AP Brychczy Warszawa

Przybyli: Kuba Kopeć, Artur Kozanka-Lipka i Piotr Kusarek (bez klubu), Konrad Ziółkowski (ostatnio BUKS Pruszków)

Odeszli: 

AP EsKadra Warszawa

Przybyli: Bartłomiej Ciszewski (DKS Dobre Miasto), Maciek Dąbrowski (GKS Dąbrówka), Maciej Godorowski i Jędrzej Węgrzynek (???), Krzysztof Gonerka (Rozwój Warszawa), Mateusz Kinast (ostatnio Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Bartek Murza, Dariusz Murza, Piotr Pękosławski, Krzysztof Protazy, Kamil Świderski i Łukasz Zaremba (bez klubu), Mateusz Murza (Coco Jambo Warszawa), Marcel Stec (ostatnio Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Kacper Szatan (ostatnio RKS Wygoda)

Odeszli: Tomasz Borys, Damian Talarek i Tomasz Terpiłowski (Mazur Radzymin), Rafał Cybulski (LKS Osuchów), Piotr Demko (Bytovia II Bytów), Filip Karkowski (Agape Białołęka), Piotr Kiewesz (Progres Warszawa), Jakub Wólkiewicz (Kosa Konstancin)

Cuervos FC

Przybyli: Piotr Barzał (Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki), Mateusz Grabowski i Jarosław Ostas (???), Tomasz Kasprzak i Igor Przybułek (bez klubu), Kamil Krawczyk (ostatnio GKS Chynów), Adrian Pawłowski (ostatnio Jedność Warszawa), Mohamed Rami (Wisła Jabłonna), Marcin Szymański i Michał Wąsowski (Józefowianka Józefów)

Odeszli: Takudzwa Chirara (Korona Góra Kalwaria), Pablo Guzman i Wojciech Wadziński (Passovia Pass), Cristopher Romero (Talent Warszawa), Jakub Wiankowski (KS II Raszyn)

Inter Warszawa

Przybyli: Mateusz Bąk (powrót do gry), Kacper Bugała, Jan Kuc i Stanisław Loks (bez klubu), Grzegorz Krajewski (GKS Dąbrówka), Eryk Wachowicz (Bednarska Warszawa)

Odeszli: Adrian Dadas (Talent Warszawa)

Jedność Warszawa

Przybyli: Mariusz Brzozowski, Michał Kurowski, Dawid Lipka, Łukasz Salach i Artur Trojanowski (bez klubu), Konrad Bulik (LKS II Chlebnia), Roman Marwenko (???), Dawid Nowak i Przemysław Witkowski (powrót do gry)

Odeszli: Lech Niewiadomski (Talent Warszawa)

Marymont Warszawa

Przybyli: Anass Adnane i Robert Rudnicki (???), Piotr Dygała, Paweł Jaworski i Bartosz Malicki (ostatnio Agape Białołęka - juniorzy), Marcin Jóźwiak (Rozwój Warszawa), Adam Mojski i Christophe Zerbone (powrót do gry), Stanisław Orliński (ostatnio Sarmata Warszawa), Mateusz Parada (Unia Rejowiec), Aleksander Zakrzewski (ostatnio Unia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: 

Sparta Marki

Przybyli: Jakub Godlewski, Jakub Kawałko, Dawid Łukasik, Maksymilian Petschke, Ernest Rębelski i Maciej Werczyński (bez klubu), Aleksej Gogula (Drukarz Warszawa - juniorzy), Oleksandr Hutarow, Filip Kosiński, Martin Layth i Adam Wojciechowski (???), Marek Niemyjski (powrót do gry)

Odeszli: Kacper Czarnecki (Madziar Nieporęt)

Talent Warszawa

Przybyli: Oskar Bartyska, Daniel Kłos i Jakub Kostrzewa (zespół juniorów), Adrian Dadas (Inter Warszawa), Krystian Jeziorek (ostatnio Marcovia Marki), Kamil Konopka (ostatnio SEMP Ursynów), Lech Niewiadomski (Jedność Warszawa), Cristopher Romero (Cuervos FC), Mateusz Sokólski (Coco Jambo Warszawa)

Odeszli: Jakub Czarnecki (Victoria Sulejówek), Szymon Wodzyński (Płudy Warszawa)

Targówek Warszawa

Przybyli: Mikołaj Ciecierski (ostatnio Drukarz Warszawa - juniorzy), Paweł Leśniewski, Patryk Milewski, Paweł Niegowski, Dariusz Pocztowski, Arkadiusz Roskosz, Paweł Strzyga i Kamil Wojciechowski (bez klubu), Sylwester Skalik (powrót do gry)

Odeszli: Artem Solonikow (Okęcie Warszawa)

UWKS Legia Warszawa

Przybyli:

Odeszli: 

Victoria Warszawa

Przybyli: Michał Konieczny, Karol Lepianka i Piotr Wojtyński (bez klubu), Krystian Kontek (powrót do gry), Mateusz Sokoluk (Farmacja Tarchomin)

Odeszli: Wiktor Owczarczyk (Józefovia II Józefów)

Victoria Zerzeń

Przybyli: Jan Jakubowski (PKS Radość), Eryk Kondratiuk (Drukarz Warszawa - juniorzy), Bartosz Nanasik (powrót do gry), Artur Nowak (bez klubu), Patryk Olszewski (ostatnio PKS Radość), Janek Śleszyński (zespół juniorów)

Odeszli: