Akcja Jastrzębia

Przybyli: Filip Białczak i Paweł Głuchowski (bez klubu), Łukasz Ławrecki (Zodiak Sucha), Paweł Mąka (???), Piotr Rokiciński (KS Potworów), Łukasz Siczek (powrót do gry)

Odeszli: Maciej Korycki, Dawid Masiarz, Mateusz Mazur, Piotr Rzeszot i Adrian Żyła (???), Michał Rębiś (Gracja Tczów), Dominik Woźniak (Drogowiec Jedlińsk)

Broń II Radom

Przybyli: Krzysztof Ciecierski, Piotr Kiełbasa, Łukasz Machnio i Stanisław Więcaszek (zespół juniorów), Damian Janduła i Krzysztof Lis (ostatnio Radomiak Radom - juniorzy), Paweł Sułecki (Radomiak Radom - juniorzy) 

Odeszli: Mateusz Biliński, Albert Mikulski i Piotr Neska (???), Hubert Bursa (Oronka Orońsko), Patryk Lis i Tomasz Oparcik (Centrum Radom), Mateusz Małecki (Świt Staroźreby), Kacper Moskwa (Zodiak Sucha), Jan Pawluk (Zorza Kowala), Filip Sieczka (zespół juniorów), Bartłomiej Wójcik (Zwolenianka Zwoleń)

Energia II Kozienice

Przybyli: Jakub Cieślakowski i Igor Stępień (zespół juniorów), Kamil Szczęśniak (WKS Zajezierze)

Odeszli: Sebastian Goryń, Sebastian Gregorczyk, Rafał Konopka, Przemysław Łagowski, Wiktor Wasiński i Jakub Wolszczak (???), Marcel Korzeń (pierwszy zespół), Jan Kowalski (Zwolenianka II Zwoleń), Piotr Włodarczyk (Megawat Świerże Górne)

Gracja Tczów

Przybyli: Artur Boruciński (Energia Kozienice), Bartłomiej Kwiatkowski (zespół rezerw), Michał Rębiś (Akcja Jastrzębia), Damian Szczepański (Centrum Radom)

Odeszli: Dawid Kosowski, Sebastian Kozakiewicz, Artur Wolszczak i Damian Wolszczak (???), Paweł Rogala (Gryf Policzna)

Gryfia Mirów

Przybyli: Łukasz Minda (bez klubu), Sebastian Stąpór (Orzeł Wierzbica)

Odeszli: Kamil Kiełbasa (Star Starachowice - juniorzy), Maciej Kosela (Orzeł Wierzbica), Mateusz Rafalski (FKS Łazy Starachowice)

Hubertus Chomentów

Przybyli: Damian Drabik i Piotr Sawicki (bez klubu), Igor Jastrzębski (ostatnio Orzeł Wierzbica - juniorzy), Piotr Sobania (???)

Odeszli: Daniel Bieniek, Dominik Kowalik i Kamil Śmieranka (???)

Krępianka Rzeczniów

Przybyli: Damian Chmielnicki (bez klubu), Filip Konarski (ostatnio Zawisza Sienno - juniorzy), Damian Okurowski (ostatnio Zawisza Sienno), Kacper Pastuszka (???)

Odeszli: Paweł Cis, Andrzej Janusz, Przemysław Kępczyk, Mateusz Kowalski, Daniel Kwiatkowski, Jakub Lasota, Maciej Pytlak, Wiktor Romanowski i Daniel Rutkowski (???)

KS Jastrząb

Przybyli: Grzegorz Kubat (bez klubu), Jakub Sasal (zespół juniorów), Paweł Walasik (powrót do gry), Kamil Wiaderek (Hubal Chlewiska)

Odeszli: Karol Bracha, Piotr Droś, Maciej Jankowski i Piotr Rogala (???), Szymon Kowalczyk i Patryk Surdy (zespół juniorów)

KS Magnuszew

Przybyli: Tobiasz Starzyk (powrót do gry), Antoni Szostak (zespół juniorów), Michał Talaga (bez klubu)

Odeszli: Maciej Chojecki, Igor Ciostek, Dominik Krawczyk i Damian Szczyrek (???)

KS Potworów

Przybyli: Krystian Bienias (ostatnio LKS Promna), Patryk Bilski (ostatnio GKS Belsk Duży), Maciej Gędaj (ostatnio GKS Kobierzyce), Maciej Kolecki (Iskra Gózd), Damian Majewski (bez klubu), Jakub Nowak (Zorza Klwów), Mateusz Stańczyk (Mogielanka Mogielnica), Sebastian Szczepaniak (Ruszcovia Borkowice)

Odeszli: Oskar Borkowski, Dominik Gędaj, Albert Kulig, Damian Pachocki, Marcin Prokop, Kamil Snopczyński i Leszek Tyczyński (???), Bartłomiej Narożnik i Dariusz Zima (MKS Wyśmierzyce), Piotr Rokiciński (Akcja Jastrzębia)

Plon Garbatka-Letnisko

Przybyli: Paweł Kowalski i Oskar Łyjak (powrót do gry), Bartłomiej Kuźmicz i Mateusz Styczyński (bez klubu), Bartosz Nowakowski, Mateusz Szafrański i Jakub Szczodry (Gryf Policzna), Dawid Stachura (Postęp Łaziska)

Odeszli: Tomasz Banach i Damian Konopka (Legion Głowaczów), Mateusz Kocyk, Łukasz Krupa, Piotr Marszałek, Krystian Niziński, Tomasz Rokita i Rida Zarzeczny (???), Mateusz Kuliński (Gryf Policzna), Michał Rolnik (Królewscy Jedlnia)

Polonia Iłża

Przybyli: Michał Banaś i Krzysztof Wojtyniak (Radomiak Radom - juniorzy), Jakub Boniek (bez klubu), Maciej Dusiński (powrót do gry), Łukasz Kłos (Zawisza Sienno), Paweł Kopciał (Łysica Bodzentyn), Ernest Matysiak (zespół juniorów)

Odeszli: Piotr Baran, Jakub Kowal, Przemysław Lasota, Jakub Lisek, Sebastian Michałek, Marcin Niewczas i Patryk Piątkowski (???), Rafał Wojciechowski (Wulkan Zakrzew), Daniel Zawistowski (Radomiak Radom - juniorzy)

Skaryszewianka Skaryszew

Przybyli: Adrian Gajda, Jakub Mędrzecki i Michał Wołoszyn (bez klubu), Albert Mortka (???), Wojciech Ziętek (Strażak Wielogóra)

Odeszli: Paweł Białkowski, Michał Bogacz, Dawid Cioch, Karol Kozuj, Sebastian Połczyński i Szymon Szymański (???)

Wisła Chotcza

Przybyli: Kacper Banasik, Maciej Dohojda i Kacper Dolega (SP Radomiak Radom - juniorzy), Kacper Snopczyński (Mogielanka Mogielnica)

Odeszli: Hubert Knieć, Piotr Piwowarek, Konrad Rogala, Kamil Soboń i Grzegorz Wurman (???)

Wisła Solec

Przybyli: Maciej Kwiatkowski i Mateusz Stępień (powrót do gry), Mateusz Szczerba (bez klubu)

Odeszli: Damian Lis (Zawisza Sienno), Przemysław Paterek (???)

WUKS Ruda Wielka

Przybyli: Klub wycofał się z rozgrywek

Odeszli: Kacper Bieniek, Piotr Masiarz II i Kamil Szafrański (Zorza Kowala). Maciej Giezgała, Karol Skrzyniarz, Albert Tomczyk, Damian Tomczyk i Patryk Tomczyk (Hubal Chlewiska), Damian Bińkowski, Radosław Bredłowski, Szymon Jańczyk, Roger Kinas, Hubert Kopycki, Rafał Malik, Piotr Masiarz I, Maciej Ostrzyżek, Daniel Sekulski, Sebastian Sławiński, Mariusz Tomczyk, Sylwester Tomczyk (???)