Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Ogłaszamy nabór do drużyny seniorów SRT Halinów  grającej w klasie A warszawskiej.
Wszystkich, którzy skończyli 16 lat i chcą spróbować swoich sił w piłce 11-osobowej prosimy o kontakt poprzez fb lub pod numerem telefonu. 516446326.

*     *     *

Legionovia II zagra sparingi w terminach: 17 lipca środa i 20 lipca sobota.
Ze względu na planowaną wymianę nawierzchni boiska w Legionowie mecze na wyjeździe.
Sebastian Dzisiewicz 602369447

*     *     *

UKS FDA Wieliszew poszukuje trenerów i asystentów  z uprawnieniami  do grup młodzieżowych U9 - U12 CV proszę wysyłać na adres uksfdawieliszew@gmail.com

*     *     *

Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1999 roku i młodszych na 
testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na 
biuro@hutnikwarszawa.pl.

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

GKS Gumino

Przybyli: Mariusz Ciski (Gladiator Słoszewo), Jarosław Dymowski (ostatnio PAF Płońsk), Marcin Grzejda (bez klubu), Marcin Jędras i Piotr Waśko (wznowili treningi), Tomasz Materka (Sona Nowe Miasto), 

Odeszli: Bartosz Gołaszewski (PAF Płońsk)

Gladiator Słoszewo

Przybyli: Rafał Dylewski (bez klubu), Mateusz Klimkowski i Dawid Ziemiński (wznowili treningi), Jarosław Sacherski (Orlęta Baboszewo)

Odeszli: Mariusz Ciski (GKS Gumino), Patryk Giranowski i Rafał Kosewski (Wkra Sochocin)

Gryf Kownaty Żędowe

Przybyli: Adrian Goclender i Kamil Milewski (bez klubu), Piotr Gruszczyński (Wkra Sochocin)

Odeszli: Michał Kapczyński (Tęcza Ojrzeń), Damian Sepczyński (Wkra Sochocin), Radosław Wyszczelski (Opia Opinogóra)

Nadnarwianka II Pułtusk

Odeszli: Jakub Osowiecki i Dawid Sokołowski (pierwszy zespół), Mateusz Skoczylas i Mateusz Woźniak (KS Pniewo)

Opia Opinogóra

Przybyli: Tomasz Piasecki (ostatnio MKS Ciechanów), Radosław Wyszczelski (Gryf Kownaty Żędowe)

Odeszli: 

Orlęta Baboszewo

Przybyli: Paweł Borzykowski (Błękitni Raciąż), Adam Senkowski (bez klubu)

Odeszli: Jarosław Sacherski (Gladiator Słoszewo)

Pełta Karniewo

Przybyli: Paweł Jaroszewski (Iskra Krasne), Paweł Kowalkowski (Korona Ostrołęka), Artur Płodziszewski i Paweł Zawieska (bez klubu)

Odeszli: Kamil Czajkowski i Łukasz Świętorecki (FC 2012 Różan)

Sokół Grudusk

Odeszli: Marcin Kalinowski (Kryształ Glinojeck), Mateusz Rupacz (Rzekunianka Rzekuń)

Tamka Dzierzgowo

Przybyli: 

Odeszli: 

Wkra II Żuromin

Przybyli: Szymon Sikut (zespół juniorów)

Odeszli: 

Wkra Radzanów

Przybyli: Paweł Pawlicki, Robert Siemianowski i Grzegorz Walesiak (bez klubu)

Odeszli: 

Żbik II Nasielsk

Przybyli: Rafał Markiewicz (Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna)

Odeszli: