Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

coozpnW przerwie zimowej zarząd COOZPN zatwierdził zmiany w zasadach spadków i awansów w ligach okręgu Ciechanów-Ostrołęka w sezonie 2017-18.

 

Najważniejsza zmiana to liczba drużyn, która wywalczy awans do ligi okręgowej. Ustalono, że promocję uzyska nie jedna drużyna, jak ustalono przed sezonem, a dwa najlepsze kluby klasy A. 

Wspomniana decyzja oznacza, że co najmniej jedna drużyna (jeśli nikt z okręgu Ciechanów-Ostrołęka nie spadnie z IV ligi) opuści na koniec sezonu 2017-18 ligę okręgową.

Z kolei w przypadku klasy A liczba spadkowiczów zależeć będzie od liczby spadkowiczów z Ligi Okręgowej i faktu, czy do rozgrywek w kolejnym sezonie przystąpią Błękitni Raciąż. Na pewno ligę opuści zespół, który zajmie ostatnie miejsce.

 

źródło: COOZPN