) - Hrynkiewicz, Wesołowski, Rosłonek (46 Gałązka), Śmierzyński, Szymański (46 Komorowski), Kuca, Andruszko, Łączyński, Trzaskowski, Bąk (46 Napieraj)

 

Huragan II Wołomin - SOKÓŁ SEROCK 0:2

Bramki: Michał Czarnecki 28, Patryk Olszewski 42

Żółte kartki: C. Petasz, Wielądek - Niedźwiedź

Sędziował: Michał Wąsowski

Huragan II: Milankiewicz - Herman (46 Matulka), C. Petasz, Radzki, Kamiński, Tokaj (46 Mariak), Wielądek, Durajczyk (80 Borowicz), Skorupka (65 Tucin), Grabowski (55 Wojakowski), Manaj (85 Dolmow)

Sokół: Dąbek - Lipski (75 Jędrysiak), Żuber, Rosiński, Markowicz, Czarnecki (46 Sobczyk), Choszcz (60 Głogowski), Głowacki, Kurpiewski (60 Darkowski), Bednarz (46 Niedźwiedź), Olszewski (84 Rawa)

 

KS Glinianka - VULCAN WÓLKA MLĄDZKA 0:3

Bramki: Łukasz Fedurek 25, Brian Torrado 75, Kacper Nowak 88

Żółte kartki: Solnicki, Żurawski, Wiekiera - Jackowski, Kołodziejczyk, Hrycajewski, Jacquet

Sędziował: Krzysztof Poseniak

KS: Piekarski - Piętka (88 Bogucki), Kąkol (59 Wiekiera), D. Bąk, Żurawski (81 M. Nowak), M. Rybka (72 Siwierski), Gniadek, Kubajek, Ekert (58 Gawkowski), Esman (78 Winek), Solnicki

Vulcan: Kałowski - Grabowski (46 Jackowski), Kęsek, Michałowski (84 Pustoła), Dariusz Nowak (46 Radomski), Torrado, Kołodziejczyk (46 Całka), Grzanka (46 Hrycajewski), Jacquet, K. Nowak, Fedurek (78 Trzepałka)

 

KS Wesoła (juniorzy) - SRT HALINÓW 2:9

Bramki: Artur Terpiłowski, Bartosz Rulka - Adrian Banaszek 3x, Jacek Gomulski (rzut karny), Daniel Gomulski, Adrian Skolimowski, Arkadiusz Kuczera, Tomasz Gomulski, Rafał Woźnica (rzut karny)

Żółte kartki: K. Banaszek, T. Gomulski, Skolimowski, D. Gomulski, J. Gomulski

Czerwona kartka: Solarski (za niesportowe zachowanie)

Sędziował: Dominik Wodarski

KS: Zagórski - Maliszewski, Tomaszewski, Nowakowski, Terpiłowski (72 Bercken), Sosnowski, Tatarewicz, Kieraga (22 Palczewski), Skowroński, Szulik, Rulka

SRT: Brzezik (Bąk) - K. Banaszek (Miros), Jęczmieniowski (M. Gomulski), Rupniewski, Kuczera, D. Gomulski, Solarski, J. Gomulski, T. Gomulski (Woźnica), Kostecki (Skolimowski), A. Banaszek

 

Mazur Karczew (juniorzy) - LEGION WARSZAWA 1:4

Bramki: Piotr Kamiński 55 - Paweł Szafoni 22, Gracjan Konopski 29, 58 i 75

Sędziował: Maciej Kostyra

Mazur: Wojdasiewicz - Jeleń (46 K. Trzaskowski), Kobza, S. Trzaskowski (87 Jonsson), Brojek, Wirtek, Bąk, Jarzębowski (46 Niedziółka), Majchrzak (46 Kamiński), Ratajczak (65 Łodziński), Łukasik (46 Winnicki)

Legion: Zabielski - Barwiński, Grabicki (46 Jusiński), Hopcia, Ignacak (69 Sańko), Konopski (85 Sitarek), Mikusek (46 Borczyński), Sadurek (80 Łęczycki), Szafoni (78 Człapski), Szałek, Żuk (88 Nowicki)

 

Mazur Radzymin - SARMATA WARSZAWA 0:4

Bramki: Adrian Klejter 2x, Bartosz Osiński 2x

Żółte kartki: Augustyniak - Padjen

Czerwona kartka: Padjen (za dwie żółte)

Sędziował: Grzegorz Gołda

Mazur: G. Reterski (46 M. Rosłon) - Kośnik, Adamski, Wyszyński, Górecki (70 M. Reterski), Okrasa, Augustyniak, Banaszczuk (55 Zych), Przybysz, Baranowski, A. Gałucha

Sarmata: Ziąbski - Adach (55 Wielocha), Kowalski, M. Osiński (46 Kintop), Krzywicki, Hussein, B. Osiński, Lewandowski (60 Keita), Padjen, Tarapacz, Klejter (70 Sobolewski)

 

ORZEŁ PARYSÓW - Advit Wiązowna 3:0

Bramki: Filip Kuszpit 15, Rafał Boratyński 20, Krystian Kot 80

Żółta kartka: S. Sowiński

Sędziował: Kamil Serafinowicz

Orzeł: O. Kuszpit - Mucha, Kielak (75 Kazubek), Saganek, S. Sowiński, R. Boratyński, Jałocha (65 Mazek), Kowalczyk (61 Zawadka), Kot, O. Maruszak, F. Kuszpit (70 Śpiewak)

Advit: Wilczek - Kowalczyk, Jakubowicz, Derlatka, Grotte (60 Klepczyński), P. Dąbała (57 Śliwa), Piatrouski (64 Zegadło), Żelazowski, Wysokiński (57 Wesołowski), Bąk (70 Smolak), Zapaśnik (70 Fabisiak)

 

PKS RADOŚĆ - Ursus II Warszawa 1:1 (karne: 4:3)

Bramki: Andrzej Kociński 83 - Marek Wietecki 54

Żółte kartki: Jarosiewicz, Rychlewski - Łabędzki

Sędziował: Piotr Lewandowski

PKS: Dudziński (60 Daniluk) - Sajór, Jaroszewski, Mućka (46 Rychlewski), Jakubowski (53 Pliszka), Pazgier (46 Michałowski), W. Kociński (46 Frąckiewicz), S. Jarosiewicz, Nachiło (46 A. Kociński), Banaszek (46 Musiał), Trąbiński

Ursus II: Krajewski - Waliszewski (46 Kozarzewski), Ośka, Sociński, Ossowski, B. Suchora (46 Wietecki), J. Suchora (46 Jakubczak), Kozyra (46 Zakrzewski), Łabędzki (65 Łukasik), Kaniewski, Szcześniewski

 

Tur Jaktorów - POLONIA II WARSZAWA 0:6

Bramki: Piotr Śledziewski 5, 34, 70, 85 i 87, Krystian Ambroziak 61

Sędziował: Jakub Lewandowski

Tur: Kłos - Mitrowski, J. Mirecki, K. Mirecki (30 Kamiński), Skonieczny, Grzybowski (46 Niedziński), Suchan, Wiciński (46 Dębski), Maciejewski, Jędras, Sawicki (70 Adamczyk)

Polonia II: Abramowicz (61 Kacperski) - Ambroziak, Prokopczyk (61 Smorczewski), Pyśniak, Weigl, Kapela, Rowicki, Cichocki (61 Żakowski), Budak (61 Koszil), Pasik, Śledziewski

 

DELTA WARSZAWA (JUNIORZY) - Józefowianka Józefów 2:1

Bramki: Krystian Dyga 20, Wiktor Bogacz 85 - Łukasz Schumacher 63

Żółte kartki: Dymkowski, Szczyglak

Sędziował: Grzegorz Ciesielski

Delta: Fijałkowski - Drabik, Paradowski, Wojciechowski, Zając (46 Hamulczuk), Wiktorowski, Marczuk (65 Pawlak), Krępik (60 Rusztecki), Kucharski (80 Michalak), Dyga (85 Traczyk), Prus (55 Bogacz)

Józefowianka: Kopeć - Wąsowski (60 Schumacher), Jastrzębski, Krajewski, Antosiewicz (40 Baryła), Dziubak (46 Dymkowski), Milewski, Szymański (60 Szczyglak), Chodniewicz (46 Bauman), Brzeziński (46 Pękosławski), Lada (80 Jakubowski)

 

FC Komorów - POGOŃ II GRODZISK MAZOWIECKI 1:4

Bramki: Kamil Dąbrowski - Michał Pindor, Mateusz Skorupa, Sebastian Dziewulski, Piotr Jaroń

Żółte kartki: Cygan, Czerny

Czerwona kartka: Czerny (86, za dwie żółte)

Sędziował: Maciej Włodarczyk

FC: Szumski - Gozdalik, Kurzawa, Czerny, Cygan, Grudziński, Adamczuk, Federczyk (15 Maciak), Płachecki, Przygoda, Dąbrowski

Pogoń II: Dworak (46 Zygier) - Lonc, Pilis, Sidor, Skorupa, Pietraszek (46 Grygiel), Kołodziejski (46 Młynarski), Łabęda, P. Jaroń, Dziewulski (60 Lutyński), Pindor

 

UWKS Legia Warszawa - ORZEŁ BANIOCHA 0:3

Bramki: Konrad Staszewski, Patryk Kościanek 2x

Żółte kartki: Borowski, Wypych - Staszewski, Zych, R. Myszkowski

Czerwona kartka: R. Myszkowski (74, za dwie żółte)

Sędziował: Łukasz Pawlikowski

UWKS Legia: Żołędowski - Wypych, Kubiszer, Kisiel (75 Grygorczuk), Sulkowski (75 Ghazaryan), Borowski, Cetlin (63 Wiśniewski), Sidor, Przewoźny, Rak (80 M. Tymczyszyn), Waszak (85 S. Tymczyszyn)

Orzeł: Imiołek (60 Kapusta) - R. Myszkowski, Kuciński, Zych, Niciporuk (55 Michalak), Wojniusz, Sadowski (55 Ciesielski), Kiełtyka, Grzelka (55 Vogtman), Majorek (55 Kościanek), Staszewski (55 Bartnik)

 

VARSOVIA WARSZAWA (JUNIORZY) - Zaborowianka Zaborów 7:1

Bramki: Mateusz Zając 4, Maciej Klossek 21 (rzut karny), Mateusz Michalski 39, Aleksy Hoduń 41, Krzysztof Witecki 65, Adam Jarosiński 71, Michał Butkiewicz 89 - Piotr Ziembiński

Żółte kartki: Papiernik, Kamiński, Dąbrowski, Stankiewicz, Martyński

Sędziował: Przemysław Kasiak

Varsovia: Marnik - Piegat, Kalisiak, Seliborski, Zając (60 Kobuciński), Hoduń, Witecki, Klossek (55 Niegowski), Matulka (33 Jarosiński), Michalski (60 Łosiński), Butkiewicz

Zaborowianka: Pryciński (46 K. Pierzchała) - Kwietko (70 Zawadzki), Gajewski, Papiernik, Jazgierski (80 Stankiewicz), Szczypczyński, Martyński, Dembiński, Ziembiński (46 Grenda), Góral, Kamiński (48 Dąbrowski)

 

Targówek Warszawa - BUG WYSZKÓW 0:3

Bramki: Jakub Rejnuś 27, Maciej Czabaj 33, Bartosz Ciach 90

Żółte kartki: Maciaszek, Waśkiewicz

Sędziował: Michał Grabowski

Targówek: Boryczko - Kusak, Waśkiewicz, Majewski, Świerczewski (65 Szwakop), Krzemiński, Lewicki (72 Stefaniak), Dziuban (62 Maciak), Sajnog (46 Kędzierski), Stokowiec (46 Bratkowski), Maciaszek

Bug: Piechociński (46 Trzciński) - Damętko, Penkul, M. Maciak, Gołębiowski (56 Chimkowski), B. Rejnuś (46 Skoczeń), Rogulski, Połodziuk (46 K. Maciak), J. Rejnuś (66 Nasiadka), Czabaj (46 Ciach), Rudnik (73 Kopiejewski)

 

Champion Warszawa (juniorzy) - DĄB WIELISZEW 3:5

Bramki: Kacper Bojańczyk, Filip Składowski, Franciszek Szymański - Marceli Smardzewski, Tomasz Teofilak 42 i 66, Michał Chrzanowski 50, Wiktor Dankowski 78

Żółte kartki: B. Koperkiewicz, Dankowski

Sędziował: Mateusz Pawłowski

Champion: Wiśniewski (60 Sawicki) - Pawlak, Wieczorek, Kmiecik, Gurdziel, Szymański (55 Lee), Bojańczyk, Składowski, Sternicki, Bykowski, Dudek

Dąb: Marchlewski - Burza, Wojtecki (85 Łączyński), Tkacz, Teofilak (75 Ćwikliński), Ślubowski (65 Pierścieniak), Chrzanowski, Stańczak (46 Dankowski), Smardzewski (46 Szczypiński), B. Koperkiewicz, Goździewski

Mecz w Głoskowie

 

Amigos Warszawa - KORONA GÓRA KALWARIA 0:3

Bramki: Damian Folwarski 35, Jakub Biernacki 77 i 90

Żółte kartki: Suwiński

Sędziował: Szymon Kmita

Amigos: Kołodziejczyk - Suwiński, Siemek, Barbarski, Bartosiak, Pawelec (80 Mazurkiewicz), Raszyński, Woźniak (80 Piotrowski), Marchewka, Sołoducha (75 Dziedzic), Gocławski (70 Kajak)

Korona: Rosłonek (80 Guziński) - Szymański, Nojek, Mrowiński, D. Folwarski (77 Sobota), Piotr Pamrów, Antosz, Michalski (60 Jadacki), Grzybiak (65 Gieleciński), Kacprzak (46 Paweł Pamrów), Parol (46 Biernacki)

Mecz w Ząbkach

 

Piorun Warszawa - JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW 1:4

Bramki: Kamil Pająk 42 - Aleksander Krystosik 15 i 30, Marcin Kochański 44 (samobójcza), Sebastian Łysiak 60

Żółte kartki: Krzywda, Nowowiejski

Sędziował: Łukasz Witczak

Piorun: Kocur (46 Rogiewicz) - Król, Kisiel, Przepiórka, Szymański (19 Wachowski), Ciechański (46 Stepnowski), Pająk, Olkowski (60 Wojdyna, 75 Wąsiński), Dąbrowski, Pypeć (80 Sokołowski), Kochański (70 Woszczyk)

Józefovia II: Piekarski - Kruszewski (46 Nowowiejski), Rogowski (46 Citkowski), Kiliszek, Ślubowski (46 Łysiak), Makulec (46 Olpiński), Krystosik (46 Błaszczyk), Kopeć (46 M. Pietrzak), Krzywda, Ostrzyżek, Hagno (46 Zawadka)

Mecz w Józefowie

 

Inter Warszawa - ŚWIT II NOWY DWÓR MAZOWIECKI 0:4

Bramki: Paweł Puchacz 40 i 80 (rzut karny), Sebastian Socha 41, Bartosz Fabryc 90

Żółte kartki: Strzelecki, Wardejn, Węgrzyniak

Czerwona kartka: Strzelecki (58, za dwie żółte)

Sędziował: Marcin Włodarczyk

Inter: Karaszewski (Reznikow) - Bałękowski (Gorlicki), Bernardes (Kowalczyk), Węgrzyniak, Mierzwiński (Rozpędek), Strzelecki, Kowalik, Tomczykiewicz, Pawłowski, Gołębiowski (Warowny), Pankiewicz (Wardejn)

Świt II: Wasilko - Pawłowski, Miszczak (46 Pieluchowski), Kokoszczyński, Nadulski, Górski, Puchacz, Fabryc, Rydz (70 Rosiński), Socha (62 Cymerman), Jagielski (75 Filipowicz), 

 

AKS ZŁY WARSZAWA - Bednarska Warszawa 1:1 (karne: 3:1)

Bramki: Iwo Jedynecki 62 - Patryk Maliszewski 13

Sędziował: Robert Koc

AKS Zły: Sesar de Hoyos (46 Szymański) - D. Smokowski, Gaicki (55 Borkowski), Ernst, Thomas (46 Mamyrow), Malinowski (46 Nguen), Sidorowicz (55 Sacharczuk), Łukasiak, Jedynecki, Strąk (55 Łukaszewicz), Lewandowski (75 Mirowski)

Bednarska: Tłuszcz - Żebrowski, Lubelski (89 Semczyk), Karpiński, Krok, Nawrocki, Maliszewski, Polański, Napiórkowski, Murawski, Kuć

 

Bóbr Tłuszcz - WICHER KOBYŁKA 0:3 walkower

Bóbr zrezygnował z gry

 

POLONIA WARSZAWA (JUNIORZY) - Agape Białołęka 3:0 walkower

Agape zrezygnowało z gry

 

WKS RZĄŚNIK - Mazur Radzymin 3:0 walkower

Mazur zrezygnował z gry

 

Pogoń Grodzisk Mazowiecki (juniorzy) - WICHER II KOBYŁKA 0:3 walkower

Pogoń zrezygnowała z gry

 

26 sierpnia

Madziar Nieporęt - BŁYSKAWICA WARSZAWA 1:2

Bramki: Mateusz Mańk 76 - Kamil Snopek 30, Mateusz Malinowski 52

Żółte kartki: Józefowski, K. Dzięcioł

Sędziował: Piotr Chojnacki

Madziar: Brona (76 Waśniewski) - Węgorowski (88 Paterek), Powała, Jarosiewicz, Banaszek, Reks (46 Jackiewicz), Grunt, D. Smoczyński, Szczur (70 P. Smoczyński), Jankowski (46 Mańk), Roguski (85 Frelik)

Błyskawica: Wiewióra - Waśko, A. Kowalski, M. Żwinis, Malinowski (80 Jabłoński), Snopek (76 Giżyński), Winarskyj, K. Dzięcioł, Józefowski, Sobieszczuk (65 Marczak), Giza

 

Murawa Suwałki - GROM WARSZAWA 0:9

Bramki: Konstantyn Ślęzak 3x, Paweł Michalak, Miguel Angel Luna, Rafał Barzyc 3x, Daniel Godłoza

Sędziował: Marcin Pietrzak 

Murawa: Szymański (17 Siłkowski) - Drągowski, Wilk (46 Laskowski), Wysocki (73 Garlo), Parafinowicz, Borkowski (65 Górski), Wielgat, Karłowicz, Andruczyk, Baluta (60 Nowak), Sobolewski (46 Kulbacki)

Grom: Nowiński (46 KIjek) - Tarasov (46 Mandryk), Gralec, Michoński (46 Choiński), Charyton, Ślęzak, Michalak (46 Pietraszkiewicz), Godłoza, Miguel Luna (46 Barzyc), Karolik (46 Nowak)

Mecz w Markach