GLKS Nadarzyn

Przybyli: David Ebosereme Akhimien (???), Damian Homętowski, Patryk Śliwowski i Robert Świercz (bez klubu), Dominik Kwiecień (powrót do gry), Jacek Mikuśkiewicz (KS Blizne), Hubert Peprna (Olimpia Warszawa), Dawid Rumniak (Naprzód Brwinów), Jakub Sapalski (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)

Odeszli: Olaf Baecker, Sebastian Fabisiak, Michał Florczak, Mateusz Grzesiński, Paweł Milankiewicz (???), Sebastian Mańkowski (Zryw Sobolew), Karol Wijatkowski (Victoria Głosków)

Grom Warszawa

Przybyli: Patrick Bergmann i Zemoudine Fouapon (???), Tomasz Chałas (ostatnio KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Maksymilian Czyżewski (KS Łomianki), Adam Filipiuk (Podlasie Sokołów Podlaski), Konrad Kargul-Grobla (Pogoń Szczecin - juniorzy), Bartosz Kwiatkowski i Szymon Oniszczuk (bez klubu), Krystian Lewandowski i Damian Świerblewski (Ząbkovia Ząbki), Grima Ramos Gonzalez (AD Huracan - Hiszpania)

Odeszli: Rafał Barzyc (Marcovia Marki), Łukasz Choiński i Witalij Mandryk (SRT Halinów), Daniel Godłoza (GKS Dąbrówka), Maksymilian Gralec, Miguel Angel Luna i Paweł Michalak (???), Karol Jaszczołt (City Wilanów), Rafał Karolik (Wisła Jabłonna), Michał Kijek (LKS Osuchów), Konstantyn Ślęzak (KTS Weszło)

Korona Góra Kalwaria

Przybyli: Takudzwa Chirara (Cuervos FC), Hubert Kobierski (bez klubu), Jakub Mroczek (zespół juniorów), Miłosz Nowakowski (Znicz Pruszków - juniorzy)

Odeszli: Patryk Gieleciński, Erwin Grzybiak, Przemysław Mrowiński i Jakub Wiśniewski (???), Dawid Guziński (RKS Mirków), Kacper Parol, Konrad Sobota i Krystian Zarzecki (Nadstal Krzaki Czaplinkowskie)

KS Teresin

Przybyli: Piotr Bauman (Józefowianka Józefów), Jakub Giś (powrót do gry), Kamil Kacprzak, Michał Kowalski, Mateusz Struzik i Michał Struzik (Bzura Chodaków), Damian Łukawski (Piast Feliksów), Dominik Marusiak i Łukasz Pakos (ostatnio Żyrardowianka Żyrardów)

Odeszli: Michał Bargieł, Dawid Brzeski, Kamil Ciurzyński, Mykola Jandiuk, Konrad Kowalski i Wiktor Stojek (???), Konrad Drązikowski (Żyrardowianka Żyrardów), Kamil Bartosiewicz, Szczepan Felczak i Sylwester Płacheta (Bzura Chodaków), Grzegorz Węsek (zespół rezerw)

Laura Chylice

Przybyli: Patryk Kępka (ostatnio Okęcie Warszawa), Piotr Przepiórka (ostatnio KS Warka), Maciej Tataj (bez klubu)

Odeszli: Marcin Hakowski, Daniel Michalski, Robert Podoliński i Łukasz Sznajder (???), Paweł Wysocki (Milan Milanówek)

LKS Chlebnia

Przybyli: Grzegorz Brzeziński (Marcovia Marki), Jakub Łabęda (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Kacper Miriuk (Hutnik Warszawa), Maciej Pietraszek (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Kacper Rogowski i Jakub Szymański (zespół juniorów), Dawid Wierzbicki (Żyrardowianka Żyrardów)

Odeszli: Adrian Brzuchacz (KS Łomianki), Krzysztof Czapkowski, Grzegorz Opieka, Sebastian Patanowski, Damian Skalniak i Artur Starosz (???), Robert Jaoko i Mateusz Tarnowski (Nadnarwianka Pułtusk), Serhij Kozak (zespól rezerw), Krzysztof Mamla (Okęcie Warszawa), Piotr Wacławek (UKS Tarczyn)

Milan Milanówek

Przybyli: Wasyl Kołomijec (Passovia Pass), Krzysztof Kordium (powrót do gry), Jakub Pastusiak (ostatnio Sparta Jazgarzew), Jakub Traczyk (zespól rezerw), Paweł Wysocki (Laura Chylice)

Odeszli: Marcel Borkowski (Znicz Pruszków - juniorzy), Radosław Jankiewicz (Unia II Skierniewice), Jakub Jaremczuk, Krzysztof Kobierecki i Krzysztof Urbanek (???)

Naprzód Brwinów

Przybyli: Dawid Adamczuk, Jakub Jędrasik, Jakub Kowalczyk, Łukasz Kowalczyk i Mateusz Maleszewski (bez klubu), Sebastian Bożuta (ostatnio zespół juniorów), Oskar Czechowski i Dominik Woronowicz (FCG Playmaker - juniorzy), Mateusz Gorbaszewicz-Gabrielewicz (zespól juniorów)

Odeszli: Kacper Grabowski, Michał Hilcher, Janusz Miśta, Piotr Orman i Krzysztof Włodarski (???), Filip Kowalski i Damian Zawada (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Dawid Rumniak (GLKS Nadarzyn)

Orzeł Baniocha

Przybyli: Patryk Dąbkowski (ostatnio MKS Piaseczno), Mychajło Koriażnow (Mazur Karczew), Marcel Mich (Legionovia Legionowo), Krzysztof Możdżonek (Ursus Warszawa)

Odeszli: Piotr Grzelka i Marek Zych (RKS Mirków), Artur Kiełtyka i Konrad Staszewski (zespól rezerw), Kamil Majorek (Perła Złotokłos)

Passovia Pass

Przybyli: Filip Górecki, Szymon Markiewicz i Piotr Miksa (Milan II Milanówek), Pablo Guzman i Wojciech Wadziński (Cuervos FC), Adam Kowalski (ostatnio Milan II Milanówek), Sebastian Milewski (Józefowianka Józefów), Mariusz Miller i Mateusz Pawlak (bez klubu), Bohdan Romaniuk (FC Płochocin), Mateusz Traczyk (ostatnio Milan Milanówek - juniorzy)

Odeszli: Szymon Andrzejewski, Paweł Brudziński, Jacek Gryboś, Marek Kaflik, Ryszard Kamiński, Hubert Karlicki, Dominik Kruszewski, Bartosz Lisiowski, Mariusz Niemiec, Patryk Pałuba, Krystian Szymański, Dariusz Świderski (???), Marcin Czarnowski (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Wasyl Kołomijec (Milan Milanówek), Patryk Lenard (Anprel Nowa Wieś)

Perła Złotokłos

Przybyli: Kamil Majorek (Orzeł Baniocha), Robert Nowak (zespół juniorów), Daniel Pioruński (Absolwent Domaszewnica), Adrian Siatka (zespół rezerw)

Odeszli: Przemysław Iwański, Mateusz Kulpa i Michał Spławiec (zespół rezerw), Marcin Kurant, Dominik Rzepliński, Kamil Włodarczyk i Adrian Wojas (???)

Piast Piastów

Przybyli: Olaf Bieńkowski (Wisła II Płock), Piotr Danielak (Czereś Sport Olsztyn - juniorzy), Wojciech Danielak (bez klubu), Kacper Firek (ostatnio Przyszłość Włochy), Mateusz Jabłoński (ostatnio Błyskawica Warszawa), Dawid Piskurz (Znicz Pruszków - juniorzy)

Odeszli: Patryk Matuszewski, Wiktor Morel, Jakub Składowski i Maciej Soroka (???), Krystian Michalczyk (Milan II Milanówek), Łukasz Rutkowski (KS Wesoła)

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

Przybyli: Mateusz Bogucki, Jakub Chechłacz, Jakub Kocbuch, Eryk Kopacz i Maciej Samboroski (zespół juniorów), Marcin Czarnowski (Passovia Pass), Piotr Szymańczak (powrót do gry)

Odeszli: Patryk Baran (ŁKS Łagów), Jakub Bartnicki, Bartłomiej Czarnecki i Kacper Godlewski (???), Hubert Jabłoński (Milan II Milanówek), Łukasz Krzemiński (LKS Osuchów), Jakub Lutyński (zespół juniorów), Damian Młynarski (Błękitni Korytów), Maciej Pietraszek (LKS Chlebnia)

Przyszłość Włochy

Przybyli: Artur Bałajzy i Przemysław Łaski (bez klubu), Wiktor Górecki i Jakub Molga (zespół juniorów)

Odeszli: Mateusz Bątkowski, Daniel Drabik, Rafał Dudziński, Cezary Karpiński, Wiktor Kowalczyk, Łukasz Manel i Kamil Wójcik (???), Bartłomiej Grzywacz (AF Brzoza)

Ryś Laski

Przybyli: Dominik Adamowski (zespoł juniorów), Michał Leśniewski (UKS Borzęcin), Mateusz Merda (powrót do gry), Piotr Zawadzki (bez klubu)

Odeszli: Artur Ataman, Piotr Bałtrukiewicz, Maciej Fluder, Patryk Gac, Paweł Gryżewski, Michał Janowicz, Rafał Ossowski, Wiktor Warenik i Jakub Więch (???)

Sarmata Warszawa

Przybyli: Godwin Bruce, Jan Piotrowski i Samuel Ribeiro (???), Mateusz Ciupek (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Bassin Djato i Michał Maliński (bez klubu), Marcin Krzyżewski (ostatnio Grom II Warszawa), Jurij Martynowycz (Rozwój Warszawa), Jan Trzaskoma (ostatnio UKS ASzWoj Rembertow - juniorzy)

Odeszli: Ibrahim Keita i Jonathan Padjen (Józefovia Józefów), Rafał Krzywicki (PKS Radość), Jarosław Kurman (Świt Warszawa), Rafał Lewandowski i Jakub Wielocha (???)

SEMP Ursynów

Przybyli: Szymon Balcerzak, Krzysztof Bartkiewicz, Wiktor Furman, Kamil Kobiałka i Kacper Słupecki (zespół juniorów), Mikołaj Grzejda (ostatnio Legia Warszawa - juniorzy), Mateusz Kluczyński i Rafał Michalski (bez klubu), Karol Sawicki (ostatnio UKS Łady), Krzysztof Szabrański (ostatnio zespół juniorów), Jakub Zieliński (???)

Odeszli: Szymon Dobiegała (zespól juniorów), Jan Jankowski, Konrad Jędral, Patryk Kołodziejczyk, Bartosz Kowalski, Michał Kulesza, Tomasz Małek i Jan Winiarski (???), Jakub Kotleszka (Mszczonowianka Mszczonów - juniorzy), Patryk Kowalski (Unia Warszawa), Przemek Piekarz (Sparta Jazgarzew), Robert Tanczyński (Agape Białołęka), Hubert Wierucki (Ursus Warszawa CLJ), Antoni Wodzicki (Legia II Warszawa)

Ursus II Warszawa

Przybyli: Aleksander Lukosek i Maciej Świeciński (zespół juniorów)

Odeszli: Łukasz Brzozowski (KS Łomianki), Jakub Krajewski (Lublinianka Lublin), Maciej Krzyna, Mateusz Łukasik i Stanisław Ossowski (???), Piotr Schiele (pierwszy zespół), Filip Żołek (Legionovia II Legionowo)