Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Ogłaszamy nabór do drużyny seniorów SRT Halinów  grającej w klasie A warszawskiej.
Wszystkich, którzy skończyli 16 lat i chcą spróbować swoich sił w piłce 11-osobowej prosimy o kontakt poprzez fb lub pod numerem telefonu. 516446326.

*     *     *

Legionovia II zagra sparingi w terminach: 17 lipca środa i 20 lipca sobota.
Ze względu na planowaną wymianę nawierzchni boiska w Legionowie mecze na wyjeździe.
Sebastian Dzisiewicz 602369447

*     *     *

UKS FDA Wieliszew poszukuje trenerów i asystentów  z uprawnieniami  do grup młodzieżowych U9 - U12 CV proszę wysyłać na adres uksfdawieliszew@gmail.com

*     *     *

Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1999 roku i młodszych na 
testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na 
biuro@hutnikwarszawa.pl.

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

FC 2012 Różan

Przybyli: Paweł Bedra (Farmacja Tarchomin), Kamil Czajkowski i Łukasz Świętorecki (Pełta Karniewo)

Odeszli: 

GKS Andrzejewo

Przybyli: Łukasz Brzózka (wznowił treningi), Emil Cackowski (bez klubu), Marcin Kapica i Piotr Pac (ostatnio Olimpia Zambrów - juniorzy), 

Odeszli: 

GLKS Lelis

Przybyli: Kamil Pniewski, Jakub Kaczyński i Michał Napiórkowski (bez klubu), Marcin Sobiech (wznowił treningi), Jakub Staśkiewicz (ostatnio Korona Ostrołęka - juniorzy)

Odeszli: Patryk Laćkowski i Łukasz Ziemek (Orzeł Sypniewo)

GUKS Krasnosielc

Przybyli: Jarosław Chełchowski (MKS Przasnysz), Sebastian Kurzyński (Makowianka Maków Mazowiecki), 

Odeszli: 

Iskra Zaręby Kościelne

Przybyli: Kamil Szydlik (Ostrovia Ostrów Mazowiecka)

Odeszli: Kamil Małkiński (Ostrovia Ostrów Mazowiecka)

Korona II Ostrołęka

Przybyli: Wiktor Fąk (Świt Baranowo), Damian Rzeszot (Rzekunianka Rzekuń), Krzysztof Trzciński (zespół juniorów), Jakub Zięba (Orz Goworowo)

Odeszli: Karol Górski (KS CK Troszyn), Karol Jaroszewski (Rzekunianka Rzekuń), Bartłomiej Majkowski (Orz Goworowo)

KS Pniewo

Przybyli: Michał Dawicki i Artur Kembłowski (bez klubu), Błażej Grabowski (ostatnio Bug Wyszków - juniorzy), Mateusz Skoczylas i Mateusz Woźniak (Nadnarwianka II Pułtusk), Damian Zacharski (Bug Wyszków), Piotr Żemła (wznowił treningi)

Odeszli: 

Narew Ostrołęka

Przybyli: Sebastian Rudziński i Daniel Woźniak (KS CK Troszyn), Cezary Stachowicz (bez klubu, ostatnio Korona Ostrołęka), Konrad Godlewski, Konrad Marchewka i Bartosz Piasecki (zespół juniorów)

Odeszli: Patryk Bolc (Rzekunianka Rzekuń), Norbert Dobkowski (Escola Varsovia), Mariusz Grodzki (Orzeł Sypniewo), Miłosz Mierzejewski i Karol Wesołowski (przerwali treningi)

Orz Goworowo

Przybyli: Bartłomiej Bałazy, Kamil Lewandowski (bez klubu), Mikołaj Głogowski (ostatnio Korona Ostrołęka - juniorzy), Bartłomiej Majkowski (Korona II Ostrołęka), Dominik Sujkowski (Narew Ostrołęka - juniorzy)

Odeszli: Jakub Zięba (Korona II Ostrołęka)

ULKS Ołdaki

Przybyli: Paweł Małkowski (bez klubu)

Odeszli: 

WKS Mystkówiec Stary

Przybyli: Adrian Lewandowski (wznowił treningi), Dawid Seroka i Sebastian Szczubeł (bez klubu)

Odeszli: Adrian Archacki (WKS Rząśnik)

Wymakracz Długosiodło

Przybyli: Maciej Pasek i Michał Szymański (bez klubu)

Odeszli: