Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Rozwój Warszawa szuka pilnie sparingpartnera w terminie 18.08 (niedziela).
Zainteresowanych proszę o kontakt, tel. 511068779

*     *     *

GKS Andrzejewo poszukuje sparing partnera w terminie 24,25 sierpnia, wycofał nam się rywal. Dysponujemy boiskiem jak również możemy dojechać. Kontakt z trenerem 600 228 985

*     *     *

Klub Sportowy Szopen Sanniki poszukuje bramkarza do sekcji seniorskiej. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 506194823

*     *     *

PKS Victoria Zerzeń poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub B do rozegrania meczów w terminach: 27.07 godz. 10.00, 10.08 godz. 10.00 , 24.08 godz. 10.00 .Boisko sztuczne - KS Drukarz . Kontakt : 791762211

Co nowego na stronie?

 

 13 sierpnia

1) Pojawił się terminarz LO Ciechanów-Ostrołęka

2) Udostępniono pary II rundy PP Warszawa

3) Uzupełniono wszystkie składy i strzelców z I rundy Pucharu Polski Radom

4) Przygotowano dział transfery (lewa strona) - dostępne są transfery z IV ligi, które pojawiły się na stronie w formie newsa.

 

Polecane strony

M Gol

IV liga

Południe

Błonianka Błonie

2 lutego, Milanówek: AP Żyrardów (LO) 3:1 (Marcin Gregorowicz 2x, Dawid Jarczak)

9 lutego, Milanówek: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 3:3 (Marcin Gregorowicz 2x, Kacper Łoś)

13 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 2:2 (Maciej Pater, Piotr Włodek)

16 lutego, Milanówek: Wilga Garwolin (IV) - odwołany

23 lutego, MIlanówek: Hutnik Warszawa (IV) 3:0 (Marcin Gregorowicz 2x, zawodnik testowany)

2 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 2:5 (Marcin Gregorowicz 2x)

9 marca, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 3:3 (Marcin Gregorowicz, zawodnik testowany, Kacper Łoś)

16 marca, Osuchów: LKS Osuchów (LO) 5:0 (Marcin Gregorowicz 4x, Tomasz Sieński)

Energia Kozienice

26 stycznia, Warszawa: Legia II Warszawa (III) 0:5

30 stycznia, Kozienice: KP Stanisławice (B) 14:0 (Marcin Fusiek 4x, Przemysław Stępiński, Mateusz Pietrzyk, Piotr Czerwinski, Dominik Sekuła, Daniel Ciupiński 4x, Eugeniusz Kołodziejczyk, Bartłomiej Bogacz)

1 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 0:3

6 lutego, Kozienice: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 1:1 (Dawid Baran)

9 lutego, Kozienice: Oskar Przysucha (IV) 4:0 (Daniel Ciupiński, Marcin Fusiek, Piotr Czerwiński, Hubert Strzelczyk)

16 lutego, Kozienice: Pilica Białobrzegi (IV) 1:7 (Hubert Strzelczyk)

20 lutego, Kozienice: Orzeł Wierzbica (LO) 1:1 (Piotr Czerwiński)

23 lutego: Centrum Radom (LO) - odwołany

23 lutego, Łęczna: Górnik Łęczna (II) 0:10

27 lutego, Kozienice: Proch Pionki (LO) 1:0 (Marcel Grot)

2 marca, Kozienice: Lubinianka Lublin (IV) 1:3 (Sykuła)

9 marca, Radom: Zamłynie Radom (LO) 2:2 (Eugeniusz Kołodziejczyk, Piotr Czerwiński)

KS Raszyn

10 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (LO) 2:0 (zawodnik testowany 2x)

13 lutego, Ząbki: Olimpia Warszawa (LO) 2:3 (Artur Cybulski, Rafał Popis)

16 lutego, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (IV) 1:3 (Łukasz Gwardiak)

16 lutego, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (IV) 3:1 (Łukasz Gwardiak 2x, Filip Rak)

19 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 3:2 (Michał Prażuch 2x, Sylwester Patejuk)

24 lutego, Miętna: Wilga Garwolin (IV) 2:1 (Łukasz Malczewski, Jakub Pamintasu)

27 lutego, Ząbki: Okęcie Warszawa (A) 4:4 (Michał Prażuch, Szkopiński, Antoni Jarmuł, Filip Rak)

2 marca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 4:6 (Michał Prażuch, Sylwester Patejuk, Filip Rak, Artur Sieradzki)

10 marca, Warszawa SEMP Ursynów (LO) 5:2 (Michał Prażuch, Konrad Perzyna, Sylwester Patejuk, Konrad Szkopiński)

16 marca, Prace Małe: Drukarz Warszawa (IV) 5:2 (Michał Prażuch 3x, Piotr Ćwik, Konrad Szkopiński)

LKS Promna

2 lutego, Radom: Drogowiec Jedlińsk (A) 3:1 (Aleksiej Dubina, Marcin Bykowski, zawodnik testowany)

16 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 2:0 (Michał Orłowski 2x)

23 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 1:2 (Michał Orłowski)

26 lutego, Grójec: Proch Pionki (LO) 2:1 (Marcin Bykowski, Kamil Trzaska)

2 marca, Mogielnica: KS Warka (LO) 0:1

5 marca, Mogielnica: Sadownik Błędów (B) 5:1 (Michał Orłowski, Jakub Skoczylas, Konstantyn Ślęzak 3x)

10 marca, Falęcice: GKS Stromiec (B) 4:0 (Marcin Bykowski, Kamil Trzaska, Piotr Dąbrowski, Filip Kacperkiewicz)

16 marca, Białobrzegi: Pilica Białobrzegi (IV) 1:2 (Kamil Trzaska)

Mazur Karczew

19 stycznia, Karczew: Kryształ Werbkowice (IV) 3:1 (Marcin Raszka 2x, Kamil Gałązka)

26 stycznia, Karczew: Drukarz Warszawa (IV) 2:1 (Piotr Celiński, Sebastian Szczepaniak)

2 lutego, Karczew: Hutnik Warszawa (IV) 6:2 (Marcin Raszka 3x, Kamil Gałązka 2x, Szymon Dąbrowski)

9 lutego: Victoria Sulejówek (III) - odwołany

9 lutego, Karczew: Grom Warszawa (LO) 6:2 (Piotr Celiński, Kamil Hernik, Jakub Pasik, Michaił Koriażnow, Michał Trzaskowski, Dominik Staluszka)

16 lutego, Karczew: Huragan Wołomin (IV) 0:2

20 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) - odwołany

23 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 5:1 (Marcin Raszka, Jakub Piekut, Szymon Dąbrowski, Dominik Staluszka, Radosław Filipczak)

2 marca, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (IV) 1:2 (Sebastian Szczepaniak)

9 marca, Karczew: Józefovia Józefów (LO) 2:3 (Sebastian Szczepaniak, Michaił Koriażnow)

9 marca, Karczew: Naprzód Skórzec (LO) 6:1 (Kamil Hernik 3x, Marcin Raszka 2x, Jakub Piekut)

16 marca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:1 (Jakub Piotrzkowicz, Dominik Staluszka)

MKS Piaseczno

19 stycznia, Piaseczno: Polonia Warszawa (III) 0:1

23 stycznia, Piaseczno: Mazowsze Grójec (LO) 3:2 (Zbigniew Obłuski 2x, Moatasem Aziz)

26 stycznia, Piaseczno: Wilga Garwolin (IV) 6:0 (samobójcza, Zbigniew Obłuski 2x, Bartosz Orłowski 2x, Dylan Cetra)

2 lutego: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

6 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 3:0 (Zbigniew Obłuski, Kamil Ziemnicki, Adam Gołaszewski)

9 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 3:3 (Tomasz Doliński, zawodnik testowany, Zbigniew Obłuski)

16 lutego, Piaseczno: Escola Varsovia (CLJ) 3:2 (Zbigniew Obłuski 2x, Bartosz Orłowski)

23 lutego, Piaseczno: Laura Chylie (LO) 3:2 (Bartosz Orłowski, Kamil Matulka 2x)

2 marca, Piaseczno: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 1:3 (Zbigniew Obłuski)

9 marca, Piaseczno: AP Żyrardów (LO) 2:1 (samobójcza, Kamil Matulka)

16 marca, Piaseczno: Ząbkovia Ząbki (IV) 1:0 (Bartosz Orłowski)

Mszczonowianka Mszczonów

26 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 0:1

3 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 4:2 (Mateusz Gliński, Mateusz Białek, zawodnik testowany, Kamil Marciniak)

9 lutego, Milanówek: Błonianka Błonie (IV) 3:3 (Damian Pociech, Piotr Cudny, zawodmik testowany)

16 lutego, Radom: Broń Radom (III) 1:2 (Filip Jadacki)

23 lutego, Sierakowice Lewe: AP Żyrardów (LO) 3:2 (Mateusz Gliński, Filip Jadacki, Mateusz Gruszczyński)

2 marca, Sierakowice: Ursus Warszawa (III) 0:1

9 marca, Sierakowice: KS Teresin (LO) 5:2 (Mateusz Białek 2x, zawodnik testowany, Mateusz Gliński, Damian Pociech)

Orzeł Unin

26 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Orzeł Unin (IV) 2:5 (Damian Szczęśniak, Krystian Parzyszek)

3 lutego, Miętne: Naprzód Skórzec (LO) 4:3 (Krystian Parzyszek, Bartłomiej Sitarek 2x, Cezary Jakubaszek)

8 lutego, Miętne: Amur Wilga (LO) 2:4 (Krystian Parzyszek, Dariusz Osica)

10 lutego, Miętne: Zryw Sobolew (LO) 4:6 (Kacper Kowalski 2x, zawodnik testowany, Dariusz Osica)

15 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 6:2 (Damian Matysiak 2x, Michał Zalewski 3x, Kacper Kowalski)

19 lutego, Miętne: Bór Regut (A) 3:2 (Kacper Kowalski 2x, Michał Zalewski)

24 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 1:11 (Krystian Parzyszek)

2/3 marca: MKS Ryki (IV) - odwołany

6 marca, Miętne: Zryw Sobolew (LO) 3:4 (Damian Matysiak 2x, Damian Szczęśniak)

10 marca, Unin: Bizon Jeleniec (LO) 5:1 (Dariusz Osica, Michał Zalewski 2x, Łukasz Piesio, Mariusz Dróżdż)

16 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:3 (Damian Matysiak)

Oskar Przysucha

27 stycznia, Radom: Proch Pionki (LO) 1:2 (Michał Gil)

2 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 2:0 (zawodnik testowany, Łukasz Hebda)

6 lutego, Radom: Broń Radom (III) 0:2

9 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 0:4

16 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) - odwołany

16 lutego, Spała: Stal Niewiadów (IV) 2:1 (Tomasz Zagórski, Damian Kołtunowicz)

23 lutego, Końskie: Neptun Końskie (IV) 5:1 (Cezary Kubryn, Michał Bojek, Damian Kołtunowicz 2x, Piotr Nowosielski)

2 marca, Końskie: Ceramika Opoczno (IV) 0:2

9 marca, Przysucha: Ruszcovia Borkowice (B) 10:0 (Damian Kołtunowicz 4x, Tomasz Janiszewski 2x, Piotr Nowosielski 2x, Jakub Sapieja, Tomasz Zagórski)

10 marca, Radom: Radomiak II Radom (IV) - odwołany

16 marca, Drzewica: MGKS Drzewica (LO) 6:0 (Michał Bojek, Tomasz Zagórski, Damian Kołtunowicz, Jakub Sapieja, Piotr Nowosielski, Paweł Kapusta)

Perła Złotokłos

2 lutego: Rozwój Warszawa (A) - odwołany

2 lutego, Piaseczno: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 0:2

9 lutego, Piaseczno: Rozwój Warszawa (A) 8:1 (Bartłomiej Arak 2x, Patryk Sachanowski, zawodnik testowany, Dawid Mielowski, zawodnik testowany II, Michał Spławiec, zawodnik testowany III)

16 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:2 (Apo Gozsus)

20 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (LO) 4:1 (Konrad Zawadzki, zawodnik testowany, Damian Feliksiak, Maciej Maciejewski)

24 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 1:6 (Kamil Włodarczyk)

2 marca, Milanówek: Płomień Dębe Wielkie (LO) 0:2

9 marca, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (juniorzy) 2:2 (Adrian Samoraj, Mateusz Orzeszak)

17 marca, Piaseczno: MKS II Piaseczno (LO) 3:1 (Adrian Samoraj, Kamil Włodarczyk 2x)

Pilica Białobrzegi

26 marca, Grójec: KS Warka (LO) 1:3 (Rafał Białecki)

2 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 8:0 (Michał Kucharczyk 3x, Damian Stanisławski 4x, Rafał Stróżka)

9 lutego, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) 2:2 (Michał Kucharczyk, Rafał Białecki)

16 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 7:1 (Michał Kucharczyk 3x, Marcin Rawski, Rafał Białecki, Damian Stanisławski 2x)

24 lutego, Radom: Granat Skarżysko-Kamienna (IV) 2:1 (Rafał Białecki, Piotr Skałbania)

2 marca, Radom: Radomiak II Radom (IV) 4:0 (Bartosz Zawadzki, Mateusz Jaworski, Michał Kucharczyk 2x)

9 marca: Neptun Końskie (IV) - odwołany

9 marca, Białobrzegi: Zodiak Sucha (A) - odwołany

16 marca, Białobrzegi: LKS Promna (IV) 2:1 (Piotr Skałbania, Bartosz Zawadzki)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

19 stycznia, Legionowo: Legionovia Legionowo (III) 1:4 (Michał Strzałkowski)

26 stycznia, Tomaszów Mazowiecki: Lechia Tomaszów Mazowiecki (III) 0:2

2 lutego, Radom: Broń Radom (III) 0:1

9 lutego, Ząbki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 0:3

16 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 3:1 (Damian Jaroń, Jakub Łabęda, Adrian Grabowski)

20 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 6:3 (Patryk Szymański 2x, Jakub Łabęda 2x, Michał Strzałkowski, Damian Jaroń)

23 lutego, Kaputy: Ruch Wysokie Mazowieckie (III) 1:1 (Damian Jaroń)

2 marca, Łowicz: Pelikan Łowicz (III) 2:2 (Patryk Szymański, Maciej Pieczyński)

9 marca, Grodzisk Mazowiecki: KS Łomianki (IV) 5:0 (Patryk Szymański 3x, Damian Jaroń, Michał Strzałkowski)

Radomiak II Radom

25 stycznia, Radom: Centrum Radom (LO) 2:2 (Oskar Szczodry, Dominik Stępień)

2 lutego, Radom: Proch Pionki (LO) 0:3

16 lutego, Radom: Drogowiec Jedlińsk (A) 2:0 (Jakub Nowakowski, Piotr Grygiel)

23 lutego: Mazowsze Grójec (LO) - odwołany

24 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) - odwołany

2 marca, Radom: Pilica Białobrzegi (IV) 0:4

10 marca, Radom: Oskar Przysucha (IV) - odwołany

Sparta Jazgarzew

24 stycznia, Warszawa: Escola Varsovia (CLJ) 3:4 (Mateusz Keller 2x, zawodnik testowany)

26 stycznia: Marcovia Marki (LO) - odwołany

1 lutego, Piaseczno: Grom Warszawa (LO) 1:2 (Karol Szelągowicz)

7 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 1:1 (Mateusz Keller)

9 lutego, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 1:2 (Jakub Pastusiak)

16 lutego, Piaseczno: KS Raszyn (IV) 1:3 (Bartłomiej Bobowski)

23 lutego, Piaseczno: Escola Varsovia (CLJ) 1:5 (Aleksander Jaskólski)

3 marca, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 4:3 (Karol Szelągowicz 2x, Marcel Mich, Zurab Aludauri)

9 marca, Piaseczno: Laura Chylice (LO) 3:2 (Bartłomiej Bobowski, Arkadiusz Ryś, Zurab Aludauri)

16 marca, Garwolin: Wilga Garwolin (IV) 4:1 (Bartłomiej Bobowski, Marcel Mich, Mateusz Keller 2x)

Wilga Garwolin

26 stycznia, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 0:6

2 lutego, Miętne: Mazur Radzymin (LO) 1:5 (Damian Papiernik)

9 lutego, Miętne: Escola Varsovia (CLJ) 0:4

14 lutego, Miętne: Burza Pilawa (LO) 5:6 (Paweł Pyra 3x, Wojciech Migas, Tomasz Paszkowski)

16 lutego, Milanówek: Błonianka Błonie (IV) - odwołany

24 lutego, Miętne: KS Raszyn (IV) 1:2 (Wojciech Migas)

1 marca, Miętne: Hutnik Huta Czechy (LO) 1:2 (Kamil Zawadka)

9 marca, MIętne: Milan Milanówek (LO) 1:0 (Sebastian Papiernik)

16 marca: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

16 marca, Garwolin: Sparta Jazgarzew (IV) 1:4 (Hubert Świder)

Znicz II Pruszków

20 stycznia, Pruszków: MKS Hutnik Warszawa (A) 8:0 ()

7 lutego, Pruszków: Sparta Jazgarzew (IV) 1:1 (Michał Kozaczkow)

13 lutego, Pruszków: Błonianka Błonie (IV) 2:2 (Michał Kozaczkow, Krystian Tabara)

19 lutego, Pruszków: KS Raszyn (IV) 2:3 (Tomasz Chałas, Konrad Owczarek)

23 lutego, Pruszków: Przyszłość Włochy (LO) 5:0 (Filip Wysocki, Mikołaj Szymański 2x, Mateusz Kociszewski 2x)

24 lutego, Pruszków: Unia Warszawa (LO) 2:0 (Tomasz Chałas, Franciszek Ratajczyk)

27 lutego: PKS Radość (A) - odwołany

3 marca, Pruszków: Rozwój Warszawa (A) 5:1 (Franciszek Ratajczyk, Marcin Stromecki, Konrad Owczarek, Tomasz Chałas 2x)

9 marca, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (IV) 3:2 (Franciszek Ratajczyk, Mateusz Kociszewski, Mikołaj Szymański)

16 marca, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 2:2 (Mikołaj Szymański, Patryk Jakubczyk)

Północ

Drukarz Warszawa

19 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 4:2 (Damian Jędrasik, Krzysztof Langowski, Kamil Marczak, Sebastian Maśniak)

26 stycznia, Karczew: Mazur Karczew (IV) 1:2 (Michał Tarnogrodzki)

2 lutego, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 2:3 (Krystian Kij, Michał Knajdrowski)

9 lutego, Warszawa: Legia II Warszawa (III) 1:5 (Bartłomiej Zwolak)

16 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 2:4 (Przemysław Więczek, Mateusz Mierzwa)

23 lutego, Warszawa: Mazur Radzymin (LO) 4:0 (Kamil Marczak, Adrian Rowicki, Michał Knajdrowski, Przemysław Boreczek)

2 marca, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:4

9 marca, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 1:1 (Eryk Agnyziak)

16 marca, Prace Małe; KS Raszyn (IV) 2:5 (Filip Dębek 2x)

Huragan Wołomin

30 stycznia, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 2:4 (Marcin Figiel, Daniel Witak)

2 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:5 (Przemysław Górski)

9 lutego, Kobyłka: Pilica Białobrzegi (IV) 2:2 (Daniel Witak, Kamil Żmuda)

16 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 2:0 (Kamil Żmuda, Marcin Figiel)

20 lutego, Jadów: Olimpia Zambrów (III) 1:7 (Mariusz Marczak)

22 lutego: Laura Chylice (LO) - odwołany

23 lutego, Kobyłka: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 0:4

2 marca: MKS Piaseczno (IV) - odwołany

2 marca, Jadów: Grom Warszawa (LO) 5:5 (Mariusz Marczak 3x, Mateusz Augustyniak 2x)

9 marca, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 4:2 (Marcin Figiel, Radosław Mędrzycki, Radosław Dobrzeniecki, Mateusz Augustyniak)

16 marca: Wilga Garwolin (IV) - odwołany

16 marca, Wołomin: Burza Pilawa (LO) 4:0 (Marcin Figiel 2x, Kamil Żmuda, Mariusz Marczak)

Hutnik Warszawa

2 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 2:6 (Krystian Pusiak 2x)

9 lutego, Warszawa: MKS Hutnik Warszawa (A) 11:0 (Paweł Giel 2x, Damian Pracki, Erwin Nowik, Patryk Turko, Paweł Tarnowski 3x, zawodnik testowany 2x, Piotr Wielgosz, zawodnik testowany II)

16 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 2:1 (Damian Pracki, Łukasz Szala)

23 lutego, MIlanówek: Błonianka Błonie (IV) 0:3

2 marca, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 0:6

2 marca, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:3 (zawodnik testowany)

9 marca, Warszawa: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 1:1 (Damian Pracki)

16 marca, Jaktorów: AP Żyrardów (LO) 0:3

Kasztelan Sierpc

19 stycznia, Włocławek: Włocławia Włocławek (IV) 1:3 (Filip Orłowski)

2 lutego, Płock: Żbik Nasielsk (LO) 0:0

9 lutego, Toruń: Pomorzanin Toruń (IV) 4:4 (Daniel Mitura 2x, Dawid Klepczyński, Bartłomiej Śmigrodzki)

16 lutego: Orlęta Aleksandrów Kujawski (IV) - odwołany

23 lutego, Sierpc: Kryształ Glinojeck (LO) 3:0 (Damian Kotkiewicz, Dawid Klepczyński, Michał Dzięgielewski)

27 lutego: Orzeł Goleszyn (LO) - odwołany

27 lutego, Sierpc: Delta Słupno (LO) 1:2 (Bartłomiej Błachnio)

2 marca, Sierpc: Sparta Brodnica (IV) 3:2 (Daniel Mitura, Michał Dzięgielewski, Sebastian Krajewski II)

10 marca, Płock: Stoczniowiec Płock (LO) 3:2 (Damian Kotkiewicz 2x, Bartłomiej Śmigrodzki)

13 marca, Sierp: Świt Staroźreby (LO) 9:0 (Sebastian Krajewski 2x, Damian Kotkiewicz, Dawid Klepczyński, Paweł Winnicki, Jarosław Kułaga, Bartłomiej Błachnio, Bartłomiej Śmigrodzki, Daniel Mitura 2x)

16 marca: Wisła II Płock (IV) - odwołany

16 marca, Płock: Start Proboszczewice (LO) 4:3 (Damian Kotkiewicz, Wojciech Mazurowski, Bartłomiej Błachnio) 

Korona Ostrołęka

26 stycznia, Ostrołęka: Ruch Wysokie Mazowieckie (III) 0:4

30 stycznia, Zambrów: Olimpia Zambrów (III) 1:4 (Dominik Dzwonkowski)

2 lutego, Ostrołęka: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 2:1 (Maciej Staszczuk 2x)

9 lutego, Łomża: Warmia Grajewo (IV) 5:0 (Damian Słowik, Dominik Dzwonkowski, Maciej Staszczuk, Bartosz Gąska, Filip Kiernozek)

16 lutego, Ostrołęka: Kryształ Glinojeck (LO) 3:1 (samobójcza, Bartosz Gąska, Maciej Staszczuk)

20 lutego, Ostrołęka: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 2:0 (Maciej Staszczuk, Bartosz Gąska)

23 lutego, Ostrołęka: Znicz Biała Piska (III) 0:1

27 lutego, Ostrołęka: Wissa Szczuczyn (IV) 2:4 (Marcin Kraska, Dominik Dzwonkowski)

2 marca, Ostrołęka: KS CK Troszyn (LO) 2:1 (Jakub Laska, Bartosz Gąska)

9 marca, Łomża: ŁKS Łomża (III) 0:2

16 marca, Mława: Mławianka Mława (IV) 3:3 (Maciej Staszczuk 3x)

KS Łomianki

9 stycznia, Warszawa: Escola Varsovia (juniorzy) 2:1 (Karol Szeliga, Michał Kielak)

16 stycznia, Łomianki: Legionovia Legionowo (III) 0:2

19 stycznia, Łomianki: Escola Varsovia (LO) 3:3 (Adrian Stępień 2x, Michał Kielak)

23 stycznia, Pruszków: Znicz Pruszków (II) 1:2 (Łukasz Stanisławski)

26 stycznia, Łomianki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 8:0 (Mateusz Kowalski 2x, Łukasz Stanisławski 2x, Karol Szeliga 2x, Aron Majczyna, Hayk Avanesyan)

8 lutego, Łomianki: Victoria Sulejówek (III) 3:5 (Karol Szeliga 2x, Danian Pavlas)

16 lutego, Łomianki: Legionovia Legionowo (III) 4:2 (Michał Kielak 2x, zawodnik testowany, Wojciech Kalinowski)

16 lutego, Łomianki: Agape Białołęka (LO) 1:4 (Łukasz Janik)

2 marca, Łomianki: KS Raszyn (IV) 6:4 (Michał Kielak, Aron Majczyna, Mateusz Kowalski, Wojciech Kalinowski, samobójcza, Jan Pobocha)

2 marca, Łomianki: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 0:7

9 marca, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 0:5

9 marca, Łomianki: Mazur Gostynin (IV) 1:3 (Łukasz Janik)

16 marca, Łomianki: Mazur Karczew (IV) 1:2 (zawodnik testowany)

Mazovia Mińsk Mazowiecki

19 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Orlęta Radzyń Podlaski (III) 0:2

26 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 1:0 (zawodnik testowany)

1 lutego, Mińsk Mazowiecki: Victoria Sulejówek (III) 2:2 (Michał Bondara, Marcin Kowalczyk)

9 lutego, Łomża: ŁKS Łomża (III) 3:0 (Piotr Parobczyk, Jakub Teodorski 2x)

13 lutego, Mińsk Mazowiecki: Podlasie Biała Podlaska (III) 4:2 (Mateusz Janusiewicz, Jakub Zatorski, Alan Gańko, Janusz Nojszewski)

16 lutego, Mińsk Mazowiecki: Hutnik Huta Czechy (LO) 5:1 (Michał Bondara 3x, Jakub Zatorski, Konrad Biesiada)

19 lutego, Siedlce: Pogoń Siedlce (II) 0:5

23 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazur Karczew (IV) 1:5 (Michał Bondara)

27 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazur Radzymin (LO) 1:3 (Marcin Kowalczyk)

2 marca, Mińsk Mazowiecki: Błonianka Błonie (IV) 5:2 (Rafał Słowik, Jewhen Romanow, Michał Bondara 2x, zawodnik testowany)

6 marca, Mińsk Mazowiecki: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 0:0

9 marca, Mińsk Mazowiecki: Kryształ Glinojeck (LO) 1:1 (Mateusz Janusiewicz)

16 marca, Mińsk Mazowiecki: Orzeł Unin (IV) 3:1 (Jewhen Romanow, Janusz Nojszewski, Daniel Żurawski)

Mazur Gostynin

26 stycznia, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 1:1 (Michał Patora)

2 lutego, Włocławek: Włocłavia Włocławek (IV) 4:2 (Michał Patora, Bartosz Komorowski, Mateusz Ostrowski 2x)

9 lutego, Włocławek: Olimpia Koło (IV) 1:1 (Michał Matecki)

16 lutego, Włocławek: Kujawiak Kowal (IV) 1:1 (Rafał Wilamowski)

23 lutego, Płock: Wisła II Płock (IV) 2:1 (Konrad Popławski, Bartosz Wiśniewski)

27 lutego, Łódź: Boruta Zgierz (IV) 1:2 (Michał Patora)

2 marca: Unia Iłów (LO) - odwołany

2 marca, Zielonka: Escola Varsovia (CLJ) 0:3

9 marca: GKS Baruchowo (LO) - odwołany

9 marca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 3:1 (Bartosz Komorowski, Rafał Wilamowski, Wasyl Rawlyk)

16 marca, Płock: Amator Maszewo (LO) 4:2 (samobójcza, Konrad Popławski, Bartosz Komorowski 2x)

MKS Ciechanów

23 stycznia, Ciechanów: Jagiellonia Białystok (juniorzy) 0:7

26 stycznia, Ciechanów: Błękitni Raciąż (A) 1:1 (Damian Matusiak)

2 lutego, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (LO) 4:2 (Damian Matusiak 2x, Patryk Tosik, zawodnik testowany)

9 lutego, Ciechanów: Wisła Płock (juniorzy) 2:3 (Damian Matusiak 2x)

16 lutego, Kraszewo: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 0:4

20 lutego, Ciechanów: Iskra Krasne (LO) 4:5 (Damian Matusiak 3x, Sebastian Tabaka)

23 lutego, Ciechanów: Bug Wyszków (LO) 4:0 (Sebastian Tabaka 2x, Damian Matusiak, Grzegorz Kiełkiewicz)

27 lutego, Ciechanów: PAF Płońsk (LO) 2:2 (zawodnik testowany, Sebastian Tabaka)

9 marca, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 2:1 (Damian Matusiak 2x)

9 marca, Ciechanów: Świt Staroźreby (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

14 marca, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 5:2 (zawodnik testowany, Jakub Ładziński, Mateusz Samkowski, Mikołaj Firek 2x)

16 marca: MKS Przasnysz (IV) - odwołany

MKS Przasnysz

26 stycznia: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) - odwołany

26 stycznia, Przasnysz: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 3:3 (Piotr Piasecki, Michał Pragacz, Kamil Olszewski)

30 stycznia: Legionovia Legionowo (III) - odwołany

2 lutego, Przasnysz: KS CK Troszyn (LO) 1:1 (samobójcza)

9 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 1:6 (Kamil Olszewski)

20 lutego, Przasnysz: Kryształ Glinojeck (LO) 3:1 (Łukasz Kosiorek, Dominik Lemanek, Dominik Witkowski)

23 lutego, Przasnysz: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 6:0 (Damian Grędziński, Dominik Witkowski, Jakub Wróblewski, Piotr Piasecki, Michał Pragacz, Dominik Lemanek)

2 marca, Zambrów: Ruch Wysokie Mazowieckie (III) 2:4 (Dominik Lemanek 2x)

9 marca, Przasnysz: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 5:0 (Piotr Piasecki, Łukasz Kosiorek, Dominik Lemanek 2x, Dominik Witkowski)

16 marca: MKS Ciechanów (IV) - odwołany

16 marca, Przasnysz: Legionovia II Legionowo (LO) 5:0 (Dominik Lemanek 4x, samobójcza)

Mławianka Mława

19 stycznia, Mława: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 4:0 (Maciej Rogalski 3x, Michał Pocieżnicki)

26 stycznia, Mława: Sona Nowe Miasto (LO) 3:2 (Artur Gawęda, Maciej Rogalski, Marcin Rejniak)

2 lutego, Mława: Motor Lubawa (IV) 1:5 (Przemysław Cieślak)

9 lutego, Mława: Kryształ Glinojeck (LO) 4:0 (Marcin Tomczak 2x, Sławomir Sieja, Patryk Kostyk)

16 lutego, Mława: Żbik Nasielsk (LO) 5:4 (Michał Pocieżnicki 2x, Krystian Gosik 2x, Maciej Rogalski)

2 marca, Mława: Korona Szydłowo (LO) 2:2 (Marcin Tomczak, Krystian Gosik)

9 marca, Mława: MKS Działdowo (B) 9:1 (Marcin Tomczak 3x, Michał Pocieżnicki 2x, Kacper Górny 2x, Patryk Kostyk, Przemysław Cieślak)

16 marca, Mława: Korona Ostrołęka (IV) 3:3 (Marcin Tomczyk 2x, Maciej Rogalski)

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

2 lutego, Kaputy: Partyzant Leszno (A) 3:1 (Michał Wiweger, Rafał Kalbarczyk, Bartosz Rudyk)

9 lutego, Kaputy: Piast Piastów (LO) 3:3 (zawodnik testowany 2x, Rafał Kalbarczyk)

16 lutego, Pruszków: Znicz Pruszków (CLJ) 3:6 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Krzysztof Flis)

3 marca, Kaputy: Okęcie Warszawa (A) 2:1 (Szymon Tokaj, Bartosz Rudnik)

9 marca, Zielonki: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 2:2 (zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

10 marca, Kaputy: MKS Hutnik Warszawa (A) 1:1 (Rafał Kalbarczyk)

17 marca, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 1:3 (Bartosz Rudnik)

Pogoń II Siedlce

26 stycznia: Lewart Lubartów (IV) - odwołany

26 lutego, Siedlce: Watra Mrozy (A) 5:0 (Patryk Skrzypek 2x, Sebastian Bober, Michał Filipek 2x)

2 lutego: Orlęta Łuków (IV) - odwołany

6 lutego, Siedlce: Naprzód Skórzec (LO) 5:0 (Michał Filipek, samobójcza, Sebastian Bober 2x, Igor Romaniuk)

9 lutego, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 1:2 (Sebastian Bober)

17 lutego, Siedlce: Naprzód Skórzec (LO) 2:1 (samobójcza, Sebastian Bober)

24 lutego, Siedlce: Orzeł Unin (IV) 11:1 (Maciej Litwiński 4x, Michał Filipek 5x, Sebastian Bober, Dominik Krupa)

2 marca, Siedlce: Cresovia Siemiatycze (IV) 3:0 (Dominik Barciak 2x, Patryk Skrzypek)

10 marca, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 3:0 (Jakub Płomiński 3x)

Wisła II Płock

26 stycznia, Iława: Warmia Olsztyn (LO) 3:1 (Aleksander Pawlak, Kamil Krupiński, Patryk Leszczyński)

30 stycznia, Iława: Unia Susz (IV) 1:0 (zawodnik testowany)

2 lutego, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) 7:0 (Patryk Leszczyński 3x, Krystian Ogrodowski, Błażej Tomaszewski, Kamil Dąbrowski, Piotr Majchrzak)

6 lutego, Płock: Kryształ Glinojeck (LO) 3:0 (Patryk Leszczyński, Kamil Dąbrowski, Aleksander Pawlak)

9 lutego, Płock: Wisła Dobrzyń nad Wisłą (LO) 8:1 (Patryk Leszczyński 2x, Piotr Majchrzak 2x, Krystian Ogrodowski, Mateusz Ostrowski, Jakub Perlak, Kamil Dąbrowski)

16 lutego, Płock: Lech Rypin (IV) 5:1 (Patryk Leszczyński, Mateusz Ostrowski, zawodnik testowany, Błażej Tomaszewski, Aleksander Pawlak)

23 lutego, Płock: Mazur Gostynin (IV) 1:2 (Aleksander Pawlak)

2 marca, Płock: Włocłavia Włocławek (IV) 2:3 (Patryk Leszczyński, Błażej Tomaszewski)

6 marca, Kutno: KS Kutno (IV) 1:5 (Patryk Szczepański)

9 marca, Chąśno: Pelikan Łowicz (III) 3:6 (Patryk Szczepański, Adrian Szczutowski, Krystian Białas)

16 marca: Kasztelan Sierpc (IV) - odwołany

Wkra Żuromin

26 stycznia, Iława: Jeziorak Iława (IV) 4:3 (Szymon Masiak 2x, Michał Gołębiewski, samobójcza)

2 lutego, Iława: Unia Susz (IV) - odwołany

6 lutego: Wkra Bieżuń (LO) - odwołany

9 lutego, Mława: PAF Płońsk (LO) 5:1 (Szymon Masiak 2x, Krzysztof Dąbkowski, Bartosz Narewski, Tomasz Kamiński)

13 lutego, Rypin: Lech Rypin (IV) 3:4 (Bartosz Narewski, Jarosław Sawicki, Dominik Stopczyński)

16 lutego, Iława: GKS Wikielec (IV) 1:6 (Jarosław Sawicki)

24 lutego, Rypin: Gedania Gdańsk (IV) 4:5 (Bartłomiej Nowacki 3x, Bartłomiej Żelazny)

6 marca, Mława: GSZS Rybno (LO) 7:2 (Tomasz Kamiński 2x, Bartosz Narewski, Jarosław Sawicki, Szymon Masiak, Mateusz Stopczyński, Bartłomiej Nowacki)

9 marca, Żuromin: Sparta Brodnica (IV) 2:1 (Szymon Masiak 2x)

16 marca, Nowe Miasto Lubawskie: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (IV) 4:3 (Bartłomiej Nowacki, Szymon Masiak 3x)

Ząbkovia Ząbki

12 stycznia, Ząbki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 3:4 (Wojciech Kokoszewski, Damian Świerblewski, Paweł Barzyc)

19 stycznia, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 3:3 (Daniel Kozik 2x, Paweł Barzyc)

26 stycznia, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:5 (Dariusz Dadacz)

2 lutego, Warszawa: Legia II Warszawa (III) 1:3 (Kewin Przygoda)

9 lutego, Ząbki: Unia Warszawa (LO) 4:2 (Dariusz Dadacz, zawodnik testowany 2x, Marcin Makuch)

16 lutego, Ząbki: KS Raszyn (IV) 3:1 (Przemysław Bella 2x, Marcin Makuch)

23 lutego, Ząbki: Victoria Sulejówek (III) 0:3

2 marca, Ząbki: Mazur Karczew (IV) 2:1 (Marcin Makuch, Patryk Szeliga)

2 marca, Ząbki: Legionovia Legionowo (III) 1:2 (zawodnik testowany)

9 marca, Ząbki: Znicz II Pruszków (IV) 2:3 (Krystian Lewandowski, zawodnik testowany)

16 marca, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 0:1

Liga Okręgowa

Ciechanów-Ostrołęka

GKS Strzegowo

26 stycznia: Mławianka Mława (juniorzy) - odwołany

3 lutego, Mława: GKS Kozłowo (LO) 2:3 (Maciej Warecki, Patryk Wierzbicki)

10 lutego, Mława: Polonia Iłowo (A) 1:5 (zawodnik testowany)

15 lutego: Korona Karolinowo (A) - odwołany

24 lutego, Mława: MKS Działdowo (B) 3:1 (Mateusz Tatkowski, Patryk Wierzbicki, Maciej Warecki)

2 marca, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 5:2 (Jakub Rogowski 2x, Mateusz Tatkowski 2x, Patryk Wierzbicki)

8 marca, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 3:2 (Mateusz Chojnacki, Maciej Warecki, Patryk Wierzbicki)

Iskra Krasne

26 stycznia, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 2:3 (Patryk Kuligowski, Adam Błaszczak)

2 lutego, Przasnysz: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 1:4 (Kamil Roman)

9 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (A) 2:1 (Patryk Pawłowski, Dawid Bonisławski)

16 lutego, Przasnysz: Korona Szydłowo (LO) 2:1 (Arkadiusz Piechociński, Dawid Bonisławski)

20 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 5:4 (Dawid Bonisławski 2x, Sebastian Szmalc, Adam Niestępski, Paweł Michalak)

28 lutego, Przasnysz: Pełta Karniewo (A) 11:6 (Adam Niestępski 5x, Kamil Roman 2x, Dawid Bonisławski, Sebastian Szmalc, Patryk Kuligowski, Patryk Wnuk)

2 marca, Przasnysz: GKS Pokrzywnica (A) 2:1 (Patryk Wnuk, Marcin Konopka)

9 marca, Przasnysz: Orzeł Sypniewo (A) 4:1 (Wojciech Bednarski, Sebastian Szmalc, Daniel Malinowski, Marcin Konopka)

Korona Szydłowo

16 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 1:2 (Konrad Różycki)

23 lutego, Mława: Żbik Nasielsk (LO) 4:5 (Konrad Różycki, Paweł Podlewski, Artur Gawęda, Jarosław Bartnikowski)

2 marca, Mława: Mławianka Mława (IV) 2:2 (Artur Gawęda, Konrad Różycki)

10 marca, Przasnysz: Mazowsze Jednorożec (LO) 5:3 (Artur Gawęda 3x, Filip Grędziński, Konrad Różycki)

Kryształ Glinojeck

19 stycznia: PAF Płońsk (LO) - odwołany

26 stycznia, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 0:2

2 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 2:4 (Krzysztof Kopciński, Kamil Orzechowski)

4 lutego, Ciechanów: Kosa Konstancin (juniorzy) 5:2 (samobójcza, Dariusz Przebierała, Kacper Winiecki 2x, Patryk Lubański)

6 lutego, Płock: Wisła II Płock (IV) 0:3

9 lutego, Mława: Mławianka Mława (IV) 0:4

13 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 8:2 (Kacper Winiecki 3x, Dariusz Przebierała 3x, Sebastian Czajkowski 2x)

16 lutego, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 1:3 (Dariusz Przebierała)

20 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:3 (Kacper Winiecki)

23 lutego, Sierpc: Kasztelan Sierpc (IV) 0:3

2 marca, Glinojeck: Skra Drobin (LO) 3:1 (Dariusz Przebierała 2x, Dawid Dębkowski)

9 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:1 (Dariusz Przebierała)

KS CK Troszyn

26 stycznia, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 2:0 (Piotr Gutowski, Piotr Kamionowski)

2 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:1 (Przemysław Śnietka)

8 lutego, Długosiodło: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 4:0 (Piotr Gutowski, Przemysław Śnietka, Daniel Wargulewski, Piotr Kubat)

16 lutego, Łomża: Orzeł Kolno (LO) 6:1 (Jakub Stepnowski, Patryk Gumowski, Przemysław Śnietka, Piotr Bałas, Piotr Gutowski, Piotr Kubat)

23 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (A) 6:1 (Piotr Kamionowski 2x, Daniel Wargulewski, Karol Kamionowski, Łukasz Bałazy, Piotr Kubat)

2 marca, Ostrołęka: Korona Ostrołeka (IV) 1:2 (Patryk Gumowski)

8 marca, Długosiodło: Rzekunianka Rzekuń (A) 4:1 (Jakub Stepnowski 2x, Piotr Gutowski, Mateusz Kuliś)

10 marca: KS Śniadowo (IV) - odwołany

Makowianka Maków Mazowiecki

19 stycznia, Przasnysz: Błękitni Raciąż (A) 5:2 (Kamil Majkowski 2x, Marek Piątek, Maciej Traczewski, Michał Pawlak)

26 stycznia, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (A) 5:0 (Kamil Majkowski 2x, Maciej Traczewski, Michał Złotkowski 2x)

2 lutego, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 1:2 (Michał Złotkowski)

9 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 3:2 (Kamil Majkowski 2x, Maciej Traczewski)

16 lutego, Kraszewo: MKS Ciechanów (IV) 4:0 (Kamil Majkowski 3x, Maciej Traczewski)

23 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 0:6

2 marca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 7:0 (Maciej Traczewski 2x, Michał Pawlak 2x, Rafał Obłudka, Jakub Tyska, Kamil Majkowski)

9 marca, Warszawa: Hutnik Warszawa (IV) 1:1 (Kamil Majkowski)

Mazowsze Jednorożec

10 lutego, Baranowo: Rzekunianka Rzekuń (A) 1:3 (Marcin Jabłoński)

16 lutego, Baranowo: GUKS Krasnosielc (B) 6:0 (Adam Grabowski 3x, Daniel Skała, Marcin Jabłoński, Bartłomiej Orłowski)

23 lutego, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) 3:1 (Marcin Jabłoński, Adam Grabowski, Bartłomiej Orłowski)

2 marca, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (A) 3:3 (Daniel Skała, Jakub Wilga, Adam Grabowski)

5 marca, Baranowo: Świt Baranowo (A) 7:1 (Adam Grabowski 2x, Daniel Skała 2x, Bartłomiej Orłowski, Marcin Jabłoński, Bartosz Wilga)

10 marca, Przasnysz: Korona Szydłowo (LO) 3:5 (Bartosz Wilga, Strzeszewski 2x)

Nadnarwianka Pułtusk

19 stycznia, Mława: Mławianka Mława (IV) 0:4

26 stycznia, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 3:3 (Jakub Zalewski, Mateusz Grzela, samobójcza)

2 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 4:1 (Piotr Bobowski 2x, Bartosz Salamon 2x)

9 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 1:4 (zawodnik testowany)

16 lutego, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 2:3 (Mariusz Dziczek, Jakub Zalewski)

20 lutego, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 0:2

23 lutego, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 4:0 (Mateusz Grzela, Piotr Cywiński, Mariusz Dziczek, Bartosz Salamon)

2 marca, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 3:1 (Mateusz Grzela, Bartosz Salamon, Kamil Jagielski I)

9 marca, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 0:5

Orzyc Chorzele

3 lutego, Przasnysz: Omulew Wielbark (LO) 5:3 (Jakub Sygocki 2x, Mateusz Kawiecki, Rafał Ostrowski, Michał Kawiecki)

10 lutego, Baranowo: Świt Baranowo (A) 5:1 (Piotr Roman 2x, Maciej Wierzbicki, Grzegorz Kawiecki 2x)

16 lutego: Bartnik Myszyniec (A) - odwołany

17 lutego, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) 5:5 (Maciej Wierzbicki 2x, Mateusz Kawiecki, Emil Majk, Rafał Ostrowski)

22 lutego, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 2:0 (Jakub Sygocki 2x)

2 marca, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) 5:2 (Mateusz Kawiecki, Jakub Sygocki, Grzegorz Kawiecki, Mariusz Kowalski, Bartłomiej Kimona)

10 marca, Chorzele: Tamka Dzierzgowo (B) 3:1 (Damian Suchowiecki, Emil Majk, Rafał Ostrowski)

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

26 stycznia: Tur Bielsk Podlaski (IV) - odwołany

2 lutego, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (B) 0:1

6 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 5:2 (Michał Zawistowski, Emil Barzał, Patryk Gromek, Damian Kopacz, Dawid Wilczewski)

8 lutego, Długosiodło: KS CK Troszyn (LO) 0:4

13 lutego, Zambrów: Tur Bielsk Podlaski (IV) 1:1 (Michał Zawistowski)

16 lutego, Łomża: Warmia Grajewo (IV) 2:4 (Jakub Małkiński, Piotr Zacheja)

20 lutego, Zambrów: Sparta Szepietowo (IV) 2:3 (Michał Zawistowski, Dawid Wilczewski)

23 lutego, Zambrów: Czarni Węgrów (LO) 5:3 (Adrian Romanik 2x, Patryk Gromek, Piotr Zacheja, Dawid Wilczewski)

1 marca, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 1:4 (Damian Kopacz)

9 marca, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:2 (Dawid Wilczewski, Michał Zawistowski)

PAF Płońsk

26 stycznia, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 1:7 (zawodnik testowany)

2 lutego, Kraszewo: Błękitni Raciąż (A) 8:1 (Adam Szcześniak, Emil Kuciński, Kordian Makowski 2x, Mateusz Rutkowski, Mateusz Wiśniewski 3x)

9 lutego, Mława: Wkra Żuromin (IV) 1:5 (Kamil Boniewski)

23 lutego, Legionowo: Legionovia Legionowo (juniorzy) 7:3 (Mateusz Rutkowski, Kacper Bielak, Mateusz Wiśniewski, Osiński, tesrtowany 2x, Adam Uniewski)

27 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 2:2 (Mateusz Rutkowski 2x)

3 marca, Płock: Start Proboszczewice (LO) 6:3 (Mateusz Rutkowski 3x, Mateusz Wiśniewski, Dawid Masiak 2x)

9 marca, Mława: Mławianka Mława (juniorzy) 8:3 (Emil Kuciński 3x, Mateusz Rutkowski 2x, zawodnik testowany 2x, Kordian Makowski)

Sona Nowe Miasto

26 stycznia, Mława: Mławianka Mława (IV) 2:3 (Michał Ernest, Adrian Jędrzejewski)

2 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 3:2 (Dominik Pełka, Michał Ernest, Michał Macias)

9 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 3:5 (Dominik Pełka, Szymon Sokołowski, Łukasz Młudzikowski)

17 lutego, Kraszewo: Skra Drobin (LO) 2:5 (Maciej Białorudzki, Szymon Urzykowski)

23 lutego, Ciechanów: Delta Słupno (LO) 5:2 (Szymon Sokołowski 2x, Michał Ernest, Norbert Decyk, Adrian Jędrzejewski)

2 marca, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 2:1 (Łukasz Młudzikowski, Rafał Kraszewski)

5 marca, Kraszewo: Świt Staroźreby (LO) 4:4 (Konrad Podgórski, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

9 marca, Nowe Miasto: Orlęta Baboszewo (B) 4:0 (Michał Ernest 2x, Norbert Decyk, Szymon Sokołowski)

Tęcza Ojrzeń

2 lutego, Kraszewo: Błękitni Raciąż (A) 10:0 (zawodnik testowany, Łukasz Jarzynka 2x, Adam Olszewski, Bartosz Karczewski, Damian Suwiński 3x, Łukasz Kozłowski)

9 lutego, Kraszewo: Stegny Wyszogród (LO) 6:3 (Damian Sawicki, Mariusz Kopecki 2x, Łukasz Jarzynka, Bartosz Karczewski, Karol Drążek)

16 lutego, Kraszewo: Konopianka Konopki (A) 6:0 (Mariusz Kopecki, Bartosz Karczewski 2x, Michał Pyrzanowski, Adrian Pniewski, Łukasz Kozłowski)

23 lutego, Kraszewo: GKS Pokrzywnica (A) 6:1 (Bartosz Karczewski, Mariusz Kopecki 3x, Adrian Pniewski, Damian Suwiński)

26 lutego, Kraszewo: Żbik Nasielsk (LO) 3:3 (Damian Suwiński, Bartosz Karczewski 2x)

2 marca, Iłowo: Polonia Iłowo (A) 1:3 (Damian Suwiński)

9 marca, Kraszewo: GKS Gumino (B) 2:0 (Mariusz Kopecki, Michał Pyrzanowski)

Wkra Bieżuń

2 lutego, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 0:2

9 lutego, Mława: GKS Kozłowo (LO) 3:1 (Kamil Skolmowski 2x, Sebastian Przybyszewski)

16 lutego, Płock: Skrwa Łukomie (LO) 1:2 (Kamil Skolmowski)

23 lutego, Mława: Wkra Radzanów (B) 7:2 (Sebastian Przybyszewski 3x, Maciej Watkowski 2x, zawodnik testowany, samobójcza)

3 marca, Płock: Pogoń Słupia (LO) 6:0 (Maciej Watkowski 2x, Kamil Skolmowski, Sebastian Przybyszewski, Dariusz Petrykowski, Marcin Sprycha)

10 lutego, Rypin: Skrwa Łukomie (LO) 4:2 (Maciej Ciążkowski, Paweł Baca, Maciej Watkowski, zawodnik testowany)

Wkra Sochocin

16 lutego, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 0:3

24 lutego, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (A) 3:1 (Mateusz Pałka, Mateusz Ordak, Artur Matla)

2 marca, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) 2:1 (Artur Matla, Rafał Kosewski)

9 marca, Kraszewo: Gryf Kownaty Żędowe (B) 10:3 (Mateusz Pałka 8x, Artur Matla, Cezary Wolski)

Żbik Nasielsk

2 lutego, Płock: Kasztelan Sierpc (LO) 0:0

9 lutego, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 6:3 (zawodnik testowany 3x, Kamil Stańczak, Rafał Załoga, Mateusz Bramowicz)

16 lutego, Mława: Mławianka Mława (IV) 4:5 (Mateusz Bramowicz, zawodnik testowany, Mikołaj Adamski, Marcin Świderski)

23 lutego, Mława: Korona Szydłowo (LO) 5:4 (zawodnik testowany 2x, Mateusz Bramowicz 2x, Marcin Świderski)

26 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 3:3 (Mikołaj Adamski, zawodnik testowany, samobójcza)

2 marca, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 2:3 (zawodnik testowany, Rafał MIlewski) 

9 marca, Nasielsk: Wkra Pomiechówek (A) 6:0 (Mateusz Bramowicz 3x, Marcin Świderski, Kamil Stańczak, Rafał Milewski)

Płock

Amator Maszewo

16 lutego, Włocławek: Mień Lipno (A) - odwołany

21 lutego, Baruchowo: GKS Baruchowo (LO) - odwołany

23 lutego, Włocławek: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) 2:4 (Dębicki, Robert Leński)

2 marca, Płock: Zorza Szczawin Kościelny (A) 4:4 (Bartłomiej Sochalewski, Robert Leński, Piotr Wachaczyk 2x)

9 marca, Płock: Błękitni Gąbin (A) 2:4 (Robert Leński, Łukasz Mielczarek)

16 marca, Płock: Mazur Gostynin (IV) 2:4 (Piotr Wachaczyk, Igor Kriwobok)

Błyskawica Lucień

17 lutego, Włocławek: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) 0:1

23 lutego, Płock: Unia Czermno (LO) 0:2

28 lutego, Włocławek: GKS Baruchowo (LO) 0:1

3 marca, Płock: Szopen Sanniki (A) 2:0 (Michał Jędrzejczak 2x)

6 marca, Płock: Zorza Szczawin Kościelny (A) 1:3 (Piotr Krysztofiak)

10 marca, Płock: ULKS Ciólkowo (A) 4:0 (Przemysław Warsicki 2x, Michał Jędrzejczak, Kamll Surmak)

16 marca, Płock: Wisła Nowy Duninów (A) 3:0 (Kamil Woźniak 2x, Piotr Krysztofiak)

Delta Słupno

5 lutego, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 0:10

8 lutego, Płock: Świt Staroźreby (LO) 0:3

17 lutego, Bodzanów: Huragan Bodzanów (B) 4:1 (Filip Wójcicki 2x, Krystian Majchrzak, Janusz Czubak)

23 lutego, Ciechanów: Sona Nowe Miasto (LO) 2:5 (Jakub Woliński, Krystian Majchrzak)

27 lutego, Sierpc: Kasztelan Sierpc (IV) 2:1 (Tobiasz Bielak, Krystian Majchrzak)

3 marca, Radzanowo: Polonia Radzanowo (A) 0:3

10 marca, Dobrzyń nad Wisłą: Wisła Dobrzyń (LO) 4:5 (Jakub Woliński 3x, Tobiasz Bielak)

Orzeł Goleszyn

2 lutego, Płock: Wisła II Płock (IV) 0:7

9 lutego, Płock: Spójnia Mała Wieś (A) 0:3

16 lutego, Płock: Zryw Bielsk (LO) 3:1 (Mateusz Biegański 2x, Piotr Borowski)

23 lutego, Płock: Wisła Nowy Duninów (A) 10:2 (Mateusz Biegański 4x, Damian Domeradzki 2x, Dawid Krajenta, Jarosław Rutkowski, Paweł Wojciechowski, Dawid Ziemczyk)

27 lutego: Kasztelan Sierpc (IV) - odwołany

3 marca, Płock: Tłuchowia Tłuchowo (A) 5:8 (Dawid Ziemczyk 2x, Mateusz Nowak, Piotr Borowski, Jakub Kotecki)

9 marca, Drobin: Skra Drobin (LO) 2:4 (Mateusz Biegański, Damian Domeradzki)

16/17 marca: Start Proboszczewice (LO) - odwołany

Pogoń Słupia

17 lutego, Płock: Tłuchowia Tłuchowo (A) 1:1 (Kamil Łęcki)

24 lutego, Płock: Spójnia Mała Wieś (A) 5:3 (zawodnik testowany, Kamil Łęcki, Przemysław Mysielski, Arkadiusz Szczepański, Jacek Skrobiński)

3 marca, Płock: Wkra Bieżuń (LO) 0:6

9 marca, Płock: Błękitni Raciąż (A) 2:4 (Adrian Sawicki, Szymon Sieradzki)

16 marca, Płock: Błękitni Gąbin (A) 2:3 (zawodnik testowany 2x)

Skra Drobin

30 stycznia, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 4:5 (Marcin Kowalski 2x, zawodnik testowany 2x)

17 lutego, Kraszewo: Sona Nowe Miasto (LO) 5:2 (Kamil Domeradzki, Hubert Krysztofiak, Jakub Gąsiorowski, Marcin Mielczarski, Patryk Piasecki)

24 lutego, Płock: Błękitni Raciąż (A) 0:5

2 marca, Glinojeck: Kryształ Glinojeck (LO) 1:3 (Kamil Domeradzki)

9 marca, Drobin: Orzeł Goleszyn (LO) 4:2 (Paweł Dziekański 2x, Marcin Kowalski, zawodnik testowany)

17 marca, Drobin: Zjednoczeni Bulkowo (B) 5:0 (Kamil Domeradzki 2x, Hubert Krysztofiak, Marcin Kowalski, Marcin Mielczarski)

Skrwa Łukomie

16 lutego, Płock: Wkra Bieżuń (LO) 2:1 (Arkadiusz Jastrzębski 2x)

24 lutego, Rypin: Skrwa Skrwilno (A) 4:3 (Piotr Sadowski, Arkadiusz Jastrzębski, Przemysław Brzoza, Atmane Magga)

3 marca, Rypin: Sparta Mochowo (B)  6:0 (Patryk Karczewski 3x, Arkadiusz Jastrzębski, Piotr Sadowski, Mariusz Beksa)

10 marca, Rypin: Wkra Bieżuń (LO) 2:4 (Kamil Bonisławski, Patryk Karczewski)

17 marca, Łukomie: Spójnia Mała Wieś (A) 10:2 (Patryk Karczewski 5x, Przemysław Brzoza 2x, Daniel Wolak 2x, Daniel Kaczmarczyk)

Start Proboszczewice

23 lutego, Płock: Zorza Szczawin Kościelny (A) 7:8 (Damian Lisiecki 3x, Przemysław Bońkowski, Łukasz Trzciński, Arkadiusz Majchrzak, Daniel Kłodawski)

2 marca: Skrwa Łukomie (LO) - odwołany

3 marca, Płock: PAF Płońsk (LO) 3:6 (Łukasz Trzciński, Arkadiusz Majchrzak, Przemysław Bońkowski)

9 marca, Płock: Tajfun Brochów (A) 6:5 (Łukasz Trzciński 2x, Krzewicki, Sebastian Trębiński, Arkadiusz Majchrzak 2x)

16 marca: Orzeł Goleszyn (LO) - odwołany

16 marca, Płock: Kasztelan Sierpc (IV) 3:4 (Damian Lisiecki, Dorian Pilaszewski 2x)

Stegny Wyszogród

9 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 3:6 (Daniel Popiołek, Damian Pączek, Michał Szymański)

2 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:4 (Maciej Więckowski, Krzysztof Jamka)

9 marca, Kampinos: Orzeł Kampinos (A) 5:0 (Damian Pietrzak, Daniel Popiołek, Dawid Pietrzak, Damian Pączek, Sebastian Zalewski)

17 marca, Wyszogród: Sokół Budki Piaseckie (B) 6:0 (Michał Szymański 2x, Maciej Więckowski, Krzysztof Jamka, Damian Pączek, Radosław Wiśniewski)

Stoczniowiec Płock

9 lutego, Płock: Piast Bądkowo (A) 8:0 (Łukasz Kostun, Wojciech Gapiński, Krystian Skierkowski, zawodnik testowany 3x, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

17 lutego, Płock: Wisła Dobrzyń (LO) 3:2 (Bartłomiej Mielczarski, Dawid Lakowski, samobójcza)

23 lutego, Płock: GKS Gumino (B) - odwołany

23 lutego, Płock: Wicher Cieszewo (A) 7:1 (Jakub Kustra 2x, Jakub Kowalczyk, Krystian Skierkowski, Damian Skumórski, Piotr Adamkowski, Kacper Maciejewski)

26 lutego, Płock: Łokietek Brześć Kujawski (LO) 1:4 (Bartłomiej Mielczarski)

2 marca, Płock: Błękitni Raciąż (A) 4:0 (Jakub Kustra 2x, Wojciech Gapiński, Dariusz Sutkowski)

10 marca, Płock: Kasztelan Sierpc (IV) 2:3 (Łukasz Kostun, Arkadiusz Wróblewski)

16 marca, Płock: Spójnia Mała Wieś (A) 7:3 (Wojciech Gapiński 2x, Jakub Kowalczyk, Patryk Gałamaga, Krystian Skierkowski, Łukasz Kiełbasa, Łukasz Kostun)

Świt Staroźreby

8 lutego, Płock: Delta Słupno (LO) 3:0 (Mateusz Ziarko 2x, Jarosław Unierzyski)

16 lutego, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 3:1 (Maciej Sobiesiak 2x, Mateusz Ziarko)

23 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 3:2 (Damian Kołeczek 2x, Damian Konwerski)

5 marca, Kraszewo: Sona Nowe Miasto (LO) 4:4 (Michał Sobczak 3x, Patryk Janiszewski)

9 marca, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 0:0

9 marca, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 1:1 (Damian Kołeczek)

13 marca, Płock: Kasztelan Sierpc (IV) 0:9

Unia Czermno

23 lutego, Płock: Błyskawica Lucień (LO) 2:0 (Damian Sztendor, Krystian Tarka)

3 marca, Baruchowo: GKS Baruchowo (LO) 0:2

9 marca, Płock: Wisła Nowy Duninów (A) 4:1 (Krystian Tarka, Dariusz Olczyk 2x, Damian Sztendor)

17 marca, Słubice: Mazowia Słubice (A) 1:1 (Damian Sztendor)

Unia Iłów

24 lutego, Płock: Błękitni Gąbin (A) 5:1 (Tomasz Grzywacz 2x, Mateusz Struzik 2x, Oskar Kobierecki)

27 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 2:3 (Rafał Trakul, Mariusz Kunikowski)

2 marca, Kaputy: Tajfun Brochów (A) 7:1 (Mateusz Struzik 3x, Mariusz Kunikowski 2x, Damian Wojciechowski, Rafał Trakul)

6 marca: Orzeł Nieborów (LO) - odwołany

9 marca, Skierniewice: Widok Skierniewice (LO) 4:1 (Tomasz Grzywacz, Kamil Wojciechowski, Krystian Rafalski, Mateusz Struzik)

16 marca, Wygoda: Zryw Wygoda (LO) 4:2 (Jakub Lis 2x, Tomasz Grzywacz, Alan Karasek)

Zryw Bielsk

12 lutego, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 2:3 (Jakub Zawadzki, Bartłomiej Lorenc)

16 lutego, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) 1:3 (Michał Wochowski)

24 lutego, Płock: Szopen Sanniki (A) 6:2 (Michał Wochowski 3x, Bartłomiej Lorenc, Przemysław Borowski 2x)

2 marca, Włocławek: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) 3:3 (Damian Lewandowski, Mateusz Łogosz, Patryk Boguszewski)

17 marca, Bielsk: Wicher Cieszewo (A) 2:2 (Bartłomiej Lorenc, Łukasz Umiński)

 

Radom

Centrum Radom

19 stycznia, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 2:0 (Karol Kasprzyk, Przemysław Zakrzewski)

25 stycznia, Radom: Radomiak II Radom (IV) 2:2 (Krzysztof Blank, Przemysław Zakrzewski)

31 stycznia, Radom: Oronka Orońsko (A) 3:0 (Mateusz Paliwoda, Kacper Jedynak, Przemysław Zakrzewski)

2 lutego, Warszawa: KTS Weszło (B) 3:1 (Piotr Tworzewski 2x, Przemysław Zakrzewski)

9 lutego, Radom: Granat Skarżysko-Kamienna (IV) 1:4 (Bartłomiej Orczykowski)

16 lutego, Radom: Oskar Przysucha (IV) - odwołany

23 lutego: Energia Kozienice (IV) - odwołany

23 lutego, Radom: Energia II Kozienice (A) 6:1 (Bartłomiej Orczykowski 2x, Kacper Jedynak, Piotr Tworzewski, Igor Dębiec, Karol Kasprzyk)

24 lutego, Radom: Radomiak II Radom (IV) - odwołany

2 marca, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 3:2 (Kacper Jedynak, Piotr Tworzewski, Igor Dębiec)

Gryf Policzna

2 lutego, Puławy: Wisła II Puławy (LO) 3:6 (Konrad Kłos, zawodnik testowny 2x)

9 lutego, Puławy: Powiślak Końskowola (IV) 3:2 (Adrian Kutyła 2x, Sławomir Radzikowski)

16 lutego, Radom: Gracja Tczów (A) 4:1 (Adrian Kutyła 2x, Sławomir Radzikowski, zawodnik testowany)

23 lutego, Puławy: Mazowsze Stężyca (LO) 7:0 (Patryk Mizerski, Jacek Alot, Adrian Kutyła 5x)

3 marca, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 6:1 (Patryk Mizerski 2x, Sławomir Radzikowski, Michał Chwiszczuk, Sebastian Markowski, Wojciech Jędra)

9/10 marca: KS Góra Puławska (A) - odwołany

10 marca, Policzna: Powiślak Końskowola (IV) 2:0 (Sławomir Radzikowski, Adrian Kutyła)

Iłżanka Kazanów

27 stycznia, Radom: Iskra Gózd (A) 2:3 (Mikołaj Bitner, Patryk Węglicki)

3 lutego, Radom: Zwolenianka Zwoleń (A) 3:2 (Damian Karls, Damian Kozera 2x)

9 lutego, Radom: Gracja Tczów (A) 5:1 (Damian Kozera, Paweł Chmielewski, Stępnikowski, Mateusz Ciechanowski)

17 lutego, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 2:0 (Patryk Węglicki, Zaręba)

23 lutego, Radom: Oronka Orońsko (A) 2:2 (Damian Kozera, Damian Karls)

2 marca, Radom: Sokół Przytyk (A) 2:4 (Damian Karls, Miłosz Dębski)

9 marca, Jastrzębia: Akcja Jastrzębia (A) 2:1 (Mateusz Ciechanowski, M. Kępka)

Jodła Jedlnia-Letnisko

27 stycznia, Radom: Powiślanka Lipsko (LO) 2:3 (Kamil Skowroński 2x)

3 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 1:1 (Bartłomiej Sułkowski)

6 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 1:1 (Mikołaj Skórnicki)

9 lutego, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 2:1 (Mikołaj Skórnicki, Maksymilian Kiraga)

16 lutego, Radom: Proch Pionki (LO) 1:3 (Mikołaj Skórnicki)

23 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) - odwołany

2 marca: Mazowsze Grójec (LO) - odwołany

2 marca, Starachowice: Star Starachowice (LO) 2:4 (Mikołaj Skórnicki, Marcin Prokop)

9 marca, Jedlnia: Drogowiec Jedlińsk (A) 0:2

9 marca, Jedlnia: Królewscy Jedlnia (A) 1:1 (Kamil Skowroński)

KS Potworów

26 stycznia, Mogielnica: KS Mniszków (LO) 2:3 (Mariusz Soliński, Michał Soliński)

2 lutego, Radom: Gracja Tczów (A) 0:0

9 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 1:1 (Maciej Marcinowski)

16 lutego, Radom: Ceramika Opoczno (IV) 0:4

24 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 3:2 (Paweł Rychlicki, Krzysztof Tyczyński, Michał Aleksandruk)

2 marca, Radom: Polonia Iłża (A) 2:6 (Krzysztof Tyczyński 2x)

10 marca, Potworów: Gerlach Drzewica (LO) 2:5 (Maciej Marcinkowski, Krzysztof Tyczyński)

KS Warka

26 stycznia, Grójec: Pilica Białobrzegi (IV) 3:1 (Sebastian Ząbkowski, Grzegorz Witan, Kacper Zieliński)

3 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (LO) 4:1 (Paweł Bylak, Kacper Zieliński, Kamil Woźniak, samobójcza)

6 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 0:3

16 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 2:3 (Grzegorz Witan, Igor Mińkowski)

24 lutego, Piaseczno: Perła Złotokłos (IV) 6:1 (Igor Mińkowski, Sebastian Ząbkowski 2x, Wojciech Lewecki, Paweł Bylak, Grzegorz Witan)

2 marca, Mogielnica: LKS Promna (IV) 1:0 (Igor Mińkowski)

9 marca, Piaseczno: MKS II Piaseczno (LO) 3:1 (Paweł Bylak, Maksymilian Vogtman, Sebastian Ząbkowski)

Legion Głowaczów

3 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (B) 4:0 (Mateusz Marchewka, Konrad Łukowski, Mateusz Kryczka, Andrzej Badowicz)

10 lutego, Kozienice: Królewscy Jedlnia (A) 2:2 (samobójcza 2x)

17 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 3:2 (Damian Konopka, Mateusz Marchewka, Wiktor Czubaj)

23 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) 1:2 (Mateusz Kryczka)

3 marca, Kozienice: Akcja Jastrzębia (A) 4:2 (Damian Lisiewski 2x, Kamil Piasek, Konrad Łukowski)

10 marca: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 1:1 (Mateusz Kryczka)

Mazowsze Grójec

23 stycznia, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 2:3 (Jakub Derewicz 2x)

26 stycznia, Grójec: AP Żyrardów (LO) 1:4 (Dominik Dąbrowski)

2 lutego, Grójec: Pilica Białobrzegi (IV) 0:8

9 lutego: Mszczonowianka Mszczonów (IV) - odwołany

16 lutego, Grójec: Laura Chylice (LO) 2:4 (Daniel Złoch, Rafał Sobczak)

23 lutego: Radomiak II Radom (IV) - odwołany

2 marca: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) - odwołany

2 marca, Grójec: Zodiak Sucha (A) 12:2 (Daniel Poczek 3x, Rafał Sobczak 2x, Andrzej Rogoziński 2x, Mikołaj Nojek, Michał Czerepok, Arkadiusz Gałka, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

9 marca, Grójec: LKS Osuchów (LO) 2:1 (Andrzej Rogoziński, Michał Czerepok)

Orzeł Wierzbica

26 stycznia, Starachowice: Star Starachowice (LO) 1:0 (Grzegorz Dziurzyński)

3 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 1:1 (Piotr Jaworski)

9 lutego: Polonia Białogon (A) - odwołany

10 lutego, Starachowice: Kamienna Brody (IV) 4:3 (Łukasz Hebda 2x, Jakub Miałkowski, Igor Jarząbek)

16 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 1:2 (Jakub Miałkowski)

20 lutego, Kozienice; Energia Kozienice (IV) 1:1 (Piotr Jaworski)

23 lutego, Radom: Drogowiec Jedlińsk (A) 1:2 (Łukasz Hebda)

2 marca, Lipsko: Powiślanka Lipsko (LO) 0:3

9 marca: KS Jastrząb (B) - odwołany

Pilica Nowe Miasto

2 lutego, Mogielnica: LKS Radzice (A) 2:0 (Dominik Płodzik, Jakub Dworakowski)

9 lutego, Mogielnica: Drogowiec Jedlińsk (A) 2:2 (Piotr Karwowski, Dominik Płodzik)

16 lutego, Mogielnica: Gerlach Drzewica (LO) 1:3 (Adam Pędzikowski)

20 lutego, Mogielnica: Iskra Zbrosza Duża (B) 10:4 (Bartosz Gulina, Jakub Dworakowski 2x, Przemysław Nieszporek, Pietrzak, Adam Pędzikowski, Damian Kozłowski, Michał Rzepkowski, Daniel Krzanowski, Piotr Karwowski)

23 lutego, Mogielnica: LKS Osuchów (LO) 1:0 (Daniel Krzanowski)

2 marca, Mogielnica: Macovia Maków (LO) - odwołany

3 marca, Wysokienice: Juvenia Wysokienice (LO) 2:0 (Piotr Karwowski, Przemysław Nieszporek)

10 marca, Biała Rawska: Orlęta Cielądz (LO) 3:0 (Przemysław Nieszporek, Piotr Karwowski, Pietrzak)

Powiślanka Lipsko

27 stycznia, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 3:2 (Jakub Cieciura, Dawid Gardynik 2x)

3 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: Stal Kunów (LO) 1:2 (Jakub Cieciura)

10 lutego, Ożarów: Klimontowianka Klimontów (IV) 2:3 (zawodnik testowany 2x)

13 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 1:13 (Dawid Gardynik)

16 lutego, Puławy: KS Góra Puławska (A) 3:1 (Karol Zięba, Michał Gajos, Jakub Włoszczak)

23 lutego, Ożarów: Alit Ożarów (IV) 4:3 (Dawid Gardynik 2x, Mateusz Ogonowski 2x)

2 marca, LIpsko: Orzeł Wierzbica (LO) 3:0 (Jakub Cieciura, Mateusz Próchniak, Mateusz Ogonowski)

9 marca, Lipsko: Mazowsze Stężyca (LO) 5:2 (Mateusz Próchniak 3x, Wiktor Borcuch, Dawid Gardynik)

Proch Pionki

27 stycznia, Radom: Oskar Przysucha (IV) 2:1 (Kacper Wnuk, Sebastian Pryciak)

2 lutego, Radom: Radomiak II Radom (IV) 3:0 (Sebastian Pryciak, Joel Nsah, Kacper Wnuk)

9 lutego, Staszów: Nida Pińczów (IV) 7:0 (Sebastian Pryciak, Mateusz Szczepański, Kacper Wnuk 2x, Adrian Pryciak, Albert Pietralski, Daniel Barzyński)

16 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 3:1 (Kacper Wnuk, Mateusz Szczepański, Szymon Sobieraj)

20 lutego, Radom: Oronka Orońsko (A) 6:0 (Mateusz Szczepański 2x, Adrian Pryciak 2x, Kamil Trzos 2x)

26 lutego, Grójec: LKS Promna (IV) 1:2 (Eryk Machnio)

27 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 0:1

8 marca, Pionki: Broń Radom (III) 1:2 (Kacper Wnuk)

9 marca: MKS Ryki (IV) - odwołany

Skaryszewianka Skaryszew

26 stycznia, Radom: Gracja Tczów (A) 4:2 (Jakub Cioch 2x, Artur Boruciński, Adam Waniek)

16 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 2:1 (Adam Waniek 2x)

23 lutego, Radom: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 0:1

10 marca, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 1:1 (Bartosz Kozicki)

Szydłowianka Szydłowiec

26 stycznia, Końskie: Neptun Końskie (IV) 2:2 (Łukasz Sapieja, Bartosz Nogaj)

2 lutego, Brudnów: KS Jastrząb (B) 7:0 (Michał Bednarek 2x, Damian Szewczyk, Łukasz Sapieja, Adrian Woźniak, Wiktor Sadza, Bartosz Nogaj)

10 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 4:1 (Bartosz Nogaj, Jakub Łęcki 2x, Kacper Smorongiewicz 2x)

16 lutego, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 2:2 (Michał Bednarek, samobójcza)

23 lutego, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 1:0 (Kacper Smorongiewicz)

2 marca, Jedlnia: Królewscy Jedlnia (A) 1:0 (Adrian Woźniak)

10 marca, Szydłowiec: Gryfia Mirów (A) 3:2 (Prokopczyk, Łukasz Sapieja, Michał Bednarek)

Zamłynie Radom

26 stycznia, Radom: Wulkan Zakrzew (A) 5:0 (Mateusz Kubica 2x, Karol Stępniewski, Kamil Pysiak, Damian Popiel)

2 lutego, Radom: Oskar Przysucha (IV) 0:2

9 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 4:0 (Patryk Szubiński 3x, Kamil Ścigała)

16 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 2:1 (Patryk Szubiński, Damian Kaleta)

23 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 2:1 (Patryk Szubiński 2x)

2 marca, Radom: Drogowiec Jedlińsk (A) 1:2 (Mateusz Kubica)

9 marca, Radom: Energia Kozienice (IV) 2:2 (Damian Popiel, Patryk Szubiński)

Zawisza Sienno

26 stycznia, Radom: Zwolenianka Zwoleń (A) 2:2 (Kamil Kubiak, Rafał Lasocki)

3 lutego, Radom: Hubertus Chomentów (A) 6:0 (Sebastian Klaus 3x, Rafał Lasocki, Paweł Pstrąg, Michał Nowek)

9 lutego, Radom: KS Potworów (LO) 1:1 (Rafał Lasocki)

16 lutego, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 1:2 (Rafał Lasocki)

23 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: OKS Opatów (LO) 2:5 (Damian Pucułek, Marcin Michałek)

3 marca, Kunów: Stal Kunów (LO) 0:2

9 marca, Sienno: Plon Garbatka (A) 0:2

Siedlce

Czarni Węgrów

9 lutego, Jadów: Mazur Radzymin (LO) 2:1 (Dżamal Hawari, Kamil Kowalczyk)

17 lutego, Zambrów: MKS Mielnik (IV) 1:5 (Przemysław Ryczkowski)

23 lutego, Zambrów: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 3:5 (Dżamal Hawari 2x, Adrian Wielądek)

2 marca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 1:4 (Dżamal Hawari)

9 marca: Józefovia Józefów (LO) - odwołany

17 marca, Ostrówek: LKS Ostrówek (A) 3:3 (Dżamal Hawari 2x, Adrian Wielądek)

Fenix Siennica

2 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 2:4 (Michał Maciejewski, zawodnik testowany)

9 lutego, Miętne: Burza Pilawa (LO) 0:2

14 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 0:2

16 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 0:1

23 lutego, Karczew: Wisła Dziecinów (A) 7:2 (Michał Maciejewski 2x, Piotr Kazimierak, Arkadiusz Boruciński, Konrad Pawlak, Konrad Okrzeja, zawodnik testowany)

3 marca, Sulejówek: KS Halinów (A) 3:1 (zawodnik testowany 2x, Michał Macijewski)

9 marca, Siennica: Jutrzenka Cegłów (A) 2:1 (Kamil Rutkowski, zawodnik testowany)

Hutnik Huta Czechy

2 lutego, Miętne: Bizon Jeleniec (LO) 5:2 (Kamil Szostak 2x, Mateusz Zawadka, samobójcza, Bogdan Głąbicki)

6 lutego, Uniejów: Tur Turek (LO) 3:3 (Kamil Szostak, Bartłomiej Jedynak, Sebastian Grzegorczyk)

9 lutego, Uniejów: Termy Uniejów (LO) 1:1 (Bartłomiej Jedynak)

16 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:5 (Piotr Szostak)

23 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 2:2 (Paweł Wilczek, Rafał Macioszek)

1 marca, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 2:1 (Sebastian Grzegorczyk, Kamil Szostak)

9 marca, Wilga: Amur Wilga (LO) 4:2 (Kamil Szostak 2x, Mateusz Rękawek, Przemysław Grudniak)

16 marca: MKS Ryki (IV) - odwołany

16 marca, Łaskarzew: Promnik Łaskarzew (LO) 4:1 (Sebastian Grzegorczyk 3x, Mateusz Zawadka)

Jabłonianka Jabłonna Lacka

3 marca, Jabłonna Lacka: Zorza Sterdyń (B) - odwołany

10 marca, Jabłonna Lacka: Kosovia Kosów Lacki (A) 7:1 (Wojciech Grądzki 3x, Jacek Toczyski, Daniel Toczyski, Cezary Cydejko, Przemysław Trochimiuk)

16 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:5

Kolektyw Oleśnica

17 lutego, Miętne: ULKS Gołąbek (B) 4:4 (Mariusz Rogala, Kacper Adamiak, Denis Kot, Krzysztof Karasiński)

24 lutego, Miętne: Bad Boys Zastawie (LO) 3:5 (Paweł Rucikowski, Krzysztof Karasiński, Adrian Dzięcioł)

2 marca, Mińsk Mazowiecki: Iskra Kotuń (B) 5:1 (Krzysztof Karasiński 2x, Kamil Stanisławowski 2x, Michał Lewandowski)

9 marca, Mińsk Mazowiecki: Polonez Mordy (A) 1:3 (Kamil Stanisławowski)

17 marca, Krzymosze: Grodzisk Krzymosze (A) 0:0

Mazovia II Mińsk Mazowiecki

19 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Drukarz Warszawa (IV) 2:4 (Patryk Niemyjski, Igor Lipka)

26 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Escola Varsovia (LO) - odwołany

26 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Orzeł Unin (IV) 5:2 (Patryk Niemyjski 2x, Szymon Staska, Alan Gańko, zawodnik testowany)

2 lutego, Mińsk Mazowiecki: Burza Pilawa (LO) 7:0 (Krystian Flis 3x, Patryk Parobczyk 2x, Patryk Niemyjski, zawodnik testowany)

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Bór Regut (A) 4:4 (Konrad Biesiada 2x, Patryk Niemyjski, Kacper Smoderek)

16 lutego, Mińsk Mazowiecki: LKS Ostrówek (A) 5:3 (zawodnik testowany 2x, Kacper Smoderek, zawodnik testowany II, Krystian Flis)

23 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 5:0 (Patryk Parobczyk 2x, Łukasz Bogusz, Patryk Niemyjski, zawodnik testowany)

2 marca, Mińsk Mazowiecki: ŁKS Łochów (A) 8:2 (Patryk Niemyjski 4x, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II, samobójcza)

9 marca, Mińsk Mazowiecki: Promnik Łaskarzew (LO) 4:2 (Kacper Smoderek, Patryk Niemyjski, Bartosz Malesa, Krystian Flis)

16 marca, Mińsk Mazowiecki: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 5:0 (Piotr Parobczyk 2x, Szymon Staska, Konrad Biesiada, Krystian Flis)

Miedzanka Miedzna

2 lutego: Korona Jadów (B) - odwołany

2 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 1:7 (Cezary Rytel)

10 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 5:2 (Radosław Walczyk 4x, Cezary Rytel)

16 lutego, Mińsk Mazowiecki: Watra Mrozy (A) - odwołany

24 lutego, Jadów: KS Halinów (A) 1:5 (zawodnik testowany)

2 marca, Jadów: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 0:11

Naprzód Skórzec

19 stycznia, Miętne: Watra Mrozy (A) 3:1 (Adam Chojecki, samobójcza, Michał Kruszewski)

26 stycznia, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) - odwołany

3 lutego, Miętne: Orzeł Unin (IV) 3:4 (Michał Kruszewski, Damian Chłopek, Dawid Kobyliński)

6 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:5

9 lutego: Mazur Karczew (IV) - odwołany

17 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 1:2 (Patryk Sierociuk)

23/24 lutego: Kujawiak Stanin (LO) - odwołany

23 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 4:4 (Michał Kruszewski 2x, Mateusz Kafara, Damian Chłopek)

2 marca, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 3:0 (Michał Kruszewski, Mateusz Kafara, Krzysztof Cabaj)

9 marca: ULKS Gołąbek (B) - odwołany

9 marca, Karczew: Naprzód Skórzec (LO) 1:6 (Damian Chłopek)

Płomień Dębe Wielkie

9 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:14

16 lutego, Miętne: Amur Wilga (LO) 2:1 (Grzegorz Siporski, zawodnik testowany)

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jastrząb Żeliszew (A) 4:0 (Michał Malesa, Paweł Jarzębski, Daniel Matwiejczyk, samobójcza)

2 marca, Milanówek: Perła Złotokłos (IV) 2:0 (Paweł Jarzębski, Grzegorz Siporski)

9 marca, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 2:1 (Grzegorz Siporski, Michał Malesa)

Podlasie Sokołów Podlaski

3 lutego, Biała Podlaska: Lutnia Piszczac (LO) 3:0 (Kacper Komycz)

9 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 2:1 (Hubert Fabisiak, Piotr Domański)

23 lutego, Jadów: LKS Ostrówek (A) 4:0 (Paweł Buczyński 2x, Piotr Domański, Mateusz Czarkowski)

2 marca, Jadów: Miedzanka Miedzna (LO) 11:0 (Przemysław Głowacz 2x, Dawid Kobus 2x, Paweł Buczyński 2x, Jakub Nowotniak 2x, Paweł Piotrowski 2x, Patryk Laskowski)

6 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 0:0

10 marca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:3

16/17 marca: MKS Mielnik (IV) - odwołany

Tajfun JarMet Jartypory

22 lutego, Jadów: Olimpia Latowicz (A) 1:3 (Sebastian Mieszało)

3 marca, Jartypory: Strzelec Chodów (B) 3:2 (Mateusz Laskowski 2x, Rafał Szydłowski)

8 marca, Jadów: LKS Ostrówek (A) - odwołany

15 marca, Kosów Lacki: Kosovia Kosów Lacki (A) 2:1 (Jarosław Pełka, Damian Żelazowski)

17 marca, Jadów: Żubr Drohiczyn (A) 7:1 (Jarosław Pełka 3x, Mateusz Laskowski 2x, Tomasz Pędzich 2x)

Tygrys Huta Mińska

17 lutego, Karczew: Advit Wiązowna (A) 4:1 (Adrian Pazura 2x, Maciej Parol, Dominik Jerzak)

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jutrzenka Cegłów (A) 3:0 (Mateusz Bartoszewski, samobójcza, Piotr Haber)

3 marca, Mińsk Mazowiecki: Jutrzenka Cegłów (A) 4:1 (Kamil Panufnik, Mateusz Steć, Piotr Haber, Adrian Pazura)

9 marca, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 4:6 (Piotr Haber, Mateusz Bartoszewski, Mateusz Steć, zawodnik testowany)

17 marca, Mińsk Mazowiecki: Watra Mrozy (A) 2:1 (Patryk Halaburda, Piotr Haber)

Victoria Kałuszyn

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Strzelec Chodów (B) 2:4 (zawodnik testowany 2x)

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jutrzenka Cegłów (A) 1:0 (Kamil Domański)

16 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 1:1 (Patryk Winnicki)

20 lutego, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 1:7 (Łukasz Gągol)

24 lutego, Zambrów: MKS Mielnik (IV) 1:3 (Przemysław Gójski)

2 marca, Kałuszyn: Rywal Ruchna (B) 4:5 (Jacek Gójski 2x, Paweł Walkowski, Łukasz Gągol)

9 marca, Kałuszyn: ŁKS Łochów (A) 2:8 (Kamil Karpiarz, Patryk Winnicki)

13 marca, Kałuszyn: Polonez Mordy (A) - odwołany

17 marca, Kałuszyn: Nojszewianka Dobre (B) - odwołany

Wektra Zbuczyn

3 lutego, Biała Podlaska: ŁDK Łosice (B) 7:0 (Kamil Bobryk, zawodnik testowany 2x, Cezary Kruk, Emil Michalak, Przemysław Jasiński, Hubert Wierzejski)

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Strzelec Chodów (B) 4:1 (Damian Prokurat, zawodnik testowany. Jakub Grodzicki, samobójcza)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jastrząb Żeliszew (A) 4:1 (Maciej Wróbel, Damian Golec, Kamil Bobryk, Cezary Kruk)

23 lutego, Siedlce: Pogoń Siedlce (juniorzy) 0:3

3 marca: Granica Terespol (LO) - odwołany

10 marca, Biała Podlaska: Grom Kąkolewnica (LO) 1:2 (Patryk Żółkowski)

Wilga Miastków Kościelny

3 lutego, Miętne: Bór Regut (A) 0:0

10 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 2:5 (Kamil Latuszek, Piotr Kondej)

17 lutego. Miętne: Promnik Gończyce (B) 2:1 (Paweł Cichecki, Aleksander Matysek)

24 lutego, Krzywda: Unia Krzywda (LO) - odwołany

26 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 4:5 (Bartosz Wasilka 2x, Jakub Biedrzycki, Damian Rodak)

2 marca, Stanin: Kujawiak Stanin (LO) 4:4 (Piotr Domański 2x, Mikołaj Dybcio, Jakub Biedrzycki)

10 marca, Miastków Kościelny: Ar-Tig Huta Dąbrowa (A) - odwołany

Zryw Sobolew

23 stycznia, Sobolew: Promnik Łaskarzew (LO) 2:0 (Michał Wiśnioch, Mateusz Nakonieczny)

1 lutego, Sobolew: Wisła Maciejowcie (A) 2:4 (Paweł Król, Szymon Rudzki) 

2 lutego, Sobolew: Sęp Żelechów (A) 7:0 (Michał Wiśnioch, Mateusz Nakonieczny, Wojciech Majsterek, Szymon Rudzki, Jakub Figielski, Rafał Zabiegałowski, Piotr Pawlik)

10 lutego, Miętne: Orzeł Unin (IV) 6:4 (Michał Wiśnich, Marek Górski, Wojciech Majsterek, Krzysztof Kwaśniak, Paweł Król, Szymon Rudzki)

16 lutego, Sobolew: Bizon Jeleniec (LO) 0:2

24 lutego, Miętne: Sęp Żelechów (A) 2:5 (Marek Górski, Michał Wiśnioch)

1 marca, Sobolew: Wisła Maciejowice (A) 8:4 (Mateusz Nakonieczny, Wojciech Majsterek 2x, Michał Wiśnioch 2x, Patryk Białecki, Szymon Rudzki 2x)

3 marca, Sobolew: Mazowsze Stężyca (LO) 6:0 (Wojciech Majsterek 4x, Krzysztof Kwaśniak, Marek Górski)

6 marca, Miętne: Orzeł Unin (IV) 4:3 (samobójcza, Mateusz Nakonieczny, Wojciech Majsterek, Michał Wiśnioch)

10 marca, Sobolew: Snajper Sośninka (B) 5:4 (Michał Wiśnioch 5x)

17 marca, Sobolew: Polonez Mordy (A) 7:3 (Mateusz Nakonieczny 2x, Michał Wiśnioch 2x, Przemysław Komar, Marek Górski, Cezary Błażejczyk)

Warszawa I

Agape Białołęka

19 stycznia, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 2:2 (Łukasz Niedźwiedź, Krzysztof Gołos)

26 stycznia, Milanówek: Józefowianka Józefów (A) 3:3 (Norbert Myśliwiec 2x, Bruno Worotyński)

9 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 1:1 (Jakub Chlewiński)

16 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 4:1 (Patryk Gmurczyk, Bartosz Sobczyk, Igor Tokarski, Oniszczuk)

23 lutego, Warszawa: Jutrzenka Drzewce (LO) 7:4 (Patryk Żuber, Patryk Gmurczyk, Filip Motyczyński, Norbert Myśliwiec, Bruno Worotyński, Adrian Wełpa, Jakub Makowski)

1 marca, Milanówek: KS Teresin (LO) 0:2

9 marca, Kaputy: Okęcie Warszawa (A) 1:2 (Filip Motyczyński)

16 marca, Chlebnia: LKS Chlebnia (LO) 1:1 (Filip Motyczyński)

Amur Wilga

26 stycznia, Miętne: KS Sobienie Jeziory (B) 4:2 (Robert Winek, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

3 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 4:1 (zawodnik testowany, Cichecki, Arkadiusz Kołodziejek, Daniel Kosobucki)

8 lutego, Miętne: Orzeł Unin (IV) 4:2 (Dariusz Winek 3x, Daniel Kosobucki)

9 lutego: Przyszłość Włochy (LO) - odwołany

16 lutego, Miętne: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:2 (Damian Banasiewicz)

23 lutego, Miętne: Bór Regut (A) 1:4 (Damian Banasiewicz)

2 marca, Otwock: CKS Celestynów (A) 2:1 (Dawid Błaszkiewicz, Sebastian Gontarz)

9 marca, Wilga: Hutnik Huta Czechy (LO) 2:4 (Damian Pyrzanowski, Dawid Błaszkiewicz)

17 marca, Wilga: Bad Boys Zastawie (LO) 3:5 (Dawid Błaszkiewicz 2x, Arkadiusz Kołodziejek)

Bug Wyszków

26 stycznia, Wyszków: Kryształ Glinojeck (LO) 2:0 (Marcin Stańczyk 2x)

2 lutego, Wyszków: Drukarz Warszawa (IV) 3:2 (Łukasz Kamiński 2x, Nico Wouters)

6 lutego, Wyszków: WKS Mystkówiec Stary (B) 5:0 (Łukasz Damętko, Nico Wouters, Marek Rytelewski, zawodnik testowany, Mateusz Maciak)

8 lutego, Wyszków: WKS Rząśnik (A) 6:2 (Łukasz Kamiński 2x, Jan Kopiejewski 2x, Krzysztof Maciak, zawodnik testowany)

9 lutego, Warszawa: KTS Weszło (B) 2:0 (Mateusz Maciak, Łukasz Kamiński)

16 lutego, Wyszków: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 3:2 (Łukasz Łada, P.rzemysław Wojtkowski, Mateusz Maciak)

20 lutego, Wyszków: Victoria Kałuszyn (LO) 7:1 (Łukasz Kamiński 2x, Maciej Bala 2x, Nico Wouters, Mateusz Maciak, samobójcza)

23 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 0:4

1 marca, Wyszków: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 4:1 (Łukasz Kamiński 2x, Przemysław Wojtkowski, Maciej Bala)

6 marca, Wyszków: Legia II Warszawa (III) 0:4

9 marca, Wyszków: Huragan Wołomin (IV) 2:4 (Łukasz Kamiński 2x)

16 marca, Wyszków: ŁKS Łochów (A) 8:0 (Łukasz Łada, Łukasz Kamiński 2x, Marcin Stańczyk, Nico Wouters, Przemysław Nasiadka, Jakub Rejnuś 2x)

Burza Pilawa

2 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:7

9 lutego, Miętne: Fenix Siennica (LO) 2:0 (Denis Dobrowolski, Hubert Osiak)

14 lutego, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 6:5 (Damian Żak 3x, Hubert Osiak 2x, Dawid Kowalski)

16 lutego, Miętne: AKS Zły Warszawa (B) 1:2 (Dawid Kowalski)

23 lutego, Otwock: CKS Celestynów (A) 7:1 (Hubert Osiak 2x, Denis Dobrowolski, Szymon Sowiński, Krystian Kot, Damian Żak 2x)

2 marca, Karczew: Polonia II Warszawa (A) 3:6 (Marek Wichowski 2x, Denis Dobrowolski)

10 marca, Pilawa: Jastrząb Żeliszew (A) 0:2

16 marca, Wołomin: Huragan Wołomin (IV) 0:4

Dąb Wieliszew

26 stycznia, Legionowo: PAF Płońsk (LO) 7:1 (Jakub Łotowski 4x, zawodnik testowany 2x, Bartosz Koperkiewicz)

2 lutego, Legionowo: Miedzanka Miedzna (LO) 7:1 (Bartosz Koperkiewicz 2x, Patryk Markut 2x, Michał Chrzanowski, Sebastian Ściechowicz, Rafał Jędrych)

6 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 0:4

9 lutego, Legionowo: Sona Nowe Miasto (LO) 5:3 (Sebastian Ściechowicz 2x, Rafał Jędrych, Marceli Smardzewski, Bartosz Koperkiewicz)

16 lutego, Legionowo: Victoria Kałuszyn (LO) 1:1 (Cezary Wróbel)

23 lutego, Legionowo: Świt Staroźreby (LO) 2:3 (Rafał Jędrych, samobójcza)

28 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 4:0 (Damian Piekut, Patryk Markut, Hubert Burza, Tomasz Teofilak)

2 marca, Legionowo: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 1:3 (Patryk Markut)

10 marca, Legionowo: Grom II Warszawa (A) 3:2 (Rafał Jędrych, Patryk Markut, Sebastian Ściechowicz)

Escola Varsovia

19 stycznia, Łomianki: Escola Varsovia (LO) 3:3 (Adrian Sobierajski, Eryk Murawski, Jakub Szydłowski)

26 stycznia, Warszawa: Przyszłość Włochy (LO) 4:2 (Mikołaj Bolmowski, Mateusz Paturaj 2x, Eryk Murawski)

9 lutego, Warszawa: AP Żyrardów (LO) 2:0 (Filip Karkowski, Adrian Sobierajski)

16 lutego, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 4:2 (Jakub Szydłowski 2x, Mateusz Mazur, Piotr Wrzeszcz)

22 lutego, Warszawa: Piast Piastów (LO) 7:0 (Jakub Szydłowski, Mateusz Paturaj, Edgar Jończyk, Filip Karkowski 4x)

3 marca, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 2:1 (Oleksandr Jacenko, Kamil Niewiadomski)

10 marca, Warszawa: Polonia Warszawa (juniorzy) 3:2 (Oleksandr Jacenko, Adrian Sobierajski, Mateusz Paturaj)

Legionovia II Legionowo

19 stycznia, Legionowo: Agape Białołęka (LO) 2:2 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

26 stycznia, Legionowo: Drukarz Warszawa (juniorzy) 1:2 (Patryk Sawicki)

6 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 4:0 (Miłosz Żbikowski 3x, Patryk Sawicki)

9 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:2 (Miłosz Żbikowski, Bartłomiej Bednarz)

16 lutego, Legionowo: PKS Radość (A) 5:1 (Piotr Szymański, Grzegorz Sejdak 2x, Patryk Sawicki, zawodnik testowany)

24 lutego, Legionowo: Rozwój Warszawa (A) 9:2 (Jakub Karabin 2x, Piotr Szymański 2x, Daniel Ziąbski, Piotr Rajchert, Grzegorz Mazurek, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

1 marca, Legionowo: Dąb II Wieliszew (B) 4:1 (Mateusz Turkowski, Dominik Kamiński, Bartłomiej Bednarz, Radosław Mróz)

2 marca, Legionowo: Żbik Nasielsk (LO) 3:2 (Piotr Szymański, Maciej Szymański 2x)

9 marca; Wisła Jabłonna (A) - odwołany

10 marca, Legionowo: KS Wesoła (B) 2:0 (Daniel Ziąbski 2x)

10 marca, Legionowo: Legion Warszawa (A) 8:1 (Patryk Paczuk, Kamil Wolski, Jacek Lewandowski, Dominik Kamiński, Jakub Karabin, Bartłomiej Bednarz, Patryk Cynt, Deptuła)

16 marca, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 0:5

Marcovia Marki

20 stycznia, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

23 stycznia: Victoria II Sulejówek (LO) - odwołany

26 stycznia, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 1:1 (Wiaczesław Serhijenko)

2 lutego, Ząbki: KS Konstancin (LO) 3:2 (Hubert Dałek 2x, Bartosz Jakóbczyk)

9 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 1:1 (Michał Ochman)

16 lutego, Ząbki: Drukarz Warszawa (juniorzy) 4:2 (Wiaczesław Serhijenko 2x, Przemysław Sieczko, samobójcza)

16 lutego: Korona Góra Kalwaria (B) - odwołany

23 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (LO) 2:7 (Patryk Czajka, Piotr Jankowski)

2 marca, Ząbki: Piast Piastów (LO) 0:4

9 marca, Ząbki: LKS Chlebnia (LO) 1:5 (Michał Ochman)

17 marca, Chylice: Laura Chylice (LO) 0:5

Mazur II Karczew

26 stycznia, Karczew: KTS Weszło (B) 6:3 (Marcin Wojciechowski 2x, Kamil Piętka, Dawid Maszewski, Adrian Grzanka, Bartosz Radomski)

2 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:2

9 lutego, Karczew: Marcovia Marki (LO) 1:1 (Marcin Wojciechowski)

16 lutego, Karczew: Fenix Siennica (LO) 1:0 (Cezary Kołodziejczyk)

20 lutego, Karczew: KS Konstancin (LO) 5:3 (Marcin Wojciechowski, Kacper Choim, Damian Olszanka, Dawid Maszewski, Cezary Ćwiek)

23 lutego, Karczew: Hutnik Huta Czechy (LO) 2:2 (Jakub Trzaskowski, Marcin Gędzielewski)

9 marca, Karczew: Wisła Dziecinów (A) 0:1

16/17 marca: Promnik Łaskarzew (LO) - odwołany

16 marca, Karczew: Naprzód Brwinów (A) 3:0 (Damian Olszanka, Cezary Kołodziejczyk, Bartłomiej Bakuła)

Mazur Radzymin

30 stycznia, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 2:7 (Radosław Gajewski, zawodnik testowany)

2 lutego, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 5:1 (Piotr Tyburski, Daniel Giera, zawodnk testowany, Dariusz Piotrowicz, Arkadiusz Pisarek)

9 lutego, Jadów: Czarni Węgrów (LO) 1:2 (Mateusz Bohdziul)

16 lutego, Wyszków: ŁKS Łochów (A) 3:2 (Marcin Pszczółkowski, zawodnik testowany, Hubert Zach)

23 lutego, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 0:4

27 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 3:1 (Marcin Pszczółkowski, Arkadiusz Pisarek, Kamil Suchocki)

9 marca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 3:3 (Marcin Jadczak, Hubert Dobrzeniecki, zawodnik testowany)

16 marca, Jadów: Korona Jadów (B) 8:1 (Hubert Sochacki, Arkadiusz Pisarek, Piotr Tyburski, Marcin Pszczółkowski 2x, Adrian Płócienniczak)

Olimpia Warszawa

13 lutego, Ząbki: KS Raszyn (IV) 3:2 (Mateusz Michalski 2x, Szymon Michoński)

16 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 0:7

23 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 3:2 (Hubert Sobotka 2x, Mateusz Wiśniewski)

2 marca, Warszawa: LKS Chlebnia (LO) 4:5 (Hubert Sobotka, Mateusz Wiśniewski, Mateusz Michalski 2x)

9 marca, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 2:3 (Hubert Sobotka, Szymon Michoński)

17 marca, Warszawa: Sarmata Warszawa (B) 6:3 (Mateusz Wiśniewski 3x, Hubert Sobotka 2x, Mateusz Michalski)

Promnik Łaskarzew

23 stycznia, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 0:2

26 stycznia, Miętne: Naprzód Skórzec (LO) - odwołany

2 lutego, Miętne: Jastrząb Żeliszew (A) 8:1 (Filip Trzpil 2x, zawodnik testowany, Piotr Jarzyna 3x, Mateusz Sadowski, Emil Kozikowski)

10 lutego, Miętne: Wilga Miastów Kościelny (LO) 5:2 (zawodnik testowany 3x, Piotr Jarzyna, Filip Trzpil)

15 lutego, Miętne: Orzeł Unin (IV) 2:6 (Filip Trzpil, Mateusz Sadowski)

17 lutego: Sęp Żelechów (A) - odwołany

27 lutego, Miętne: Promnik Gończyce (B) 3:1 (Emil Kozikowski, Filip Trzpil, Grzegorz Korycki)

3 marca, Otwock: Start Otwock (A) 0:2

9 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 2:4 (Filip Trzpil, Grzegorz Korycki)

16 marca, Łaskarzew: Hutnik Huta Czechy (LO) 1:4 (Jakub Jasiński)

16/17 marca: Mazur II Karczew (LO) - odwołany

Sokół Serock

19 stycznia, Warszawa: Legia II Warszawa (III) 0:8

8 lutego: Naprzód Stare Babice (LO) - odwołany

9 lutego, Łomianki: KS II Łomianki (A) 3:3 (Krystian Szambelan, Sylwester Szambelan 2x)

16 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (LO) 2:1 (Michał Czarnecki, Artur Rawa)

21 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 4:4 (Sylwester Szambelan, Maciej Stalmach, Paweł Calak, Krystian Szambelan)

2 marca, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 1:5 (Rafał Choszcz)

9 marca, Serock: Rozwój Warszawa (A) 4:1 (Krystian Szambelan, Adrian Koza, Sylwester Szambelan 2x)

14 marca, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 2:2 (Krystian Szambelan 2x)

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

26 stycznia, Łomianki: KS Łomianki (IV) 0:8

29 stycznia, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 4:2 (Michał Morawski, Patryk Młynarek, Patryk Kokoszczyński, Bartosz Pawłowski)

2 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Sona Nowe Miasto (LO) 2:3 (Patryk Młynarek, Jan Śliwiński)

9 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Legionovia II Legionowo (LO) 2:2 (Patryk Kokoszczyński, Maciej Sawicki)

23 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: PKS Radość (A) 2:1 (Adam Brzyski 2x)

2 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Stegny Wyszogród (LO) 4:2 (Mateusz Świderski 2x, Miłosz Górski, Patryk Młynarek)

Unia Warszawa

3 lutego, Warszawa: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 2:4 (Adrian Krawczyk, Mateusz Kasprzak)

9 lutego, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (IV) 2:4 (Bartłomiej Grzybowski, Konrad Izdebski)

16 lutego, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 2:2 (Adrian Krawczyk 2x)

17 lutego, Warszawa: KS Kutno (IV) 1:6 (Konrad Izdebski)

24 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 0:2

27 lutego, Warszawa: SEMP Ursynów (LO) 6:1 (Mateusz Kasprzak 3x, samobójcza, Kamil Parzyszek, Bartosz Wolniewicz)

2 marca, Piaseczno: Laura Chylice (LO) 5:0 (Bartłomiej Grzybowski, Jan Chyziak, zawodnik testowany, Batuhan Budak 2x)

9 marca: Naprzód Stare Babice (LO) - odwołany

16 marca, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 1:3 (Patryk Modzelewski)

Victoria II Sulejówek

19 stycznia, Sulejówek: KS Halinów (A) 3:0 (Patryk Wódkowski, Aleksander Krystosik 2x)

26 stycznia, Sulejówek: Orły Zielonka (B) 7:1 (Daniel Cichocki, Michał Malesa, Aleksander Krystosik, Kacper Jarosz 2x, zawodnik testowany 2x)

9 lutego, Sulejówek: PKS Radość (A) 1:1 (Aleksander Krystosik)

16 lutego, Sulejówek: Wicher Kobyłka (A) 3:3 (Wiktor Nozderka, Patryk Wódkowski 2x)

24 lutego, Sulejówek: Advit Wiązowna (A) 10:0 (Aleksander Krystosik 4x, Kacper Kucharek 2x, Patryk Wódkowski 2x, Przemysław Żelazowski, Jakub Bujak)

2 marca, Sulejówek: Hutnik Warszawa (IV) 3:1 (Aleksander Krystosik, Jakub Bujak, Mateusz Trąbiński)

9 marca, Sulejówek: Orzeł Baniocha (A) 2:3 (Mateusz Trąbiński 2x)

16 marca, Zielonka: Orły Zielonka (B) 7:1 (Aleksander Krystosik 3x, Mateusz Trąbiński, Jakub Bujak, Patryk Wódkowski, Kacper Jarosz)

Warszawa II

AP Żyrardów

26 stycznia, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 4:1 (Adrian Schamlewski 4x)

2 lutego, Milanówek: Błonianka Błonie (IV) 1:3 (Mateusz Tyszkiewicz)

9 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 0:2

16 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 6:0 (Adrian Schamlewski 3x, Dominik Marusiak, Mateusz Tyszkiewicz, Mateusz Śmigiera)

23 lutego, Sierakowice Lewe: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 2:3 (Łukasz Pakos, Przemysław Jakóbiak)

9 marca, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:2 (Adrian Schamlewski)

16 marca, Jaktorów: Hutnik Warszawa (IV) 3:0 (Dominik Marusiak, Adrian Schamlewski, Damian Rakoczy)

Grom Warszawa

1 lutego, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (IV) 2:1 ()

9 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 2:6 ()

17 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 4:2 ()

21 lutego, Warszawa: Sokół Serock (LO) 4:4 ()

2 marca, Jadów: Huragan Wołomin (IV) 5:5 ()

9 marca, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 1:1 ()

10 marca, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 2:3 ()

16 marca, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 3:1 (Jakub Nahorny, Paweł Nowacki, Marcin Zaradny)

Józefovia Józefów

30 stycznia, Józefów: Mazur Radzymin (LO) 7:2 (Krzysztof Banaszek 3x, Krzysztof Czapkowski, Marcin Makulec, zawodnik testowany, Maciej Napieraj)

2 lutego, Józefów: Fenix Siennica (LO) 4:2 (zawodnik testowany 3x, Mariusz Boniec)

2 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 2:0 (Dominik Dukalski, zawodnik testowany)

9 lutego, Józefów: Płomień Dębe Wielkie (LO) 14:0 (Mariusz Boniec 2x, Dominik Dukalski, Maciej Napieraj 2x, Tobiasz Filochowski, zawodnik testowany 5x, Ernest Zęgota, zawodnik testowany II, Kamil Kopeć)

13 lutego, Józefów: Watra Mrozy (A) - odwołany

13 lutego, Józefów: KS Wesoła (B) 7:4 (Tobiasz Filochowski 2x, Robert Rokicki, zawodnik testowany, Daniel Trzepałka, zawodnik testowany II, Marcin Makulec)

16 lutego, Józefów: Hutnik Warszawa (IV) 1:2 (Tobiasz Filochowski)

20 lutego, Józefów: Bizon Jeleniec (LO) 4:1 (Bartosz Jachowicz-Wróblewski, Tobiasz Filochowski, Dominik Dukalski, zawodnik testowany)

20 lutego: Wisła Dziecinów (A) - odwołany

23 lutego, Józefów: Olimpia Warszawa (LO) 2:3 (Marcin Makulec 2x)

27 lutego: Marcovia Marki (LO) - odwołany

27 lutego, Józefów: GKS Podolszyn (B) 4:2 (zawodnik testowany, Marcin Makulec, Robert Rokicki 2x)

2 marca, Józefów: Drukarz Warszawa (IV) 4:0 (samobójcza, Dominik Dukalski, Kamil Kucharski 2x)

9 marca: Czarni Węgrów (LO) - odwołany

9 marca, Józefów: Mazur Karczew (IV) 3:2 (Karol Kopeć, Ernest Zęgota, Mariusz Boniec)

16 marca, Józefów: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 10:1 (Mariusz Boniec 2x, Maciej Napieraj 5x, Andrej Karbowski, Ernest Zęgota, Karol Kopeć)

KS Konstancin

2 lutego, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 2:3 (Kacper Ciesielski, Dominik Zieliński)

10 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 8:0 (Piotr Grzelka, Tomasz Trzewik, Hubert Skrzypek 2x, Adam Mikołajczak 2x, zawodnik testowany 2x)

16 lutego, Warszawa: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 3:3 (Adam Mikołajczak 3x)

16 lutego: Jedność Warszawa (B) - odwołany

20 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 3:5 (Piotr Grzelka, Dominik Zieliński, Łukasz Zygański)

23 lutego, Zielonki: KS Blizne (B) 9:3 (Adam Mikołajczak 2x, Hubert Skrzypek 3x, Grzegorz Witek, Łukasz Kaczmarczyk, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

1 marca, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 0:5

2 marca: Okęcie Warszawa (A) - odwołany

9 marca, Warszawa: Korona Warszawa (A) 6:2 (Hubert Skrzypek 3x, zawodnik testowany 2x, Przemysław Chmielewski)

14 marca, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 2:3 (Hubert Skrzypek 2x)

16 marca: KS Halinów (A) - odwołany

16 marca, Góra Kalwaria: Korona Góra Kalwaria (B) 5:3 (zawodnik testowany, Przemysław Chmielewski 2x, Łukasz Zegański, Kamil Szczepański)

KS Teresin

2 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 3:1 (Marcin Bauman, Kamil Bartosiewicz, Szczepan Felczak)

15 lutego, Milanówek: LKS Chlebnia (LO) 3:4 (zawodnik testowany, Kacper Bargieł, Kamil Smoliński)

23 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 2:3 (Kacper Szczepaniak, Sylwester Płacheta)

1 marca, MIlanówek: Agape Białołęka (LO) 2:0 (Grzegorz Węsek, Kacper Bargieł)

8 marca: Korona Góra Kalwaria (B) - odwołany

9 marca, Sierakowice: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 2:5 (Kamil Bartosiewicz, Jakub Gmurek)

16 marca, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 1:1 (Kacper Szczepaniak)

Laura Chylice

26 stycznia, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 0:6

3 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 1:4 (Mateusz Wasilkiewicz)

10 lutego, Piaseczno: KS Raszyn (IV) 0:2

16 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 4:2 (Paweł Grodzki 2x, Artur Szleżanowski, Jacek Wąsik)

23 lutego: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

23 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 2:3 (Paweł Grodzki, Artur Szleżanowski)

2 marca, Piaseczno: Unia Warszawa (LO) 0:5

9 marca, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (IV) 2:3 (Jacek Wąsik 2x)

17 marca, Chylice: Marcovia Marki (LO) 5:0 (Paweł Grodzki 2x, Artur Szleżanowski, Jacek Wąsik, Robert Podoliński)

LKS Chlebnia

2 lutego, Milanówek: Piast Piastów (LO) 6:0 (Michał Ocipka, Michał Gwiazda, Kamil Pawlikowski, Sebastian Patanowski, Jakub Szczęsny)

9 lutego, Milanówek: Okęcie Warszawa (A) 6:1 (Michał Ocipka 3x, Kamil Pawlikowski, Michał Gwiazda, Konrad Kępka)

15 lutego, Milanówek: KS Teresin (LO) 4:3 (Michał Ocipka 2x, Michał Gwiazda, Dominik Jarczak)

23 lutego, Milanówek: GLKS Nadarzyn (A) 5:1 (Michał Gwiazda, Konrad Kępka, Sebastian Patanowski, Krzysztof Mamla, Damian Skalniak)

2 marca, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 5:4 (Michał Ocipka 4x, Sebastian Patanowski)

9 marca, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 5:1 (Damian Skalniak 2x, Michał Ocipka, Konrad Kępka, Krzysztof Mamla)

16 marca, Chlebnia: Agape Białołęka (LO) 1:1 (Krzysztof Mamla)

LKS Osuchów

9 lutego, Grójec: Juvenia Wysokienice (LO) - odwołany

13 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:6 (zawodnik testowany)

16 lutego, Milanówek: Piast Piastów (LO) 1:5 (zawodnik testowany)

23 lutego, Osuchów: Pilica Nowe Miasto (LO) 0:1

2 marca, Nowa Wieś: Anprel Nowa Wieś (A) 2:5 (zawodnik testowany 2x)

9 marca, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 1:2 (Łukasz Kwiatkowski)

16 marca, Osuchów: Błonianka Błonie (IV) 0:5

Milan Milanówek

26 stycznia, Milanówek: Marcovia Marki (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

2 lutego, Milanówek: KS Teresin (LO) 1:3 (zawodnik testowany)

9 lutego, Milanówek: Agape Białołęka (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

16 lutego, Milanówek: GLKS Nadarzyn (A) 2:2 (Jakub Jaremczuk, Rafał Polakowski)

20 lutego, Milanówek: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 3:6 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)

23 lutego: Błonianka II Błonie (A) - odwołany

23 lutego, Milanówek: Józefowianka Józefów (A) 0:2

3 marca, Milanówek: Escola Varsovia (LO) 1:2 (Adam Banaszczyk)

9 marca, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 0:1

10 marca, Milanówek: Przyszłość Włochy (LO) - odwołany

16 marca, Milanówek: Znicz II Pruszków (IV) 2:2 (Adam Banaszczyk, Mikołaj Ozimek)

MKS II Piaseczno

2 lutego, Piaseczno: Orzeł Baniocha (A) 2:2 (Filip Kaczmarski, Zbigniew Obłuski)

13 lutego, Piaseczno: GLKS Nadarzyn (A) 0:5

16 lutego, Piaseczno: Sokół Serock (LO) 1:2 (Konrad Deperasiński)

20 lutego, Piaseczno: Perła Złotokłos (IV) 1:4 (Karol Belka)

23 lutego, Piaseczno: Marcovia Marki (LO) 7:2 (Karol Belka 2x, Kacper Bodyta 3x, Patryk Pułkownik 2x)

2 marca, Piaseczno: Wisła Dziecinów (A) 6:1 (Patryk Morawski, Filip Kaczmarski, Konrad Deperasiński 2x, Karol Belka, zawodnik testowany)

6 marca, Piaseczno: Drukarz Warszawa (juniorzy) 2:3 (zawodnik testowany, Piotr Bogacki)

9 marca, Piaseczno: KS Warka (LO) 1:3 (Bartosz Sujak)

17 marca, Piaseczno: Perła Złotokłos (IV) 1:3 (Konrad Deperasiński)

Naprzód Stare Babice

31 stycznia, Zielonki: KS Blizne (B) 2:2 ()

12 lutego, Zielonki: Józefowianka Józefów (A) 5:2 ()

19 lutego, Zielonki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 2:1 ()

22 lutego, Zielonki: Błonianka II Błonie (A) 8:1 ()

1 marca, Zielonki: KS Konstancin (LO) 5:0 ()

9 marca, Zielonki: Olimpia Warszawa (LO) 3:2 ()

9 marca: Unia Warszawa (LO) - odwołany

16 marca, Warszawa: Świt Warszawa (A) 6:1 ()

Piast Piastów

2 lutego, Milanówek: LKS Chlebnia (LO) 0:6

9 lutego, Kaputy: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 3:3 (Radosław Jankiewicz, Michał Więcek, zawodnik testowany)

16 lutego, Milanówek: LKS Osuchów (LO) 5:1 (Radosław Jankiewicz 2x, Mateusz Zasadzki, Filip Błoński, Karol Gudelski)

22 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 0:7

2 marca, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 4:0 (Radosław Jankiewicz 3x, Kamil Melich)

9 marca, Piastów: Błonianka II Błonie (A) 4:0 (Radosław Jankiewicz, Michał Rosłonek, Kamil Melich, zawodnik testowany)

16 marca, Międzyborów: Wrzos Międzyborów (A) 5:1 (Radosław Jankiewicz 3x, Michał Rosłonek, Michał Więcek)

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

2 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Wrzos Międzyborów (A) 2:3 (Sebastian Dziewulski, Dawid Śliwowski)

9 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Partyzant Leszno (A) 5:4 (Maciej Przybylski 2x, Konrad Lonc, Dawid Śliwowski, Szymon Więckowski)

13 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS Osuchów (LO) 6:1 (Szymon Więckowski, Piotr Jaroń 2x, Mikołaj Czaplicki 2x, Mateusz Dziarkowski)

16 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Perła Złotokłos (IV) 2:1 (Tomasz Kołodziejski, Kamil Przyżycki)

19 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 1:2 (Maciej Przybylski)

23 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Grom Warszawa (LO) - odwołany

27 lutego, Grodzisk Mazowiecki: GLKS Nadarzyn (A) 6:2 (Maciej Przybylski, Mikołaj Czaplicki, Szymon Więckowski, Sebastian Szewczyk, Sebastian Dziewulski 2x)

2 marca: KS Teresin (LO) - odwołany

9 marca, Grodzisk Mazowiecki: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 3:1 (Piotr Jaroń 2x, Mikołaj Czaplicki)

16 marca, Grodzisk Mazowiecki: Bzura Chodaków (A) 2:3 (Piotr Jaroń, Maciej Przybylski)

Przyszłość Włochy

26 stycznia, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 2:4 (Mateusz Najder, Damian Mrozik)

2 lutego, Kaputy: Okęcie Warszawa (A) 1:3 (Mateusz Najder)

10 lutego, Piaseczno: Korona Góra Kalwaria (B) 2:2 (Mateusz Najder, Wojciech Łazeba)

16 lutego, Warszawa: Orzeł Baniocha (A) 6:3 (Damian Mrozik, Adam Sypuła, Wojciech Łazeba 3x, Maciej Oleszczuk)

23 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 0:5

2 marca, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 3:2 (Mateusz Najder, Jakub Pawlicki, samobójcza)

2 marca: Bednarska Warszawa (A) - odwołany

10 marca, Milanówek: Milan Milanówek (LO) - odwołany

SEMP Warszawa

23 lutego, Warszawa: Orzeł Baniocha (A) 4:1 (samobójcza, Daniel Ludynia, Kacper Klinicki 2x)

27 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 1:6 (Daniel Ludynia)

2 marca, Warszawa: UKS Ołtarzew (A) 12:0 (Daniel Ludynia 2x, Mikołaj Grzejda 3x, Kacper Klinicki 2x, Jacek Ruciński, Mateusz Wysokiński, Paweł Rybak, Dominik Szarpak)

10 marca, Warszawa: KS Raszyn (IV) 2:5 (Mikołaj Grzejda, Kacper Klinicki)

16 marca, Warszawa: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 4:0 (Patryk Kołodziejczyk, Mateusz Wysokiński, zawodnik testowany 2x)

Ursus II Warszawa

3 lutego, Warszawa: WKS Mystkówiec Stary (B) 6:1 (Mateusz Wysocki, Łukasz Brzozowski, Filip Rejzner 2x, Mateusz Ostrowski, Dmytro Chołodkewycz)

6 lutego, Warszawa: Legia Warszawa (juniorzy) 0:7

9 lutego, Warszawa: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 4:1 (Mateusz Ostrowski 2x, Michał Drabik, Mikołaj Kwiatkowski)

10 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (CLJ) 1:1 (Marek Pawłowski)

16 lutego, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 7:0 (Mateusz Wysocki, Karol Rymanowski, Mateusz Ostrowski, Karol Nowocień, Wojciech Drach, Stanisław Machnacki, Patryk Zakrzewski)

16 lutego: Zaborowianka Zaborów (A) - odwołany

24 lutego, Warszawa: Okęcie Warszawa (A) 3:1 (Mateusz Wysocki, Marek Pawłowski, Mikołaj Kwiatkowski)

24 lutego, Warszawa: UKS Ołtarzew (A) 8:1 (Wojciech Drach 4x, Karol Kisiel 3x, Mateusz Ostrowski)

2 marca, Warszawa: Przyszłość Włochy (LO) 2:3 (Karol Kisiel 2x)

3 marca, Warszawa: Sparta Jazgarzew (IV) 3:4 (Wojciech Drach 2x, Filip Rejzner)

9 marca, Warszawa: Advit Wiązowna (A) - odwołany

10 marca, Warszawa: Drukarz Warszawa (juniorzy) 1:2 (Wojciech Drach)

17 marca, Warszawa: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 3:1 (Kamil Świerczek, Maksymilian Dikof, Artur Dębiec)

16 marca, Warszawa: Drukarz Warszawa (juniorzy) 1:4 (Dominik Kendelewicz)

Klasa A

Ciechanów-Ostrołęka

Bartnik Myszyniec

9 lutego, Myszyniec: Orzeł Kolno (LO) 4:3 (Marcin Kamiński 3x, Szymon Kulas)

10 lutego, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) 1:4 (Tomasz Murach)

17 lutego, Myszyniec: Korona II Ostrołęka (B) 3:1 (Adrian Gwiazda, Maciej Szymański, Marcin Kamiński)

23 lutego, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) 5:2 (Paweł Patra, Szymon Kulas, Krzysztof Szymański, Fabian Czajkowski, Mateusz Bałdyga)

24 lutego: Wymakracz Długosiodło (A) - odwołany

3 marca, Myszyniec: GUKS Krasnosielc (B) 5:3 (Mateusz Krajza 2x, Maciej Szymański, Adam Kobus, Szymon Kulas)

10 marca, Myszyniec: ULKS Ołdaki (B) 4:1 (Marcin Kamiński, Mateusz Krajza, Maciej Szymański, Dominik Kulas)

17 marca, Myszyniec: MKS Ruciane-Nida (A) 5:3 (Krzysztof Szymański 2x, Maciej Szymański, Szymon Kulas, Jarosław Drężek)

Błękitni Raciąż

19 stycznia, Przasnysz: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 2:5 (Krystian Schodowski, Paweł Borzykowski)

26 stycznia, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 1:1 (Michał Stępiński)

2 lutego, Kraszewo: PAF Płońsk (LO) 1:8 (Mariusz Borzykowski)

2 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 0:10

10 lutego, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 4:3 (Mariusz Borzykowski, Damian Szelągiewicz, zawodnik testowany, Paweł Borzykowski)

17 lutego, Mława: Mławianka Mława (juniorzy) 3:3 (Mariusz Borzykowski, zawodnik testowany, Damian Szelągiewicz)

24 lutego, Płock: Skra Drobin (LO) 5:0 (zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Mariusz Borzykowski, Damian Szelągiewicz, Michał Stępiński)

2 marca, Płock: Stoczniowiec Płock (LO) 0:4

9 marca, Płock: Pogoń Słupia (LO) 4:2 (Łukasz Szelągiewicz, Jakub Wszałkowski, Jacek Kopciński, Damian Szelągiewicz)

Boruta Kuczbork

3 marca, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 2:1 (Jakub Szymański, Adam Juszczyk)

10 marca, Narzym: Iskra Narzym (A) 0:0

17 marca, Rypin: Skrwa Skrwilno (A) 1:7 (Adam Juszczyk)

GKS Pokrzywnica

2 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 8:2 (Łukasz Olejnik 2x, Kamil Borucki 2x, Kamil Orłowski 2x, Michał Brodowski, Michał Krzyżewski)

10 lutego, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 2:5 (Michał Lubelski, Kamil Orłowski)

16 lutego, Przasnysz: Orzyc II Chorzele (B) 12:1 (Łukasz Olejnik 4x, Hubert Górecki 3x, Marcin Michalski, Dariusz Mućka, Mateusz Ścibiorski, Jakub Kaliszuk, Michał Brodowski)

23 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:6 (Mateusz Ścibiorski)

2 marca, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 1:2 (Michał Brodowski)

10 marca, Wyszków: WKS Mystkówiec (B) 0:4

16 marca, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 3:2 (Kamil Orłowski, Michał Brodowski, Kamil Borucki)

Jutrzenka Unieck

16 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 3:2 (Damian Rasiński, Baczewski)

24 lutego, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 1:3 (zawodnik testowany)

3 marca, Kraszewo: Orlęta Baboszewo (B) 1:5 (Szymon Wiejski)

9 marca, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) 2:4 (Szymon Wiejski, Damian Rasiński)

16 marca, Unieck: Gryf Kownaty Żędowe (B) 5:5 (Dawid Rasiński, Kamil Kocięda, Bartosz Godlewski, Paweł Osowski, Adam Osowski)

Konopianka Konopki

26 stycznia, Ciechanów: Iskra Krasne (LO) 3:2 (Mateusz Pietruś, Gevorg Gevorgyan, Daniel Lis)

9 lutego, Ciechanów: Żbik Nasielsk (LO) 3:6 (Mateusz Pietruś, Norbert Marach, Daniel Lis)

16 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 0:6

23 lutego, Ciechanów: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 0:4

2 marca, Ciechanów: Sona Nowe Miasto (LO) 1:2 (Kamil Klimek)

9 marca, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 1:2 (Adrian Kocięcki)

9 marca, Ciechanów: Świt Staroźreby (LO) 0:0

14 marca, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 2:5 (Adrian Kocięcki, Mateusz Pietruś)

16 marca, Kraszewo: Orlęta Baboszewo (B) 3:8 (Kamil Nosarzewski 2x, Adrian Kocięcki)

Korona Karolinowo

16 lutego: GKS Strzegowo (LO) - odwołany

24 lutego, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 4:3 (Hubert Bulak, Karol Brzeszkiewicz, Jakub Piliński 2x)

2 marca, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 1:2 (Jakub Piliński)

9 marca, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (A) 4:2 (Hubert Bulak, Michał Kamiński, Michał Kłodowski, Karol Brzeszkiewicz)

17 marca, Karolinowo: Gladiator Słoszewo (B) 5:3 (Hubert Bulak, Michał Kłodowski, zawodnik testowany 3x)

KS Wąsewo

26 stycznia, Długosiodło: KS CK Troszyn (LO) 0:2

30 stycznia: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) - odwołany

2 lutego, Długosiodło: Orzeł Sypniewo (A) 3:2 (Adrian Waracki, Paweł Murawski, Michał Rychlik)

6 lutego, Długosiodło: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (A) 2:5 (Paweł Murawski, Kamil Wojdak)

9 lutego, Długosiodło: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 2:3 (Jakub Podolak 2x)

17 lutego, Długosiodło: GKS Andrzejewo (B) 4:2 (Jakub Podolak, Jakub Warszawik, Paweł Murawski 2x)

20 lutego, Długosiodło: FC 2012 Różan (B) 9:0 (Jakub Podolak 3x, Paweł Murawski 2x, Adrian Waracki 2x, Kamil Urbanik, Rafał Żukowski)

23 lutego, Długosiodło: WKS Rząśnik (A) 1:4 (Paweł Murawski)

2 marca, Długosiodło: Wicher Sadowne (A) 7:3 (Paweł Murawski 4x, Jakub Podolak 2x, Kamil Wojdak)

6 marca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) - odwołany

9 marca, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (B) 1:9 (Jakub Podolak)

17 marca, Długosiodło: WKS Mystkówiec (B) 5:1 (Jakub Podolak 3x, Grzegorz Godlewski 2x)

Kurpik Kadzidło

3 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 3:2 (Sebastian Kaczyński, Łukasz Staśkiewicz, Kamil Mamajek)

10 lutego, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 4:1 (Kacper Szurnicki 2x, Bartosz Kaczyński, Aleksander Ciężar)

17 lutego, Myszyniec: Orzyc Chorzele (LO) 5:5 (Bartosz Kaczyński 2x, Kacper Szurnicki 2x, Karol Antoszewski)

23 lutego, Myszyniec: SKS Szczytno (LO) 3:1 (Kacper Szurnicki, Łukasz Staśkiewicz, Sebastian Kaczyński)

2/3 marca: Orlęta Czyżew (A) - odwołany

2 marca, Myszyniec: MKS Ruciane-Nida (A) - odwołany

10 marca, Myszyniec: SKS Szczytno (LO) 2:1 (Kacper Szurnicki, Piotr Przytuła)

14 marca, Kadzidło: GUKS Krasnosielc (B) 6:5 (Bartosz Kaczyński, Piotr Przytuła, Kacper Szurnicki 2x, Szymon Samsel 2x)

17 marca, Łomża: Orlęta Czyżew (A) 3:2 (Kamil Mamajek, Kacper Szurnicki, Dominik Młynarczyk)

Narew Ostrołęka

26 stycznia, Ostrołęka: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 0:5

3 lutego, Ostrołęka: ŁKS Łomża (juniorzy) 2:3 (Piotr Dąbrowski II, Michał Markowski)

9 lutego, Ostrołęka: Iskra Krasne (LO) 1:2 (Adrian Piersa)

16 lutego, Ostrołęka: Orlęta Czyżew (A) 3:1 (Piotr Dąbrowski II, Daniel Dworecki, Majewski)

17 lutego: KS Śniadowo (IV) - odwołany

23 lutego, Ostrołęka: KS CK Troszyn (LO) 1:6 (Kamil Gontarz)

2 marca, Ostrołęka: Mazowsze Jednorożec (LO) 3:3 (Michał Markowski, Kamil Gontarz, Konrad Sobotka)

9 marca, Ostrołęka: MKS Małkinia (A) 3:0 (Paweł Kuzia, Kamil Gontarz, Niedźwiedzki)

17 marca, Szczuczyn: Wissa Szczuczyn (IV) 0:4

Orzeł Sypniewo

2 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 2:3 (Marcin Gładek, Karol Żebrowski)

9 lutego, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (B) 2:5 (Paweł Zalewski, Marcin Gładek)

16 lutego, Baranowo: ULKS Ołdaki (B) 5:3 (Paweł Zalewski 2x, Hubert Stepnowski, Mateusz Turek, Przemysław Marcińczyk)

23 lutego, Baranowo: Mazowsze Jednorożec (LO) 1:3 (samobójcza)

2 marca, Baranowo: Orzyc Chorzele (LO) 2:5 (Patryk Żebrowski, Karol Żebrowski)

9 marca, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 1:4 (Mateusz Turek)

17 marca, Sypniewo: FC 2012 Różan (B) 4:1 (Karol Żebrowski 2x, Mateusz Turek, Nurczyk)

Pełta Karniewo

3 lutego, Przasnysz: FC 2012 Różan (B) 4:3 (Łukasz Świętorecki, Marcin Kowalkowski, Andrzej Szczepański 2x)

23 lutego, Przasnysz: GUKS Krasnosielc (B) 7:4 (Adam Rutkowski 4x, Ślusarski, Mariusz Galik, Kamil Bukowski)

28 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 6:11 (Marcin Kowalkowski 4x, Paweł Obidziński, Andrzej Szczepański)

2 marca, Karniewo: Gryf Kownaty Żędowe (B) 4:1 (Piotr Pszczółkowski, Andrzej Szczepański, Adam Rutkowski, Mariusz Galik)

9 marca, Chorzele: Orzyc II Chorzele (B) 5:3 (Andrzej Szczepański, Patryk Ślusarski, Adam Rutkowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

17 marca, Karniewo: GUKS Krasnosielc (B) 4:6 (Piotr Pszczółkowski 3x, Marcin Kowalkowski)

Rzekunianka Rzekuń

10 lutego, Baranowo: Mazowsze Jednorożec (LO) 3:1 (zawodnik testowany 3x)

17 lutego, Łomża: MKS Małkinia (A) 1:3 (zawodnik testowany)

24 lutego, Baranowo: ULKS Ołdaki (B) 4:3 (zawodnik testowany, Przemysław Kruk, Krzysztof Trzciński, Arkadiusz Il)

3 marca, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 0:2

8 marca, Długosiodło: KS CK Troszyn (LO) 1:4 (Bartosz Siurnicki)

10 marca, Baranowo: GUKS Krasnosielc (B) 3:2 (Przemysław Kruk 2x, Adrian Wołejszo)

15 marca, Długosiodło: FC 2012 Różan (B) 4:3 (Przemysław Kruk, Adrian Wojeszo, Paweł Białczak)

Świt Baranowo

10 lutego, Baranowo: Orzyc Chorzele (LO) 1:5 (Krystian Olender)

17 lutego, Baranowo: KS Pniewo (B) 3:0 (Marcin Dobrzyński 2x, zawodnik testowany)

24 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 4:2 (Adrian Stefański, Mateusz Fąk, Marcin Dobrzyński 2x)

3 marca, Baranowo: GKS Andrzejewo (B) 3:1 (Paweł Zarjewski, Marcin Dobrzyński 2x)

5 marca, Baranowo: Mazowsze Jednorożec (LO) 1:7 (zawodnik testowany)

9 marca, Baranowo: FC 2012 Różan (B) 3:0 (Marcin Dobrzyński, Paweł Zarjewski 2x)

17 marca, Baranowo: ULKS Ołdaki (B) 0:3

Płock

Błękitni Gąbin

24 lutego, Płock: Unia Iłów (LO) 1:5 (Kajetan Jeznach)

3 marca, Płock: GKS Bedlno (A) 2:2 (Krystian Wasilewski, Kacper Podgórski)

9 marca, Płock: Amator Maszewo (LO) 4:2 (Kamil Woliński 2x, Adrian Olkiewicz, Wojciech Górecki)

16 marca, Płock: Pogoń Słupia (LO) 3:2 (Kacper Podgórski, Kajetan Jeznach, Krystian Wasilewski)

23 marca, Gąbin: ULKS Ciółkowo (A) 5:0 (Kajetan Jeznach, Kacper Podgórski, Kamil Woliński, Dominik Dutkiewicz, zawodnik testowany)

Bzura Chodaków

2 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 1:1 (Kamil Wojciechowski)

23 lutego, Łowicz: Orzeł Nieborów (LO) 0:5

2 marca, Zielonki: Błonianka II Błonie (A) 3:3 (Jakub Kowalski 2x, Adam Żółtowski)

10 marca, Skierniewice: Widok Skierniewice (LO) 2:0 (Adrian Tomczyk, Jan Wierzbicki)

16 marca, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 3:2 (Jan Wierzbicki, Adrian Tomczyk, Sebastian Strzelczyk)

GKS Góra

3 marca, Płock: Stoczniowiec Płock (juniorzy) 6:2 (Mateusz Jankowski 2x, Jakub Krzemiński, Patryk Nowakowski, Dawid Kwiatkowski, Piotr Piegat)

24 marca, Szczawin Kościelny: Zorza Szczawin Kościelny (A) 1:5 (Marek Wronka)

Mazowia Słubice

10 marca, Słubice: Sokół Budki Piaseckie (B) 5:1 (Jarosław Ambroziak 4x, Reiss Somerszaule)

17 marca, Słubice: Unia Czermno (LO) 1:1 (Jarosław Ambroziak)

23 marca, Płock: Wisła Nowy Duninów (A) 9:2 (Łukasz Zalewski 3x, Jarosław Ambroziak 3x, Mariusz Chaber 2x, Mikołaj Kłys)

Polonia Radzanowo

24 lutego, Płock: Tłuchowia Tłuchowo () 3:3 (Rafał Bratkowski, Radosław Więckowski, Damian Grabowski)

3 marca, Radzanowo: Delta Słupno (LO) 3:0 (Krzysztof Stoparczyk 2x, Radosław Więckowski)

10 marca, Ciółkowo: Zjednoczeni Bulkowo (B) 2:2 (Radosław Krekora, Damian Gołębiowski)

24 marca, Płock: Gladiator Słoszewo (B) 7:0 (Radosław Krekora, Piotr Stępka, Kamil Woźniak 2x, Kacper Kierski, Krzysztof Stoparczyk, Marcin Chęciński)

Spójnia Mała Wieś

27 stycznia, Bodzanów: Huragan Bodzanów (A) 3:0 (Krzysztof Zuchora, Tomasz Górecki, Maciej Chmura)

9 lutego, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) 3:0 (Norbert Skrzyński 2x, Michał Bąbała)

17 lutego, Płock: Zjednoczeni Bulkowo (B) 3:2 (Norbert Skrzyński, Paweł Domański, Maciej Chmura)

24 lutego, Płock: Pogoń Słupia (LO) 3:5 (Paweł Domański 2x, Norbert Skrzyński)

2 marca, Płock: Wisła Duninów (A) 3:4 (Paweł Domański 2x, Norbert Skrzyński)

10 marca, Mała Wieś: Orkan Sochaczew (B) - odwołany

16 marca, Płock: Stoczniowiec Płock (LO) 3:7 (Tomasz Górecki 2x, Michał Sołtysiak)

17 marca, Łukomie: Skrwa Łukomie (LO) 2:10 (Norbert Skrzyński, Jakub Sociński)

24 marca, Mała Wieś: Huragan Bodzanów (B) 6:2 (Tomasz Górecki 2x, Norbert Skrzyński 4x)

Szopen Sanniki

24 lutego, Płock: Zryw Bielsk (LO) 2:6 (Mateusz Gorzelewski, Dominik Sapiński)

3 marca, Płock: Błyskawica Lucień (LO) 0:2

10 marca, Żychlin: Witonianka Witonia (A) 2:1 (Dariusz Bujakowski, Marcin Andrzejczyk)

16 marca, Żychlin: MKS Żychlin (B) 4:0 (Dariusz Bujakowski 2x, Mariusz Trakul, Marcin Andrzejczyk)

24 marca, Żychlin: Start Złaków Borowy (A) 3:4 (Mariusz Trakul, Piotr Ochman, Dominik Sapiński)

ULKS Ciółkowo

3 marca, Cieszewo: Wicher Cieszewo (A) 0:3

10 marca, Płock: Błyskawica Lucień (LO) 0:4

14 marca, Płock: Stoczniowiec Płock (juniorzy) 2:2 (Jakub Atlak, Łukasz Matuszak)

16 marca, Szczawin Kościelny: Zorza Szczawin Kościelny (A) 0:2

23 marca, Gąbin: Błękitni Gąbin (A) 0:5

Wicher Cieszewo

23 lutego, Płock: Stoczniowiec Płock (LO) 1:7 (Jakub Bucior)

3 marca, Cieszewo: ULKS Ciółkowo (A) 3:0 (Krzysztof Grotkiewicz 2x, Kamil Tokarski)

10 marca, Bodzanów: Huragan Bodzanów (B) 2:4 (Bogdan Grotkiewicz, Kamil Tokarski)

17 marca, Bielsk: Zryw Bielsk (LO) 2:2 (Adam Gozdan 2x)

23 marca, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 4:0 (Krzysztof Grotkiewicz, Kamil Tokarski, Kamil Bońkowski, Adam Gozdan)

24 marca, Cieszewo: Wisła Nowy Duninów (A) 3:1 (Bogdan Grotkiewicz 2x, Adam Gozdan)

Wisła Główina-Sobowo

10 marca, Płock: Unia II Czermno (B) 8:0 (Kamil Jaszczak 2x, Bartosz Andrzejewski 2x, Patryk Skrzynecki, Dawid Suwalski, Krankiewicz, Dzierzba)

17 marca, Płock: Lwówianka Lwówek (B) 4:3 (Kamil Jaszczak 2x, Dawid Suwalski, Przermysław Bugaj)

24 marca, Płock: Sparta Mochowo (B) 2:3 (Patryk Żuchowski, Sylwester Zakrzewski)

Wisła Nowy Duninów

23 lutego, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) 2:10 (Rafał Rękawiecki 2x)

2 marca, Płock: Spójnia Mała Wieś (A) 4:3 (Rafał Rękawiecki, Dominiak, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

9 marca, Płock: Unia Czermno (LO) 1:4 (Rafał Rękawiecki)

16 marca, Płock: Błyskawica Lucień (LO) 0:3

23 marca, Płock: Mazowia Słubice (A) 2:9 (Damian Koprowski, Fabian Kaźmierczak)

23 marca: Victoria Smólnik (A) - odwołany

24 marca, Cieszewo: Wicher Cieszewo (A) 1:3 (Damian Koprowski)

Zorza Szczawin Kościelny

17 lutego, Baruchowo: GKS Baruchowo (LO) 1:4 (Kamil Jóźwik)

23 lutego, Płock: Start Proboszczewice (LO) 8:7 (Dawid Lemański 3x, Bartosz Adamczewski 3x, Kamil Śniecikowski 2x)

2 marca, Płock: Amator Maszewo (LO) 4:4 (Dawid Rybicki 2x, Kamil Gronowski, Adrian Stępień)

6 marca, Płock: Błyskawica Lucień (LO) 3:1 (Kamil Śniecikowski, Adam Sarzała, Dawid Lemański)

16 marca, Szczawin Kościelny: ULKS Ciółkowo (A) 2:0 (Dawid Lemański, Mateusz Matusiak)

23 marca: GLKS Bedlno (A) - odwołany

24 marca, Szczawin Kościelny: GKS Góra (A) 5:1 (Adam Sarzała 2x, Mateusz Matusiak 2x, Paweł Machała)

Radom I

Akcja Jastrzębia

19 stycznia, Radom: Centrum Radom (LO) 0:2

27 stycznia, Radom: Sokół Przytyk (A) 2:1 (Sebastian Wcibisz, Grzegorz Zych)

2 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 3:3 (Artur Bilow, Sebastian Wcibisz, Marcin Chrzanowski)

9 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 3:1 (Przemysław Majewski, Ławrecki, Paweł Golec)

16 lutego, Radom: Młodzik Radom (A) 1:2 (Piotr Rokiciński)

23 lutego, Radom: Wulkan Zakrzew (A) 2:3 (Przemysław Majewski, Piotr Rokiciński) - mecz przerwany w 65 minucie

27 lutego, Radom: Strażak Wielogóra (A) 5:1 (Chrzanowski 3x, Sebastian Wcibisz, Dryja)

2 marca, Radom: Centrum Radom (LO) 2:3 (Ławrecki 2x)

3 marca, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 2:4 (Radosław Cierzuch, Sebastian Wcibisz)

9 marca, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 1:2 (Sebastian Wcibisz)

Energia II Kozienice

26 stycznia, Kozienice: KS Magnuszew (A) 6:1 (Artur Strąg 3x, Maciej Żak, Mateusz Kryczka, Jakub Żak)

1 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (A) - odwołany

9 lutego, Kozienice: Mazowsze Stężyca (LO) - odwołany

17 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 2:3 (Dawid Baran, Patryk Sznajder)

23 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 1:6 (Artur Gugała)

26 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (B) - odwołany

3 marca, Kozienice: Gryf Policzna (LO) 1:6 (Bartłomiej Starzyk)

9 marca, Gózd: Iskra Gózd (A) 1:3 (Maciej Karaś)

Gracja Tczów

26 stycznia, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 2:4 (Bartłomiej Kaczkowski 2x)

2 lutego, Radom: KS Potworów (LO) 0:0

9 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 1:5 (Bartłomiej Kaczkowski)

16 lutego, Radom: Gryf Policzna (LO) 1:4 (Michał Mroczek)

23 lutego, Radom: Młodzik Radom (A) 4:3 (Łukasz Gleguła 2x, Bartłomiej Kaczkowski, Bartosz Jeżmański)

2 marca, Radom: Oronka Orońsko (A) 5:4 (Łukasz Gleguła, Bartosz Jeżmański, Bartłomiej Kaczkowski 3x)

9 marca, Przytyk: Sokół Przytyk (A) 1:0 (Bartłomiej Kaczkowski)

Gryfia Mirów

3 lutego, Starachowice: Star Starachowice (juniorzy) 6:1 (Damian Grzmil 4x, Patryk Dujka 2x)

9 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 7:2 (Damian Grzmil 3x, Patryk Dujka 2x, Bartłomiej Bilski, Dominik Minda)

16 lutego, Radom: MKS Wyśmierzyce (A) 2:7 (Norbert Pajek, Mateusz Siara)

23 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 6:6 (Damian Grzmil 4x, Patryk Dujka 2x)

3 marca, Bieszków Dolny: WUKS Ruda Wielka (A) 3:2 (Damian Grzmil 3x)

10 marca, Szydłowiec: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:3 (Damian Minda, Damian Grzmil)

Hubertus Chomentów

26/27 stycznia: Wisła Chotcza (B) - odwołany

26 stycznia, Radom: KS II Błotnica Stara (B) 3:0 (Adrian Grosiak, Mikołaj Machnio, Daniel Lutek)

3 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 0:6

10 lutego, Radom: Krępianka Rzeczniów (B) 1:2 (Tkaczyk)

17 lutego, Suskowola: Legion Suskowola (B) 2:8 (Patryk Skura, Tkaczyk)

23 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (B) 4:2 (Daniel Lutek 2x, Konrad Krajewski 2x)

2 marca, Solec: Wisła Solec (B) 3:4 (Łukasz Chodakowski, Tomasz Białecki, Artur Szymanek)

3 marca, Rzeczniów: Krępianka Rzeczniów (B) 5:4 (Tkaczyk 3x, Piotr Gębczyk, Mucha)

Iskra Gózd

27 stycznia, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 3:2 (Sebastian Lipka, Radosław Płaza, Karol Rdzanek)

2 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 3:3 (Albert Pochylski, Patryk Paprocki, zawodnik testowany)

9 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) 1:0 (zawodnik testowany)

15 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 1:1 (zawodnik testowany)

23 lutego: Skaryszewianka Skaryszew (LO) - odwołany

2 marca, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 1:7 (Damian Pałka)

9 marca, Gózd: Energia II Kozienice (A) 3:1 (Przemysław Molga 2x, Sebastian Socha)

Królewscy Jedlnia

3 lutego, Radom: Powała Taczów (A) 3:3 (Norbert Gil, Jakub Skalski, Artur Czerski)

10 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 2:2 (Sebastian Sałek, Mateusz Chołuj)

17 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 0:2

24 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 4:3 (Artur Czerski 2x, Mateusz Chołuj, Adrian Jurczak)

2 marca, Jedlnia: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 0:1

9/10 marca: Mogielanka Mogielnica (A) - odwołany

9 marca, Jedlnia: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 1:1 (Mateusz Chołuj)

9 marca, Jedlnia: Drogowiec Jedlińsk (A) 1:1 (Mateusz Chołuj)

KS Magnuszew

26 stycznia, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 1:6 (Daniel Janicki)

10 lutegom Grójec: Kraska Jasieniec (A) 7:3 (Hubert Jasion, Michał Talaga, Dominik Madej, Daniel Janicki, Grzegorz Grzybowski 2x, Grzegorz Seremak)

24 lutego, Kozienice: Legion Suskowola (B) 7:1 (Grzegorz Seremak 4x, Daniel Janicki, Rafał Wójcik)

2 marca: Zodiak Sucha (A) - odwołany

2 marca, Kozienice: KP Stanisławice (B) 6:2 (Grzegorz Seremak 3x, Dominik Madej 2x, Damian Wojtas)

9 marca, Błotnica: KS Błotnica (A) 4:3 (Grzegorz Seremak 2x, Dominik Madej 2x)

Megawat Świerże Górne

1 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) - odwołany

10 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (B) 4:9 (Marek Kultys 2x, Jakub Baranowski, Konrad Tynkowski)

17 lutego: Wisła Chotcza (B) - odwołany

24 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (B) 4:4 (Kopciał 2x, Konrad Tynkowski, Marek Kultys)

3 marca, Kozienice: Energia Kozienice (juniorzy) 8:0 (Marek Kultys 3x, Kopciał 3x, Grzegorz Słowik, samobójcza)

Plon Garbatka

2 lutego, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 3:6 (Paweł Śmielak, Tomasz Rokita 2x)

9 lutego, Kozienice: Młodzik-18 Radom (A) 1:2 (Robert Kustra)

16 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 1:3 (Bartosz Kowalczyk)

23 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 2:1 (Rida Zarzeczny 2x)

2 marca, Suskowola: Legion Suskowola (B) 1:3 (Mateusz Kocyk)

9 marca, Sienno: Zawisza Sienno (LO) 2:0 (Tomasz Rokita, Mateusz Kocyk)

Polonia Iłża

2 lutego, Radom: Młodzik Radom (A) 4:0 (zawodnik testowany, Mateusz Niewczas 2x, Paweł Kopciał)

9 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 0:4

16 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 0:2

20 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 4:0 (Tomasz Turczyk 2x, Mateusz Niewczas 2x)

23 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) - odwołany

27 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 3:4 (Tomasz Turczyk, Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Niewczas)

2 marca, Radom: KS Potworów (LO) 6:2 (Tomasz Turczyk 3x, Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Niewczas 2x)

9 marca, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 3:1 (Tomasz Turczyk, Łukasz Kaczmarczyk, Dawid Zaręba)

WUKS Ruda Wielka

3 lutego, Brudnów: Sokół Przytyk (A) 3:2 (Piotr Masiarz II, Przemysław Rogala, zawodnik testowany)

10 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 2:3 (Przemysław Rogala 2x)

17 lutego, Jastrząb: KS Jastrząb (B) 3:0 (Piotr Masiarz I, Radosław Bredłowski, Przemysław Rogala)

24 lutego: MKS Wyśmierzyce (A) - odwołany

28 lutego: Strażak Wielogóra (A) - odwołany

3 marca, Bieszków Dolny: Gryfia Mirów (A) 2:3 (Karol Skrzyniarz 2x)

10 marca, Golędzin: Wulkan Zakrzew (A) 0:3

Zorza Kowala

3 lutego, Radom: Wulkan Zakrzew (A) 2:1 (Dawid Frankiewicz, Krzysztof Rozkuszka)

10 lutego, Brudnów: KS Jastrząb (B) 0:3

17 lutego, Kowala: Postęp Łaziska (B) 3:2 (Filip Białczak, Krzysztof Rozkuszka, Michał Fryszkowski)

24 lutego, Kowala: Krępianka Rzeczniów (B) 3:3 (Artur Boruciński 2x, Michał Fryszkowski)

3 marca, Kowala: MKS Wyśmierzyce (A) 0:3

6 marca, Radom: SKS Potworów (A) 0:2

6 marca, Radom: Strażak Wielogóra (A) 1:3 (Piotr Bednarek)

10 marca, Suskowola: Legion Suskowola (B) 6:2 (Arkadiusz Boruciński 2x, Damian Bednarczyk 2x, Hubert Marzec, zawodnik testowany)

Zwolenianka Zwoleń

26 stycznia, Radom: Zawisza Sienno (LO) 2:2 (samobójcza, Patryk Kwaśnik)

3 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 2:3 (Zając, zawodnik testowany)

10 lutego, Puławy: Wisła II Puławy (LO) 2:3 (Mateusz Gryczka, Karasiński)

17 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) 2:1 (Patryk Wójcik 2x)

23 lutego, Puławy: KS Drzewce (A) 11:3 (Patryk Wójcik 5x, Michał Sowa 3x, Patryk Kwaśnik 2x, Mateusz Gryczka)

2 marca, Puławy: KS Góra Puławska (A) 3:5 (Mateusz Grabowski 2x, Mateusz Gryczka)

9 marca, Zwoleń: Młodzik Radom (A) 4:0 (Karasiński 2x, Patryk Wójcik, Daniel Walaszczyk)

Radom II

Chojniak Wieniawa

9 lutego, Brudnów: Gryfia Mirów (A) 2:7 (Konrad Siwek, Krystian Jakubczyk)

16 lutego, Brudnów: Powała Taczów (A) 2:2 (Mateusz Swęda, Krystian Sowiński)

23 lutego, Brudnów: Gryfia Mirów (A) 6:6 (Konrad Siwek, Krystian Sowiński, Jarosław Kowalski, Radosław Norek 2x, Tomasz Sadownik)

2 marca, Brudnów: Ruszcovia Borkowice (B) 3:2 (Piotr Siwek, Krystian Sowiński, Tomasz Sadownik)

8 marca, Brudnów: Jaguar Wolanów 4:0 (Piotr Siwek 3x, Tomasz Sadownik)

Drogowiec Jedlińsk

2 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 1:3 (Bartłomiej Zenik)

9 lutego, Mogielnica: Pilica Nowe Miasto (LO) 2:2 (Bartłomiej Zenik, Kacper Michalski)

16 lutego, Radom: Radomiak II Radom (IV) 0:2

23 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 2:1 (Kacper Zimiński, Bartosz Sobkowiak)

2 marca, Radom: Zamłynie Radom (LO) 2:1 (Piotr Dobosz, Bartłomiej Grzywacz)

9 marca, Jedlnia: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 2:0 (Piotr Dobosz, Kowalczyk)

9 marca, Jedlnia: Królewscy Jedlnia (A) 1:1 (Bartłomiej Grzywacz)

16 marca: ???

Kraska Jasieniec

10 lutego, Grójec: KS Magnuszew (A) 3:7 (Łukasz Sikorski, Adam Skatulski, Roman Olszewicz)

16 lutego, Grójec: GKS Stromiec (B) 7:4 (Piotr Dąbrowski, Filip Polubiec, stawicki, Patryk Skowroński 2x, Bartosz Pawlak, Jan Bińkiewicz)

24 lutego, Grójec: Perła II Złotokłos (B) 2:5 (Piotr Dąbrowski, Radosław Walczak)

3 marca, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 5:1 (Adam Skatulski, Piotr Dąbrowski, Patryk Skowroński, zawodnik testowany 2x)

3 marca, Grójec: LKS Wola Chojnata (A) 0:2

10 marca, Grójec: KS Lesznowola (B) 0:3 

KS Błotnica Stara

31 stycznia, Radom: Powała Taczów (A) 4:3 (Karol Rogoliński 3x, Mariusz Barszcz)

3 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 7:4 (Maciej Rychel 3x, Szymon Podymniak 3x, Mateusz Prasek)

17 lutego, Radom: Video Ciepielów (B) 7:3 (Kacper Grochala 4x, Kamil Kramek, Damian Żarłok, Kamil Płaskociński)

24 lutego, Grójec: Iskra Zbrosza Duża (B) 3:1 (Szymon Podymniak 2x, Damian Boczek)

3 marca, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 7:1 (Albert Żarłok, Adrian Dawidowski, Sylwester Korgul, Maciej Rychel 2x, Kamil Płaskociński, Dominik Bernaś)

9 marca, Błotnica: KS Magnuszew (B) 3:4 (Mateusz Gradwicki, Mariusz Barszcz, Karol Rogoliński)

MKS Wyśmierzyce

10 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 0:2

16 lutego, Radom: Gryfia Mirów (A) 7:2 (Norbert Łysakowski 5x, Rafał Napiórkowski 2x)

23 lutego, Grójec: GKS Stromiec (B) 2:2 (Norbert Łysakowski 2x)

3 marca, Kowala: Zorza Kowala (A) 3:0 (Rafał Napiórkowski, zawodnik testowany, Arkadiusz Aderek)

Młodzik-18 Radom

2 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 0:4

6 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 2:5 (Bartłomiej Nowak, Michał Molga)

9 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) 2:1 (Adrian Kacprowicz, Albert Wójcik)

16 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 2:1 (Jacek Ulawski, Filip Janik)

23 lutego, Radom: Gracja Tczów (A) 3:4 (Adrian Kacprowicz, Rafał Jopek, Konrad Pionka)

2 marca, Radom: Blask Odrzywół (B) 3:4 (Rafał Jopek, Michał Grzegorczyk, Kacper Królikowski)

9 marca, Zwoleń: Zwolenianka Zwoleń (A) 0:4

Mogielanka Mogielnica

9 lutego, Mogielnica: Akcja Jastrzębia (A) 1:3 (Paweł Jaworski)

16 lutego, Mogielnica: Plon Garbatka (A) 3:1 (Jakub Skarbek, Przemysław Ostrowski, Piotr Bekas)

24 lutego, Mogielnica: KS Potworów (LO) 2:3 (Przemysław Ostrowski 2x)

2 marca, Mogielnica: Iskra Gózd (A) 7:1 (Michał Borkowski, Paweł Jaworski 2x, Paweł Wysocki 2x, Przemysław Ostrowski, Krystian Zięba)

9 marca: Królewscy Jedlnia (A) - odwołany

9 marca, Mogielnica: GKS Belsk Duży (B) 6:2 (Przemysław Ostrowski 4x, Michał Kruk, Jakub Skarbek)

16 marca, Mogielnica: Sparta Jazgarzew (juniorzy) 7:0 (Paweł Jaworski 2x, Przemysław Ostrowski, Łukasz Oracz, Mateusz Pawłowski, Piotr Bekas, Kamil Małecki)

Oronka Orońsko

31 stycznia, Radom: Centrum Radom (LO) 0:3

2 lutego: Plon Garbatka (A) 6:3 (Damian Zawadzki 2x, Arkadiusz Siwak, Damian Koptas, Marcin Trojanowski, Krzysztof Banaszkiewicz)

9 lutego, Orońsko: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 1:2 (Arkadiusz Siwak)

16 lutego, Orońsko: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:2 (Artur Szczygłowski, Konrad Stańczyk)

20 lutego, Radom: Proch Pionki (LO) 0:6

23 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 2:2 (Jakub Lichwierowicz, Daniel Grymuła)

2 marca, Radom: Gracja Tczów (A) 4:5 (Arkadiusz Siwak 2x, Damian Zawadzki, Artur Szczygłowski)

9 marca, Orońsko: Polonia Iłża (A) 1:3 (Damian Zawadzki)

Orzeł Gielniów

24 lutego, Gielniów: LUKS Mroczków-Dzielna (B) 2:2 (Kacper Michurski 2x)

2 marca, Gielniów: LKS Radzice (A) 5:3 (Kacper Michurski 2x, Michał Cichański, Radosław Natorski, Michał Bąba)

8 marca, Klwów: Zorza Klwów (B) 6:2 (Michał Cichański 3x, Adam Woźniak 2x, Kamil Ścierski)

9/10 marca: KS Mniszków (LO) - odwołany

Powała Taczów

31 stycznia, Radom: KS Błotnica Stara (A) 3:4 (Dawid Gołębiowski 2x, Hubert Wiśniewski)

3 lutego, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 3:3 (Dawid Witczak, Piotr Chęć 2x)

9 lutego, Brudnów: Jaguar Wolanów (B) 2:3 (Dawid Gołębiowski, Piotr Chęć) - mecz przerwany w 60 minucie

16 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 2:2 (Piotr Kołtun, Piotr Chęć)

SKS Potworów

21 lutego, Mogielnica: Blask Odrzywół (B) 0:4

6 marca, Radom: Strażak Wielogóra (A) 0:2

6 marca, Radom: Zorza Kowala (A) 2:0 (Jarosław Grzybowski 2x)

Sokół Przytyk

27 stycznia, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 1:2 (Adrian Łęcki)

3 lutego, Brudnów: WUKS Ruda Wielka (A) 2:3 (Kacper Wesołowski, Paweł Czajka)

9 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 0:1

17 lutego, Radom: Zwolenianka Zwoleń (A) 1:2 (Adrian Łęcki)

24 lutego: KS Maków (B) - odwołany

2 marca, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 4:2 (Paweł Czajka, Dominik Witkowski, Michał Kucharski, Daniel Szczepaniak)

9 marca: Gracja Tczów (A) 0:1

Strażak Wielogóra

20 lutego, Radom: Wisła Chotcza (B) 7:2 (Patryk Pluta 2x, Adrian Kleczewski, Kamil Godziński, Wiktor Balcerek, Patryk Jozopowicz, Daniel Bieniek)

27 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 1:5 (Płyta)

2 marca, Wolanów: Jaguar Wolanów (B) - odwołany

6 marca, Radom: Zorza Kowala (A) 3:1 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)

6 marca, Radom: SKS Potworów (A) 2:0 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

10 marca, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 1:3 (Patryk Jozopowicz)

Wulkan Zakrzew

26 stycznia, Radom: Zamłynie Radom (LO) 0:5

3 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) 1:2 (Paweł Kiełbasa)

10 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 1:2 (Paweł Miros)

17 lutego, Golędzin: KS Maków (B) 10:1 (Jakub Rdzanek 5x, Paweł Miros, Paweł Kiełbasa, Mariusz Żyła, Michał Jędrzejewski, Dominik Zbróg)

23 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 3:2 (Jakub Rdzanek, zawodnik testowany, Paweł Kiełbasa) - mecz przerwany w 65 minucie

3 marca, Golędzin: Legion Suskowola (B) 2:5 (Kamil Płaskociński, zawodnik testowany)

10 marca, Golędzin: WUKS Ruda Wielka (A) 3:0 (Paweł Szczurowski, Paweł Miros, Jakub Rdzanek)

Zodiak Sucha

9 lutego, Grójec: GKS Stromiec (B) 2:1 (Mateusz Glegoła, Bartłomiej Wielgus)

16/17 lutego: KS Magnuszew (A) - odwołany

22 lutego, Mogielnica: Sadownik Błędów (B) 5:2 (Bartłomiej Wielgus 2x, Mateusz Glegoła, Kacper Nowak, Jacek Wójcik)

2/3 marca: KS Magnuszew (A) - odwołany

2 marca, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 2:12 (Bartłomiej Wielgus, Tomasz Jasiński)

9 marca, Białobrzegi: Pilica Białobrzegi (IV) - odwołany

Siedlce

Błękitni Stoczek Węgrowski

8 marca, Stoczek Węgrowski: Liwia Łochów (B) 2:5 (Łukasz Flak, Łukasz Siwiński)

17 marca, Stoczek Węgrowski: Zorza Sterdyń (B) - odwołany

24 marca, Stoczek Węgrowski: Strzelec Chodów (B) 3:9 (Łukasz Flak, Łukasz Siwiński 2x)

Grodzisk Krzymosze

24 lutego, Krzymosze: Strzelec Chodów (B) 2:3 (Sebastian Głuchowski, Paweł Zacharczuk)

3 marca, Gołąbek: ULKS Gołąbek (B) - odwołany

10 marca, Krzymosze: ŁDK Łosice (B) 1:3 (Hubert Wysokiński)

17 marca, Krzymosze: Kolektyw Oleśnica (LO) 0:0

24 marca, Tęczki: Niwa Tęczki (B) 1:1 (Łukasz Wysokiński)

Jastrząb Żeliszew

2 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 1:8 (Michał Mularczyk)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Wektra Zbuczyn (LO) 1:4 (Jakub Strojek)

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Płomień Dębe Wielkie (LO) 0:4

3 marca, Zdżary: Bizon Jeleniec (LO) 7:5 (Konrad Śliwka 5x, Cezary Bareja, Dominik Roguski)

10 marca, Pilawa: Burza Pilawa (LO) 2:0 (Konrad Śliwka 2x)

16/17 marca: Granica Terespol (LO) - odwołany

17 marca, Żeliszew: Korona Olszyc (-) 9:1 (Konrad Śliwka 6x, Cezary Bareja, Daniel Jarocki, Patryk Sadowiak)

24 marca, Żeliszew: ULKS Gołąbek (B) 7:2 (Konrad Śliwka 4x, Cezary Bareja, Jakub Strojek, Rafał Polkowski)

Jutrzenka Cegłów

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Victoria Kałuszyn (LO) 0:1

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (B) 1:2 (Michał Branicki)

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Tygrys Huta Mińska (LO) 0:3

3 marca, Mińsk Mazowiecki: Tygrys Huta Mińska (LO) 2:4 (Karol Branicki, Michał Branicki)

9 marca, Siennica: Fenix Siennica (LO) 1:2 (Rafał Walas)

24 marca, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 0:4

Kosovia Kosów Lacki

24 lutego, Kosów Lacki: Zorza Sterdyń (B) 12:2 (Tobiasz Mróz 3x, Konrad Zębrowski 2x, Łukasz Zalewski 2x, Daniel Zieliński 2x, Karol Morajko, Dominik Bartczuk, Mateusz Zalewski)

3 marca, Kosów Lacki: Iskra Zaręby Kościelne (B) 1:1 (Karol Morajko)

10 marca, Jabłonna Lacka: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 1:7 (Konrad Zębrowski)

15 marca, Kosów Lacki: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 1:2 (Paweł Dawidowski)

LKS Ostrówek

2 lutego, Jadów: KS Halinów (A) 1:3 (Konrad Akonom)

16 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 3:5 (Paweł Oniśk, Sebastian Polewski, Paweł Grig)

23 lutego, Jadów: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 0:4

2 marca, Jadów: Liwia Łochów (B) 3:2 (Sebastian Polewski 3x)

8 marca, Jadów: Tajfun JarMet Jartypory (LO) - odwołany

17 marca, Ostrówek: Czarni Węgrów (LO) 3:3 (Mariusz Kopacz, Konrad Akonom, Paweł Grig)

MKS Małkinia

3 lutego, Zambrów: KS Śniadowo (IV) 6:2 (Kamil Suszczyński, Karol Dmochowski, Marcin Sadowski, Bartłomiej Wróblewski, Karol Michalak, Rafał Siwek)

10 lutego, Zambrów: Sparta Szepietowo (IV) 0:7

17 lutego, Łomża: Rzekunianka Rzekuń (A) 3:1 (Karol Dmochowski, Cezary Giziński, Krzysztof Krawczyk)

24 lutego, Zambrów: GKS Andrzejewo (B) 3:5 (Cezary Giziński, Karol Dmochowski, Cezary Maliszewski)

3 marca, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (B) 3:6 (Adam Najgrodzki, Marcin Sadowski, Karol Dmochowski)

9 marca, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (A) 0:3

16 marca, Długosiodło: WKS Rząśnik (A) 3:6 (Marcin Sadowski 2x, Bartłomiej Wróblewski)

Olimpia Latowicz

22 lutego, Jadów: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 3:1 (Mateusz Padysz, Damian Kaniewski, Radosław Skóra)

2 marca, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 1:3 (Mateusz Padysz)

16/17 marca: Rywal Ruchna (B) - odwołany

16 marca, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 0:9

Polonez Mordy

9 marca, Mińsk Mazowiecki: Kolektyw Oleśnica (LO) 3:1 (Daniel Paczuski 2x, Kacper Mróz)

17 marca, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 3:7 (Kacper Mróz, Damian Karpiniuk, Radosław Piotrkowski)

24 marca: ŁDK Łosice (B) - odwołany

Sęp Żelechów

2 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 0:7

10 lutego, Miętne: Wilga Garwolin (juniorzy) 5:2 (Albert Stodulski 3x, Maciej Parzyszek, Mateusz Szwej)

16/17 lutego: Promnik Łaskarzew (LO) - odwołany

17 lutego, Miętne: Dragon Miętne (-) 4:1 (Albert Stodulski, Mateusz Szwej, Paweł Michalik, Kacper Lesisz)

24 lutego, Miętne: Zryw Sobolew (LO) 5:2 (Albert Stodulski 3x, Robert Całka 2x)

3 marca, Huta Dąbrowa: Ar-Tig Huta Dąbrowa (A) 4:4 (Mateusz Szwej, Albert Stodulski, Robert Całka, Maciej Parzyszek)

10 marca, Rososz: Amator Lepoldów-Rososz (A) 2:2 (Albert Stodulski, Mateusz Szwej)

17 marca, Żdżary: Kujawiak Stanin (LO) 5:2 (Michał Jaworski 2x, Seweryn Jaworski, Robert Całka, Albert Stodulski)

23/24 marca: Promnik Gończyce (B) - odwołany

24 marca, Żelechów: Wilga Garwolin (juniorzy) 3:2 (Albert Stodulski, Michał Jaworski, Robert Całka)

Tęcza Korczew

17 marca. Korczew: Strzelec Chodów (B) 7:2 (Dominik Jaszczuk 2x, Kacper Wójciuk 2x, Marcin Marszałek, Paweł Kruk, Szymon Zubka)

Tęcza Stanisławów

24 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 3:4 (Seweryn Rejmer 2x, Maciej Ciok)

2 marca, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (B) 3:0 (Maciej Ciok, Seweryn Rejmer, zawodnik testowany)

10 marca, Jadów: Rywal Ruchna (B) 4:5 (Seweryn Rejmer, Łukasz Glanowski, Rafał Gnich, zawodnik testowany)

17 marca, Jadów: Liwia Łochów (B) 6:1 (Seweryn Rejmer 2x, Maciej Ciok, Adam Trębicki, Rafał Gnich)

23 marca, Stanisławów: Nojszewianka Dobre (B) 6:0 (Maciej Wieczorek 2x, Kamil Nowak 2x, zawodnik testowany, Łukasz Glanowski)

Watra Mrozy

19 stycznia, Miętne: Naprzód Skórzec (LO) 1:3 (zawodnik testowany)

26 stycznia, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:5

10 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 1:7 (Daniel Serwatka)

13 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) - odwołany

16 lutego, Mińsk Mazowiecki: Miedzanka Miedzna (LO) - odwołany

24 lutego, Jadów: Liwia Łochów (B) 6:2 (Daniel Serwatka 2x, Szymon Sikora, Adrian Kozyra, Bartek Mrozik, Patryk Witan)

2 marca, Siedlce: Pogoń Siedlce (juniorzy) 1:1 (Bartek Mrozik)

10 marca, Otwock: Start Otwock (A) 1:7 (Adrian Kozyra)

17 marca, Mińsk Mazowiecki: Tygrys Huta Mińska (LO) 1:2 (Szymon Sikora)

Wicher Sadowne

17 lutego, Jadów: Rywal Ruchna (B) 0:3

23 lutego, Wyszków: ŁKS Łochów (A) 0:8

2 marca, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 3:7 (Tomasz Kowalczyk, Piotr Sadowski, Łukasz Mianowicz)

9 marca, Jadów: Korona Jadów (B) 2:6 (Jakub Zyśk, Mariusz Uziębło)

17 marca, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (B) 2:8 (Łukasz Mianowicz, Konrad Kandulski)

24 marca, Jadów: Nojszewianka Dobre (B) 7:3 (Konrad Kandulski 2x, Tomasz Kowalczyk 2x, Przemysław Dzieciątko, Mateusz Jakubowski, Łukasz Mianowicz)

Warszawa I

Bednarska Warszawa

10 marca, Warszawa: Polonia II Warszawa (A) 0:5

17 marca, Warszawa: AKS Zły Warszawa (B) 0:3

19 marca, Warszawa: Polonia II Warszawa (A) 3:1 (Wojciech Świstowski, Krzysztof Siennicki, zawodnik testowany)

Błyskawica Warszawa

10 lutego, Warszawa: Miedzanka Miedzna (LO) 2:5 (samobójcza, Oleh Winarski)

17 lutego, Warszawa: City Wilanów (B) 1:4 (Mateusz Malinowski)

23 lutego, Warszawa: Legion Warszawa (A) 1:4 (Adam Klimkiewicz)

3 marca, Warszawa: UKS Siekierki (A) 5:2 (Mateusz Malinowski 2x, Marcin Chuptyś, Oleh Winarskyj, zawodnik testowany)

9 marca, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 6:3 (Michał Nagórski 2x, Mateusz Malinowski 2x, Oleh Winarskyj, Filip Pacholczak)

10 marca, Warszawa: Błękitni Korytów (A) 3:3 (Kamil Snopek, Patryk Porowski, Filip Pacholczak)

17 marca, Warszawa: KS Glinianka (B) 8:2 (Arkadiusz Kowalski, Paweł Jezierski, Michał Nagórski, Mateusz Malinowski, Szymon Gołębiewski 2x, Krzysztof Marczak, Marcin Chuptyś)

Huragan II Wołomin

9 lutego, Wołomin: KS Halinów (A) 1:4 (Damian Tucin)

16 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 0:4

21 lutego, Wołomin: Mazur II Radzymin (B) 2:3 (Kacper Dalba, Adrian Mariak)

24 lutego, Wołomin: GKP Targówek Warszawa (B) 1:6 (Kamil Zaręba)

28 lutego, Wołomin: Advit Wiązowna (A) 1:1 (Szymon Matulka)

2 marca, Wołomin: PKS Radość (A) 1:5 (Tadeusz Wojakowski)

10 marca, Wołomin: Iskra Kotuń (B) 5:1 (Dominik Zajączkowski, Sebastian Lewandowski 2x, Tadeusz Wojakowski, Szymon Matulka)

14 marca, Wołomin: Sokół Serock (LO) 2:2 (Tadeusz Wojakowski, Mateusz Augustyniak)

Korona Warszawa

9 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 5:3 (Mateusz Przybysz, Gumowski, Adam Zdunek, Tomasz Domański)

17 lutego, Warszawa: UKS Ołtarzew (A) 5:1 (Adrian Kanigowski, Sebastian Domański 2x, Konrad Wizor 2x)

24 lutego, Warszawa: Polonia II Warszawa (A) 0:6

3 marca, Warszawa: Jedność Warszawa (B) - odwołany

3 marca, Warszawa: Agrykola Warszawa (juniorzy) 3:3 (Tomasz Domański, Adam Zdunek, Michał Chorzępa)

9 marca, Warszawa: KS Konstancin (LO) 2:6 (Tomasz Domański, Marcin Starosz)

17 marca, Warszawa: Advit Wiązowna (A) 4:0 (Paweł Chróstowski, Adrian Karasiewicz, Konrad Wizor, zawodnik testowany)

KS II Łomianki

26 stycznia, Łomianki: Legionovia Legionowo (juniorzy) 7:1 (Paweł Bogdański, Patryk Igielski, Michał Kielak, zawodnik testowany 4x)

3 lutego, Łomianki: Rozwój Warszawa (A) 1:3 (Sebastian Kociszewski)

9 lutego, Łomianki: Sokół Serock (LO) 3:3 (Łukasz Janik, zawodnik testowany, Sebastian Kociszewski)

17 marca, Łomianki: GKS Podolszyn (B) 4:5 (Łukasz Janik, Marek Szczepanik 2x, Kacper Knauber)

Legion Warszawa

9 lutego, Legionowo: Legionovia Legionowo (juniorzy) 0:5

16 lutego, Kobyłka: Rządza Załubice (A) 1:1 (Zbigniew Dzięcioł)

23 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 4:1 (Tomasz Tankiewicz, Jehor Bilonożko, Kamil Kuleszczyk, zawodnik testowany)

10 marca, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 1:8 (Michał Lichota)

17 marca, Kobyłka: Wicher II Kobyłka (B) 3:2 (Kamil Kuleszczyk, Mateusz Polniak, Daniel Nowak)

ŁKS Łochów

13 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 5:8 (Radosław Gręda 2x, Sławomir Damętko 2x, zawodnik testowany)

16 lutego, Wyszków: Mazur Radzymin (LO) 2:3 (Radosław Gręda, Michał Chmielewski)

23 lutego, Wyszków: Wicher Sadowne (A) 8:0 (Michał Chmielewski 6x, zawodnik testowany, Grzegorz Kić)

2 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 2:8 (Michał Chmielewski, Jakub Giesek)

9 marca, Kałuszyn: Victoria Kałuszyn (LO) 8:2 (Radosław Gręda 3x, Michał Chmielewski 3x, Mikołaj Ciepłowski, Sławomir Damętko)

16 marca, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 0:8

Marcovia II Marki

13 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) 3:5 (Daniel Kordulewski 2x, Patryk Czajka)

17 lutego, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) 5:3 (Patryk Czajka 2x, Dawid Gawiński, Piotr Jankowski, Michał Ciecierski)

24 lutego, Kobyłka: Mazur II Radzymin (B) 3:3 (Piotr Jankowski 2x, Igor Karczmarczyk)

2 marca, Ząbki: Naprzód Brwinów (A) 4:1 (Igor Karczmarczyk 2x, Paweł Soczewka, Adrian Kaniecki)

9 marca, Ząbki: Ząbkovia Ząbki (juniorzy) 3:1 (Igor Karczmarczyk, Piotr Pszczółkowski, Paweł Pszczółkowski)

16 marca, Legionowo: Legionovia Legionowo (juniorzy) 6:3 (Igor Karczmarczyk 3x, Paweł Soczewka 2x, Jan Ziobro)

MKS Hutnik Warszawa

20 stycznia, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 0:8

9 lutego, Warszawa: Hutnik Warszawa (IV) 0:11

13 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (juniorzy) 3:2 (Karol Mikołajczyk, Sebastian Izotow, Kamil Baka)

23 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (A) 11:1 (Maciej Ziemski 4x, Mateusz Soliwoda 2x, Kamil Baka, Marek Uciński 3x, Krzysztof Pałka)

10 marca, Kaputy: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:1 (Szymon Kolasa)

19 marca, Borzęcin: UKS GOSiR Stare Babice (B) 7:4 (Mateusz Soliwoda 3x, Marek Uciński 2x, Szymon Kolasa, Karol Mikołajczyk)

Rządza Załubice

26 stycznia, Legionowo: Legionovia Legionowo (juniorzy) 1:2 (Damian Leńczuk)

3 lutego: Rozwój Warszawa (A) - odwołany

9 lutego, Kobyłka: GKP Targówek Warszawa (B) 1:3 (Grzegorz Kaflik)

16 lutego, Kobyłka: Legion Warszawa (A) 1:1 (Seweryn Remieniewicz)

27 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) 5:5 (Seweryn Remieniewicz 4x, Radosław Kostrzewa)

2 marca, Załubice: Farmacja Tarchomin (B) 6:1 (Seweryn Remieniewicz 3x, Jan Malinowski 2x, Grzegorz Kaflik)

6 marca, Załubice: Dąb II Wieliszew (B) 1:3 (Seweryn Remieniewicz)

16 marca, Załubice: Mazur II Radzymin (B) 2:0 (Radosław Wiśniewski, Damian Leńczuk)

Wicher Kobyłka

23 stycznia, Kobyłka: Polonia Warszawa (CLJ U17) 3:0 (Jan Skotnicki 3x)

26 stycznia, Kobyłka: PKS Radość (A) 1:2 (Jan Szulkowski)

2 lutego, Puławy: Orły Kazimierz Dolny (A) 9:0 (Jan Szulkowski 3x, Hubert Władyka 3x, Jan Skotnicki, Dawid Kielczyk, Maciej Pietrzak)

4 lutego, Puławy: Opolanin Opole Lubelskie (LO) 3:5 (Jan Skotnicki 2x, Maciej Pietrzak)

7 lutego, Puławy: Wisła II Puławy (LO) - odwołany

16 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 3:3 (Kamil Boguszewski, Robert Sosnowski, Bartłomiej Pietrzak)

23 lutego, Kobyłka: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:5

23 lutego, Kobyłka: Naprzód Skórzec (LO) 4:4 (Antoni Grabowski, Daniel Sulich, Kamil Boguszewski, Hubert Władyka)

2 marca, Kobyłka: Czarni Węgrów (LO) 4:1 (Hubert Władyka 3x, Jan Skotnicki)

9 marca, Kobyłka: Mazur Radzymin (LO) 3:3 (Krystian Hargot, Jan Skotnicki, Hubert Władyka)

9 marca, Kobyłka: KS Halinów (A) 3:4 (Konrad Bartochowski, Robert Sosnowski, Bartłomiej Pietrzak)

16 marca, Kobyłka: KTS Weszło (B) 1:1 (Jan Skotnicki)

Wisła Jabłonna

3 lutego, Legionowo: AKS Zły Warszawa (B) 2:0 (zawodnik testowany, Adam Fronczek)

10 lutego, Legionowo: GKS Pokrzywnica (A) 5:2 (Konrad Kaza 2x, Tomasz Tomaszek, Łukasz Ostaszewski, zawodnik testowany)

24 lutego, Legionowo: Dąb II Wieliszew (B) 3:2 (Konrad Kaza 2x, Konrad Karaszewski)

3 marca, Legionowo: GKP Targówek Warszawa (B) 3:2 (Konrad Kaza, Łukasz Karczmarczyk, Tomasz Tomaszek)

10 marca: Legionovia II Legionowo (LO) - odwołany

17 marca, Legionowo: Polonia II Warszawa (A) 2:6 (Adam Fronczek, Konrad Karaszewski)

Wkra Pomiechówek

29 stycznia, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:4 (Jakub Łachmański, Kamil Dąbski)

2 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: PKS Radość (A) 5:2 (zawodnik testowany 2x, Kamil Kaleja, samobójcza, Daniel Rudowski)

13 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Kryształ Glinojeck (LO) 2:8 (Kamil Krawczyk, Robert Sotowicz)

21 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wisła Zakroczym (B) 5:1 (Kamil Kaleja, Mateusz Władziński, Daniel Krygier, Jakub Łachmański, Kamil Krawczyk)

23 lutego: UKS Siekierki (A) - odwołany

28 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Dąb Wieliszew (LO) 0:4

9 marca, Nasielsk: Żbik Nasielsk (LO) 0:6

16 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: GKS Gumino (B) 2:0 (Kamil Kaleja, Kamil Parcheta)

WKS Rząśnik

8 lutego, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 2:6 (Piotr Ciemerych, Andrzej Akier)

16 lutego, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (B) 3:4 (Łukasz Piątek, Piotr Ciemerych, Marcin Kowalczyk)

23 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 4:1 (Łukasz Piątek 2x, Piotr Ciemerych, Patryk Mąka)

3 marca, Jadów: Korona Jadów (B) 3:1 (Łukasz Piątek, Mateusz Nowicki, Marcin Kowalczyk)

16 marca, Długosiodło: MKS Małkinia (A) 6:3 (Marcin Kowalczyk 3x, Grzegorz Abramczyk, Daniel Modzelan, samobójcza)

Warszawa II

Advit Wiązowna

27 stycznia, Karczew: KS Konstancin (LO) - odwołany

2 lutego, Karczew: Jedność Żabieniec (A) 1:5 (zawodnik testowany)

10 lutego, Karczew: UKS Siekierki (A) 3:2 (Krystian Zegadło 2x, Mateusz Białek)

17 lutego, Karczew: Tygrys Huta Mińska (LO) 1:4 (Arkadiusz Zapaśnik)

24 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 0:10

28 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 1:1 (samobójcza)

9 marca, Warszawa; Ursus II Warszawa (LO) - odwołany

17 marca, Warszawa: Korona Warszawa (A) 0:4

Bór Regut

26 stycznia, Karczew: Mazur Karczew (juniorzy) 6:3 (Ernest Trzeciak 3x, Bartłomiej Miernicki, Michał Wyrzyk, Mateusz Popis)

3 lutego, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 0:0

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 4:4 (Bartłomiej Masny, Patryk Szrajder, Rafał Możdżonek, Wojciech Grzegrzółka)

19 lutego, Miętne: Orzeł Unin (IV) 2:3 (Michał Wyrzyk, Bartłomiej Miernicki)

23 lutego, Miętne: Amur Wilga (LO) 4:1 (Patryk Szrajder 2x, Michał Wyrzyk, Ernest Trzeciak)

2 marca, Góra Kalwaria: Korona Góra Kalwaria (B) 6:3 (Patryk Szrajder 2x, Adrian Miernicki, Bartłomiej Miernicki, Jakub Nejman, Dominik Wasążnik)

17 marca, Ząbki: KS Wesoła (B) 4:1 (Patryk Szrajder 3x, Ernest Trzeciak)

CKS Celestynów

9 lutego, Otwock: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 2:8 (Tomasz Rosłoniec, Grzegorz Laskus)

16 lutego, Otwock: KS Glinianka (B) 2:2 (Grzegorz Laskus 2x)

23 lutego, Otwock: Burza Pilawa (LO) 1:7 (Tomasz Rosłoniec)

2 marca, Otwock: Advit Wiązowna (A) - odwołany

2 marca, Otwock: Amur Wilga (LO) 1:2 (Tomasz Rosłoniec)

7 marca, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 3:0 (Adam Kędzierski, Konrad Kurach, Piotr Łukasik)

9/10 marca: UKS Siekierki (A) - odwołany

10 marca, Otwock: KS Sobienie Jeziory (B) 1:2 (Adam Kędzierski)

17 marca, Puznówka: KS Puznówka (A) 0:2

Józefovia II Józefów

9 lutego, Józefów: Victoria Zerzeń (A) 2:3 (Łukasz Siarkiewicz, Patryk Przybysz)

16 lutego, Józefów: KS Halinów (A) 2:4 (Jakub Bielicki 2x)

22 lutego, Józefów: Inter Warszawa (B) 1:3 (Jakub Bielicki)

24 lutego, Józefów: AP Brychczy Warszawa (B) 2:0 (Jakub Bielicki, Łukasz Siarkiewicz)

2 marca, Józefów: Agrykola Warszawa (juniorzy) 3:3 (Maciej Cepiak, Łukasz Siarkiewicz, Mateusz Rowicki)

9 marca, Józefów: Tygrys Huta Mińska (LO) 6:4 (Maciej Napieraj, Mariusz Boniec, Jakub Bielicki, Marcin Makulec, Piotr Wadowski, Łukasz Siarkiewicz)

16 marca, Józefów: Agrykola Warszawa (juniorzy) 3:1 (Mateusz Rowicki, Maciej Cepiak, Łukasz Zawadka)

KS Halinów

19 stycznia, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 0:3

2 lutego, Jadów: LKS Ostrówek (A) 3:1 (Daniel Gomulski, Maciej Pietrzyk, Paweł Osipczuk)

9 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 4:1 (Jacek Gomulski 3x, Daniel Gomulski)

16 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 4:2 (zawodnik testowany, Jarosław Książek, Maciej Pietrzyk, Mateusz Wieczorek)

24 lutego, Jadów: Miedzanka Miedzna (LO) 5:1 (zawodnik testowany 3x, Adrian Banaszek, Maciej Pietrzyk)

3 marca, Sulejówek: Fenix Siennica (LO) 1:3 (Michał Zając)

9 marca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 4:3 (Jarosław Książek 2x, Adrian Banaszek, zawodnik testowany)

17 marca: KS Konstancin (LO) - odwołany

KS Puznówka

31 stycznia, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 2:5 ()

10 lutego, Puznówka: KS Sobienie Jeziory (B) 1:3 ()

17 lutego, Puznówka: Orzeł Parysów (B) 2:3 (Jakub Górski, Piotr Kowalczyk)

22 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 0:5

10 marca, Puznówka: Orzeł Parysów (B) 3:4 ()

17 marca, Puznówka: CKS Celestynów (A) 2:0 ()

PKS Radość

26 stycznia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 2:1 (Dominik Michałowski, Wojciech Kociński)

2 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 2:5 (Andrzej Kociński, Mateusz Borczyk)

9 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:1 (Andrzej Kociński)

16 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 1:5 (Andrzej Kociński)

20 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 2:2 (Krzysztof Romaszko, Marcin Pazgier)

23 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 1:2 (Sebastian Jarosiewicz)

2 marca, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 5:1 (Wojciech Kociński 2x, Sebastian Jarosiewicz, Filip Musiał, Andrzej Kociński)

6 marca, Warszawa: GKP Targówek Warszawa (B) 4:0 (Andrzej Kociński, Łukasz Szymański, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

9 marca, Warszawa: KTS Weszło (B) 0:5

13 marca: AP Brychczy Warszawa (B) - odwołany

13 marca, Warszawa: Inter Warszawa (B) 4:1 (Marcin Pazgier, Antoni Orliński, Franciszek Sajór 2x)

Polonia II Warszawa

2 lutego, Zielonki: Ryś Laski (A) 4:1 (Hubert Nowakowski, Marcin Tomczykowski, Piotr Śledziewski, Marek Koćwin)

9 lutego, Warszawa: Agrykola Warszawa (juniorzy) 8:0 (Piotr Śledziewski 2x, Mamadou Barry, Tomasz Kacperkiewicz, Marcin Tomczykowski, Witold Prokopczyk, Gilbert Singa, Hubert Nowakowski)

16 lutego, Kaputy: Okęcie Warszawa (A) 1:3 (zawodnik testowany)

24 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 6:0 (Jan Redliński 2x, Arkadiusz Zagórski, Jan Kozakiewicz, Mamadou Barry, Witold Prokopczyk)

2 marca, Karczew: Burza Pilawa (LO) 6:3 (Marcin Tomczykowski, Filip Pyśniak 2x, Alistair Selamolela 2x, Jan Redliński)

10 marca, Warszawa: Bednarska Warszawa (A) 5:0 (Marcin Tomczykowski 3x, Filip Pyśniak, Hubert Nowakowski)

17 marca, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 6:2 (Arkadiusz Zagórski, Witold Prokopczyk, Jakub Kamiński, Edgar Dżawakian, samobójcza, Alistair Selamolela)

19 marca, Warszawa: Bednarska Warszawa (A) 1:3 ()

Rozwój Warszawa

30 stycznia, Kaputy: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 3:1 (Andrzej Łukomski, Daniel Pigiel, Kamil Małkiewicz)

2/3 lutego: Huragan II Wołomin (A) - odwołany

3 lutego: Rządza Załubice (A) - odwołany

3 lutego, Łomianki: KS II Łomianki (A) 3:1 (Adrian Brzuchacz 3x)

9 lutego, Piaseczno: Perła Złotokłos (IV) 1:8 (Adrian Brzuchacz)

17 lutego, Warszawa: Sarmata Warszawa (B) 2:1 (samobójcza, Dawid Pigiel)

24 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 2:9 (Dawid Pigiel 2x)

3 marca, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 1:5 (Adrian Brzuchacz)

9 marca, Serock: Sokół Serock (LO) 1:4 (Dawid Pigiel)

12 marca, Leszno: Partyzant Leszno (A) 2:0 (Adrian Brzuchacz 2x)

16 marca, Zaborów: Zaborowianka Zaborów (A) 5:2 (Dawid Pigiel, Mateusz Materna, Radosław Kuhn, Andrzej Łukomski, Robert Tomaszewski)

Start Otwock

12 stycznia, Otwock: Unia Warszawa (juniorzy) 2:1 (Igor Szymański, Sebastian Kowalczyk)

26 stycznia: Józefovia II Józefów (A) - odwołany

10 lutego, Otwock: Watra Mrozy (A) 7:1 (Marcin Napieralski 2x, Paweł Wypych, Damian Bąk, Igor Szymański, Dawid Majchrzyk, Szymon Andruszko)

17 lutego, Otwock: Grom Warszawa (LO) 2:4 (Sebastian Kowalczyk, Marcin Napieralski)

24 lutego, Otwock: Unia Warszawa (juniorzy) - odwołany

3 marca, Otwock: Promnik Łaskarzew (LO) 2:0 (Marcin Napieralski, Jakub Łączyński)

10 marca, Otwock: Watra Mrozy (A) 7:1 (Jakub Łączyński 3x, Jarosław Kęsek, Maciej Blechman, Patryk Sułkowski, Szczepan Całka)

Victoria Zerzeń

19 stycznia, Warszawa: Drukarz Warszawa (juniorzy) 3:6 (zawodnik testowany, Jan Jagnieszczak, Łukasz Wirski)

9 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 3:2 (Łukasz Szostek 2x, Jan Jagnieszczak)

16 lutego, Warszawa: GKP Targówek Warszawa (B) 1:8 (Łukasz Szostek)

23 lutego, Warszawa: Agrykola Warszawa (juniorzy) 4:10 (Bartosz Cukier, Jan Jagnieszczak 2x, Patryk Tengli-Radziszewski)

3 marca, Warszawa: Unia Warszawa (juniorzy) 2:6 (Patryk Tengli-Radziszewski 2x)

10 marca, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 5:2 (Damian Łada, Jan Jagnieszczak, Seweryn Ługowski, Artur Nowak, Jakub Nieszporek)

17 marca, Sobienie Jeziory: KS Sobienie Jeziory (B) 6:3 (Patryk Radziszewski, Maciej Bochenek, Wasyl Gorochiwskyj, Jakub Nieszporek, samobójcza, Adam Dąbrowski)

Vulcan Wólka Mlądzka

2 lutego, Otwock: Start Otwock (juniorzy) 3:1 (Łukasz Fedurek, Przemysław Feliciak 2x)

9 lutego, Otwock: Mazur Karczew (juniorzy) 2:1 (Piotr Kurek, Igor Retmaniak)

16 lutego, Otwock: Korona Góra Kalwaria (B) 0:0

23 lutego, Otwock: KS Glinianka (B) 6:1 (Piotr Kurek 2x, Bartłomiej Jackowski, Igor Retmaniak 2x, samobójcza)

2 marca, Otwock: Naprzód Skórzec (LO) 0:3

9 marca, Otwock: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:2 (Jarosław Krawczyk)

16 marca, Otwock: Olimpia Latowicz (A) 9:0 (Igor Retmaniak 3x, Marcin Bąbel 3x, Mariusz Zawadka 2x, Przemysław Feliciak)

16 marca: Fenix Siennica (LO) - odwołany

Wisła Dziecinów

16 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 6:0 (Mariusz Moczulski, Kamil Banasiewicz 3x, Mateusz Bobis, Dawid Trzaskowski)

20 lutego: Józefovia Józefów (LO) - odwołany

23 lutego, Karczew: Fenix Siennica (LO) 2:7 (Kamil Banasiewicz, Młynarski)

2 marca, Piaseczno: MKS II Piaseczno (LO) 1:6 (Kamil Banasiewicz)

9 marca, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 1:0 (samobójcza)

17 marca, Baniocha: Orzeł Baniocha (A) 2:1 (Kamil Woźniak, Mateusz Wasążnik)

Wisła Maciejowice

1 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 4:2 (Dariusz Pogoda, Adrian Misiak, Daniel Szopa, Robert Jaworski)

8 lutego, Sobolew: Promnik Gończyce (B) 3:4 (Damian Baran, Robert Jaworski 2x)

23 lutego, Sobolew: Snajper Sośninka (B) 8:2 ()

1 marca, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 4:8 ()

8 marca, Sobolew: Promnik Gończyce (B) 1:2 ()

Warszawa III

Anprel Nowa Wieś

2 lutego, Milanówek: Passovia Pass (A) 0:2

9 lutego, Milanówek: Błękitni Korytów (A) 3:6 (Kamil Dąbrowski 2x, Łukasz Curyl)

16 lutego, Nowa Wieś: Błonianka II Błonie (A) 4:5 (Eryk Kozik 3x, Kamil Dąbrowski)

23 lutego, Nowa Wieś: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 4:1 (Kamil Dąbrowski 2x, Jarosław Klażynski, Piotr Kurzawa)

28 lutego, Nowa Wieś: FC Lesznowola (A) - odwołany

28 lutego, Nowa Wieś: UKS Łady (B) 1:0 (Eryk Kozik)

2 marca, Nowa Wieś: LKS Osuchów (LO) 5:2 (Eryk Kozik 2x, Kamil Dąbrowski 2x, Patryk Bieńkowski)

7 marca, Nowa Wieś: Znicz Pruszków (juniorzy) 2:2 (Piotr Kurzawa, Eryk Kozik)

9 marca, Nowa Wieś: Józefowianka Józefów (A) 2:6 (Kamil Dąbrowski, Eryk Kozik)

FC Lesznowola

24 lutego, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (juniorzy) 4:0 (Pawel Modzelewski, Grzegorz Goss, Michalik, Tomasz Leszczyński)

2 marca, Zielonka: Orły Zielonka (B) 1:2 (Tomasz Leszczyński)

10 marca, Prace Małe: Grom Prace Małe (B) - odwołany

19 marca, Raszyn: UKS Łady (B) 3:3 (Rybicki, Kanabus, Paweł Milczarek)

FC Płochocin

10 lutego, Kaputy: Guzovia Guzów (B) 1:2 (Dominik Piwowarski)

24 lutego, Kaputy: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 6:4 (Patok 2x, Hubert Koms, Maciej Pękosławski, Rembowski, Dawid Krajewski)

2 marca, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 4:2 (zawodnik testowany 3x, Maciej Pękosławski)

17 marca, Kaputy: Marymont Warszawa (B) 1:6 (Dominik Piwowarczyk)

GLKS Nadarzyn

13 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (LO) 5:0 (Paweł Milankiewicz, zawodnik testowany 3x, Robert Świercz)

16 lutego, Milanówek: Milan MIlanówek (LO) 2:2 (Paweł Milankiewicz, Gajowniczek)

20 lutego, Pruszków: Znicz Pruszków (juniorzy) 1:0 (Paweł Milankiewicz)

23 lutego, Milanówek: LKS Chlebnia (LO) 1:5 (Dawid Adamczyk)

27 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 2:6 (Paweł Milankiewicz, Dawid Adamczyk)

2 marca, Skierniewice: Widok Skierniewice (LO) 6:1 (Dawid Adamczyk 3x, Adam Michalak, Gajowniczek, Kamil Wąchocki)

9 marca, Nadarzyn: GLKS Wołucza (LO) 4:3 (Paweł Milankiewicz 2x, Dawid Adamczyk, Adam Michalak)

Grom II Warszawa

20 lutego, Warszawa: UKS ASzWoj Rembertów (B) 7:1 () 

10 marca, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 2:3 (samobójcza, Łukasz Widelski)

Jedność Żabieniec

25 stycznia, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (juniorzy) 7:1 (Kacper Włodarczyk, Arkadiusz Olejnik 3x, Piotr Sieradzki, Mieszko Królikowski, Bartosz Tula)

2 lutego, Karczew: Advit Wiązowna (A) 5:1 (Arkadiusz Olejnik 2x, Bartosz Tula, Dariusz Zabiżewski, Sebastian Belka)

10 lutego, Piaseczno: Iskra Zbrosza Duża (B) 3:1 (Arkadiusz Olejnik 2x, Tomasz Jamorski)

17 lutego, Piaseczno: Józefowianka Józefów (A) 5:8 (Kacper Włodarczyk, Arkadiusz Olejnik, Igor Radziszewski, Kamil Wolski, Tomasz Jamorski)

24 lutego, Piaseczno: Korona Góra Kalwaria (B) 3:3 (Damian Kamyszek, Maciej Lubański, Kacper Włodarczyk)

3 marca, Piaseczno: Świt Warszawa (A) 2:1 (Michał Wachulak, Tomasz Jamorski)

14 marca, Piaseczno: KS Konstancin (LO) 3:2 (Arkadiusz Olejnik, Tomasz Jamorski, Bartosz Tuła)

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

2 lutego, Piaseczno: Perła Złotokłos (IV) 2:0 (Artur Skiba, Paweł Lach)

9 lutego, Otwock: CKS Celestynów (A) 8:2 (Artur Skiba 2x, Mariusz Kapsa 2x, Michał Kochanowski 2x, Tomasz Wrotek, zawodnik testowany)

16 lutego, Warszawa: KS Konstancin (LO) 3:3 (Mariusz Kapsa, Michał Kochanowski, Michał Płatek)

16 lutego: FC Toruń Shore (-) - odwołany

23 lutego, Nowa Wieś: Anprel Nowa Wieś (A) 1:4 (samobójcza)

2 marca, Grójec: Błękitni Korytów (A) 3:2 (Mariusz Kapsa, Artur Skiba, Patryk Gieleciński)

9 marca, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:3 (Paweł Rosłaniec)

16 marca, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 1:10 (Robert Kacprzak)

Naprzód Brwinów

10 lutego, Milanówek: Józefowianka Józefów (A) 3:4 (Karol Wylangowski 2x, Piotr Orman)

17 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 7:1 (Karol Wylangowski 2x, Jakub Białobrzewski 2x, Adrian Lewandowski, Damian Cieślak, zawodnik testowany)

24 lutego, Kaputy: Wrzos Międzyborów (A) 3:1 (Karol Wylangowski, Kamil Malinowski, Daniel Kacprzycki)

2 marca, Ząbki: Marcovia II Marki (A) 1:4 (Jakub Białobrzewski)

10 marca, Piaseczno: Perła II Złotokłos (B) 3:2 (Karol Wylangowski 3x)

16 marca, Karczew: Mazur II Karczew (B) 0:3

17 marca: Orion Cegłów (B) - odwołany

Okęcie Warszawa

2 lutego, Kaputy: Przyszłość Włochy (LO) 3:1 (Jerzy Fiszer, Krystian Smokowski, Artur Bartosiński)

9 lutego, Milanówek: LKS Chlebnia (LO) 1:6 (Rafał Gajowniczek)

16 lutego, Kaputy: Polonia II Warszawa (A) 3:1 (Rafał Gajowniczek 2x, Damian Smokowski)

24 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 1:3 (Damian Koński)

27 lutego, Ząbki: KS Raszyn (IV) 4:4 (Mateusz Łuczyk, Rafał Gajowniczek 2x, Damian Koński)

2 marca: KS Konstancin (LO) - odwołany

3 marca, Kaputy: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:2 (Szota Jibladze)

9 marca, Warszawa: Agape Białołęka (LO) 2:1 (Jerzy Fiszer, Eryk Murawski)

Orzeł Baniocha

2 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (LO) 2:2 (Michał Krzysztoszek, Mateusz Kuciński)

16 lutego, Warszawa: Przyszłość Włochy (LO) 3:6 (Michał Krzysztoszek 2x, Filip Wojniusz)

23 lutego, Warszawa: SEMP Ursynów (LO) 1:4 (Mariusz Rosa)

2 marca, Warszawa: KTS Weszło (B) 3:4 (Michał Krzysztoszek, Konrad Staszewski, Mateusz Kanabus)

9 marca, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 3:2 (Marek Zych, Michał Krzysztoszek, Konrad Staszewski)

17 marca, Baniocha: Wisła Dziecinów (A) 1:2 (Cezary Kur)

Świt Warszawa

16 lutego, Kaputy: Partyzant Leszno (A) 3:3 (Jakub Lipa, Jakub Głowala, Bartłomiej Adamiak)

20 lutego, Kaputy: Józefowianka Józefów (A) 1:0 (Aleksander Kowzan)

3 marca, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 1:2 (Aleksander Kowzan)

8 marca, Warszawa: Agape Białołęka (juniorzy) 0:3

16 marca, Warszawa: Naprzód Stare Babice (LO) 1:6 (Aleksander Grib)

Tur Jaktorów

10 lutego, Skierniewice: Korona Stary Dwór (B) 0:1

17 lutego, Milanówek: Relax Radziwiłłów (B) 2:4 (Artur Wiciński, Michał Hilcher)

23 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 2:1 (Michał Hilcher, Michał Bal)

3 marca, Milanówek: Wrzos Międzyborów (A) 3:4 (Adrian Tyll 2x, Jakub Borowiec)

9 marca, Milanówek: Passovia Pass (A) 4:4 (Michał Bal 3x, Jakub Borowiec)

16 marca, Jaktorów: Błonianka II Błonie (A) 3:7 (Michał Hilcher, Michał Bal, samobójcza)

UKS Siekierki

10 lutego, Karczew: Advit Wiązowna (A) 2:3 (Krzysztof Włodyga, Mateusz Żydkiewicz)

16 lutego, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 4:2 (Wojciech Kromka 2x, Mateusz Żydkiewicz 2x)

23 lutego: Wkra Pomiechówek (A) - odwołany

3 marca, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 2:5 (Maciej Włodyga 2x)

9 marca: Kamionek Warszawa (B) - odwołany

16 marca, Korytów: Błękitni Korytów (A) 0:2

Walka Kosów

23 lutego, Grójec: Błękitni Korytów (A) 2:3 (Artur Sarnowski, Damian Adamczyk)

3 marca, Milanówek: Passovia Pass (A) 5:7 (Artur Sarnowski 2x, Michał Borasiński, Marcin Urbański, Jakub Rowiński)

9 marca, Warszawa: Sarmata Warszawa (B) 0:7

16 marca, Warszawa: UKS Tarczyn (B) 0:2

Warszawa IV

Błękitni Korytów

9 lutego, Milanówek: Anprel Nowa Wieś (A) 6:3 (Kamil Łojszczyk 3x, Michał Kajetaniak, Radosław Kordowski, Mateusz Konarski)

17 lutego, Milanówek: AP Brychczy Warszawa (B) 3:5 (Radosław Kordowski, Kamil Łojszczyk, Mateusz Odolczyk)

23 lutego, Grójec: Walka Kosów (A) 3:2 (Michał Kajetaniak 3x)

2 marca, Grójec: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 2:3 (Kamil Łojszczyk, Maciej Gabrylewicz)

10 marca, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 3:3 (Dobiesław Brudko, Tomasz Michałowski, Radosław Kordowski)

16 marca, Korytów: UKS Siekierki (A) 2:0 (Kamil Łojszczyk 2x)

Błonianka II Błonie

16 lutego, Nowa Wieś: Anprel Nowa Wieś (A) 5:4 (Kacper Sroka 2x, Bartosz Piwowarski 2x, Oskar Oracki)

22 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 1:8 (Bartosz Piwowarski)

2 marca, Zielonki: Bzura Chodaków (A) 3:3 (Oskar Oracki 2x, Bartosz Piwowarski)

9 marca, Piastów: Piast Piastów (LO) 0:4

16 marca, Jaktorów: Tur Jaktorów (A) 7:3 (Oskar Oracki 2x, Szustkowski 2x, Bartłomiej Szymański, Kacper Sroka, Bartosz Piwowarski)

Józefowianka Józefów

26 stycznia, MIlanówek: Agape Białołęka (LO) 3:3 (Kamil Warzywoda, Patryk Kościanek, Sebastian Milewski)

6 lutego, Nowa Wieś: Anprel Nowa Wieś (A) - odwołany

10 lutego, MIlanówek: Naprzód Brwinów (A) 4:3 (Mariusz Lejdyn, Patryk Kościanek, Maciej Mroczkowski 2x)

12 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 2:5 (Damian Dymkowski, Piotr Dziubak)

17 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 8:5 (Patryk Kościanek, Sebastian Milewski, Maciej Mroczkowski, Paweł Chodniewicz, Piotr Dziubak, zawodnik testowany I 2x, zawodnik testowany II)

20 lutego, Kaputy: Świt Warszawa (A) 0:1

23/24 lutego: KS Konstancin (LO) - odwołany

23 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 2:0 (Patryk Kościanek, Damian Dymkowski)

3 marca, Zielonki: KS Blizne (B) 4:4 (Damian Dymkowski 2x, Kamil Warzywoda, Piotr Dziubak)

5 marca: Bednarska Warszawa (A) - odwołany

9 marca, Nowa Wieś: Anprel Nowa Wieś (A) 6:2 (Patryk Kościanek 2x, Damian Dymkowski 2x, Maciej Mroczkowski, Paweł Chodniewicz)

17 marca, Kaputy: Relax Radziwiłłów (B) 2:3 (Kamil Warzywoda, Maciej Mroczkowski)

LKS II Chlebnia

2 lutego, Grodzisk Mazowiecki: UKS Ołtarzew (A) 2:5 (Adam Sierański, Maciej Zwierzchowski)

9 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Passovia Pass (A) 1:1 (Adrian Żakowski)

16 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Guzovia Guzów (B) 3:7 (Mateusz Walicki 2x, Mateusz Piórkowski)

23 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Tur Jaktorów (A) 1:2 (Adam Sierański)

2 marca, Grodzisk Mazowiecki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) - odwołany

2 marca, Grodzisk Mazowiecki: FC Płochocin (A) 2:4 (Adrian Żakowski, Piotr Chłystek)

7 marca, MIlanówek: Milan II Milanówek (B) 9:1 (Adam Sierański 4x, Adrian Żakowski 2x, Bartłomiej Sobieraj, Adam Laskowski, Mateusz Walicki) 

10 marca, Grodzisk Mazowiecki: KS II Teresin (B) 6:2 (Adrian Żakowski, Maciej Zwierzchowski 2x, Łukasz Wintmiller, Piotr Chłystek, Piotr Furdyna)

16 marca, Chlebnia: GKP Targówek Warszawa (B) 1:2 (Adam Sierański)

Orzeł Kampinos

22 lutego, Milanówek: KS II Teresin (B) 9:2 (Maciej Zaleski 4x, Czesław Znajdek 2x, Marcin Kowalewski, Grzegorz Komorowski, Mateusz Krzykowski)

9 marca, Kampinos: Stegny Wyszogród (LO) 0:5

17 marca, Kampinos: Promyk Nowa Sucha (juniorzy) 4:1 (Paduch 2x, Marcin Kowalewski, Czesław Znajdek)

Partyzant Leszno

2 lutego, Kaputy: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:3 (Seweryn Szczepanek)

9 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 4:5 (Patryk Winczura, Kamil Bieńko, Seweryn Szczepanek 2x)

16 lutego, Kaputy: Świt Warszawa (A) 3:3 (Patryk Winczura, Kamil Bieńko 2x)

23 lutego, Milanówek: Passovia Pass (A) 6:6 (Seweryn Szczepanek 4x, Maciej Piasecki, Karol Nowicki)

3 marca, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 4:2 (Kamil Bieńko 2x, Maciej Dadas, Wojciech Nowicki)

9 marca, Zielonki: City Wilanów (B) 3:4 (Kamil Bieńko)

12 marca, Leszno: Rozwój Warszawa (A) 0:2

Passovia Pass

2 lutego, Milanówek: Anprel Nowa Wieś (A) 2:0 (Daniel Szrebka, Eryk Szrebka)

9 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 1:1 (zawodnik testowany)

16 lutego, Milanówek: Wrzos Międzyborów (A) 2:2 (Daniel Szrebka, samobójcza)

23 lutego, Milanówek: Partyzant Leszno (A) 6:6 (Daniel Szrebka 2x, Oskar Kurowski, Gabriel Biedrzycki, Mariusz Niemiec, Arkadiusz Świderski)

3 marca, Milanówek: Walka Kosów (A) 7:5 (zawodnik testowany 3x, Daniel Szrebka 2x, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

9 marca, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 4:4 (zawodnik testowany, Piotr Grybos, zawodnik testowany II, Daniel Szrebka)

17 marca, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 4:1 (Daniel Szrebka, Eryk Szrebka, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

Piast Feliksów

9 lutego, Łowicz: Tajfun Brochów (A) 1:1 (Mateusz Zych)

16 lutego, Łowicz: Astra Zduny (A) - odwołany

16 lutego, Łowicz: Dar Placencja (A) 1:5 (Artur Sobczyk)

24 lutego, Łowicz: Rawka Bolimów (A) 0:3

2 marca, Sochaczew: Orkan Sochaczew (B) 0:3

10 marca, Feliksów: Orion Cegłów (B) 4:1 (Mateusz Miller 2x, Bartosz Woźnica, Tomasz Oliwa)

16 marca, Feliksów: Guzovia Guzów (B) 3:2 (Krzysztof Różycki 2x, Bartosz Woźnica)

Promyk Nowa Sucha

26 stycznia, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 1:2 (Marcin Gajda)

24 lutego, Łowicz: Czarni Bednary (A) 5:2 (Marcin Gajda, Maciej Nowicki, Aleksander Psiuk 2x, Rafał Dalke)

3 marca, Skierniewice: Laktoza Łyszkowice (A) 5:1 (Aleksander Psiuk, Marcin Nowak, Rafał Dalke, Marcin Jaworski, Artur Rogala)

8 marca, Łowicz: Zryw Wygoda (LO) 3:1 (Artur Rogala 2x, Piotr Kamiński)

10 marca, Chąśno: Olimpia Chąśno (LO) 1:1 (Rafał Dalke)

17 marca, Nowa Sucha: Widok Skierniewice (LO) 9:2 (Rafał Dalke 3x, Michał Maciak 2x, Piotr Kamiński 2x, Marcin Jaworski, Marcin Gajda)

Ryś Laski

2 lutego, Zielonki: Polonia II Warszawa (A) 1:4 (Emil Biegun)

16 lutego: UKS GOSiR Stare Babice (B) 1:2 ()

23 lutego, Zielonki: Marymont Warszawa (B) 6:2 (Emil Biegun 2x, Wiktor Warenik, Łukasz Szlubowski, Igor Zieliński, Piotr Koźniewski)

9 marca, Warszawa: Varsovia Warszawa (juniorzy) 2:1 (Emil Biegun, Maciej Fluder)

16 marca, Zielonki: KS Blizne (B) 2:4 (Marcin Gonczarek 2x)

Tajfun Brochów

9 lutego, Łowicz: Piast Feliksów (A) 1:1 (Konrad Szymański)

24 lutego, MIlanówek: Guzovia Guzów (B) 3:2 (Filip Szypszak 2x, Mariusz Wiciak)

2 marca, Kaputy: Unia Iłów (LO) 1:7 (Sebastian Wójcik)

9 marca, Płock: Start Proboszczewice (LO) 5:6 (Robert Wasilewski 2x, Adrian Nowakowski 2x, Sebastian Wójcik)

16/17 marca; Orkan Sochaczew (B) - odwołany

UKS Ołtarzew

2 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 5:2 (Tomasz Żmuda 4x, Kacper Bejne)

10 lutego, Kaputy: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 1:4 (zawodnik testowany)

17 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 1:5 (Kamil Krajewski)

24 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 1:8 (Tomasz Żmuda)

2 marca, Warszawa: SEMP Ursynów (LO) 0:12

10 marca, Zielonki: KS Blizne (B) 0:2

Wrzos Międzyborów

2 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 3:2 (Tomasz Skowroński, Dominik Soboń, Mateusz Kociemski)

16 lutego, Milanówek: Passovia Pass (A) 2:2 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

24 lutego, Kaputy: Naprzód Brwinów (A) 1:3 (zawodnik testowany)

3 marca, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 4:3 (Muranowicz, Kuran, Kamil Hałas 2x)

9 marca, Skierniewice: Relax Radziwiłłów (B) 3:3 (Kamil Hałas 2x, Piotr Łazarczyk)

16 marca, Międzyborów: Piast Piastów (LO) 1:5 (Dominik Soboń)

Zaborowianka Zaborów

24 lutego, Zielonki: Sokół Budki Piaseckie (B) 6:2 (Mateusz Gołębiewski 2x, Jan Jaworski, Paweł Juskowiak, Adrian Gajewski, Piotr Ziembiński)

2 marca, Zielonki: UKS GOSiR Stare Babice (B) 5:2 (Adrian Gajewski 2x, Piotr Ziembiński, Mariusz Jazgierski, Jan Jaworski)

10 marca, Pruszków: Znicz Pruszków (juniorzy) 0:8

13 marca: Sparta Jazgarzew (juniorzy) - odwołany

16 marca, Zaborów: Rozwój Warszawa (A) 2:5 (Daniel Ługowski, Jan Jaworski)

Klasa B

Ciechanów

GKS Gumino

17 lutego, Kraszewo: Dąb II Wieliszew (B) 1:6 (Adrian Więcław)

23 lutego, Płock: Stoczniowiec Płock (LO) - odwołany

2 marca, Legionowo: Legionovia Legionowo (juniorzy) 0:4

9 marca, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 0:2

16 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 0:2

24 marca, Kraszewo: Zjednoczeni Bulkowo (B) 4:3 (Filip Kacyk, Jakub Palmowski, Piotr Ronczkowski 2x)

Gladiator Słoszewo

3 marca, Kraszewo: Zjednoczeni Bulkowo (B) 2:1 (samobójcza, Mariusz Krzemiński)

10 marca, Goworowo: Orz Goworowo (B) 3:2 (Szymon Pawlak 3x)

17 marca, Karolinowo: Korona Karolinowo (A) 3:5 (Kamil Jóźwiak, Kamil Bednarski, Robert Rutkowski)

24 marca, Płock: Polonia Radzanowo (A) 0:7

Gryf Kownaty Żędowe

2 marca, Karniewo: Pełta Karniewo (A) 1:4 (Rafał Chojnowski)

9 marca, Kraszewo: Wkra Sochocin (LO) 3:10 (Rafał Chojnowski, Bartosz Łączyński, Jakub Szczyglak)

16 marca, Unieck: Jutrzenka Unieck (A) 5:5 (Rafał Chojnowski 3x, Bartosz Łączyński, Grzegorz Nawrocki)

23 marca, Długosiodło: Wymakracz Długosiodło (B) 2:9 (Kamil Kaliszewski, Rafał Chojnowski)

Olimp Ciechanów

23 stycznia, Ciechanów: Jagiellonia Białystok (juniorzy) 0:7

30 stycznia, Ciechanów: MKS Piaseczno (juniorzy) 3:0 (Dawid Cichocki, Piotr Gruszczyński, Bartłomiej Zdrojewski)

10 lutego, Ciechanów: Błękitni Raciąż (A) 3:4 (Sobecki, Patryk Lazarski, Bartosz Potyrała)

16 lutego, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 3:0 (zawodnik testowany, Piotr Gruszczyński, Jakub Letmanowski)

24 lutego, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) 3:4 (Marcin Ułasiewicz 2x, Patryk Lazarski)

3 marca, Ciechanów: Boruta Kuczbork (A) 1:2 (Marcin Ułasiewicz)

10 marca, Ciechanów: KS Pniewo (B) 3:2 (Paweł Andrzejak 2x, Piotr Gruszczyński)

16 marca, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 2:3 (Paweł Andrzejak, Patryk Czerwiński)

23 marca, Ciechanów: Wicher Cieszewo (A) 0:4

23 marca: FC 2012 Różan (B) - odwołany

Opia Opinogóra

2 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 2:8 (Artur Bartczak, Marek Kamiński)

9 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (juniorzy) 8:2 (Tomasz Piasecki 2x, Grzegorz Komorowski 2x, Mateusz Osiak, Kamil Kacprzak, Jakub Szempliński, Łukasz Frączkowski)

16 lutego, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (A) 2:3 (Paweł Jurkiewicz, Mateusz Osiak)

23 lutego, Ciechanów: WKS Mystkówiec Stary (B) 1:10 (Mateusz Osiak)

2 marca, Ciechanów: GKS Strzegowo (LO) 2:5 (Grzegorz Komorowski, Łukasz Frączkowski)

10 marca, Ciechanów: Mazovia Błomino (-) 5:3 (Łukasz Frączkowski, Paweł Jurkiewicz, Grzegorz Komorowski, Artur Bartczak, Karol Kowalewski)

16 marca, Ciechanów: KS Pniewo (B) 2:4 (Łukasz Frączkowski 2x)

23 marca, Krasnosielc: GUKS Krasnosielc (B) 2:7 (samobójcza, Grzegorz Komorowski)

Orlęta Baboszewo

24 lutego, Wyszków: WKS Mystkówiec Stary (B) 5:5 (Patryk Zajączkowski, Rafał Gwiazda, Sebastian Mak, Paweł Bogdański 2x)

3 marca, Kraszewo: Jutrzenka Unieck (A) 5:1 (Adam Senkowski, Sebastian Mak 2x, Kamil Gajewski, zawodnik testowany)

9 marca, Nowe Miasto: Sona Nowe Miasto (LO) 0:4

16 marca, Kraszewo: Konopianka Konopki (A) 8:3 (Daniel Skolimowski, Kamil Gajewski 2x, Łukasz Skibiński 2x, Rafał Gwiazda, Mikołaj Obrębski, Marek Charzyński)

23 marca, Ruchna: Rywal Ruchna (B) 1:4 (Paweł Bogdański)

Orzyc II Chorzele

16 lutego, Przasnysz: GKS Pokrzywnica (A) 1:12 (Marek Zamielski)

23 lutego, Baranowo: FC 2012 Różan (B) 4:6 (Bartosz Piasecki 2x, Miłosz Suchowiecki, Jakub Sygocki)

3 marca, Dźwierzuty: GKS Dźwierzuty (A) 1:12 (Jakub Sendrowski)

9 marca, Chorzele: Pełta Karniewo (A) 3:5 (Mateusz Olber, Miłosz Suchowiecki, Łukasz Kołakowski)

17 marca, Chorzele: Zryw Jedwabno (A) 5:0 (Łukasz Kołakowski 2x, Piotr Wróbel, Piotr Roman, Jakub Sygocki)

23 marca, Chorzele: GKS Dźwierzuty (A) 3:3 (Mateusz Olber, Kacper Rejs, Łukasz Kołakowski)

Tamka Dzierzgowo

1 marca, Mława: Gmina Kozłowo (LO) 3:4 (Łukasz Wójtowicz 2x, Tomasz Grzybowski)

10 marca, Chorzele: Orzyc Chorzele (LO) 1:3 (Michał Zbysiński)

16 marca, Narzym: Iskra Narzym (A) 4:2 (Michał Dąbrowski 3x, Jacek Szypulski)

23 marca, Iłowo: Polonia Iłowo (A) 1:7 (Jacek Szypulski)

Wkra II Żuromin

Klub wycofał się z rozgrywek

Wkra Radzanów

23 lutego, Mława: Wkra Bieżuń (LO) 2:7 (Krzysztof Stryjewski, Mateusz Kosiorek)

3 marca, Mława: Żak Szreńsk (B) 3:1 (zawodnik testowany, Krzysztof Stryjewski, samobójcza)

9/10 marca: Legia Osiek (A) - odwołany

16 marca, Bodzanów: Huragan Bodzanów (B) 3:2 (Daniel Ziółkowski 2x, A. Ziółkowski)

23/24 marca: WKS Mystkówiec Stary (B) - odwołany

23 marca, Działdowo: MKS Działdowo (B) 1:3 (Cezary Czernik)

Żak Szreńsk

2 lutego, Mława: Mławianka Mława (juniorzy) 2:1 (zawodnik testowany, Alan Michalski)

16/17 lutego: Polonia Iłowo (A) - odwołany

24 lutego, Iłowo: Iskra Narzym (A) 3:6 (Konrad Kwilman, Paweł Rudnicki, zawodnik testowany)

3 marca, Mława: Wkra Radzanów (B) 1:3 (Mateusz Kordalski)

10 marca, Mława: Wel Lidzbark (A) 2:1 (Alan Michalski 2x)

16 marca: Mławianka Mława (juniorzy) - odwołany

24 marca, Ciechanów: KS Pniewo (B) 0:1

Ostrołęka

FC 2012 Różan

3 lutego, Przasnysz: Pełta Karniewo (A) 3:4 (Marcin Wilczewski, Szymon Załęski, Kamil Tarasiewicz)

17 lutego, Długosiodło: Orz Goworowo (B) 0:2

20 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 0:9

23 lutego, Baranowo: Orzyc II Chorzele (B) 6:4 (Michał Nosek 4x, Kamil Białobrzewski, Kamil Tarasiewicz)

3 marca, Wola Kiełpińska: Sokół II Serock (B) 3:2 (Mariusz Mazuruk, Mateusz Osoliński 2x)

9 marca, Baranowo: Świt Baranowo (A) 0:3

15 marca, Długosiodło: Rzekunianka Rzekuń (A) 3:4 (Kamil Tarasiewicz, Michał Nosek 2x)

17 marca, Sypniewo: Orzeł Sypniewo (A) 1:4 (Michał Nosek)

24 marca, Różan: Korona II Ostrołęka (B) 1:2 (Rafał Bieniecki)

GKS Andrzejewo

10 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 1:3 (Mateusz Sekuła)

17 lutego, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 2:4 (Dominik Kraszewski, Mateusz Sekuła)

24 lutego, Zambrów: MKS Małkinia (A) 5:3 (Marcin Kapica, Andrzej Piwoński 2x, Adam Sierota 2x)

3 marca, Baranowo: Świt Baranowo (A) 1:3 (Andrzej Piwoński)

6 marca, Zambrów: Olimpia Zambrów (juniorzy) 4:4 (Dominik Kraszewski 2x, Andrzej Piwoński, Radosław Piwoński)

10 marca, Zambrów: Orlęta Czyżew (A) 5:2 (Andrzej Piwoński, Dominik Kraszewski, Adam Sierota, Marcin Kapica, Adam Wnorowski)

13 marca, Zambrów: Ruch Wysokie Mazowieckie (juniorzy) 6:2 (Marcin Kapica 3x, Adrian Kraszewski, Sebastian Jakubowski, Łukasz Wnorowski)

17 marca, Zambrów: Unia Ciechanowiec (A) 1:2 (Andrzej Piwoński)

23 marca, Zambrów: KS Sokoły (A) 4:0 (Andrzej Piwoński 2x, Dominik Kraszewski 2x)

GLKS Lelis

10 marca, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 3:1 (Hubert Kaliszewski, Damian Prusaczyk, Daniel Kaliszewski)

17 marca, Lelis: Zbójna (-) 7:6 (Daniel Kaliszewski 4x, Damian Prusaczyk, Hubert Nałęcz 2x)

24 marca, Goworowo: Orz Goworowo (B) 2:4 (Damian Prusaczyk, Daniel Kaliszewski)

GUKS Krasnosielc

16 lutego, Baranowo: Mazowsze Jednorożec (LO) 0:6

23 lutego, Przasnysz: Pełta Karniewo (A) 4:7 (Sebastian Kurzyński 2x, Wiktor Budny, Tomasz Rogala)

3 marca, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 3:5 (Sebastian Kurzyński, Łukasz Pragacz 2x)

10 marca, Baranowo: Rzekunianka Rzekuń (A) 2:3 (Sebastian Budny, Damian Milewski)

14 marca, Kadzidło: Kurpik Kadzidło (A) 5:6 (Tomasz Urbański 2x, Sebastian Kurzyński, Damian Milewski, Łukasz Pragacz)

17 marca, Karniewo: Pełta Karniewo (A) 6:4 (Sebastian Kurzyński 2x, Wiktor Budny, Sebastian Budny, Kazimierz Jastrzębski, Michał Lipka)

23 marca, Krasnosielc: Opia Opinogóra (B) 7:2 (Sebastian Kurzyński 2x, Sebastian Budny 3x, Tomasz Urbański, Łukasz Pragacz)

Iskra Zaręby Kościelne

23 lutego, Łomża: ŁKS Łomża (juniorzy) 1:1 (zawodnik testowany)

3 marca: Kosovia Kosów Lacki (A) 1:1 (zawodnik testowany)

10 marca, Zambrów: Zorza Sterdyń (B) 5:3 (Mariusz Tyl 3x, Tomasz Niemira 2x)

23/24 marca: Orlęta Czyżew (A) - odwołany

Korona II Ostrołęka

3 lutego, Ostrołęka: Kurpik Kadzidło (A) 2:3 (Jakub Laska, Leszek Galara)

10 lutego, Ostrołęka: Orz Goworowo (B) 3:5 (Bartłomiej Chmielewski, Szymon Kaczyński, Tomasz Lubiak)

17 lutego, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 1:3 (Filip Kiernozek)

24 lutego, Ostrołęka: Świt Baranowo (A) 2:4 (Karol Macioch)

3 marca, Ostrołęka: Rzekunianka Rzekuń (A) 2:0 (samobójcza, Filip Kiernozek)

10 marca, Ostrołęka: GLKS Lelis (B) 1:3 (Piotr Karczewski)

17 marca, Łomża: ŁKS Łomża (juniorzy) 4:3 (Karol Macioch, Bartosz Gąska, Marcin Buchalski, Liżewski)

23 marca, Różan: FC 2012 Różan (B) 2:1 (Przemysław Modzelewski, Bartłomiej Chmielewski)

KS Pniewo

17 lutego, Baranowo: Świt Baranowo (A) 0:3

24 lutego, Długosiodło: Orz Goworowo (B) 0:3

3 marca, Wyszków: WKS Mystkówiec (B) 0:3

10 marca, Ciechanów: Olimp Ciechanów (B) 2:3 (Konrad Ciskowski, Kamil Orzelski)

16 marca, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 4:2 (Konrad Ciskowski, Dawid Miłoszewski, Artur Kembłowski, Mateusz Pikora)

24 marca, Ciechanów: Żak Szreńsk (B) 1:0 (Artur Kembłowski)

Orz Goworowo

10 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 5:3 (Jakub Zięba 2x, Tomasz Gęsich, Kacper Szwed, Sebastian Godlewski)

17 lutego, Długosiodło: FC 2012 Różan (B) 2:0 (Kacper Szwed, Marek Chełchowski)

24 lutego, Długosiodło: KS Pniewo (B) 3:0 (Kamil Kośnik, Hubert Pazuła, Jakub Zięba)

10 marca, Goworowo: Gladiator Słoszewo (B) 2:3 (Kamil Kośnik, Jakub Zięba)

16 marca, Ostrołęka: APN Ostrołęka (juniorzy) 1:4 (Kacper Szwed)

24 marca, Goworowo: GLKS Lelis (B) 4:2 (Mikołaj Głogowski 2x, Kamil Kośnik, Paweł Koziatek)

ULKS Ołdaki

16 lutego, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) 3:5 (Szymon Brzostek 2x, Damian Szabłowski)

24 lutego, Ołdaki: Rzekunianka Rzekuń (A) 3:4 (Krystian Żyłko 2x, Radosław Żerański)

2/3 marca: ŁKS Łomża (juniorzy) - odwołany

3 marca, Łomża: KS Śniadowo (IV) 3:1 (Tomasz Ciecierski, Szymon Brzostek, samobójcza)

10 marca, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 1:4 (Szymon Brzostek)

17 marca, Baranowo: Świt Baranowo (A) 3:0 (Damian Szabłowski, Radosław Żerański, Szymon Brzostek)

WKS Mystkówiec Stary

3 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 1:6 (Dominik Kostruski)

6 lutego, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 0:5

17 lutego, Wyszków: Liwia Łochów (B) 7:1 (Dominik Kostruski 2x, Adrian Kanclerz 2x, Przemysław Woźnica, Bartosz Karłowicz, Patryk Paź)

23 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 10:1 (Mateusz Gołębiowski, Kamil Paź, Dominik Kostruski 2x, Michał Milewski, Patryk Składanek 2x, Robert Szulc 3x)

24 lutego, Wyszków: Orlęta Baboszewo (B) 5:5 (Sebastian Szczubeł, Patryk Składanek, Michał Arbaszewski, Mateusz Gołębiowski, samobójcza)

3 marca, Wyszków: KS Pniewo (B) 3:0 (Sebastian Szczubeł, Adam Rosiński, Paweł Ciskowski)

10 marca, Wyszków: GKS Pokrzywnica (A) 4:0 (Dominik Kostruski 2x, Jacek Rosiński, Piotr Ciskowski)

16 marca: WKS Rząśnik (A) - odwołany

17 marca, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 1:5 (Robert Szulc)

23 marca: Wkra Radzanów (B) - odwołany

Wymakracz Długosiodło

2 lutego, Długosiodło: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 1:0 (Emil Mostowski)

9 lutego, Długosiodło: Orzeł Sypniewo (A) 5:2 (Michał Laska, Mariusz Witkowski, Emil Mostowski, Piotr Rosiński, Adam Duda)

16 lutego, Długosiodło: WKS Rząśnik (A) 4:3 (Emil Mostowski 2x, Adam Duda, Piotr Rosiński II)

24 lutego: Bartnik Myszyniec (A) - odwołany

3 marca, Długosiodło: MKS Małkinia (A) 6:3 (Adam Duda 3x, Michał Laska, Marcin Gałązka, Bartłomiej Kolankiewicz)

9 marca, Długosiodło: KS Wąsewo (A) 9:1 (Bartłomiej Kolankiewicz, Emil Mostowski 4x, Michał Laska, Adam Duda 2x, Damian Nowicki)

17 marca, Długosiodło: Wicher Sadowne (A) 8:2 (Bartłomiej Kolankiewicz, Emil Mostowski 5x, Adam Duda, Michał Laska)

23 marca, Długosiodło: Gryf Kownaty Żędowe (B) 9:2 (Dominik Gołębiewski, Marcin Gałązka, Bartłomiej Kolankiewicz, Michał Laska 2x, Adam Duda, Damian Nowicki, Kamil Iwański 2x)

Płock

Czarni Rempin

???

Huragan Bodzanów

27 stycznia, Bodzanów: Spójnia Mała Wieś (A) 0:3

17 lutego, Bodzanów: Delta Słupno (LO) 1:4 (Bogusław Baumann)

23 lutego, Żychlin: KS Żychlin (B) 1:7 (Hubert Kozioł)

2 marca, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 3:1 (Krzysztof Zuchora, Michał Zuchora 2x)

10 marca, Bodzanów: Wicher Cieszewo (A) 4:2 (Paweł Bąbała, Krzysztof Zuchora, Radosław Staszewski, Bogusław Bauman)

16 marca, Bodzanów: Wkra Radzanów (B) 2:3 (Bogusław Bauman, Krzysztof Zuchora)

23/24 marca: Orzeł Goleszyn (LO) - odwołany

24 marca, Mała Wieś: Spójnia Mała Wieś (A) 2:6(Michał Zuchora, Krzysztof Zuchora)

30 marca, Bodzanów: Mazovia Błomino (-) 2:2 (Marcin Chmura, Marcin Dziergowski)

Lwówianka Lwówek

???

Orkan Sochaczew

2 marca, Sochaczew: Piast Feliksów (A) 3:0 (Cezary Czarnecki, Grzegorz Affek, Arkadiusz Widyński)

10 marca, Mała Wieś: Spójnia Mała Wieś (A) - odwołany

17 marca, Łowicz: Meteor Reczyce (B) 9:0 (Cezary Czarnecki 7x, Marcin Kaczorowski, Przemysław Bardziński)

23/24 marca: Tajfun Brochów (A) - odwołany

24 marca, Bolimów: Rawka Bolimów (A) 4:2 (Cezary Czarnecki 3x, Kamil Jeznach)

31 marca: Sokół Budki Piaseckie (B) 4:0 (Cezary Czernik 2x, Dawid Kuśmider, samobójcza)

Relax Miszewo Murowane

Klub wycofał się z rozgrywek

Sparta Mochowo

24 lutego, Włocławek: Orion Popowo (A) 3:4 (Bartosz Włodarczyk 2x, Rafał Krupiński)

3 marca, Rypin: Skrwa Łukomie (LO) 0:6

10 marca, Płock: Tłuchowia Tłuchowo (A) 3:4 (Bartosz Włodarczyk, Damian Lipiński, Piotr Wiśniewski)

17 marca, Płock: Czarni Rempin (B) - odwołany

17 marca, Płock: Skompensis Skępe (A) 5:0 (Piotr Wiśniewski 3x, Patryk Szczypecki, Jakub Turowski)

24 marca, Płock: Wisła Główina-Sobowo (A) 3:2 (Bartosz Włodarski, Jakub Turowski, Damian Lipka)

Unia II Czermno

10 marca, Płock: Wisła Główina-Sobowo (A) 0:6

17 marca, Oporów: Olimpia Oporów (B) 2:4 (Michalak, Dominik Kamerdyn)

23 marca: Olimpia Oporów (B) - odwołany

Zjednoczeni Bulkowo

17 lutego, Płock: Spójnia Mała Wieś (A) 2:3 (Paweł Małkiewicz, Dawid Budek)

3 marca, Kraszewo: Gladiator Słoszewo (B) 1:2 (Mateusz Konopiński)

10 marca, Ciółkowo: Polonia Radzanowo (A) 2:2 (Eryk Adamski, Paweł Małkiewicz)

17 marca, Drobin: Skra Drobin (LO) 0:5

24 marca, Kraszewo: GKS Gumino (B) 3:4 (Jakub Ślepowroński 2x, Damian Wiśniewski)

30/31 marca: Szopen Sanniki (A) - odwołany

Radom I

Hubal Chlewiska

2 marca, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 1:4 (Witalij Tatarincew)

9 marca, Pawłów: Szydłowianka Szydłowiec (juniorzy) 4:1 (Witalij Tatarincew 2x, Krzysztof Barczyński, Piotr Kusztal)

10 marca, Pawłów: Wisła Chotcza (B) 3:1 (Witalij Tatarincew, Konrad Szewczyk, Jakub Rogala)

KP Stanisławice

26 stycznia, Kozienice: Energia Kozienice (juniorzy) 2:5 (Patryk Starzyk, Dawid Ceglarz)

30 stycznia, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 0:14

3 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 0:4

10 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (A) 9:4 (Dawid Ceglarz 3x, Mateusz Makuch 2x, Rafał Adamczyk, Filip Walos, Bartłomiej Starzyk, samobójcza)

16 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 0:3

23 lutego, Kozienice: Hubertus Chomentów (A) 2:4 (Mateusz Makuch, zawodnik testowany)

24 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (A) 4:4 (Dawid Ceglarz 2x, Mateusz Makuch, Patryk Starzyk)

26 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) - odwołany

2 marca: Wisła Chotcza (B) - odwołany

2 marca, Kozienice: KS Magnuszew (A) 2:6 (Paweł Pastwa, Mateusz Makuch)

10 marca, Kozienice: Energia Kozienice (juniorzy) 4:4 (Dawid Ceglarz 3x, Paweł Pastwa)

Krępianka Rzeczniów

3 lutego, Puławy: LZS Poniatowa Wieś (A) 5:2 (Damian Stempień, Piotr Czaja, Jakub Ziomek 3x)

10 lutego, Radom: Hubertus Chomentów (A) 2:1 (Jakub Ziomek 2x)

16 lutego, Starachowice: Juventa Starachowice (juniorzy) 3:4 (Piotr Czaja, Emanuel Chudyba, Maciej Bajon)

24 lutego, Kowala: Zorza Kowala (A) 3:3 (Jakub Ziomek, Piotr Bugajski, Błażej Rutkowski)

3 marca, Rzeczniów: Hubertus Chomentów (A) 4:5 (Sebastian Kutera, Emanuel Chudyba, Mateusz Pastuszka, Łukasz Fijas)

KS Jastrząb

2 lutego, Brudnów: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 0:7

10 lutego, Brudnów: Zorza Kowala (A) 3:0 (Piotr Droś 2x, Mateusz Figarski)

12 lutego, Kielce: Korona Kielce (juniorzy) 1:13 (Mateusz Figarski)

17 lutego, Jastrząb: WUKS Ruda Wielka (A) 0:3

23 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 1:4 (Adrian Tomczyk)

2 marca, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (juniorzy) 2:3 (Patryk Kępas, Piotr Wątły)

9 marca: Neptun Końskie (juniorzy) - odwołany

10 marca, Jastrząb: Postęp Łaziska (B) 5:1 (Adrian Tomczyk 2x, Piotr Droś, Paweł Walasik, Bartosz Figarski)

17 marca, Jastrząb: Granat Borki (A) 2:0 (Piotr Wątły, Kamil Warso)

KS Maków

17 lutego, Golędzin: Wulkan Zakrzew (A) 1:10 (Damian Górnik)

23/24 lutego: Sokół Przytyk (A) - odwołany

16/17 marca: Gracja Tczów (A) - odwołany

Legion Suskowola

10 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (juniorzy) 6:0 (Zbigniew Żyła, Marcin Żyła, Marcin Brodowski, Mateusz Jurczak 2x, samobójcza)

17 lutego, Suskowola: Hubertus Chomentów (A) 8:2 (Mateusz Warchoł 3x, Michał Rolnik 2x, Zbigniew Żyła, Jakub Abramowicz, Rafał Grzybowski)

24 lutego, Kozienice: KS Magnuszew (A) 1:7 (Jakub Abramowicz)

2 marca, Suskowola: Plon Garbatka (A) 3:1 (Dawid Szewczyk 2x, Mateusz Warchoł)

3 marca, Golędzin: Wulkan Zakrzew (A) 5:2 (Zbigniew Żyła 2x, Mateusz Warchoł 2x, Dawid Szewczyk)

10 marca, Suskowola: Zorza Kowala (A) 2:6 (Radosław Janas, Rafał Grzybowski)

LZS Zalesice

Klub nie rozgrywał zimą meczów sparingowych

Postęp Łaziska

17 lutego, Kowala: Zorza Kowala (A) 2:3 (Grzegorz Deja, Przemysław Bocheński)

24 lutego, Brudnów: Jaguar Wolanów (B) 1:4 (Aleksander Pożyczka)

3 marca, Brudnów: KS Błotnica Stara (A) 1:7 (Adrian Kania)

9/10 marca: GKS Belsk Duży (B) - odwołany

10 marca, Jastrząb: KS Jastrząb (B) 1:5 (Piotr Zawadzki)

Ruszcovia Borkowice

23 lutego, Brudnów: Blask Odrzywół (B) 2:2 (Marcin Fidos, Daniel Witczak)

2 marca, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 2:3 (Patryk Skalski 2x)

9 marca, Przysucha: Oskar Przysucha (IV) 0:10

Video Ciepielów

17 lutego, Radom: KS Błotnica Stara (A) 3:7 (Mariusz Rojecki 2x, Artur Kapcia)

24 lutego, Józefów: Wisła Józefów (A) 0:1

3 marca, Ciepielów: Jaworzanka Rogów (B) 2:1 (Sebastian Chmielewski, Krystian Firlej)

10 marca, Ciepielów: KS Góra Puławska (A) 0:1

Wisła Chotcza

10 lutego, Radom: AS Radomiak Radom (juniorzy) 6:3 (Michał Żeromiński 3x, Piotr Mróz, Łukasz Rutkowski, Robert Tokarski)

17 lutego: Megawat Świerże Górne (A) - odwołany

20 lutego, Radom: Strażak Wielogóra (A) 2:7 (Robet Szymański, Paweł Okruta)

24 lutego, Puławy: KS Góra Puławska (A) 2:11 (Piotr Piwowarek, Robert Tokarski)

3 marca, Józefów: Wisła Józefów (A) 0:5

9/10 marca: Radomiak Radom (juniorzy) - odwołany

10 marca, Pawłów: Hubal Chlewiska (B) 1:3 (Robert Szymański)

Wisła Solec

2 lutego, Lublin: Bronowice Lublin (B) 2:6 (Sebastian Bańcerowski, Dawid Krupa

16 lutego, Ożarów: Świt Ćmielów (LO) 1:5 (Piotr Strąk)

2 marca, Solec: Hubertus Chomentów (A) 4:3 (Dawid Retmańczyk, Krzysztof Rychter, Dawid Blin 2x)

10 marca, Józefów: Wisła Józefów (A) 2:2 (Sebastian Bańcerowski, Dawid Blin)

WKS Zajezierze

17 lutego, Dęblin: Czarni/Orlęta Dęblin (B) 3:1 (samobójcza, Adrian Cieśla, Daniel Zamirski)

24 lutego, Dęblin: Gabaryty Dęblin (A) 0:5

3 marca, Dęblin: Czarni/Orlęta Dęblin (B) 2:2 (Dominik Soldat, Daniel Zamirski)

10 marca, Zajezierze: Orlęta Nowodwór (B) 2:3 (Patryk Ochocki 2x)

Radom II

Blask Odrzywół

16 lutego, Grójec: UKS Tarczyn (B) 3:4 (Wojciech Matuszczak, Bartłomiej Sułecki, Bartłomiej Rychta)

21 lutego, Mogielnica: SKS Potworów (A) 4:0 (Jakub Sieczkowski, Łukasz Rychta, Walczyk, Paweł Chochół)

23 lutego, Brudnów: Ruszcovia Borkowice (B) 2:2 (Bartłomiej Sulecki, Mateusz Worach)

2 marca, Radom: Młodzik-18 Radom (A) 4:3 (Bartłomiej Sułecki, Tomasz Stefaniak, Rafał Porada, Walczyk)

10 marca, Mogielnica: RKS Rzeczyca (A) 3:2 (Łukasz Rychta, Bartłomiej Sułecki, Wiktor Gut)

GKS Belsk Duży

10 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 2:3 (Mateusz Noga, Tomasz Prokopczyk)

17 lutego, Grójec: GKS Chynów (B) 5:3 (Mateusz Noga 2x, Piotr Franczak 2x, Łukasz Cieślak)

24 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 6:1 (Mateusz Noga 3x, Piotr Franczak, Łukasz Cieślak, Jakub Wójcik)

1 marca, Mogielnica: GKS Stromiec (B) 4:2 (Hernik, Piotr Franczak, Patryk Bilski, Łukasz Cieślak)

9/10 marca: Postęp Łaziska (B) - odwołany

9 marca, Mogielnica: GKS Belsk Duży (B) 2:6 (Łukasz Cieślak, Bartosz Jakóbowski)

GKS Chynów

2 lutego, Grójec: KS Warka (juniorzy) 5:0 (Daniel Galiński, Daniel Glinka, Dominik Skwarek, ???)

10 lutego: Sparta Jazgarzew (juniorzy) 4:2 ()

17 lutego, Grójec: GKS Belsk Duży (B) 3:5 ()

10 marca, Góra Kalwaria: Korona Góra Kalwaria (B) 2:9 ()

GKS Stromiec

9 lutego, Grójec: Zodiak Sucha (A) 1:2 (Michał Jopek)

16 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 4:7 (Michał Jopek 3x, Krystian Machalski)

23 lutego, Grójec: MKS Wyśmierzyce (A) 2:2 (Michał Jopek, Jewhen Dawydenko)

1 marca, Mogielnica: GKS Belsk Duży (B) 2:4 (Hubert Król, Mateusz Kucman)

10 marca, Falęcice: LKS Promna (IV) 0:4

GPSZ Głuchów

10 lutego, Grójec: GKS Belsk Duży (B) 3:2 (Dawid Balcer, Jakub Paszkiewicz, zawodnik testowany)

17 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 4:9 (Dawid Balcer 3x, zawodnik testowany)

17 lutego, Grójec: GKS Chynów (B) - odwołany

24 lutego, Grójec: Grom Prace Małe (B) 4:3 (Jakub Paszkiewicz 2x, zawodnik testowany 2x)

3 marca, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 1:5 (zawodnik testowany)

3 marca, Grójec: LKS Wola Chojnata (A) 1:0 (Jakub Paszkiewicz)

Iskra Zbrosza Duża

10 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 1:3 (Krzysztof Budyta)

17 lutego, Grójec: LKS Wola Chojnata (A) 0:3

20 lutego, Mogielnica: Pilica Nowe Miasto (LO) 4:10 (Krzysztof Budyta 3x, Jakub Foltyn)

24 lutego, Grójec: KS Błotnica Stara (A) 1:3 (Sebastian Grzegorzek)

3 marca, Grójec: Grom Prace Małe (B) 0:3

3 marca, Grójec: KS Lesznowola (B) 2:2 (Sebastian Grzegorzek, Sebastian Sieńko)

10 marca, Zbrosza Duża: UKS Tarczyn (B) 3:5 (zawodnik testowany 2x, A. Wodziński)

Jaguar Wolanów

9 lutego, Brudnów: Powała Taczów (A) 3:2 (Damian Wasiak 2x, Jakub Sieradz) - mecz przerwany w 60 minucie

24 lutego, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 4:1 (Tomasz Fijałkowski, Krzysztof Gibała, Kamil Pawłowski, zawodnik testowany)

2 marca, Wolanów: Strażak Wielogóra (A) - odwołany

8 marca, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 0:4

10 marca, Wolanów: KS II Błotnica (B) 8:0 (Jakub Nachyła 3x, Łukasz Prokop, Piotr Pikiewicz, Jakub Sieradz, Kamil Pawłowski, Adrian Siara)

KS II Błotnica Stara

26 stycznia, Radom: Hubertus Chomentów (A) 0:3

10 marca, Wolanów: Jaguar Wolanów (B) 0:8

KS Lesznowola

3 lutego, Grójec: KS Błotnica (A) 4:7 (Damian Grodzki, Mariusz Brzeziński, Przemysław Studniarek 2x)

10 lutego, Grójec: MKS Wyśmierzyce (A) 2:0 (Przemysław Studniarek 2x)

15 lutego, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (juniorzy) 5:7 (Przemysław Wójciak, Mariusz Brzeziński, Karol Kołecki, Dawid Pawelski, Łukasz Siwiec)

17 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 9:4 (Bartłomiej Kowalczyk 3x, Karol Kołecki 2x, Przemysław Wójciak 2x, Mariusz Brzeziński, Damian Grodzki)

17 lutego, Grójec: GKS Chynów (B) - odwołany

24 lutego, Grójec: GKS Belsk Duży (B) 1:6 (Alan Sygnarek)

26 lutego: Mogielanka Mogielnica (A) - odwołany

3 marca, Grójec: Grom Prace Małe (B) 2:1 (Mariusz Brzeziński, Bartłomiej Kowalczyk)

3 marca, Grójec: Iskra Zbrosza Duża (B) 2:2 (Karol Kołecki, Mariusz Brzeziński)

8 marca, Grójec: KS Warka (juniorzy) 3:3 (Kamil Kołecki, Emil Lis, Alan Sygnarek)

10 marca, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 3:0 (Przemysław Wójciak, Karol Kołecki, Mariusz Brzeziński)

KS Wysokin

10 lutego, Klwów: Zorza Klwów (B) 2:8 (Michał Kopytowski, Krzysztof Pilich)

17 lutego, Mogielnica: Korona Stary Dwór (B) 2:1 (Filip Pawelec, Patryk Snopczyński)

24 lutego, Mogielnica: UKS Tarczyn (B) 1:2 (Krzysztof Pilich)

3 marca, Mogielnica: Sokół Regnów (B) 2:2 (Patryk Snopczyński, Kamil Dudek)

10 marca, Odrzywół: Start Pukinin (B) 6:4 (Patryk Snopczyński 3x, Kamil Dudek 2x, Filip Pawelec)

Sadownik Błędów

22 lutego, Mogielnica: Zodiak Sucha (A) 2:5 (Krzysztof Boroń 2x)

3 marca, Radom: Broń Radom (juniorzy) 1:1 (Remigiusz Krawczyk)

5 marca, Mogielnica: LKS Promna (IV) 1:5 (Adrian Krawczyk)

10 marca, Mogielnica: Mazowia Rawa Mazowiecka (B) 1:5 (Adrian Snopek)

Tęcza Augustów

Klub nie rozgrywał zimą sparingów

Zorza Klwów

10 lutego, Klwów: KS Wysokin (B) 8:2 (Artur Litwiński 3x, Patryk Górski 2x, Michał Ulaski, Grzegorz Binczyk, Damian Pełka)

8 marca, Klwów: Orzeł Gielniów (A) 2:6 (Wojciech Jędrasik, Artur Litwiński)

10 marca, Klwów: MGKS II Drzewica (B) 3:0 (Karol Seliga, Maciej Łukasik, Sebastian Bykowski)

24 marca, Klwów: Sokół Regnów (B) 4:2 (Karol Makowski, Łukasz Więckowski, Adrian Narożnik, Krystian Telus)

Siedlce

Iskra Kotuń

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (B) 3:1 (Łukasz Kuć, Michał Kleszcz, Adrian Lęgas)

2 marca, Mińsk Mazowiecki: Kolektyw Oleśnica (LO) 1:5 (Andrzej Parapura)

10 marca, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 1:5 (Damian Wójcik)

17 marca, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 4:8 (Łukasz Kuć 2x, Marek Kania, Damian Wójcik)

24 marca, Stara Róża: Armaty Stoczek Łukowski (B) 5:1 (Łukasz Kuć 2x, Adrian Lęgas, Mateusz Boruciński, Damian Wójcik)

31 marca, Kotuń: Nojszewianka Dobre (B) 5:5 (Łukasz Kuć 2x, Mateusz Boruciński, Andrzej Parapura, Kamil Niewiatowski)

Liwia Łochów

17 lutego, Wyszków: WKS Mystkówiec Stary (B) 1:7 (Patryk Akier)

24 lutego, Jadów: Watra Mrozy (A) 2:6 (Mateusz Bala 2x)

2 marca, Jadów: LKS Ostrówek (A) 2:3 (zawodnik testowany, Dominik Brewczyński)

8 marca, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 5:2 (Grzegorz Maliszewski 2x, Dominik Brewczyński, Paweł Pobudkiewicz, zawodnik testowany)

17 marca, Jadów: Tęcza Stanisławów (A) 1:6 (Grzegorz Maliszewski)

24 marca, Jadów: Rywal Ruchna (B) 0:5

ŁDK Łosice

3 lutego, Biała Podlaska: Wektra Zbuczyn (LO) 0:7

3 marca, Łosice: Janowia Janów Podlaski (A) 7:4 (Kacper Wyrzykowski 3x, Łukasz Naumiuk 2x, Daniel Żek, Jakub Głuchowski)

10 marca, Krzymosze: Grodzisk Krzymosze (A) 3:1 (Łukasz Naumiuk 2x, zawodnik testowany)

17 marca, Łosice: SPLGMP Rogoźnica (A) 0:2

24 marca: Polonez Mordy (A) - odwołany

31 marca, Ciechanowiec: Unia Ciechanowiec (A) 0:1

Niwa Tęczki

3 marca, Tęczki: LZS Sielczyk (A) 2:6 (Tomasz Pietruk 2x)

10 marca, Tęczki: Amazonka Wiśniew (-) 0:1

17 marca, Tęczki: Krzna Rzeczyca (A) 1:1 (Kamil Kaniecki)

24 marca, Tęczki: Grodzisk Krzymosze (A) 1:1 (Bartłomiej Kaniecki)

31 marca, Tęczki: Amazonka Wiśniew (-) 1:2 (Łukasz Jasiński) 

Nojszewianka Dobre

16 marca, Jadów: Świt Barcząca (B) 3:3 (Karol Kowalczyk, Mateusz Połaski, Patryk Gulski)

17 marca, Kałuszyn: Victoria Kałuszyn (LO) - odwołany

23 marca, Stanisławów: Tęcza Stanisławów (A) 0:6

24 marca, Jadów: Wicher Sadowne (A) 3:7 (Karol Błażejczyk, Mychajło Nakładniouk, Marcin Gadomski)

31 marca, Kotuń: Iskra Kotuń (B) 5:5 (Marcin Gadomski 3x, Sebastian Sobótka)

Płomień II Dębe Wielkie

11 marca, Otwock: Start Otwock (oldboje) 2:1 (Daniel Głuchowski, Szymon Górecki)

24 marca, Ząbki: KS Wesoła (B) 1:3 (Kamil Konowrocki)

30 marca: Świt Barcząca (B) 2:3 (Sebastian Kaczmarczyk, Adrian Czajewski)

Promnik Gończyce

8 lutego, Sobolew: Wisła Maciejowice (A) 4:3 (Dawid Kasperczyk 2x, Wojciech Zackiewicz, Bartosz Zackiewicz)

17 lutego, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 1:2 (Bartosz Zackiewicz)

23 lutego, Łaskarzew: Promnik Łaskarzew (LO) 1:3 (Dawid Kasperczyk)

3 marca, Sobolew: Snajper Sośninka (B) 5:3 (Dominik Kiliszek, Dawid Kasperczyk, Przemysław Galbarczyk 3x)

8 marca, Sobolew: Wisła Maciejowice (A) 2:1 (Dawid Kasperczyk 2x)

17 marca, Huta Dąbrowa: Ar-Tig Huta Dąbrowa (A) 2:3 (Przemysław Galbarczyk, Marcin Owczarczyk)

23/24 marca: Sęp Żelechów (A) - odwołany

30 marca, Sobolew: Piekiełko Przykwa (B) 9:1 (Eryk Radziej 2x, Dawid Kasperczyk, Patryk Woźniak, Krzysztof Szewczyk, Przemysław Galbarczyk 2x, Marcin Owczarczyk, Dominik Kiliszek)

Rywal Ruchna

17 lutego, Jadów: Wicher Sadowne (A) 3:0 (Michał Polkowski, Maciej Mieszało, Dominik Polak)

24 lutego, Jadów: Żubr Drohiczyn (A) 4:4 (Michał Polkowski 2x, samobójcza, Mateusz Kowalczyk)

2 marca, Jadów: Victoria Kałuszyn (LO) 5:4 (Maciej Mieszało, Rafał Bałdyga, Dominik Polak 3x)

10 marca, Jadów: Tęcza Stanisławów (A) 5:4 (Maciej Mieszało 3x, Dominik Polak, samobójcza)

16/17 marca: Olimpia Latowicz (A) - odwołany

23 marca, Ruchna: Orlęta Baboszewo (B) 4:1 (Maciej Mieszało 2x, Karol Sobotka, Łukasz Sobotka)

24 marca, Jadów: Liwia Łochów (B) 5:0 (Arkadiusz Kałuski 2x, Dominik Polak 2x, Adrian Kocon)

27 marca, Jadów: Korona Jadów (B) 3:1 (Arkadiusz Kałuski 2x, Karol Sobotka)

31 marca, Ruchna: Cresovia II Siemiatycze (A) 5:0 (Dominik Polak, Szymon Stępień, Karol Sobotka, Kamil Stokowski, Szymon Czarnecki)

Strzelec Chodów

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Victoria Kałuszyn (LO) 4:2 (Tomasz Borkowski 2x, Przemysław Ławecki, Karol Niegowski)

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Wektra Zbuczyn (LO) 1:4 (Adrian Ławnik)

24 lutego, Krzymosze: Grodzisk Krzymosze (A) 3:2 (Paweł Śliwa, Karol Niegowski, Adrian Ławnik)

3 marca, Jartypory: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 2:3 (Patryk Ciulak, Tomasz Borkowski)

17 marca, Korczew: Tęcza Korczew (A) 2:7 (Tomasz Borkowski, Paweł Ślaz)

24 marca, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 9:3 (Rafał Pieńkowski, Paweł Ślaz, Gabriel Wielogórski, Tomasz Borkowski 3x, Paweł Śliwka 3x)

Świt Barcząca

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jutrzenka Cegłów (A) 2:1 (Karol Krzyżanowski, Szymon Rońda)

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Iskra Kotuń (B) 1:3 (zawodnik testowany)

2 marca, Mińsk Mazowiecki: Tęcza Stanisławów (A) 0:3

9 marca, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 1:5 (zawodnik testowany)

16/17 marca: Orzeł Parysów (B) - odwołany

16 marca, Jadów: Nojszewianka Dobre (B) 3:3 (zawodnik testowany, Mariusz Mistewicz, Marcin Zgutka)

23 marca, Jadów: GKS Dąbrówka (B) 2:4 (Popławski, zawodnik testowany)

30 marca: Płomień II Dębe Wielkie (B) 3:2 ()

ULKS Gołąbek

17 lutego, Miętne: Kolektyw Oleśnica (LO) 4:4 (Arkadiusz Soćko, Łukasz Suchożebrski, Utnicki, Paweł Borkowski)

3 marca, Gołąbek: Korona Olszyc (-) 3:4 (Jakub Wierzbicki 2x, Michał Sulej)

17 marca, Janów Podlaski: Janovia Janów Podlaski (A) 0:5

24 marca, Żeliszew: Jastrząb Żeliszew (A) 2:7 (Kacper Pawlik, Jakub Wierzbicki)

31 marca, Gołąbek: Orlęta Gołaszyn (A) 4:1 (Kacper Pawlik, Jakub Pawlik, Arkadiusz Soćko, Karol Szymański)

Zorza Sterdyń

24 lutego, Kosów Lacki: Kosovia Kosów Lacki (A) 2:12 (Hubert Osipiak 2x)

3 marca, Jabłonna Lacka: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) - odwołany

10 marca, Zambrów: Iskra Zaręby Kościelne (B) 3:5 (Michał Saczuk, Hubert Osipiak, Ignaciuk)

17 marca, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) - odwołany

24 marca, Jadów: Korona Jadów (B) 3:4 (Sebastian Chmielak, Karol Mieczkowski, Hubert Osipiak)

 

Warszawa I

AKS Zły Warszawa

3 lutego, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 0:2

16 lutego, Miętne: Burza Pilawa (LO) 2:1 ()

9 marca, Warszawa: KS Glinianka (B) 4:3 ()

17 marca, Warszawa: Bednarska Warszawa (A) 3:0 ()

Dąb II Wieliszew

30 stycznia, Legionowo: Legionovia Legionowo (juniorzy) 3:2 (Oskar Sinkiewicz, Łukasz Ćwikliński, Sebastian Wydra)

3 lutego, Legionowo: Legionovia Legionowo (juniorzy) 4:6 (Szczypiński, Łukasz Ćwikliński, Michał Kado, Oskar Sinkiewicz)

17 lutego, Kraszewo: GKS Gumino (B) 6:1 (Sebastian Twardowski 2x, Błażej Brona, Oskar Sinkiewicz, Kamil Bułka, samobójcza)

24 lutego, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 2:3 (Kamil Bułka, Oskar Sinkiewicz)

1 marca, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 1:4 (Mateusz Szczypiński)

6 marca, Załubice: Rządza Załubice (A) 3:1 (Sebastian Twardowski, Oskar Sinkiewicz, zawodnik testowany)

9 marca, Warszawa: Drukarz Warszawa (juniorzy) 4:0 (Kamil Bułka, Szymon Koperkiewicz, Jankowski, Sebastian Twardowski)

20 marca, Krubin: Mewa Krubin (juniorzy) 6:1 (Kamil Bułka 3x, Boniecki 2x, Sebastian Twardowski)

Farmacja Tarchomin

23 lutego, Warszawa: MKS Hutnik Warszawa (A) 1:11 (Michał Piwoński)

2 marca, Załubice: Rządza Załubice (A) 1:6 (Michał Stykowski)

10 marca, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) 2:5 (Bartosz Burczyński, Paweł Kulhawik)

17 marca, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 5:3 (Bartosz Burczyński 2x, Daniel Rogoziński 2x, Andrzej Oszmański)

24 marca, Ząbki: KS Wesoła (B) 0:20

GKS Dąbrówka

9 lutego, Ząbki: City Wilanów (B) 0:0

17 lutego, Ząbki: Marcovia II Marki (A) 3:5 (Piotr Bielecki 2x, Patryk Stankowski)

24 lutego, Żabki: KS Wesoła (B) 3:6 (Patryk Stankowski, Mateusz Malinowski, Rafał Augustyniak)

2 marca, Warszawa: Sarmata Warszawa (B) 0:9

10 marca, Kobyłka: AP Brychczy Warszawa (B) 5:6 (Adrian Wojda 2x, Piotr Bielecki, Patryk Pikulski, Tomasz Bylak)

17 marca, Pruszków: BUKS Pruszków (B) 4:2 (Mateusz Malinowski 2x, Adrian Rakowski, Patryk Matuszewski)

23 marca, Jadów: Świt Barcząca (B) 4:2 (Tomasz Bylak 2x, Mateusz Malinowski, Henryk Bielecki)

Kamionek Warszawa

16 lutego, Warszawa: UKS Siekierki (A) 2:4 (Łukasz Szydłowski, Damian Starosta)

24 lutego, Warszawa: OIRP Warszawa (oldboje) 13:1 (Dariusz Imiela 4x, Damian Mika 3x, Adam Marcinkiewicz 2x, Adrian Szwedkowicz, Damian Srarosta, Paweł Leśniak, samobójcza)

28 lutego, Warszawa: Drukarz Warszawa (juniorzy) 2:6 (Piotr Najmoła, Tomasz Kalisz)

3 marca, Raszyn: GKS Podolszyn (B) 2:7 (Damian Mika, Patryk Gadomski)

9/10 marca: UKS Siekierki (A) - odwołany

9 marca, Warszawa: OIRP Warszawa (-) 2:2 (Adrian Szwedkowicz, Paweł Leśniak)

17 marca, Warszawa: Inter Warszawa (B) 2:2 (Tomasz Kalisz, Sebastian Dobkowski)

24 marca, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 1:5 (Piotr Najmoła)

Korona Jadów

3 lutego: Miedzanka Miedzna (LO) - odwołany

9 lutego, Jadów: GKS Andrzejewo (B) 3:1 (Łukasz Rudnik, Adrian Federczyk 2x)

13 lutego, Jadów: ŁKS Łochów (A) 8:5 (Adam Matejak 4x, Adrian Federczyk 2x, Maciej Kozłowski, Marcin Śliwa)

16 lutego, Jadów: Huragan II Wołomin (A) 4:0 (Adam Matejak 2x, Adrian Federczyk, Maciej Kozłowski)

24 lutego, Jadów: Tęcza Stanisławów (A) 4:3 (Adam Matejak 3x, Adrian Federczyk)

3 marca, Jadów: WKS Rząśnik (A) 1:3 (Andrzej Bodzon)

9 marca, Jadów: Wicher Sadowne (A) 6:2 (Adam Matejak 5x, Mateusz Markiewicz)

16 marca, Jadów: Mazur Radzymin (LO) 1:8 (Adam Matejak)

24 marca, Jadów: Zorza Sterdyń (B) 4:3 (Łukasz Kondruś 2x, Maciej Kozłowski 2x)

27 marca, Jadów: Rywal Ruchna (B) 1:3 (Łukasz Kondruś)

Mazur II Radzymin

10 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (juniorzy) 3:5 (Oskar Kalicki 2x, Damian Kossakowski)

16 lutego, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 4:7 (Marcin Szczepanik 2x, Adrian Bielecki, Damian Bieniak)

21 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 3:2 (Oskar Kalicki 2x, Piotr Augustyniak)

24 lutego, Kobyłka: Marcovia II Marki (A) 3:3 (Oskar Kalicki, Damian Bieniek, Adrian Bielecki)

6 marca, Warszawa: Inter Warszawa (B) 3:3 (Adrian Bielecki 2x, Oskar Kalicki)

9 marca, Borzęcin Duży: UKS GOSiR Stare Babice (B) 2:6 (Rafał Kreduszyński, Tobiasz Bończewski)

16 marca, Załubice: Rządza Załubice (A) 0:2

24 marca, Kobyłka: GKP Targówek Warszawa (B) 1:7 (Adrian Bielecki)

Orły Zielonka

24 stycznia, Kobyłka: Wicher II Kobyłka (B) 6:3 (Mateusz Muszyński 3x, Bartłomiej Kisiel, Marcin Zaremba, samobójcza)

26 stycznia, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:7 (samobójcza)

2 lutego, Zielonka: Mazur Radzymin (juniorzy) 5:1 (Tomasz Małek 3x, Łukasz Majewski, samobójcza)

9 lutego, Zielonka: Błyskawica Warszawa (juniorzy) 10:3 (Tomasz Małek 3x, Cezary Żaboklicki 2x, Mateusz Muszyński, Kamil Bereda, Piotr Dudziński, Jan Martynowski, Paweł Bąbel)

13 lutego, Zielonka: Marcovia II Marki (A) 5:3 (Tomasz Małek, Mateusz Muszyński, Paweł Bąbel, Łukasz Majewski, Marcin Zaremba)

16 lutego, Zielonka: UKS ASzWoj Rembertów (B) 6:0 (Tomasz Małek, Kamil Kłopotowski, Rafał Radomski, Mateusz Muszyński, Piotr Dudziński, Paweł Bąbel)

27 lutego, Zielonka: Rządza Załubice (A) 5:5 (Tomasz Małek, Rafał Radomski, Andrzej Goławski, Łukasz Majewski, Mateusz Muszyński)

2 marca, Zielonka: FC Lesznowola (A) 2:1 (Rafał Radomski, Paweł Bąbel)

10 marca, Zielonka: SRS Zamienie (B) 7:0 (Piotr Dudziński 2x, Bartłomiej Kisiel, Marcin Zaremba, Tomasz Małek, Cezary Żaboklicki, Paweł Bąbel

16 marca, Zielonka: Victoria II Sulejówek (LO) 1:7 (Rafał Radomski)

17 marca, Zielonka: Mazur Radzymin (juniorzy) 3:4 (Cezary Żaboklicki, Jan Martynowski, Tomasz Małek)

23 marca, Lipowo: KS Glinianka (B) 0:2

Sokół II Serock

17 lutego, Ząbki: KS Wesoła (B) 1:8 (Szymon Darkowski)

3 marca, Wola Kiełpińska: FC 2012 Różan (B) 2:3 (Piotr Malinowski, Michał Jędrysiak)

Wicher II Kobyłka

24 stycznia, Kobyłka: Orły Zielonka (B) 3:6 (Michał Antol, Kamil Boguszewski, Maciej Pietrzak)

3 marca, Kobyłka: UKS ASzWoj Rembertów (B) 4:0 (Mateusz Zalewski, Maciej Pietrzak, Michał Antol, Mateusz Małkiewicz)

17 marca, Kobyłka: Legion Warszawa (A) 2:3 (Radosław Benbenkowski, Mikołaj Sroka)

23 marca, Kobyłka: Inter Warszawa (B) 2:1 (Maciej Pietrzak, Wiktor Górski)

Wisła Zakroczym

21 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 1:5 (Rafał Szczygłowicz)

Warszawa II

City Wilanów

9 lutego, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) 0:0

10 lutego, Zielonki: KS Blizne (B) 0:3

17 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 4:1 (Piotr Kacprowicz, Mateusz Stepnowski, Szymon Sadowski, Marcin Wiśniewski)

24 lutego, Warszawa: Inter Warszawa (B) 3:4 (Michał Leszczyński, Mateusz Stepnowski, Dariusz Wółkiewicz)

2 marca, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 9:1 (Marcin Kiedrowicz, Piotr Kacprowicz, Kornel Pioterczak 2x, Mateusz Stepnowski, Michał Leszczyński, Mikołaj Cyrkunenko 2x, samobójcza)

9 marca, Zielonki: Partyzant Leszno (A) 4:3 (Szymon Sadowski, Piotr Kacprowicz, Dariusz Wółkiewicz 2x)

17 marca, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 1:3 (Nikolaj Aleksenko)

24 marca, Góra Kalwaria: Korona Góra Kalwaria (B) 1:3 ()

Grom Prace Małe

21 lutego, Raszyn: UKS Łady (B) 3:6 (Arkadiusz Witak, Jan Szewczyk, Adrian Świder)

24 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 3:4 (Jan Szewczyk 2x, Tomasz Maciejak)

3 marca: Perła Złotokłos (oldboje) - odwołany

3 marca, Grójec: KS Lesznowola (B) 1:2 (Tomasz Maciejak)

3 marca, Grójec: Iskra Zbrosza Duża (B) 3:0 (Paweł Gdyczyński, Tomasz Maciejak, Łukasz Szwedo)

10 marca, Prace Małe: FC Lesznowola (A) - odwołany

12 marca, Raszyn: UKS Łady (B) - odwołany

17 marca, Prace Małe: SRS Zamienie (B) 1:6 (Paweł Gdyczyński)

24 marca, Prace Małe: KS Raszyn (juniorzy) - odwołany

Korona Góra Kalwaria

10 lutego, Piaseczno: Przyszłość Włochy (LO) 2:2 (Krystian Dudzicki, zawodnik testowany)

16 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 0:0

24 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 3:3 (Adrian Antosz, Arkadiusz Górecki, Kacper Książek)

2 marca, Góra Kalwaria: Bór Regut (A) 3:6 (Konrad Dombek, Tomasz Folwarski, zawodnik testowany)

8 marca: KS Teresin (LO) - odwołany

10 marca: KS Wesoła (B) - odwołany

10 marca, Góra Kalwaria: GKS Chynów (B) 9:2 (Krystian Zarzecki 3x, Konrad Dombek 3x, Tomasz Folwarski 2x, Przemysław Zowczak)

16 marca, Góra Kalwaria: KS Konstancin (LO) 3:5 (Tomasz Folwarski, Piotr Pamrów, Konrad Dombek)

24 marca, Góra Kalwaria: City Wilanów (B) 3:1 (Konrad Dombek, Piotr Pamrów, samobójcza)

KS Glinianka

24 stycznia, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 2:4 (Marcin Wiekiera 2x)

7 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 3:4 (Marcin Wiekiera 2x, Wojciech Ekert)

10 lutego, Otwock: Start Otwock (juniorzy) 1:4 (Damian Żurawski)

16 lutego, Otwock: CKS Celestynów (A) 2:2 (Artur Kałaska, Wasyl Dumiak)

23 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 1:6 (Michał Cholewiński)

28 lutego, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) - odwołany

3 marca, Ząbki: KS Wesoła (B) 3:7 (Maciej Szadkowski, Marcin Bylinka 2x)

9 marca, Warszawa: AKS Zły Warszawa (B) 3:4 (Marcin Wiekiera, Artur Kałaska, Sebastian Gawkowski)

16 marca, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 2:8 (Łukasz Dermont, Sebastian Gawkowski)

23 marca, Lipowo: Orły Zielonka (B) 2:0 (Damian Bąk, Łukasz Dermont)

KS Sobienie Jeziory

25 stycznia, Miętne: Amur Wilga (LO) 2:4 (Mateusz Dominiczak 2x)

10 lutego, Puznówka: KS Puznówka (A) 3:1 (Mateusz Dominiczak 2x, Sebastian Wójcik)

19 lutego, Otwock: Start Otwock (juniorzy) 0:1

24 lutego, Karczew: Mazur Karczew (juniorzy) 4:5 (Mateusz Dominiczak 2x, Bogdan Maliszewski, Sebastian Wójcik)

10 marca, Otwock: CKS Celestynów (A) 2:1 (Bogdan Maliszewski, Łukasz Majchrowski)

16 marca, Sobienie-Jeziory: Victoria Zerzeń (A) 3:6 (Artur Żmudzin 2x, Marcin Bielecki)

Orzeł Parysów

17 lutego, Puznówka: KS Puznówka (A) 3:2 (Kacper Pałdyna, Dominik Kowalczyk, Oskar Mazek)

10 marca, Puznówka: KS Puznówka (A) 4:3 (Rafał Zawadka, Dominik Jarek 2x, Dominik Sowiński)

Perła II Złotokłos

24 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 5:2 (Adrian Świątkiewicz, Michał Spławiec, Adrian Szczepański, Jakub Pakuła, Adam Ślusarczyk)

10 marca, Piaseczno: Naprzód Brwinów (A) 2:3 (Michał Spławiec, Apo Gozsus)

24 marca, Głosków: AP Brychczy Warszawa (B) 1:4 (Patryk Sachanowski)

SF Warszawa

17 lutego, Zielonki: KS Blizne (B) 7:1 ()

23 lutego, Borzęcin Duży: UKS GOSiR Stare Babice (B) 3:4 ()

17 marca, Piaseczno: Jedność Żabieniec (juniorzy) 9:1 ()

Snajper Sośninka

23 lutego, Sobolew: Wisła Maciejowice (A) 2:8 (Kamil Kurach, Patryk Kędzior)

3 marca, Sobolew: Promnik Gończyce (B) 3:5 (Dawid Puchalski 2x, Patryk Kędzior)

10 marca, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 4:5 (Patryk Kędzior 2x, Karol Wałachowski, zawodnik testowany)

16 marca, Sobolew: Mazowsze Miętne (juniorzy) 5:1 (zawodnik testowany 3x, Dominik Figielski, Bartosz Cieślak)

23 marca: Bad Boys Zastawie (LO) 7:2 ()

Sokół Kołbiel

24 stycznia, Kołbiel: KS Glinianka (B) 4:2 (Paweł Budyta 2x, Mateusz Cholewiński, zawodnik testowany)

31 stycznia, Kołbiel: KS Puznówka (A) 5:2 (Bartłomiej Prus 2x, Makos, Patryk Dróżdż, Jakub Michalczyk)

3 lutego, Kołbiel: Amur Wilga (LO) 1:4 (Bartłomiej Prus)

7 lutego, Kołbiel: KS Glinianka (B) 4:3 (Marcin Wasiński 2x, Paweł Wilczek 2x)

14 lutego, Kołbiel: Fenix Siennica (LO) 2:0 (Bartłomiej Prus 2x)

16 lutego, Kołbiel: Wisła Dziecinów (A) 0:6

20 lutego, Kołbiel: PKS Radość (A) 2:2 (Bartłomiej Prus 2x)

22 lutego, Kołbiel: KS Puznówka (A) 5:0 (Mateusz Biernat 2x, Dawid Całka, Paweł Wilczek, Bartłomiej Prus)

26 lutego, Kołbiel: Wilga Miastków Kościelny (LO) 5:4 (Paweł Budyta 2x, Marcin Wasiński, Paweł Wilczek, Bartłomiej Prus)

28 lutego, Kołbiel: KS Glinianka (B) - odwołany

2 marca, Kołbiel: Olimpia Latowicz (A) 3:1 (Marcin Wasiński 2x, Arkadiusz Nowak)

7 marca, Kołbiel: CKS Celestynów (A) 0:3

9 marca, Kołbiel: Świt Barcząca (B) 5:1 (Marcin Wasiński 2x, Jakub Całka, Dawid Całka, Konrad Kurek)

17 marca, Kołbiel: Iskra Kotuń (B) 8:4 (Dawid Całka 2x, Andrzej Przyborowski 2x, Jacek Wasiński, Michał Prasuła 2x, Mateusz Maczugowski)

24 marca, Kołbiel: Jutrzenka Cegłów (A) 4:0 (Marcin Wasiński 2x, Dawid Całka 2x)

SRS Zamienie

1 marca, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (juniorzy) 1:5 ()

10 marca, Zielonka: Orły Zielonka (B) 0:7

17 marca, Prace Małe: Grom Prace Małe (B) 6:1 ()

UKS Tarczyn

16 lutego, Grójec: Blask Odrzywół (B) 4:3 (Marcin Wysocki 2x, Mariusz Kulczycki, samobójcza)

24 lutego, Mogielnica: KS Wysokin (B) 2:1 (Marcin Wysocki, Piotr Wacławek)

2 marca, Grójec: Relax Radziwiłłów (B) 4:0 (Marcin Wysocki, Daniel Bloch, Piotr Wacławek, Norbert Korczak)

10 marca, Zbrosza Duża: Iskra Zbrosza Duża (B) 5:3 (Mariusz Kulczycki 3x, Norbert Korczak 2x)

16 marca, Warszawa: Walka Kosów (A) 2:0 (Bartłomiej Siadkowski, Norbert Korczak)

24 marca, Tarczyn: LKS Wola Wola Chojnata (A) 1:1 ()

Warszawa III

Amigos Warszawa

3 marca, Warszawa: AP Brychczy Warszawa (B) 0:3

10 marca, Warszawa: Marymont Warszawa (B) 5:0 (Krzysztof Ufnal 2x, Kacper Bardan, Adam Woźniak, Suwiński)

17 marca, Zielonki: City Wilanów (B) 3:1 (Jan Raszyński, Krzysztof Pawelec, Paweł Bandurowski)

24 marca, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 5:1 (Krzysztof Ufnal 2, Krzysztof Pawelec 3x)

AP Brychczy Warszawa

17 lutego, Milanówek: Błękitni Korytów (A) 5:3 (Daniel Włodkowski 2x, Bartosz Łysakowski 2x, Kamil Haraburda)

24 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 0:2

3 marca, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 3:0 (Mateusz Opara 2x, samobójcza)

6 marca: KTS Weszło (B) - odwołany

10 marca, Kobyłka: GKS Dąbrówka (B) 6:5 (Filip Krakowiak, Mateusz Opara 2x, Kacper Ciesielski, Rafał Szkamruk, Maciej Księżak)

17 marca, Warszawa: Varsovia Warszawa (juniorzy) 3:2 (Filip Krakowiak, Mateusz Opara, Kamil Haraburda)

24 marca, Głosków: Perła II Złotokłos (B) 4:1 ()

Coco Jambo Warszawa

16 lutego, Warszawa: Mazur II Radzymin (B) 7:4 (Adrian Byleń 2x, Adrian Lewandowski 2x, Aleksander Oksiuta 2x, Radosław Kordowski)

2 marca, Warszawa: Huragan Bodzanów (B) 1:3 (Adrian Lewandowski)

2/3 marca: Bad Boys Zastawie (LO) - odwołany

9 marca, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 3:6 (Bartosz Januszewski 2x, Adrian Lewandowski)

GKP Targówek Warszawa

3 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 16:0 (Wojciech Kłak 3x, Mateusz Sokólski 5x, Witold Majewski 2x, Mateusz Podgórski, Paweł Niegowski, Bartosz Czarnecki 3x, Adrian Majewski)

9 lutego, Kobyłka: Rządza Załubice (A) 3:1 (Bartosz Czarnecki, Oleg Lewicki 2x)

16 lutego, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) 8:1 (Łukasz Kacperski 2x, Mateusz Podgórski 2x, Oleg Lewicki 2x, Wojciech Kłak, Adrian Majewski)

24 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 6:1 (Wojciech Kłak 2x, Łukasz Kacperski, Mateusz Podgórski, Bartosz Czarnecki, zawodnik testowany)

3 marca, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 2:3 (Bartosz Czarnecki, Oleg Lewicki)

6 marca, Warszawa: PKS Radość (A) 0:4

10 marca, Pruszków: BUKS Pruszków (B) 3:1 (Oleg Lewicki, Mateusz Sokólski 2x)

16 marca, Chlebnia: LKS II Chlebnia (A) 2:1 (Oleg Lewicki, zawodnik testowany)

24 marca, Kobyłka: Mazur II Radzymin (B) 7:1 (Oleg Lewicki 4x, Wojciech Kłak 2x, Witold Majewski)

Inter Warszawa

17 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 5:4 (Mateusz Bąk 2x, Piotr Bujalski 3x)

22 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 3:1 (Piotr Bujalski 2x, zawodnik testowany)

24 lutego, Warszawa: City Wilanów (B) 4:3 (Paweł Pytlak, Piotr Bujalski 2x, zawodnik testowany)

28 lutego, Bydgoszcz: Fala Świekatowo (A) 3:3 (Tomasz Tomczykiewicz, Piotr Bujalski, Krzysztof Kawałowski)

6 marca, Warszawa: Mazur II Radzymin (B) 3:3 (Piotr Bujalski, Adam Pawłowski, Marcin Doch)

10 marca, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 6:2 ()

13 marca, Warszawa: PKS Radość (A) 1:4 ()

17 marca, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 2:2 ()

23 marca, Kobyłka: Wicher II Kobyłka (B) 1:2 ()

Jedność Warszawa

3 lutego, Warszawa: GKP Targówek Warszawa (B) 0:16

9 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 3:5 (Norbert Augustowski 2x, Bruno Jasic)

16/17 lutego: KS Konstancin (LO) - odwołany

17 lutego, Warszawa: Inter Warszawa (B) 4:5 (Szymon Prześniak, Artur Oszast, Jakub Byczek, zawodnik testowany)

23 lutego, Pruszków: BUKS Pruszków (B) - odwołany

2 marca: Błyskawica Warszawa (A) - odwołany

2 marca, Warszawa: City Wilanów (B) 1:9 (Cezary Jakacki)

10 marca, Warszawa: Inter Warszawa (B) 2:6 (Cezary Jakacki, Przemysław Witkowski)

17 marca, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 3:5 (Cezary Jakacki, Artur Oszast, samobójcza)

23 marca, Warszawa: Bar Ulubiona ETV Warszawa (-) 8:2 (Cezary Jakacki 3x, Norbert Augustowski 3x, Mateusz Parada, Artur Oszast)

KS Wesoła

13 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 4:7 (Rafał Sosnowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Bartłomiej Kuta)

17 lutego, Ząbki: Sokół II Serock (B) 8:1 (Michał Kucharczyk, Bartłomiej Kuta 2x, Paweł Żaboklicki 2x, zawodnik testowany, Konrad Zając)

24 lutego, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) 6:3 (Piotr Wołowicz 2x, Michał Kucharczyk 2x, Rafał Kolasa, Paweł Żaboklicki)

3 marca, Ząbki: KS Glinianka (B) 7:3 (Rafał Sosnowski 2x, Paweł Żaboklicki 2x, Piotr Wołowicz, Michał Kucharczyk, samobójcza)

5/7 marca: Bednarska Warszawa (A) - odwołany

10 marca: Korona Góra Kalwaria (B) - odwołany

10 marca, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 0:2

17 marca, Ząbki: Bór Regut (A) 1:4 (Konrad Zając)

24 marca, Ząbki: Płomień II Dębe Wielkie (B) 3:1 (Piotr Śniadewicz, Jan Kozłowski, Paweł Żaboklicki)

24 marca, Ząbki: Farmacja Tarchomin (B) 20:0 (Piotr Wołowicz 8x, Michał Kucharczyk 4x, Rafał Sosnowski 3x, Sebastian Orzoł 2x, Damian Jach, Piotr Ostrowski, Michał Alberski)

KTS Weszło

26 stycznia, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 3:6 (Łukasz Kominiak, Michał Walętrzak, Daniel Żórawski)

2 lutego, Warszawa: Centrum Radom (LO) 1:3 (Kamil Leśkiewicz)

9 lutego, Warszawa: Bug Wyszków (LO) 0:2

16 lutego, Warszawa: Sportis Łochowo (LO) 2:1 (Michał Walętrzak, Artur Markiewicz)

23 lutego, Warszawa: Naprzód Świbie (B) 10:0 (Michał Madej 5x, Michał Walętrzak, Daniel Żórawski 2x, Wojciech Kowalczyk, Sebastian Kęska)

2 marca, Warszawa: Orzeł Baniocha (A) 4:3 (Michał Madej 2x, Michał Zdyb, Hubert Sikorski)

9 marca, Warszawa: PKS Radość (A) 5:0 (Maciej Joczys 2x, Michał Zdyb, Michał Madej, Hubert Sikorski)

16 marca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 1:1 (Michał Kropiewnicki)

Marymont Warszawa

23 lutego, Zielonki: Ryś Laski (A) 2:6 (Marek Pustoła, Marcin Jóźwiak)

5 marca, Warszawa: Sarmata Warszawa (B) 2:4 (Marcin Jóźwiak, Maciej Tarnowski)

10 marca, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 0:5

17 marca, Kaputy: FC Płochocin (A) 6:1 (Wojciech Kasprzak 2x, Adam Mojski, Konrad Buzuk, Maciej Tarnowski, Sebastian Obrośliński)

23 marca, Raszyn: UKS Łady (B) 2:2 (Sebastian Obrośliński, Marcin Jóźwiak)

UKS ASzWoj Rembertów

16 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) 0:6

20 lutego, Warszawa: Grom II Warszawa (A) 1:7 ()

3 marca, Kobyłka: Wicher II Kobyłka (B) 0:4

UKS GOSiR Stare Babice

16 lutego: Ryś Laski (A) 2:1 (Krzysztof Dąbrowski, Kamil Janasz)

23 lutego, Borzęcin Duży: SF Warszawa (B) 4:3 (Michał Leśniewski 3x, Maciej Cendrowski)

2 marca, Zielonki: Zaborowianka Zaborów (A) 2:5 (Krzysztof Dąbrowski, Kamil Janasz)

9 marca, Borzęcin Duży: Mazur II Radzymin (B) 6:2 (Maciej Cendrowski 2x, Krzysztof Dąbrowski, Piotr Świątkowski, Michał Leśniewski, Adrian Adamczyk)

17 marca, Zielonki: KS Blizne (B) 2:1 (Daniel Wicher, Kamil Janasz)

19 marca, Borzęcin Duży: MKS Hutnik Warszawa (A) 4:7 (Maciej Cendrowski 3x, Adrian Adamczyk)

Warszawa IV

AP II Żyrardów

Klub wycofał się z rozgrywek

BUKS Pruszków

23 lutego, Pruszków: Jedność Warszawa (B) - odwołany

3 marca, Pruszków: Orion Cegłów (B) 5:0 (Mateusz Call 2x, Adrian Polkowski 2x, Krzysztof Protasiuk)

10 marca, Pruszków: GKP Targówek Warszawa (B) 1:3 (Damian Fabisiak)

17 marca, Pruszków: GKS Dąbrówka (B) 2:4 (Sławomir Kuropatwa, zawodnik testowany)

GKS Podolszyn

27 lutego, Józefów: Józefowia Józefów (LO) 2:4 (Przemysław Strzelczyk, Daniel Gut)

3 marca, Raszyn: Kamionek Warszawa (B) 7:2 (Aleksander Liwinski 3x, Dawid Pawlak 2x, Krystian Strulak, Jan Zapolski)

17 marca, Łomianki: KS II Łomianki (A) 5:4 (Krystian Strulak 2x, Przemysław Strzelczyk, Dawid Laskus, Jakub Gut)

Guzovia Guzów

10 lutego, Kaputy: FC Płochocin (A) 2:1 (Marcin Grajek, Rafał Bartosiewicz)

16 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 7:3 (Marcin Grajek, Norbert Karmusik, Arkadiusz Muller, Łukasz Ludwiak, Radosław Gajaszek, Rafał Bartosiewicz 2x)

24 lutego, Milanówek: Tajfun Brochów (A) 2:3 (Marcin Grajek, Radosław Gajaszek)

3 marca, Kaputy: Sokół Budki Piaseckie (B) 3:1 (Artur Wójcicki, Andrzej Żuk, Rafał Bartosiewicz)

9/10 marca: Sokół II Aleksandrów Łódzki (LO) - odwołany

10 marca, Bolimów: Rawka Bolimów (A) 2:5 (Daniel Miastowski, Daniel Chechłacz)

16 marca, Feliksów: Piast Feliksów (A) 2:3 (Radosław Gajaszek, zawodnik testowany)

KS Blizne

31 stycznia, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 2:2 (Michał Ignacak 2x)

10 lutego, Zielonki: City Wilanów (B) 3:0 (Jarosław Olszewski, zawodnik testowany, Artur Zasuwa)

17 lutego, Zielonki: SF Warszawa (B) 1:7 (Łukasz Wrona)

23 lutego, Zielonki: KS Konstancin (LO) 3:9 (zawodnik testowany, Łukasz Wrona, Jarosław Olszewski)

3 marca, Zielonki: Józefowianka Józefów (A) 4:4 (Artur Zasuwa 2x, Krzysztof Rzewuski, Michał Ignacak)

10 marca, Zielonki: UKS Ołtarzew (A) 2:0 (Krzysztof Rzewuski, Adam Jankowski)

16 marca, Zielonki: Ryś Laski (A) 4:2 (Krzysztof Rzewuski, Michał Ignacak, K. Jankowski, Artur Zasuwa)

17 marca, Zielonki: UKS GOSiR Stare Babice (B) 1:2 (Cezary Gołębiewski)

KS II Teresin

22 lutego, Milanówek: Orzeł Kampinos (A) 2:9 (Kamil Sadziński, Jakub Gmurek)

10 marca, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 2:6 (Kacper Charadziński, Jakub Florczak)

17 marca, Bolimów: Rawka Bolimów (A) 2:6 (Tomasz Gral, Kacper Charaziński)

Milan II Milanówek

10 lutego, Milanówek: KS Konstancin (LO) 0:8

17 lutego, Milanówek: Naprzód Brwinów (A) 1:7 (zawodnik testowany)

24 lutego, Milanówek: Relax Radziwiłłów (B) 1:4 (Norbert Sieczka)

3 marca, Milanówek: Partyzant Leszno (A) 2:4 (Norbert Sieczka, Daniel Sawa)

7 marca, Milanówek: LKS II Chlebnia (A) 1:9 (Marcin Siedlecki)

17 marca, Milanówek: Passovia Pass (A) 1:4 (Grzegorz Lewandowski)

Orion Cegłów

3 marca, Pruszków: BUKS Pruszków (B) 0:5

10 marca, Feliksów: Piast Feliksów (A) 1:4 (Piotr Popławski)

16/17 marca: Naprzód Brwinów (A) - odwołany

Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

30 stycznia, Kaputy: Rozwój Warszawa (A) 1:3 (Filip Dziczek)

2 lutego, Kaputy: Partyzant Leszno (juniorzy) 6:1 (Dominik Kwaśniewski 3x, Filip Dziczek 2x, Wojciech Poghosyan)

10 lutego, Kaputy: UKS Ołtarzew (A) 4:1 (Arkadiusz Szalkowski, Filip Dziczek 2x, Adam Rembowski)

17 lutego, Kaputy: Znicz Pruszków (juniorzy) 1:5 (Robert Kurczyński)

24 lutego, Kaputy: FC Płochocin (A) 4:6 (Ślęzak, Filip Dziczek, Robert Kurczyński, Michał Maciejewski)

3 marca: BUKS Pruszków (B) - odwołany

3 marca, Kaputy: Rawka Bolimów (A) 4:2 (zawodnik testowany, Dominik Kwaśniewski 2x, Filip Dziczek)

16 marca, Warszawa: SEMP Ursynów (LO) 0:4

Relax Radziwiłłów

17 lutego, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 4:2 (Mateusz Piątek 3x, Konrad Koziarski)

22 lutego: AP II Żyrardów (B) - odwołany

24 lutego, MIlanówek: Milan II Milanówek (B) 4:1 (Jarosław Melon, Konrad Koziarski, Kamil Trojańczyk, Michał Kośmider)

2 marca, Grójec: UKS Tarczyn (B) 0:4

9 marca, Skierniewice: Wrzos Międzyborów (A) 3:3 (Mateusz Dubielecki, Królewski, Trzciński)

17 marca, Kaputy: Józefowianka Józefów (A) 3:2 (Konrad Koziarski, Jarosław Melon 2x)

Sarmata Warszawa

17 lutego, Warszawa: Rozwój Warszawa (A) 1:2 ()

23 lutego, Warszawa: Varsovia Warszawa (juniorzy) 0:0

2 marca, Warszawa: GKS Dąbrówka (B) 9:0 ()

5 marca, Warszawa: Marymont Warszawa (B) 4:2 ()

9 marca, Warszawa: Walka Kosów (A) 7:0 (Kamil Tarapacz 2x, Adam Paliwoda, Bartłomiej Kostrzewa, Michał Adach, Krzysztof Sobolewski 2x)

12 marca, Warszawa: Unia Warszawa (juniorzy) 3:1 (Bartosz Osiński 2x, Paweł Zdunek)

17 marca, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 3:6 ()

Sokół Budki Piaseckie

24 lutego: Zaborowianka Zaborów (A) 2:6 (Marcin Rosa, Rafał Fijołek)

3 marca, Kaputy: Guzovia Guzów (B) 1:3 (Marcin Rosa)

10 marca, Słubice: Mazowia Słubice (A) 1:5 (Bartosz Matusiak)

17 marca, Wyszogród: Stegny Wyszogród (LO) 0:6

31 marzec: Orkan Sochaczew (B) 0:4

UKS Łady

21 lutego, Raszyn: Grom Prace Małe (B) 6:3 (Kamil Malinowski 2x, Paweł Góra 2x, Błażej Bartol, Paweł Gaszczyński)

28 lutego, Nowa Wieś: Anprel Nowa Wieś (A) 0:1

5 marca, Warszawa: Reprezentacja Studentów SGH (-) 2:5 (Patryk Marciniak, Paweł Góra)

12 marca, Raszyn: Grom Prace Małe (B) - odwołany

19 marca, Raszyn: FC Lesznowola (A) 3:3 (Kamil Malinowski 2x, Mariusz Zwoliński)

21 marca: Dąb Wieliszew (LO) - odwołany

23 marca, Raszyn: Marymont Warszawa (B) 2:2 (Kamil Malinowski 2x)