Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub sportowy ALDO BARTNIK MYSZYNIEC zaprasza do skorzystania z pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnia w okresie zimowym. Zapisy na sparingi i wszelkie informacje pod nr: 692039347

*     *     *

GKP Targówek Warszawa poszukuje sparingpartnerów na termin 16/17.02. Nie dysponujemy własnym boiskiem. Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 792 502 803.

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Bartnik Myszyniec

Przybyli: Fabian Czajkowski (Narew Ostrołęka - juniorzy), Dominik Gąska i Paweł Lis (wznowili treningi), Kamil Góralczuk (ostatnio Kurpik II Kadzidło)

Odeszli: 

Boruta Kuczbork

Przybyli: 

Odeszli: Artur Budka (Wkra Żuromin)

GKS Pokrzywnica

Przybyli: Kamil Borucki (ostatnio Kryształ Glinojeck), Daniel Wykowski (bez klubu)

Odeszli: 

Jutrzenka Unieck

Przybyli: Maciej Karwowski (Błękitni Raciąż), Patryk Kopczyński i Piotr Rogowski (ostatnio Błękitni Raciąż - juniorzy), Piotr Kwieciński (Kryształ Glinojeck)

Odeszli: Kamil Kocięda (GKS Strzegowo)

Konopianka Konopki

Przybyli: Damian Kwiatkowski (MKS Ciechanów), Paweł Łapuć (bez klubu), Kamil Nosarzewski (powrót z zagranicy), Mateusz Nosarzewski (Błękitni Raciąż)

Odeszli: 

Korona Karolinowo

Przybyli: Alan Altinel (ostatnio Świt Staroźreby - juniorzy), Marcin Kijek (ostatnio Cisy Nałęczów), Michał Macias (Sona Nowe Miasto)

Odeszli: 

Kryształ Glinojeck

Przybyli: Bartłomiej Dołęgowski (bez klubu), Marcin Kalinowski (Sokół Grudusk), Patrylk Lubański (Mławianka Mława), Dariusz Przebierała (MKS Przasnysz), Przemysław Sobociński (GKS Góra)

Odeszli: Piotr Kwieciński (Jutrzenka Unieck)

KS Wąsewo

Przybyli: Jakub Zapatka (Ostrovia Ostrów Mazowiecka)

Odeszli: 

Kurpik Kadzidło

Przybyli: Rafał Abramczyk (bez klubu), Adrian Drężek i Konrad Mamiński (KS CK Troszyn), Jakub Grądzik (zespól juniorów), Mateusz Mamajek (wznowił treningi)

Odeszli: 

Orzeł Sypniewo

Przybyli: Mariusz Grodzki (Narew Ostrołęka), Patryk Laćkowski i Łukasz Ziemek (GLKS Lelis)

Odeszli: Przemysław Kruk (Rzekunianka Rzekuń)

PAF Płońsk

Przybyli: Kamil Boniewski (Wkra Żuromin), Bartosz Gołaszewski (GKS Gumino), Kamil Osiecki (ostatnio Błękitni Raciąż), Norbert Turowiecki (MKS Ciechanów)

Odeszli: 

Rzekunianka Rzekuń

Przybyli: Patryk Bolc (Narew Ostrołęka), Karol Jaroszewski (Korona II Ostrołęka), Grzegorz Knap (bez klubu), Paweł Kruk (ostatnio Orzeł Sypniewo), Przemysław Kruk (Orzeł Sypniewo), Mateusz Rupacz (Sokół Grudusk)

Odeszli: Damian Rzeszot (Korona II Ostrołęka)

Świt Baranowo

Przybyli: Marcin Choroszewski, Mateusz Markowski, Adrian Stefański i Mateusz Żyra (bez klubu), Arkadiusz Faderewski i Dariusz Zygmunt (zespół juniorów), Paweł Zyśk (bez klubu, ostatnio Kurpik II Kadzidło), Jacek Gąska, Przemysław Gleba, Marcin Tabaka II i Błażej Tadra (wznowili treningi)

Odeszli: Wiktor Fąk (Korona II Ostrołęka), Bogdan Bandorowicz, Mateusz Linowski, Dariusz Narewski i Adrian Prusaczyk (przerwali treningi)

Żak Szreńsk

Przybyli: Tomasz Anbo, Bartosz Antoszewski, Bartosz Dwużnik, Przemysław Karpiński i Michał Lemanek (bez klubu), Karol Konopacki (wznowił treningi)

Odeszli: