Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

mzpnW sezonie 2018-19 ponownie obowiązywał będzie przepis o konieczności wystawiania do gry młodzieżowca.

 

Na wtorkowym posiedzeniu Zarząd MZPN podjął decyzję, iż w sezonie 2018-19 przez pełne 90 minut (poza nielicznymi wyjątkami, jak np. czerwona kartka dla młodzieżowca w trakcie meczu) musi na boisku w każdym zespole przebywać co najmniej dwóch zawodników w wieku młodzieżowca (w sezonie 2018-19 będą to zawodnicy urodzeni w 1998 roku lub młodsi). Z kolei w lidze okręgowej będzie musiał występować co najmniej jeden zawodnik spełniający kryterium wiekowe. Brak informacji dotyczących klasy A i klasy B. Być może w tych klasach rozgrywkowych przepis nie będzie obowiązywał - "Piłka na Mazowszu" potwierdzi informacje po ukazaniu się regulaminu rozgrywek na sezon 2018-19.

Przepis o młodzieżowcu obowiązywał w minionych latach. Został zniesiony przed sezonem 2017-18.

 

źródło: rozpn.pl