Bóbr Tłuszcz

Przybyli: Adrian Majchrowicz (bez klubu), Łukasz Pióro, Damian Siemiątkowski i Szymon Winnicki (zespół juniorów), Jakub Więch (ostatnio zespół juniorów)

Odeszli: Piotr Maciołek (Korona Jadów)

Farmacja Tarchomin

Przybyli: Michał Piwoński (powrót do gry), Kamil Sierdziński i Michał Wawer (bez klubu)

Odeszli: Mateusz Sokoluk (Victoria Warszawa)

Impet Łajski

Przybyli: Łukasz Frelik, Dawid Salwin, Radosław Uściński, Kamil Wróblewski i Karol Żaluk (bez klubu), Michał Gostkowski, Aleksy Jacenko, Artur Jędreas i Kacper Szczur (???), Piotr Olszewski (ostatnio Rotavia Nieporęt)

Odeszli: Piotr Banaszek i Rafał Wilkowski (Wisła Jabłonna), Filip Dukielski i Paweł Kowalczyk (Rotavia Nieporęt), Cyprian Jaśkowski (Dąb II Wieliszew)

Korona Jadów

Przybyli: Michał Kalata i Sebastian Stańczak (bez klubu), Piotr Maciołek (Bóbr Tłuszcz)

Odeszli: Michał Rolek (Tęcza Stanisławów)

Legion Warszawa

Przybyli: Szymon Bis, Maciej Grabowski, Jakub Kępka, Adam Marcjanek, Jacek Mogielnicki, Aleksander Stefański, Konrad Szymański i Paweł Wojsław (zespół juniorów), Mariusz Selerski (bez klubu)

Odeszli: Tymoteusz Barwiński i Konrad Szałek (MKS Piaseczno), Sebastian Ignacak (Hutnik Warszawa)

Lotnisko Modlin

Przybyli: Jakub Cieślak, Wiktor Komendowski, Kamil Pudelski i Mariusz Wdowiarek (bez klubu), Michał Mazur i Paweł Tararaj vel Tararuj (???)

Odeszli:

Mazur II Radzymin

Przybyli: Tomasz Adamski, Mateusz Przybysz, Marcin Pszczółkowski, Grzegorz Reterski i Tomasz Rosłon (pierwszy zespół), Dawid Banaszek, Jakub Bartosiewicz i Kamil Skwierczyński (powrót do gry)

Odeszli: Dawid Banaszek (pierwszy zespół)

Mewa Krubin

Przybyli: Michał Fabisiak i Maciej Rakowski (powrót do gry), Grzegorz Kaczorowski, Piotr Kiliś, Damian Kocon, Łukasz Marcinek, Kamil Sztrefling i Grzegorz Wilk (bez klubu)

Odeszli:

Orły Zielonka

Przybyli: kamil Melcher i Mateusz Piotrowski (bez klubu), Adrian Zielonka (???)

Odeszli:

Płudy Warszawa

Przybyli: Cezary Ciecierski (???). Jakub Jankowski, Michał Kapuściński, Konrad Konior i Maciej Rudy (bez klubu), Michał Kapełuś (ostatnio Unia Warszawa - juniorzy), Maksymilian Kowalski (Talent Warszawa - juniorzy), Jakub Szymański (ostatnio Madziar Nieporęt), Szymon Wodzyński (Talent Warszawa)

Odeszli:

Rotavia Nieporęt

Przybyli: Eryk Bakun, Bogdan Banaszek i Stanisław Rogala (bez klubu), Filip Dukielski i Paweł Kowalczyk (Impet Łajski), Bartosz Knyspel (ostatnio Ursus Warszawa - juniorzy), Tomasz Korzeniewski, Piotr Osiński, Oskar Rosa i Piotr Szwedzik (???)

Odeszli:

UKS ASzWoj Rembertów

Przybyli: Grzegorz Ampt (KS Wesoła), Dominik Jerzak, Rafał Raczkowski i Łukasz Tyszkiewicz (bez klubu)

Odeszli:

Wicher II Kobyłka

Przybyli: Michał Jakubik (ostatnio zespół juniorów), Jakub Jankowski (bez klubu), Bartosz Paź i Paweł Szczurowski (powrót do gry)

Odeszli:Paweł Koc i Tomasz Lisicki (pierwszy zespół), Paweł Bartochowski i Mateusz Stachowicz (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)

Wisła Zakroczym

Przybyli: Bartłomiej Dębski (powrót do gry), Patryk Michałowski i Sebastian Skolasiński (???), Jacek Świderek (bez klubu)

Odeszli: