Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

coozpnZ poślizgiem, ale zostały opublikowany wszystkie transfery do klubów okręgu Ciechanów-Ostrołęka, o których informacje dotarły do "Piłki na Mazowszu".

 

Informacje o transferach do klubów LO Ciechanów-Ostrołęka, Klasa A Ciechanów-Ostrołęka, Klasa B Ciechanów i Klasa B Ostrołęka znajdziecie w dziale transfery (z lewej strony).

Jeszcze w tym tygodniu uzupełnione zostaną transfery do klubów IV ligi, a następnie część klubów okręgu warszawskiego. O kolejnych uzupełnionych informacjach "Piłka na Mazowszu" będzie informować na bieżąco.