Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij 

 

*     *     *

KS Drukarz Warszawa seniorzy IV liga poszukuje sparingpartnera na 20
marca. Nie posiadamy boiska, chętnie zagramy na wyjeździe i w zamian
opłacimy sędziów. Kontakt pod numerem telefonu 889252271 Przemek
Cegiełko asystent trenera.

*     *     *

Wisła Dziecinów, Liga Okręgowa gr. 1 poszukuje zawodnika na pozycje bramkarza. Gwarantujemy zwrot kosztów dojazdu. Biuro@wisladziecinow.pl lub 505089337

*     *     *

KS Glinianka (B Klasa) szuka sparingpartnera w terminie 6 marca, mamy zarezerwowane boisko w Karczewie o godz. 18:00. Koszty 50/50. Kontakt: 783-962-478

*     *     *

lks osuchów poszukuje sparing partnera 
na dwa wolne terminy   06-07 03 i 20-21 03

*     *     *

Wilga Garwolin (4 liga seniorzy) ma wolny termin na rozegranie sparingu 13 marca. Kontakt trener Milewski  512393657

*     *     *

GKS COMFORT-THERM GUMINO szuka sparingpartnera na termin 27/28 luty. Dysponujemy boiskiem ale możemy też dojechać. Kontakt pod numerem 509181400

Polecane strony

M Gol

Liga Okręgowa

Centrum Radom

???

12 lutego: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 3:1 (Kacper Jedynak 2x, Przemysław Zakrzewski)

19 lutego: Polonia Iłża (A) 4:1 (zawodnik testowany 2x, Przemysław Zakrzewski 2x)

Drogowiec Jedlińsk

23 stycznia: Proch Pionki (IV) - odwołany

30 stycznia: Zodiak Sucha (LO)

6 lutego: Młodzik-18 Radom (A)

14 lutego: Iskra Gózd (LO) 4:0 (Michał Rdzanek, Dariusz Mortka, Bartosz Górka 2x)

20 lutego: Radomiak II Radom (IV) 0:2

27 lutego: Mogielanka Mogielnica (LO) 2:1 (Kobylarczyk, Miałkowski)

6 marca: Królewscy Jedlnia (LO)

Energia Kozienice

6 lutego: Oskar Przysucha (IV) 5:1 (Bartłomiej Książek 2x, Eugeniusz Kołodziejczyk, Piotr Czerwiński, Hubert Śliwiński)

13 lutego: KS Warka (IV) 3:3 (Bartłomiej Książek 2x, Piasek)

20 lutego: Cisowianka Drzewce (A) 6:0 (Wasilewski, Książek, Skowroński 2x, Kołodziejczyk, Czerwiński)

27 lutego: Pilica Białobrzegi (IV) 3:5

6 marca; Skaryszewianka Skaryszew (A)

Gryf Policzna

6/7 lutego: Centrum Radom (LO)

13 lutego: Wisła II Puławy (LO) 0:7

21 lutego: Zamłynie Radom (IV) 1:0 (Marchewka)

27/28 lutego: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO)

6/7 marca: Stal Poniatowa (LO)

Iłżanka Kazanów

13 lutego: KS Jastrząb (A) 5:1

21 lutego: Skaryszewianka Skaryszew (A) 4:2

28 lutego: KS Potworów (A)

7 marca: Wisła Solec (A)

Iskra Gózd

6/7 lutego: Hubertus Chomentów (A)

14 lutego: Drogowiec Jedlińsk (LO) 0:4

20 lutego: Broń II Radom (A) 5:1 (Warchoł, Ciupiński 2x, Samuś, Gołąbek)

27/28 lutego: Gracja Tczów (A)

6/7 marca: Centrum Radom (LO)

Jodła Jedlnia-Letnisko

30 stycznia: Broń II Radom (A)

6/7 lutego: Skaryszewianka Skaryszew (A)

12 lutego: Centrum Radom (LO) 1:3

20/21 lutego: Plon Garbatka-Letnisko (A) - odwołany

27/28 lutego: Gryf Policzna (LO)

6/7 marca: Młodzik-18 Radom (A)

Królewscy Jedlnia

30 stycznia: Oskar Przysucha (IV)

6 lutego: Gracja Tczów (A)

13 lutego: Radomiak II Radom (IV) 1:2 (Gębczyk)

18 lutego: Broń II Radom (A) 3:2

20 lutego: Młodzik-18 Radom (A) 4:5

27 lutego: Powała Taczów (A)

6 marca: Drogowiec Jedlińsk (LO)

LKS Promna

30 stycznia: Sparta Jazgarzew (IV) 3:4

6 lutego: Polonia II Warszawa (LO) 2:1

13 lutego: Mazowsze Grójec (IV) 2:2

21 lutego: KS Raszyn (IV) 4:6

???

