Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

IV liga
Południe

Błonianka Błonie

27 stycznia, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 2:1 (Ernest Kozłowski, Tomasz Sieński)

31 stycznia, Pruszków: Znicz Pruszków (CLJ) 0:3

3 lutego, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 0:1

10 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 1:0 (Rafał Włodarczyk)

10 lutego, Warszawa: KS Raszyn (LO) 3:1 (Rafał Włodarczyk, Łukasz Ochocki, Dominik Jarczak)

17 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 3:1 (Tomasz Sieński, Rafał Polakowski, Michał Kępka)

24 lutego, Warszawa: Hutnik Warszawa (LO) 4:1 (Rafał Włodarczyk, Dawid Jarczak, Kamil Kudelski 2x)

3 marca, Skierniewice: Unia Skierniewice (IV) 0:2

9 marca, Milanówek: KS Teresin (LO) 5:0 (Tomasz Sieński, Dawid Jarczak, samobójcza, Michał Ocipka, Rafał Popis)

10 marca: Piast Piastów (LO) - odwołany

Broń Radom

27 stycznia, Radom: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 2:1 (Emil Więcek 2x)

3 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 1:3 (Kamil Czarnecki)

10 lutego, Radom: Unia Skierniewice (IV) 1:2 (Przemysław Nogaj)

14 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 6:1 (Przemysław Nogaj, Adam Imiela, Dominik Leśniewski, Emil Więcek, Wiktor Putin, Kamil Czarnecki)

17 lutego, Radom: Korona Ostrołęka (IV) 6:1 (Dawid Sala, Wiktor Kupiec, Wiktor Putin, Kamil Czarnecki 2x, Przemysław Nogaj)

24 lutego, Radom: Lublinianka Lublin (IV) 2:2 (Piotr Nowosielski, Emil Więcek)

3 marca, Łódź: Widzew Łódź (III) 0:1

10 marca, Radom: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:0 (Przemysław Nogaj)

25 marca, Radom: Proch Pionki (LO) 3:1 ()

Drogowiec Jedlińsk

27 stycznia, Radom: Zamłynie Radom (LO) 5:0 (Konrad Tkaczyk, Mychajło Koriażnow, Michał Kucharczyk, Ernest Pawelec, Damian Prus)

3 lutego, Spała: Stal Niewiadów (IV) 2:2 (Mychajło Koriażnow, Kacper Nowakowski)

10 lutego, Radom: Ceramika Opoczno (IV) 1:2 (Mychajło Koriażnow)

16 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 2:2 (Tomasz Janiszewski, Dariusz Mortka)

24 lutego, Puławy: Powiślak Końskowola (IV) 3:5 (Michał Kucharczyk, Mychajło Koriażnow, Tomasz Janiszewski)

1 marca, Radom: Centrum Radom (LO) 1:2 (Michał Bojek)

3 marca, Radom: KS Warka (LO) 1:1 (Michał Kucharczyk)

25 marca, Grójec: KS Warka (LO) 5:3 (Michał Kucharczyk 4x, Dobosz)

Energia Kozienice

27 stycznia, Kozienice: Jodła Jedlnia-Letniska (LO) 5:2 (Patryk Banach, Bartosz Zawadzki, Patryk Osiak, Bartłomiej Książek, Marcin Fusiek)

3 lutego, Kozienice: Oskar Przysucha (IV) 3:1 (Daniel Ciupiński, Sebastian Pryciak, Przemysław Sobolewski)

9 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 0:4

13 lutego, Kozienice: Centrum Radom (LO) 4:1 (Daniel Ciupiński 2x, Bartłomiej Książek, Roman Skowroński)

16 lutego, Kozienice: Drogowiec Jedlińsk (IV) 2:2 (Roman Skowroński, Bartłomiej Ksiażek)

17 lutego, Puławy: Wisła Puławy (II) 1:2 (samobójcza)

21 lutego: Radomiak Radom (II) - odwołany

24 lutego, Kozienice: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

28 lutego, Kozienice: Pilica Białobrzegi (IV) - odwołany

3 marca, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 3:2 (Bartosz Zawadzki 2x, Roman Skowroński)

7 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowski (A) - odwołany

10 marca, Kozienice: Powiślak Końskowola (IV) 0:2

24 marca, Kozienice: Jodła Jedlnia-Letnisko (IV) 3:0 (Daniel Ciupiński, Bartłomiej Książek 2x)

LKS Promna

3 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 0:1

10 lutego, Radom: Strażak Wielogóra (A) 5:0 (Paweł Kobylarczyk 2x, Wajih Bouchniba, Krzysztof Wydra, Stanisław Kulej)

17 lutego, Radom: KS Błotnica Stara (A) 2:1 (Bursa, Boniecki)

25 lutego, Grójec: Iskra Zbrosza Duża (B) 20:0 (Krzysztof Wydra 8x, Wajih Bouchniba 2x, Paweł Kobylarczyk 4x, Stanisław Kulej 2x, Kamil Oparcik 2x, Patryk Węglicki, Alieksiej Dubina)

3 marca, Grójec: Zodiak Sucha (A) 5:1 (Krzysztof Wydra 2x, Damian Stencelewicz 2x, Grzegorz Skowroński)

10 marca, Radom: Iłżanka Kazanów (A) 1:4 (Jakub Miałkowski)

Mazur Karczew

27 stycznia, Karczew: KS Warka (LO) 8:0 (Artur Wójcik, Szymon Maruszewski 2x, Marcin Raszka 3x, Patryk Gregorczuk, Mateusz Pielak)

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 0:1

7 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:3

10 lutego, Karczew: Victoria II Sulejówek (LO) 2:1 (Paweł Bylak 2x)

17 lutego, Karczew: Legia Warszawa (CLJ) 1:1 (Maciej Bakuła)

21 lutego: Victoria II Sulejówek (LO) - odwołany

24 lutego, Karczew: Drukarz Warszawa (IV) 7:3 (Marcin Raszka 2x, Kamil Gałązka 2x, Dominik Staluszka 2x, Szymon Maruszewski)

3 marca, Karczew: Huragan Wołomin (IV) 1:1 (Kamil Gałązka)

10 marca, Ząbki: Dolcan Ząbki (IV) 3:1 (Szymon Maruszewski, Kamil Gałązka, Paweł Bylak)

MKS Piaseczno 

20 stycznia, Piaseczno: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 0:1

27 stycznia, Piaseczno: Wilga Garwolin (IV) 7:1 (Łukasz Krupnik, Kamil Matulka 2x, Dominik Witkowski 3x, zawodnik testowany)

3 lutego, Piaseczno: Drukarz Warszawa (IV) 2:1 (zawodnik testowany, Maciej Bubiec)

10 lutego, Piaseczno: Legia Warszawa (CLJ) 2:2 (Łukasz Krupnik, Dominik Witkowski)

17 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 3:1 (Kamil Matulka, zawodnik testowany, Paweł Szawro)

24 lutego, Piaseczno: Bug Wyszków (IV) 5:0 (Łukasz Krupnik 2x, Robert Majewski, Filip Jadacki, Tomasz Doliński)

25 lutego, Piaseczno: Unia Warszawa (LO) 0:3

3 marca, Piaseczno: Polonia Warszawa (CLJ) 1:0 (Kamil Matulka)

10 marca, Piaseczno: Polonia Warszawa (juniorzy) 1:1 (Filip Jadacki)

Mszczonowianka Mszczonów

20 stycznia, Płock: Wisła II Płock (IV) - odwołany

27 stycznia, Bełchatów: GKS Bełchatów (II) 1:4 (Marcin Gregorowicz)

3 lutego, Łowicz: Pelikan Łowicz (III) 2:0 (Piotr Cudny, Marcin Gregorowicz)

10 lutego, Radom: Radomiak II Radom (LO) 3:1 (Bartłomiej Koziarski, Sebastian Janik, Marcin Gregorowicz)

17 lutego, Tomaszów Mazowiecki: KS Paradyż (IV) 1:1 (zawodnik testowany)

24 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 0:3

4 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 4:2 (Damian Pociech 2x, Piotr Cudny, Paweł Lepa)

10 marca, Skierniewice: Unia Skierniewice (IV) 1:4 (Marcin Gregorowicz)

Naprzód Skórzec

3 lutego, Miętne: Sokół Adamów (IV) 2:2 (Łukasz Paciorek, Kamil Gołoś)

9 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 3:2 (Michał Kruszewski, Karol Kruszewski, Kamil Gołoś)

17 lutego, Siedlce: Czarni Węgrów (LO) 1:0 (Mateusz Kafara)

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - odwołany

3 marca, Wyszków: Bug Wyszków (IV) 5:1 (Mateusz Kafara 3x, Karol Kruszewski, Kamil Gołoś)

4 marca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:4

13 marca, Biała Podlaska: Huragan Międzyrzec Podlaski (LO) - odwołany

Oskar Przysucha

20 stycznia, Radom: Zamłynie Radom (LO) 6:1 (samobójcza, Przemysław Śliwiński, Grzegorz Obuch, Patryk Skalski, Michał Gil)

27 stycznia, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 1:2 (Przemysław Śliwiński)

3 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 1:3 (Tomasz Zagórski)

10 lutego, Końskie: Granat Skarżysko-Kamienna (LO) 4:2 (Jakub Miałkowski 2x, Tomasz Zagórski, Przemysław Śliwiński)

17 lutego, Końskie: Ceramika Opoczno (IV) 2:3 (Przemysław Śliwiński 2x)

24 lutego, Radom: Radomiak II Radom (LO) 2:0 (Przemysław Śliwiński 2x)

28 lutego, Końskie: Neptun Końskie (IV) 1:1 (Jakub Sapieja)

10 marca, Grójec: KS Warka (LO) 3:2 (Tomasz Zagórski, Adam Najdzik, Patryk Skalski)

Perła Złotokłos

27 stycznia, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 1:2 (Konrad Zawadzki)

3 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 2:2 (Mateusz Orzeszak, Michał Ambrozik)

10 lutego, Grójec: KS Warka (LO) 0:2

17 lutego, Zielonki: KS Raszyn (LO) 1:3 (Adam Piotrowski)

24 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 0:3

3 marca, Żyrardów: AP Żyrardów (LO) 0:4

10 marca, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 3:6 (Cezary Kur, Mateusz Orzeszak, Michał Ambrozik)

Pilica Białobrzegi

13 stycznia, Radom: Radomiak Radom (II) 2:1 (Kamil Hernik, Damian Stanisławski)

27 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:0 (Kamil Hernik)

3 lutego: MKS Ciechanów (IV) - odwołany

3 lutego, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 3:3 (Kamil Hernik, Jakub Chrzanowski, Piotr Skałbania)

10 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 8:3 (Konrad Paterek 2x, Jakub Chrzanowski, Piotr Skałbania, Marcin Bykowski, Hubert Śliwiński, Patryk Strus, Dawid Śliwowski)

14 lutego, Ząbki: Legia II Warszawa (III) 2:1 (Damian Stanisławski 2x)

17 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 4:1 (Jakub Chrzanowski 2x, Kamil Hernik, Marcin Rawski)

21 lutego, Legionowo: Legionovia Legionowo (II) 1:1 (Konrad Paterek)

24 lutego, Tomaszów Mazowiecki: Lechia Tomaszów Mazowiecki (III) 0:4

28 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) - odwołany

3/4 marca: Walka Kosów (B) - odwołany

10 marca, Grójec: Gryf Policzna (A) 13:1 (Kamil Hernik 4x, Konrad Paterek 3x, Jakub Chrzanowski 2x, Damian Stanisławski 2x, Piotr Skałbania, Marcin Rawski)

17 marca, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 1:1 (Patryk Strus)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

20 stycznia, Byczyna: Sokół Aleksandrów Łódzki (III) 0:1

24 stycznia, Milanówek: Victoria Sulejówek (III) 4:1 (Jakub Kołaczek, Adrian Grabowski, Michał Strzałkowski 2x)

27 stycznia, Radom: Broń Radom (IV) 1:2 (Łukasz Gwardiak)

3 lutego, Zielonki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 3:1 (Adrian Grabowski, Paweł Czarnecki, Jakub Kołaczek)

7 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Zjednoczeni Stryków (IV) 0:1

10 lutego: Pelikan Łowicz (III) - odwołany

17 lutego, Zielonki: Huragan Wołomin (IV) 3:1 (Patryk Szymański, Michał Strzałkowski, Jakub Kołaczek)

21 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 3:1 (Patryk Szymański 2x, Michał Strzałkowski)

24 lutego, Ząbki: Dolcan Ząbki (IV) 0:3

3 marca, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 4:1 (Jakub Kołaczek 2x, Michał Strzałkowski, Damian Jaroń)

10 marca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 7:0 (Patryk Szymański 2x, Jakub Kołaczek 2x, Michał Strzałkowski, Paweł Czarnecki, Damian Jaroń)

Sparta Jazgarzew

13 stycznia, Miętne: Escola Varsovia (CLJ) 3:2 (Olaf Kubat, Bartosz Orłowski, Karol Szelągowicz)

20 stycznia, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 4:1 (Bartosz Orłowski 2x, Arkadiusz Ryś, Bartłomiej Bobowski)

27 stycznia, Piaseczno: Drukarz Warszawa (IV) 1:4 (Konrad Rudnicki)

3 lutego, Ząbki: Dolcan Ząbki (IV) 1:2 (Jakub Pastusiak)

10 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:4 (zawodnik testowany)

17 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:4 (Konrad Rudnicki)

24 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 7:1 (Bartłomiej Bobowski 2x, zawodnik testowany 3x, Konrad Rudnicki, Jakub Pastusiak)

3 marca, Sulejówek: Victoria Sulejówek (IV) 2:5 (Konrad Rudnicki, Olaf Kubat)

Wilga Garwolin

18 stycznia, Miętne: Escola Varsovia (CLJ) 3:3 (Paweł Pyra 2x, Jakub Szwed)

20 stycznia, Miętne: Sparta Jazgarzew (IV) 1:4 (Mikołaj Gola)

27 stycznia, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:7 (Sebastian Papiernik)

3 lutego, Miętne: Chełmianka Chełm (III) 1:3 (Sergiusz Wiechowski)

10 lutego, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) 2:9 (Mikołaj Gola 2x)

17 lutego, Warszawa: Proch Pionki (LO) 0:2

24 lutego, Miętne: KS Raszyn (LO) 2:3 (Marek Górski, Przemysław Sobieszek)

3 marca, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 1:5 (Przemysław Sobieszek)

8 marca, Miętne: Hutnik Huta Czechy (LO) 2:1 (Sebastian Papiernik 2x)

Znicz II Pruszków

11 lutego, Pruszków: Escola Varsovia (LO) 1:1 (Adrian Zieliński)

17 lutego, Pruszków: KS Konstancin (LO) 4:1 (Adrian Zieliński 2x, Adam Niemyjski 2x)

24 lutego, Pruszków: Huragan Wołomin (IV) 7:0 (Karol Podliński 3x, Mateusz Stryjewski 2x, Adam Niemyjski, Maciej Pieczyński)

25 lutego, Pruszków: GLKS Nadarzyn (A) 0:3

4 marca, Pruszków: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) - odwołany

11 marca, Pruszków: Zaborowianka Zaborów (A) 9:2 (Adrian Zieliński 2x, Szymon Śmieciński, Jakub Szymczak, Adam Brzozowski, Jakub Łabęda, Marcin Krawczyk, Konrad Owczarek, Konrad Marusiak)

 

Północ

Błękitni Raciąż

Klub wycofał się z rozgrywek

Bug Wyszków

20 stycznia, Ząbki: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 3:2 (Karol Rosa, Mateusz Gołębiowski, Daiji Kimura)

27 stycznia: Unia Warszawa (LO) - odwołany

27 stycznia, Ząbki: Sokół Serock (LO) 3:4 (Daiji Kimura, Łukasz Kamiński, zawodnik testowany)

3 lutego, Ząbki: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 4:0 (Robert Nogaj 2x, Karol Rosa 2x)

10 lutego, Ząbki: Płomień Dębe Wielkie (LO) 2:3 (Nico Wouters, Marcel Wysocki)

13 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 0:0

17 lutego, Ząbki: Sokół Serock (LO) 3:6 (Łukasz Łada, Nico Wouters, Marcel Wysocki)

24 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 0:5

3 marca, Wyszków: Naprzód Skórzec (IV) 1:5 (Mateusz Gołębiowski)

10 marca, Wyszków: Bóbr Tłuszcz (LO) 7:1 (Nico Wouters 3x, Łukasz Łada 2x, Patryk Śleszyński, Jakub Rejnuś)

Dolcan Ząbki

27 stycznia, Biała Podlaska: Podlasie Biała Podlaska (III) 0:2

3 lutego, Ząbki: Sparta Jazgarzew (IV) 2:1 (Paweł Barzyc, Daniel Nawrocki)

10 lutego, Ząbki: SEMP Warszawa (LO) 1:0 (Patryk Szeliga)

14 lutego, Ząbki: Unia Warszawa (LO) 2:0 (Andrij Rohożin, Piotr Augustyniak)

17 lutego, Ząbki: Legionovia Legionowo (II) 1:0 (Patryk Szeliga)

17 lutego, Ząbki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 2:1 (zawodnik testowany 2x)

21 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 2:0 (Bartosz Wybraniec, Balcer)

24 lutego, Ząbki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 3:0 (Piotr Augustyniak 2x, Andrij Rohożin)

28 lutego: Marcovia Marki (LO) - odwołany

3 marca, Ząbki: Ursus Warszawa (III) 1:0 (Konrad Cichowski)

10 marca, Ząbki: Mazur Karczew (IV) 1:3 (Patryk Szeliga)

Drukarz Warszawa

27 stycznia, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (IV) 4:1 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

3 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:2 (Piotr Wołowicz)

10 lutego, Warszawa: Marcovia Marki (LO) 2:0 (Piotr Wołowicz, Marcin Kamiński)

17 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:2

24 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 3:7 (Kamil Smoliński, Maciej Obrębski, zawodnik testowany)

3 marca, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:1 (Piotr Markowski)

10 marca, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 3:2 (Piotr Markowski, Sebastian Sobieszczuk, Groszek)

Huragan Wołomin

10 lutego, Kobyłka: Wilga Garwolin (IV) 9:2 (Kaml Żmuda 3x, Przemysław Górski, Grzegorz Trzonkowski, Rafał Zaborowski, Marcin Figiel, Dawid Gajewski, Rafał Wielądek)

17 lutego, Zielonki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 1:3 (Rafał Durajczyk)

21 lutego, Kobyłka: Marcovia Marki (LO) 1:1 (Marcin Figiel)

24 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 0:7

3 marca, Karczew: Mazur Karczew (IV) 1:1 (samobójcza)

10 marca, Kobyłka: Mazowsze Grójec (LO) 1:5 (Marcin Figiel)

15 marca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (IV) 0:0

17 marca: Okęcie Warszawa (A) - odwołany

29 marca, Wołomin: GKS Dąbrówka (B) 9:0 (Marcin Figiel 3x, Grzegorz Trzonkowski 2x, Rafał Wielądek, Guyguy Pierre Ndakiza, samobójcza, Rafał Durajczyk)

Korona Ostrołęka

20 stycznia, Zambrów: Olimpia Zambrów (III) 3:5 (Damian Drężewski, Paweł Dzbeński, Dominik Dzwonkowski)

27 stycznia, Ostrołęka: Warmia Grajewo (IV) 4:2 (Jakub Laska, Karol Macioch, Maciej Staszczuk, Kamil Jastrzębski)

3 lutego, Ostrołęka: ŁKS Łomża (III) 1:2 (Paweł Dzbeński)

10 lutego, Ełk: MKS Ełk (III) 0:2

14 lutego, Ostrołęka: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 1:6 (Jakub Nosek)

17 lutego, Radom: Broń Radom (IV) 1:6 (Marcin Kraska)

18 lutego, Ostrołęka: KS CK Troszyn (LO) 3:3 (Dominik Dzwonkowski 2x, Maciej Kurowicki)

24 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:3

3 marca, Ostrołęka: KS Wasilków (IV) 1:0 (Maciej Staszczuk)

17 marca, Ostrołęka: Orz Goworowo (B) 12:0 (Kamil Jastrzębski 4x, Dominik Dzwonkowski 3x, Maciej Staszczuk 2x, Damian Drężewski 2x, Piotr Strzeżysz)

KS Łomianki

27 stycznia: Znicz II Pruszków (IV) - odwołany

3 lutego, Łomianki: Escola Varsovia (LO) 4:2 (Karol Szeliga, Aron Majczyna, Mateusz Kowalski, Łukasz Kawka)

9 lutego, Łomianki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:5 (Michał Kielak)

10 lutego, Łomianki: Legionovia II Legionowo (A) 5:1 (Konrad Izdebski 2x, Mateusz Sołtys, samobójcza, zawodnik testowany)

17 lutego, Łomianki: Hutnik Warszawa (LO) 3:2 (Konrad Izdebski, Michał Kielak, Mateusz Kowalski)

17 lutego: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

23 lutego, Łomianki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 7:2 (zawodnik testowany 3x, Filip Hrynkiewicz 2x, Konrad Izdebski, Karol Nowak)

24 lutego, Łomianki: Okęcie Warszawa (A) - odwołany

2 marca, Łomianki: Unia Warszawa (LO) 3:0 (Mateusz Sołtys 2x, zawodnik testowany)

3 marca, Łomianki: Znicz Pruszków (CLJ) - odwołany

7 marca, Łomianki: Okęcie Warszawa (A) 4:2 (Mateusz Kowalski, Aron Majczyna, Piotr Strzemecki, Karol Szeliga)

10 marca, Łomianki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 0:7

Mazovia Mińsk Mazowiecki

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Fenix Siennica (LO) 3:1 (Jewhen Romanow, Rafał Słowik, Michał Bondara)

20 stycznia, Lublin: Lublinianka Lublin (IV) 0:1

27 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Pilica Białobrzegi (IV) 0:1

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazur Karczew (IV) 1:0 (Jewhen Romanow)

10 lutego, Biała Podlaska: Podlasie Biała Podlaska (III) 3:1 (Michał Bondara, Jewhen Romanow 2x)

14 lutego, Mińsk Mazowiecki: Powiślak Końskowola (IV) 5:0 (Daniel Żurawski, Mateusz Janusiewicz 2x, Rafał Słowik 2x)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Józefovia Józefów (LO) 2:1 (Karol Nojszewski, Kacper Kozikowski)

24 lutego, Lubartów: Lewart Lubartów (IV) 4:2 (Marcin Kacprowicz 2x, Daniel Żurawski, Michał Bondara)

3 marca, Łomża: ŁKS Łomża (III) 1:1 (Mateusz Janusiewicz)

10 marca, Radom: Broń Radom (IV) 0:1

Mazur Gostynin

3 lutego: Kasztelan Sierp (LO) - odwołany

10 lutego, Płock: Wisła Płock (CLJ) 1:1 (Jarosław Kułaga)

17 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 2:0 (Jakub Kustra, Eryk Przybylski)

22 lutego, Baruchowo: GKS Baruchowo (LO) 0:1

24 lutego, Włocławek: Kujawiak Kowal (IV) 0:2

3 marca, Włocławek: Lider Włocławek (IV) 2:1 (Bartłomiej Dębicki, Jakub Kustra)

10 marca, Lubień Kujawski: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) 3:2 (Jakub Kustra 3x)

17 marca, Drobin: Skra Drobin (LO) 2:2 ()

MKS Ciechanów

27 stycznia, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 0:1

3 lutego, Ostróda: Huragan Morąg (III) 1:3 (Mateusz Matusiak)

7 lutego, Ciechanów: MKS Przasnysz (IV) 2:2 (Sebastian Tabaka, Emil Żółtek)

10 lutego, Ciechanów: Wkra Żuromin (LO) 6:6 (Łukasz Barankiewicz, Damian Matusiak, Mateusz Matusiak, Emil Żółtek, Tomasz Kamiński, zawodnik testowany)

17 lutego, Ciechanów: Błonianka Błonie (IV) 1:3 (zawodnik testowany)

24 lutego, Ciechanów: Lech Rypin (IV) 2:1 (Damian Matusiak, Kamil Olszewski)

3 marca, Ciechanów: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 4:0 (Emil Żółtek 2x, Sebastian Tabaka, Tomasz Kamiński)

10 marca, Ciechanów: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 0:1

MKS Przasnysz

20 stycznia, Ostróda: Huragan Morąg (III) 2:5 (Artur Gawęda, Michał Pragacz)

28 stycznia, Ostróda: Sokół Ostróda (III) 1:2 (Dominik Lemanek)

31 stycznia, Przasnysz: ŁKS Łomża (III) - odwołany

31 stycznia: Sokół Serock (LO) 5:1 (Michał Pragacz, Kamil Rutkowski, Dominik Lemanek, Kacper Sawczenko, Arkadiusz Wiśniewski)

7 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 2:2 (Łukasz Kosiorek, Piotr Piasecki)

10 lutego, Przasnysz: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany

10 lutego, Przasnysz: PAF Płońsk 8:1 (Dominik Lemanek 3x, Mateusz Pepłowski, Artur Gawęda, Maciej Smoliński 2x, Kacper Sawczenko)

14 lutego, Przasnysz: Kryształ Glinojeck (A) 7:0 (Michał Pragacz, Dominik Lemanek, Piotr Piasecki, Kamil Rutkowski, Artur Gawęda, Sebastian Lubiński, Kacper Sawczenko)

17 lutego, Przasnysz: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 5:0 (Dominik Lemanek 3x, Michał Pragacz, Artur Gawęda)

24 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) 4:1 (Maciej Smoliński 2x, Łukasz Kosiorek, Mateusz Pepłowski)

3 marca, Przasnysz: Wkra Żuromin (LO) 6:1 (Dominik Lemanek 4x, Maciej Smoliński, Michał Pragacz)

10 marca, Przasnysz: Mazowsze Jednorożec (LO) 12:1 (Dominik Lemanek 6x, Kacper Sawczenko, Bartłomiej Orłowski, Michał Pragacz, Łukasz Kosiorek, Kamil Rutkowski, Maciej Smoliński)

Mławianka Mława

27 stycznia, Ostróda: Sokół Ostróda (III) 1:1 (Michał Stryjewski)

3 lutego, Mława: Olimpia Zambrów (III) 1:2 (Piotr Melchinkiewicz)

7 lutego, Mława: Kryształ Glinojeck (A) 7:2 (Michał Stryjewski 2x, Maciej Rogalski, Jakub Wróblewski, Marcin Tomczak, Szymon Masiak, Piotr Karłowicz)

10 lutego, Mława: Motor Lubawa (IV) 1:1 (Maciej Rogalski)

14 lutego, Mława: Nadnarwianka Pułtusk (LO) - odwołany

17 lutego, Mława: Lech Rypin (IV) 8:1 (Maciej Rogalski, Marcin Tomczak, Piotr Karłowicz, Michał Pocieżnicki, Piotr Melchinkiewicz, Szymon Masiak, Krystian Gosik, Krzysztof Dąbkowski)

24 lutego, Ostróda: Huragan Morąg (III) 2:2 (Marcin Tomczak, Michał Stryjewski)

2 marca, Mława: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (III) 0:0

10 marca, Mława: Sparta Brodnica (IV) 2:0 (Maciej Rogalski, Marcin Tomczak)

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

27 stycznia, Zielonki: Escola Varsovia (LO) 5:2 (Bartosz Kwiatkowski 2x, Łukasz Jasiński, Rafał Kalbarczyk, Wojciech Łazeba)

3 lutego, Zielonki: Błonianka Błonie (IV) 1:0 (Jan Kącki)

7 lutego: Znicz Pruszków (CLJ) - odwołany

7 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 5:1 (samobójcza, Krzysztof Pikus, Wojciech Łazeba 3x)

9 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 5:1 (Bartosz Kwiatkowski 2x, Paweł Jabłoński, zawodnik testowany, Łukasz Jarnicki)

17 lutego, Warszawa: SEMP Warszawa (LO) 3:2 (Paweł Jabłoński, Artur Dębiec, Bartosz Kwiatkowski)

24 lutego: Pelikan II Łowicz (IV) - odwołany

24 lutego, Zielonki: Polonia Warszawa (CLJ) 1:0 (Rafał Kalbarczyk)

25 lutego, Pruszków: Znicz Pruszków (CLJ) 3:4 (Bartosz Kwiatkowski 3x)

27 lutegom Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) - odwołany

3 marca, Zielonki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 1:4 (zawodnik testowany)

9 marca, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 7:1 (Krzysztof Pikus 2x, M. Bolmowski, Bartosz Kwiatkowski, Paweł Jabłoński, Łukasz Jarnicki, Tomasz Żebrowski)

Pogoń II Siedlce

20 stycznia, Siedlce: Rozwój Warszawa (A) 10:0 (Mateusz Omieciuch 2x, Patryk Skrzypek, Sebastian Krawczyk 3x, Bartosz Karczmarek 2x, Dominik Krupa, Michał Markiewicz)

4 lutego, Siedlce: Orlęta Łuków (LO) 2:1 (Mateusz Omieciuch, Jakub Jóźwiak)

9 lutego, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 3:2 (Patryk Skrzypek, Michał Panufnik, Sebastian Kowalczyk)

18 lutego, Siedlce: Sokół Adamów (IV) 6:0 (Paweł Marchel, Paweł Łydkowski, Mateusz Omieciuch, Jakub Szrek, Piotr Ceranka, Patryk Skrzypek)

21 lutego, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 6:1 (Sebastian Szcześniak, Paweł Łydkowski, Paweł Marchel, Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński, Sebastian Bober)

24 lutego, Radom: ŁKS Łomża (III) - odwołany

24 lutego, Siedlce: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 8:1 (Mateusz Omieciuch 3x, Krystian Zbieć, Paweł Marchel 2x, Kacper Bojanczuk, Wojciech Sidoruk)

3 marca: Czarni Węgrów (LO) - odwołany

4 marca, Siedlce: Naprzód Skórzec (IV) 4:0 (Paweł Marchel, Mateusz Żytko 2x, Damian Świerblewski)

4 marca, Siedlce: Olimpia Latowicz (B) 8:0 (Wojciech Sidoruk 3x, Michał Markiewicz 2x, Bartosz Kryszczuk, Kacper Bojanczuk, Aleksander Woźnica)

7 marca, Siedlce: Wektra Zbuczyn (LO) 11:1 (Krystian Zbieć 3x, Piotr Ceranka, Mateusz Omieciuch 2x, Mateusz Wassilow, Karol Grochowski, Wojciech Sidoruk 2x, Dominik Barciak)

10 marca, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 11:0 (Paweł Marchel 3x, Jakub Jóźwiak 2x, Mateusz Omieciuch 3x, Paweł Garyga, Sebastian Krawczyk, Dawid Gargasz)

Wisła II Płock

20 stycznia, Płock: Mszczonowianka Mszczonów (IV) - odwołany

27 stycznia, Włocławek: Lider Włocławek (IV) 10:0 (Damian Szczepański 2x, Filip Januszczak 2x, Bartłomiej Machnicki 2x, Mikołaj Lebedyński 2x, Fabian Hiszpański, Radosław Gałązka)

3 lutego, Płock: Pelikan II Łowicz (IV) 6:0 (Mikołaj Lebedyński 2x, Fabian Hiszpański, Filip Januszczak, Jakub Panek, Mateusz Tomaszewski)

10 lutego, Płock: Kujawianka Izbica Kujawska (IV) 1:0 (Seweryn Truskolaski)

14 lutego, Płock: Lech Rypin (IV) 6:1 (Kamil Nowicki, Seweryn Truskolaski, Piotr Majchrzak, Bartłomiej Machnicki, Fabian Hiszpański, Adrian Szczutowski)

16 lutego, Płock: Wkra Żuromin (LO) 3:0 (Seweryn Truskolaski, Kamil Nowicki, Fabian Hiszpański)

25 lutego, Płock: Włocłavia Włocławek (LO) 2:0 (Damian Piotrowski, Filip Januszczak)

28 lutego, Płock: Kasztelan Sierpc (LO) 2:0 (Kamil Nowicki, Emil Szostak)

3 marca, Płock: KS Kutno (IV) 7:0 (Kamil Biliński 3x, Fabian Hiszpański, Seweryn Truskolaski, Piotr Majchrzak, Bartłomiej Machnicki)

10 marca, Płock: Escola Varsovia (juniorzy) 3:1 (Filip Januszczak, Seweryn Truskolaski, Emil Szostak)

Liga Okręgowa
Ciechanów-Ostrołęka

GKS Strzegowo

3 lutego, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 1:3 (Paweł Nicgorski)

10 lutego, Mława: Start Nidzica (A) - odwołany

18 lutego, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 3:8 (Tobiasz Jakubowski, Jakub Gutkowski, Mateusz Gralewicz)

24 lutego: Polonia Iłowo (LO) - odwołany

3 marca, Mława: Gmina Kozłowo (A) 1:2 (Patryk Wierzbicki)

10 marca, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) 0:3

Iskra Krasne

10 lutego, Przasnysz: Orzeł Sypniewo (A) 6:0 (Daniel Malinowski, Patryk Wnuk, Paweł Michalak, Adam Niestępski, Jakub Osiecki, Rafał Chojnowski)

17 lutego, Przasnysz: Orzyc Chorzele (LO) 3:0 (Adam Niestępski 3x)

25 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (IV) 4:3 (Adam Niestępski 2x, Daniel Malinowski, Sebastian Szmalc)

4 marca, Przasnysz: Gryf Kownaty Żędowe (B) 15:2 (Daniel Malinowski 4x, Rafał Chojnowski 3x, Adam Niestępski 3x, Przemysław Wnuk 2x, Dawid Bonisławski, Jakub Osiecki, Adam Błaszczak)

7 marca, Przasnysz: Omulew Wielbark (LO) 5:4 (Adam Niestępski 3x, Paweł Michalak, Daniel Malinowski)

11 marca: Kurpik Kadzidło (A) - odwołany

11 marca, Przasnysz: FC 2012 Różan (B) 9:0 (Daniel Malinowski 3x, Adam Niestępski 2x, Sebastian Szmalc 2x, Dawid Bonisławski, Adrian Szmalc)

Korona Szydłowo

17 lutego, Ciechanów: Żbik Nasielsk (LO) 1:2 (Kacper Małecki)

17 lutego, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 3:1 (Kacper Małecki 2x, Piotr Karpiński)

24 klutego, Przasnysz: Orzyc Chorzele (LO) 1:0 (Sebastian Lemanek)

3 marca, Przasnysz: KS CK Troszyn (LO) 1:4 (Piotr Karpiński)

10 marca, Mława: Kryształ Glinojeck (A) 0:1

KS CK Troszyn

28 stycznia, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 9:0 (Przemysław Śnietka 3x, Piotr Kamionowski 2x, Karol Kamionowski 2x, Łukasz Bałazy, Daniel Wargulewski)

3 lutego, Zambrów: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 1:3 (Piotr Kamionowski)

10 lutego, Baranowo: Orzyc Chorzele (LO) 3:1 (Piotr Kamionowski 2x, Piotr Kubat)

18 lutego, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 3:3 (Piotr Kamionowski, Piotr Bałas, Piotr Dąbrowski)

24 lutego, Łomża: Orzeł Kolno (IV) 2:4 (Daniel Wargulewski 2x)

3 marca, Przasnysz: Korona Szydłowo (LO) 4:1 (Łukasz Bałazy 2x, Piotr Gutowski, Przemysław Śnietka)

10 marca, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 4:0 (Piotr Dąbrowski 2x, Daniel Wargulewski, Piotr Kubat)

Makowianka Maków Mazowiecki

27 marca, Baranowo: KS Wąsewo (A) 2:3 (Marcin Ciak, Krzysztof Pustoła)

3 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 3:1 (Maciej Żmuda, Patryk Koczara, Krzysztof Pustoła)

17 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 8:1 (Maciej Traczewski 2x, Damian Duszak, Tomasz Urbański 2x, Patryk Koczara, Michał Złotkowski, samobójcza)

24 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 1:1 (Maciej Traczewski)

3 marca, Warszawa: Hutnik Warszawa (LO) 2:5 (Damian Duszak, Krzysztof Pustoła)

10 marca, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 1:0 (Maciej Traczewski)

Mazowsze Jednorożec

10 lutego, Mława: Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna (LO) 1:1 (Daniel Skała)

18 lutego, Baranowo: GUKS Krasnosielc (B) 1:5 (Łukasz Bors)

25 lutego, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 4:0 (Gabriel Żabiński, Marcin Jabłoński, Bartosz Wilga, Adam Grabowski)

3 marca, Przasnysz: Omulew Wielbark (LO) 4:5 (Sebastian Kacprzyk, Marcin Watkowski 2x, Daniel Pietrzak)

7 marca, Baranowo: Świt Baranowo (A) 5:1 (Daniel Skała 4x, Maciej Watkowski)

10 marca, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:12 (Gabriel Żabiński)

Nadnarwianka Pułtusk

20 stycznia, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 2:1 (Jakub Zalewski, Mariusz Dziczek)

27 stycznia, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 2:0 (Patryk Bartczak 2x)

3 lutego, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 0:4

11 lutego, Ciechanów: Pełta Karniewo (B) 4:1 (Hubert Młynarczyk, Gracjan Sokołowski, Szymon Salwin, Wiktor Kalkowski)

14 lutego, Mława: Mławianka Mława (IV) - odwołany

17 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 0:5

24 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 4:0 (Łukasz Damętko, Patryk Bartczak, Mariusz Dziczek, Jakub Osowiecki)

3 marca, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 0:4

Orzyc Chorzele

3 lutego, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) 1:4 (Marcin Szmalc)

10 lutego, Baranowo: KS CK Troszyn (LO) 1:3 (Grzegorz Kawiecki)

17 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 0:3

24 lutego, Przasnysz: Korona Szydłowo (LO) 0:1

2 marca, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 0:2

10 marca, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) 0:4

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

20 stycznia, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 2:3 (Adrian Romanik 2x)

3 lutego, Zambrów: KS CK Troszyn (LO) 3:1 (Kamil Rogalski, Dawid Wilczewski, Adrian Romanik)

10 lutego, Zambrów: MKS Małkinia (A) 1:2 (Dawid Wilczewski)

17 lutego, Zambrów: Sparta Szepietowo (IV) - odwołany

21 lutego, Zambrów: Orlęta Czyżew (LO) 2:1 (Kamil Małkiński, Dawid Wilczewski)

25 lutego, Zambrów: Czarni Węgrów (LO) - odwołany

2 marca, Zambrów: KS Wąsewo (A) 1:1 (Jakub Małkiński)

10 marca, Zambrów: Wissa Szczuczyn (IV) 1:4 (Damian Kopacz)

Sona Nowe Miasto

27 stycznia, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 0:5

3 lutego, Ciechanów: Delta Słupno (LO) 1:1 (Bartosz Kaczor)

11 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:4 (Kacper Caliński, Michał Ernest)

16 lutego, Ciechanów: Skra Drobin (LO) 3:3 (Szymon Sokołowski, Łukasz Młudzikowski, Michał Ernest)

24 lutego, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) 9:2 (Szymon Sokołowski 3x, Michał Ernest 2x, Rafał Kraszewski 2x, Łukasz Młudzikowski, Adam Uniewski)

7 marca, Płock: Świt Staroźreby (LO) - odwołany

10 marca, Nowe Miasto: Orlęta Baboszewo (B) 1:4 (Michał Ernest)

Tęcza Ojrzeń

3 lutego, Kraszewo: Konopianka Konopki (A) 5:1 (Łukasz Kozłowski, Damian Suwiński, Bartosz Karczewski, Mariusz Świtalski, Karol Drążek)

10 lutego, Kraszewo: Skra Drobin (LO) 4:1 (Bartosz Karczewski 2x, Damian Suwiński, Patryk Purzycki)

17 lutego, Kraszewo: Stegny Wyszogród (LO) 3:2 (Damian Suwiński, Damian Sawicki, Łukasz Kozłowski)

24 lutego, Kraszewo: Kryształ Glinojeck (A) 2:3 (Rafał Traczyk, Bartosz Karczewski)

3 marca, Kraszewo: PAF Płońsk (A) 1:1 (samobójcza)

10 marca, Kraszewo: GKS Gumino (B) 7:3 (Bartosz Karczewski 3x, Damian Sawicki, Mariusz Chojnacki, Patryk Purzycki, Adam Olszewski)

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

10 lutego, Mława: Mazowsze Jednorożec (LO) 1:1 (Łukasz Wróblewski)

18 lutego, Mława: Iskra Narzym (A) 2:3 (Łukasz Wróblewski, Mariusz Walczak)

24 lutego, Mława: Tamka Dzierzgowo (B) 2:2 (Krzysztof Deka, Kamil Rutkowski)

4 marca, Mława: Boruta Kuczbork (A) 1:1 (Jakub Żbikowski)

11 marca, Wieczfnia Kościelna: Gmina Kozłowo (A) 2:2 (Maciej Komorowski, Azat Galstyan)

Wkra Bieżuń

3 lutego, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 4:3 (Patryk Kacprzykowski, Daniel Kotowski, Michał Gołębiewski, Paweł Baca)

11 lutego, Mława: Orzeł Goleszyn (LO) - odwołany

17 lutego, Mława: Wkra Radzanów (B) 6:2 (Tomasz Rutecki 2x, Paweł Baca 2x, Maciej Watkowski, samobójcza)

24 lutego, Mława: Gmina Kozłowo (A) 4:3 (Maciej Watkowski 3x, Damian Szpinda)

3 marca: GSZS Rybno (LO) - odwołany

4 marca, Mława: Polonia Iłowo (LO) 5:2 (Maciej Watkowski 2x, Tomasz Rutecki 2x, Paweł Baca)

11 marca, Mława: Skrwa Łukomie (LO) 5:4 (Maciej Watkowski 3x, Dawid Sznajderowski, Damian Szpinda)

Wkra Sochocin

3 lutego, Ciechanów: PAF Płońsk (A) 3:1 (Dawid Nawrocki, Fabian Lewandowski, samobójcza)

11 lutego, Kraszewo: GKS Gumino (B) 6:1 (Piotr Wypyszyński 2x, Hubert Kozłowski 2x, Damian Kozłowski, Mateusz Żulewski)

17 lutego, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 10:0 (Piotr Wypyszyński 5x, Mateusz Żulewski 2x, Krzysztof Dzięgielewski 2x, Dawid Nawrocki)

25 lutego, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (A) 3:1 (Dawid Nawrocki, Mateusz Żulewski 2x)

3 marca, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) 3:3 (Jakub Żbikowski)

11 marca, Milanówek: Błękitni Korytów (LO) 5:6 (Piotr Wypyszyński 3x, Mateusz Żulewski, Krzysztof Dzięgielewski)

Wkra Żuromin

3 lutego, Iława: Powiśle Dzierzgoń (IV) 4:1 (Bartłomiej Nowacki, Bartosz Narewski, Mariusz Rutkowski, Tomasz Kamiński)

10 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 6:6 (Bartłomiej Nowacki 2x, Bartosz Narewski 3x, Jakub Sawicki)

16 lutego, Płock: Wisła II Płock (IV) 0:3

24 lutego, Mława: Sparta Brodnica (IV) 2:2 (Bartłomiej Nowacki, Bartosz Narewski)

3 marca, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:6 (Tomasz Kamiński)

11 marca, Mława: Lech Rypin (IV) 2:4 (Jarosław Sawicki, Bartosz Narewski)

Żbik Nasielsk

3 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 2:3 (Mateusz Rutkowski, Damian Załoga)

10 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 2:1 (Mateusz Paczkowski, Mateusz Bramowicz)

17 lutego, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 3:1 (Kamil Stańczak 2x, Marcin Świderski)

17 lutego, Ciechanów: Korona Szydłowo (LO) 2:1 (Mateusz Bramowicz, Marcin Świderski)

24 lutego: Korona Szydłowo (LO) - odwołany

4 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 4:1 (Rafał Milewski, Sebastian Chmielewski, Mariusz Chmielewski, Mateusz Rutkowski)

10 marca, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) - odwołany

11 marca, Wyszków: Bug II Wyszków (LO) 2:5 (Sebastian Chmielewski, Mateusz Bramowicz)

 

Płock

Amator Maszewo

16 lutego, Włocławek: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) 5:5 (Piotr Wachaczyk, Tomasz Sudomir, Krystian Majchrzak, Michał Muszyński, Piotr Skierkowski)

24 lutego, Płock: GKS Góra (A) 11:5 (Krystian Majchrzak 3x, Konrad Sobiecki 2x, Rafał Sadecki 2x, Tomasz Golatowski, Tomasz Sudomir, Piotr Wachaczyk, Bartłomiej Dąbrowski)

3 marca, Włocławek: LTP Lubanie (LO) 4:8 (Krystian Majchrzak 2x, Bartłomiej Sochalewski, Rafał Sadecki)

11 marca, Chąśno: Olimpia Chąśno (LO) 5:4 (Radosław Wiśniewski 2x, Łukasz Mielczarek, Tomasz Golatowski, Krystian Majchrzak)

17 marca, Płock: Pogoń Słupia (A) 1:2 (Konrad Sobiecki)

Błyskawica Lucień

10 lutego, Włocławek: GKS Baruchowo (LO) 0:3

17 lutego, Płock: Wisła Nowy Duninów (A) 2:1 (Tomasz Ryniec, Bartosz Antczak)

24 lutego, Włocławek: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) 0:5

4 marca, Płock: Delta Słupno (LO) 1:3 (Jacek Kokosiński)

11 marca, Żychlin: Zorza Szczawin Kościelny (B) 3:1 (Piotr Krysztofiak, zawodnik testowany, Łukasz Kokosinski)

17 marca, Płock: Świt Staroźreby (LO) 0:6

Delta Słupno

3 lutego, Ciechanów: Sona Nowe Miasto (LO) 1:1 (Kacper Rutkowski)

10 lutego: Pogoń Słupia (A) - odwołany

17 lutego, Płock: Polonia Radzanowo (A) 1:4 (Krzysztof Machowski)

23 lutego, Płock: Świt Staroźreby (LO) 2:5 (Michał Woliński, Krzysztof Machowski)

25 lutego, Płock: Tłuchowia Tłuchów (A) 4:3 (Paweł Bojaruniec 2x, Krzysztof Machowski, Hubert Kwiatkowski)

4 marca, Płock: Błyskawica Lucień (LO) 3:1 (Hubert Kwiatkowski, Przemysław Michalski, Wiktor Jaroszewski)

9 marca, Płock: Relax Miszewo Murowane (B) 8:0 (Damian Koryto 2x, Jakub Woliński 2x, Paweł Bojaruniec, Krzysztof Machowski, Igor Politowicz, Szymon Stelak)

Kasztelan Sierpc

3 lutego, Płock: Lech Rypin (IV) 2:4 (Michał Dzięgielewski, Jakub Kotecki)

10 lutego, Płock: Stoczniowiec Płock (A) 4:0 (Maciej Lemanowicz, Krystian Sokołowski, Emil Cendlewski, Tomasz Braniecki)

17 lutego, Włocławek: Lider Włocławek (IV) 2:0 (Michał Dzięgielewski, Mariusz Śnieć)

28 lutego, Płock: Wisła II Płock (IV) 0:2

3 marca, Płock: Sparta Brodnica (IV) 1:5 (Michał Dzięgielewski)

17 marca, Kraszewo: Kryształ Glinojeck (A) 2:1 (Damian Kotkiewicz, samobójcza)

Orzeł Goleszyn

11 lutego, Mława: Wkra Bieżuń (LO) - odwołany

17 lutego, Płock: Stoczniowiec Płock (A) 0:3

24 lutego, Płock: Skrwa Łukomie (LO) 2:5 (Damian Mórawski, Adrian Pawlak)

10 marca, Goleszyn: Stoczniowiec Płock (A) 1:7 (Marcin Kądalski)

18 marca, Goleszyn: Błękitni Gąbin (A) 4:3 (zawodnik testowany 2x, Przemysław Borowski, Kamil Szczurowski)

Skra Drobin

10 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:4 (zawodnik testowany)

16 lutego, Ciechanów: Sona Nowe Miasto (LO) 3:3 (Marcin Kowalski 3x)

24 lutego, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 1:0 (Marcin Kowalski)

4 marca, Płock: Stoczniowiec Płock (A) 0:6

11 marca, Płock: Wisła Dobrzyń (LO) 1:3 (Hubert Krysztofiak)

17 marca, Drobin: Mazur Gostynin (LO) 2:2 ()

Skrwa Łukomie

18 lutego, Płock: Zryw Bielsk (LO) 4:2 (Piotr Sadowski 2x, Karol Kalinowski, zawodnik testowany)

24 lutego, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) 5:2 (Mariusz Beksa, Kamil Bonisławski 3x, Arkadiusz Karczewski)

3 marca, Płock: Sparta Mochowo (B) 8:1 (Piotr Sadowski 3x, Mateusz Sadowski, Karol Kalinowski, Daniel Wolak, Patryk Karczewski, samobójcza)

11 marca, Mława: Wkra Bieżuń (LO) 4:5 (Jacek Beksa 2x, Przemysław Brzoza, Patryk Karczewski)

17/18 marca: Wisła Dobrzyń (LO) - odwołany

18 marca, Płock: Start Proboszczewice (LO) 3:4 (Radosław Kowalski, Mariusz Beksa 2x)

18 marca, Płock: Wisła Główina-Sobowo (A) 1:2 (Przemysław Brzoza)

Start Proboszczewice

18 lutego, Płock: Zorza Szczawin Kościelny (B) 5:1 (Przemysław Bońkowski 2x, samobójcza, Radosław Domel, Łukasz Trzciński)

24 lutego: KS II Kutno (A) - odwołany

25 lutego, Płock: Zjednoczeni Bulkowo (B) 10:2 (Krystian Majchrzak, Piotr Malanowski, Łukasz Trzciński, Daniel Kłodawski, Dawid Ziemczyk, Dorian Pilaszewski 2x, Przemysław Bońkowski 2x, Piotr Śmigielski)

4 marca, Płock: Wisła Nowy Duninów (A) 2:3 (zawodnik testowany, Arkadiusz Majchrzak)

8 marca, Płock: Błękitni Gąbin (A) 2:2 (Dawid Ziemczyk, Arkadiusz Majchrzak)

11 marca, Płock: Huragan Bodzanów (A) 13:3 (Damian Lisiecki 6x, Łukasz Trzciński 3x, Radosław Domel, Arkadiusz Majchrzak, Marcin Mikołajczyk, zawodnik testowany)

18 marca, Płock: Wisła Główina-Sobowo (A) 0:0

18 marca, Płock: Skrwa Łukomie (LO) 4:3 (Damian Lisiecki, Arkadiusz Majchrzak, Łukasz Trzciński, Dawid Ziemczyk)

Stegny Wyszogród

17 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 2:3 (Michał Popiołek, Arkadiusz Gąsiorowski)

24 lutego, Płock: Promyk Nowa Sucha (A) - odwołany

3 marca: Rawka Bolimów (A) - odwołany

4 marca: Skierniewice: AP Sochaczew (juniorzy) 4:0 (Maciej Więckowski 2x, Dawid Pietrzak, Damian Pączek)

11 marca, Płock: Pogoń Słupia (A) 4:3 (Michał Szymański, Maciej Więckowski 2x, Dawid Pietrzak)

18 marca, Brochów: Tajfun Brochów (B) 3:0 ()

Świt Staroźreby

3 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 3:1 (Mateusz Ziarko, Adrian Grabowski, Michał Sobczak)

10 lutego, Płock: Huragan Bodzanów (A) 11:2 (Maciej Sobiesiak 4x, Michał Sobczak 2x, Jarosław Unierzyski, Damian Kołeczek 2x, Mateusz Kowalski, Dawid Kręt)

16 lutego, Płock: Korona Karolinowo (A) 8:0 (Maciej Sobiesiak 4x, Michał Sobczak, Mateusz Ziarko, Damian Kołeczek 2x)

23 lutego, Płock: Delta Słupno (LO) 5:2 (Mateusz Ziarko 2x, Adrian Kinalski, Maciej Sobiesiak 2x)

7 marca, Płock: Sona Nowe Miasto (LO) - odwołany

7 marca, Płock: AP Sochaczew (juniorzy) 6:3 (Maciej Sobiesiak 2x, Mateusz Ziarko, Maciej Niedzielak, Jarosław Unierzyski, Mariusz Unierzyski)

17 marca, Płock: Błyskawica Lucień (LO) 6:0 (Maciej Sobiesiak 2x, Maciej Niedzielak 2x, Michał Sobczak)

Unia Czermno

17 lutego, Łowicz: Olimpia Chąśno (LO) 1:3 (Patryk Kowalczyk)

3 marca, Płock: Tłuchowia Tłuchowo (A) 3:7 (Łukasz Wiśniewski, Paweł Machała, Krystian Tarka)

11 marca: Polonia Radzanowo (A) - odwołany

Unia Iłów

21 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 2:6 (Rafał Trakul, Kamil Wojciechowski)

25 lutego, Żyrardów: Tajfun Brochów (B) 2:3 (Piotr Trafalski, Grzegorz Banasiak)

28 lutego, Łowicz: AP Sochaczew (juniorzy) 5:3 (Kamil Wojciechowski 2x, Hubert Krasoń, Alan Karasek, Mateusz Struzik)

4 marca, Łowicz: Olimpia Chąśno (LO) 7:5 (Rafał Trakul 4x, Mateusz Struzik 3x)

10/11 marca: Zryw Wygoda (LO) - odwołany

13 marca, Feliksów: Piast Feliksów (A) 3:5 (Mateusz Struzik, Rafał Trakul, Krystian Wiśniewski)

17 marca, Warszawa: Hutnik Warszawa (LO) 5:6 (Hubert Krasoń 2x, Łukasz Świątek, Mateusz Struzik, Rafał Trakul)

17/18 marca: Huragan Bodzanów (A) - przełożony

Wicher Cieszewo

2 marca, Płock: Zryw Bielsk (LO) 2:0 (Rafał Łaciński, Mateusz Dopieralski)

11 marca, Cieszewo: Orkan Lelice (B) 6:0 (Adam Gozdan 2x, Krzysztof Grotkiewicz, zawodnik testowany 3x)

15 marca, Płock: Stoczniowiec Płock (A) 2:8 (zawodnik testowany, Piotr Klimek)

18 marca, Cieszewo: ULKS Ciółkowo (A) 3:1 (Adam Gozdan 2x, Rafał Łaciński)

Zryw Bielsk

18 lutego, Płock: Skrwa Łukomie (LO) 2:4 (Filip Orłowski, Bartłomiej Lorenc)

21 lutego, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 3:7 (Duchniewicz 2x, Damian Lewandowski)

24 lutego, Płock: Pogoń Słupia (A) 8:3 (Duchniewicz 6x, Łukasz Umiński, Łukasz Zawadzki)

2 marca, Płock: Wicher Cieszewo (LO) 0:2

10 marca: Huragan Bodzanów (A) - odwołany

17 marca, Radzanowo: Polonia Radzanowo (A) - odwołany

 

Radom

Centrum Radom

3 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 1:0 (Gilbert Singa)

8 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 2:3 (Karol Kasprzyk, Kacper Jedynak)

10 lutego, Radom: Gryf Policzna (A) 3:2 (Robert Grylak, Łukasz Hebda, Mateusz Paliwoda)

13 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 1:4 (Kacper Wnuk)

17 lutego, Radom: Lubrzanka Kajetanów (A) - odwołany

17 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 7:2 (Mateusz Paliwoda 4x, Karol Kasprzyk 2x, Robert Grylak)

22 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 3:1 (Igor Tworek, Piotr Tworzewski, Mateusz Podkowa)

24 lutego, Radom: KS Potworów (A) 6:0 (Kacper Wnuk 2x, Piotr Tworzewski, Kacper Jedynak, Mateusz Strzelecki, samobójcza)

1 marca, Radom: Drogowiec Jedlińsk (IV) 2:1 (Łukasz Hebda 2x)

3 marca, Radom: Lubrzanka Kajetanów (A) 1:3 (Kacper Jedynak)

17 marca, Radom: Strażak Wielogóra (A) - odwołany

Gracja Tczów

27 stycznia, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 2:2 (Dawid Chmielnicki, Artur Karasiński)

3 lutego, Radom: MKS Wyśmierzyce (A) 2:3 (Artur Karasiński 2x)

10 lutego, Radom: Chojniak Wieniawa (A) 2:3 (Kacper Odzimkowski, Paweł Kopeć)

18 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 0:2

24 lutego, Radom: Powała Taczów (A) 8:3 (Karol Rdzanek 3x, Paweł Kopeć 2x, Michał Mroczek, zawodnik testowany, Łukasz Rutkowski)

3 marca, Radom: Sokół Przytyk (A) 4:5 (Artur Karasiński 2x, Mateusz Gryczka, zawodnik testowany)

10 marca, Radom: Wulkan Zakrzew (B) 2:2 (Woźniak 2x)

Iłżanka Kazanów

27 stycznia, Radom: Polonia Iłża (A) 2:3 (Mateusz Ciechanowski, zawodnik testowany)

3 lutego, Radom: Radomiak II Radom (LO) 2:2 (Paweł Chmielewski, Adam Zaranek)

11 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 1:3 (Adam Zaranek)

17 lutego, Radom: KS Potworów (A) 1:4 (Paweł Chmielewski)

24 lutego: Szydłowianka Szydłowiec (LO) - odwołany

3 marca, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 1:3 (Miłosz Dębski)

10 marca, Radom: LKS Promna (IV) 4:1 (Miłosz Dębski 2x, Bartosz Michalik 2x)

24 marca, Radom: Iskra Gózd (A) 2:4 ()

Jodła Jedlnia-Letnisko

27 stycznia, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 2:5 (Kamil Skowroński, Daniel Paczuła)

4 lutego, Radom: Star Starachowice (LO) 1:7 (Kamil Pysiak)

10 lutego, Puławy: Wisła II Puławy (LO) 1:1 (Kamil Skowroński)

17 lutego, Radom: Młodzik Radom (A) 6:2 (Kamil Pysiak 3x, Kamil Skowroński, Maksymilian Kiraga, Bartłomiej Sobkowiak)

25 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 0:3

3 marca, Radom: Gryf Policzna (A) 2:4 (Kamil Skowroński, Łukasz Pełka)

11 marca, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 2:0 (Mikołaj Skórnicki, Kamil Skowroński)

24 marca, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 0:3

KS Warka

27 stycznia, Karczew: Mazur Karczew (IV) 0:8

3 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (A) 4:1 (Bartłomiej Jałocha 2x, Paweł Pacholski, Kamil Woźniak)

7 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 3:1 (Michał Majewski, Karol Żak, Dawid Kociszewski)

10 lutego, Grójec: Perła Złotokłos (IV) 2:0 (Igor Mińkowski 2x)

17 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:3 (Grzegorz Witan)

24 lutego, Kozienice: KS Magnuszew (A) 11:0 (Maciej Bubiec 3x, Bartłomiej Jałocha 2x, Kamil Woźniak 2x, Igor Mińkowski 2x, Wjaczesław Charkowski 2x)

3 marca, Radom: Drogowiec Jedlińsk (IV) 1:1 (Maciej Bubiec)

7 marca, Grójec: Jeziorka Prażmów (B) 6:0 (Paweł Pacholski, Sebastian Ząbkowski, Bartłomiej Jałocha, Igor Mińkowski, Wjaczesław Charkowski 2x)

10 marca, Grójec: Oskar Przysucha (IV) 2:3 (Maciej Bubiec, Paweł Pacholski)

25 marca, Grójec: Drogowiec Jedlińsk (IV) 3:5 ()

Legion Głowaczów

4 lutego, Kozienice: Zwolenianka Zwoleń (LO) 1:5 (Mateusz Krześniak)

11 lutego, Kozienice: Akcja Jastrzębia (A) 3:1 (Mateusz Krześniak, Robert Budziński, Damian Konopka)

17 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 3:2 (Damian Konopka, Tomasz Banach, Mateusz Krześniak)

21 lutego, Kozienice: Orzeł Wierzbica (LO) 1:4 (Andrzej Badowicz)

25 lutego, Kozienice: Królewscy Jedlnia (A) 6:1 (Konrad Łukowski, Mateusz Krześniak, Damian Lisiewski, Damian Konopka, Łukasz Krupa, Adam Warda)

3 marca, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 2:3 (Łukasz Krupa, Mateusz Krześniak)

4 marca, Kozienice: Plon Garbatka (A) 0:1

11 marca, Kozienice: KS Potworów (A) 3:2 (Tomasz Banach 3x)

Mazowsze Grójec

20 stycznia, Grójec: Burza Pilawa (A) 8:1 (Arkadiusz Gałka, Michał Orłowski 2x, Maciej Małecki, Daniel Złoch, Michał Czerepok, Alan Sygnarek 2x)

27 stycznia, Grójec: Oskar Przysucha (IV) 2:1 (Arkadiusz Gałka, Paweł Grodzki)

31 stycznia, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 0:7

3 lutego, Grójec: Perła Złotokłos (IV) 2:2 (Daniel Złoch, Michał Orłowski)

10 lutego, Grójec: Pilica Białobrzegi (IV) 3:8 (Daniel Złoch, Rafał Sobczak, Michał Czerepok)

17 lutego, Grójec: Znicz Pruszków (CLJ) 3:5 (Mariusz Lisiecki, Adrian Gotlib, Rafał Sobczak)

24 lutego, Grójec: Sparta Jazgarzew (IV) 1:7 (Arkadiusz Gałka)

3 marca, Grójec: Wilga Garwolin (IV) 5:1 (Michał Orłowski 3x, Rafał Sobczak, Andrzej Rogoziński)

10 marca, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) 5:1 (Michał Orłowski 3x, Paweł Grodzki, Rafał Sobczak) 

Mogielanka Mogielnica

3 lutego, Mogielnica: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 0:3

10 lutego, Mogielnica: KS Potworów (A) 5:6 (Przemysław Ostrowski 2x, Paweł Jaworski, Piotr Pietrzak, zawodnik testowany)

17 lutego, Mogielnica: Gryf Policzna (A) 2:3 (Mateusz Pawłowski, Adam Czarnecki)

24 lutego: Orzeł Wierzbica (LO) - odwołany

3 marca, Mogielnica: GLKS Wołucza (LO) 4:1 (Przemysław Ostrowski, Mateusz Pawłowski, Paweł Jaworski, Sebastian Włodarczyk)

10 marca, Mogielnica: Orlęta Cielądz (LO) 2:1 (Dominik Dąbrowski 2x)

Orzeł Wierzbica

3 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 7:3 (Grzegorz Dziurzyński 2x, Paweł Jaworski 2x, Sebastian Stąpór, Paweł Czarnecki, Maciej Szczepanik)

8 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 3:2 (Piotr Jaworski, Grzegorz Dziurzyński, Tomasz Bartosiak)

10 lutego, Radom: Zwolenianka Zwoleń (LO) 3:3 (Paweł Czarnecki, Paweł Ankurowski, Jakub Kosela)

17 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 6:2 (Maciej Szczepanik 3x, Jakub Kosela 2x, Piotr Jaworski)

21 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 4:1 (Adrian Minda 3x, Maciej Szczepanik)

24 lutego: Mogielanka Mogielnica (LO) - odwołany

3 marca, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 3:1 (Piotr Jaworski, Grzegorz Dziurzyński, Paweł Czarnecki)

Pilica Nowe Miasto

1 lutego, Mogielnica: Kraska Jasieniec (A) 3:0 (Mariusz Białas, Piotr Wawrzyńczak, Bartosz Gulina)

3 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (A) 2:1 (Piotr Wawrzyńczak, Hubert Krzemiński)

11 lutego, Mogielnica: Juvenia Wysokienice (LO) 4:1 (Piotr Karwowski, Adam Pędzikowski, Piotr Wawrzyńczak, Jakub Dworakowski)

18 lutego, Mogielnica: LKS Radzice (A) 4:0 (Mariusz Wawrzyńczak, Michał Rzepkowski, Adam Pędzikowski, Karol Karwowski)

25 lutego, Mogielnica: Orlęta Cielądz (LO) 3:2 (Adam Pędzikowski 2x, Dominik Płodzik)

3 marca, Grójec: Bóbr Tłuszcz (LO) 1:0 (Jakub Dworakowski)

11 marca, Nowe Miasto: Białka Biała Rawska (A) 3:2 (Karol Karwowski, Hubert Krzemiński, Adam Pędzikowski)

Powiślanka Lipsko

20 stycznia, Puławy: Wisła II Puławy (LO) - odwołany

27 stycznia: Ostrowiec Świętokrzyski, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 1:0 (Dawid Gardynik)

27 stycznia, Ożarów: Klimontowianka Klimontów (LO) 2:3 (Dawid Gardynik, Wojciech Bajor)

3 lutego, Puławy: Mazowsze Stężyca (A) 5:4 (Wojciech Bajor 2x, Michał Gajos, Mateusz Ogonowski, Marek Skorupa)

11 lutego, Radom: Ceramika Opoczno (juniorzy) 4:0 (Dawid Gardynik 2x, Krystian Fulara, zawodnik testowany)

17 lutego, Ożarów: Alit Ożarów (IV) 1:1 (Wojciech Bajor)

25 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 3:1 (Daniel Kwiatkowski, Mateusz Ogonowski, zawodnik testowany)

10 marca, Ożarów: Kamienna Brody (IV) 4:4 (Wojciech Bajor, Krystian Fulara 2x, Cezary Jabłoński)

17 marca, Radom: Polonia Iłża (A) - odwołany

Proch Pionki

3 lutego, Puławy: Powiślak Końskowola (IV) 1:0 (Erwin Kisiel)

10 lutego, Puławy: MKS Ryki (IV) 12:0 (Erwin Kisiel 3x, Igor Mucha, Kacper Nowocień 2x, Mateusz Szczepański 2x, Mateusz Kołodziej, Krzysztof Bańcerowski, Michał Majos, samobójcza)

17 lutego, Warszawa: Wilga Garwolin (IV) 2:0 (Bartosz Kozicki, Krzysztof Bańcerowski)

24 lutego, Puławy: Stal Poniatowa (LO) 2:2 (Marcin Kruk, Hubert Poleszak)

4 marca, Radom: Wisła II Puławy (LO) 9:0 (Daniel Barzyński, Marcin Cierzuch, Kamil Denkiewicz, Krzysztof Bańcerowski 2x, Andile Nqabeni, Joel Tata, Bartosz Kozicki 2x)

10 marca, Pionki: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 5:4 (Mateusz Szczepański 2x, Igor Mućka 2x, Andile Nqabeni)

10 marca, Pionki: Hubertus Chomentów (A) 4:0 (Bartosz Kozicki, Emil Kapusta 2x, Joel Tata Nsah)

25 marca, Radom: Broń Radom (IV) 1:3 ()

Radomiak II Radom

3 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 2:2 (Adrian Nowosadko, Daniel Winiarski)

10 lutego, Radom: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 1:3 (Szymon Stanisławski)

17 lutego, Radom: GLKS Nadarzyn (A) 6:1 (Dominik Sokół 2x, Szymon Stanisławski, Kamil Gilewski 2x, Bartosz Bogacz)

24 lutego, Radom: Oskar Przysucha (IV) 0:2

3 marca, Radom: Energia II Kozienice (A) 12:1 (Rafał Stróżka 2x, Dominik Sokół 7x, Jakub Nowakowski, Szymon Stanisławski 2x)

10 marca, Radom: Star Starachowice (LO) 0:4

Skaryszewianka Skaryszew

28 stycznia, Radom: Iskra Gózd (A) 2:2 (Michał Bednarek, zawodnik testowany)

3 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 3:0 (Bartłomiej Orczykowski 2x, Jakub Cioch)

11 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) 7:2 (Bartłomiej Orczykowski 2x, Jakub Cioch, Radosław Deja, Rafał Wojciechowski, Michał Bednarek, zawodnik testowany)

17 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 1:3 (Michał Bednarek)

24 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) - odwołany

10 marca, Pionki: Proch Pionki (LO) 4:5 (Michał Bednarek, Jarosław Zawadzki, Bartłomiej Orczykowski, Mariusz Błędowski)

Szydłowianka Szydłowiec

27 stycznia, Radom: Zwolenianka Zwoleń (LO) 3:2 (Cezary Śledź, Damian Szewczyk, Kamil Mosiołek)

3 lutego, Końskie: Neptun Końskie (IV) 3:1 (Daniel Grymuła, Patryk Bilski, Arkadiusz Siwak)

10 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 4:2 (Patryk Bilski, Kamil Mosiołek 2x, Kamil Ziętkowski)

17 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 0:2

24/25 lutego: Iłżanka Kazanów (LO) - odwołany

3 marca, Końskie: Granat Skarżysko-Kamienna (LO) 1:1 (Jakub Łęcki)

8 marca, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) - odwołany

10/11 marca: KS Jastrząb (B) - odwołany

Zamłynie Radom

20 stycznia, Radom: Oskar Przysucha (IV) 1:6 (Mateusz Kubica)

27 stycznia, Radom: Drogowiec Jedlińsk (IV) 0:5

10 lutego, Radom: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:4 (Patryk Szubiński, Mateusz Kubica)

14 lutego, Radom: Broń Radom (IV) 1:6 (Mateusz Kubica)

17 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 2:6 (Mateusz Kubica 2x)

21 lutego, Radom: Granat Skarżysko-Kamienna (LO) - odwołany

25 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 3:0 (Patryk Szubiński, Mateusz Kubica, Patryk Gregorek)

3 marca, Radom: Olimpia Wola Załężna (A) 11:1 (Patryk Szubiński 2x, Damian Popiel 2x, Marcin Trojanowski, Mateusz Kubica, Dominik Woźniak, Tomasz Turczyk 2x, Oskar Bawor 2x)

10 marca, Radom: Strażak Wielogóra (A) 8:0 (Mateusz Kubica 2x, Patryk Gregorek 2x, Karol Stępniewski 2x, Marcin Trojanowski, Patryk Szubiński)

20 marca, Radom: Oronka Orońsko (A) 4:1 (Damian Popiel, Dominik Woźniak, Tomasz Turczyk, Karol Stępniewski)

Zawisza Sienno

27 stycznia, Sienno: Oronka Orońsko (A) 12:1 (zawodnik testowany 4x, zawodnik testowany 3x, Michał Klaus 2x, Sebastian Klaus, Jakub Dąbrowski, Jakub Mroczkowski)

3 lutego, Radom: Hubertus Chomentów (A) 5:3 (Adrian Strąk, Sebastian Klaus, Przemysław Młynek 2x, Jakub Mroczkowski)

11 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 3:1 (zawodnik testowany 2x, Przemysław Młynek)

17 lutego, Radom: Zwolenianka Zwoleń (LO) 6:2 (Michał Klaus 2x, zawodnik testowany 2x, Sebastian Klaus, Adrian Strąk)

25 lutego, Radom: Powiślanka Lipsko (LO) 1:3 (Marcin Michałek)

3 marca, Ożarów: Stal Kunów (LO) 0:6

11 marca, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 2:2 (Rafał Lasocki, Piotr Sitek)

Zwolenianka Zwoleń

27 stycznia, Radom: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:3 (Patryk Wójcik 2x)

4 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 5:1 (Patryk Wójcik 2x, Damian Kołtunowicz, Adrian Świątek, Szymon Pyrka)

10 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 3:3 (Patryk Wójcik 3x)

17 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 2:6 (Damian Kołtunowicz, Adrian Zdżalik)

24 lutego, Puławy: Opolanin Opole Lubelskie (LO) 2:4 (Patryk Wójcik, Mateusz Oleśkiewicz)

4 marca, Radom: Polonia Iłża (A) 1:0 (Patryk Wójcik)

11 marca, Zwoleń: Młodzik-18 Radom (A) 9:1 (Mateusz Oleśkiewicz 3x, Konrad Królicki 2x, Adrian Świątek 2x, Adrian Żdżalik 2x)

24 marca: KS Błotnica Stara (A) 3:3 (Dawid Magierek 2x, Adrian Zdżalik)

 

Siedlce

Czarni Węgrów

11 lutego, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:4 (Damian Wysocki, Rafał Komosa, Mateusz Bartoszewski)

17 lutego, Siedlce: Naprzód Skórzec (IV) 0:1

25 lutego, Zambrów: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) - odwołany

3 marca: Pogoń II Siedlce (IV) - odwołany

4 marca, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 1:4 (Daniel Zieliński)

10 marca, Jadów: LKS Ostrówek (A) 10:4 (Mateusz Steć 4x, Daniel Jaśkowiak, Rafał Komosa, Damian Wysocki, Adrian Wielądek, Oskar Chińczak, Daniel Zieliński)

17 marca, Jadów: Burza Pilawa (A) - odwołany

25 marca, Ostrówek: LKS Ostrówek (A) 2:2 ()

Fenix Siennica

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:3 (Dariusz Osica)

27 stycznia, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:1 (Dariusz Osica)

3 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 0:2

10 lutego, Miętne: Burza Pilawa (A) 3:1 (Dariusz Osica, Piotr Markowski, Daniel Kalinowski)

18 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 4:0 (Dariusz Osica 2x, Michał Maciejewski, zawodnik testowany)

24 lutego, Warszawa: Rozwój Warszawa (A) 1:2 (Michał Maciejewski) - przerwany po 75 minutach

3 marca, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) 1:2 (Piotr Markowski)

10 marca, Karczew: Amur Wilga (A) 1:1 (Konrad Okrzeja)

17 marca, Otwock: Vuclan Wólka Mlądzka (A) 2:1 (Piotr Markowski, Piotr Zadrożny)

Hutnik Huta Czechy

3 lutego, Karczew: Okęcie Warszawa (A) 3:4 (Kamil Szostak 2x, Mateusz Rękawek)

12 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 3:4 (Sebastian Grzegorczyk, Kamil Sibilski, Kamil Szostak)

17 lutego, Miętne: Tygrys Huta Mińska (A) - odwołany

24 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 0:1

3 marca, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 4:4 (Kamil Szostak 2x, Bartłomiej Jedynak 2x)

8 marca, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 1:2 (Sebastian Grzegorczyk)

18 marca, Karczew: Advit Wiązowna (A) - odwołany

Jabłonianka Jabłonna Lacka

11 lutego, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 8:0 (Sebastian Gąsowski 6x, Wojciech Grądzki, Kacper Wilk)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 3:2 (Sebastian Gąsowski 2x, Maciej Ołtarzewski)

25 lutego, Kosów Lacki: Kosovia Kosów Lacki (A) - odwołany

4 marca, Zambrów: Wicher Sadowne (B) - odwołany

11 marca: ŁKS Łochów (A) - odwołany

Kolektyw Oleśnica

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Tygrys Huta Mińska (A) 2:4 (Marcin Pilich 2x)

10/11 lutego: Pogoń Siedlce (juniorzy) - odwołany

18 lutego, Miętne: Olimpia Latowicz (B) 6:2 (Adam Pawlak 2x, Kamil Stanisławowski 2x, Wojciech Marko, Marcin Pilich)

24 lutego, Miętne: Bad Boys Zastawie (A) 4:3 (Marcin Pilich, Krzysztof Karasiński, Paweł Rucikowski, samobójcza)

4 marca, Miętne: SRT Halinów (A) 4:8 (Marcin Pilich, Krzysztof Karasiński 2x, Denis Kot)

10 marca, Miętne: Świt Barcząca (A) - odwołany

10 marca, Miętne: Victoria Kałuszyn (LO) 6:1 (Paweł Rucikowski 2x, Krzysztof Karasiński 2x, Adrian Dzięcioł, Denis Kot)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Burza Pilawa (A) 2:3 (Szymon Staska, Łukasz Bankiewicz)

20 stycznia, MIętne: Escola Varsovia (CLJ) 1:4 (Jakub Teodorski)

24 stycznia: Tygrys Huta Mińska (A) - odwołany

24 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (A) 10:1 ()

27 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Promnik Łaskarzew (LO) 7:0 (Jakub Teodorski, Alan Gańko, Jakub Zatorski 2x, Alan Grabek, Patryk Niemyjski 2x)

1 lutego, Mińsk Mazowiecki: Watra Mrozy (LO) 1:2 (Patryk Niemyjski)

3 lutego: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

8 lutego, Mińsk Mazowiecki: SRT Halinów (A) - odwołany

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 3:1 (Kacper Smoderek 2x, Dominik Dźwigała)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 2:3 (Konrad Biesiada, Patryk Niemyjski)

21 lutego, Mińsk Mazowiecki: SRT Halinów (A) 2:0 (Marcin Kacprowicz, Jakub Teodorski)

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Naprzód Skórzec (IV) - odwołany

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (A) 12:0 (Kacper Smoderek 3x, Jakub Zatorski, Dominik Dźwigała, Piotr Parobczyk, Patryk Niemyjski 5x, Konrad Biesiada)

4 marca, Mińsk Mazowiecki: Orlęta Łuków (LO) 4:3 (Jakub Zatorski, Piotr Parobczyk 2x, Patryk Niemyjski)

9 marca, Mińsk Mazowiecki: Nojszewianka Dobre (A) 5:1 (Patryk Niemyjski, Jakub Zatorski, Maciej Staska 2x, Jakub Sikorski)

11 marca, Mińsk Mazowiecki: Tygrys Huta Mińska (A) 1:1 (Szymon Staska)

18 marca, Mińsk Mazowiecki: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 9:1 (Patryk Niemyjski 4x, Piotr Parobczyk 2x, Konrad Biesiada, Szymon Staska, Kacper Smoderek)

Orzeł Unin

26 stycznia, MIętne: Sokół Adamów (IV) 3:1 (Damian Matysiak, Damian Szczęśniak, Łukasz Korgul)

4 lutego, MIętne: Wisła Dziecinów (A) 5:3 (Damian Szczęśniak, Sebastian Przybyszewski 3x, Damian Matysiak)

11 lutego, Miętne: Kujawiak Stanin (LO) 10:1 (Mariusz Dróżdż 2x, Łukasz Korgul, Kacper Kowalski, Bartłomiej Szczęśniak, Sebastian Przybyszewski 2x, Cezary Jakubaszek 2x, samobójcza)

17 lutego, Miętne: Amur Wilga (A) 9:1 (Łukasz Piesio, Kamil Brych, Mariusz Dróżdż, Cezary Jakubaszek, samobójcza, Damian Matysiak 2x, Sebastian Przybyszewski 2x)

21 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:4

24 lutego, MIętne: MKS Ryki (IV) 1:2 (Krystian Parzyszek)

4 marca, MIętne: Unia Krzywda (LO) 1:1 (Bartłomiej Szczęśniak)

11 marca, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 0:5

24 marca, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 5:6 ()

Płomień Dębe Wielkie

10 lutego, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 3:2 (Daniel Matwiejczyk, Bartosz Malesa, Bartłomiej Woś)

11 lutego, Ząbki: KS Wesoła (B) 5:1 (Daniel Matwiejczyk 2x, Bartosz Malesa, Daniel Głuchowski, zawodnik testowany)

17 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 4:6 (Bartosz Suski, Paweł Jarzębski, Krystian Rogala, Bartosz Malesa)

28 lutego: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - odwołany

3 marca, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 1:6 (zawodnik testowany)

10 marca, Jadów: Miedzanka Miedzna (A) 8:1 (Daniel Matwiejczyk, Bartłomiej Woś 3x, Bartosz Malesa 4x)

17 marca, Karczew: Tygrys Huta Mińska (A) - odwołany

Podlasie Sokołów Podlaski

9 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 2:3 (Marcin Siedlecki, Hubert Fabisiak)

21 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 1:6 (Marcin Siedlecki)

25 lutego, Zambrów: MKS Mielnik (IV) 4:0 (Marcin Siedlecki 2x, Michał Adamczuk, Michał Gałązka)

4 marca, Zambrów: Kosovia Kosów Lacki (A) 3:1 (Kamil Jurczak, Marcin Siedlecki, Patryk Laskowski)

10 marca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:11

18 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:9 (Przemysław Głowacz)

Sęp Żelechów

21 stycznia: Zryw Sobolew (LO) - odwołany

24 stycznia, Sobolew: Promnik Łaskarzew (LO) 5:2 (Szymon Słyk 2x, Albert Stodulski 2x, Norbert Brych)

27 stycznia, Sobolew: Unia Krzywda (LO) 1:2 (Łukasz Kobus)

3 lutego, Sobolew: Amur Wilga (A) 2:5 (Jakub Kapczyński, Albert Bożek)

11 lutego, Sobolew: KS Puznówka (A) 2:1 (Paweł Mazurek 2x)

17 lutego, Sobolew: Wisła Maciejowice (LO) 2:1 (Albert Bożek, Szymon Słyk)

25 lutego, Sobolew: Kujawiak Stanin (LO) - odwołany

4 marca, Sobolew: Amator Rososz-Leopoldów (A) 3:2 (Piotr Mądry 3x)

10 marca, Sobolew: Snajper Sośninka (A) 4:3 (Albert Stodulski 2x, Piotr Mądry, Szymon Słyk)

17 marca, Sobolew: Hutnik Huta Dąbrowa (A) - odwołany

Tajfun JarMet Jartypory

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:3 (Mateusz Laskowski)

17 lutego, Jadów: LKS Ostrówek (A) 2:2 (Jakub Bardadyn, Sebastian Mieszało)

24/25 lutego: Liwia Łochów (B) - odwołany

24 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 1:8 (Jarosław Pełka)

4 marca, Jadów: ŁKS Łochów (A) 3:3 (Damian Żelazowski, Jarosław Pełka, Michał Tchórzewski)

17/18 marca: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) - odwołany

Victoria Kałuszyn

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jastrząb Żeliszew (A) 4:3 (Damian Końca 2x, Karol Michalik, Igor Madziar)

25 lutego, Sulejówek: SRT Halinów (A) - odwołany

4 marca, Siedlce: Pogoń Siedlce (juniorzy) 6:3 (Patryk Sokołowski 2x, Łukasz Gągol 2x, Karol Michalik, Bartosz Krążała)

10 marca, Miętne: Kolektyw Oleśnica (LO) 1:6 (Mateusz Abramowski)

20/21 marca, Siedlce: Huragan Międzyrzec Podlaski (LO) 

Watra Mrozy

28 stycznia, Jadów: Korona Jadów (B) - odwołany

1 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 2:1 (Paweł Dębała, Bartosz Górecki)

3 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 1:1 (zawodnik testowany)

11 lutego, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (A) 5:0 (Mateusz Bajszczak, Paweł Malka 3x, Bartosz Mrozik)

14 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 2:2 (Paweł Malka, Jacek Wronowski)

17 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 1:0 (Mateusz Bajszczak)

25 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 0:2

4 marca, Sulejówek: Victoria Sulejówek (juniorzy) 0:2

10 marca, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:11

18 marca, Ząbki: Mazur Radzymin (A) 2:1 (Bartosz Osiński, Maciej Żydkiewicz)

Wektra Zbuczyn

18 lutego, Biała Podlaska: Huragan Międzyrzec Podlaski (LO) 0:2

25 lutego, Siedlce: Sokół Adamów (IV) 1:2 (Damian Golec)

3 marca, Mińsk Mazowiecki: Jastrząb Żeliszew (A) 6:3 (Patryk Żółkowski 2x, Cezary Anusiewicz, Sylwester Jagielak, Przemysław Prokopiakl 2x)

7 marca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 1:11 (Patryk Żółkowski)

11 marca, Cegłów: Jutrzenka Cegłów (A) 9:0 (Bartosz Kot 2x, Emil Michalak, Robert Narwojsz, Patryk Żółkowski, Damian Golec, Jakub Tomaszewski, Hubert Borkowski, Łukasz Czarnocki)

Wilga Miastków Kościelny

2 lutego, Sobolew: Wisła Maciejowice (LO) 0:3

10 lutego, Miętne: Bór Regut (A) 0:3

18 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 1:5 (Przemysław Baran)

25 lutego, Miętne: Amur Wilga (A) 0:6

2 marca, Miętne: Wisła Dziecinów (A) 4:10 (Norbert Zduńczyk, Jakub Biedrzycki 2x, Bartosz Wasilka)

11 marca, Miętne: Dwernicki Stoczek Łukowski (A) 0:1

18 marca, Miętne: Zryw Sobolew (LO) 3:9 (Norbert Zduńczyk 2x, Przemysław Kajka)

Zryw Sobolew

21 stycznia: Sęp Żelechów (LO) - odwołany

27 stycznia, Sobolew: Wisła Maciejowice (LO) 3:3 (Michał Wiśnioch, Cezary Błażejczyk, Wojciech Kazimierak)

4 lutego, Sobolew: KS Puznówka (A) 4:4 (Mateusz Nakonieczny 2x, Wojciech Majsterek, Szymon Rudzki)

12 lutego: Hutnik Huta Czechy (LO) 4:3 (Cezary Błażejczyk, Bartłomiej Sitarek, Wojciech Majsterek, Przemysław Komar)

18 lutego, Sobolew: KS Sobienie Jeziory (B) - odwołany

25 lutego, Sobolew: KS Puznówka (A) - odwołany

4 marca, Sobolew: Amur Wilga (A) 5:1 (Bartosz Zackiewicz 2x, Paweł Król, Mateusz Michalec, Wojciech Majsterek)

11 marca, Puławy: MKS Ryki (IV) 0:2

18 marca, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 9:3 (Paweł Król, Jarosław Włodarczyk, Bartosz Zackiewicz, Krzysztof Kwaśniak, Michał Wiśnioch 2x, Mateusz Nakonieczny)

24 marca, Sobolew: Orzeł Unin (LO) 6:5 ()

 

Warszawa I

Agape Białołęka

28 stycznia, Milanówek: KS Teresin (LO) 1:1 (Daniel Ziółkowski)

3 lutego, Milanówek: Naprzód Brwinów (LO) 2:2 (Rusłan Koszil, Patryk Gmurczyk)

10 lutego: Legionovia Legionowo (juniorzy) - odwołany

11 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 2:1 (Łukasz Niedźwiedź, Mateusz Madej)

17 lutego, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 7:1 (Rafał Cybulski, Piotr Markiewicz, Łukasz Markiewicz, Rusłan Koszil 2x, zawodnik testowany, Przemysław Maciaszek)

24 lutego, Ząbki: Przyszłośc Włochy (LO) 1:4 (zawodnik testowany)

3 marca, Legionowo: Grom Warszawa (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

10 marca, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 0:6

Błyskawica Warszawa

17 stycznia, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 4:5 ()

28 stycznia, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 0:2

4 lutego, Warszawa: KS Wesoła (B) 0:2

14 lutego, Warszawa: Legion Warszawa (A) 7:2 (Sebastian Nowiński, Marcin Chuptyś 2x, Szymon Gołębiewski, zawodnik testowany 3x)

17 lutego, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) - odwołany

21 lutego, Warszawa: Okęcie Warszawa (A) 1:2 (zawodnik testowany)

24 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 1:1 (zawodnik testowany)

25 lutego, Warszawa: Rządza Załubice (B) 4:1 (Krystian Szularz 2x, Paweł Jezierski, Mateusz Augustyniak)

Bóbr Tłuszcz

14 stycznia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 1:9 (Daniel Krasnodębski)

21 stycznia: Orły Zielonka (B) - odwołany

28 stycznia, Kobyłka: Przyszłość Włochy (LO) 2:3 (Tomasz Domański 2x)

3 lutego, Kobyłka: Mazur Radzymin (A) 0:4

7 lutego: Dolcan Ząbki (juniorzy) - odwołany

7 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) 3:2 (Paweł Bula 3x)

11 lutego, Kobyłka: Czarni Węgrów (LO) 4:3 (Daniel Krasnodębski 2x, Marcin Rychta, Tomasz Domański)

18 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 1:3 (Daniel Krasnodębski)

21 lutego: Huragan II Wołomin (A) 8:3 (Adam Matejak, Sebastian Lewandowski 2x, Marcin Rychta, Daniel Krasnodębski 3x, Michał Stefek)

24 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 8:3 (Adam Matejak 4x, Marcin Rychta, Sebastian Lewandowski, Tomasz Domański 2x)

3 marca, Grójec: Pilica Nowe Miasto (LO) 0:1

10 marca, Wyszków: Bug Wyszków (IV) 1:7 (Adam Matejak)

Bug II Wyszków

18 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 6:1 (Tomasz Cichocki 4x, Przemysław Nasiadka, Krzysztof Maciak)

4 marca, Wyszków: WKS Mystkówiec Stary (B) 6:0 (Jacek Markowski 2x, Tomasz Cichocki 2x, Przemysław Nasiadka, Alan Wróbel)

9 marca, Wyszków: ŁKS Łochów (A) 5:4 (Łukasz Kamiński, Tomasz Cichocki, Maciej Bala, Marcin Rosiński, Michał Rosiński)

11 marca, Wyszków: Pełta Karniewo (B) - odwołany

11 marca, Wyszków: Żbik Nasielsk (LO) 5:2 (Tomasz Cichocki 2x, Jacek Markowski, Alan Wróbel 2x)

Dąb Wieliszew

20 stycznia, Legionowo: Pełta Karniewo (B) 7:1 (Tomasz Teofilak 3x, Damian Piekut, Rafał Jędrych,. Łukasz Banaszek, Łukasz Kowalik)

27 stycznia, Legionowo: Sona Nowe Miasto (LO) 5:0 (Łukasz Ćwikliński, Paweł Zieliński, Piotr Kalinowski, Oskar Sinkiewicz, Jakub Łotowski)

3 lutego, Legionowo: Świt Staroźreby (LO) 1:3 (Łukasz Wieraszko)

10 lutego, Legionowo: Mazur Radzymin (A) 0:0

15 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 3:4 (Rafał Jędrych, Łukasz Kowalik, Jakub Łotowski)

17 lutego, Legionowo: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany

17 lutego, Legionowo: Polonia Warszawa (CLJ) 1:4 (Łukasz Ćwikliński)

24 lutego, Legionowo: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 0:4

25 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 1:4 (Szymon Koperkiewicz)

4 marca, Legionowo: Czarni Węgrów (LO) 4:1 (Łukasz Banaszek, Łukasz Ćwikliński, Tomasz Teofilak, Damian Piekut)

10 marca, Legionowo: PAF Płońsk (A) 1:3 (Jakub Łotowski)

11 marca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 4:0 (Damian Piekut 2x, Mateusz Mańk, Łukasz Banaszek)

Escola Varsovia

27 stycznia, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:5 (Mateusz Mazur, Hubert Michalik)

3 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:4 (Patryk Skubisz, Krzysztof Szynke)

11 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 1:1 (Hubert Michalik)

17 lutego, Warszawa: Pilica Białobrzegi (IV) 1:4 (Jan Bąk)

24 lutego, Warszawa: Perła Złotokłos (IV) 3:0 (Jarosław Ambroziak, Mateusz Bui, Eryk Murawski)

3 marca: Olimpia Warszawa (LO) - odwołany

4 marca, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 0:0

11 marca, Warszawa: Rozwój Warszawa (juniorzy) 15:1 ()

11 marca, Warszawa: Rozwój Warszawa (A) - odwołany

Hutnik Warszawa

10 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 2:3 (zawodnik testowany, Karol Cimochowski)

17 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:3 (Erwin Nowik, zawodnik testowany)

24 lutego, Warszawa: Błonianka Błonie (IV) 1:4 (Piotr Wielgosz)

3 marca, Warszawa: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 5:2 (Jakub Polniak, Bartosz Drożdżal, Jakub Tazbir, Łukasz Szala 2x)

10 marca, Żyrardów: AP Żyrardów (LO) 1:2 (Paweł Tarnowski)

17 marca, Warszawa: Unia Iłów (LO) 6:5 (Erwin Nowik, Piotr Wielgosz, Paweł Tarnowski, Karol Cimochowski 2x, Igor Zuchora)

Marcovia Marki

28 stycznia, Ząbki: KS Konstancin (LO) 7:2 (Piotr Bazler, Kacper Piekarz, Dominik Ochman, Marcin Graczyk, Michał Ochman, zawodnik testowany 2x)

31 stycznia, Ząbki: Przyszłość Włochy (LO) 2:2 (Przemysław Sieczko 2x)

3 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:2 (Mateusz Kalinowski) - 45 minut

3 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 0:0 - 45 minut

3 lutego: Jagiellonia Białystok (CLJ) - odwołany

7 lutego, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 1:4 (Tomasz Buczek)

10 lutego, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 0:2

17 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 3:0 (Przemysław Sieczko, Piotr Bazler, Bartłomiej Świniarski)

21 lutego, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) 1:1 (Michał Ochman)

28 lutego: Dolcan Ząbki (IV) - odwołany

3 marca, Kobyłka: Mazur Radzymin (A) 2:3 (Michał Ochman, zawodnik testowany)

10 marca, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 0:0

Mazur II Karczew

20 stycznia, Józefów: Józefovia Józefów (LO) - odwołany

28 stycznia, Karczew: Rozwój Warszawa (A) 2:0 (Marcin Gędzielewski, Damian Falkowski)

3 lutego, Karczew: Fenix Siennica (LO) 2:0 (Damian Falkowski, Bartosz Biedrzycki)

11 lutego, Karczew: PKS Radość (A) 5:1 (Bartosz Niedziółka, Adrian Kamiński 2x, Marcin Gędzielewski 2x)

14 lutego, Karczew: Watra Mrozy (LO) 2:2 (Marcin Gędzielewski 2x)

17 lutego, Karczew: Płomień Dębe Wielkie (LO) 6:4 (Jakub Trzaskowski 2x, Łukasz Esman, Dawid Michalik, Marcin Gędzielewski, Paweł Trzepałka)

24 lutego, Karczew: KS Konstancin (LO) 2:2 (Kami Piętka, Adrian Grzana)

3 marca, Karczew: Hutnik Huta Czechy (LO) 4:4 (Patryk Gregorczuk, Jakub Trzaskowski, Dawid Michalik, Damian Olszanka)

10 marca, Karczew: Victoria Zerzeń (A) - odwołany

Olimpia Warszawa

3 lutego, Warszawa: SEMP Warszawa (LO) 2:7 (Kacper Starek 2x)

10 lutego, Zielonki: Okęcie Warszawa (A) 3:3 (Kacper Starek, Hubert Sobotka 2x)

16 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 2:3 (Kacper Starek, Konrad Mrozowicz)

21 lutego, Milanówek: KS Teresin (LO) 1:3 (Kacper Starek)

5 marca, Ząbki: KS Raszyn (LO) 1:4 (Hubert Sobotka)

11 marca, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 2:2 (Artur Zawadziński, Kacper Starek)

Promnik Łaskarzew

20/21 stycznia: Zryw Sobolew (LO) - odwołany

24 stycznia, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 2:5 (Przemysław Alot 2x)

27 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:7

3 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 3:4 (Marcin Pietryka, Marcin Cieśla, Mateusz Sadowski)

9 lutego, MIętne: Naprzód Skórzec (IV) 2:3 (Filip Trzpil, Piotr Jarzyna)

18 lutego, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 5:1 (Marcin Cieśla 2x, Marcin Pietryka, Piotr Jarzyna, Albert Siembora)

24 lutego, Miętne: Hutnik Huta Czechy (LO) 1:0 (Piotr Jaworski)

3 marca, Sobolew: Sokół Adamów (IV) 1:0 (Filip Trzpil)

11 marca, Miętne: Orzeł Unin (LO) 5:0 (Daniel Wójcik, Przemysław Alot 2x, Michał Licbarski, Kacper Grzechnik)

Sokół Serock

13 stycznia, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 1:4 (Bartosz Kowalski)

27 stycznia, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 4:3 (Tomasz Lipski, Michał Czarnecki, Bartosz Kowalski 2x)

31 stycznia, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:5 (Krystian Szambelan)

3 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 3:2 (Sylwester Szambelan, Bartosz Kowalski, Krystian Szambelan)

11 lutego, Ząbki: Przyszłość Włochy (LO) 3:2 (Konrad Brodnicki, Patryk Kalinowski, Krystian Szambelan)

17 lutego, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 6:3 (Marcin Stańczak, Patryk Kalinowski, Krystian Szambelan, Maciej Karpik, Bartosz Kowalski 2x)

21 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 1:3 (Krzysztof Szymański)

3 marca, Ząbki: Legia II Warszawa (III) 1:8 (Bartosz Kowalski)

3 marca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 2:0 (Krystian Szambelan, Sylwester Szambelan)

10 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 4:0 (Patryk Kalinowski, Maciej Karpik, Maciej Stalmach, Bartosz Szydłowski)

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

3 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 6:2 ()

11 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Sona Nowe Miasto (LO) 4:2 ()

14 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Pełta Karniewo (B) 2:4 ()

17 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Rozwój Warszawa (juniorzy) 7:0 ()

23 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:7 ()

4 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Żbik Nasielsk (LO) 1:4 ()

14 marca: Grom Warszawa (LO) 0:3

Unia Warszawa

3 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:0 - 45 minut

3 lutego, Warszawa: Marcovia Marki (LO) 0:0 - 45 minut

7 lutego, Warszawa: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:5 (zawodnik testowany)

10 lutego, Warszawa: KS Raszyn (LO) - odwołany

10 lutego, Warszawa: Błonianka Błonie (IV) 0:1

14 lutego, Ząbki: Dolcan Ząbki (IV) 0:2

25 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 3:0 (Dawid Jankiewicz, Adam Krajewski 2x)

28 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 5:1 (Mateusz Górski 2x, Mariusz Berliński, Daniel Rosiński 2x) 

2 marca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 0:3

7 marca, Warszawa: Legion Warszawa (A) 9:0 (Dawid Jankiewicz 2x, Rpbert Szypulski 2x, Mateusz Górski, Mateusz Robak, Adrian Krawczyk, zawodnik testowany, Kamil Parzyszek)

10 marca, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 2:3 (Mateusz Górski, Kamil Parzyszek)

Victoria II Sulejówek

27 stycznia, Sulejówek: Fenix Siennica (LO) 1:1 (Kacper Kaczorowski)

3 lutego, Sulejówek: Marcovia II Marki (A) 5:1 (Wojciech Gorczyca, Mateusz Trąbiński 2x, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

7 lutego, Sulejówek: Wicher Kobyłka (A) 2:3 (Eryk Agnyziak, Piotr Kuszewski)

10 lutego: Józefovia Józefów (LO) - odwołany

10 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 1:2 (Maciej Żaczek)

17 lutego, Sulejówek: Sparta Jazgarzew (IV) 4:1 (zawodnik testowany, Dawid Makuch, Kacper Kaczorowski, Eryk Agnyziak)

21 lutego: Mazur Karczew (IV) - odwołany

24 lutego: SEMP Ursynów (LO) - odwołany

3 marca, Sulejówek: Drukarz Warszawa (IV) 1:1 (Mariusz Wierzbowski)

11 marca, Sulejówek: KS Raszyn (LO) 6:1 (Dawid Makuch 2x, Bartłomiej Szulim 3x, Julian Świątek)

Wisła Maciejowice

27 stycznia, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 3:3 (Damian Krupa 2x, Michał Choim)

2 lutego, Sobolew: Wilga Miastków Kościelny (LO) 3:0 (Rafał Sitnik 2x, Damian Krupa)

10 lutego, Miętne: Amur Wilga (A) 1:0 (Mateusz Pracz)

17 lutego, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 1:2 (Łukasz Paciorek)

25 lutego, Miętne: Dwernicki Stoczek Łukowski (A) 6:6 (Paweł Krogulec 3x, Robert Włodarczyk 2x, Sebastion Wichniewicz)

4 marca, Sobolew: Snajper Sośninka (A) 11:7 (Damian Krupa 4x, Robert Włodarczyk 4x, Michał Choim, Damian Baran, Sebastian Wichniewicz)

10 marca, Sobolew: Orły Kazimierz Dolny (A) 7:1 (Damian Krupa, Paweł Krogulec, Rafał Sitnik, zawodnik testowany 4x)

 

Warszawa II
AP Żyrardów

3 lutego, Żyrardów: LKS Osuchów (A) 3:1 (Robert Wydrzyński, Przemysław Marusiak 2x)

10 lutego, Żyrardów: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 9:0 (Maciej Nalej 3x, Mateusz Tyszkiewicz 2x, Łukasz Pakos, Krzysztof Bajurski, Jakub Wójcicki 2x)

17 lutego, Żyrardów: LKS Chlebnia (LO) 4:2 (Mateusz Tyszkiewicz, Krzysztof Bajurski, Maciej Nalej 2x)

24 lutego, Pruszków: Znicz Pruszków (CLJ) 1:6 (Damian Rakoczy)

3 marca, Żyrardów: Perła Złotokłos (IV) 4:0 (Maciej Nalej, Jakub Wójcicki, Daniel Grajek, Kamil Smoliński)

10 marca, Żyrardów: Hutnik Warszawa (LO) 2:1 (Maciej Nalej, Mateusz Tyszkiewicz)

Błękitni Korytów

4 lutego, Milanówek: Józefowianka Józefów (B) 3:3 (Michał Kajetaniak, Kamil Łojszczyk, zawodnik testowany)

11 lutego, Grójec: UKS Tarczyn (B) 4:1 (Michał Kajetaniak 2x, Radosław Kordowski, Patryk Czupryński)

18 lutego. Warszawa: Świt Warszawa (A) 6:2 (Michał Kajetaniak 2x, Bartosz Gontarz, Radosław Kordowski, Grzegorz Łojszczyk, Zbigniew Skibiński)

25 lutego, Milanówek: UKS Ołtarzew (A) 4:4 (Kamil Łojszczyk 2x, Michał Kajetaniak, Radosław Kordowski)

4 marca, Milanówek: Wrzos Międzyborów (A) 5:2 (Dobiesław Brudko, Kamil Łojszczyk 2x)

11 marca, Milanówek: Wkra Sochocin (LO) 6:5 (Dobiesław Brudko 3x, Patryk Gołyński, Grzegorz Łojszczyk, Rafał Jagiełło)

Grom Warszawa

3 lutego, Warszawa: Varsovia Warszawa (juniorzy) 4:0 (Karol Jabłoński 2x, Patryk Gromek 2x)

10 lutego, Warszawa: Hutnik Warszawa (LO) 3:2 (Maciej Zawitaj 2x, Santiago Arraigada)

14 lutego: Olimpia Warszawa (LO) - odwołany

17 lutego, Warszawa: Marcovia Marki (LO) 0:3

21 lutego, Warszawa: Sokół Serock (LO) 3:1 (Dominik Dukalski, Aleksander Stolarz, Patryk Gromek)

28 lutego: Gwardia Warszawa (A) - odwołany

28 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 1:5 (Dominik Dukalski)

3 marca, Legionowo: Agape Białołęka (LO) 1:1 (Dominik Dukalski)

7 marca, Warszawa: MKS Hutnik Warszawa (A) 5:0 (samobójcza, Dominik Dukalski, Maciej Zawitaj, Damian Warmiak, Aleksander Stolarz)

10 marca, Warszawa: Perła Złotokłos (IV) 6:3 (Aleksander Stolarz, Dominik Dukalski 2x, Damian Warmiak, Maciej Zawitaj, Michał Bruździak)

14 marca: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 3:0 (Damian Warmiak, Patryk Gromek 2x)

Józefovia Józefów

20 stycznia, Józefów: Mazur II Karczew (LO) - odwołany

27 stycznia, Józefów: Perła Złotokłos (IV) 2:1 (Łukasz Poszalski, Elias Shehadee)

31 stycznia, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:8 (Bartłomiej Bakuła)

3 lutego, Józefów: Promnik Łaskarzew (LO) 4:3 (Krzysztof Czapkowski, Arkadiusz Przybysz, Elias Shehadee 2x)

10 lutego: Victoria II Sulejówek (LO) - odwołany

10 lutego, Józefów: Korona Warszawa (A) 8:0 (Elias Shehadee, zawodnik testowany, Marcin Makulec 3x, samobójcza, zawodnik testowany II, Arkadiusz Przybysz)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:2 (Marcin Makulec)

21 lutego, Józefów: Orzeł Unin (LO) 4:0 (Marcin Makulec, zawodnik testowany, Kamil Kucharski 2x)

28 lutego, Józefów: Sokół Celestynów (A) 3:0 (Bartłomiej Bakuła, Łukasz Trzaskowski, zawodnik testowany)

3 marca, Józefów: Płomień Dębe Wielkie (LO) 6:1 (Marcin Makulec, Arkadiusz Przybysz 2x, Kamil Kucharski, Mateusz Rowicki, Bartłomiej Bakuła)

10 marca, Józefów: Watra Mrozy (LO) 11:0 (Mikołaj Adamiak, Kamil Kucharski 3x, Karol Kopeć 2x, Arkadiusz Przybysz 2x, Marcin Makulec 2x, Robert Auguściński)

KS Konstancin

13 stycznia, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 5:3 (Dominik Bartnik 2x, Piotr Grzelka, Dominik Zieliński 2x)

20 stycznia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) - odwołany

28 stycznia, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 2:7 (Piotr Barcikowski, Piotr Grzelka)

3 lutego, Zielonki: KS Raszyn (LO) 1:0 (Adam Mikołajczak)

10 lutego, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 2:7 (Przemysław Chmielewski 2x)

17 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 1:4 (Adrian Mikołajczak)

21 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 0:1

24 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 2:2 (Dominik Bartnik, Piotr Grzelka)

3 marca, Zielonki: Okęcie Warszawa (A) 2:3 (Mateusz Kwiatkowski, Piotr Grzelka)

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 4:1 (Piotr Grzelka 3x, Kacper Ciesielski)

KS Raszyn

3 lutego, Zielonki: KS Konstancin (LO) 0:1

10 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) - odwołany

10 lutego, Warszawa: Błonianka Błonie (IV) 1:3 (Maciej Bielski)

17 lutego, Zielonki: Perła Złotokłos (IV) 3:1 (Michał Prażuch 3x)

24 lutego, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 3:2 (Piotr Zieliński, Przemysław Kosmala, Sebastiasn Cybulski)

28 lutego, Zielonki: Okęcie Warszawa (A) 3:0 (Piotr Zieliński 2x, Przemysław Kosmala)

5 marca, Ząbki: Olimpia Warszawa (LO) 4:1 (Rafał Ślubowski, Michał Prażuch 3x)

11 marca, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:6 (Artur Sieradzki)

KS Teresin

19 stycznia, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 2:1 (Mateusz Figat, Michał Bargieł)

28 stycznia, Milanówek: Agape Białołęka (LO) 1:1 (Damian Buczyński)

3 lutego, Milanówek: Rozwój Warszawa (A) 6:2 (Grzegorz Węsek, Mateusz Figat, Michał Bargieł, Jakub Gmurek, Kamil Bartosiewicz, samobójcza)

10 lutego, Milanówek: LKS Osuchów (A) 4:1 (Michał Bargieł 2x, Kacper Bargieł, Marcin Zych)

17 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (A) 2:0 (Kacper Bargieł, Marcin Bauman)

21 lutego, Milanówek: Olimpia Warszawa (LO) 3:1 (Kacper Bargieł, Mateusz Figat, Jakub Gmurek)

3 marca, MIlanówek: GLKS Nadarzyn (A) 2:2 (Patryk Szewczyk, Michał Bargieł)

9 marca, Milanówek: Błonianka Błonie (IV) 0:5

10 marca: Promyk Nowa Sucha (A) - odwołany

LKS Chlebnia

27 stycznia, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 5:0 (Kamil Pawlikowski 2x, Marcel Omieciński 2x, Kamil Piórkowski)

3 lutego, Skierniewice: Widok Skierniewice (LO) 2:1 (Sebastian Patanowski, Adrian Żakowski)

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: GLKS Nadarzyn (A) 1:5 (Marcel Omieciński)

17 lutego, Żyrardów: AP Żyrardów (LO) 2:4 (Marcin Ejsmont, Marcel Omieciński)

24 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (A) 2:6 (Kamil Pawlikowski, Maciej Fitas)

3 marca, MIlanówek: LKS Osuchów (A) 2:1 (Adrian Żakowski, Piotr Chłystek)

10 marca, Grodzisk Mazowiecki: Świt Warszawa (A) - odwołany

Naprzód Brwinów

3 lutego, Milanówek: Agape Białołęka (LO) 2:2 (Adrian Lewandowski, Michał Majewski)

10 lutego, MIlanówek: Relax Radziwiłłów (B) 3:1 (Jakub Białobrzewski 3x)

17 lutego, Milanówek: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 2:1 (Piotr Odowski, Jakub Białobrzewski) - mecz przerwany w 60 minucie

24 lutego, Milanówek: Piast Piastów (LO) 2:1 (Jakub Białobrzewski, Piotr Odowski)

4 marca, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 3:3 (Adrian Lewandowski, Jakub Białobrzewski 2x)

10 marca, Milanówek: LKS Osuchów (A) 1:4 (Adrian Adamczyk)

Naprzód Stare Babice

16 lutego, Zielonki: Olimpia Warszawa (LO) 3:2 (Eryk Becker, zawodnik testowany 2x)

20 lutego, Zielonki: Partyzant Leszno (A) 4:3 (Damian Gołębiewski, zawodnik testowany, Rafał Sobolewski, Adrian Idzikowski)

23 lutego, Zielonki: FC Płochocin (A) 3:1 (zawodnik testowany, Damian Gołębiowski, samobójcza)

27 lutego, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) - odwołany

2 marca, Zielonki: Piast Piastów (LO) 2:1 (zawodnik testowany 2x)

6 marca, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 5:1 (Przemysław Zalewski 4x, Cezary Bębenek)

9 marca: Victoria Zerzeń (A) - odwołany

9 marca, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:7 (Przemysław Zalewski)

Piast Piastów

27 stycznia, Pruszków: Znicz Pruszków (CLJ) 0:1

3 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:2 (Bartłomiej Dziarczykowski)

10 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (A) 1:1 (Michał Kwiatkowski)

17 lutego, Milanówek: LKS Osuchów (A) 1:2 (Marcin Karczewski)

24 lutego, Milanówek: Naprzód Brwinów (LO) 1:2 (Maciej Matuszewski)

2 marca, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 1:2 (Radosław Jankiewicz)

10 marca: Błonianka Błonie (IV) - odwołany

10 marca, MIlanówek: Orzeł Kampinos (A) 2:2 (Łukasz Sadowski 2x)

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

27 stycznia, Grodzisk Mazowiecki: LKS Chlebnia (LO) 0:5

3 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Piast Piastów (LO) 2:1 (Kacper Godlewski, Maciej Przybylski)

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Partyzant Leszno (A) 3:1 (Sebastian Dziewulski 2x, Patryk Wojacik)

14 lutego: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) - odwołany

17 lutego, Milanówek: Naprzód Brwinów (LO) 1:2 (Daniel Pałuba) - mecz przerwany w 60 minucie

21 lutego, Grodzisk Mazowiecki: GLKS Nadarzyn (A) 1:3 (Marcin Misiak)

24 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS Osuchów (A) 1:1 (Maciej Smakowski)

4 marca, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) - odwołany

10 marca, Grodzisk Mazowiecki: Tur Jaktorów (A) 3:1 (Kamil Przyżycki, Daniel Pałuba, Maciej Przybylski)

Przyszłość Włochy

28 stycznia, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:2 (Damian Mrozik, Mateusz Najder, Karol Nowak)

31 stycznia, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 2:2 (Damian Mrozik, Adam Sypuła)

3/4 lutego: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

11 lutego, Ząbki: Sokół Serock (LO) 2:3 (Adam Sypuła, Maciej Ćwiąkała)

17 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (A) 4:3 (Mateusz Najder, Adam Sypuła, zawodnik testowany 2x)

24 lutego, Ząbki: Agape Białołęka (LO) 4:1 (Jakub Pawlicki, Adam Sypuła, Łukasz Muskalski, Ayhan Emiroglu)

7 marca, Warszawa: Polonia Warszawa (juniorzy) 0:3

10 marca, Stare Babice: Okęcie Warszawa (A) 1:2 (Piotr Bałajzy)

SEMP Warszawa

31 stycznia, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 0:1

3 lutego, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 7:2 (Radosław Tretiak, Paweł Rybak, Adrian Gomoła 2x, zawodnik testowany, Mateusz Kluczyński, Patryk Kołodziejczyk)

10 lutego, Ząbki: Dolcan Ząbki (IV) 0:1

14 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:0 (mecz zakończony po 45 minutach)

17 lutego, Warszawa: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:3 (Dominik Szarpak 2x)

21 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 8:0 (Paweł Rybak 2x, Dominik Szarpak, Adrian Gomoła, Krystian Grzywacz, zawodnik testowany, Łukasz Rostkowski, Rafał Michalski)

3 marca, Milanówek: Milan Milanówek (A) 2:0 (Paweł Rybak, Jewhen Krawciw)

Sparta II Jazgarzew

18 lutego, Piaseczno: Jeziorka Prażmów (B) 4:1 (Wojciech Gajownik, Jan Stangreciak, Krystian Matuszewski, zawodnik testowany)

24/25 lutego: FC Lesznowola (A) - odwołany

3 marca, Grójec: Walka Kosów (B) 5:7 (Jewhen Dawydenko 2x, Filip Lubański, Olaf Kubat, zawodnik testowany)

11 marca, Piaseczno: Orzeł Baniocha (B) 2:5 (Mateusz Keller 2x)

Ursus II Warszawa

3 lutego, Warszawa: Sokół Serock (LO) 2:3 (Mateusz Chudek 2x)

11 lutego, Warszawa: Agape Białołęka (LO) 1:2 (Kamil Świerczek)

18 lutego, Warszawa: Okęcie Warszawa (A) 1:3 (Szymon Barwiński)

25 lutego, Warszawa: Dąb Wieliszew (LO) 4:1 (Dominik Kendelewicz 2x, Mateusz Łuczyk, Filip Rejzner)

4 marca, Warszawa: Naprzód Brwinów (LO) 3:3 (Stanisław Roszczyk, Dawid Chaterera, Szymon Barwiński)

11 marca, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 2:2 (Łukasz Stanisławski, Kamil Świerczek)

 
Klasa A
Ciechanów-Ostrołęka
Bartnik Myszyniec

4 lutego, Myszyniec: SKS Szczytno (LO) 2:5 (Adam Kobus 2x)

11 lutego, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) 6:3 (Fabian Czajkowski 2x, Szymon Kulas, Dominik Gąska, Bartłomiej Chorążewicz, Rafał Lemański)

11 lutego, Myszyniec: FC 2012 Różan (B) 4:2 (Fabian Czajkowski 2x, Tomasz Murach 2x)

18 lutego, Myszyniec: SKS Szczytno (LO) 6:2 (Fabian Czajkowski 2x, Maciej Szymański 2x, Mateusz Majewski, Tomasz Murach)

25 lutego, Myszyniec: Mazowsze Jednorożec (LO) 0:4

3 marca, Myszyniec: ULKS Ołdaki (B) 6:1 (Maciej Szymański 3x, Szymon Kulas 2x, Tomasz Murach)

10 marca, Myszyniec: Orzeł Kolno (IV) 5:4 (Szymon Kulas, Jakub Kowalczyk, Tomasz Murach, Kamil Bednarczyk, Piotr Magdaleński)

11 marca, Myszyniec: GUKS Krasnosielc (B) 3:4 (Szymon Kulas, Adam Kobus, Piotr Magdaleński)

18 marca, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) 4:3 (Kamil Bednarczyk 2x, Maciej Szymański, Piotr Magdaleński)

Boruta Kuczbork

24 lutego, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 4:0 (Kamil Klimek, Sebastian Rybak, Adam Juszczyk, Bartosz Oleksa)

4 marca, Mława: Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna (LO) 1:1 (Dominik Stańczak)

11 marca, Żuromin: Wkra II Żuromin (B) 2:2 (Rafał Balcerzak 2x)

18 marca, Kuczbork: Iskra Narzym (A) - odwołany

GKS Pokrzywnica

4 lutego, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 6:2 (Łukasz Olejnik 4x, Paweł Różalski, Michał Brodowski)

10 lutego, Ciechanów: WKS Rząśnik (B) 2:7 (Dawid Wichowski, zawodnk testowany)

18 lutego, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 2:2 (Marcin Michalski, Dawid Wichowski)

24 lutego, Ciechanów: Pełta Karniewo (B) 4:4 (Łukasz Olejnik, Dariusz Mućka, Mateusz Miłoński, zawodnik testowany)

4 marca, Baranowo: Iskra Zaręby Koscielne (B) 8:2 (Rafał Krzyżewski 3x, Łukasz Olejnik 3x, Dawid Wichowski, Mateusz Miłoński)

10 marca, Ciechanów: WKS Mystkówiec Stary (B) 7:1 (Łukasz Olejnik 4x, Rafał Krzyżewski 2x, zawodnik testowany)

Jutrzenka Unieck

18 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 1:0 (Szymon Wiejski)

25 lutego, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 1:3 (Piotr Rogowski)

4 marca, Ciechanów: Gladiator Słoszewo (B) 1:5 (Mateusz Okrzes)

15 marca, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 7:1 (Paweł Osowski 2x, Mariusz Borzykowski 2x, Mateusz Okrzes, Krzysztof Kozłowski, zawodnik testowany) 

17 marca, Zielonki: PKS Radość (A) 3:6 ()

Konopianka Konopki

3 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:5 (Kamil Nosarzewski)

10 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 7:2 (Adrian Kocięcki 2x, Paweł Łapuć 2x, Mateusz Pietruś 2x, Kamil Nosarzewski)

18 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 2:2 (Michał Skura, Mateusz Pietruś)

24 lutego, Kraszewo: GKS Gumino (B) 0:1

4 marca, Ciechanów: Pełta Karniewo (B) 2:8 (Mateusz Pietruś, Mateusz Miłek)

10 marca, Iłowo: Polonia Iłowo (LO) 1:4 (Adrian Kocięcki)

19 marca, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 13:3 ()

Korona Karolinowo

10 lutego, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 3:4 (Hubert Bulak 2x, Adrian Śkwarski)

16 lutego, Płock: Świt Staroźreby (LO) 0:8

24 lutego, Ciechanów: Sona Nowe Miasto (LO) 2:9 (Michał Kłodawski, zawodnik testowany)

3 marca, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 3:3 (Hubert Bulak 2x, Michał Kłodowski)

10 marca, Ciechanów: GKS Strzegowo (LO) 3:0 (Michał Kłodowski 2x, Sebastian Ambroziak)

Kryształ Glinojeck

20 stycznia, Ciechanów: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 1:2 (Mariusz Kopecki)

27 stycznia, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 1:0 (Kamil Orzechowski)

3 lutego, Ciechanów: GKS Strzegowo (LO) 3:1 (Dariusz Przebierała, Mariusz Kopecki 2x)

7 lutego, Mława: Mławianka Mława (IV) 2:7 (Patryk Mróz, Kamil Orzechowski)

10 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 2:1 (Konrad Winiecki, Dariusz Przebierała)

14 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 0:7

17 lutego, Ciechanów: Żbik Nasielsk (LO) 1:3 (Mariusz Kopecki) - 45 minut

17 lutego, Ciechanów: Korona Szydłowo (LO) 1:3 (Leszek Betlewicz) - 45 minut

21 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) - odwołany

24 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 3:2 (Patryk Lubański, Mariusz Kopecki 2x)

3 marca: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany

4 marca, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 2:1 (Mariusz Kopecki, Kacper Winiecki)

10 marca, Mława: Korona Szydłowo (LO) 1:0 (Kamil Orzechowski)

17 marca, Kraszewo: Kasztelan Sierpc (LO) 1:2 (Kamil Orzechowski)

KS Wąsewo

27 stycznia, Baranowo: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 3:2 (Michał Rychlik 2x, Adrian Waracki)

3 lutego, Zambrów: Wymakracz Długosiodło (B) 5:3 (Adrian Waracki, Adam Pałubiński, Paweł Murawski, Jakub Podolak 2x)

11 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 3:1 (Adam Pałubiński 2x, Rafał Żukowski)

18 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 1:0 (Kamil Wojdak)

25 lutego, Zambrów: Iskra Zaręby Kościelne (B) 5:3 (Adrian Waracki 2x, Adam Pałubiński, Paweł Murawski, Jakub Podolak)

2 marca, Zambrów: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 1:1 (Paweł Murawski)

9 marca, Zambrów: MKS Małkinia (A) 4:4 (Adam Waracki 2x, Paweł Murawski 2x)

18 marca, Jadów: ŁKS Łochów (A) 3:6 (Paweł Murawski 3x)

Kurpik Kadzidło

3 lutego, Myszyniec: Orzyc Chorzele (LO) 4:1 (Karol Antoszewski 2x, Szymon Samsel, Hubert Dąbkowski)

10 lutego, Myszyniec: MKS Ruciane Nida (A) 2:5 (Marcin Charucki, Konrad Mamiński)

18 lutego, Myszyniec: WKS Rząśnik (B) 4:5 (Szymon Samsel, Konrad Mamiński, Radosław Szurnicki, Łukasz Staśkiewicz)

24 lutego, Myszyniec: Mazur Pisz (LO) 2:1 (Łukasz Staśkiewicz, Kacper Staniszewski)

25 lutego, Myszyniec: GUKS Krasnosielc (B) - odwołany

4 marca, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) 7:0 (Marcin Jaworski 3x, Konrad Mamiński 2x, Rafał Abramczyk, Łukasz Staśkiewicz)

10 marca, Myszyniec: ULKS Ołdaki (B) 5:1 (Łukasz Staśkiewicz 2x, Karol Antoszewski, Szymon Samsel, samobójcza)

11 marca: Mazowsze Jednorożec (LO) - odwołany

11 marca: Iskra Krasne (LO) - odwołany

Orzeł Sypniewo

10 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 0:6

18 lutego, Baranowo: Orz Goworowo (B) 9:1 (Mateusz Turek 4x, Marcin Gutowski 2x, Mariusz Grodzki, Paweł Zalewski, Karol Żebrowski)

24 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 1:1 (Karol Żebrowski)

3 marca, Baranowo: Świt Baranowo (A) 3:0 (Karol Żebrowski 2x, Marcin Gutowski)

10 marca, Baranowo: Orzyc Chorzele (LO) 4:0 (Artur Rawa 2x, Marcin Gutowski, Rafał Ostrowski)

18 lutego, Baranowo: ULKS Ołdaki (B) 7:4 (Artur Rawa 4x, Marcin Gutowski, Paweł Zalewski)

PAF Płońsk

27 stycznia, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 11:0 (Mateusz Rutkowski 3x, Marek Kornatowski 3x, Daniel Skolimowski, Mateusz Wiśniewski 2x, Mateusz Kozielski, Kamil Wiśniewski)

3 lutego, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 1:3 (Mateusz Rutkowski)

10/11 lutego: Unia Warszawa (LO) - odwołany

10 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:8 (Mateusz Rutkowski)

18 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 1:9 (Mateusz Rutkowski)

25 lutego, Ciechanów: Gladiator Słoszewo (B) - odwołany

3 marca, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:1 (Mateusz Rutkowski)

10 marca, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 3:1 (Kamil Boniewski 2x, Michał Jarosławski)

18 marca, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 7:0 (Mateusz Rutkowski 2x, Filip Garłowicz 2x, Norbert Turowiecki, Michał Jarosławski, Marek Kornatowski)

Rzekunianka Rzekuń

3 lutego, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) 2:1 (Rafał Płaszczyński, Bartosz Siurnicki)

11 lutego, Łomża: KS Śniadowo (LO) 1:4 (Łukasz Choroszewski)

18 lutego, Łomża: MKS Małkinia (A) 0:2

24 lutego, Myszyniec: FC 2012 Różan (B) - odwołany

24 luty, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) 4:1 (Konrad Sobotka, Łukasz Choroszewski, Adrian Wołejszo, Przemysław Lebieusz)

4 marca, Myszyniec: GUKS Krasnosielc (B) 2:6 (Konrad Sobotka, Bartosz Siurnicki)

7 marca, Olszewo-Borki: Orz Goworowo (B) 3:1 (Radosław Wierzbowski, Konrad Sobotka, Bartosz Siurnicki)

11 marca, Olszewo-Borki: GKS Andrzejewo (B) 2:3 (Konrad Sobotka, Kruk)

Świt Baranowo

10 lutego, Baranowo: Narew Ostrołęka (B) 2:2 (Marcin Gładek 2x)

17 lutego, Baranowo: Omulew Wielbark (LO) 2:2 (Marcin Tabaka, Rafał Ogonowski)

24 lutego, Baranowo: ULKS Ołdaki (B) 1:1 (Krystian Olender)

3 marca, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) 0:3

7 marca, Baranowo: Mazowsze Jednorożec (LO) 1:5 (Marcin Tabaka)

11 marca, Baranowo: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 0:3

Żak Szreńsk

18 lutego, Żuromin: Wkra II Żuromin (B) - odwołany

25 lutego, Mława: Skrwa Skrwilno (A) - odwołany

4 marca, Przasnysz: FC 2012 Różan (B) - odwołany

11 marca, Ciechanów: Gladiator Słoszewo (B) 1:1 (Rafał Gesek)

 

Płock
Błękitni Gąbin

4 marca, Płock: Wisła Dobrzyń (LO) 0:6

8 marca, Płock: Start Proboszczewice 2:2 (Wojciech Ziarkowski 2x)

18 marca, Goleszyn: Orzeł Goleszyn (LO) 3:4 (Tomasz Ziarkowski 2x, Wojciech Ziarkowski)

24 marca: Wisła Główina-Sobowo (A)

GKS Góra

24 lutego, Płock: Amator Maszewo (LO) 5:11 (Mateusz Jankowski, Piotr Ronczkowski 3x, Patryk Nowakowski)

18 marca, Kraszewo: GKS Gumino (B) 3:4 () 

24/25 marca: ULKS Ciółkowo (A)

Huragan Bodzanów

7 stycznia, Bodzanów: Polonia Radzanowo (A) 4:0 (Krzysztof Zuchora 2x, Michał Zuchora 2x)

10 lutego, Płock: Świt Staroźreby (LO) 2:11 (Krzysztof Zuchora, Paweł Kowalczyk)

18 lutego, Żychlin: KS Żychlin (B) 2:1 (Krzysztof Zuchora, Michał Zuchora)

25 lutego: Szopen Sanniki (B) - odwołany

4 marca, Włocławek: Lider Włocławek (juniorzy) 0:8

10 marca: Zryw Bielsk (LO) - odwołany

11 marca, Płock: Start Proboszczewice (A) 3:13 (Dominik Wiewiórkowski, Hubert Kozioł 2x)

14 marca: Mazur Gostynin (IV) - odwołany

17/18 marca: Unia Iłów (LO) - przełożony

24/25 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B)

Kasztelan Białe Błoto

10 marca, Płock: Sparta Mochowo (B) 1:5 (Damian Jankowski)

Mazowia Słubice

11 marca, Słubice: Unia II Czermno (B) 3:2 (Paweł Duda, Adrian Olkiewicz, Mikołaj Kłys)

18 marca, Płock: Sparta Mochowo (B) 5:3 ()

24/25 marca, Słubice: Lwówianka Lwówek (B)

Pogoń Słupia

24 lutego, Płock: Zryw Bielsk (LO) 3:8 (Paweł Sadowski, Szymon Sieradzki, Jakub Giziński)

3 marca, Płock: Szopen Sanniki (B) 9:0 (Mariusz Sobczak 2x, Bartłomiej Granat 2x, Adrian Fontański, Przemysław Mysielski 2x, Paweł Sadowski, Jacek Skrobiński)

11 marca, Płock: Stegny Wyszogród (LO) 3:4 (Radosław Goc, Paweł Sadowski)

17 marca, Płock: Amator Maszewo (LO) 2:1 ()

24 marca, Płock: Sparta Mochowo (B) - 17.30

Polonia Radzanowo

7 stycznia, Bodzanów: Huragan Bodzanów (A) 0:4

17 lutego, Płock: Delta Słupno (LO) 4:1 (Piotr Stępka 2x, Rafał Bratkowski, Kamil Zieliński)

3 marca, Płock: Zorza Szczawin Kościelny (B) 3:1 (Kacper Pejta, Rafał Bratkowski, Piotr Stępka)

10/11 marca: Unia Czermno (LO) - odwołany

17 marca, Radzanowo: Zryw Bielsk (LO) - odwołany

24/25 marca: Relax Miszewo Murowane (B)

30/31 marca: Szopen Sanniki (B)

Spójnia Mała Wieś

27 stycznia, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 5:3 (Tomasz Górecki 4x, Krzysztof Aleksandrowicz)

25 lutego, Sochaczew: Orkan Sochaczew (B) 1:5 (Tomasz Górecki)

4 marca, Sochaczew: Orkan Sochaczew (B) 1:2 (Norbert Skrzyński)

11 marca, Płock: ULKS Ciółkowo (A) 1:1 (Michał Sołtysiak)

24/25 marca: GKS Gumino (B)

31 marca: Stoczniowiec Płock (A)

Stoczniowiec Płock

10 lutego, Płock: Kasztelan Sierpc (LO) 0:4

17 lutego, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) 3:0 (Bartłomiej Mielczarski, Jakub Kowalczyk, Wojciech Gapiński)

25 lutego, Płock: Wisła Dobrzyń (LO) 2:4 (Dawid Lakowski, Damian Grabowski)

4 marca, Płock: Skra Drobin (LO) 6:0 (Dawid Lakowski, Damian Grabowski, Dominik Milewski, Bartłomiej Mielczarski 2x, Dominik Marcinkowski)

10 marca, Goleszyn: Orzeł Goleszyn (LO) 7:1 (Jakub Kowalczyk 3x, Bartłomiej Mielczarski, Dawid Lakowski, Dominik Milewski, Patryk Gałamaga)

15 marca, Płock: Wicher Cieszewo (LO) 8:2 (Damian Grabowski 3x, Arkadiusz Wróblewski, Krystian Skierkowski, Bartłomiej Mielczarski, Kacper Orłowski)

24/25 marca: Zorza Szczawin Kościelny (B)

30/31 marca: Spójnia Mała Wieś (A)

ULKS Ciółkowo

27 lutego, Płock: Zorza Szczawin Kościelny (B) 1:4 (Przemysław Cieszkowski)

3 marca, Kraszewo: GKS Gumino (B) 5:3 (zawodnik testowany, Sebastian Feliciak, Daniel Cieszkowski, Michał Aronowski, Wiktor Kopyt)

11 marca, Płock: Spójnia Mała Wieś (A) 1:1 (Bartosz Sarnecki)

18 marca, Cieszewo: Wicher Cieszewo (LO) 1:3 ()

25 marca: GKS Góra (A)

Wisła Główina-Sobowo

18 marca, Płock: Start Proboszczewice (LO) 0:0

18 marca, Płock: Skrwa Łukomie (LO) 2:1 ()

Wisła Nowy Duninów

17 lutego, Płock: Błyskawica Lucień (LO) 1:2 (Marcin Ciesielski)

24 lutego, Płock: Dąbrowianka Dąbrowice (A) 6:0 (Rafał Rękawiecki 3x, Dawid Kalwasinski 2x, Maciej Szczęsny)

4 marca, Płock: Start Proboszczewice (LO) 3:2 (Rafał Rękawiecki 3x)

11 marca, Płock: Tłuchowia Tłuchowo (A) 2:0 (Rafał Rękawiecki, samobójcza)

31 marca, Płock: Zorza Szczawin Kościelny (B) - 17.00

 
Radom I

Akcja Jastrzębia

27 stycznia, Radom: Sokół Przytyk (A) 2:3 (Sebastian Wcibisz, Paweł Golec)

4 lutego, Radom: KS Potworów (A) 2:6 (Przemysław Majewski, Paweł Golec)

11 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 1:3 (Sebastian Wcibisz)

17 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 2:7 (Grzegorz Zych, zawodnik testowany)

24 lutego, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) - odwołany

25 lutego, Radom: SKS Potworów (A) 1:5 (Paweł Golec)

28 lutego, Radom: Strażak Wielogóra (A) 0:1

7 marca, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 5:0 (Sebastian Wcibisz 2x, Przemysław Majewski 2x, Oskar Kilianek)

11 marca, Radom: Iskra Gózd (A) 0:4

Energia II Kozienice

27 stycznia, Kozienice: Plon Garbatka (A) 3:2 (Artur Strąg, Mateusz Kryczka, Damian Kozdryk)

3 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 4:2 (Artur Strąg, Mateusz Kryczka, Hubert Strzelczyk, Daniel Pietrasik)

10 lutego, Kozienice: KS Magnuszew (A) 4:5 (Piotr Czerwiński, Mateusz Kryczka, Patryk Sznajder, Daniel Pietrasik)

17 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 2:3 (Daniel Pietrasik 2x)

3 marca, Radom: Radomiak II Radom (LO) 1:12 (Patryk Sznajder)

10 marca, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 10:4 (Mateusz Kryczka 4x, Patryk Sznajder 2x, Hubert Strzelczyk 2x, Artur Strąg 2x)

Gryf Policzna

4 lutego, Puławy: Hetman Gołąb (A) 6:3 (Adrian Olczak 2x, Michał Kisiel, Mateusz Próchniak, Łukasz Tęcza, Patryk Mizerski)

10 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 2:3 (Mateusz Makuch, Mateusz Próchniak)

17 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (LO) 3:2 (zawodnik testowany, Sebastian Otachel, Mateusz Próchniak)

24 lutego, Radom: Młodzik-18 Radom (A) 6:1 (Mateusz Makuch 2x, Adrian Kutyła 2x, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

3 marca, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 4:2 (Mateusz Próchniak 2x, Sebastian Markowski, Bartosz Kazanowski)

10 marca: Iłżanka Kazanów (LO) - odwołany

10 marca, Grójec: Pilica Białobrzegi (IV) 1:13 (samobójcza)

Gryfia Mirów

11 lutego, Ruda Wielka: WUKS Ruda Wielka (A) - odwołany

17 lutego, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 4:5 (Patryk Dujka 3x, Krystian Szwed)

24 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 1:2 (Łukasz Król)

4 marca, Jastrząb: KS Jastrząb (B) 2:3 (Maciej Kosela, Patryk Kiełbasa)

10 marca, Mogielnica: Blask Odrzywół (B) 2:1 (Patryk Dujka 2x)

Hubertus Chomentów

3 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 3:5 (Damian Grzmil 3x)

11 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 0:2

17 lutego, Chomentów: Gryfia Mirów (A) 5:4 (Damian Grzmil 2x, Patryk Skura, Piotr Gębczyk)

25 lutego, Chotcza: Wisła Chotcza (B) 1:0 (Rafał Marchewka)

4 marca, Radom: Krępianka Rzeczniów (B) 2:2 (Patryk Skura 2x)

10 marca, Pionki: Proch Pionki (LO) 0:4

Iskra Gózd

28 stycznia, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 2:2 (Mateusz Pszczoła 2x)

3 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) 0:2

11 lutego, Radom: Hubertus Chomentów (A) 2:0 (Mateusz Pszczoła, Wojciech Nowocień)

18 lutego, Radom: Gracja Tczów (LO) 2:0 (Mateusz Pszczoła, Mateusz Tatar)

24 lutego, Radom: Wisła Solec (B) 2:0 (Damian Pałka, Wojciech Nowocień)

3 marca, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 2:3 (Mateusz Pszczoła, Mateusz Tatar)

11 marca, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 4:0 (Mateusz Pszczoła 2x, Wojciech Nowocień, Sebastain Szymański)

24 marca, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 4:2 ()

KP Stanisławice

21 stycznia, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 4:3 (Wojciech Starzyk 3x, Hubert Strzelczyk)

27 stycznia, Kozienice: KS Błtonica Stara (A) 0:10

3 lutego, Kozienice: Pilica Nowe Miasto (LO) 1:2 (zawodnik testowany)

10 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) 1:6 (Wojciech Starzyk)

18 lutego, Kozienice: Legion II Głowaczów (B) 1:6 (zawodnik testowany)

24 lutego, Kozienice: Legion Suskowola (B) 6:2 (Jakub Stankiewicz 2x, Cezary Piekarski, Filip Chrapek, zawodnik testowany, Paweł Przepiórzyński)

3 marca, Kozienice: Gabaryty Dęblin (B) 2:2 (zawodnik testowany, Paweł Przepiórzyński)

10 marca, Kozienice: Plon Garbatka (A) 1:1 (zawodnik testowany)

Królewscy Jedlnia

27 stycznia, Radom: Gracja Tczów (LO) 2:2 (Kacper Dąbrowski 2x)

3 lutego, Radom: Młodzik-18 Radom (A) 1:0 (Karol Gębczyk)

11 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) 6:1 (Karol Gębczyk 3x, Sebastian Sałek, Łukasz Kołodziej, Błażej Wąsik)

17 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 7:4 (Sebastian Sałek 2x, Maurycy Dąbrowski 2x, Szymon Iwanowski, Łukasz Kołodziej, Karol Gębczyk)

25 lutego, Kozienice: Legiom Głowaczów (LO) 1:6 (Karol Gębczyk)

3 marca, Radom: KS Potworów (A) 3:2 (Sebastian Sałek 2x, Szymon Iwanowski)

11 marca, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 0:2

KS Magnuszew

3 lutego: Plon Garbatka (A) 4:1 (Daniel Janicki, Kamil Kalbarczyk, Michał Talaga, samobójcza)

10 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 5:4 (Daniel Janicki, Kamil Kalbarczyk, Mariusz Domeradzki, Tomasz Kowalczyk 2x)

17 lutego, Grójec: Zodiak Sucha (A) 1:3 (Daniel Janicki)

24 lutego, Kozienice: KS Warka (LO) 0:11

4 marca, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 4:2 (Daniel Janicki 2x, Michał Talaga 2x)

11 marca, Błotnica: KS Błotnica Stara (A) 1:5 ()

Oronka Orońsko

27 stycznia, Sienno: Zawisza Sienno (LO) 1:12 (Dawid Fajdek)

3 lutego, Jastrząb: KS Jastrząb (B) 1:2 (Jakub Płusa)

10 lutego, Radom: Hubal Chlewiska (B) 11:1 (Jakub Płusa 3x, Cezary Bursa 3x, Dawid Fajdek 2x, Dominik Wyrwiński 2x, Sebastian Kopycki)

18 lutego, Radom: Wulkan Zakrzew (B) 0:1

24 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 3:0 (Cezary Bursa 2x, Jakub Lichtwierowicz)

4 marca, Radom: Młodzik-18 Radom (A) 2:1 (Cezary Naglak, Patryk Tomczyk)

11 marca, Orońsko: Zawisza Sienno (LO) 2:2 (Cezary Bursa, Dominik Wyrwiński)

20 marca, Radom: Zamlynie Radom (LO) 1:4 ()

Plon Garbatka

27 stycznia, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 2:3 (Michał Grzeszczyk, Rafał Pachocki)

3 lutego, Kozienice: KS Magnuszew (A) 1:4 (Artur Wolszczak)

10 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (A) 6:1 (Artur Gugała 3x, Rida Zarzeczny, Bartłomiej Muniak 2x)

17 lutego, Kozienice: Legion Suskowola (B) 3:1 (samobójcza, Artur Gugała, zawodnik testowany)

25 lutego, Kozienice: Serokomla Janowiec (A) 3:1 (Rafał Pachocki 3x)

4 marca, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 1:0 (Bartłomiej Muniak)

10 marca, Kozienice: KP Stanisławice (A) 1:1 (Robert Kustra)

Polonia Iłża

27 stycznia, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 3:2 (Michał Kutera, Łukasz Kaczmarczyk, Paweł Kopciał)

3 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 3:7 (Michał Kutera, Łukasz Kaczmarczyk, Bartosz Wójcik)

7 lutego: Radomiak Radom (juniorzy) - odwołany

10 lutego, Radom: Młodzik-18 Radom (A) 3:3 (Paweł Kopciał, Mateusz Niewczas, Grzegorz Godzisz)

14 lutego: Broń Radom (juniorzy) - odwołany

14 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) - odwołany

17 lutego, Radom: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:0 (Mateusz Niewczas, Paweł Kopciał)

22 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 1:3 (Mateusz Kurek)

24 lutego, Radom: Oronka Orońsko (A) 0:3

4 marca, Radom: Zwolenianka Zwoleń (LO) 0:1

11 marca, Radom: Sokół Przytyk (A) 2:1 (Iwan Dynja, Mateusz Niewczas)

17 marca, Radom: Powiślanka Lipsko (LO) - odwołany

WUKS Ruda Wielka

4 lutego, Kaszów: KS II Błotnica Stara (B) 4:3 (Maciej Jankowski 2x, Sebastian Lis, Przemysław Rogala)

18 lutego, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 4:5 (Patryk Tomczyk, Piotr Masiarz I, Krystian Giezgała, Piotr Masiarz II)

11 marca, Ruda Wielka: Instal Michałów (-) 2:6 (Sebastian Lis, Paweł Rogala)

Zorza Kowala

21 stycznia, Radom: Powała Taczów (A) 3:5 (Artur Boruciński 2x, Filip Białczak)

28 stycznia, Radom: Wulkan Zakrzew (B) 2:5 (Łukasz Bińkowski, Damian Bednarczyk)

3 lutego, Radom: Strażak Wielogóra (A) 4:4 (Kamil Płaskociński 2x, Krzysztof Mikołajczyk, Daniel Wosztyl)

11 lutego, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 2:7 (Kamil Płaskociński, Łukasz Kuśta)

18 lutego, Radom: Wisła Chotcza (B) 7:2 (Kamil Płaskociński 2x, Michał Fryszkowski, Łukasz Kuśta, Damian Bednarczyk, Filip Białczak, Daniel Wosztyl)

25 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) 4:4 (Daniel Wosztyl, Kamil Płaskociński, Michał Fryszkowski, Hubert Marzec)

4 marca: Krępianka Rzeczniów (B) - odwołany

4 marca, Radom: Centrum Radom (juniorzy) 2:9 (Filip Białczak, Łukasz Bińkowski)

11 marca, Radom: Hubal Chlewiska (B) - odwołany

11 marca, Radom: Krępianka Rzeczniów (B) 3:0 (Kamil Płaskociński 2x, zawodnik testowany)

25 marca, Radom: Powała Taczów (A) 2:0 (Artur Boruciński, Kamil Płaskociński)

 

Radom II

Chojniak Wieniawa

10 lutego, Radom: Gracja Tczów (LO) 3:2 (Piotr Kazała, Michał Witusiński 2x)

17 lutego, Brudnów: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 3:1 (Piotr Siwek, Radosław Norek, Mateusz Dyjas)

24 lutego, Brudnów: Gryfia Mirów (A) 2:1 (Radosław Norek 2x)

3 marca, Brudnów: Iskra Gózd (A) 3:2 (Radosław Norek 2x, Łukasz Sapieja)

8 marca, Brudnów: Szydłowianka Szydłowiec (LO) - odwołany

Jaguar Wolanów

10 lutego: Akcja Jastrzębia (A) - odwołany

17 lutego, Wolanów: Powała Taczów (A) 5:8 (Maciej Zdonek 2x, Krzysztof Gibała, Mateusz Reguła, Kacper Pikiewicz)

24 lutego: Polonia Iłża (A) - odwołany

25 lutego, Wolanów: Krępianka Rzeczniów (B) - odwołany

27 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 3:2 (Mateusz Reguła, Filip Kornafel, Dawid Gajos)

4 marca, Radom: GKS Stromiec (B) 3:2 (Dawid Gajos 2x, Łukasz Prokop)

11 marca, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 5:1 (Maciej Zdonek, Lesiak 2x, Paweł Korycki 2x)

Kraska Jasieniec

1 lutego, Mogielnica: Pilica Nowe Miasto (LO) 0:3

11 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 0:1

18 lutego, Grójec: KS II Błotnica Stara (B) 5:0 (Jakub Baduła, Gabriel Deryng, Seweryn Kalinowski 2x, zawodnik testowany)

25 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 4:1 (zawodnik testowany 2x, Ernest Wójcik, Seweryn Kalinowski)

4 marca, Grójec: KS Magnuszew (A) 2:4 (Ernest Wójcik, Piotr Dąbrowski)

11 marca, Grójec: GKS Stromiec (B) 2:4 (samobójcza, Maciej Rafałowicz)

28 marca, Grójec: GKS Belsk Duży (B) 6:3 ()

KS Błotnica Stara

27 stycznia, Kozienice: KP Stanisławice (A) 10:0 (Mariusz Barszcz 2x, Karol Rogoliński 3x, Kacper Grochala 3x, Damian Boczek, Adrian Dawidowski)

4 lutego, Mogielnica: GKS Belsk Duży (B) 5:0 (Maciej Rychel, Adrian Dawidowski, Karol Rogoliński, Grzegorz Babut, Kacper Grochala)

17 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 1:2 (Mariusz Barszcz)

11 marca, Błotnica: KS Magnuszew (A) 5:1 (Karol Rogoliński 3x, Maciej Rychel 2x)

24 marca: Zwolenianka Zwoleń (LO) 3:3 ()

KS Potworów

4 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 6:2 (Krzysztof Tyczyński 2x, Kacper Tyczyński, Szymon Stefański, zawodnik testowany, samobójcza)

10 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (LO) 6:5 (zawodnik testowany, Filip Ozimski, Krzysztof Tyczyński 2x, Maciej Gędaj, Kacper Tyczyński)

17 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 4:1 (Soliński, Kacper Tyczyński, Oskar Borkowski, Szymon Stefański)

24 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 0:6

3 marca, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 2:3 (Maciej Gędaj, Krzysztof Tyczyński)

11 marca, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 2:3 (Kacper Tyczyński, Krzysztof Tyczyński)

MKS Wyśmierzyce

3 lutego, Radom: Gracja Tczów (LO) 3:2 (Marcin Strzelecki, Grzegorz Dąbrowski, Tomasz Jasiński)

11 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 4:0 (Bartłomiej Wielgus 2x, Tomasz Jasiński, samobójcza)

18 lutego, Mogielnica: Sadownik Błędów (A) 0:3

4 marca, Mogielnica: Zorza Klwów (B) 3:3 (Norbert Łysakowski 3x)

Młodzik-18 Radom

3 lutego, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 0:1

10 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 3:3 (Łukasz Glista, Konrad Pionka, Jakub Ulawski)

17 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 2:6 (Filip Janik, Patryk Krupa)

24 lutego, Radom: Gryf Policzna (A) 1:6 (Adrian Kacprowicz)

4 marca, Radom: Oronka Orońsko (A) 1:2 (Łukasz Glista)

11 marca, Zwoleń: Zwolenianka Zwoleń (LO) 1:9 (Marcin Prokop)

Orzeł Gielniów

24 lutego: Zorza Klwów (B) - odwołany

4 marca, Spała: LKS Radzice (A) 6:4 (Radosław Natorski 2x, Seweryn Szczepański 2x, Damian Sapieja 2x)

11 marca, Gielniów: LKS Mniszków (A) 3:4 (Kamil Ścierski, Damian Sapieja, Waldemar Wołąkiewicz)

Powała Taczów

21 stycznia, Radom: Zorza Kowala (A) 5:3 (Kamil Skowronek 3x, Michał Adamczyk, Piotr Sobol)

11 lutego, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 4:4 (Kamil Skowroński 2x, Przemysław Kostrzewa, Marcin Jakóbiak)

17 lutego, Wolanów: Jaguar Wolanów (A) 8:5 (Ireneusz Urbaniak 2x, Przemysław Kostrzewa 2x, Michał Jerzyna, Łukasz Jakóbiak, Eryk Bilski, Damian Kostrzewa)

24 lutego, Radom: Gracja Tczów (LO) 3:8 (Przemysław Kostrzewa, Łukasz Jakóbiak, Macin Jakóbiak)

3 marca: Wulkan Zakrzew (B) - odwołany

11 marca, Brudnów: KS Jastrząb (B) 5:8 (Przemysław Kostrzewa, Marcin Jakóbiak, Kamil Skowroński 3x)

25 marca, Radom: Zorza Kowala (A) 0:2

Sadownik Błędów

18 lutego, Mogielnica: MKS Wyśmierzyce (A) 3:0 (Adrian Krawczyk 2x, Mateusz Krawczyk)

11 marca, Grójec: Zodiak Sucha (A) 0:3

SKS Potworów

25 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 5:1 (Dawid Lubecki 3x, Pyrka, zawodnik testowany)

3 marca, Mogielnica: Blask Odrzywół (B) 1:3 (Filip Macierzyński)

11 marca, Łódź: Stal Niewiadów (IV) 1:0 (Łukasz Matyśkiewicz)

Sokół Przytyk

27 stycznia, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 3:2 (Przemysław Molga, Patryk Kołodziejczyk, zawodnik testowany)

3 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 2:0 (Przemysław Molga 2x)

11 lutego, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 1:6 (Bartłomiej Kaczkowski)

18 lutego, Radom: KS II Błotnica Stara (B) - odwołany

25 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) 4:4 (Bartłomiej Jeżmański, Mariusz Soliński, Patryk Kołodziejczyk, Marcin Korgul)

3 marca, Radom: Gracja Tczów (LO) 5:4 (Grzegorz Soliński, Mariusz Soliński, Przemysław Molga, Bartłomiej Radomski, Filip Radomski)

11 marca, Radom: Polonia Iłża (A) 1:2 (Bartosz Kaczkowski)

Strażak Wielogóra

3 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) 4:4 (Damian Pachocki 2x, Wojciech Krajewski, Kamil Godziński)

10 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 0:5

18 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 6:1 (Dominik Bukowski 2x, Wojciech Krajewski 2x, Dominik Ofiara, Przemysłoaw Czajkowski)

28 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 1:0 (Damian Czajkowski)

10 marca, Radom: Zamłynie Radom (LO) 0:8

17 marca, Radom: Centrum Radom (LO) - odwołany

Zodiak Sucha

10 lutego, Grójec: KS Jastrząb (B) 8:1 (Łukasz Ławrecki 5x, Jacek Wójcik, Jakub Piekarski, Bartłomiej Grzyeacz)

17 lutego, Grójec: KS Magnuszew (A) 3:1 (Hubert Król, Kacper Nowak, Jacek Wójcik)

24 lutego, Grójec: Blask Odrzywół (B) - odwołany

3 marca, Grójec: LKS Promna (IV) 1:5 (Bartłomiej Kowalczyk)

11 marca, Grójec: Sadownik Błędów (A) 3:0 (Łukasz Ławrecki, Bartłomiej Grzywacz, Jakub Piekarski)

 

Siedlce

Błękitni Stoczek Węgrowski

11 lutego, Stoczek Węgrowski: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 0:8

18 lutego, Stoczek Węgrowski: Rywal Ruchna (B) 10:2 (Łukasz Siwiński 6x, Paweł Wierzbicki 2x, Łukasz Wierzbicki, Zbigniew Gago)

23 lutego, Stoczek Węgrowski: Podlasie Sokołów Podlaski (juniorzy) - odwołany

25 lutego, Ruchna: Rywal Ruchna (B) - odwołany (kluby rozegrały gierkę towarzyską w hali)

4 marca: Tajfun JarMet II Jartypory (B) - odwołany

11 marca, Stoczek Węgrowski: Liwia Łochów (B) 0:0

11 marca, Stoczek Węgrowski: Tajfun JarMet II Jartypory (A) 2:0 (Łukasz Siwiński, Damian Kołodziejek)

17/18 marca: Tajfun JarMet II Jartypory (B) - odwołany

18 marca, Stoczek Węgrowski: LKS Ostrówek (A) - odwołany

25 marca: Wicher Sadowne (B) 1:9 ()

Grodzisk Krzymosze

25 lutego, Krzymosze: Niwa Tęczki (B) 4:0 (Paweł Zacharczuk 2x, Daniel Kozak, Erwin Wyżywniak)

4 marca: ULKS Gołąbek (B) 7:0 (Paweł Śliwa 2x, Adrian Ławnik 2x, Hubert Wysokiński, Jarosław Michalak)

11 marca, Krzymosze: Tęcza Korczew (A) - odwołany

18 marca: MTS (?) Sokołów Podlaski (-) - odwołany

25 marca, Krzymosze: Jastrząb Żeliszew (A) 1:5 (Hubert Wysokiński)

Jastrząb Żeliszew

11 lutego, Żeliszew: Olimpia Latowicz (B) 4:6 (Krystian Rytel, Jakub Strojek, Marcin Gasek, Piotr Wielgosz)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Victoria Kałuszyn (LO) 3:4 (Patryk Sadowiak, Paweł Jóźwiak, samobójcza)

3 marca, Mińsk Mazowiecki: Wektra Zbuczyn (LO) 3:6 (Jakub Strojek, Dominik Roguski, Paweł Jóźwiak)

11 marca, Sobolew: Kujawiak Stanin (LO) 2:2 (Paweł Jóźwiak, Jakub Strojek)

18 marca: Polonez Mordy (A) - odwołany

25 marca, Krzymosze: Grodzisk Krzymosze (A) 5:1 ()

Jutrzenka Cegłów

18 lutego, Cegłów: Orzeł Parysów (B) 3:3 (Daniel Czerwonka, Michał Branicki, Piotr Sikorski)

11 marca, Cegłów: Wektra Zbuczyn (LO) 0:9

18 marca, Mińsk Mazowiecki: Rywal Ruchna (B) - odwołany

25 marca, Mińsk Mazowiecki: MOSiR Mińsk Mazowiecki (juniorzy) 0:5

Kosovia Kosów Lacki

25 lutego, Kosów Lacki: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) - odwołany

4 marca, Zambrów: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 1:3 (Mateusz Zalewski)

10 marca, Kosów Lacki: Iskra Zaręby Kościelne (B) 2:4 (Konrad Zębrowski)

18 marca: Płomień II Dębe Wielkie (B) 5:2 ()

24 marca: Liwia Łochów (B) 3:3 (Michał Saczuk, Łukasz Zalewski, Arkadiusz Borowy)

LKS Ostrówek

17 lutego, Jadów: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 2:2 (Rafał Kazula, Sebastian Polewski)

25 lutego, Jadów: Liwia Łochów (B) 4:0 (Paweł Zalewski, Konrad Akonom, Marcin Polewski 2x)

4 marca, Jadów: Liwia Łochów (B) 9:0 (Sebastian Polewski 2x, Michał Glinka, Paweł Zalewski, Patryk Radecki, Tafał Kazula 3x, Maciej Gryczka)

10 marca, Jadów: Czarni Węgrów (LO) 4:10 (Paweł Zalewski 3x, Sebastian Polewski)

18 marca, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) - odwołany

25 marca, Ostrówek: Czarni Węgrów (LO) 2:2 (Rafał Kazula, Sebastian Polewski)

Miedzanka Miedzna

25 lutego, Warszawa: Polonia II Warszawa (A) 1:2 (Adam Kajdaniuk)

4 marca, Zambrów: Rywal Ruchna (B) 8:0 (Łukasz Owsianka 3x, Mateusz Ładosz 3x, Cezary Rytel 2x)

10 marca, Jadów: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:8 (Tomasz Gmiter)

18 marca, Jadów: Wicher Sadowne (B) 6:3 (Piotr Krysiński 3x, Łukasz Owsianka, Radosław Walczyk, Tomasz Gmiter)

25 marca, Stoczek Węgrowski: Podlasie Sokołów Podlaski (juniorzy) 4:0 (Cezary Rytel 3x, Bartłomiej Rytel)

MKS Małkinia 

28 stycznia, Łomża: KS Śniadowo (LO) 0:5

4 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 2:0 (Michał Zawistowski, Marcin Sadowski)

10 lutego, Zambrów: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 2:1 (Karol Dmochowski, Adam Najgrodzki)

18 lutego, Łomża: Rzekunianka Rzekuń (A) 2:0 (Marcin Sadowski, Łukasz Rostkowski)

25 lutego, Zambrów: Orlęta Czyżew (LO) 3:0 (Adam Najgrodzki, Maciej Skłodowski, Michał Zawistowski)

4 marca, Zambrów: Wymakracz Długosiodło (B) 3:2 (Marcin Sadowski, Bartosz Wróblewski, Cezary Maliszewski)

9 marca, Zambrów: KS Wąsewo (A) 4:4 (Karol Dmochowski, Daniel Góral, Mateusz Jakubowski, Michał Zawistowski)

18 marca, Zambrów: Iskra Zaręby Kościelne (B) 9:0 (Michał Zawistowski 5x, Adam Najgrodzki, Daniel Góral, Piotr Skłodowski, Mateusz Rostkowski)

Nojszewianka Dobre

14 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 7:0 (Jakub Rastawicki 5x, zawodnik testowany, Bartłomiej Szczurowski)

3 marca, Mińsk Mazowiecki: Tęcza Stanisławów (A) 2:7 (Marek Komorowski, Kamil Wasilewski)

9 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:5 (Jakub Rastawicki)

17/18 marca: Fenix II Siennica (B) - odwołany

25 marca, Jadów: Iskra Kotuń (B) 2:5 ()

Polonez Mordy

11 marca, Mordy: Olimpia Latowicz (B) 10:2 (Mateusz Wójcik, Paweł Klewek, Daniel Paczuski 2x, Karol Karpiniuk, Kamil Księżopolski 3x, Michał Majchrzak 2x)

17/18 marca: Jastrząb Żeliszew (A) - odwołany

24/25 marca: Tęcza Korczew (A) - odwołany

Świt Barcząca

24 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:10 (zawodnik testowany)

27 stycznia, Sulejówek: SRT Halinów (A) 1:4 (Michał Wadas)

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: MOSiR Mińsk Mazowiecki (juniorzy) 2:8 (Michał Wadas, Szymon Kopczyński)

11 lutego, Mińsk Mazowiecki: Watra Mrozy (LO) 0:5

24 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:12

4 marca, Mińsk Mazowiecki: Płomień II Dębe Wielkie (B) - odwołany

10 marca, Miętne: Kolektyw Oleśnica (LO) - odwołany

18 marca, Mińsk Mazowiecki: Iskra Kotuń (B) 4:4 (Marcin Zgutka 2x, Mariusz Mistewicz, Karol Kuczkowski)

24 marca, Jadów: Tęcza Stanisławów (A) 4:6 ()

Tęcza Korczew

11 marca, Krzymosze: Grodzisk Krzymosze (A) - odwołany

Tęcza Stanisławów

11 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 2:2 (Kamil Wróbel, Patryk Zakrzewski)

18 lutego, Mińsk Mazowiecki: Iskra Kotuń (B) 2:3 (Łukasz Miąsko, Kamil Wróbel)

25 lutego, Mińsk Mazowiecki: Olimpia Latowicz (B) 1:3 (Adrian Kielczyk)

3 marca, Mińsk Mazowiecki: Nojszewianka Dobre (A) 7:2 (Maciej Sadocha 3x, Seweryn Rejmer 2x, Łukasz Miąsko, Patryk Zakrzewski)

11 marca, Jadów: Płomień II Dębe Wielkie (B) 7:2 (Maciej Sadocha 3x, Rafał Ruta 2x, Maciej Wieczorek, Maciej Ciok)

13 marca, Mińsk Mazowiecki: MOSiR Mińsk Mazowiecki (juniorzy) 4:3 (Maciej Sadocha 2x, Kamil Wróbel, Adrian Kielczyk)

24 marca, Jadów: Świt Barcząca (A) 6:4 (Maciej Ciok 2x, Adrian Kielczyk, Łukasz Glanowski, Łukasz Miąsko, Maciej Wieczorek)

Tygrys Huta Mińska

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Kolektyw Oleśnica (LO) 4:2 (Piotr Haber 2x, Maciej Parol, Wojciech Bucholc)

10 lutego, Jadów: ŁKS Łochów (A) 2:3 (Piotr Haber, Daniel Kuć)

17 lutego, Miętne: Hutnik Huta Czechy (LO) - odwołany

24 lutego, Jadów: Korona Jadów (A) 5:1 (Piotr Haber 3x, Michał Nalazek, Wojciech Bucholc)

3 marca, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 2:2 (Piotr Haber, Marcin Gryglas)

11 marca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:1 (Bartosz Dróżdż)

17 marca, Karczew: Płomień Dębe Wielkie (LO) - odwołany

 

Warszawa I
Huragan II Wołomin

3 lutego, Wołomin: Dąb II Wieliszew (B) 4:0 (Grzegorz Trzonkowski 3x, Tadeusz Wojakowski)

7 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 1:3 (Kamil Zaręba)

9 lutego, Wołomin: Rządza Załubice (B) 1:2 (Rafał Durajczyk)

17 lutego, Wołomin: Watra Mrozy (LO) 0:1

21 lutego, Wołomin: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:8 (Tadeusz Wojakowski, Paweł Czerski, Tomasz Mikusek)

3 marca: Wicher Kobyłka (A) - odwołany

3 marca, Wołomin: Żbik II Nasielsk (B) 0:6

11 marca, Wołomin: Escola Varsovia (CLJ) 2:3 (Michał Antol, Mateusz Niemyjski)

17 marca: Wicher II Kobyłka (B) - odwołany

Inter Warszawa

11 lutego, Warszawa: Mazur II Radzymin (B) 4:2 (Mateusz Bąk, Paweł Pytlak, zawodnik testowany, Mateusz Kuba)

18 lutego, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 1:5 (Paweł Pytlak)

4 marca, Warszawa: Milan SC Łódź (B) 2:4 (samobójcza, Franciszek Wardejn)

11 marca, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 1:7 (Emil Kowalik)

17 marca: Jeziorka Prażmów (B) - odwołany

Korona Warszawa

3 lutego, Warszawa: Walka Kosów (B) 1:8 (Michał Mrowicki)

10 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:8

17 lutego, Warszawa: Błonianka II Błonie (A) 1:1 (Konrad Kolasa)

24 lutego, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) 4:0 (Mateusz Kasprzak 4x)

3 marca, Warszawa: Rządza Załubice (B) 3:4 (Adrian Byczkowski, Paweł Chróstowski, Michał Kasprzak)

11 marca, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 4:3 (Damian Kowalewski 3x, Michał Mrowicki)

17 marca, Józefów: Józefovia II Józefów (A) - odwołany

Legion Warszawa

10 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) 5:6 (Kacper Czernij 2x, ???)

14 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) 2:7 (Adrian Bobryk, Michał Dąbrowski)

17 lutego, Kobyłka: Rządza Załubice (B) 1:4 (Adrian Bobryk)

24 lutego, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 2:2 (Dawid Pigiel 2x)

4 marca, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 0:20

7 marca, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 0:9

11 marca, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 7:1 ()

15 marca, Łomianki: KS II Łomianki (B) 3:3 ()

Legionovia II Legionowo

3 lutego, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 3:2 (Piotr Szymański, Jakub Deptuła, Karol Szczepkowski)

3 lutego, Legionowo: Żbik Nasielsk (LO) 3:2 (Dawid Roguski 2x, Jakub Jurczak)

10 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 1:5 (Damian Grabowski)

10 lutego, Legionowo: Kryształ Glinojeck (A) 1:2 (zawodnik testowany)

15 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 4:3 (Kamil Biliński, Stanisław Machnacki, Mateusz Chmielewski, Kacper Gałązka)

18 lutego, Legionowo: Wkra Pomiechówek (A) 5:2 (Karol Szczepkowski 2x, Damian Grabowski, Konrad Zaklika, Mateusz Chmielewski)

18 lutego, Legionowo: PAF Płońsk (A) 9:1 (Kacper Gałązka, Dawid Śliwowski, Karol Biliński, jakub Galarski, Łączyński 2x, Stanisław Machnacki 3x)

24 lutego, Legionowo: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:8 (Karol Biliński, Mazlum Abul, Jakub Stefaniak)

24 lutego, Legionowo: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 1:1 (Jakub Galarski)

27 lutego: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany

4 marca, Legionowo: Legion Warszawa (A) 20:0 (Filip Kowalczyk 6x, Olaf Martynek 3x, Mazlum Abul, Gracja Kuśmierek 2x, Damian Grabowski, Patryk Sawicki 3x, Piotr Rajchert, Dariusz Suska, Jan Różański, Jacek Lewandowski)

4 marca, Legionowo: Escola Varsovia (LO) 0:0

10 marca, Legionowo: Agape Białołeka (LO) 6:0 (Przemysław Rybkiewicz, Filip Kowalczyk 2x, Kamil Biliński, Daniel Kutarba, Piotr Szymański)

10 marca, Legionowo: Żbik Nasielsk (LO) - odwołany

ŁKS Łochów

10 lutego, Jadów: Tygrys Huta Mińska (A) 3:2 (Piotr Oniszk 2x, Michał Chmielewski)

18 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 1:2 (Arkadiusz Sabala)

25 lutego, Legionowo: Dąb II Wieliszew (B) 13:4 (Radosław Gręda, Łukasz Jusiński 2x, Patryk Puchta, Michał Chmielewski 5x, Michał Molski 3x, Sławomir Damętko)

28 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) - odwołany

4 marca, Jadów: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 3:3 (Michał Chmielewski 2x, Radosław Gręda)

9 marca, Wyszków: Bug II Wyszków (LO) 4:5 (Łukasz Chmielewski, Radosław Gręda, Michał Chmielewski, Bartosz Rzepczyński)

11 marca: Jabłonianka Jabłonna Lacka (A) - odwołany

18 marca, Jadów: KS Wąsewo (A) 6:3 (Łukasz Chmielewski, Adrian Oniszk, Jakub Rogala, Michał Chmielewski 3x)

Marcovia II Marki

3 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:5 (Igor Karczmarczyk)

7 lutego, Kobyłka: Rządza Załubice (B) 3:3 (Piotr Kosiorek, Tomasz Terpiłowski, zawodnik testowany)

10 lutego, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) 5:3 (zawodnik testowany 2x, Karol Kurek, Patryk Czajka, Damian Pacuszka)

17 lutego, Kobyłka: Marymont Warszawa (B) 3:3 (Damian Pacuszka, Bartosz Kierszak, zawodnik testowany)

24 lutego, Kobyłka: GKP Targówek Warszawa (B) 0:3

3 marca, Zielonka: Orły Zielonka (B) 2:2 (Rafał Piwko, Damian Pacuszka)

8 marca, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) 2:0 (Adrian Górny, Adrian Drobot)

11 marca, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) - odwołany

17 marca, Ząbki: Mazur II Radzymin (B) 1:2 (Damian Pacuszka)

Mazur Radzymin

31 stycznia: Korona Jadów (B) 6:2 (Arkadiusz Pisarek 2x, Hubert Sochacki, Piotr Augustyniak, Michał Jakubowski, Damian Suchocki)

3 lutego, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 4:0 (Hubert Zach 2x, Arkadiusz Pisarek, samobójcza)

10 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 0:0

17 lutego, Kobyłka: GKS Dąbrówka (B) 4:2 (Arkadiusz Pisarek 2x, Michał Jakubowski 2x)

24/25 lutego: Bug II Wyszków (LO) - odwołany

25 lutego, Kobyłka: Bór Regut (A) 12:2 (Kamil Suchocki 5x, Cezary Urbanowski 2x, Arkadiusz Pisarek 2x, Hubert Zach 2x, Piotr Augustyniak)

3 marca, Kobyłka: Marcovia Marki (LO) 3:2 (Kamil Suchocki, Piotr Augustyniak, Hubert Zach)

18 marca, Ząbki: Watra Mrozy (LO) 1:2 (Kamil Suchocki)

MKS Hutnik Warszawa

10 lutego, Zielonki: Bednarska Warszawa (B) 3:5 (Mateusz Soliwoda, Adrian Basiuk, Sebastian Izotow)

25 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 17:0 (Marek Uciński, Łukasz Sadowski 2x, Adrian Basiuk 7x, Maciej Ziemski 4x, Sebastian Izotow, Kamil Pietrzykowski, Sebastian Baran)

2 marca, Warszawa: Unia Warszawa (juniorzy) 2:0 (Cezary Domagała, Mateusz Soliwoda)

3 lutego, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 2:6 (Mateusz Soliwoda, Keneth Alfred)

7 marca, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 0:5

SRT Halinów

27 stycznia, Sulejówek: Świt Barcząca (A) 4:1 (Krystian Rogala, Adrian Banaszek, Maciej Pietrzyk, Jarosław Książek)

4 lutego, Sulejówek: Advit Wiązowna (A) 3:4 (Jacek Gomulski, Jarosław Książek, Paweł Osipczuk)

8 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - odwołany

10/11 lutego: Bug II Wyszków (LO) - odwołany

15 lutego: Fenix Siennica (LO) - odwołany

21 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:2

25 lutego, Sulejówek: Victoria Kałuszyn (LO) - odwołany

4 marca, Miętne: Kolektyw Oleśnica (LO) 8:4 (Jarosław Książek 3x, Adrian Raczkowski 2x, Jacek Gomulski, Mateusz Wieczorek, Adrian Banaszek)

11 marca, Sulejówek: Watra Mrozy (LO) - odwołany

UKS ASzWoj Rembertów

???

Wicher Kobyłka

14 stycznia, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 9:1 (Hubert Władyka 5x, Emil Duklanowski, Kamil Boratyński, Jan Szulkowski, Mikołaj Brzeski)

20 stycznia, Kobyłka: Korona II Ostrołęka (B) - odwołany

20 stycznia, Kobyłka: KS Konstancin (LO) - odwołany

23 stycznia, Puławy: Opolanin Opole Lubelskie (LO) 3:3 (Krystian Hargot, Mikołaj Brzeski 2x)

28 stycznia, Puławy: Garbarnia Kurów (LO) 0:1

7 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 3:2 (Jan Szulkowski 2x, Kamil Boratyński)

11 lutego, Kobyłka: Orły Zielonka (B) 6:2 (Kamil Boratyński 2x, Jan Szulkowski, Dawid Kielczyk 3x)

13 lutego, Kobyłka: Bug Wyszków (IV) 0:0

18 lutego, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:1 (zawodnik testowany, Emil Duklanowski 2x)

21 lutego, Kobyłka: KS Konstancin (LO) 1:0 (Marcel Chojnowski)

25 lutego, Kobyłka: GKS Dąbrówka (B) 3:1 (Krzysztof Kwiatek, Dawid Kielczyk, Grzegorz Bajszczak)

25 lutego, Kobyłka: Watra Mrozy (LO) 2:0 (Jan Szulkowski, Hubert Władyka)

3 marca, Kobyłka: Sokół Serock (LO) 0:2

11 marca, Kobyłka: Dąb Wieliszew (LO) 0:4

15 marca, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) 0:0

17 marca, Kobyłka: Victoria Zerzeń (A) 2:3 (Grzegorz Bajszczak 2x)

Wisła Jabłonna

28 stycznia, Legionowo: Polonia II Warszawa (A) 4:1 (Łukasz Karczmarczyk, Hubert Koński, Michał Banaszek, zawodnik testowany)

3 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 2:3 (Hubert Koński, Łukasz Karczmarczyk)

17 lutego, Legionowo: Agape Białołęka (LO) 1:7 (Łukasz Karczmarczyk)

24/25 lutego: KS II Łomianki (B) - odwołany

4 marca, Legionowo: Rozwój Warszawa (A) 3:1 (Mohamed Rami, Tomasz Tomaszek, Michał Banaszek)

11 marca, Legionowo: AKS Zły Warszawa (B) 4:1 (zawodnik testowany, Łukasz Kaczmarczyk 2x, zawodnik testowany 2x)

Wkra Pomiechówek

27 stycznia, Nowy Dwór Mazowiecki: Dąb II Wieliszew (B) 4:0 (Dorian Baran, zawodnik testowany, Fabian Kotarski, Dominik Arendt)

30/31 stycznia: Marymont Warszawa (B) - odwołany

3 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:6 (Dominik Arendt, zawodnik testowany)

10 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Żbik Nasielsk (LO) 1:2 (Marcin Janicki)

18 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 2:5 (zawodnik rywala, Paweł Puchacz)

24 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Błyskawica Warszawa (LO) 1:1 (Dominik Michałowski)

3 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: PKS Radość (A) 0:0

10 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Sokół Serock (LO) 0:4

15 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Wisła Zakroczym (B) 2:2 (zawodnik testowany, Fabian Kotarski)

 
Warszawa II
Advit Wiązowna

4 lutego, Sulejówek: SRT Halinów (A) 4:3 (Arkadiusz Zapaśnik 2x, Zbigniew Cacko, zawodnik testowany)

23 lutego, Karczew: KS Glinianka (B) 2:1 (Mateusz Białek, Arkadiusz Zapaśnik)

3 marca, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 0:3

15 marca, Sulejówek: Victoria Sulejówek (juniorzy) 3:3 (Damian Lazurek, Zbigniew Cacko, Piotr Bąk)

18 marca, Karczew: Hutnik Huta Czechy (LO) - odwołany

Amur Wilga

3 lutego, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 5:2 (Michał Zalewski 2x, Bartłomiej Winek, Marek Wichowski, Mikołaj Gontarz)

10 lutego, Miętne: Wisła Maciejowice (LO) 0:1

17 lutego, Miętne: Orzeł Unin (LO) 1:9 (Damian Pyrzanowski)

25 lutego, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 6:0 (Robert Winek 3x, Marek Wichowski, Michał Zalewski, Damian Paśnicki)

4 marca, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 1:5 (Mikołaj Gontarz)

10 marca, Karczew: Fenix Siennica (LO) 1:1 (Dawid Błaszkiewicz)

18 marca, Karczew: Jeziorka Prażmów (B) - odwołany

Bór Regut

3 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 2:1 (Jakub Nejman, Michał Wyrzyk)

10 lutego, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 3:0 (Bartłomiej Masny 2x, Dominik Gątkowski)

25 lutego, Kobyłka: Mazur Radzymin (A) 2:12 (samobójcza, Dominik Gątkowski)

11 marca, Warszawa: KS Wesoła (A) 5:1 (Dominik Gątkowski 2x, Ernest Trzeciak, Krzysztof Hajdacki, Jakub Nejman)

Burza Pilawa

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 3:2 (Denis Dobrowolski, Arkadiusz Kołodziejek, Łukasz Siarkiewicz)

20 stycznia, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 1:8 (Hubert Osiak)

10 lutego, Miętne: Fenix Siennica (LO) 1:3 (Damian Aluchnia)

17 lutego: Wisła Maciejowice (LO) - odwołany

24 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 4:4 (Adrian Golewski 3x, Hubert Osiak)

3 marca, Warszawa: AKS Zły Warszawa (B) 8:0 (Hubert Osiak 3x, Denis Dobrowolski 2x, Adrian Golewski 2x, Rafał Krzyśpiak)

17 marca, Jadów: Czarni Węgrów (LO) - odwołany

Józefovia II Józefów

3 lutego, Józefów: KS Sobienie Jeziory (B) 3:3 (Antoni Trojanowski 2x, Mateusz Rowicki)

18 lutego, Józefów: Fenix Siennica (LO) 0:4

22 lutego, Józefów: Victoria Zerzeń (A) 4:2 (Maciej Napieraj 4x)

24 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (juniorzy) - odwołany

3 marca, Józefów: Tygrys Huta Mińska (A) 2:2 (Marek Pietrzak, Antoni Trojanowski)

6 marca, Józefów: KS Glinianka (B) 3:9 (zawodnik testowany, Dorian Citkowski 2x)

10 marca, Józefów: AP Brychczy Warszawa (B) 4:3 (Antoni Trojanowski 2x, zawodnik testowany, Marek Pietrzak)

17 marca, Józefów: Korona Warszawa (A) - odwołany

KS Puznówka 

4 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 4:4 (Adrian Płatek, Cezary Wielgopolanin, Jarosław Kowalczyk, Mateusz Parzyszek)

11 lutego, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 1:2 (Robert Całka)

18 lutego, Sobolew: Amator Rososz-Leopoldów (A) 2:4 (Grzegorz Rosłaniec, Cezary Wielgopolanin)

25 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) - odwołany

4 marca, Otwock: Sokół Celestynów (A) 0:1

11 marca, Sobolew: Orzeł Parysów (B) 5:3 (samobójcza, Cezary Wielgopolanin, Robert Całka 2x, Adrian Płatek)

PKS Radość

4 lutego, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 4:1 (Andrzej Kociński 2x, Wojciech Kociński, Jan Nachiło)

11 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 1:5 (zawodnik testowany)

17 lutego, Warszawa: UKS Siekierki (A) 3:0 (Jan Nachiło 2x, Mateusz Mućka)

25 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 1:3 (Mateusz Mućka)

3 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 0:0

11 marca, Sulejówek: Victoria Sulejówek (juniorzy) 5:2 (Mateusz Mućka 2x, Michał Wąsowski, Kazimierz Grotte, Marcin Pazgier)

17 marca, Zielonki: Jutrzenka Unieck (A) 6:3 (Marcin Pazgier, Kazimierz Grotte 2x, Mateusz Mućka 2x, zawodnik testowany)

Polonia II Warszawa

28 stycznia, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 1:4 (Bartosz Laskowski)

4 lutego, Warszawa: Agrykola Warszawa (juniorzy) 2:1 (Bartosz Laskowski, Filip Pyśniak)

11 lutego, Warszawa: Agrykola Warszawa (juniorzy) 4:2 (Hubert Nowakowski, Mariusz Wierzbowski, Marcin Tomczykowski 2x)

18 lutego, Warszawa: Rozwój Warszawa (A) 1:3 (Marcin Tomczykowski)

25 lutego, Warszawa: Miedzanka Miedzna (A) 2:1 (Edgar Ghazaryan, Filip Pyśniak)

3/4 marca: ŁKS II Łódź (LO) - odwołany

4 marca, Warszawa: Kolejarz Łódź (A) 13:2 (Marciin Tomczykowski 5x, Edgar Ghazaryan 2x, Witold Prokopczyk, Jan Redlinski, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Hubert Nowakowski, Kamil Stępień)

11 marca, Warszawa: UKS Siekierki (A) 4:2 (Bartosz Otulak 2x, Jan Redliński, Tomasz Kacperkiewicz)

15 marca, Warszawa: Bednarska Warszawa (B) 7:3 (Hubert Nowakowski 2x, Marcin Tomczykowski, Edgar Ghazaryan, Jan Redliński 2x, Kamil Stępień)

Snajper Sośninka

25 lutego, Sobolew: Amator Leopoldów-Rososz (A) 2:4 (Grzegorz Korycki, Tomasz Marcińczak)

4 marca, Sobolew: Wisła Maciejowice (LO) 7:11 ()

10 marca, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 3:4 (Grzegorz Korycki 2x, Dominik Alot)

18 marca, Sobolew: Orzeł Parysów (B) - odwołany

Sokół Celestynów

4 lutego, Piaseczno: Perła II Złotokłos (B) 3:1 (Michał Żebrowski 2x, Piotr Kardas)

18 lutego, Otwock: KS Glinianka (B) 1:2 (Damian Nowak)

25 lutego, Otwock: Orzeł Parysów (B) 1:3 (Bartłomiej Prus)

28 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:3

4 marca, Otwock: KS Puznówka (A) 1:0 (Adam Kędzierski)

10 marca, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 1:2 (Jarosław Jaroń)

18 marca, Otwock: KS Sobienie Jeziory (B) 2:0 (Adrian Ziemichód, Adam Kędzierski)

Start Otwock

13 stycznia, Otwock: Józefovia Józefów (juniorzy) 4:1 (Dawid Majchrzyk, Damian Bąk, Sebastian Kowalczyk, Maciej Błaszczyk)

3 lutego, Otwock: Watra Mrozy (LO) 1:1 (Tomasz Kęsek)

10 lutego, Otwock: Rozwój Warszawa (A) 3:1 (Franciszek Zieliński, Krzysztof Olpiński, Tomasz Kęsek)

17 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) - odwołany

25 lutego, Otwock: KS Sobienie Jeziory (B) 5:1 (Igor Szymański 2x, Albert Dzierżawski, Paweł Wypych, Bartłomiej Kuliński)

3 marca, Otwock: Agrykola Warszawa (juniorzy) 0:5

9 marca, Otwock: Agrykola Warszawa (juniorzy) 5:1 (Maciej Błaszczyk 2x, Albert Dzierżawski, Sebastian Kowalczyk, Michał Słupski)

13 marca, Otwock: KS Glinianka (B) 5:1 ()

Victoria Zerzeń

3 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 4:3 (Patryk Radziszewski 2x, Mateusz Łapiński, zawodnik testowany) 

10 lutego, Warszawa: Drukarz Warszawa (juniorzy) 1:2 (Łukasz Wirski)

17 lutego: Rozwój Warszawa (A) - odwołany

17 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) - odwołany

22 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 2:4 (Damian Łada, Norbert Pawłowski)

24 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 0:4

3 marca, Warszawa: Fenix Siennica (LO) 2:1 (Maciej Jaworski, Konrad Wójcik)

9 marca: Naprzód Stare Babice (LO) - odwołany

10 marca, Warszawa: GKP Targówek Warszawa (B) 1:8 (Patryk Radziszewski)

17 marca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 3:2 ()

Vulcan Wólka Mlądzka

3 lutego, Otwock: Bór Regut (A) 1:2 (Kamil Marczak)

10 lutego, Otwock: KS Glinianka (B) 3:2 (Kamil Marczak 2x, Piotr Kurek)

17 lutego, Otwock: Start Otwock (A) - odwołany

17 lutego, Otwock: Korona Góra Galwaria (B) 3:2 (Michał Jackowski, Kamil Marczak, Igor Retmaniak)

24 lutego, Otwock: Burza Pilawa (A) 4:4 (Piotr Kurek, Michał Jackowski, Jarosław Krawczyk 2x)

3 marca, Otwock: Advit Wiązowna (A) 3:0 (Paweł Podolski, Łukasz Konowrocki, Mariusz Zawadka)

10 marca, Otwock: Sokół Celestynów (A) 2:1 (Piotr Kurek, Igor Retmaniak)

17 marca, Otwock: Fenix Siennica (LO) 1:2 (Jarosław Krawczyk)

Wisła Dziecinów

4 lutego, Miętne: Orzeł Unin (LO) 3:5 (Marcin Kwiatkowski, Jakub Moskwa, zawodnik testowany)

11 lutego, Otwock: Józefovianka Józefów (B) 3:5 (Kamil Woźniak, Kamil Banasiewicz, Maciej Hawryluk)

18 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 1:6 (Jakub Moskwa)

25 lutego, Otwock: Jedność Warszawa (B) 10:1 (Kamil Banasiewicz 4x, Mateusz Wasążnik 3x, Marcin Rogala, Jakub Moskwa 2x)

2 marca, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 10:4 (Michał Strzeżek 3x, Krzysztof Młynarczyk 3x, Mariusz Moczulski 2x, Jakub Moskwa, Maciej Hawryluk)

10 marca, Otwock: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 2:3 (Mariusz Moczulski 2x)

17 marca: Korona Góra Kalwaria (B) - odwołany

17 marca: Orzeł Baniocha (B) - odwołany

Warszawa III

AMT Anprel Nowa Wieś

3 lutego, Granica: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 2:4 (Karol Kurzawa, Adrian Piotrowski)

14 lutego, Granica: Znicz Pruszków (II) 0:8

21 lutego, Granica: LKS Osuchów (A) 1:4 (Norbert Dobski)

24 lutego, Granica: Passovia Pass (A) - odwołany

4 marca, Granica: Bednarska Warszawa (B) 3:5 (Łukasz Curyl 2x, Wiktor Kozłowski)

11 marca, Milanówek: Passovia Pass (A) 2:0 (Piotr Szurgot 2x)

20 marca, Granica: Błonianka II Błonie (A) 2:4 ()

FC Lesznowola

10 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 2:5 (Oskar Śliwowski, Artur Koprowski)

20 lutego, Raszyn: UKS Łady (B) 1:1 (Władysław Pyłypczuk)

24 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (A) 1:5 (Oskar Śliwowski)

10 marca: Jedność Warszawa (A) - odwołany

11 marca, Prace Małe: Grom Prace Małe (A) 7:9 ()

GLKS Nadarzyn

27 stycznia, Białystok: Jagiellonia Białystok (CLJ) 0:4

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS Chlebnia (LO) 5:1 (Kacper Kaszuba, Kamil Dąbrowski, Paweł Milankiewicz, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

17 lutego, Radom: Radomiak II Radom (LO) 1:6 (Kamil Dąbrowski)

21 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 3:1 (Kamil Dąbrowski 2x, samobójcza)

25 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 3:0 (Kamil Dąbrowski, zawodnik testowany 2x)

3 marca, Milanówek: KS Teresin (LO) 2:2 (Paweł Milankiewicz 2x)

10 marca, Siedlce: Pogoń Siedlce (juniorzy) 2:4 (Paweł Milankiewicz 2x)

17 marca: Zaborowianka Zaborów (A) - odwołany

Gwardia Warszawa

28 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) 4:2 (Paweł Drewniak, Kacper Wydra, Hubert Cichocki 2x)

4 lutego, Warszawa: PKS Radość (A) 1:4 (Łukasz Widelski)

10 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 5:3 (Patryk Chmielewski 2x, Paweł Drewniak, Sebastian Terlecki, Łukasz Widelski)

17 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 9:0 (Patryk Chmielewski 3x, Kacper Wydra 2x, Paweł Drewniak, Hubert Cichocki, Mateusz Gołębiowski, Marcin Krzyżewski)

24 lutego, Warszawa: Legion Warszawa (A) 2:2 (Łukasz Widelski, Patryk Chmielewski)

28 lutego: Grom Warszawa (LO) - odwołany

3 marca, Warszawa: MKS Hutnik Warszawa (A) 6:2 (Patryk Chmielewski 2x, Paweł Drewniak, Kacper Wydra, Krzysztof Jankowski, zawodnik testowany)

11 marca, Warszawa: Inter Warszawa (A) 7:1 (Łukasz Widelski 2x, Kacper Wydra, Michał Pohoski, Paweł Drewniak, Daniel Wicher, Krzysztof Jankowski)

Jedność Żabieniec

3 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 1:3 (Jakub Mazurek)

10 lutego, Piaseczno: FC Lesznowla (A) 5:2 (Łukasz Jamorski 2x, Daniel Korczak, Łukasz Matulka, Robert Siekański)

18 lutego, Piaseczno: SF Warszawa (B) 1:4 (Michał Sobociński)

24 lutego, Piaseczno: Orzeł Baniocha (B) 5:4 (Łukasz Jamorski 3x, Jakub Mazurek, Daniel Korczak)

3 marca, Piaseczno: Jeziorka Prażmów (B) 5:1 (Daniel Korczak, Witold Przychodzeń 2x, zawodnik testowany, Igor Radziszewski)

10 marca, Piaseczno: Walka Kosów (B) 6:2 (Łukasz Jamorski 3x, Tomasz Jamorski 2x, Mateusz Szymczak)

16 marca: Laura Chylice (A) - odwołany

Laura Chylice

3 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 1:4 (Jacek Wąsik)

10 lutego: MKS II Piaseczno (A) - odwołany

17 lutego, Piaseczno: Przyszłość Włochy (LO) 3:4 (Piotr Madetko 2x, Maciej Jagiełło)

24 lutego, Piaseczno: LKS Chlebnia (LO) 6:2 (Jacek Wąsik 3x, Adnan Fheelbum 2x, Piotr Madetko)

4 marca, Piaseczno: Orzeł Baniocha (B) - odwołany

10 marca, Milanówek: Milan Milanówek (A) 0:1

MKS II Piaseczno

3 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 3:1 (Patryk Kościanek, Konrad Deperasiński 2x)

7 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 1:3 (Patryk Kościanek)

10 lutego: Laura Chylice (A) - odwołany

18 lutego, Piaseczno: Wisła Dziecinów (A) 6:1 (Patryk Kościanek 3x, Kamil Belka, Maciej Lewandowski, Mateusz Krupnik)

21 lutego, Piaseczno: SEMP Ursynów (LO) 0:8

25 lutego, Piaseczno: PKS Radość (A) 3:1 (Patryk Kościanek 2x, Marcin Rybiński)

3 marca, Piaseczno: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 8:2 (Patryk Kościanek 2x, Karol Belka 2x, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, samobójcza, Krystian Dudzicki)

10 marca, Piaseczno: Marcovia Marki (LO) 0:0

18 marca, Piaseczno: Orzeł Baniocha (B) 3:0 (Patryk Kościanek, Piotr Rybicki, Paweł Dudek)

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

3 lutego, Granica: AMT Anprel Nowa Wieś (A) 4:2 (Piotr Olejnik 2x, Arkadiusz Olejnik, Michał Kochanowski)

10 lutego, Żyrardów: AP Żyrardów (LO) 0:9

14 lutego: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) - odwołany

24 lutego, Grójec: Walka Kosów (B) 8:6 (Michał Kochanowski 4x, Mariusz Kapsa 2x, Mateusz Domosławski, Przemysław Zowczak)

3 marca, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 2:8 (Arkadiusz Olejnik, Grzegorz Komosa)

7 marca: Energia Kozienice (IV) - odwołany

10 marca, Otwock: Wisła Dziecinów (A) 3:2 (Dariusz Dąbrowski, Mariusz Kapsa, Arkadiusz Olejnik)

Okęcie Warszawa

3 lutego, Karczew: Hutnik Huta Czechy (LO) 4:3 (Adrian Wiercioch, Rafał Gajowniczek 2x, Damian Smokowski)

10 lutego, Zielonki: Olimpia Warszawa (LO) 3:3 (Piotr Łuczyk, Piotr Balsam, Adrian Wiercioch)

14 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) 4:5 (Paweł Błociszewski, Piotr Łuczyk, Krystian Smokowski 2x)

18 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 3:1 (Adrian Wiercioch, Patryk Marek, Jerzy Fiszer)

21 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) 2:1 (Paweł Błociszewski, Patryk Marek)

24 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) - odwołany

28 lutego, Zielonki: KS Raszyn (LO) 0:3

3 marca, Zielonki: KS Konstancin (LO) 3:2 (Adrian Wiercioch, Jerzy Fiszer, Marcin Rusek)

7 marca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:4 (Adrian Wiercioch, Piotr Balsam)

10 marca, Stare Babice: Przyszłość Włochy (LO) 2:1 (Piotr Balsam 2x)

17 marca: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

Rozwój Warszawa

20 stycznia, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:10

28 stycznia, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 0:2

3 lutego, Milanówek: KS Teresin (LO) 2:6 (Marek Koćwin, Ilia)

10 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 1:3 (Andrzej Łukomski)

17/18 lutego: Victoria Zerzeń (A) - odwołany

18 lutego, Warszawa: Polonia II Warszawa (A) 3:1 (Karol Suchoparski 3x)

24 lutego, Warszawa: Fenix Siennica (LO) 2:1 (Kamil Sierdziński, Krzysztof Ząbek) - przerwany po 75 minutach

4 marca, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 1:3 (Jakub Czarkowski)

11 marca, Warszawa: Escola Varsovia (LO) - odwołany

11 marca, Zielonki: KS Blizne (B) 2:1 (Krzysztof Ząbek 2x)

Świt Warszawa

18 lutego, Warszawa: Błękitni Korytów (LO) 2:6 (Bartłomiej Adamiak, Paweł Staniszewski)

25 lutego, Zielonki: Zaborowianka Zaborów (A) 1:5 (zawodnik testowany)

3 marca, Warszawa: Ryś Laski (A) 3:6 (Bartłomiej Adamiak 2x, samobójcza)

8 marca, Warszawa: Bednarska Warszawa (B) 5:2 (Jakub Głowala 3x, Norbert Kalbarczyk, Bartłomiej Adamiak)

10 marca, Grodzisk Mazowiecki: LKS Chlebnia (LO) - odwołany

17 marca: Ryś Laski (A) 1:4 ()

Tur Jaktorów

4 lutego, Milanówek: Wrzos Międzyborów (A) 1:3 (Michał Bal)

11 lutego: Passovia Pass (A) - odwołany

17 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 4:4 (Michał Hilcher 2x. Michał Bal, Artur Kobyliński)

24 lutego, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 6:3 (Michał Hilcher 2x, Michał Bal 2x, Krzysztof Bogacki, Artur Kobyliński)

27 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 3:6 (Michał Bal 2x, Michał Hilcher)

4 marca, Milanówek: Passovia Pass (A) 3:2 (Michał Bal, Michał Hilcher, Artur Kobyliński)

10 marca, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:3 (Artur Kobyliński)

18 marca, MIlanówek: Milan II Milanówek (B) 4:5 ()

UKS Siekierki

17 lutego, Warszawa: PKS Radość (A) 0:3

24 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) - odwołany

4 marca, Ząbki: Kamionek Warszawa (B) 3:3 (Mateusz Zakrzewski, Maciej Włodyga, Paweł Żywko)

11 marca, Warszawa: Polonia II Warszawa (A) 2:4 (Oliwer Wójcik, Krzysztof Włodyga)

17/18 marca: Iglica Warszawa (B) - odwołany

 

Warszawa IV
Błonianka II Błonie

17 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 1:1 (Mateusz Smoliński)

24 lutego, Raszyn: UKS Łady (B) - odwołany

3 marca, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 3:0 (Oskar Oracki, Emil Koperda, Kamil Fus)

11 marca, Zielonki: Partyzant Leszno (A) 2:3 (Kacper Sroka, Kamil Fus)

17 marca: GLKS Nadarzyn (juniorzy) - odwołany

17 marca, Granica: Anprel Nowa Wieś (A) 4:2 (Mateusz Smoliński 2x, Kacper Sroka, Oskar Oracki)

FC Płochocin

18 lutego, Zielonki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 3:2 (Robert Górski, Gabriel Kobacki, Daniel Gajewski)

23 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 1:3 (Kamil Bucholc)

4 marca, Zielonki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 0:8

12 marca, Warszawa: Ursus Warszawa (oldboye) 3:2 (Albert Walkiewicz, Robert Krzowski, Daniel Gajewski)

LKS II Chlebnia

17 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Tur Jaktorów (A) 4:4 (Kajetan Szymański 2x, Kajetan Podgórski 2x)

25 lutego, Milanówek: Passovia Pass (A) 5:2 (Skalniak 2x, Marcel Omieciński, Sebastian Palmowski, Kajetan Szymański)

3 marca, Grodzisk Mazowiecki: Guzovia Guzów (A) 1:2 (Maciej Fitas)

10 marca, Grodzisk Mazowiecki: KS Konstancin (LO) 1:4 (Marcin Ejsmont)

LKS Osuchów

3 lutego, Żyrardów: AP Żyrardów (LO) 1:3 (Tomasz Młynarski)

10 lutego, MIlanówek: KS Teresin (LO) 1:4 (zawodnik testowany)

17 lutego, MIlanówek: Piast Piastów (LO) 2:1 (zawodnik testowany, Przemysław Cieplak)

21 lutego, Granica: Anprel Nowa Wieś (A) 4:1 (Patryk Skoneczny, Łukasz Krzemiński, zawodnik testowany 2x)

24 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

3 marca, Milanówek: LKS Chlebnia (LO) 1:2 (Tomasz Młynarski)

10 marca, Milanówek: Naprzód Brwinów (LO) 4:1 (Tomasz Młynarski, Tomasz Feliksiak 2x, Rafał Kozakowski)

17 marca, Osuchów: Relax Radziwiłłów (B) - odwołany

Milan Milanówek

3 lutego, MIlanówek: Partyzant Leszno (A) 4:1 (Bartłomiej Przybylski, Krzysztof Urbanek, Adam Banaszczyk, Radosław Zientek)

10 lutego, Milanówek: Piast Piastów (LO) 1:1 (Marek Sutkowski)

17 lutego, MIlanówek: KS Teresin (LO) 0:2

24 lutego, MIlanówek: FC Lesznowola (A) 5:1 (Dawid Borkowski 2x, Jarosław Olkowski 2x, Adam Banaszczyk)

3 marca, Milanówek: SEMP Ursynów (LO) 0:2

10 marca, MIlanówek: Laura Chylice (A) 1:0 (Marek Sutkowski)

Orzeł Kampinos

10 lutego, Zielonki: Sokół Budki Piaseckie (B) 3:1 (Kamil Sawicki 2x, Maciej Zaleski)

17 lutego, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 2:2 (Kamil Sawicki, Kamil Pastusiński)

10 marca, Milanówek: Piast Piastów (LO) 2:2 (Rafał Blicharski, Grzegorz Komorowski)

17/18 marca: KS II Teresin (B) - odwołany

Partyzant Leszno

3 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (A) 1:4 (Marcin Lipiński)

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:3 (Jakub Zalewski)

20 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 3:4 (Karol Nowicki, Maciej Dadas, Mateusz Michalski)

24 lutego, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) - odwołany

11 marca, Zielonki: Błonianka II Błonie (A) 3:2 (Krzysztof Zwoliński, Maciej Dadas, Dominik Kanabus)

Passovia Pass

17 lutego, Warszawa: Varsovia Warszawa (juniorzy) 0:6

25 lutego, Milanówek: LKS II Chlebnia (A) 2:5 (Daniel Szrebka, Jakub Stacewicz)

4 marca, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 2:3 (Daniel Szrebka 2x)

11 marca, Milanówek: Anprel Nowa Wieś (A) 0:2

18 marca, Milanówek: Sokół Budki Piaseckie (B) 7:2 ()

Piast Feliksów

3 lutego, Łowicz: Orion Cegłów (B) 1:3 (Artur Sobczyk)

10 lutego, Łowicz: Rawka Bolimów (A) 5:5 (Sebastian Strzelczyk, Mateusz Zych, Adrian Dąbrowski 2x, Tomasz Oliwa)

17 lutego, Łowicz: Tajfun Brochów (B) 3:2 (Mateusz Miller, Krzysztof Różycki, Sebastian Strzelczyk)

24 lutego, Łowicz: Laktoza Łyszkowice (A) - odwołany

11 marca, Feliksów: Tajfun Brochów (B) 1:7 (Adam Góralczyk)

13 marca, Feliksów: Unia Iłów (LO) 5:3 (Tomasz Oliwa 2x, Adrian Dąbrowski 2x, Adam Góralczyk)

17 marca: Orion Cegłów (B) - odwołany

Promyk Nowa Sucha

4 lutego, Łowicz: Zryw Wygoda (LO) 2:0 (Rafał Dalke, Artur Rogala)

17 lutego, Skierniewice: Widok Skierniewice (LO) 1:6 (Rafał Muras)

24 lutego, Płock: Stegny Wyszogród (LO) - odwołany

3 marca, Łowicz: Orzeł Nieborów (LO) 1:6 (Aleksander Psiuk)

11 marca: Laktoza Łyszkowice (A) 1:2 (Rafał Muras)

17/18 marca: KS Teresin (LO) - odwołany

27 marca, Nowa Sucha: Rawka Bolimów (A) 4:0 (Adrian Chałubek 2x, Rafał Dalke, Aleksander Psiuk)

Ryś Laski

28 stycznia, Łomianki: Gwardia Warszawa (A) 2:4 (Daniel Sobczyk, Piotr Witkowski)

4 lutego, Łomianki: KS II Łomianki (B) 9:2 (Emil Biegun 4x, Maciej Fluder 2x, Wiktor Warenik 3x)

10 lutego, Łomianki: Legion Warszawa (A) 6:5 (Marcin Gonczarek 4x, Maciej Kilman 2x)

14 lutego, Łomianki: Okęcie Warszawa (A) 5:4 (Marcin Gonczarek 3x, Maciej Kilman, Daniel Sobczyk)

17 lutego, Zielonki: KS Blizne (B) 3:5 (Emil Biegun 2x, Wiktor Warenik)

24 marca, Łomianki: UKS Siekierki (A) - odwołany

3 marca, Warszawa: Świt Warszawa (A) 6:3 (Igor Zieliński 3x, Łukasz Szlubowski 2x, Maciej Kilman)

11 marca, Łomianki: KS II Łomianki (B) 0:10

17 marca, Laski: Świt Warszawa (A) 4:1 (Igor Zieliński 2x, Marcin Gonczarek 2x)

UKS Ołtarzew

4 lutego, Zielonki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 1:3 (Daniel Umański)

10 lutego, Raszyn: UKS Łady (B) 3:3 (Tomasz Żmuda, Oskar Kurowski 2x)

18 lutego, Zielonki: GKP Targówek Warszawa (B) 5:0 (Daniel Umański 4x, Tomasz Żmuda)

25 lutego, Milanówek: Błękitni Korytów (LO) 4:4 (Daniel Umański 4x)

3 marca: MKS Piaseczno (juniorzy) - odwołany

4 marca, MIlanówek: Milan II Milanówek (B) 4:3 (Tomasz Żmuda 2x, Daniel Umański, Krystian Jeziorek)

10 marca, Zakopane: Zawrat Bukowina Tatrzańska (A) 3:5 (Daniel Umański 2x, Krzysztof Grzegorzewski)

18 marca: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) - odwołany

Wrzos Międzyborów

27 stycznia, Pruszków: BUKS Pruszków (B) - odwołany

4 lutego, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 3:1 (Piotr Szymczak, Marcin Sosiński, Tomasz Skowroński)

8 lutego, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 2:4 (Kamil Hałas, Marcin Dębowski)

17 lutego, Żyrardów: Rawka Bolimów (A) 2:4 (Marcin Dębowski, Radosław Osuchowski)

24 lutego, Milanówek: Relax Radziwiłłów (B) 2:5 (Marcin Dębowski, Kamil Hałas)

4 marca, Milanówek: Błękitni Korytów (LO) 2:5 (Radosław Osuchowski 2x)

10 marca: AP II Żyrardów (B) - odwołany

11 marca, Pruszków: BUKS Pruszków (B) 3:1 (Marcin Dębowski 2x, Tomasz Skowroński)

Zaborowianka Zaborów

11 lutego, Zielonki: Guzovia Guzów (B) 5:2 (Piotr Ziembiński 2x, Oskar Foremnik, Mateusz Gołębiewski, Mariusz Jazgierski)

17 lutego, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 2:0 (Piotr Ziembiński, Michał Leśniewski)

25 lutego, Zielonki: Świt Warszawa (A) 5:1 (Piotr Ziembiński 2x, Paweł Juskowiak, Michał Leśniewski, Damian Węgierek)

4 marca, Zielonki: KS Blizne (B) 2:1 (Michał Leśniewski, Damian Węgierek)

8 marca: Kamionek Warszawa (B) - odwołany

11 marca, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 2:9 (Mateusz Gołębiewski, Dawid Góral)

17/18 marca: GLKS Nadarzyn (A) - odwołany

Klasa B
Ciechanów
GKS Gumino

11 lutego, Kraszewo: Wkra Sochocin (LO) 1:6 (Damian Żółtowski)

18 lutego, Legionowo: Dąb II Wieliszew (B) 2:4 (Adrian Jędrzejewski, Mateusz Adamiak)

24 lutego, Kraszewo: Konopianka Konopki (A) 1:0 (Patryk Skórczyński)

3 marca, Kraszewo: ULKS Ciółkowo (A) 3:5 (Patryk Skórczyński 2x, Bartłomiej Kamiński)

10 marca, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 3:7 (Marcin Jędras 3x)

13 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) - odwołany

18 marca, Kraszewo: GKS Góra (A) 4:3 (Adrian Jędrzejewski 3x, Marcin Jędras)

24/25 marca: Spójnia Mała Wieś (A)

Gladiator Słoszewo

18 lutego, Kraszewo: Żbik II Nasielsk (B) 5:2 (Szymon Pawlak 3x, Kamil Dobiasz, Michał Gocejna)

25 lutego, Ciechanów: PAF Płońsk (A) - odwołany

4 marca, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (A) 5:1 (Kamil Dobiasz 3x, Szymon Pawlak, Kamil Jóźwiak)

11 marca, Ciechanów: Żak Szreńsk (A) 1:1 (Szymon Pawlak)

18 marca, Płock: Zjednoczeni Bulkowo (B) 1:5 (Kamil Dobiasz)

Gryf Kownaty Żędowe

24 stycznia, Ciechanów: APN Olimp Ciechanów (juniorzy) 2:2 (Damian Sepczyński, Bartłomiej Zdrojewski)

27 stycznia, Ciechanów: PAF Płońsk (A) 0:11

4 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 2:6 (Patryk Czerwiński, Maciej Komorowski)

10 lutego, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) 4:3 (Marcin Krzyśpiak, Michał Matusiak, Bartosz Kamiński, Andrzej Śmieciński)

17 lutego, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 0:10

24 lutego, Ciechanów: Boruta Kuczbork (A) 0:4

4 marca, Przasnysz, Iskra Krasne (LO) 2:15 (Maciej Komorowski, Marcin Krzyśpiak)

15 marca, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (A) 1:7 (Maciej Komorowski)

19 marca, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 3:13 ()

Opia Opinogóra

10 lutego, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 2:7 (Jakub Szempliński, Paweł Jurkiewicz)

18 lutego, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (B) 0:1

25 lutego, Ciechanów: WKS Mystkówiec Stary (A) 1:6 (Artur Bartczak)

11 marca, Ciechanów: APN Olimp Ciechanów (juniorzy) 3:4 (Paweł Grochowski, Kamil Brzoza, Artur Ircha)

18 marca, Ciechanów: PAF Płońsk (A) 0:7

Orlęta Baboszewo

4 marca, Płock: Zjednoczeni Bulkowo (B) 8:2 (Patryk Zajączkowski, Rafał Tyski 2x, Rafał Gwiazda, Kamil Gajewski 4x)

10 marca, Nowe Miasto: Sona Nowe Miasto (LO) 4:1 (Rafał Tyski, Paweł Bogdański, Marek Karwowski, Paweł Korycki)

17 marca, Kraszewo: Wkra Radzanów (B) 1:6 (Patryk Zajączkowski)

Pełta Karniewo

20 stycznia, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 1:7 (Andrzej Szczepański)

11 lutego, Ciechanów: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 1:4 (Paweł Kowalkowski)

14 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 4:2 (Paweł Kowalkowski, Marcin Kowalkowski, Kamil Fałdowski, Łukasz Jeż)

24 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 4:4 (Kamil Poniatowski Paweł Kowalkowski 2x, Adam Rutkowski)

4 marca, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 8:2 (Paweł Kowalkowski 3x, Adam Rutkowski 2x, Hubert Kozon, Marcin Kowalkowski, Zawieska)

11 marca, Wyszków: Bug II Wyszków (LO) - odwołany

18 marca: GUKS Krasnosielc (A) 2:2 (Paweł Kowalkowski 2x)

Sokół Grudusk

???

Tamka Dzierzgowo

24 lutego, Mława: Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna (LO) 2:2 (Jakub Czaplicki, Łukasz Wójtowicz)

3 marca, Narzym: Iskra Narzym (A) 0:5

11 marca, Mława: Wkra Radzanów (B) 4:8 (Michał Zbysiński, Jakub Czaplicki, Jacek Szypulski, Tomasz Grzybowski)

17/18 marca: Gmina Kozłowo (A) - odwołany

Wkra II Żuromin

18 lutego, Żuromin: Żak Szreńsk (A) - odwołany

3 marca, Brodnica: Grot Kowalki (A) 6:5 (Michał Szulc 3x, Jakub Orłowski 2x, Bartosz Oleksiak)

11 marca, Żuromin: Boruta Kuczbork (A) 2:2 (Kryspin Musiałek 2x)

17 marca: Skrwa Skrwilno (A) - odwołany

Wkra Radzanów

17 lutego, Mława: Wkra Bieżuń (LO) 2:6 (Daniel Ziółkowski 2x)

27 lutego, Nadrzecze: Włókniarz Frampol (LO) 7:3 (Cezary Czernik 2x, Daniel Ziółkowski 2x, Grzegorz Grabowski, Zbigniew Kalinowski 2x)

1 marca, Nadrzecze: Victoria/Łukowa Chmielek (LO) 1:5 (Daniel Ziółkowski)

3/4 marca: Jutrzenka Unieck (A) - odwołany

11 marca, Mława: Tamka Dzierzgowo (B) 8:4 (Daniel Ziółkowski 5x, Cezary Czernik, Zbigniew Kalinowski, zawodnik testowany)

17 marca, Kraszewo: Orlęta Baboszewo (B) 6:1 (Daniel Ziółkowski 4x, G. Walesiak, Damian Grzywacz)

Żbik II Nasielsk

4 lutego, Kraszewo: FC 2012 Różan (B) 2:5 (Kamil Żołnierzak, Sebastian Ołtarzewski)

18 lutego, Kraszewo: Gladiator Słoszewo (B) 2:5 (Marcin Siekierki, Sebastian Ołtarzewski)

3 marca, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 6:0 (Łukasz Ostrowski 3x, Dzbański 2x, Jakubiak)

11 marca: Nadnarwianka II Putłusk (B) - odwołany

11 marca, Kraszewo: KS Pniewo (B) 5:6 (Łukasz Ostrowski 3x, Jakubiak, Norbert Kowalski)

 

Ostrołęka

FC 2012 Różan

4 lutego, Kraszewo: Żbik II Nasielsk (B) 5:2 (Łukasz Świętorecki, Przemysław Załęski, Michał Fronczak, Damian Cikacz, Igor Ziółkowski)

11 lutego, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 2:4 (Łukasz Świętorecki 2x)

18 lutego, Ciechanów: WKS Mystkówiec Stary (B) 2:1 (Michał Fronczak 2x)

24 lutego, Myszyniec: Rzekunianka Rzekuń (A) - odwołany

4 marca, Przasnysz: Żak Szreńsk (A) - odwołany

10/11 marca: Żbik Nasielsk (LO) - odwołany

11 marca, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 0:9

18 marca: GLKS Lelis (B) 3:3 (Paweł Łuczyński, Michał Fronczak, Paweł Bedra)

GKS Max Rol Andrzejewo

27/28 stycznia: MKS Małkinia (A) - odwołany

4 lutego: Sparta Szepietowo (IV) - odwołany

11 lutego, Zambrów: GKS Stawiski (A) 1:8 (Andrzej Piwoński)

17/18 lutego: Iskra Narew (A) - odwołany

17 lutego, Zambrów: Wymakracz Długosiodło (B) 1:2 (zawodnik testowany)

25 lutego, Zambrów: Wymakracz Długosiodło (B) 1:6 (Emil Cackowski)

4 marca, Jadów: Korona Jadów (B) 5:1 (Radosław Piwoński 2x, Dominik Kraszewski 3x)

11 marca, Olszewo-Borki: Rzekunianka Rzekuń (A) 3:2 (Dominik Kraszewski 2x, Emil Cackowski)

13 marca, Zambrów: Orlęta Czyżew () 5:6 (Paweł Sokołowski 2x, Łukasz Brzózka, Dominik Kraszewski, Adam Sierota)

18 marca, Zambrów: KS Sokoły (A) 7:3 (Dominik Kraszewski 4x, Emil Cackowski, Kamil Rybiński, Jakub Jurgielewicz)

GLKS Lelis

10 lutego, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (juniorzy) 6:7 ()

21 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 2:5 ()

27 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (juniorzy) 5:1 ()

11 marca, Ostrołęka: Orz Goworowo (B) 4:1 (Piotr Tumiński, zawodnik testowany, Hubert Nałęcz, Hubert Kaliszewski)

18 marca, Lelis: FC 2012 Różan (B) 3:3 ()

GUKS Krasnosielc

18 lutego, Baranowo: Mazowsze Jednorożec (LO) 5:1 (Damian Milewski, Sebastian Budny, Łukasz Pragacz, Przemysław Milewski, Mateusz Zduńczyk)

25 lutego, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) - odwołany

4 marca, Myszyniec: Rzekunianka Rzekuń (A) 6:2 (Sebastian Budny 3x, Przemysław Milewski, Kazimierz Jastrzębski, Michał Lipka)

11 marca, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 4:3 (Sebastian Budny 2x, Krzysztof Pajewski, Łukasz Pragacz)

18 marca, Przasnysz: Pełta Karniewo (B) 2:2 ()

Iskra Zaręby Kościelne

4 lutego, Ostrołęka: WKS Rząśnik (B) 6:3 (Mariusz Tyl, Piotr Grabiński, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

10 lutego, Zambrów: Wicher Sadowne (B) 2:2 (Adam Niemira, zawodnik testowany)

17/18 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A) - odwołany

25 lutego, Zambrów: KS Wąsewo (A) 3:5 (Mariusz Tyl 2x, Adam Śliwiński)

4 marca, Baranowo: GKS Pokrzywnica (A) 2:8 (Mariusz Tyl 2x)

10 marca, Kosów Lacki: Kosovia Kosów Lacki (A) 4:2 (Kamil Kantorowski 2x, Adam Niemira, Franciszek Saniewski)

18 marca, Zambrów: MKS Małkinia (A) 0:9

Korona II Ostrołęka

20 stycznia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) - odwołany

28 stycznia, Ostrołęka: KS CK Troszyn (LO) 0:9

4 lutego, Ostrołęka: MKS Małkinia (A) 0:2

11 lutego, Ostrołęka: KS Wąsewo (A) 1:3 (Krzysztof Trzciński)

17 lutego, Ostrołęka: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 1:8 (Krzysztof Trzciński)

25 lutego, Ostrołęka: Iskra Krasne (LO) 3:4 (Krzysztof Trzciński 2x, Leszek Galara)

4 marca, Ostrołęka: Kryształ Glinojeck (A) 1:2 (Karol Macioch)

4 marca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) - odwołany

11 marca, Ostrołęka: Polonia Lidzbark Warmiński (A) 1:3 (Piotr Przytuła)

18 marca: Orz Goworowo (B) - odwołany

KS Pniewo

11 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 6:1 (Jakub Groszkowski 2x, Marcin Cienkowski, Hubert Światkowski, Mateusz Augustyniak)

18 lutego, Warszawa: UKS ASzWoj Rembertów (A) - odwołany

25 lutego, Wołomin: Marymont Warszawa (A) 8:2 (Damian Zacharski 3x, Patryk Akier 2x, Kamil Orzelski, Paweł Szczeciński, zawodnik testowany)

4 marca, Wołomin: Iglica Warszawa (B) 8:0 (Kamil Koczara 3x, zawodnik testowany 3x, Szymon Gałązka 3x)

11 marca, Kraszewo: Żbik II Nasielsk (B) 6:5 (Hubert Światkowski 2x, Hubert Laskowski 2x, Konrad Zacharski, samobójcza)

18 marca, Kobyłka: GKS Dąbrówka (B) - odwołany

Narew Ostrołęka

27 stycznia, Ostrołęka: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 0:2

3 lutego, Ostrołęka: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 1:3 (Barrtosz Pędzich)

10 lutego, Baranowo: Świt Baranowo (A) 2:2 (Bartosz Pędzich, Michał Markowski)

18 lutego, Ostrołęka: KS Wąsewo (A) 0:1

21 lutego: Omulew Wielbark (LO) - odwołany

21 lutego, Ostrołęka: GLKS Lelis (B) 5:2 (Marcin Kubrzyński 2x, Michał Markowski, Kamil Gontarz 2x)

24 lutego, Ostrołęka: Orzeł Sypniewo (A) 1:1 (Tomasz Jóźwiak)

4 marca, Łomża: KS Śniadowo (A) 2:3 (Marcin Kobrzyński, samobójcza)

10 marca, Ostrołęka: KS CK Troszyn (LO) 0:4

18 marca, Ostrołęka: WKS Rząśnik (B) 8:3 (Bartosz Pędzich 3x, Daniel Dziczek, Marcin Kobrzyński, Michał Markowski 3x)

Orz Goworowo

18 lutego, Baranowo: Orzeł Sypniewo (LO) 1:9 (Michał Brzozowski)

24 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (juniorzy) 3:3 (Mikołaj Głogowski 2x, Marek Chełchowski)

7 marca, Olszewo-Borki: Rzekunianka Rzekuń (A) 1:3 (Dominik Sujkowski)

11 marca, Ostrołęka: GLKS Lelis (B) 1:4 (Marek Chełchowski)

17 marca, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 0:12

ULKS Ołdaki

18 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (juniorzy) 4:1 (Szymon Brzostek 2x, Marcin Długozima, Mateusz Florczykowski)

24 lutego, Baranowo: Świt Baranowo (A) 1:1 (Szymon Brzostek)

3 marca, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 1:6 (Szymon Brzostek)

10 marca, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) 1:5 (Paweł Małkowski)

18 marca, Baranowo: Orzeł Sypniewo (A) 4:7 ()

WKS Mystkówiec Stary

18 lutego, Ciechanów: FC 2012 Różan (B) 1:2 (Kamil Paź)

25 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 6:1 (Przemysław Woźnica, Kamil Paź, Patryk Paź, Paweł Ciskowski, Sebastian Szczubeł, Dawid Kamiński)

4 marca, Wyszków: Bug II Wyszków (LO) 0:6

10 marca, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 1:7 (Robert Szulc)

Wymakracz Długosiodło 

3 lutego: KS Wąsewo (A) 3:5 (Emil Mostowski 2x, Adam Duda)

17 lutego, Zambrów: GKS Andrzejewo (B) 2:1 (Damian Brejnak 2x)

25 lutego, Zambrów: GKS Andrzejewo (B) 6:1 (Emil Rogalski, Michał Laska 2x, Adam Duda, Krystian Wargala, Maciej Pasek)

4 marca, Zambrów: MKS Małkinia (A) 2:3 (Emil Rogalski, Paweł Drózd)

8 marca, Jadów: WKS Rząśnik (B) 5:7 (Emil Mostowski 2x, Emil Rogalski, Michał Laska, Adam Duda)

16 marca, Łomża: ŁKS Łomża (juniorzy) 2:2 (Dominik Gołębiewski, Emil Rogalski)

 

Płock

Orkan Lelice

11 marca, Cieszewo: Wicher Cieszewo (LO) 0:6

Orkan Sochaczew

25 lutego, Sochaczew: Spójnia Mała Wieś (A) 5:1 (Cezary Czarnecki 3x, Adrian Rzeźniczek 2x)

4 marca, Sochaczew: Spójnia Mała Wieś (A) 2:1 (Jakub Sobieraj, Kamil Dłutek)

10 marca: Miedniewiczanka Miedniewice (A) 7:4 (Kamil Dłutek 2x, Jakub Sobieraj, Cezary Czarnecki, Rafał Mencel, Mariusz Mamcarz, Adam Majewski)

Relax Miszewo Murowane

9 marca, Płock: Delta Słupno (LO) 0:8

17/18 marca: ???

24/25 marca: Polonia Radzanowo (A)

30/31 marca: Delta Słupno (juniorzy)

Sparta Mochowo

3 marca, Płock: Skrwa Łukomie (LO) 1:8 (Maciej Gołębiewski)

10 marca, Płock: Kasztelan Białe Błoto (A) 5:1 (Bartosz Włodarski 2x, Maciej Gołębiewski, Damian Lipiński, Michał Wiśniewski)

18 marca, Płock: Mazowia Słubice (A) 3:5 (Krzysztof Okonkowski, Mateusz Woziwoziński, Damian Lipiński)

24 marca: Pogoń Słupia (A)

30/31 marca: Orkan Lelice (B) - niepotwierdzony

Szopen Sanniki

18 lutego, Płock: Sokół Budki Piaseckie (B) 6:3 (Dominik Sapiński, Mateusz Cieślak, Michał Szluser, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

25 lutego: Huragan Bodzanów (A) - odwołany

3 marca, Płock: Pogoń Słupia (A) 0:9

10 marca, Żychlin: KS Żychlin (B) 2:3 (Mateusz Gorzelewski 2x)

17 marca: Start Złaków Borowy (A) - odwołany

31 marca: Polonia Radzanowo (A)

Unia II Czermno

11 marca, Słubice: Mazowia Słubice (A) 2:3 (Damian Sztendor, Sebastian Zaleski)

25 marca: Olimpia Oporów (B) 3:2 (Hubert Kłys, Dariusz Olczyk, samobójcza)

Zjednoczeni Bulkowo 

25 marca, Płock: Start Proboszczewice (A) 2:10 (Paweł Malkiewicz, Krzysztof Jakubiak)

4 marca, Płock: Orlęta Baboszewo (B) 2:8 (Marcin Przedpełski 2x)

18 marca: Gladiator Słoszewo (B) 5:1 ()

24/25 marca: Huragan Bodzanów (A)

Zorza Szczawin Kościelny

18 lutego, Płock: Start Proboszczewice (LO) 1:5 (Michał Maciak)

27 lutego, Płock: ULKS Ciółkowo (A) 4:1 (Kamil Śniecikowski, Adrian Józwik, Adrian Matusiak 2x)

3 marca, Płock: Polonia Radzanowo (A) 1:3 (Dawid Lemański)

11 marca, Żychlin: Błyskawica Lucień (LO) 1:3 (Adam Sarzała)

17/18 marca: Dąbrowianka Dąbrowice (A)

24/25 marca: Stoczniowiec Płock (A)

31 marca: Wisła Nowy Duninów (A)

Radom I
Hubal Chlewiska

10 lutego, Radom: Oronka Orońsko (A) 1:11 (Dominik Depo)

25 lutego, Jastrząb: KS Jastrząb (B) 4:6 (Adrian Sieczkowski 2x, Konrad Podsiadły, Dominik Depo)

11 marca, Radom: Zorza Kowala (A) - odwołany

Krępianka Rzeczniów

25 lutego, Wolanów: Jaguar Wolanów (A) - odwołany

4 marca, Radom: Hubertus Chomentów (A) 2:2 (Kacper Dusiński, Emanuel Chudyba)

11 marca, Radom: Zorza Kowala (A) 0:3

17/18 marca: ???

24/25 marca: Legion Suskowola (B)

KS Jastrząb

3 lutego, Jastrząb: Oronka Orońsko (A) 2:1 (Piotr Wątły, Piotr Droś)

10 lutego, Grójec: Zodiak Sucha (A) 1:8 (Piotr Droś)

17 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 2:3 (Damian Bilski, Piotr Rogala)

24 lutego: WUKS Ruda Wielka (A) - odwołany

25 lutego, Jastrząb: Hubal Chlewiska (B) 6:4 (Szymon Jurczak, Piotr Droś, Damian Bilski, Patryk Kępas, Piotr Wątły, Kamil Warso)

4 marca, Brudnów: Gryfia Mirów (A) 3:2 (Damian Bilski, Piotr Wątły 2x)

11 marca, Brudnów: Powała Taczów (A) 8:5 (Mateusz Figarski 2x, Bartosz Figarski, Bartosz Tuzimek 2x, Łukasz Łaciak, Kacper Rojek, Patryk Kępas)

17 marca: Orlicz Suchedniów (juniorzy) - odwołany

24 marca, Końskie: Neptun Końskie (juniorzy) 2:0 (Piotr Wątły, Bartosz Tuzimek)

KS Maków

???

Legion Suskowola

11 lutego, Puławy: Zawisza Garbów (B) 1:3 (samobójcza)

17 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) 1:3 (Bartłomiej Majewski)

24 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (A) 2:6 (Zbigniew Żyła, Adrian Mazur)

3 marca: Proch Pionki (juniorzy) - odwołany

11 marca, Kozienice: Legion II Głowaczów (B) 1:4 (Dawid Szewczyk)

24/25 marca: Proch Pionki (juniorzy) - odwołany

24 marca: Krępianka Rzeczniów (B)

25 marca: SKS Leokadiów (B)

LZS Zalesice

11 marca, Błotnica: KS II Błotnica Stara (B) 1:5 ()

Postęp Łaziska

11 lutego, Brudnów: Powała Taczów (A) 4:4 (Patryk Zybura, Dawid Bogacz 2x, Dawid Wróbel)

18 lutego, Brudnów: WUKS Ruda Wielka (A) 5:4 (Karol Zybura, Adrian Kania 2x, Karol Zawadzki, Dawid Wróbel)

25 lutego, Brudnów: KS II Błotnica Stara (B) 4:3 (Artur Popowicz 2x, Dawid Bogacz, Karol Zybura)

7 marca, Brudnów: Akcja Jastrzębia (A) 0:5

11 marca, Brudnów: Jaguar Wolanów (A) 1:5 (Dawid Bogacz)

Wisła Chotcza

18 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) 2:7 (zawodnik testowany, Michał Żeromiński)

25 lutego, Chotcza: Hubertus Chomentów (A) 0:1

4 marca, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 5:3 (zawodnik testowany, Piotr Mróz, Michał Żeromiński, Robert Tokarski, Norbert Łyjak)

11 marca, Grójec: Iskra Zbrosza Duża (B) 5:2 (Piotr Mróz, Robert Tokarski, Piotr Piwowarek, Kiliański 2x)

18 marca: Serokomla Janowiec (A) 1:4 ()

24/25 marca: Centrum Radom (juniorzy) - odwołany

Wisła Solec

24 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 0:2

4 marca, Kozienice: Legion II Głowaczów (B) 6:7 (Dawid Krupa 3x, Michał Oleksiak, Jan Szymczyk, Dawid Blin)

10 marca, Ożarów: Świt Ćmielów (LO) 0:5

18 marca: Wisła Józefów (A)

WKS Zajezierze

18 lutego, Dęblin: Czarni/Orlęta Dęblin (B) 1:7 (Dominik Soldat)

25 lutego, Puławy: Zawisza Garbów (B) 4:5 (Dominik Soldat 2x, Daniel Zamirski 2x)

4 marca, Dęblin: Gabaryty Dęblin (B) - odwołany

11 marca, Zajezierze: KS Drzewce (A) - odwołany

18 marca: ???

25 marca: Piekiełko Przykwa (B)

Wulkan Zakrzew

28 stycznia, Radom: Zorza Kowala (A) 5:2 (Dominik Jędrzejewski 2x, Jakub Rdzanek, Szymon Towarek, Mariusz Żyła)

18 lutego, Radom: Oronka Orońsko (A) 1:0 (Szymon Towarek)

25 lutego, Radom: Zamłynie Radom (juniorzy)/Powała Taczów (juniorzy) 5:1 (Kamil Płaskociński 3x, Mariusz Żyła, Jakub Rdzanek)

3/4 marca: Powała Taczów (A) - odwołany

10 marca, Radom: Gracja Tczów (LO) 2:2 (Szymon Towarek, Paweł Kiełbasa)

Radom II
Blask Odrzywół

24 lutego, Grójec: Zodiak Sucha (A) - odwołany

25 lutego, Mogielnica: LKS Grabice (B) 9:2 (Mateusz Karwowski 3x, Tomasz Stefaniak 3x, Mateusz Boras, Jakub Sieczkowski 2x)

3 marca, Mogielnica: SKS Potworów (A) 3:1 (Mateusz Worach, Karol Towarek, Jakub Sieczkowski)

4 marca, Mogielnica: GKS Belsk Duży (B) 1:0 (Bartłomiej Rychta)

10 marca, Mogielnica: Gryfia Mirów (A) 1:2 (Tomasz Stefaniak)

GKS Belsk Duży

4 lutego, Mogielnica: KS Błotnica Stara (A) 0:5

11 lutego: Bio-Sad Sadkowice (B) 6:1 ()

18 lutego: RKS Rzeczyca (A) 3:1 (Łukasz Cieślak, Piotr Frańczak 2x)

25 lutego: Białka Biała Rawska (A) 3:0 (Piotr Franczak 2x, Tomasz Prokopczyk)

4 marca, Mogielnica: Blask Odrzywół (B) 0:1

11 marca, Mogielnica: Wola Wola Chojnata (A) 3:2 (samobójcza, Piotr Franczak, Arkadiusz Gwadera)

28 marca, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 3:6 ()

GKS Chynów

10 lutego, Grójec: Jeziorka Prażmów (B) 0:2

17 marca, Grójec: Orzeł Baniocha (B) 0:7

24 lutego, Grójec: Korona Góra Kalwaria (B) 3:4 (Łukasz Kośla, Kamil Krawczyk, Mariusz Kuśmider)

3 marca, Grójec: Tęcza Augustów (B) 1:4 (Jan Pachulski)

GKS Stromiec

18 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 0:0

25 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 3:4 (Kacper Kozłowski 2x, zawodnik testowany)

4 marca, Radom: Jaguar Wolanów (A) 2:3 (Michał Jopek, zawodnik testowany)

11 marca, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 4:2 (Michał Jopek 3x, Mateusz Matysiak)

GPSZ Głuchów

4 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 1:0 (Mirosław Maciak)

11 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 1:0 (Paweł Szmidt)

18 lutego, Grójec: GKS Stromiec (B) 0:0

4 marca, Grójec: Mazowsze Grójec (juniorzy) 2:1 (Mateusz Zagrodnik, samobójcza)

11 marca, Grójec: UKS Tarczyn (B) 0:3

Iskra Zbrosza Duża

18 lutego, Grójec: Tęcza Augustów (B) 2:6 (Krzysztof Białkowski, Krzysztof Budyta)

25 lutego, Grójec: LKS Promna (IV) 0:20

4 marca, Grójec: Korona Góra Kalwaria (B) 1:6 (Krzysztof Budyta)

11 marca, Grójec: Wisła Chotcza (B) 2:5 (Jakub Fołtyn, Damian Słupek)

KS II Błotnica Stara

4 lutego, Kaszów: WUKS Ruda Wielka (A) 3:4 (Kacper Szatan, Mateusz Świniarski, Emil Witkowski) 

18 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) - odwołany

18 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 0:5

25 lutego, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 3:4 (Albert Żarłok 2x, Mateusz Prasek)

11 marca, Błotnica: LZS Zalesice (B) 5:1 (Jarosław Jurczak 2x, Mateusz Prasek, Dominik Bernaś, Mateusz Świniarski)

KS Lesznowola

4 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 0:1

11 lutego, Grójec: MKS Wyśmierzyce (A) 0:4

18 lutego, Grójec: Grom Prace Małe (B) 3:1 (Przemysław Studniarek, Mariusz Brzeziński, Bartłomiej Kowalczyk)

25 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 1:4 (Bartłomiej Kowalczyk)

4 marca, Grójec: UKS Tarczyn (B) 0:2

11 marca, Grójec: Jeziorka Prażmów (B) 4:4 (Przemysław Wójciak 2x, Bartłomiej Kowalczyk, Karol Kolecki)

Legion II Głowaczów

11 lutego, Kozienice: Tęcza Augustów (B) 3:3 (Marek Bieniek, Krystian Niziński, Piotr Siębor)

18 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (A) 6:1 (Kamil Niziołek 3x, Albert Szczepaniak 3x)

25 lutego, Kozienice: KS Warka (juniorzy) 4:4 (Kamil Niziński 2x, Marcel Czubaj 2x)

4 marca, Kozienice: Wisła Solec (B) 7:6 (Kamil Niziński 5x, Krystian Niziński 2x)

11 marca, Kozienice: Legion Suskowola (B) 4:1 (Kamil Niziński 3x, Piotr Siębor)

Megawat Świerże Górne

21 stycznia, Kozienice: KP Stanisławice (A) 3:4 ()

3 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 2:4 ()

18 lutego, Kozienice: Gabaryty Dęblin (B) 0:5

24/25 lutego: Energia Kozienice (juniorzy) - odwołany

25 lutego, Kozienice: GKS Stromiec (B) 4:3 (Marek Kultys 2x, Jarosław Paszkiewicz, Hubert Bolek)

4 marca, Kozienice: Wisła Chotcza (B) 3:5 (Patryk Pawlikowski, Mateusz Woś, Przemysław Wolszczak)

10 marca, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 4:10 (Michał Purchała 2x, Marek Kultys, Mateusz Woś)

Ruszcovia Borkowice

???

Tęcza Augustów

4 lutego, Grójec: Korona Góra Kalwaria (B) 1:5 (Kamil Rozborski)

11 lutego, Kozienice: Legion II Głowaczów (B) 3:3 (Patryk Cymer, Daniel Galiński, Błażej Woźniak)

18 lutego, Grójec: Iskra Zbrosza Duża (B) 6:2 (Patryk Cymer, Daniel Galiński 3x, Kamil Rozborski, Adrian Ulawski)

25 lutego, Grójec: Jeziorka Prażmów (B) - odwołany

3 marca, Grójec: GKS Chynów (B) 4:1 (Daniel Galiński, Seweryn Opaliński, samobójcza, Kamil Rozborski)

11 marca, Grójec: KS Warka (juniorzy) 7:0 (Daniel Galiński 3x, Adrian Urawski, Cezary Marek, Jarosław Marek, Dawid Kozieł)

Zorza Klwów

18 lutego: KS Wysokin (-) 8:1 (Cezary Pakosz 3x, Bielecki, Damian Pełka 2x, Artur Litwiński, samobójcza)

24 lutego, Brudnów: Orzeł Gielniów (A) - odwołany

4 marca, Mogielnica: MKS Wyśmierzyce (A) 3:3 (Artur Litwiński 2x, Kamil Neska)

10 marca, Drzewica: Gerlach Drzewica (LO) 5:2 (Patryk Górski 2x, Nowak, Jurczak, Damian Pełka)

 

Siedlce
Fenix II Siennica

klub nie rozegrał żadnego meczu sparingowego

Iskra Kotuń

18 lutego, Mińsk Mazowiecki: Tęcza Stanisławów (A) 3:2 (Bartosz Wójcik 2x, Damian Wójcik)

24/25 lutego: Jutrzenka Cegłów (A) - odwołany

4 marca, Mińsk Mazowiecki: Orzeł Parysów (B) 3:4 (Bartosz Wójcik, Adrian Lęgas, Michał Kleszcz)

10/11 marca: Rywal Ruchna (B) - odwołany

18 marca, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (A) 4:4 (Damian Wójcik 2x, Kamil Niewiatowski, Dawid Magdziak)

25 marca, Jadów: Nojszewianka Dobre (A) 5:2 (Łukasz Kuć 3x, Bartosz Wójcik 2x)

Liwia Łochów

24/25 lutego: Tajfun JarMet Jartypory (LO) - odwołany

25 lutego, Jadów: LKS Ostrówek (A) 0:4

3 marca, Jadów: LKS Ostrówek (A) 0:9

11 marca, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 0:0

11 marca, Stoczek Węgrowski: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 0:1

24 marca: Kosovia Kosów Lacki (A) 3:3 ()

Niwa Tęczki

25 lutego, Krzymosze: Grodzisk Krzymosze (A) 0:4

10/11 marca: Jupiter Koszewnica (-) - odwołany

17/18 marca: SPLGMP Rogoźnica (A) - odwołany

25 marca: Krzna Rzeczyca (B) 2:2 ()

Olimpia Latowicz

11 lutego, Żeliszew: Jastrząb Żeliszew (A) 6:4 (Rafał Pałdyna 2x, Michał Radzio 2x, Radosław Skóra, Sebastian Dziugieł)

18 lutego, Miętne: Kolektyw Oleśnica (LO) 2:6 (Rafał Pałdyna, Mariusz Pałdyna)

25 lutego, Mińsk Mazowiecki: Tęcza Stanisławów (A) 3:1 (Mateusz Szewczyk, Karol Reda, Mateusz Szeląg)

3/4 marca, Otwock: Dwernicki Stoczek Łukowski (A) - odwołany

4 marca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:8

11 marca, Mordy: Polonez Mordy (A) 2:10 (Rafał Pałdyna, Michał Chmielewski)

17/18 marca: ???

24/25 marca: ???

Płomień II Dębe Wielkie

4 marca, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (A) - odwołany

11 marca, Jadów: Tęcza Stanisławów (A) 2:7 (Daniel Głuchowski, Mateusz Król)

18 marca: Kosovia Kosów Lacki (A) 2:5 ()

Rywal Ruchna

18 lutego, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 2:10 (Daniel Sobotka, Kamil Rudnik)

25 lutego, Ruchna: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) - odwołany

4 marca, Zambrów: Miedzanka Miedzna (A) 0:8

11 marca: Iskra Kotuń (B) - odwołany

18 marca, Mińsk Mazowiecki: Jutrzenka Cegłów (A) - odwołany

24/25 marca: ???

31 marca: Liwia Łochów (B)

Tajfun JarMet II Jartypory

11 marca, Stoczek Węgrowski: Liwia Łochów (B) 1:0 (Patryk Wąsowski)

11 marca, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 0:2

ULKS Gołąbek

4 marca: Grodzisk Krzymosze (A) 0:7

Wicher Sadowne

10 lutego, Zambrów: Iskra Zaręby Kościelne (B) 2:2 (Łukasz Mianowicz, Jakub Szutkowski)

25 lutego, Jadów: WKS Rząśnik (B) 1:3 (Kamil Sówka)

4 marca, Zambrów: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) - odwołany

11 marca, Jadów: Korona Jadów (B) 1:2 (Tomasz Kowalczyk)

18 marca, Jadów: Miedzanka Miedzna (A) 3:6 (Tomasz Kowalczyk 2x, Adam Uziębło)

25 marca: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 9:1 ()

Zryw II Sobolew

3 marca, Sobolew: Bizon Jeleniec (LO) 4:3 (Piotr Pawlik, Rafał Zabiegałowski, Kamil Kander, Adam Ostrowski)

11 marca, Sobolew: Bad Boys Zastawie (A) - odwołany

 

Warszawa I
Dąb II Wieliszew

27 stycznia, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 0:4

3 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 0:4

4 lutego, Legionowo: AP Brychczy Warszawa (B) 4:4 (Maciej Wańko, Oskar Sinkiewicz, Dawid Różański, samobójcza)

11 lutego, Legionowo: Kamionek Warszawa (B) 1:2 (Marcin Gendas)

18 lutego, Legionowo: GKS Gumino (B) 4:2 (Mateusz Jakubowski, Oskar Sinkiewicz, Dariusz Boniecki, Adrian Szabluk)

25 lutego, Legionowo: ŁKS Łochów (A) 4:13 (Damian Piekut, Cyprian Jaśkowski, Adrian Leszczyński, Dariusz Boniecki)

11 marca, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 2:3 (Maciej Wańko, Sebastian Wydra)

Farmacja Tarchomin

3 lutego, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) 3:4 (Łukasz Milewski 2x, Michał Szostak)

11 lutego, Warszawa: KS Pniewo (B) 1:6 (Łukasz Tręda)

17 lutego, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 0:9

25 lutego, Warszawa: MKS Hutnik Warszawa (A) 0:17

3 marca: Orzeł Goleszyn (LO) - odwołany

11 marca, Warszawa: Legion Warszawa (LO) 1:7 (Artur Andrusiak)

17 marca, Warszawa: PKS II Radość (B) - odwołany

GKS Dąbrówka

4 lutego, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 2:2 (Dawid Troszczyński, Patryk Stankowski)

10 lutego, Ząbki: Marcovia II Marki (A) 3:5 (Dominik Zadrożny 2x, Rafał Augustyniak)

11 lutego, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 3:5 (Mateusz Malinowski, Rafał Augostyniak, Henryk Bielecki)

17 lutego, Kobyłka: Mazur Radzymin (A) 2:4 (Patryk Stankowski, Henryk Bielecki)

25 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 1:3 (Mateusz Malinowski)

3 marca, Ząbki: KS Wesoła (B) 4:4 (Mateusz Malinowski 2x, Piotr Szczepański, Rafał Augustyniak)

8 marca, Ząbki: Marcovia II Marki (A) 0:2

11 marca, Warszawa: Bednarska Warszawa (B) 2:3 (Dominik Zadrożny, Wojciech Bereda)

18 marca, Kobyłka: KS Pniewo (B) - odwołany

24 marca, Ząbki: Józefowianka Józefów (B) 2:3 (Henryk Bielecki, Tomasz Kryszkiewicz)

29 marca, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 0:9

7 kwietnia, Ząbki: Kamionek Warszawa (B) - 16.00

Korona Jadów

28 stycznia, Jadów: Watra Mrozy (LO) - odwołany

31 stycznia, Jadów: Mazur Radzymin (A) 2:6 (Sławomir Bodzon 2x)

3/4 lutego: Marymont Warszawa (B) - odwołany

7 lutego, Jadów: Huragan II Wołomin (A) 3:1 (Maciej Florczuk 3x)

11 lutego, Jadów: Tęcza Stanisławów (A) 2:2 (Robert Rzeszewski, Maciej Florczuk)

14 lutego, Jadów: Nojszewianka Dobre (A) 0:7

18 lutego, Jadów: Bug II Wyszków (LO) 1:6 (Emil Wiechowski)

24 lutego, Jadów: Tygrys Huta Mińska (A) 1:5 (Emil Wiechowski)

28 lutego, Jadów: ŁKS Łochów (A) - odwołany

4 marca, Jadów: GKS Andrzejewo (B) 1:5 (Andrzej Bodzon)

11 marca, Jadów: Wicher Sadowne (B) 2:1 (Sławomir Białek, Emil Wiechowski)

25 marca, Jadów: Mazur II Radzymin (B) 4:1 (Patryk Dybka 2s, Kamil Śliwa, Emil Wiechowski)

Mazur II Radzymin

11 lutego, Warszawa: Inter Warszawa (A) 2:4 (Mariusz Okrasa 2x)

18 lutego, Kobyłka: Bednarska Warszawa (B) 1:9 (Oskar Kalicki)

25 lutego, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 1:4 (Mariusz Okrasa)

4 marca, Kobyłka: GKP Targówek Warszawa (B) 1:5 (Mariusz Okrasa)

17 marca, Ząbki: Marcovia II Marki (A) 2:1 (Krzysztof Tarach, zawodnik testowany)

25 marca, Jadów: Korona Jadów (B) 1:4 (Mariusz Okrasa)

Orły Zielonka

27 stycznia, Zielonka: Jedność Warszawa (B) 2:2 (Tomasz Małek, Bartek Kisiel)

3 lutego, Zielonka: Kamionek Warszawa (B) 5:3 (Tomasz Małek 2x, Piotr Dudziński, Patryk Pikulski, Kamil Bereda)

7 lutego, Zielonka: Bóbr Tłuszcz (LO) 2:3 (Michał Kropiewnicki 2x)

11 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 2:6 (Tomasz Małek, Bartek Kisiel)

17 lutego, Zielonka: AKS Zły Warszawa (B) 3:6 (Michał Kropiewnicki 2x, Marcin Zaremba)

24/25 lutego: Bednarska Warszawa (B) - odwołany

24 lutego, Zielonka: Marymont Warszawa (B) - odwołany

3 marca, Zielonka: Marcovia II Marki (A) 2:2 (Tomasz Małek, Michał Kropiewnicki)

7 marca, Zielonka: UKS ASzWoj II Rembertów (B) 1:4 (Marcin Zaremba)

10 marca, Zielonka: Rządza Załubice (B) 1:3 (Marcin Zaremba)

17 marca, Zielonka: Józefowianka Józefów (B) 4:5 ()

Pogoń Józefów

Klub wycofał się z rozgrywek

Rządza Załubice

4 lutego, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 5:2 (Tomasz Połec 2x, Radosław Kostrzewa 2x, Radosław Wiśniewski)

7 lutego, Kobyłka: Marcovia II Marki (A) 3:3 (Seweryn Remieniewicz 2x, Jan Malinowski)

9 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 2:1 (Seweryn Remieniewicz 2x)

17 lutego, Kobyłka: Legion Warszawa (A) 4:1 (Seweryn Remieniewicz 2x, Piotr Feliksiak, Tomasz Połeć)

25 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) 1:4 (Seweryn Remienewicz)

3 marca, Warszawa: Korona Warszawa (A) 4:3 (Seweryn Remieniewicz 2x, Jan Malinowski, Tomasz Połeć)

10 marca, Zielonka: Orły Zielonka (B) 3:1 (Radosław Kostrzewa, Damian Nowaczuk, Jan Malinowski)

Sokół II Serock

17 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 3:3 (Szymon Darkowski, Jacek Szuba, Paweł Wrona)

4 marca, Warszawa: PKS II Radość (B) 7:3 (Paweł Wrona 2x, Tomasz Jaczyński 2x, Szymon Darkowski, Jakub Cegiełka 2x)

Wicher II Kobyłka

11 marca, Kobyłka: UKS ASzWoj II Rembertów (B) 3:1 (Maciej Dorsz 2x, zawodnik testowany)

18 marca: Huragan II Wołomin (A) - odwołany

24/25 marca: ???

Wisła Zakroczym

15 marca, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 2:2 ()

WKS Rząśnik

4 lutego, Ostrołęka: Iskra Zaręby Kościelne (B) 3:6 (Mateusz Krawczyk 2x, samobójcza)

10 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 7:2 (Mateusz Nowicki 2x, Mateusz Krawczyk 2x, Piotr Ciemerych 2x, samobójcza)

18 lutego, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) 5:4 (Mateusz Krawczyk, Mateusz Nowicki, Andrzej Akier, Jakub Orłowski, Grzegorz Abramczyk)

25 lutego, Jadów: Wicher Sadowne (B) 3:1 (Grzegorz Abramczyk, Paweł Osowiecki, Mateusz Nowicki)

4 marca, Kobyłka: UKS ASzWoj II Rembertów (B) 4:5 (Mateusz Krawczyk 3x, Grzegorz Abramczyk)

8 marca, Jadów: Wymakracz Długosiodło (B) 7:5 (Mateusz Krawczyk 5x, Grzegorz Abramczyk, Paweł Osowiecki)

18 marca: Narew Ostrołęka (B) 3:8 ()

24 marca, Pruszków: BUKS Pruszków (B) - 13.00

Warszawa II
Grom Prace Małe

10 lutego, Raszyn: KS Raszyn (juniorzy) 1:0 (Łukasz Szwedo)

10 lutego, Raszyn: SRS Zamienie (B) 3:0 (Mateusz Koślacz, Jakub Romańczuk, Sebastian Malarczyk)

15 lutego, Raszyn: UKS Łady (B) 3:1 (Łukasz Szwedo 2x, Łukasz Noga)

18 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 1:3 (Tomasz Maciejak)

9 marca, Raszyn: KS Raszyn (juniorzy) 1:2 (Daniel Miesiak)

11 marca, Prace Małe: FC Lesznowola (A) 9:7 (Łukasz Szwedo 3x, Paweł Rudaś 2x, Mateusz Koślacz, Tomasz Maciejak 2x, Marcin Sierputowski)

11 marca: SRS Zamienie (B) - odwołany

17 marca, Prace Małe: SRS Zamienie (B) - odwołany

Jeziorka Prażmów

10 lutego, Grójec: GKS Chynów (B) 2:0 (Dawid Balcer, Tomasz Magierowski)

18 lutego, Piaseczno: Sparta II Jazgarzew (LO) 1:4 (Marek Fąfara)

24 lutego: Tęcza Augustów (B) - odwołany

3 marca, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 1:5 (Marek Fąfara)

7 marca, Grójec: KS Warka (LO) 0:6

11 marca, Grójec: KS Lesznowola (B) 4:4 (Kajetan Maracewicz, Michał Kocięba 2x, Adrian Kujda)

17 marca: Inter Warszawa (A) - odwołany

18 marca, Karczew: Amur Wilga (A) - odwołany

Korona Góra Kalwaria

4 lutego, Grójec: Tęcza Augustów (B) 5:1 (Dominik Wojtas 2x, Krystian Zarzecki, Filip Kaczmarski 2x)

10 lutego, Karczew: KS Sobienie Jeziory (B) 2:3 (Łukasz Sobiecki, Krystian Zarzecki)

17 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 2:3 (Adam Szczepek, Bartłomiej Bojanowicz)

24 lutego, Grójec: GKS Chynów (B) 4:3 (Filip Kaczmarski, Łukasz Sobiecki, Krystian Zarzecki, Adam Szczepek)

3 marca, Raszyn: UKS Łady (B) - odwołany

4 marca, Grójec: Iskra Zbrosza Duża (B) 6:1 (Bartłomiej Bojanowicz 2x, Mariusz Basaj, Michał Kasprzyk, Maciej Choim 2x)

KS Glinianka

10 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 2:3 (Jakub Nowak, Wasja Dymjak)

18 lutego, Otwock: Sokół Celestynów (A) 2:1 (Sebastian Gawkowski, Jakub Nowak)

23 lutego, Karczew: Advit Wiązowna (A) 1:2 (Sebastian Gawkowski)

3/4 marca: Start Otwock (A) - odwołany

4 marca, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 1:2 (Wasja Dymjak)

6 marca: Józefovia II Józefów (A) 9:3 (Sebastian Gawkowski 4x, Wojciech Ekert 2x, Maciej Wereda, Adam Kubajek, zawodnik testowany)

11 marca, Otwock: Start Otwock (juniorzy) 1:0 (Krzysztof Gniadek)

13 marca, Otwock: KS Glinianka (B) 1:5 (zawodnik testowany)

KS Sobienie Jeziory

3 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 3:3 (Tomasz Zapaśnik, Bogdan Maliszewski 2x)

10 lutego, Karczew: Korona Góra Kalwaria 3:2 (Artur Żmudzin 2x, Bogdan Maliszewski)

18 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) - odwołany

25 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 1:5 (Mikołaj Ciara)

3/4 marca: KS Puznówka (B) - odwołany

11 marca, Osieck: GKS Osieck (-) 3:1 (Sebastian Wójcik 2x, Tomasz Zapaśnik)

18 marca, Otwock: Sokół Celestynów (A) 0:2

Orzeł Baniocha

18 lutego, Grójec: GKS Chynów (B) 7:0 (Konrad Staszewski 3x, Mariusz Rosa, Rafał Myszkowski, Mariusz Knyziak, Bartosz Bogdan)

24 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 4:5 (Rafał Myszkowski, Marek Zych, Krystian Kaczorek, Mateusz Kanabus)

4 marca, Piaseczno: Laura Chylice (A) - odwołany

11 marca, Piaseczno: Sparta II Jazgarzew (LO) 5:2 (Kamil Majorek, Mariusz Rosa, Marek Zych, zawodnik testowany 2x)

18 marca, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 0:3

17/18 marca: Wisła Dziecinów (A) - odwołany

Orzeł Parysów

18 lutego, Cegłów: Jutrzenka Cegłów (A) 3:3 (Kamil Kwiatkowski 2x, Arkadiusz Śpiewak)

25 lutego, Otwock: Sokół Celestynów (A) 3:1 (Kamil Kwiatkowski, Oktawian Maruszak, Oskar Mazek)

4 marca, Mińsk Mazowiecki: Iskra Kotuń (B) 4:3 (Mariusz Kowalczyk, Rafał Boratyński, Kamil Kwiatkowski, Szymon Sowiński)

11 marca, Sobolew: KS Puznówka (A) 3:5 (Adrian Baranowski, Oktawian Maruszak, Mikołaj Talarek)

18 marca, Sobolew: Snajper Sośninka (A) - odwołany

Perła II Złotokłos

4 lutego, Piaseczno: Sokół Celestynów (A) 1:3 (Tomasz Orzeł)

7 marca: UKS Tarczyn (B) - odwołany

10 marca, Raszyn: UKS Łady (B) 1:6 (Mateusz Kulpa)

PKS II Radość

18 lutego, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 2:6 (Rafał Damętka, Kacper Waz)

25 lutego, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 2:3 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

25 lutego, Warszawa: SRS Zamienie (B) 2:8 (Adrian Sijka 2x)

4 marca, Warszawa: Sokół II Serock (B) 3:7 (Michał Mamaj, Adrian Sijka, Sebastian Jarosiewicz)

10 marca, Warszawa: Iglica Warszawa (B) 5:5 (Rafał Damętka 2x, Kacper Waz, Kazimierz Grotte, Sebastian Jarosiewicz)

17 marca: Farmacja Tarchomin (B) - odwołany

SF Warszawa

18 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 4:1 (Piotr Żuk 2x, Kacper Sikora, Sebastian Gajownik)

3/4 marca: MKS II Piaseczno (A) - odwołany

11 marca, Ząbki: Dolcan Ząbki (juniorzy) 6:3 (Hubert Szalski, Piotr Żuk 2x, Teodor Czuraj, Szymon Dudzik, Jakub Śliż)

SRS Zamienie

10 lutego, Raszyn: Grom Prace Małe (B) 0:3

25 lutego, Warszawa: PKS II Radość (B) 8:2 (Kacper Król 5x, Adrian Kwiatkowski 2x, Oskar Śliwowski)

10 marca, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 2:1 (Oskar Śliwowski 2x)

UKS Tarczyn

11 lutego, Grójec: Błękitni Korytów (LO) 1:4 (Marcin Wysocki)

17 lutego, Grójec: Relax Radziwiłłów (B) 2:0 (Sebastian Korczak, Hubert Gwiazda)

4 marca, Grójec: KS Lesznowola (B) 2:0 (Marcin Wysocki, Karol Małecki)

7 marca, Grojec: Perła II Złotokłos (B) - odwołany

11 marca, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 3:0 (Jakub Paszkiewicz, Kamil Wyleziński, Mariusz Kulczycki)

Walka Kosów

3 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 8:1 (zawodnik testowany 2x, Daniel Sołek, Adam Strzeszewski 2x, Mateusz Piątek, Rafał Wiśniewski, Cezary Fabisiak)

24 lutego, Grójec: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 6:8 (Damian Szerszeń 4x, Maciej Michalak, Adam Strzeszewski)

3 marca, Grójec: Sparta II Jazgarzew (LO) 7:5 (Artur Sarnowski 2x, Daniel Sołek, Mateusz Karaśkiewicz 2x, Michał Głowacki, Krzysztof Sobolewski)

10 marca, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 2:6 (Artur Sarnowski, Daniel Sołek)

18 marca, Grójec: BUKS Pruszków (B) 5:2 (Adam Strzeszewski 2x, Damian Szerszeń, Daniel Sołek, Artur Sarnowski)

 

Warszawa III

AKS Zły Warszawa

17 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) 6:3 (Jakub Socha 2x, Ming Duc Pham, Patryk Lauryn, Giorgi Komoszwili, Iwo Jedynecki)

3 marca, Warszawa: Burza Pilawa (A) 0:8

11 marca, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 1:4 ()

Amigos Warszawa

4 lutego, Warszawa: GKS Dąbrówka (B) 2:2 (Edwin Klasens, Rafał Dziedzic)

18 lutego, Warszawa: Inter Warszawa (A) 5:1 (Edwin Klasens 2x, Łukasz Gocławski, Daniel Pętkowski, Rafał Dziedzic)

4 marca, Warszawa: KS Glinianka (B) 2:1 (Daniel Pętkowski, Krzysztof Michal)

11 marca, Warszawa: Korona Warszawa (A) 3:4 (Rafał Dziedzic 2x, Edwin Klasens)

AP Brychczy Warszawa

4 lutego, Legionowo: Dąb II Wieliszew (B) 4:4 (Krzysztof Grzelak, Daniel Włodkowski, Damian Wojtulewicz 2x)

6 lutego, Warszawa: Marymont Warszawa (B) 6:1 (Grzegorz Pański 4x, ???)

15 lutego, Warszawa: KS Wesoła (B) 1:2 (Mateusz Opara)

22 lutego, Warszawa: UKS Białe Orły (juniorzy) 2:1 (Grzegorz Pański 2x)

6 marca, Warszawa: Rozwój Warszawa (juniorzy) 2:1 (Jacek Strzedziński, Marcin Trocki)

10 marca, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 3:4 (Filip Krakowiak, Marcin Trocki, Jacek Strzedziński)

Bednarska Warszawa

10 lutego, Zielonki: MKS Hutnik Warszawa (A) 5:3 (Antoni Roszkowski, Krzysztof Siennicki, zawodnik testowany 3x)

18 lutego, Kobyłka: Mazur II Radzymin (B) 9:1 (Marcin Wilk, Krzysztof Siennicki 5x, Aleksander Sieńczewski, Antoni Roszkowski, Tomasz Chmiel)

4 marca, Granica: Anprel Nowa Wieś (A) 5:3 (Marcin Wilk, Wojciech Świstowski, Krzysztof Kozioł, Tomasz Chmiel, Michał Krok)

8 marca, Warszawa: Świt Warszawa (A) 2:5 (Sebastian Murawski, samobójcza)

11 marca, Warszawa: GKS Dąbrówka (B) 3:2 (Antoni Roszkowski, Bartosz Karpiński, Wojciech Świstowski)

15 marca, Warszawa: Polonia II Warszawa (A) 3:7 (Krzysztof Siennicki, Antoni Roszkowski 2x)

Coco Jambo Warszawa

28 stycznia, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) 2:0 (Damian Sawicki, Bartosz Januszewskl)

4 lutegp, Warszawa: Rządza Załubice (B) 2:5 (Bartosz Januszewski, Maciej Sidorowicz)

11 lutego, Warszawa: GKS Dąbrówka (B) 5:3 (Bartosz Januszewski 4x, Damian Sawicki)

18 lutego, Warszawa: Bad Boys Zastawie (A) 7:3 (Damian Sawicki 3x, Bartosz Januszewski 4x)

25 lutego, Warszawa: Mazur II Radzymin (B) 4:1 (Damian Sawicki, Rafał Kordowski, Aleksander Oksiuta 2x)

4 marca, Warszawa: BUKS Pruszków (B) 0:5

11 marca, Warszawa: Marcovia II Marki (A) - odwołany

GKP Targówek Warszawa

18 lutego, Zielonki: UKS Ołtarzew (A) 0:5

24 lutego, Kobyłka: Marcovia II Marki (A) 3:0 (Mateusz Talarek, Witold Majewski, Wojciech Kłak)

4 marca, Kobyłka: Mazur II Radzymin (B) 5:1 (Wojciech Kłak 2x, Mateusz Sokólski, zawodnik testowany, Piotr Bratkowski)

10 marca, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) 8:1 (Wojciech Kłak 2x, Damian Talarek, Mateusz Sokólski, Mateusz Talarek 2x, Arkadiusz Sajnog, zawodnik testowany)

Iglica Warszawa

 4 marca, Wołomin: KS Pniewo (B) 0:8

10 marca, Warszawa: PKS II Radość (B) 5:5 (Paweł Tempczyk 3x, Eryk Mierzyński, Łukasz Kostrzębski)

Jedność Warszawa

27 stycznia, Zielonka: Orły Zielonka (B) 2:2 (Mateusz Jędrzejowski, Przemysław Witkowski)

3 lutego, Warszawa: BUKS Pruszków (B) 2:4 (Adam Boda, Tomasz Skaliński)

10 lutego, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 3:5 (Andrzej Hajdiczuk, Lech Niewiadomski, samobójcza)

17 lutego, Warszawa: Sokół II Serock (B) 3:3 (Lech Niewiadomski 2x, Paweł Treszczyński)

25 lutego, Otwock: Wisła Dziecinów (A) 1:10 (Mateusz Jędrzejowski)

3 marca, Warszawa: Powstaniec Dobra (B) 5:2 (Tomasz Skaliński, Jakub Byczek, Igor Wacikowski, Radosław Falkowski, Hubert Osych)

10 marca, Warszawa: SRS Zamienie (B) 1:2 (Hubert Osych)

Kamionek Warszawa

3 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) 3:5 (Paweł Paulouski 2x, Mariusz Imiela)

11 lutego, Legionowo: Dąb II Wieliszew (B) 2:1 (Piotr Najmoła, Mariusz Imiela)

18 lutego, Warszawa: PKS II Radość (B) 6:2 (Piotr Najmoła, samobójcza, zawodnik testowany 2x, Bartosz Paulus, Paweł Leśniak)

25 lutego, Warszawa: PKS II Radość (B) 3:2 (Mariusz Imiela 2x, zawodnik testowany)

4 marca, Ząbki: UKS Siekierki (A) 3:3 (Pawel Paulouski 2x, Maciej Obłuski)

8 marca: Zaborowianka Zaborów (A) - odwołany

11 marca, Warszawa: Dąb II Wieliszew (B) 3:2 (Pawel Paulouski, Piotr Najmoła, Łukasz Gozdalik)

7 kwietnia, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) - 16.00

KS II Łomianki

4 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) 2:9 (Patryk Igielski, zawodnik testowany)

11 marca, Łomianki: Ryś Laski (A) 10:0 (Konrad Izdebski 4x, Filip Hrynkiewicz, Jakub Kuśnierzewski, zawodnik testowany, zawodnik testowany II 2x)

15 marca, Łomianki: Legion Warszawa (A) 3:3 (Patryk Igielski, Tomasz Kaczmarek, zawodnik testowany)

KS Blizne

3 lutego, Zielonki: Guzovia Guzów (B) 3:0 (zawodnik testowany, Bartosz Kamiński 2x)

10 lutego, Zielonki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 2:3 (Maciej Cendrowski 2x)

17 lutego, Zielonki: Ryś Laski (A) 5:3 (zawodnik testowany 3x, Krzysztof Rzewuski, Wojciech Rzewuski)

25 lutego: BUKS Pruszków (B) - odwołany

25 lutego, Zielonki: Rozwój Warszawa (juniorzy) - odwołany

4 marca, Zielonki: Zaborowianka Zaborów (A) 1:2 (Michał Ignacak)

10 marca: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) - odwołany

11 marca, Zielonki: Rozwój Warszawa (A) 1:2 (zawodnik testowany)

KS Wesoła 

4 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) 2:0 (Michał Kucharczyk 2x)

11 lutego, Ząbki: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:5 (Michał Kucharczyk)

15 lutego, Warszawa: AP Brychczy (B) 2:1 (Sebastian Tomaszkiewicz 2x)

22 lutego: Bednarska Warszawa (B) - odwołany

3 marca, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) 4:4 (Paweł Żaboklicki, Michał Kucharczyk, Jakub Kraszewski, Damian Jach)

11 marca, Warszawa: Bór Regut (A) 1:5 (Konrad Zając)

Marymont Warszawa

6 lutego, Warszawa: AP Brychczy Warszawa (B) 1:6 ()

17 lutego, Kobyłka: Marcovia II Marki (A) 3:3 (samobójcza, Wojciech Kasprzak 2x)

24 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) - odwołany

25 lutego, Wołomin: KS Pniewo (B) 2:8 (zawodnik testowany 2x)

UKS ASzWoj II Rembertów

17 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (juniorzy) 1:9 (Patryk Strzelecki)

4 marca, Kobyłka: WKS Rząśnik (B) 5:4 (Arkadiusz Szacherski 2x, Grzegorz Dybcio, Arkadiusz Choiński, Krzysztof Włodarczyk)

7 marca, Zielonka: Orły Zielonka (B) 4:1 (Sławomir Lubelski 2x, Grzegorz Dybcio, Krzysztof Włodarczyk)

11 marca, Kobyłka: Wicher II Kobyłka (A) 1:3 (Rafał Aderek)

UKS Łady

10 lutego, Raszyn: UKS Ołtarzew (A) 3:3 (Aleksander Liwiński 2x, zawodnik testowany)

15 lutego, Raszyn: Grom Prace Małe (B) 1:3 (Kamil Malinowski)

20 lutego, Raszyn: FC Lesznowola (A) 1:1 (Paweł Góra)

24 lutego, Raszyn: Błonianka II Błonie (A) - odwołany

3 marca, Raszyn: Korona Góra Kalwaria (B) - odwołany

10 marca, Raszyn: Perła II Złotokłos (B) 6:1 (Mateusz Górka 2x, Paweł Góra 2x, Aleksander Liwiński, Julian Leśniewski)

 

Warszawa IV
AP II Żyrardów

4 lutego, Żyrardów: Sokół Budki Piaseckie (B) 6:1 (Jakub Ring 2x, Mateusz Kociemski 2x, Maciej Obszyński, Piotr Gwiaździński)

8 lutego, Żyrardów: Wrzos Międzyborów (A) 4:2 (Konrad Ring, Bartłomiej Noszczak, Przemysław Nowicki, Maciej Obszyński)

17 lutego, Żyrardów: Orzeł Kampinos (A) 2:2 (samobójcza, zawodnik testowany)

24 lutego, Żyrardów: Tur Jaktorów (A) 3:6 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Przemysław Nowicki)

3 marca, Żyrardów: Tajfun Brochów (B) 1:3 (Bartosz Noszczak)

10 marca: Wrzos Międzyborów (A) - odwołany

10 marca, Żyrardów: Relax Radziwiłłów (B) 1:2 (Grzegorz Filutowski)

17 marca: Pogoń Wiskitki (B)

BUKS Pruszków

27 stycznia, Pruszków: Wrzos Międzyborów (A) - odwołany

3 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 4:2 (Mateusz Lada 3x, Damian Fabisiak)

18 lutego, Pruszków: Guzovia Guzów (B) 4:1 (Sebastian Chodycz 2x, Patryk Jaworski, Sławomir Kuropatwa)

25 lutego: KS Blizne (B) - odwołany

4 marca, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 5:0 (Mateusz Lada 2x, samobójcza, ???)

11 marca, Pruszków: Wrzos Międzyborów (A) 1:3 (Kuba Barański)

18 marca, Grójec: Walka Kosów (B) 2:5 (Kamil Piotrowski, Wojciech Czaplarski)

Guzovia Guzów

3 lutego, Zielonki: KS Blizne (B) 0:3

11 lutego, Zielonki: Zaborowianka Zaborów (A) 2:5 (Kamil Płużyński, Arkadiusz Muller)

17/18 lutego: Pogoń Wiskitki (B) - odwołany

18 lutego, Pruszków: BUKS Pruszków (B) 1:4 (zawodnik testowany)

24 lutego, Skierniewice: Jutrzenka Mokra Prawa (B) 1:3 (zawodnik testowany)

3 marca, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 2:1 (Rafał Bartosiewicz, zawodnik testowany)

10 marca, Skierniewice: Promyk Nowa Sucha (juniorzy) 9:1 (Rafał Bartosiewicz 4x, Patryk Czornak, Marcin Grajek, Mariusz Mrówka, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

10/11 marca: Sokół Budki Piaseckie (B) - odowłany

17/18 marca: Orkan Sochaczew (B) - odwołany

17 marca, Skierniewice: Jutrzenka Mokra Prawa (B) 7:2 (Michał Rybkowski 2x, Rafał Bartosiewicz 2x, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)

24 marca, Guzów: Orion Cegłów (B) 2:2 (Rafał Bartosiewicz 2x)

Józefowianka Józefów

13 stycznia, Zielonki: KS Konstancin (LO) 3:5 (Maciej Mroczkowski 2x, Damian Dymkowski)

17 stycznia: Błyskawica Warszawa (LO) 5:4 (Paweł Kwiatkowski 2x, Damian Dymkowski, Maciej Mroczkowski, zawodnik testowany)

4 lutego, Milanówek: Błękitni Korytów (LO) 3:3 (Bartłomiej Brzeziński 2x, zawodnik testowany)

11 lutego, Otwock: Wisła Dziecinów (A) 5:3 (Maciej Mroczkowski, Szymon Kołodziej 2x, Robert Krajewski, Paweł Antosiewicz)

17 lutego, Zielonki: Zaborowianka Zaborów (A) 0:2

24 lutego, Zielonki: Partyzant Leszno (A) - odwołany

3 marca, Zielonki: Błonianka II Błonie (A) 0:3

6 marca, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 1:5 (Damian Dymkowski)

10 marca, Zielonki: Warszawska APN (juniorzy) 0:8

13 marca, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 2:3 (Mariusz Lejdyn, Piotr Żegliński)

17 marca, Zielonka, Orły Zielonka (B) 5:4 (Damian Dymkowski Paweł Chodniewicz, Mariusz Lejdyn, samobójcza 2x)

24 marca, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) 3:2 ()

KS II Teresin

???

Milan II Milanówek

18 lutego, Milanówek: ŁKS Łochów (A) 2:1 (Norbert Sieczka, Damian Stańczuk)

25 lutego, Milanówek: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) - odwołany

27 lutego, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 6:3 (Adam Kowalski 3x, Paweł Szewczak 2x, Hubert Jabłoński)

4 marca, Milanówek: UKS Ołtarzew (A) 3:4 (Szymon Markiewicz, Norbert Sieczka, Paweł Szewczak)

13 marca, Milanówek: Józefowianka Józefów (B) 3:2 (Krzysztof Dzikowicki, Hubert Jabłoński, samobójcza)

18 marca, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 5:4 (Adam Kowalski 2x, Marcin Siedlecki, Paweł Szewczak, Szymon Markiewicz)

27 marca, Milanówek: Kosa Konstancin (juniorzy) - 20.30

Orion Cegłów

3 lutego, Łowicz: Piast Feliksów (A) 3:1 (Mariusz Piasek, Mariusz Niemiec 2x)

17 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (juniorzy) 3:1 (Tomasz Szymańczak, Dominik Kwaśniewski, Rafał Rybka)

17 marca: Piast Feliksów (A) - odwołany

24 marca, Guzów: Guzovia Guzów (B) 2:2 ()

Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

4 lutego, Zielonki: UKS Ołtarzew (A) 3:1 (Radosław Dziak 2x, Piotr Zabulski)

10 lutego, Zielonki: KS Blizne (B) 3:2 (Radosław Dziak, Marcin Modzelewski 2x)

18 lutego, Zielonki: FC Płochocin (A) 2:3 (Oleksandr Dobosz, Maciej Modzelewski)

25 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) - odwołany

4 marca, Zielonki: FC Płochocin (A) 8:0 (Filip Dziczek 3x, Radosław Dziak, Andrzej Paca, Arkadiusz Szalkowski, Mustapha Jide, Kamil Głodek)

10 marca, Zielonki: KS Blizne (B) - odwołany

17/18 marca: UKS Ołtarzew (A) - odwołany

Pogoń Wiskitki

???

Relax Radziwiłłów

10 lutego, MIlanówek: Naprzód Brwinów (LO) 1:3 (Mateusz Piątek)

17 lutego, Grójec: UKS Tarczyn (B) 0:2

24 lutego, Milanówek: Wrzos Międzyborów (A) 5:2 (Mateusz Dubielecki 3x, Jakub Gołębiowski 2x)

3 marca, Skierniewice: Widok Skierniewice (LO) 1:4 (Łukasz Kujawa)

10 marca, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 2:1 (Konrad Koziarski, Jakub Gołębiowski)

17 marca, Osuchów: LKS Osuchów (A) - odwołany

23 marca: Unia II Skierniewice (B)

Sokół Budki Piaseckie

4 lutego, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 1:6 (Artur Fijołek)

10 lutego, Zielonki: Orzeł Kampinos (A) 1:3 (Marcin Rosa)

18 lutego, Płock: Szopen Sanniki (B) 3:6 (Marcin Rosa 3x)

24/25 lutego: Rawka Bolimów (A) - odwołany

4 marca, Łowicz: Fenix Boczki (B) 3:1 (Marcin Rosa 2x, Paweł Zienkiewicz)

10/11 marca: Guzovia Guzów (B) - odwołany

11 marca, Bolimów: Rawka Bolimów (A) 1:3 (Jarosław Grefkowicz)

18 marca, Milanówek: Passovia Pass (A) 2:7 (Rafał Fijołek, Artur Fijołek)

Tajfun Brochów

17 lutego, Łowicz: Piast Feliksów (A) 2:3 (Mateusz Stefaniak, Michał Sobański)

25 lutego, Żyrardów: Unia Iłów (LO) 3:2 (Jakub Danowski, Mateusz Stefaniak 2x)

3 marca, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 3:1 (Sebastian Wójcik 2x, Filip Szypszak)

11 marca, Feliksów: Piast Feliksów (A) 7:1 (Jakub Danowski 2x, Robert Wasilewski 2x, Sebastian Wójcik, Marek Dąbrowski, Filip Szypszak)

18 marca, Brochów: Stegny Wyszogród (LO) 0:3

24 marca: Orkan Sochaczew (B)