Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

"Korona Warszawa (A klasa) szuka bramkarza. Może być zawodnik po dłuższej przerwie w graniu lub wracający po kontuzji. Kontakt 604 978 208 (Piotr) lub przez FB Korona Warszawa seniorzy."

 

Cytat tygodnia

 

"Fatalnie, bo zło triumfuje, a ziema pogrąża się w chaosie. Za tydzień dobro musi zwyciężyć." (po meczu Amigos - AKS Zły 0:2)

Fanpage Amigos Warszawa

Polecane strony

M Gol

15 sierpnia

Mazur II Radzymin - SOKÓŁ CELESTYNÓW 1:3

   Bramki: Damian Wasiak 10 - Marcin Wasiński 70, Konrad Kurach 75, Mateusz Kulka 83

   Sędziował: Dominik Wodarski

   Mazur II: Szczepanik - Dobrygowski, Wąsik, Budek, Reterski - Wasiak, Piwko (55 Kozakiewicz), H. Sochacki, Skwierczyński - Okrasa, Bielecki

   Sokół: Gryc - Ł. Piętka (80 W. Madejak), Łukasik, Kardas, M. Madejak (46 Witak), Laskus (60 Kulka), Maczugowski (46 Wasiński), Rosłaniec (70 Trzaskowski), Kurach, D. Nowak, Żebrowski (75 Zduńczyk)

 

Coco Jambo Warszawa - ŚWIT WARSZAWA 1:4

   Bramki: Borys Paja 90 - Jakub Głowala 13, 43 i 44, Kacper Krajewski 35

   Żółte kartki: Ciesielczyk, Mróz

   Sędziował: Mateusz Brzeski

   Coco Jambo: Bardoń - J. Imiela, Kamil Smółka, Rybacjki, Mróz - Oksiuta, T. Imiela, Ciesielczyk, Szulgowicz - Krystian Smółka, Kordowski. Grali również. Parys, Pliszka, Byleń

   Świt: Dobrzyński (46 Orłoś) - Adamiak, Janiszewski, Bołtruczyk, Olszewski (70 Brzeszcz) - Jastrząb, Martyński (65 Dębski), Staniszewski (75 Pacocha), Krajewski - Głowala, Warzywoda (70 Sobolewski)

 

Reprezentacja Dziennikarzy - WISŁA JABŁONNA 2:3

   Bramki: Piotr Orliński 25, Jan Cios 80 - Paweł Madej 9, Michał Banaszek 18, Tomasz Tomaszek 22

   Żółta kartka: Podgórski

   Sędziował: Rafał Roguski

   Widzów: 40

   Reprezentacja Dziennikarzy: Kiryluk - Papierz, Lepa, Sak (46 Cios), Gołos - Olbrycht (46 Kruk), Surma (55 Kowalski), Dębiński (46 Szustak), Marciniak (57 Kwiatkowski)- Pawłowski, Orliński

   Wisła: Kokosiński - Małyszew (89 Cieślak), Majewski (39 J. Kowalski), Koński, Mrozowski (77 Szymczak) - Fronczek (71 Wierzbicki), M. Kowalski (61 Podgórski), Gałązka, Banaszek, Tomaszek (86 Wawszczak) - Madej

Mecz w Nowym Dworze Mazowieckim

 

AKS Zły Warszawa - PKS RADOŚĆ 0:5

   Bramki: Marcin Pazgier 29, Bartosz Godlewski 38 i 50, Piotr Pyra 47 i 85

   Żółte kartki: Gierasimiuk, Lewandowski

   Sędziował: Tomasz Gogol

   AKS Zły: Sałkiewicz (82 Tomaszewski) - Gierasimiuk, Pham Minh, Malinowski (71 Pierzchała), Lewandowski - Staroń (62 Gaicki), Łukasiak (46 Borkowski), Półrola, Lauryn, Jedynecki (55 Sekulski) - Królak (62 Kurowski

   PKS: Klus - Pazgier (66 Orlov), Jarosiewicz, Frąckiewicz (11 Jaroszewski), Dąbrowski - A. Orliński, Godlewski (66 Jesiotr), Grotte, A. Kociński (46 Pyra) - Krzywicki (66 Kryśkiewicz), W. Kociński (61 S. Orliński)

 

Bór Regut (oldboye) - ADVIT WIĄZOWNA 0:3 walkower

   Bór wycofał się z rozgrywek

 

Farmacja Tarchomin - UKS ASZWOJ REMBERTÓW 0:7

   Bramki: Jakub Lisiecki 3x, Paweł Długołęcki, Bartosz Szadkowski, Paweł Kukawka, Patryk Radzikowski

   Żółte kartki: Skwarek, Jakubiak, Kopeć

   Sędziował: Rafał Łasiński

   Farmacja: Kler - Skwarek, Majdecki, Ogrodowski, Sałaj (35 Pietrzak), Laskowski, Tręda, Garduła, Jakubiak, Burczyński (65 Kopeć), Sieńko

   UKS ASzWoj: 

UKS ASzWoj Rembertów nie wykorzystał dwóch rzutów karnych

 

GKP Targówek Warszawa - WICHER KOBYŁKA 2:5

   Bramki: Damian Talarek 5, Mateusz Sokólski 90 - Daniel Kania 19, Jan Szulkowski 29, 70 i 90, Kamil Śliwowski 55

   Żółte kartki: Janik, Przewoźny, Maciak - Pietrzak

   Sędziował: Mariusz Bors

   Widzów: 100

   GKP Targówek: Baran - Janik (70 Piotrowski), Jaśkiewicz, Kajak, Żmijewski, Surgot (79 Sokólski), Zaleski, Zamęcki (46 A. Majewski), Przewoźny (22 Maciak, 73 Sajnog), Kłak, D. Talarek

   Wicher: Rejf (67 Kucharczyk) - Górecki (46 Bogdan), Grabowski (79 Gumienny), Sosnowski, Śliwowski (79 Duklanowski) - Sulich, Kania, Hargot (46 Bembenkowski), Pietrzak (46 Wyszomirski) - Boratyński (46 Małkiewicz), Szulkowski

 

IFQ Warszawa - HURAGAN II WOŁOMIN 1:11

   Bramki: Marcin Fijołek 4 - Piotr Więch 15, Sebastian Kozłowski 16, 34 (rzut karny), 36, Paweł Maliszewski 23, 45 i 82, Michał Antol 37 i 74. Piotr Manaj 65. Maciej Kamiński 81

   Żółta kartka: Kozłowski

   Sędziował: Jakub Sienkiewicz

   IFQ: 

   Huragan II: Wronka (46 Szczapa) - Kożuch, Radzki, Andrzejewski, Jankowski - Antol, Pękul (46 Kamiński), Więch, Kozłowski, Manaj - Maliszewski

Mecz w Wołominie

 

Irzyk Warszawa - MKS HUTNIK WARSZAWA 0:20

   Bramki: Sebastian Baran 3x, Mateusz Soliwoda 3x, Adrian Basiuk 2x, Maciej Ziemski, Sebastian Czarnecki 2x, Marek Utnicki 2x, Piotr Płotnicki, Michał Płotnicki 2x, Kamil Pietrzykowski 2x, Tytus Lipiński, ???

   Sędziował: Artur Szmejchel

   Irzyk: 

   MKS Hutnik: Szczęsny - Baran (46 Stasiak), Ducki (55 Szewczyk), Kolasa, Domagała (46 Pałka), Lipiński, Czarnecki, Uciński, P. Płotnicki (46 M. Płotnicki), Basiuk (55 Pietrzykowski), Soliwoda (46 Ziemski)

 

Jeziorka Prażmów - VULCAN WÓLKA MLĄDZKA 2:3

   Bramki: Łukasz Paradowski 41, Tomasz Magierowski 78 - Piotr Kurek 48, Igor Retmaniak 55 i 60

   Żółta kartka: Kowalski, Daniel Nowak

   Sędziował: Łukasz Gałązka

   Jeziorka: Ryjak - Gromek, Łada, Balikowski, Magierowski - Jaworski (75 Rosiński), Gwara (81 Kujda), Fąfara (35 Kocięba), Kuklewski (46 Dulewski) - Paradowski (85 Jaroch), Sobociński (60 Lewandowski)

   Vulcan: Jonczyk - Pustoła, Fedurek, M. Kowalski, Seler, Kałowski (65 Rybka), Daniel Nowak, Ślefarski, Retmaniak, Kurek, Krawczyk (85 Fabiniak)

 

Józefowianka Józefów - MKS II PIASECZNO 3:4

   Bramki: Paweł Chodniewicz 20, Krzysztof Jastrzębski 68 (rzut karny), Damian Dymkowski 84 - Patryk Kościanek 50, 55 i 85, Barosz Wysocki 70

   Żółte kartki: P. Antosiewicz, Borsow, Baryła - Kościanek

   Czerwona kartka: P. Antosiewicz (81, za dwie żółte)

   Sędziował: Jacek Pytliński

   Józefowianka: A. Wiśniewski - Baryła, K. Wiśniewski (70 A. Antosiewicz), Jastrzębski, Szczyglak, Kopeć, Chodniewicz, Borsow, Brzeziński, P. Antosiewicz, Dymkowski

   MKS II: Drązikowski - Dudek, Wysocki, Rybiński (80 Żegnałek), Lewandowski (46 Szymański), Zieliński (75 Krupnik), Morawski (65 Szawro), Rybicki (70 Wyszniewski), Sujak, Belka (60 Kaczmarski), Kęciek (46 Kościanek)

Mecz w Płochocinie

 

Kartofliska.pl Warszawa - BAR ULUBIONA ETV WARSZAWA 1:1 (k. 2:3)

   Bramki: Jakub Olkiewicz 64 - Jacek Kacprzak 54

   Sędziował: Jan Golachowski

   Kartofliska.pl: Muszyński (46 Socha) - Bressinck (6 Rzeźnikiewicz, 78 Ferszter), Czerwonka, Śledziecki (53 Lipiński), Jurkowski, Mogielnicki (51 Polkowski), Pyda (76 Januszewski), Olkiewicz, Urbański, Żyżyński, Kucza

   Bar Ulubiona ETV: Lang - Kopański, Cyzio, Adam (50 Doktorski), Gil (46 Kacprzak) - Niciporuk (90 Romian), Widłak (65 Szczepanik, 80 Obrępalski), Strugacz, Białek, Małachowski (46 Werstak, 80 Kujawiak) - Śliwowski 

 

Korona Jadów - MARCOVIA II MARKI 1:5

   Bramki: Marcin Śliwa 86 (rzut karny) - Arkadiusz Kublik 28 i 37, Karol Kurek 34 i 53, Dariusz Kwiatkowski 83

   Żółte kartki: Ogórek, S. Mogielnicki

   Sędziował: Michał Gadomski

   Korona: Wiśniewski - S. Białek, P. Rudnik, J. Rudnik, Wiechowski (70 Kokosza), Florczuk (88 Walczuk), Michalik (46 Jaczewski), Dybka (33 Rękawek), Saks (58 A. Bodzon), S. Bodzon, Markiewicz (46 Śliwa)

   Marcovia II: Bestry - Goławski, Ł. Grochowski, Marciniak, M. Grochowski (65 Krupiński) - Rydz, Ogórek (65 S. Mogielnicki), Stromecki, Kurek (65 Kwiatkowski), Buczek - Kublik (65 Stefaniak)

 

KS Blizne - INTER WARSZAWA 3:7

   Bramki: Maciej Cendrowski ??, ?? (rzut karny) i ?? (rzut karny) - Mateusz Bąk 2x, Mikołaj Piotrowski ?? i ?? (rzut karny), Mateusz Kuba, Emil Potapczuk, Piotr Bujalski

   Sędziował: Marcin Mielczarczyk

   KS: Kwaśniewski - Olszewski (65 Roguski), Jaromski (80 Sałata), Żendzian, Kościelski - Krzak (15 Buczek), Pożyczek, K. Rzewuski - Adamczyk, Czerwiński, Cendrowski

   Inter: Karaszewski - Warowny, Skup, Pytlak (90 Śpiegowski), Jaroń (60 Starosta), Czarnomski (80 Bubrzyk), Piotrowski, Bąk (80 Kuba), Zieliński (60 Potapczuk), Jankowski (50 Bielecki), Kowalik (50 Bujalski)

Mecz w Zielonkach

 

KS GLINIANKA - Amur Wilga 4:0

   Bramki: Marcin Dadas 13, Krzysztof Gniadek 28 (rzut karny), Wojciech Ekert 32, Marcin Wiekiera 36

   Żółte kartki: M. Wereda

   Czerwona kartka: M. Wereda (71, za dwie żółte)

   Sędziował: Damian Truszkowski

   Widzów: 120

   KS: D. Piekarski - Piętka (85 P. Wereda), Kałaska, D. Bąk (72 Kloch), Gniadek, M. Wereda, Kubajek, Dadas (80 Żurawski), Cholewiński (46 Borkowski), W. Ekert (65 Bogucki), Wiekiera (75 Gawkowski)

   Amur: Pietryka (46 J. Ostolski) - Salo, Paśnicki, Świder, Woźniak (68 Wrochna), Gontarz (34 Zalewski), Kosobudzki, Pyrzanowski, Lewandowski (81 Ciara), Błaszkiewicz, R. Winek (75 R. Ostolski)

 

Orion Cegłów - NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE 1:5

   Bramki: Piotr Popławski 40 - Arkadiusz Olejnik 31 i 49, Adam Myszkowski 44 i 51, Mateusz Domosławski 50

   Żółte kartki: Szymańczak, Jasiński

   Sędziował: Piotr Wąsowski

   Orion: Jasiński - Bonikowski (80 Gąsiński), Gontarczyk, Pułka, Stegienka - Rybka (55 Biedrzycki), Niemiec (65 Łobodawski), Szymańczak (51 Półka), Motyliński (46 Andrzejewski), Piasek - Dzikowski (6 Popławski, 62 Radziejewski)

   Nadstal: M. Myszkowski - T. Wrotek, Dąbrowski, Zowczak, Kapsa - J. Wrotek (60 Dulko), Nagodziński (60 P. Olejnik), Rosłaniec, A. Myszkowski - Domosławski, A. Olejnik (80 Piętek)

 

ORŁY ZIELONKA - Bór Regut 2:2 (k. 4:3)

   Bramki: Michał Kropiewnicki 45 (rzut karny), Tomasz Małek 90 - Piotr Zawada 29, Adam Strzeżysz 62

   Żółte kartki: Goławski, Grabowski - Zawada, T. Dąbrowski

   Sędziował: Adrian Karandys

   Orły; Szczepanek - Bartczak, Goławski (46 Dąbrowski), Grabowski, Bereda (25 Gumienny) - Żaboklicki (80 Pikulski), Rydzewski, Zaręba (65 Pacha, 87 Sieradzan), Kropiewnicki, Rozwadowski - Małek

   Bór: Bronisz - M. Dąbrowski, Zawada, T. Dąbrowski, Trzeciak, Masny, Strzeżysz, Wyrzyk, Nejman, Miernicki, Grzegrzółka (73 Wojciechowski)

 

Orzeł Parysów - JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW 1:2

   Bramki: Daniel Anczarski 35 - Krzysztof Czapkowski, Bartłomiej Bakuła

   Żółta kartka: Trębacz

   Sędziował: Michał Bojanowski

   Widzów: 40

   Orzeł: M. Maruszak - Kielak, Ł. Maruszak, Trębacz, Legat, Baranowski, D. Anczarski, S. Sowiński, D. Sowiński (70 A. Sitoi), O. Maruszak, Piętka (80 Stępniewski)

   Józefovia II: Przybysz (Krogul) - Grzędzielski, Ł. Trzaskowski, Adamiak, Warnicki - Bolek (Mańk), Kozłowski (Zieliński), Napieraj, Czapkowski, Matyja (Krzywda) - Bakuła (Wilczyński)

 

Pogoń Wiskitki - FC PŁOCHOCIN 0:8

   Bramki: Mateusz Hunikowski 2x, Robert Górski 2x, Albert Walkiewicz, Robert Krzowski, ???

   Żółta kartka: Chyziak

   Sędziował: Michał Wichowski

   Pogoń: Sadowski - Draniak, Artur Wiciński (60 Małecki), Szlaga, Cegielski, Chyziak, Sobczak (80 Baczyński), Kępka, M. Kolis, Wójcik, Skibiński

   FC: Sendwicki - Łęgowski, Kobacki, Gajewski, Szostak, Piwowarczyk, Górski, Krzowski, Michalski (25 Hunikowski), Rusin, Walkiewicz

 

Polonia Warszawa (juniorzy) - WISŁA DZIECINÓW 0:3 walkower

   Polonia nie stawiła się na mecz

 

Promnik Łaskarzew (juniorzy) - START OTWOCK 0:0 (k. 2:4)

   Żółte kartki: Kuliński

   Sędziował: Krzysztof Szczęsny

   Promnik: Michalczyk - Kuchnia, Figielski, Jankowski, Grzechnik, R. Szewczyk, Licberski (1 Biernat, 80 Paszkowski), Jarzyna, Ragus, Kisiel, B. Tobiasz

   Start: Piekarski - Borowiec (46 Wypych), Śmierzyński, Majchrzyk, Lechman, Kowalczyk, Kuca (80 Kruszewski), Bąk (82 Bujak), Napieralski, Łączyński, Kuliński

 

RELAX RADZIWIŁŁÓW - Tur Jaktorów 6:1

   Bramki: Rafał Aleksandrowicz, Konrad Koziarski (rzut wolny), Michał Kośmider, Jarosław Napiórkowski, Daniel Badowski, Mateusz Piątek - Dawid Dworzyński

   Żółte kartki: Piątek

   Sędziował: Marek Pułapa

   Relax: Agrestowski - K. Wojciechowski, Pupecki (70 Szuflewski), Piątek, Rutkowski (75 Kwaczyński), Kośmider (46 Nowak), B. Wojciechowski, Aleksandrowicz, Pokorski (65 Badowski), Koziarski, Dubielecki (60 Napiórkowski)

   Tur: Rogulski (46 Goszczyński) - Kowalski (35 Skura), Badowski, Stasiewicz, Skonieczny - G. Czaplarski (60 Leonarczyk), Pietras (46 Szeliga), D. Czaplarski, Pulik - Kowalczyk, Dwórzyński

 

Sokół II Serock - POGOŃ JÓZEFÓW 0:5

   Bramki: Krzysztof Bolkowski 2x, Błażej Stańczak 2x, Patryk Michalski

   Czerwona kartka: Czeremuchin (75, za faul taktyczny)

   Sędziował: Piotr Urban

   Sokół II: Bandowski (46 Fijołek) - Chmura (80 Zawistowski), Brodnicki, Czeremuchin, Jagielski (46 Seroka), Malinowski, Kaczmarczyk, Cegiełka, Stańczak, Różycki (75 Jakubowski), Lewandowski

   Pogoń: 

 

SRS Zamienie - ROZWÓJ WARSZAWA 2:10

   Bramki: Kacper Król 44, Łukasz Papis 48 - Arkadiusz Piechowski 4, Andrzej Łukomski 26, Stefan Łapko 32 i 68, Alan Stępniewski 36, Piotr Nawrocki 61 (rzut karny), Marcel Janik 66, Robert Tomaszewski 84, Krzysztof Lejdyn 86

   Żółte kartki: D. Kaczmarczyk, J. Papis

   Sędziował: Maciej Kostyra

   SRS: Jasiński - Błachnio (70 Bobiński), Szczęsny, K. Kaczmarczyk, D. Kaczmarczyk, Król, Kotlimowski (65 Kania), Soborak, J. Papis, Ł. Papis (60 Tkaczuk), Szlachciarski (46 Pałuba)

   Rozwój: 

Mecz w Nowej Woli

 

Walka Kosów - LAURA CHYLICE 2:8

   Bramki: Marcin Tadzik 70, Patryk Kostana 80 - Jacek Wąsik 2x, Tomasz Jagiełło 2x, Kamil Majorek 2x, Jarosław Jamrozik, Jacek Olbryś

   Żółta kartka: Kuman

   Sędziował: Emil Jędrzejewski

   Walka: Karol Wijatkowski - Wrzecion, M. Raczyński (60 M. Sarnowski), Krawczyk, Urbański (65 Perzyna), Kuman (65 Kostana), Sołek (60 B. Raczyński), Karaśkiewicz, Tadzik, A. Sarnowski, Zawiślak

   Laura: Kalbarczyk - Tkaczyk, Krzymiński (70 Rosiczka), Jagodziński, M. Jagiełło - Majorek (82 Litka), Rajkowski, Jamrozik, Maroń - Wąsik, T. Jagiełło (65 Olbryś)

 

WKS Rząśnik - MAZUR RADZYMIN 2:7

   Bramki: Jakub Wierzchoń, Mateusz Nowicki - Bartłomiej Balcer 3x, Arkadiusz Pisarek, Kamil Suchocki, Damian Kossakowski, Kamil Żmijewski

   Żółta kartka: Wierzchoń

   Sędziował: Piotr Mandes

   WKS: Zając - Wojtaszek, Ł. Abramczyk, Klimaszewski, Skrzecz (46 Kasiński) - Kacpura (60 Orłowski), Gołębiewski (55 Piotrowski), Wierzchoń (80 Wójcik), Nowicki - Akier, Ciemerych (75 P. Abramczyk)

   Mazur: 

 

WS Warszawa - UKS ŁADY 0:0 (k. 3:4)

   Żółte kartki: Kmita, Więckowski - Iwanowski

   Czerwona kartka: Iwanowski (80, za dwie żółte)

   Sędziował: Wojciech Hodowicz

   WS: Pakieła - Więckowski, Chojnacki, Bobrowski, Godzina - Kuciel (90 Pietrzyk), Piotrowski, Siuta, Siemieniak (90 Kornacki), Marcinkowski - Rupniewski (90 Wardzyński)

   UKS: Burzykowski - Góra, Iwanowski, Popielski (55 Pawlak), Kostecki - Kraśkiewicz (60 Nowotarski), Liwiński (60 Pawłowski), Puchalski, M. Konopka - Mania, Marciniak (65 Leśniewski)

 

OIRP Warszawa - KAMIONEK WARSZAWA 2:2 (k. 3:4)

   Bramki: Daniel Modelski 47, Miłosz Borowiecki 90 - Adam Janik 28, Filip Pyrzanowski 81

   Czerwona kartka: ??? (za dwie żółte)

   Sędziował: Dominik Wodarski

   OIRP: 

   Kamionek: Balcerzak - Kalinowski, W. Szymański, Janeczek, Tomaszewski (46 Szydłowski), Leżyński (62 Elia), Janik, Gadomski (46 Leśniak), Czapski (46 Krysiewicz), Sikora (46 Bors), Kądziela (46 Pyrzanowski)

Mecz w Ząbkach

 

16 sierpnia

KORONA WARSZAWA - Victoria Zerzeń 9:4

   Bramki: Andrij Walczuk 3x, Paweł Chrustowski, Michał Mrowicki, Damian Kowalewski 2x, Michał Kasprzak, Daniel Wojtecki - Denys Bezpalko 3x, Daniel Makus

   Żółta kartka: Wizor

   Sędziował: Jakub Przygoda

   Korona: Starosz - Gilarski, Wizor, Wojtych, Krakowski, Walczuk (60 Mrowicki), Chrustowski, Michał Kasprzak, Kiliś, Kowalewski (75 Kurpiewski), Wojtecki

   Victoria: Komorowski - Molak, Wiśniewski, Tomczykiewicz, Wójcik, Nierodzik, Przyborowski, Nowak, Pietrzak (60 Suchora), Bezpalko, Makus

 

GKS Dąbrówka - SRT HALINÓW 2:4

   Bramki: Karol Kupsiński 14 (rzut karny), Patryk Stankowski 60 - Adrian Banaszek 13 i 35, Krystian Rogala 33, Adrian Raczkowski 75

   Sędziował: Michał Więckowski

   GKS: 

   SRT: Rubaj - Rupniewski (Charkiewicz), I. Osipczuk, Przyłuski, Miros (Książek) - Rogala, T. Gomulski (Wieczorek), J. Gomulski, Kozakiewicz - Banaszek

Mecz w Kobyłce

 

17 sierpnia

Dąb II Wieliszew - BEDNARSKA WARSZAWA 3:5

   Bramki: Dariusz Boniecki 19 i 35, Oskar Sinkiewicz 41 - Piotr Widliński 2x, Marcin Wilk 3x

   Sędziował: Paweł Lewandowski

   Dąb II: Brona - Wańko (80 Michał Mróz), Wikiera, Powała, Wydra - D. Boniecki, Sidun (70 Nienałtowski), Turek, Sinkiewicz, Kado - Gendas (48 Walewski)

   Bednarska:

Mecz w Warszawie