Champion Otwock

Przybyli: Wojciech Karwiński (zespół juniorów), Tomasz Kęsek (Vulcan Wólka Mlądzka), Mateusz Wojda i Jakub Zwierz (bez klubu)

Odeszli: 

Grom Prace Małe

Przybyli: Kacper Oracz (Grom Prace Małe - juniorzy), Patryk Broniszewski, Jakub Poniatowski, Dariusz Szymanowicz i Paweł Wrzecion (bez klubu), Łukasz Serafin (powrót do gry)

Odeszli: 

Kosa Konstancin

Przybyli: Kamil Kiełbiewski (Zamek Zamek Bierzgłowski), Jakub Wólkiewicz (AP EsKadra Warszawa), Łukasz Sałkiewicz (AKS Zły Warszawa)

Odeszli: 

KS Glinianka

Przybyli: Daniel Bogucki (powrót do gry), Dorian Citkowski (Józefovia II Józefów), Kacper Jędrzejczyk, Kamil Marczak i Kacper Zawiślak (bez klubu)

Odeszli: 

KS Puznówka

Przybyli: Daniel Celiński, Marcin Chojecki, Maciej Mucha, Kacper Przybysz, Rafał Przybysz, Kamil Sakowski i Tomasz Zawadka (bez klubu), Mateusz Gadoś i Marcin Rosłaniec (powrót do gry), Rafał Trzmiel (ostatnio Hutnik Huta Czechy)

Odeszli: Adrian Płatek (Wilga II Garwolin)

KS Sobienie Jeziory

Przybyli: Daniel Widłak i Sebastian Woźniak (Amur Wilga), Adam Wojtasiewicz (bez klubu)

Odeszli: 

Orzeł II Baniocha

Przybyli: Tomasz Kłos (ostatnio GKS Chynów), Artur Kiełtyka i Konrad Staszewski (pierwszy zespół), Mateusz Lutek, Sebastian Rytka, Konrad Wosztyl i Mikołaj Ziembicki (Korona Góra Kalwaria - juniorzy)

Odeszli: 

Orzeł Parysów

Przybyli: Adrian Baranowski (ostatnio Burza Pilawa), Mateusz Belkiewicz (KS Wola Starogrodzka), Adrian Golewski i Adrian Truszkowski (bez klubu), Marcin Jaroń (Wisła Dziecinów)

Odeszli: 

Piorun Warszawa

Przybyli: Damian Bielas i Piotr Turuk (???), Jakub Chwałek, Bartosz Jaskólski, Mateusz Kapka, Hubert Niemiec, Błażej Olchowik i Jakub Puścian (bez klubu)

Odeszli: Adrian Dąbrowski (Dąb Dąbrowa Białostocka)

RKS Mirków

Przybyli: Piotr Grzelka i Marek Zych (Orzeł Baniocha), Dawid Guziński (Korona Góra Kalwaria), Alan Raczko i Mateusz Urbański (bez klubu)

Odeszli: Felix Jaskólski (Sparta Jazgarzew), Paweł Kopera (Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki), Michał Szymański (Nadstal Krzaki Czaplinkowskie)

SF Warszawa

Przybyli: Oliver Love (ostatnio zespól juniorów), Patryk Urban (ostatnio Olimpia Warszawa), Dominik Wojtas (ostatnio Korona Góra Kalwaria)

Odeszli: 

Sokół Kołbiel

Przybyli: Tadeusz Pietrzak (???), Kamil Piętka (Hutnik Huta Czechy), Piotr Rokicki i Mateusz Zduńczyk (bez klubu), Jakub Targasiński (zespół juniorów)

Odeszli: 

Urzecze Gassy

Przybyli: Kornel Borowiec i Patryk Trębski (???), Krzysztof Borucki-Tumkiewicz, Norbert Jasik, Michał Kasprzyk, Łukasz Kaszucki i Mariusz Rotberg (bez klubu)

Odeszli: 

Vulcan II Wólka Mlądzka

Przybyli: Klub wycofał się z rozgrywek

Odeszli: Patryk Winiarek (Bór Regut), Arkadiusz Zonik (pierwszy zespół)

Wilga II Garwolin

Przybyli: Jakub Bieńko (Bednarska Warszawa), Kamil Kasprzak (Talent Warszawa - juniorzy), Mariusz Makulec i Szymon Tracz (bez klubu), Robert Ostolski (ostatnio Amur Wilga), Bartłomiej PIętka i Jakub Trzaskowski (zespół juniorów), Adrian Płatek (KS Puznówka)

Odeszli: