Grodzisk Krzymosze

Przybyli: Eryk Banasiuk, Kacper Chmielewski i Bartłomiej Mazurek (bez klubu), Jakub Bączek (Victoria Kałuszyn), Piotr Młynarz (Naprzód Skórzec)

Odeszli: Przemysław Byczyński (???)

Iskra Kotuń

Przybyli: Kacper Badura, Bartosz Górecki, Maciej Koper, Daniel Niewiatowski, Arkadiusz Woźny i Łukasz Żuk (???), Tomasz Borkowski (ostatnio Victoria Kałuszyn), Marcin Gomulski, Piotr Grzeszczuk, Łukasz Mróz i Gabriel Wielogórski (bez klubu), Kamil Kielak (Watra Mrozy), Grzegorz Rupniewski i Rafał Woźnica (SRT Halinów)

Odeszli: Patryk Ceranka, Kacper Gadomski, Paweł Gruszka, Paweł Iskra, Michał Kamiński, Radosław Komuda, Karol Lisiecki, Andrzej Parapura, Krystian Wąsowski, Mateusz Wojewódzki i Damian Wójcik (???)

Jutrzenka Cegłów

Przybyli: Patryk Halaburda (Tygrys Huta Mińska), Piotr Jaguścik i Bogdan Wiącek (bez klubu), Michał Wadas (ostatnio Świt Barcząca), Krzysztof Wąsowski (powrót do gry)

Odeszli: Dominik Antończuk, Daniel Czerwonka, Rafał Duda, Jarosław Gózd, Karol Sadoch i Konrad Sęktas (???)

Kosobia Kosów Lacki

Przybyli: Mateusz Steć (Podlasie Sokołów Podlaski)

Odeszli: Arkadiusz Borowy, Bartłomiej Gołębiewski, Grzegorz Jasiński i Rafał Kur (???), Piotr Rozbicki (BTS Verifis Wyrozęby)

ŁDK Łosice

Przybyli: Artur Chraszcz (bez klubu), Mateusz Horbowicz (Agrosport Leśna Podlaska)

Odeszli: Michał Dołęgowski, Jakub Maleńczyk i Cezary Pączek (???)

Olimpia Latowicz

Przybyli: Michał Chmielewski (powrót do gry)

Odeszli: Patryk Królak, Hubert Oszkiel i Radosław Skóra (???)

Promnik Gończyce

Przybyli: Piotr Owczarczyk (Ar-Tig Huta Dąbrowa), Cezary Paprota (bez klubu)

Odeszli: Bartłomiej Boratyński, Przemysław Galbarczyk, Dawid Jurczak, Dawid Kasperczyk, Kacper Komorek, Jakub Mąkowski, Kamil Mucha, Hubert Woźniak i Patryk Woźniak (???)

Rywal Ruchna

Przybyli: Patryk Gago (Tajfun Jartypory - juniorzy), Michał Panufnik (zespół juniorów), Patryk Pikulski i Bartłomiej Zach (bez klubu), Jakub Pliszka, Rafał Rostek i Daniel Sobotka (Czarni Węgrów), Karol Rostek (powrót do gry), Bartłomiej Skórka (Błękitni Stoczek Węgrowski), Kacper Wysocki (ostatnio Nojszewianka Dobre)

Odeszli: Hubert Cholewka, Kamil Chudzik, Krystian Jackowski, Kamil Jesiota, Arkadiusz Kałuski, Wojciech Kubój, Andrzej Olszewski, Krzysztof Piesak, Maciej Piesak, Kacper Szymański, Mateusz Świeżak, Marcin Wójcik i Kacper Wrzosek (???)

Sęp Żelechów

Przybyli: Jakub Gałkowski (Zryw Sobolew - juniorzy)

Odeszli: Rafał Krzeski (Piekiełko Przykwa), Marcin Szulc (???)

Tajfun Jartypory

Przybyli: Łukasz Karczewski, Dawid Simonian i Mateusz Tkaczyk (zespół juniorów)

Odeszli: Nikt

Tęcza Korczew

Przybyli: Bartosz Kryszczuk (ostatnio Pogoń II Siedlce)

Odeszli: Dominik Jaszczuk (Rogo Rogoźnica), Tomasz Krawczyk, Jan Podlewski i Krystian Teodoroczuk (???)

Tęcza Stanisławów

Przybyli: Marcin Lach (bez klubu), Michał Rolek (Korona Jadów), Rafał Ruta (powrót do gry)

Odeszli: Krystian Jackowski, Zbigniew Jaros, Jakub Koszewski, Norbert Smoderek, Dawid Sztab, Adam Trębicki i Maciej Wieczorek (???)

ULKS Gołąbek

Przybyli: Jakub Bartosiak (ostatnio Pogoń Siedlce - juniorzy), Jakub Ejsymont, Kamil Korlaga i Dominik Roman (bez klubu)

Odeszli: Patryk Bajera (zespół juniorów), Piotr Ciostek, Karol Czerwiński, Maciej Marchel, Grzegorz Olszewski, Bartosz Rusiniak, Łukasz Suchożebrski i Bartosz Wojewódzki (???), Rafał Szymański (Armaty Stoczek Łukowski)

Wicher Sadowne

Przybyli: Marcin Mianowicz (Ostrovia Ostrów Mazowiecka), Kamil Rydzewski (ostatnio Kosovia Kosów Lacki), Jakub Szutkowski, Maciej Szutkowski i Jakub Wiska (bez klubu), Kacper Woźniak (ostatnio zespół juniorów)

Odeszli: Przemysław Dzieciątko, Hubert Małkiński, Bartosz Ogonowski, Mikołaj Ojdana, Piotr Sadowski, Adrian Sędek, Konrad Telak, Paweł Tytman, Piotr Tytman, Adam Uziębło i Szymon Wycech (???)