Mogielanka Mogielnica

6 lutego: MGKS Drzewica (LO)

13 lutego: Ceramika Opoczno (IV) - odwołany

20 lutego: Orlęta Cielądz (LO) 2:3 (Oracz, Jaworski)

27 lutego: Drogowiec Jedlińsk (LO) 1:2 (zawodnik testowany)

6 marca: KS Warka (IV)

Oronka Orońsko

3 lutego: Broń II Radom (A) 4:4 (Gołda 3x, A. Siwak)

14 lutego: Młodzik-18 Radom (A) 2:2

???

Orzeł Wierzbica

23 stycznia: Radomiak II Radom (IV) - odwołany

30/31 stycznia: KS Jastrząb (A)

6 lutego: Pilica Nowe Miasto (LO)

11 lutego: Broń II Radom (A) 5:1

13 lutego: Gracja Tczów (A) - odwołany

20 lutego: Arka Pawłów (A) 1:4

27 lutego: Gryfia Mirów (A)

6/7 marca: Oronka Orońsko (LO)

Pilica Nowe Miasto

13 lutego: Broń II Radom (A) 2:2 (Adam Pędzikowski, Tomasz Kryński)

20 lutego: LKS Lubochnia (LO) 0:0

???

Powiślanka Lipsko

17 stycznia: Krępianka Rzeczniów (A) - odwołany

24 stycznia: KS Cisowianka Drzewce (A) - odwołany

31 stycznia: Powiślak Końskowola (IV)

6 lutego: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 3:4

13 lutego: Sparta Dwikozy (LO) 6:0 (Oskar Brociek 2x, Damian Gardynik, Nogaj 2x, zawodnik testowany)

17 lutego: Alit Ożarów (IV) 5:6 (zawodnik testowany Nogaj 2x, Brociek, Mikołajek)

20 lutego: GKS Rudki (IV) 3:4 (Brociek, Damian Gardynik, Włoszczak)

20 lutego: OKS Opatów (IV) - odwołany

27 lutego: Orlicz Suchedniów (IV)

6 marca: Opolanin Opole Lubelskie (IV)

Szydłowianka Szydłowiec

23 stycznia: Borń II Radom (A) 1:2 (Smorągiewicz)

3 lutego: GKS Nowiny (IV) 0:2

6 lutego: Łysica Bodzentyn (IV)

13 lutego: Neptun Końskie (IV) 3:3

17 lutego: Wicher Miedziana Góra (LO) - odwołany

20 lutego: Lubrzanka Kajetanów (IV) 5:4 (Kozera 2x, Kozicki, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

24 lutego: Star Starachowice (IV) 2:3 (Kozicki, zawodnik testowany)

27 lutego: Centrum Radom (LO)

6 marca: Orlęta Kielce (LO)

Zawisza Sienno

6/7 lutego: FKS Łazy Starachowice (A)

14 lutego: Świt Ćmielów (LO) 3:1

20 lutego: Kamienna Brody (LO) 3:3

27/28 lutego: Polonia Iłża (A)

6/7 marca: Plon Garbatka (A)

Zodiak Sucha

30 stycznia: Drogowiec Jedlińsk (LO)

10 lutego: Oskar Przysucha (IV)

13 lutego: Zamłynie Radom (IV) - odwołany

17 lutego: GKS Stromiec (B) 7:3 (Jasiński, Kabot, Wójcik, Nowak, Sadzik, Kacperski, Gajda)

21 lutego: Kraska Jasieniec (A) 5:2 (samobójcza, Wójcik, zawodnik testowany 2x, Kabot)

28 lutego: Radomiak II Radom (IV)

6/7 marca: Wulkan Zakrzew (A)

Zwolenianka Zwoleń

30 stycznia: Cisowianka Drzewce (A) 0:1

6 lutego: Zamłynie Radom (IV) - odwołany

13 lutego: Polonia Iłża (A) 2:1 (Patryk Kwaśnik, Jakub Bańkowski)

20 lutego: Granat Skarżysko-Kamienna (IV) 0:0

27 lutego: KS Warka (IV)

6 marca: Broń II Radom (A)

 

Klasa A - grupa I

Akcja Jastrzębia

20 lutego: Powała Taczów (A) 3:1

???

Broń II Radom

23 stycznia: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:1 (Kotlimowski, Drachal)

30 stycznia: Sokół Przytyk (A) 3:2 (Dujko, Wójcik, Grudzień)

3 lutego: Oronka Orońsko (LO) 4:4 (Grudzień, Warych, Dujko 2x)

11 lutego: Orzeł Wierzbica (LO) 1:5 (B. Piotrowski)

13 lutego: Pilica Nowe Miasto (LO) 2:2 (W. Kupiec, Grudzień)

18 lutego: Królewscy Jedlnia (LO) 2:3 (Stanisław Więcaszek 2x)

20 lutego: Iskra Gózd (LO) 1:5 (Dujko)

25 lutego: MKS Wyśmierzyce (A) 2:0

???

Energia II Kozienice

14 lutego: Legion Głowaczów (A) 2:2

???

Gracja Tczów

14 lutego: Radomiak II Radom (IV) 1:5 (Hebda)

20 lutego: Chojniak Wieniawa (A) 0:3

27 lutego: Iskra Gózd (LO)

6 marca: KP Stanisławice (B)

Gryfia Mirów

7 lutego: Wulkan Zakrzew (A) 3:5 (Damian Grzmil 2x, zawodnik testowany)

20 lutego: Hubertus Chomentów (A) 5:3 (Damian Grzmil 2x, Patryk Dujka, Patryk Kiełbasa, Jakub Długosz)

28 lutego: Orzeł Wierzbica (LO)

6 marca: Radomiak II Radom (IV)

Hubertus Chomentów

20 lutego: Gryfia Mirów (A) 3:5

???

Krępianka Rzeczniów

14 lutego: Zwolenianka II Zwoleń (B) 4:4

???

KS Jastrząb

23 stycznia: KS Magnuszew (A) - odwołany

30 stycznia: Orzeł Wierzbica (LO)

6 lutego: Świt Ćmielów (LO) - odwołany

13 lutego: Iłżanka Kazanów (LO) 1:5 (D. Bilski)

20 lutego: FKS Łazy Starachowice (A) 6:1 (F. Gawor 2x, B. Figarski, A. Tomczyk, M. Jankowski, S. Kowalczyk)

20 lutego: Arka Pawłów (A) - odwołany

27 lutego: Oronka Orońsko (LO)

6 marca: Radomiak II Radom (IV)

KS Magnuszew

6 lutego: KP Stanisławice (B)

9/10 lutego: Plon Garbatka (A)

14 lutego: Olimpia Chąśno (LO) 0:4

17/18 lutego: Mogielanka Mogielnica (LO) - odwołany

21 lutego: Serokomla Janowiec (A) 3:3

27/28 lutego: Legion Głowaczów (A)

6/7 marca: Kraska Jasieniec (A)

KS Potworów

14 lutego: GKS Stromiec (B) 3:4 (zawodnik testowany, Michał Aleksandruk, Krzysztof Tyczyński)

20 lutego: Ruszcovia Borkowice (A) 2:4 (Krzysztof Tyczyński, Michał Aleksandruk)

27 lutego: Iłżanka Kazanów (LO)

???

Plon Garbatka-Letnisko

13 lutego: Mazowsze Stężyca (LO) 7:5

20 lutego: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) - odwołany

27/28 lutego: Wisła II Puławy (LO)

6/7 marca: Zawisza Sienno (LO)

Polonia Iłża

6 lutego: Radomiak II Radom (IV)

13 lutego: Zwolenianka Zwoleń (LO) 1:2 (Cheda)

20 lutego: Centrum Radom (LO) 1:4 (Turczyk)

27 lutego: Zawisza Sienno (LO)

6 marca: Zorza Kowala (B)

Skaryszewianka Skaryszew

30/31 stycznia: Centrum Radom (LO)

7 lutego: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO)

13 lutego: Wulkan Zakrzew (A) 2:5 (Kacper Bednarczyk, zawodnik testowany)

21 lutego: Iłżanka Kazanów (LO) 2;4 (Kacper Sowa, Mariusz Błędowski)

6/7 marca: Energia Kozienice (LO)

Wisła Chotcza

???

Wisła Solec

17 stycznia: Stal Kunów (LO) - odwołany

23/24 stycznia: KP Stanisławice (B) - odwołany

30/31 stycznia: Świt Ćmielów (LO)

6 lutego: Chojniak Wieniawa (A)

21 lutego: Legion Głowaczów (A) 1:4 (Patryk Sus)

27/28 lutego: Megawat Świerże Górne (B)

6/7 marca: Iłżanka Kazanów (LO)

WUKS Ruda Wielka

???

 

Klasa A - grupa II

Blask Odrzywół

30 stycznia: IKS Inowłódz (A)

6/7 lutego: GKS Stromiec (B)

14 lutego: Powała Taczów (A) 3:3 (Kacper Bojarczuk 2x, Mateusz Bińkowski)

20 lutego: SKS Potworów (A) 1:1 (Bartłomiej Sułecki)

28 lutego: Granat Borki (A)

6 marca: LKS Białaczów (B)

Chojniak Wieniawa

23 stycznia: Broń II Radiom (A)

6/7 lutego: Wisła Solec (A)

13/14 lutego: Jaguar Wolanów (B)

16 lutego: LKS Białaczów (B) 4:4 (Miturski, Sadownik, K. Siwek, Kamiński)

20 lutego: Gracja Tczów (A) 3:0 (Strzelecki, Miturski, Sadownik)

27/28 lutego: Akcja Jastrzębia (A)

GKS Chynów

14 lutego: Iskra Zbrosza Duża (B) 6:2 (Rotuski, Kraszewski, Jabłoniec, Karczewski, Bekas, Piekarniak)

21 lutego: Jedność Warszawa (B) 3:2 (Glinka, Kubiak, Żórawski)

27 lutego: Grom Prace Małe (B)

28 lutego: GPSZ Głuchów (A)

GPSZ Głuchów

7 lutego: Iskra Zbrosza Duża (B)

14 lutego: Perła II Złotokłos (B) 1:5 (Balcer)

21 lutego: GKS Stromiec (B) 1:2

28 lutego: GKS Chynów (A)

Kraska Jasieniec

6 lutego: Broń Radom (juniorzy) 1:5

14 lutego: Ruszcovia Borkowice (A) 4:0

14 lutego: SKS Potworów (A) 0:0

21 lutego: Zodiak Sucha (LO) 2:5

27 lutego: Radomiak II Radom (IV) 0:13

6 marca: KS Magnuszew (A)

KS Błotnica

13 lutego: Sokół Przytyk (A) 0:1

20 lutego: Broń Radom (juniorzy) 8:1 (Jurczak 3x, Grochala 2x, K. Dębski, Rogoliński, Prasek)

???

KS Lesznowola

14 lutego: GKS Belsk Duży (B) 3:1 (Karol Kołecki, Alan Sygnarek, Kamil Zieliński)

21 lutego: Iskra Zbrosza Duża (B) 4:2 (Mariusz Brzeziński, Alan Sygnarek, Kamil Zieliński, Tomasz Chróścik)

27/28 lutego: UKS Tarczyn (A)

6/7 marca: GKS Stromiec (B)

Legion Głowaczów

30/31 stycznia: GKS Stromiec (B)

6/7 lutego: KP Stanisławice (B)

14 lutego: Energia II Kozienice (A) 2;2 (Słowikowski, Łukowski)

21 lutego: Wisła Solec (A) 4:1 (Lisiewski 2x, Siębor, Łukowski)

27/28 lutego: KS Magnuszew (A)

6/7 marca: Akcja Jastrzębia (A)

MKS Wyśmierzyce

13 lutego: KS Wysokin (B) 3:2 (Norbert Łysakowski, zawodnik testowany, Sebastian Kwiatkowski)

20 lutego: Postęp Łaziska (B) 3:3 (Norbert Łysakowski 2x, B. Narożnik)

25 lutego: Broń II Radom (A) 0:2

27 lutego: Płudy Warszawa (B) 3:1 (zawodnik testowany I, D. Łysakowski, zawodnik testowany II)

???

Młodzik-18 Radom

14 lutego: Oronka Orońsko (LO) 2:2

20 lutego: Królewscy Jedlnia (LO) 5:4

27/28 lutego: Wisła Chotcza (A)

6/7 marca: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO)

Orzeł Gielniów

14/15 lutego: Granat Borki (A) - odwołany

21 lutego: Olimpia Wola Załęzna (LO) 3:3 (Artur Kowalczyk, Kamil Neska, Kacper Michurski)

28 lutego: KS Wysokin (B)

7 marca: Zamłynie Radom (IV)

Powała Taczów

13 lutego: Blask Odrzywół (A) 3:3 ()

20 lutego: Akcja Jastrzębia (A) 1:3 (Daniel Sobieraj)

27/28 lutego: Królewscy Jedlnia (LO)

6/7 marca: Postęp Łaziska (B)

Ruszcovia Borkowice

14 lutego: SKS Potworów (A) 1:1 (Jakub Kacprzak)

14 lutego: Kraska Jasieniec (A) 0:4

20 lutego: KS Potworów (A) 4:2 (Skalski 3x, Kacprzak)

26 lutego: Iłzanka Kazanów (LO)

28 lutego: Juventa Starachowice (juniorzy)

Sadownik Błędów

???

SKS Potworów

14 lutego: Ruszcovia Borkowice (A) 1:1

14 lutego: Kraska Jasieniec (A) 0:0

20 lutego: Blask Odrzywół (A) 1:1

???

Sokół Przytyk

30 stycznia: Broń II Radom (A) 2:3

13 lutego: KS Błotnica (A) 1:0 (Krzysztof Bełzowski)

27 lutego: Jaguar Wolanów (A) 10:0 (M. Soliński 5x, Bełzowski 2x, Dawid Gołębiowski, Paweł Czajka, Dominik Witkowski)

???

Wulkan Zakrzew

7 lutego: Gryfia Mirów (A) 5:3 (Jakub Rdzanek 3x, Rafał Wojciechowski, Szymon Janduła)

13 lutego: Skaryszewianka Skaryszew (A) 5:2 (Szymon Janduła 2x, Jakub Rdzanek, Paweł Szczurowski, Oskar Czajkoski)

???

 

Klasa B - grupa I

Hubal Chlewiska

???

KS Maków

???

Legion Suskowola

???

Lider Video Ciepielów

???

LZS Zalesice

??? 

Postęp Łaziska

13 lutego: LKS Białaczów (B) 3:4

14 lutego: Broń Radom (juniorzy) 1:1 (Janduła)

20 lutego: MKS Wyśmierzyce (A) 3:3 (Pożyczka, Klich, Kwaśniewski)

21 lutego: Radomiak II Radom (IV)

28 lutego: Coco Jambo Warszawa (A)

7 marca: Powała Taczów (A)

14 marca: UWKS Legia Warszawa (B)

21 marca: GKS Stromiec (B)

28 marca: Strażak Wielogóra (B)

WKS Zajezierze

???

Zorza Kowala

???

Zwolenianka II Zwoleń

14 lutego: Krępianka Rzeczniów (A) 4:4

???

 

Klasa B - grupa II

GKS Belsk Duży

14 lutego: KS Lesznowola (B) 1:3

???

GKS Stromiec

31 stycznia: Legion Głowaczów (A)

7 lutego: Blask Odrzywół (A)

14 lutego: Sadownik Błędów (A)

14 lutego: KS Potworów (B) 4:3

17 lutego: Zodiak Sucha (LO) 3:7

21 lutego: GPSZ Głuchów (A) 2:1

28 lutego: MKS Wyśmierzyce (A)

21 marca: Postęp Łaziska (B)

Iskra Zbrosza Duża

7 lutego: GPSZ Głuchów (A)

14 lutego: GKS Chynów (A) 2:6

21 lutego: KS Lesznowola (A) 2:4

28 lutego: Przyszłość Włochy (LO)

7 marca: Grom Prace Małe (B)

14 marca: SRS Zamienie (B)

21 marca: Wola Wola Chojnata (A)

Jaguar Wolanów

27 lutego: Sokół Przytyk (A) 0:10

???

KP Stanisławice

???

KS Wysokin

13 lutego: MKS Wyśmierzyce (A) 2:3

???

Megawat Świerże Górne

???

Strażak Wielogóra

???

Zorza Klwów

???